Aanleg van het skatepark houdt de gemoederen flink bezig in Limmen Fitcentrum verkoopt geen luchtkastelen Brandweercommandant koninklijk onderscheiden Bewoners teleurgesteld over beperkte inspraakmogelijkheid skatepark Bewoners Vuurbaak als oppas voor hangjeugd Plaatselijk nieuws uit Limmen en Akersloot UITKIJKPOST - 21 DECEMBER 2001 Beginnerscursis EHBO 400ste lid voor TIOS Programma j ongerencentrum Conquista Schietvereniging De Vrijheid Akersloot Fusie met veel elan SV Vredeburg WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ wÊÊÊrn LIMMEN - Het voorstel tot de aanleg van een skatepark in het dorpspark van de gemeente Limmen (locatie Vuur baak) houdt de gemoederen in het dorp flink bezig. Wethouder Maréchal vond dat het voorstel zo snel mogelijk moest worden aangenomen. Zij betoogde dat de jeugd inmiddels lang genoeg heeft moeten wachten op deze speclvoorziening. Toch is niet iedereen even gelukkig met de gekozen locatie. Bewoners van de omliggende huizen leverden onlangs een flinke lijst met protesthandtckeningen in. Jammer, vindt de wethouder, die oproept om iets meer vertrouwen te hebben in 'onze eigen jeugd'. Waslijst protesten Nog voor het college vorige week maandag met de buurtbewoners had kunnen praten, was er al een waslijst aan protesten binnen gekpmen van omwonenden van het dorpspark. Daarin werd zelfs al gerept over waar devermindering van de huizen, wan neer het skatepark in het (nu nog) fraaie dorpspark zou worden aange legd. Het skatepark valt echter onder de noemer 'speelvoorzieningen', die voor deze locatie in het bestemmingsplan zijn opgenomen. Het grootste bezwaar tegen deze aanleg is.de overlast die wordt gevreesd van hangjongeren. Het college is echter van mening dat met de aanleg van een skatepark juist wordt voorkomen dat er groepjes hangjonge ren komen, immers, de jeugd komt toch naar een skatepark om te sporten? Partijen verdeeld Toch zijn er wel degelijk meningsver schillen tussen de verschillende politie ke partijen binnen het college. Zo ziet de Limmer Gemeenschap het skate park liever bij sporthal d'Enterij ver schijnen. F. de Haan van de VVD kon zich beter vinden in de locatie nabij het zwembad. Gezien de ruime meerder heid om toch het dorpspark als locatie te kiezen heeft de VVD die keuze gere specteerd. Bovendien kwamen ook bij het zwembad de omwonenden in het geweer. Het bestemmingsplan laat speelvoor zieningen in het dorpspark toe. De uit leg van het begrip 'speelvoorzieningen' bij het college is echter een andere dan die van de omwonenden. Zijn de huidi ge attributen voor de jongere jeugd dan geen speelvoorzieningen, zo luidde een van hun vragen. In de bezwaarschriften vragen de omwonenden aandacht voor hun belangen en wijzen daarbij met name op aspecten van geluidshinder, vervuiling van het park en de zoge naamde sociale controle. Tegen de muur door tijdsdruk De VVD stoort zich tevens aan het gemak waarmee het krediet van f 100.000,- 'even' werd verhoogd naar f 138.000,-. Volgens De Haan is nu ineens 'the sky the limit'. A. van Noord van de CDA kan zich voorstellen dat de omwonenden de aanleg van het skatepark als een soort Zal deze skater volgend jar aan de Vuurbaak zijn kunsten kunnen vertonen? 