3000,- EXTRA INRUIL De Egmonden Rob en Joke de Rooy bij Fotoclub DEFA Martin Schilder Kerstcircus Witova f"14 t/m 31 december 36 x VW Transporter De formidabele nieuwe Polo Speciaaê vootuj* bovenop de SO¥AG»koers Midwinterduinloop Egmond Man van telefoon beroofd Presentatie Egmondse verhalen- en gedichtenbundel Spectaculaire Kerstaanbieding Martin Schilder besluit het jaar met een spectaculaire kerst aanbieding. Bij aankoop van een nieuwe auto of een occasion tijdens de Droomslee-Show ontvangt u 3.000,- extra boven op de officiële AIMWB-inruilkoers (vraag naar de voorwaarden)! De kerstman doet uitstekende zaken voor u! f TWEE VERDIEPINGEN TOP-OCCASIONS! Kerstconcert in Slotkapel Smaragdweg 10 {072} 541 06 40 Alkmaar Audi Smaragdweg 12 (072) 541 06 OO Alkmaar VW Smaragdweg 14, (072) 541 07 00 fc Automobielbedrijven www.martinschilder.nl Bergen VW Breelaan 52, {072} 581 22 00; Beverwijk VW HÜbersplein 7, {0251} 24 48 44 Castrietim VW Stetweg 37, {0251} 85 85 52 Heemskerk Seat Schilder Autoservice b.v. Jan van Kuikweg 146, (0251) 24 10 44 Heerhugowaard VW Nijverheidsstraat 11II {072} 571 09 87 Kerst Play-in in Slotkapel Prijzen vanaf 59.500,- 26.999,92). AuÖI Prijzen vanaf 28.300,- 12.685,-). De kerstman maakt er een feest van, bij Martin Schilder. Een hartverwarmende Droomslee-Show in kerstsfeer! De nieuwste modellen van Volkswagen, Volkswagen Bedrijfswagens, Audi, Seat, Skoda èn de fraaiste occasions staan in spanning op u te wachten. Welke auto u ook inruilt voor uw nieuwe droomslee: De kerstman doet er 3000* gulden bij! Geniet van al dat moois in de gastvrije showrooms van Martin Schilder van 14 t/m 31 december De nieuwe SkodaFabiaCombi Skoda op zijn best. De nieuwe Audi A4 en Audi A4 Avant UITKIJKPOST - 12 DECEMBER 2001 - PAGINA 10 Droomslee-Show EGMOND - Zaterdag 15 december vindt de jaarlijkse Midwinterduinloop van Egmond Binnen plaats, georgani seerd door de Trimloopcommissie van Le Champion. Deze trimloop gaat voor een groot gedeelte door het Noord hollandse Duinreservaat over goed begaanbare paden. Deelnemers aan de trimloop kunnen kiezen uit drie afstan den: 4, 7.5 en 16.1 kilometer. De inschrijving begint om 09.30 uur in sporthal De Schulp in Egmond Binnen, waar tevens kleed- en douchegelegen heid beschikbaar is. Het inschrijfgeld bedraagt f 6,- en f 4,-, inclusief de ver plichte duinkaart. De start is om 10.30 uur. Voor meer informatie kunt u bellen met Alle Hille, tel. 075- 6282702. EGMOND - Donderdagmiddag tussen 17.45 en 17.50 uur, werd een 23-jarige inwoner van Egmond aan den Hoef beroofd van zijn mobiele telefoon. De man zat te vissen in het water langs de Slotweg toen hij werd benaderd door twee donker getinte mannen. Een van deze mannen gaf het slachtoffer een aantal harde klappen in het gezicht en wilde vervolgens de telefoon, die het slachtoffer in zijn hand had, hebben. Uit angst dat hij nog meer klappen zou krijgen gaf hij het toestel aan de ver dachte. Vervolgens verdwenen zij. De mannen zijn tussen de 25 en 30 jaar oud en droegen een korte, zwart leren jas. EGMOND - Op vrijdag 14 september vond er in Hoeve Overslot in Egmond aan den Hoef een bijzondere avond plaats waarbij een aantal Egmonders voordroeg uit eigen werk. Het werd een beetje een litera(i)re avond, waar bij de meest uiteenlopende genres aan bod kwamen. Mono Archief heeft van deze avond een bundel samengesteld waarin de verhalen en/of gedichten van alle deel nemers nog eens terug te lezen zijn. Bij deze bundel is tevens een cd gevoegd waarop vrijwel de gehele avond is terug te luisteren. Deze bijzondere en exclusieve bundel met cd wordt zondagmiddag 16 decem ber om 14.30 uur gepresenteerd in café d'Alderliefste aan de Karei de Grotelaan la te Bergen. Na deze pre sentatie kunt u genieten van een optre den van het jazzcombo Organic Quintet. De toegang is vrij. Galerie Conny van Kasteel Tot en met 27 januari overzichtsexposi tie 2001/2002. Donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak. Gesloten van 20 december t/m 16 januari, aan de Noorderstraat 4, tel. 072-5067151. Galerie De Kapberg Tot en met 16 december werk van Adriana Baarspul, Marija Ilic, Anna Metz, Phalada V. Müller, Joanna Quispel en Vincent de Rijk. Kermaiek, etsen, houtsneden, linoleumsneden en sieraden, aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef, geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel. 072-5062645. Abdijkaarsen Tentoonstelling kerststallen uit het Osnabrückerland, Vennewatersweg 27, geopend van maandag t/m zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur. Tweede kerstdag en 31 december van 13.00 tot 16.00 uur. