De politie in het nieuwe Castricum authentieke gerechten Eetmiddag Uylenspieghels in Burgerij groot succes Handbal Meervogels Op Zolder zoekt naar Extra aandacht voor het horeca- en stationsgebied UITKIJKPOST - 12 DECEMBER 2001 - PAGINA 17 Drama bij SV Vredeburg Café de Lantaarn presenteert West-Friesland Plat Expositie 3D schilderijen van Tiny Sombroek Vreemde praktijken Schietvereniging De Vrijheid Akersloot KVG Limmen Drie grote evenementen Programma Jongerencentrum Conquista High/Iow impact aerobic bij TIOS Limmen LITIE En BERICHTEN AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels speelden tegen NEA. Meervogels liep na een zeer goed gespeelde wedstrijd tegen een onterechte nederlaag aan. Vanaf het beginsignaal startte Meer vogels agressief en via afstandschoten van Jeanette Krom en Karin Broersen werd het in de vijfde minuut 2-0. NEA nam nu het initiatief en nam met 4-7 de leiding. Vooral collectief bleef Meer vogels hard werken en na de standen 8- 8, 10-10 bereikten de dames door een afstandschot van Annemiek Verduin de 11-10 ruststand. In de eerste fase na rust benutte Meervogels de kansen vanuit de hoe ken en cirkel, 16-13 tussenstand. Nu kreeg NEA in tien minuten tijd zes strafworpen (al dan niet terecht) toege wezen en nam daardoor weer de lei ding. Kwam Meervogels deze tegenslag in het verleden niet te boven, nu bleven de dames geloven in een positief resul taat, echter bij de stand 21-22 klonk het eindsignaal. Deze wedstrijd had ook een positieve uitstraling naar de sup porters die nu in de toekomst betere resultaten verwachten. Topscorers Annemiek Verduin 6x, Karin Broersen 5x, Jeanette Krom 3x, Maaike Groneman 2x, Marjolein Zoon, Ivonne Krom, Lindsay van der Eng lx. Zaterdag spelen de dames de thuiswed strijd tegen Kolping in Schermerhorn in De Mijsehal, aanvang 20.00 uur. Heren senioren 1 Dimtronic Meervogels - VIEP/UHV/DSO 22-21 Voor beide teams stond er veel op het Enkele van de bekende en nieuwe gezichten van de politie in Castricum. CASTRICUM - De gemeentelijke her indeling van de gemeente Castricum heeft in de eerste plaats consequenties voor de zittende gemeentebesturen. Maar ook structuren van maatschappe lijke organisaties worden aangepast, zo ook die van de politie. Was Castricum tot nu toe organisatorisch onderge bracht bij het regiokorps Kenne- merland, vanaf 1 januari hoort het gebied bij Noord-Holland Noord. In de praktijk betekent dat de Castricumse politie nauw samenwerkt met die van Heiloo en dat de specialistische onder steuning komt vanuit Alkmaar in plaats van uit Haarlem. Door veel en goed overleg tussen de twee regiokorpsen en de drie burge meesters van de huidige gemeenten heeft de nieuwe gemeente haar eigen politie. Interne data- en communicatie lijnen en de telefonische bereikbaar heid voor het publiek zijn gerealiseerd. Maar nog belangrijker. Er is voldoende personeel. Op basis van vrijwilligheid zijn 17 politiemensen vanuit het korps Kennemerland naar Noord-Holland Noord gekomen. Hiermee is de politie zorg in het gebied gegarandeerd. Samen verantwoordelijk Politiechef Jurien Zondervan is verant woordelijk voor de dagelijkse politie zorg in de nieuwe gemeente Castricum. Hij stuurt zijn team aan vanuit het poli tiebureau aan de Eerste Groenelaan. Hij en zijn mensen gaan zich maximaal inspannen voor de leefbaarheid en vei ligheid, van het gebied. Vanuit een geza menlijk verantwoordelijkheid streven zij steeds