'overval' zien, omdat binna korte tijd een besluit moet worden geomen over de aanleg. „We staan met e rug tegen de muur wat betreft tijd. Irde periode dat de gemeente nog zelfstndig is wil len wij dat besluit nemen. As die tijds druk er niet was geweest lan hadden we gezegd dat het traject mt de omwo nenden zorgvuldig moet eschieden." Van Noord heeft niet de iijruk dat de omwonenden tegen het sktepark zijn, maar dat ze de randverschjhselen vre zen. De fractie van het CDi is dan ook voorstander geweest van en gesprek met de omwonenden. Cadeautje voor jeugd Wethouder Maréchal lgde vorige week in een gesprek met e tegenstan ders van het skatepark ui dat er met het nieuwe materiaal waauit de baan zal bestaan nauwelijks geuidsoverlast zal worden veroorzaakt. )at was nog wel het geval met de zogeaamde half- pipe skatebanen. Een va de omwo nenden was na het gesprej echter nog steeds niet overtuigd van c aanleg van het skatepark in zijn 'vortuin'. De bewoner aan de Vuurbak vond het onzin dat de gemeente d 'cadeautje' voor de jeugd er nog evn voor het einde van het jaar door wi drukken. „Jaarlijks kampt onze gmeente met een financieel tekort, maa voordat wij samen met Castricum en Akersloot de nieuwe CAL-gemeente aan vormen moet Limmen kennelijk log even op de kaart worden gezet. De jeugd krijgt een 'cadeautje' van f 138,000,-. Het betreft hier nota bene een groep van misschien twintig skatertjes! Ze bren gen het onder het mom van dat als ze het nu niet uitgeven dat ze het volgend jaar niet meer kunnen uitgevent Zo wordt het ons gewoon door de strot geduwd!" Reprimande voor jeugd Hoewel deze bewoner aangeeft niet geheel tegen de aanleg van het skate park te zijn, is hij niet blij met de geko zen locatie: „Niet alleen omdat het nu toevallig bij mij voor de deur is, maar omdat er volgens mij wel betere loca ties te verzinnen zijn. Weet je waarom bijvoorbeeld de locatie bij het zwem bad afgeblazen is? Daar zou onvol doende sociale controle zijn. Denkt de gemeente nu echt dat de sociale con trole hier stukken beter is? Dat ik mis schien op zo'n groep afstap die hier aan het klieren is en deze jongeren een reprimande geef? Vervolgens zien die gasten mij weer naar binnen lopen en weten ze precies waar ik woon. Daarna ben ik mooi de gebeten hond, nee, dank N je wel. De gemeente kan het nog zo mooi voorspiegelen en natuurlijk komen er inderdaad ook kinderen die echt willen skaten. Mijn vrees is de komst van jongeren die met hun scoot ers 'fijn' door het park gaan scheuren. Ik ben benieuwd of daar ook aan gedacht werd tijdens het nemen van de beslissing...". LIMMEN - Ruim anderhalf jaar gele den startten fysiotherapeut-manueel- therapeut Jos en zijn vrouw Carla de Winter hun Fitcentrum in Limmen. Uitgangspunt was het opzetten van een centrum waar een optimale lichamelij ke conditie van de klant centraal staat. In Alphen aan de Rijn bezochten ze een centrum met een opzet die hun zeer aansprak: een totaalpakket van bewegen, hydro-jet massage, floaten, infraroodwarmte èn zonnen. Zonnen staat niet zomaar op de laatste plaats in dit rijtje; dat is bij Fitcentrum de Winter vooral een nevenactiviteit. Alhoewel Jos en Carla beide hun diplo ma als zonneconsulent hebben behaald, is hun aanpak uniek ten opzichte van andere zonnecentra. Het fitcentrum heeft als stokpaardjes ken nis, deskundigheid en goede begelei ding. Dat betekent dat wie te veel, te vaak en te lang wil zonnen, bij de Winter aan het verkeerde adres is. Van iedere klant wordt bijgehouden hoe lang en hoe vaak ze zonnen. Reden daarvoor is het gezondheidsprincipe van het fitcentrum. Dat betekent ook dat de Winter geen luchtkastelen ver koopt- ze zullen nooit beweren dat u moeiteloos tien kilo kwijtraakt, slechts door op de bewegingsbanken te klim men. Doelgroep De doelgroep bestaat voor ongeveer de helft uit mensen met lichamelijke klachten en voor de andere helft uit mensen die de Shapemaster een fijne manier van bewegen vinden, een bewe- gingsbank die een goed bewegingsal ternatief vormt voor mensen die ande re sporten niet willen of kunnen beoe fenen. Naast acht Shapemasters heeft de Winter ook een ïfloatcabine, een infr- aroodwarmtecabine, ee Powerplate, een hydro-jet massagebd en twee zon- neapparaten. Zowelf vor de bewe