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. In de schitterende showroom van ACB, het grootste occasioncentrum in Noord-Holland, staan 250 occasions op voorraad en mèt 1 jaar garantie! Scherp zaken doen met interessante eindejaars- voordelen en de 3.OOQ,- extra inruilvoordeeli occasioncentrum Deze vracht-loopfiets kwamen de reizende fotografen tegen in Rwanda. EGMOND - Na de kerstmarkt op 14 december is er op zondag 16 december een kerstconcert in de schilderachtige Slotkapel te Egmond aan den Hoef. Het vocaal ensemble Poldervokaal, bestaande uit twaalf zangers en zange ressen wordt tijdens het optreden bij gestaan door begeleider Jan Laan, piano. De artistieke leiding is in handen van Maria Rondèl. Poldervokaal put uit vier eeuwen voca le muziek, van de verfijnde a capella- zang uit de .16de eeuw tot de complexe samenklanken van de close harmony en de veeleisende partituren uit de hedendaagse musical. Ook één of meer pianosolo's van Jan Laan maken deel uit van een concert. Het programma omvat prachtige kerst liederen van Felix de Nobel en compo nisten uit vervlogen eeuwen als Palestrina, Monteverdi, Purcell en Donati. Het concert begint om 15.00 uur. De entree is f 20.-, inclusief kof fie/thee met koek. Pas 65+ en CJP f 15.- Kaarten kunnen besteld worden op tel. 072-5062387 en 072-5062033. Alkmaar Industrieterrein Boekelermeer: Alkmaar Seat Smaragdweg 8 (G72] 541 06 20 Alkmaar Skoda EGMOND - Fotoclub DEFA telt onder haar leden meerdere wereldrei zigers. Rob en Joke de Rooy verzorg den als zodanig de laatste clubavond. In 1994 hebben ze in vijf weken vijf lan den in Oost-Afrika bezocht. De tocht rond het Victoriameer leidde toen door Kenia, Uganda, Kongo, Rwanda en Tanzania. Dit jaar bezochten ze Ethiopië en enkele jaren geleden Bali en Nieuw-Guinea. Ze houden van ecotoerisme, dat wil zeggen reizen in niet- of minder toeris tische gebieden, vervoer per truck en slapen in tenten of eenvoudige accom modaties. Vlees en levensmiddelen werden langs de weg ingeslagen bij de lokale bevolking. Zo profiteert die ook van het toerisme. De aanwezigen genoten van de fraaie opnamen in de grote wildparken in Kenia, Serengeti en Ngoro-ngoro in Tanzania. Deze savanne- en steppege bieden zijn dankzij hun beschermde status nog rijk aan wild. De opnames van de berggorilla's in het oerwoud van Oost-Kongo waren opvallend goed. Rob en Joke hadden echter ook oog voor de prachtige landschappen en de inheemse bevolking van Oost-Afrika. Ze toonden indringende beelden van het dagelijks leven in de dorpen. Hoogtepunten waren het bezoek aan een pygmeeënstam in Oost-Kongo, de opnamen tijdens een vijfdaagse voet tocht door de Baliemvallei in Nieuw- Guinea en de laatste reis in Ethiopië. De aanwezigen kunnen terugzien op een zeer geslaagde avond. EGMOND - Zaterdagmiddag 22 december houdt de Stichting Muziek onderwijs Egmond (SMOE) weer een Kerst Play-in in de prachtige, in kerst tooi gestoken, Slotkapel aan de Slotweg in Egmond aan den Hoef. Iedereen die een muziekinstrument bespeelt is welkom om mee te musice ren. Er zal eenvoudige kerstmuziek worden ingestudeerd onder leiding van de dirigent Arno van Raaphorst, die ook vorige jaren de muzikale leiding had. Wie mee wil doen wortd verzocht een muziekstandaard mee te nemen, de Stichting Muziekonderwijs zorgt voor bladmuziek. Na het instuderen is er een pauze. Tijdens de pauze zijn belangstellende luisteraars