naar professionele samenwer king met maatschappelijke partners en bewoners. Aandachtsgebieden De aandachtspunten als het horeca- en stationsgebied blijven onverminderd van kracht. In nauw overleg met de horeca en met de gemeente zal het voorkomen en aanpakken van openba re orde problematiek voortdurende aandacht krijgen. Daarnaast heeft de regiopolitie Noord- Holland Noord een aantal speerpun ten, die ook voor Castricum gaan gel den. Dat zijn geweld, jeugdzorg en alco hol in het verkeer. Voor dit laatste.geldt ondermeer dat er regelmatig georgani seerde controles zullen zijn, maar ook ad hoe zal aan bestuurders gevraagd worden te blazen en sowieso aan bestuurders die betrokken zijn bij een aanrijding. Dit onder het motto 'botsen is blazen'. Voor de inwoners van Castricum zal nauwelijks iets veranderen, behalve dan dat zij naast een aantal vertrouwde ook nieuwe gezichten in de wijk zullen zien. De politie blijft bereikbaar op nummer 0900-8844 als het geen spoed geval betreft, maar als elke seconde telt bel dan 112. LIMMEN - Op vrijdag 7 december speelde schaakvereniging Vredeburg ronde twaalf van de interne competitie en tevens de bondswedstrijd tegen Aartswoud 3. Dit werd een klein drama voor Vredeburg. Met een 3,5-3,5 stand kon de gewonnen stand van J. Admiraal de beslissing brengen. In tijdnood ech ter overzag Admiraal om op de 36e zet mat in één zet te spelen en deed een afgrijselijke koningszet waarna hij een toren verloor, direct kon opgeven en een slapeloze nacht tegemoet kon gaan. K. Kramer, E. Stolp en G. Hafkamp wonnen, H. Ebels speelde remise en J. Limmen, R. Rommel en B. Stolp verlo ren. Het was overigens toch een zwarte week voor Vredeburg dat maandag 3 december met 0-4 werd overklast door het sterke Bergen in de bekercompeti tie. In de interne competitie miste D. Aafjes de nodige eindspelervaring en zag zijn prachtige verbonden pionnen- meerderheid voor de zon wegsmelten tegen de geroutineerde R. v.d Storm. J. Levering gooide zijn voordeel weg tegen B. Kerkhof en kon opgeven. M. Kos won verrassend van M. Limmen. Uitslagen: Groep A: D. Aafjes-R. v.d. Storm 0-1, R v.d. Heijdt-G. Pouw 1-0, B. Kerkhof-J. Levering 1-0, M. Limmen- M. Kos 0-1, D. Keijzer-T. Al 0-1, R. Termes-K. Aafjes 0-1, H. Levering-A. Kaandorp 0-1, N. van Leen-B. Schijf 1- 0,S.Sofan-E. van Duin 0-l,E.Mooij-M. Wester OH, B. Blekemolen-J. Duin 1-0, N. Pepping-H. de Hoog 1-O.Groep B. Bob Luttikhuizen-Thijs Witkamp 0-1, Nutte van Belzen-Tim Castelein 1-0, Tycho Bismeyer-Mike Krom 0-1, Vince Kaandorp-Menno Koot 0-1, Micha van Buuren-Jeroen Levering 0-1, Wouter Mijnsbergen-Mathijs Hendriks 1-0. spel. De gasten uit Utrecht verblijven onder in de middenmoot en Meer vogels wilde zijn positie aan de top niet prijsgeven. Alle ingrediënten voor een goede pot handbal waren aanwezig. Er was slechts een arbiter, maar de gerou tineerde Jan Plasmeyer hield het goed in de hand. In een spannende eerste helft gaven de teams elkaar niets toe en werd er om en om de leiding genomen.Toch kon in de twaalfde minuut DSO enige afstand nemen. Ron Out kon nog eenmaal gelijkmaken maar in overtal werd de ruststand 11-12. Direct na rust (via een strafworp van Jacco Kerssens) werd de gelijkmaker gescoord, 12-12. Weer kregen de gasten gelegenheid afstand te nemen 14-17. Peter Schagen en Jelle Putter verklein den weer de achterstand, 17-17. In een minder goede fase van Meervogels kreeg DSO de gelegenheid een voor