gingsbanken als voor he zonnen hou den Carla en Jos met lke klant die voor het eerst hun fitcetrum bezoekt een intake. Gebaseerd op iemands fsieke gesteld heid stellen ze zo een ctief mogelijk bewegingsprogramma amen. Soms vinden klanten de intakeen voorzichti ge aanpak wel eens iets e veel van het goede. Tot Jos en Carlauitleggen wat daar de reden voor is. )an vindt men het juist heel vertrouwawekkend. Op deze manier bereiker de kritische ondernemers hun ultiere doel; een fit centrum waar iedereen op zijn eigen manier aart een optimaf fysieke condi tie kan werken of juit alleen maar even helemaal kan ontsannen. AKERSLOOT - VanaüÜ januari 2002 wordt een beginnercursus EHBO gehouden voor het bhalen van een geldig eenheidsdiplom EHBO, erkent bij het Oranje Kruis. D cursus is voor iedereen toegankelijk vanaf 16 jaar. Ook de aantekening eanimatie is bij de cursus inbegrepen. Ie kosten van de cursus bedragen 135 euo (f 295,-), dit is inclusief lesmateriaal cn examenkos- ten. De cursus wordt wekelijks gehou den op de donderdagvond en zal uit 16 avonden bestaan pus een examen avond. De locatie is in de Lelie aan de Rembrandsingel 3 in \kersloot. Voor aanmelden of verdereinformatie kunt u terecht bij Ad Oldam, tel. 0251- 315132. LIMMEN - Afgelopen donderdagmid dag was het in de gymzaal aan de Hogeweg een beetje feest. Mischa Ercevic werd voor dat hij aan de les begon in het zonnetje gezet. Hij was namelijk het 400 ste lid van TIOS. Door uitbreiding van de uren op de donder dag en het jazzballet op de woensdag, is de vereniging de laatste maanden flink gegroeid. Door zes docenten wordt er in twee gymzalen, aan de Hogeweg en 'd Enterij, in totaal 25 uur per week les gegeven. De leden zijn in de leeftijd van 2 1/2 tot 70 jaar. Per 1 januari wil de vereniging graag starten met een low impact aerobics uur voor de oudere jeugd. Voor infor matie kunt u bellen met de ledenadmi nistratie: Sita Hollenberg 072-5052505. De contributies bedraagt tot 18 jaar 32 euro per half jaar. Boven de 18 is het 36 euro. Mischa is het 400-ste lid van Tios. LIMMEN - Het programma van jonge rencentrum Conquista voor het week end van 22 en 23 december is als volgt: Kinderen 4 t/m 12 jaar Conquista is helemaal in de ban van Kerstmis! De afgelopen weken hebben ze met de kinderen samen al kerstkaar ten en een kerststalletje gemaakt. Voor deze zaterdag staat het maken van kerststukjes gepland. Bij Conquista zijn bakjes en kaarsen aanwezig, maar het is natuurlijk nog veel leuker, als de kinde ren zelf een leuk bakje en een kaars meenemen! Je bent welkom van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is f 2,25. Tieners: 12 t/m 15 jaar Ook bij de tienerwerkgroep gaan ze voor de kerstsfeer. De tienerruimte wordt helemaal omgetoverd in kerst sferen en speciaal op zaterdag 22 december is er een kerstdisco! Dus trek je mooie kerstoutfit aan en kom ook lekker dansen en uithangen bij Conquista! De deuren gaan open om 19.00 uur. De tienerruimte sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 23 december is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 21 december en zaterdag 22 december is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Behalve uiteraard de bar hebben is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etc. Ga ook eens gezellig langs en maak er samen met de medewerkers van Conquista een gezellige boel van. AKERSLOOT - Wederom werd er een topprestatie geleverd afgelopen dins dag door Paul Twaalfhoven. Maar liefst twee series van 100 punten kon hij aan z'n totaal bijvoegen en daarmee was hij de sterkste in de Ere-klasse voor André Swart en Han Leijen, die beiden 99 punten als hoogste serie schoten. In de A-klasse moesten Wout Hofstee en Henk Bosman de eer delen