welkom. Er is dan choco lademelk met een kerstkransje. Daarna zal het orkest ten gehore brengen wat voor de pauze is ingestudeerd. Verder zal Jan van Dijk, docent van de SMOE, optreden met zijn fluitensemble. Hij zal ook enkele kerstliederen met alle aan wezigen instuderen. Programma: 14.00 tot 15.30 uur instu deren van eenvoudige kerstmuziek in een te vormen gelegenheidsorkest onder leiding van Arno van Raaphorst, 15.30 tot 16.00 uur ontvangst publiek met chocolade en kerstkransje, 16.00 tot 17.00 uur uitvoering orkest en flui tensemble en samenzang met piano onder leiding van Jan van Dijk. Voor informatie en aanmelding om mee te spelen: Douwe Plat, tel. 072- 5065086. De entree is gratis. Fascinerend! Zeer hoog uitrustingsniveau en een onwaarschijnlijk fraaie vormgeving. Stijlvol en markant. Circus Witova staat vlak na de kerstdagen in Egmond. EGMOND - Clown Carlo die zich schminkt in de piste? Dat is de poëzie van het circus. Een soort romantische droom. En zo begint de kerstproductie van Kerstcircus Witova. Het is de aan zet tot een programma dat vrijwel zon der uitzondering de pure sfeer van het circus uitstraalt. Clown Carlo vormt hierin de rode draad. Met zijn enthou siasme, mimiek en zijn onweerstaanba re glimlach steelt hij de harten van kin deren van alle leeftijden. Want hoewel deze productie bijzonder geschikt is voor kinderen tussen de 2 en 12 jaar genieten ouders en grootouders net zoveel. Het gezelschap geeft in de zomermaan den voorstellingen op scholen en instel lingen en is al jaren een attractie op de Waddeneilanden. De kerstproductie is echter uniek. Want hoewel er geen tij gers of olifanten optreden, weten Clown Carlo en zijn artiesten de juiste sfeer en ambiance te creëren. Met dit concept wijkt Kerstcircus Witova bewust af van alle andere wintercircus- sen. De acts zijn lief, soms poëtisch of per siflerend zoals bij het komische acroba- tennummer van het duo Moore. De jeugd zit op het puntje van zijn stoel tij dens de sabelbalance act van Grutte Pier Dit is ook het geval tijdens de tra peze act van Jura. Een jonge dame die door de lucht zweeft en het publiek weet te boeien met tal van tricks. Kerstcircus Witova heeft dieren van een kleiner kaliber. Miss Dini presen teert een prachtige duivenrevue, Harry Witova brengt een vrolijke bokkenpa- rade en verbaast groot en klein met zijn gedresseerde lama. Stuk voor stuk nummers die met souplesse en gemak worden gepresenteerd. Dat is ook de filosofie van Witova: dieren laten zien zoals ze zijn. Eigenlijk is er te veel om op te noemen. Kerstcircus' Witova is een vrolijk en warm familiecircus dat van 22 decem ber tot en met 30 december op tal van plaatsen in Nederland is te zien. In Egmond in Dorpshuis De Hanswijk is het circus te zien op donderdag 27 december om 15.00 uur en vrijdag 28 december om 15.00 uur. Voor informa tie kunt u bellen met tel. 072-5813100. VW Transporter 1.9 TD T700 dubbele cabine met gordels kosten rijklaar maken verwijderingsbijdrage 19% BTW incl 19% BTW leges deel 1 2 Rijklaar incl. BTW 29.995,00 ex. BTW 3.950,00 ex. BTW 950,00 ex. BTW 83,34 ex. BTW 34.978,34 ex. BTW 6.645,88 41.624,22 incl. BTW 91,50 41.715,72 Splinternieuw en een absolute bestseller. Groter, volledig verzinkt, drie- of vierdeurs, nieuwe motoren, dubbele airbags, ABS en nog veel meer interessante extra's standaard! (ook op de koopavonden op donderdag en in Heerhugowaard op vrijdag). Informeer naar de voorwaarden De nieuwe standaard in comfortabele mobili teit! Verrassend ruim, chique, degelijk, pro bleemloos en aantrekkelijk geprijsd! In Classic, Comfort en Elegance uitvoering. Prijzen vanaf 26.915,- De SEAT Cordoba Gran Via verkoopt zichzelf. Met een elektrisch schuif- Lichtmetalen velgen met extra brede banden. En elektrisch bedienbare Bovendien is de Cordoba Gran Via tijdelijk zeer aantrekkelijk geprijsd. Kom langs voor een proefrit. Meer heeft een goede aanbieding niet nodig. /kanteldak. ramen voor. auto emoción

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 10