sprong te nemen, 17-20 in de twintigste minuut. Meervogels kwam sterk terug en in de 25ste minuut was de gelijkma ker daar. Via 20-21 werd het 21-21 en letterlijk in de laatste seconde scoorde Jacco Kerssens het winnende doelpunt, 22-12. Hiermee is Meervogels de koploper UDSV tot op een punt genaderd. De heren spelen de thuiswedstrijd zondag op een andere locatie, namelijk in sporthal de Bloemen in Castricum, aan vang 15.00 uur. DSS 72 is de tegenstan der die slechts een punt minder heeft op de ranglijst. Het kan dus weer span nend worden. Akersloot - Horeca- en Recreatie- bedrijf 't-Hoorntje in Akersloot schrijft een prijsvraag uit om zoveel mogelijk authentieke Noord-Hollandsche ge rechten te achterhalen. Want, zo blijkt, deze typische streekgerechten hebben vele (vooral oudere) mensen opgesla gen in het hoofd en zijn dus niet in kookboeken te vinden. Oma Sander zal in samenwerking met de keukencrew van T Hoorntje de inzendingen beoordelen. Originaliteit, smaakpalet en vooral authenticiteit zullen de belangrijkste criteria vormen. De inzender van het beste en uiteraard lekkerste streekgerecht wordt beloond met een volledig verzorgde rondvaart voor twee personen op rondvaartboot de Claes Horn. De recepten zullen indien mogelijk, verwerkt worden in de koud- /warmbuffetten en diners voor gezelschappen vanaf 25 personen. Noord-Hollandsche gerechten Jan en Jetty Sander zijn beiden ras Noord-Hollanders. De nuchtere inslag en de degelijke kwaliteitsproducten van deze horecaondernemers hebben ervoor gezorgd dat het bedrijf steeds bekender is geworden in de regio. De laatste jaren staat het horecabedrijf bedrijf niet stil. Eigenlijk heeft het nooit stilgestaan. „En dat kan ook niet", vertelt Jetty, „onze gasten hebben steeds verande rende wensen en wij hebben ons voor genomen die steeds optimaal in te vul len. Om aan deze wensen tegemoet te komen, hebben wij besloten om een de nieuwe zaal 'Op Zolder' toe te voegen aan ons complex. De capaciteit van deze zaal ligt tussen de 25 en 80 perso nen." „We hebben het interieur al besteld en het wordt een onderkomen met een rustieke Noord-Hollandsche uitstra ling, geheel in de geest van de stolp boerderij waarin ons bedrijf is onderge bracht. Voor ons redenen te meer om te inventariseren welke typisch Ndord- Hollandsche gerechten er nog bestaan én eventueel in ons assortiment zijn te verwerken." LIMMEN - Het begint al bijna een jaarlijkse traditie te worden, want ook deze winter presenteert café De Lantaarn in Limmen haar publiek een oergezellig West-Fries avondje uit. Opnieuw zag eigenaar Hans van Ammers kans om het populaire gezel schap West-Friesland Plat te strikken, dat op vrijdag 8 februari een spetteren de voorstelling komt spelen van haar gloednieuwe programma, waarin weer ruim baan is gemaakt voor de echte, onvervalste West-Friese humor. Ook de afgelopen jaren speelde West- Friesland'Plat al met groot succes in café De Lantaarn en de vele liefheb bers van een avondje onbekommerd lachen zullen blij zijn, dat het gezel schap opnieuw naar Limmen komt. En dat uiteraard weer in haar allersterkste opstelling met Cor Steur, de woordkun stenaar, die zovaak het publiek op het verkeerde been weet te zetten en met Hannus Knoin, de typetjesmaker en rasverteller. Maar natuurlijk ook met Piet Zee, de enige echte opvolger van Kees Stet, die West-Friesland rijk is. En dat allemaal onder aanvoering van leider/cabaret- tier Fred