deze avond. Deze twee concurrenten scho ten beiden 99 punten als hoogste serie, derde waren Hans Frinking en Nico Oud met 98 punten. Gerard Steeman was met een mooie serie van 99 punten in de B-klasse dui delijk de sterkste, tweede waren hier Jan Deijle en Siem Melker met 96 pun ten. In de C-klasse was Henk Levering met 96 punten veruit de sterkste, tweede was Hier Cor Groen met 90 punten. Bij het revolverschieten was het ook spannend, Danker van Willigen was hier met 89 punten de sterkste voor André Swart met 88 en Jacob van Oost met 81 punten. CAL - Vooruitlopend op de gemeente lijke herindeling van Castricum, Akersloot en Limmen hebben de besturen en medewerkers van de drie openbare bibliotheken zich het afgelo pen jahr gebogen over samenwerking. Samenwerking biedt zoveel kansen en mogelijkheden dat besloten is per 1 januari 2002 de drie afzonderlijke bibli otheken te fuseren tot één stichting. De drie bibliotheken samen zullen nog meer kwaliteit en service bieden. Drie vestigingen In alle drie de kernen, Castricum, Akersloot en Limmen, is er een vesti ging van de Openbare Bibliotheek. Dit blijft ook na 1 januari zo! Het is immers van het grootste belang dat een biblio theek verankerd is in de buurt en voor minder mobiele gebruikers gemakke lijk bereikbaar is. Elke inwoner is welkom in de biblio theek van zijn keuze. Een bibliotheek is openbaar, dus iedereen kan zo vaak komen als hij wil om te lezen, te inter netten, een lezing te bezoeken of een expositie te bekijken. Echter als men materialen wil lenen, moet men inge schreven zijn en ontvangt men een lenerspas. Met deze pas kan men in alle CAL- bibliotheken lenen. Dus de reguliere gebruiker van de vestiging Akersloot kan bijvoorbeeld cd's in Castricum lenen of cd-rom's in Limmen. Eén collectie De totale collectie van de drie bibliot heken staat ter beschikking van de inwoners van de CAL. Dit betekent dat er de keuze is uit 70.000 boeken en andere materialen. Materialen die in de eigen vestiging niet aanwezig zijn maar wel in een van de andere CAL-bibliot- heken op de plank staan, kunnen gratis worden aangevraagd. Activiteiten Door de samenwerking voeren nu alle vestigingen leesbevorderingsactivitei ten uit, zoals kinderboekenweek, peu- termaand, kinderjury, boekenweek, jonge jury en groepsbezoeken van de basisscholen. Lezingen, cursussen en workshops zul len in één activiteitenprogramma wor den gepresenteerd. Waar mogelijk wordt samengewerkt met andere loka le instellingen en organisaties. Hierbij wordt natuurlijk rekening gehouden met de belangstelling in de verschillen de kernen. LIMMEN - Op vrijdag 14 december speelde schaakvereniging Vredeburg ronde dertien van de interne competi tie. E. Stolp won een pion in het mid denspel tegen J. Admiraal, maar kreeg een overweldigende aanval op zijn langgerokeerde koning, die tenslotte bezweek. G. Hafkamp leek een beslis sende aanval te hebben tegen J. Limmen en veel materiaal te winnen, maar onderschatte de veerkracht en het inzicht van Limmen, die dit seizoen bijzonder goed op dreef is en die een sterk offer bracht op de verlate koningsvleugel van Hafkamp en hier mee de volle buit binnensleepte. K. Kramer uitte luidkeels zijn frustratie over zijn spelniveau. Nadat hij H. Ebels in de opening had weggespeeld en een volle toren had gewonnen koos hij het verkeerde plan en liet hij Ebels terug komen met een gevaarlijke vrijpion, die in het eindspel zelfs beslissend bleek. B. Stolp liet het liggen tegen R. Rommel toen hij pardoes een stuk weggaf. E. van Duin verloor zijn concentratie tegen N. Pepping en liet in een goede aanval per ongeluk zijn dame slaan, N. Pepping nam dit late sinterklaasca deautje met genoegen aan. Komende vrijdag is het kersttoernooi en op 4 januari het snelschaakkampioenschap. Op 11 januari 2002 is de volgende speelronde. Uitslagen: Groep A: E. Stolp-J. Admiraal 0-1, J. Limmen-G. Hafkamp 1-0, K. Kramer-H. Ebels 0-1, R. Rommel-B. Stolp 1-0, B. Kerkhof-P. vd Heijdt ()-l, M. Kos-D. Aafjes 0-1, G. Pouw-T. AI 1-0, J. Levering-K. Aafjes 1- 0, D. Keijzer-R. Termes 1-0, A. Kaandorp-N. van Leen 1-0, K. Keijzer- J. Tebbens 1-0, E. van Duin-N. Pepping 0-1, S. Sofan-B. Schijf 0-1M. Wester-B. Blekemolen 0-1. Groep B. Tycho Bismeyer-Martijn Rees 0-1, Thijs Witkamp-Menno Koot 1-0, Tim Castelein-Jeroen Levering 1-0, Nutte van Belzen-Vince Kaandorp 0-1, Djurre Bismeyer-Bob Luttikhuizen 0- 1, Wouter Mijnsbergen-Alex Zwart 0-1, Mathijs Hendriks-Micha van Buuren LIMMEN - Vrijdag 14 december nam de 60-jarige commandant van het Limmer brandweerkorps afscheid van zijn manschappen in De Burgerij. Door burgemeester van het Kaar werd hij zelfs koninklijk onderscheiden; van den Kommer werd Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Deze eer heeft hij te danken aan het feit dat hij zich 'gerui me tijd ten bate van de samenleving heft ingespannen en anderen heeft gestimuleerd'. De heer Van den Kommer is 32 jaar lid geweest van de vrijwillige brandweer, waarvan 29 jaar als commandant. Vanaf 1995 was dat in de rang van adjunct hoofdbrandmeester eerste klasse. Naast zijn werk voor de brandweer heeft Van den Kommer zich ook op andere gebieden verdienstelijk ge maakt. Zo bekleedt hij bestuursfunc ties bij Woningstichting Liak en het Limmer Mozaïekencomité en is hij op vrijwillige basis werkzaam bij de Dam tot Dam-loop in Zaandam en bij de Halve marathon in Egmond. Ook was van den Kommer tot vorig jaar werk zaam bij de gemeente Limmen ij de functie van staffunctionaris personeels zaken en automatisering. remise. Brandweercommandant van den Kommer voor de laatste keer bij 'zijn' brandweerwagen. (Foto: EWD - Fotografie) LIMMEN - Door de gemeenteraad is op 22 november het plan goedgekeurd om in het dorpspark een skatepark aan te leggen. Maandag 10 december jongstleden is aan de omwonenden van het park onder leiding van wethouder Maréchal uitleg gegeven over de inrichting van het skatepark. Het overgrote deel van de aanwezigen was diep geschokt over de plannen die gepresenteerd werden en heeft dat ook tijdens de bijeenkomst laten blijken. Desondanks kregen de bewoners de indruk dat de aanleg van het skatepark als een voldongen feit moet worden gezien. Iets waar de omwonenden absoluut niet blij mee zijn. Meebeslissen ho maar „Er is inderdaad nogal emotioneel gereageerd vanuit de bewonerskant tij dens deze inspraakavond", laat N. Dingerdis weten, die namens een grote groep omwonenden als woord voerder fungeert. „In het verkiezings programma van mevrouw Maréchal stond ondermeer te lezen dat overleg met de burgers een eerste prioriteit moest zijn, daar hebben we echter weinig van gemerkt. Ga dan in overleg met de betrokkenen voordat je een besluit neemt." Vooral dat laatste zit de bewoners heel hoog. „Dat zij een voorkeur heeft voor een locatie is prima, maar ze had wel met ons moeten praten voordat er een besluit werd genomen. Nu is er beslo- teq dat ons dorpspark de beste locatie is, en dat, terwijl er nog vijf andere loca ties op de lijst stonden. Wij mogen nu alleen nog meebeslissen of het skate park links, in het midden of rechts in het park wordt geplaatst. Dat is geen optie, immers niemand wil toch zo'n baan voor zijn deur? Dan mogen wij zeker samen gaan beslissen welke bewoner een 'fraai' uitzicht krijgt." 