Rootveld, die in de afgelopen jaren het gezelschap naar grote hoogte wist te stuwen. Want West-Friesland Plat ontwikkelde zich in de loop der tijd tot een cabaretgroep van hoog niveau, dat van de eerste tot de laatste minuut het publiek weet te boeien met schitterende conferences, knotsgekke sketches en dolkomische liedjes. West-Friesland Plat speelt in Limmen haar allernieuwste programma, waar mee ze in oktober 2001 van start ging in schouwburg Het Park in Hoorn. Het is alweer het veertiende programma van de succesvolle cabaretgroep, want elk najaar zet de groep een gloednieuwe show op de planken. En altijd staat de humor en het plezier voorop, want een avond onvervalst vermaak is de drijf veer van dit gezelschap. Vrijdag 8 februari staat u dus een regel rechte happening te wachten in de zaal van De Lantaarn in Limmen. De aan vang van de voorstelling is 20.00 uur precies en de entreeprijs voor dit oer gezellige avondje uit bedraagt 10 euro. De entreekaarten zijn in voorverkoop verkrijgbaar bij De Lantaarn, Dusseldorperweg 56 in Limmen. tel. 072-5051313. Wilt u deze avond bijwo nen, haast u dan met de aanschaf van uw entreekaarten, want de ruimte in De lantaarn is beperkt en ook hier geldt: op is op! Een impressie van hoe Op Zolderer straks uit zal gaan zien. AKERSLOOT -Tiny Sombroek-Zoon, een creatieve huisvrouw, exposeert in de bibliotheek Akersloot vanaf 14 december. Na zo'n 25 jaar gewerkt te hebben als bejaardenhulp en ook de drukke werkzaamheden in het familie bloembollenbedrijf had zij eindelijk tijd over voor haar hobby's. Het is een hobby die veel tijd in beslag neemt maar heerlijk is om te doen. Zij begon met kaarten van 3D te maken wat uit eindelijk resulteerde in schilderijen. Tijdens de openingsuren van de biblio theek kunnen de schilderijen bezich tigd worden. Voor informatie kan con tact opgenomen worden met mevrouw Sombroek, tel. 072-5052195. LIMMEN - Vorige week dinsdagavond bezocht een tot nu toe onbekende man een bewoner van een woning aan de Lageweide. De man vertelde dat hij een medewerker was van een bankinstantie en dat hij wat informatie nodig had van de bewoner. De man wekte vertrouwen en de bewoner liet hem binnen. Vervolgens moest de bewoner een legi timatiebewijs afgegeven en zijn handte kening zetten op een velletje papier. Hierna verdween de man, de bewoner in verwarring achterlatend. Wees voor zichtig met dergelijke figuren. Een bankinstelling zal nooit op zo'n manier haar klanten benaderen. Als zij infor matie willen hebben dan wordt u via officiële kanalen benaderd. De onbe kende blanke man is ongeveer 55 jaar oud, heeft een fors postuur en ziet er goed verzorgd uit. AKERSLOOT - De eerste honderd puntenserie voor oud koningsschutter Han Leijen dit seizoen viel afgelopen dinsdag te noteren. Het duurde een paar maanden, maar de ervaring is dat als Han eenmaal geproefd heeft aan de honderd punten hij niet meer te hou den is. Tweede in de Ereklasse werd koploper Paul Twaalfhoven met 99 en derde Danker van Willigen met 98 punten. In de A-klasse waren de prestatifes min der en hier was Jacob v^n Oost met een hoogste serie van 97 punten de sterkste schutter voor Bert Kieberl met 96 en Wout Hofsté met 95. De B-klasse die 100 procent aanwezig was behaalde Nico Wals een mooie serie van 99 en verstevigde daarmee zijn koppositie, tweede was Siem Melker met 97 en derde Cor v.d. Vliet en Jan Deijle met beiden 96 punten. In de C-klasse greep Henk Levering de winst met een hoogste score van 95 voor Cor Groen en Louis Soeterbroek, beiden met 92 punten. Danker van Willigen was deze avond de sterkste schutter bij het revolver- schieten met een mooie serie van 88, tweede was Jacob van Oost met 76 en derde Willem Floor met 71 punten. LIMMEN - Het KVG houdt op 19 december de ledenavond. Het belooft weer een sfeervolle kerstavond te wor den. De zanggroep Challenge uit de Wheere bestaande uit acht dames en acht heren treedt deze avond op. De avond begint om 20.00 uur in de Burgerij en introducés zijn welkom. Zij betalen f 7,50, inclusief koffie of thee. LIMMEN - In het kader van de viering '100 jaar Corneliuskerk' staan er in bet nieuwe jaar meteen al drie grote evene menten op het programma die de moei te waard zijn. Als eerste is dat een optreden van het Neva-Ensemble St-Petersburg op don derdag 17 januari, 20.00 uur in de Corneliuskerk Het Neva-Ensemble is een klein koor dat bestaat uit zes personen. Het heeft zich gespecialiseerd in het zingen van Russische kerkmuziek. Dit repertoire wordt aangevuld met beroemde liede ren uit de folklore van het land en licht- klassiek. Op zondag 3 februari om 14.00 uur treedt in de Corneliuskerk het Kongolees-Ghanees gospelkoor op. Een Afrikaans gemengd koor van zeventien personen en een kwartet dat afwisselend gospels ten gehore brengt in de taal van het land van herkomst. Zondag 3 maart wordt om 15.00 uur én 20.00 uur in de Corneliuskerk de musi cal Jesus Christ Superstar opgevoerd; de beroemde musical, die geen nadere introductie behoeft. De toegangsprij zen bedragen voor het Neva-Ensemble f 16.- (7.50 euro), het Gospelkoor f 16.- (7.50 euro) en voor Jesus Christ Superstar f 33,- (15 euro). Een passe-partout voor alle drie evene- LIMMEN - Afgelopen zondagmiddag bezocht weer een groot aantal Limmers de Eetmiddag van carnavalsvereniging De Uylenspieghels. Vanaf 16.00 uur was De Burgerij geopend en het liep al snel vol. Vele* gezinnen hadden weer gehoor gegeven aan de uitnodiging om gezellig samen boerenkool te gaan eten en een drankje te drinken. Ook de muziek van de band Sowiezo bracht de stemming er goed in en kreeg velen op de dansvloer, van jong tot oud. In de loop van de middag werd het echtpaar Denekamp aangenaam ver rast met een onderscheiding in de vorm van een '11-Steken-kruisje'. Deze onderscheiding wordt uitgereikt aan bedrijven die de carnavalsvereniging al elf jaar of langer belangeloos steunen. Boerenkool eten en gezellig samenzijn in de Burgerij met carnavalsvereniging De Uylenspieghels. menten kost f 55,- (25 euro). De kaar ten zijn vanaf donderdag 13 december te verkrijgen bij Bakker Bakker aan de Vuurbaak en Sigarenmagazijn Stuif bergen aan de Kerkweg 42. De kerk zal drie kwartier voor aanvang open zijn. In de loop van januari is het program maboekje voor alle festiviteiten en vie ringen beschikbaar. Kinderen 4 t/m 12 jaar Samen met de medewerkers van Conquista gaan de kinderen een kerst stalletje maken. Je kunt beginnen om 10.30 uur en hebt tot 12.00 uur de tijd. De entree is f 2,25. Tieners 12 t/m 15 jaar Zaterdag 15 december draait er een gloednieuwe film voor de tieners in Conquista. Deze zal vertoond worden op het grootscherm. De entree is f 1,50. De deuren gaan open om 19.00 uur en de film begint om 19.30 uur. De fiener- ruimte sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 16 december is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 