300 m2 asfalt In het bestemmingsplan van de ge meente valt te lezen dat het park aan de Middenweg/ Vuurbaak begin jaren '90 is gerealiseerd met als doel een open groene ruimte te vormen, niet alleen voor het woongebeid d'Enterij, maar voor het gehele dorp. Vanwege de beperkte omvang van het dorp is er vanuit gegaan dat er geen behoefte is aan een park met een echte verblijfs- functie zoals dat in steden wel op zijn plaats is. Bij de aanleg van het dorpspark is des tijds een verzoek ingediend om een parkeerstrook langs het park aan te leggen. Dat werd echter geweigerd omdat het park zo groen mogelijk moest blijven. Zo zijn er zelfs voetpa den van schelpen aangelegd in plaats van asfalt, dit om 'verstening' tegen te gaan. „Kun je nagaan, het skatepark wordt gebouwd op een onderlaag van 300 m2 meter asfalt", laat de woordvoerder weten. „Ik heb het eens nagerekend, dat zijn 25 parkeerplaatsen! Kan dat dan ineens wel?" Skaten geen kinderspel De omwonenden van het dorpspark zijn van mening dat de regelgeving hiermee dan ook wordt overtreden. De functie van het dorpspark, een grote open strook in de lengterichting, ver dwijnt met de aanleg van de skatebaan. De optie van de gemeente om er strui ken en bomen omheen te planten wordt dan ook resoluut van de hand gewezen. De woordvoerder: „Zo verdwijnt het open karakter van het park en wordt het een verkapte sportaccommodatie. Een tekening van het nog aan te leggen skatepark, zoals de gemeente dat voor ogen heeft. Volgens ons is een skatebaan ook beter in te passen bij bijvoorbeeld de sport velden. Skaten doe je met hulpstukken als pols-, elleboog- en kniebeschermers. Iets wat meer tot een sport gerekend mag worden dan een eenvoudig spelle tje." Botsende kinderen Op de vraag waarom het skatepark dan niet wordt gebouwd nabij het zwembad reageert N. Dingerdis wat voorzichti ger. „Er is daar volgens geruchten spra ke geweest van voorkennis bij de omwonenden. Nog voordat de locatie in aanmerking zou worden genomen hoorden zij daar via via dat er sprake was van de aanleg van het skatepark. Er is direct zo fel tegen geprotesteerd dat de gemeente deze optie heeft laten vallen." De woordvoerder wil op deze geruch ten niet verder ingaan. Hij vervolgt: „Wat ik wel weet is dat de gemeente van mening is dat de twee leeftijdsgroe pen met elkaar zullen botsen. De jeug dige skaters zouden niet goed met de kinderen en ouders om kunnen gaan die van het zwembad gebruik maken. Hier bij ons botst het dan kennelijk niet, en dat terwijl er hier dagelijks tientallen kleine kinderen gebruik maken van het park." Oogje in het zeil De bewoners van de Vuurbaak, Wanne, Middenweg en De Enterij hebben de gemeente gevraagd*het besluit terug te draaien, maar de raad heeft aangege ven dat het dorpspark de beste moge lijkheid is omdat daar gespeeld mag worden. „Wij weten nog wel een mooie locatie waar prima gespeeld kan wor den", laat N. Dingerdis namens de omwonenden weten. „Bij het gemeen tehuis ligt een prachtige groenstrook. Het gemeentehuis ligt bovendien in het hart van ons dorp, zodat het voor ieder een makkelijk bereikbaar is. Dan kun nen ze daar zelf mooi een oogje in het zeil houden." Onvrijwillige toezichthouders Deze laatste opmerking is ook een van de belangrijkste punten waarover de omwonenden zijn gevallen. De raadsle den zijn van mening dat de buurtbewo ners een sociale functie hebben en mooi een oogje in het zeil kunnen hou den bij de skatebanen. „Ik vind het persoonlijk nogal brutaal dat ik door de gemeente als toezicht houder wordt aangewezen. Er is tegen woordig geen sterveling meer die dat soort jeugd durft aan te pakken. Daar zie ik dan ook niets in. Inmiddels zijn enkele omwonenden druk bezig met het verzamelen van handtekeningen. Die worden straks aan de gemeente aangeboden. Laten we hopen dat het helpt, misschien hebben we dan toch nog een klein beetje inspraak in deze zaak.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 17