14 december en zaterdag 15 december is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Behalve de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten, dart bord etc. Ga ook eens gezellig langs en maak er samen met de medewerkers van Conquista een gezellige boel van. LIMMEN - Begin het nieuwe jaar goed en ga een uur sporten bij TIOS. TIOS gaat voor de categorie 16 jaar en ouder op maandag een aerobic/step uur star ten om 18.00 uur in de gymzaal aan de Hogeweg onder leiding van de aerobic instructrice Tanya Lemmers. Het uur is gericht op conditie en coördinatie, maar er wordt ook gedacht aan de buik en de billen. Onder de 18 betaal je o 32 en voor 18 jaar en ouder a 36. De eerste les is gra tis. Heb je interesse? Neem dan even contact op met de ledenadministratie: Sita Hollenberg 072-5052505. Bij vol doende animo wordt er per 1 januari gestart. Ook voor de dames is er bij TIOS volop gelegenheid om een uurtje te aerobicen of callaneticen. In deze uren wordt ook gewerkt met steps, dyana banden en gewichten. Zelfs voor uw jongste spruit, vanaf 2,5 jaar, is er gelegenheid bij TIOS om te spelen. Bel voor de peuters en kleuters even met Lea Dam, tel 072- 5052768, in verband met vrij volle uren. Geef ook voor de peutergym uw kind tijdig op. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens *het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: donder dag van 09.00 tot 10.00 uur in kamer 0.30 in het gemeentehuis (via achterin gang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag .10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. 0900-1 L 8844 1 ♦NoorqJ-HoJiand Noord LIMMEN - Een 87-jarige bewoner van r* een woning aan de Lage Weide werd 5 december omstreeks 20.00 uur bezocht door een onbekende man. De man stel- de zich voor als een medewerker van de Rabobank en vroeg hem om euro- formulieren en legitimaties. De man gaf i hem zijn 65+ Pas. De onbekende man vroeg hem om zijn handtekening waar- op de bewoner zijn handtekening zette. Hierna verliet de man in grote haast de woning en reed in een grote donkere personenauto weg. Er wordt niets uit de woning vermist. De onbekende man was ongeveer 55 jaar had een flink pos tuur en sprak keurig Nederlands. Om 01.15 werd de inbraak in een woning aan de Hogeweg ontdekt. Men wist zich toegang tot de woning te ver schaffen door het forceren van een raam op de eerste etage van de woning. Uit een kast in een slaapkamer werden sieraden ontvreemd. Een 26-jarige bestuurder van een bedrijfsauto verleende op 6 december om 08.45 uur geen voorrang op de krui sing van de Uitgeesterweg met het Hazelaantje. Eén aanrijding met een personenauto was het gevolg. Er was alleen materiele schade. Op 7 december werd op de Kerkweg een personenauto van het merk Opel, type Kadett Sedan, voorzien van kente ken ZL-64-HG aangetroffen die op 6 december ontvreemd werd vanaf de Mauritskade in Alkmaar. Vanaf 17 december tot half januari 2002 bestaat de mogelijkheid dat de politiepost in Limmen, gevestigd in het gemeentehuis, op maandagochtend en donderdagmiddag niet geopend kan worden wegens omstandigheden. Voor het doen van aangifte, opgave verloren of gevonden voorwerpen of voor het verkrijgen van inlichtingen kunt u dagelijks van 09.00 tot 17.(X) uur terecht op het politiebureau te Heiloo. Verloren: zwart draadmandje, novem ber: dameshorloge goud met zilver.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 17