Flitspalen of drempels Duif in muzikale sferen i Al 25 jaar Panne(n)koeken Toernooi in Heiloo Gruppo en Beef in Buk Leerling Paulusschool ontwerpt kerstkaart mm brieven L 1 T 1 E 4 4 O UITKIJKPOST - 21 DECEMBER 2001 Kerstwedstrijd Golfclub Heiloo Bridgen op zondagmiddag in het Trefpunt BERICHTEN HEILOO Controles op veiligheid kindervervoer SV Oppositie Promotie Klaverjassen De Bergeon Ypedisco Activiteiten in het Trefpunt Tombola systeem woonruimte Kersttoernooi HZV De Witburger Cursus patchwork/quilten Zwemdiploma's Nieuwjaarsconcert Harmonieorkest Deze leerlingen van De Duif zorgden voor een gezellige muziekavond. HEILOO - Jaarlijks organiseert basis school De Duif in december een kerst viering. Voorgaande jaren werd deze kerstviering gehouden in de Gereformeerde kerk aan de Noorder geeststraat. Aangezien deze kerk niet meer als kerk in gebruik is, diende een nieuwe locatie gevonden te worden. Een prima alternatief werd gevonden in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg. Donderdagavond 20 december werden alle kinderen en ouders bij de kerkdeu ren verwelkomd door een koor, dat Christmas Carrols zong. Aan de viering zelf droegen zowel kinderen als leer krachten hun steentje bij. De muzikale omlijsting werd verzorgd door een ker storkest. De kinderen van dit orkest hadden in de voorafgaande weken al flink op school geoefend. Na afloop van de, viering trakteerden kinderen uit groep acht alle aanwezigen op zelfge bakken koekjes, inmiddels ook een tra ditie. Vlak voor de kerstvakantie staat De Duif ook stil bij de jaarwisseling. Vrijdagochtend trakteert een groep ouders de kinderen op zelfgemaakte oliebollen. HEILOO - De derde editie van de kerstwedstrijd van de Golf Countryclub Heiloo (GCH) is op 16 december gespeeld op de golfbaan van Spaarnwoude. De maar liefst 56 deel- nemers(sters) troffen een goed be speelbare baan (met wintergreens) en hadden prachtig weer wat in de loop van de dag alleen nog maar beter en zonniger werd. Veertien teams, ge mengd met dames en heren, storten zich op de leuke spelvorm 'Texas Scramble'. Hierbij is het de kunst om naast het slaan van een goede bal ook tactisch de juiste beslissing te némen. De gemiddelde score per team was goed en kwam uit op zo'n 39 slagen, slechts vijf slagen boven de par (34) van de baan. De 'neary' werd als het ware 'geplaatst' door CarelBode en de 'lon gest drive' was een gigantisch 'schot', met de houten drie, van Menno Weehuizen. Twee teams eindigden gelijk met een score van 37 slagen en hier moest een 'putting shoot out' op het tapijt in de foyér van het clubhuis de beslissing brengen. De captains van deze teams, Bert Goedegebuure en Menno Wee huizen, werden vrijwillig aangewezen. Uiteindelijk werd het team van Bert overtuigend winnaar. Uitslagen: l.Team Bert Goedegebuure, Erik van Beek, Tilly Derksen en Albertine vd. Bogaerde, 2. Team Menno Weehuizen, Dick Stevens, Loes Jansen en Margriet Bode. Op zondag 10 februari 2002 vindt de drie-stokken-wedstrijd om de snertcup plaats in Nieuwediep. HEILOO - Op zondag 23 december is de laatste keer bridgen op zondag van dit jaar in het Trefpunt. In het nieuwe jaar start de bridge op zondag 6 januari. Ook dan geldt tussen 12.45 en 13.15 uur inschrijven en vanaf 13.30 uur wordt er gespeeld. Kosten euro 1,50 per inschrij ving. Informatie bij Stichting Ouderenwerk Heiloo, 't Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tel. 072- 5331297. N*ord-Holland Noord 112 0900- 88 44 HEILOO - Op dinsdag 11 december werd tussen 15.30 en 16.00 uur een por temonnee met inhoud ontvreemd. De 79-jarige eigenaresse bevond zich tus sen die tijdstippen in een winkel in het winkelcentrum 't Loo. Bij het afreke nen bij de kassa kwam ze tot de ont dekking dat haar portemonnee uit haar boodschappentas was ontvreemd. In het kader van de landelijke fietsver lichtingcontrole werd in de avonduren van woensdag 12 december op verschil lende locaties in Heiloo controles ver richt. In totaal werden negen fietsers bekeurd voor het niet voeren van een juiste verlichting. Een 73-jarige automobiliste raakte op de Omloop gewond bij een eenzijdige aanrijding. De inwoonster van Alkmaar verloor om 16.15 uur in de bocht bij het Maalwater de controle over haar voer tuig. Zij raakte van de weg en kwam via de greppel en door grasland in een sloot tot stilstand. Direct bood een voorbijgangster hulp en sprong in het koude water. Het slachtoffer werd overgebracht naar het ziekenhuis waar een gebroken rugwervel werd gecon stateerd. Vermoedelijk ontstond de aanrijding omdat zij het bewustzijn verloor. Op de kruising van de Vennewatersweg met de Westerweg vond om 14.25 uur een aanrijding tussen twee personen auto's plaats. De aanrijding was het gevolg van het feit dat een 24-jarige automobiliste op de Vennewatersweg richting aangaf om de Westerweg in te rijden. Vlak voor de kruising bedacht zij zich waarop zij de richtingaanwijzer uitzette. Dit werd niet opgemerkt door een automobilist op de Westerweg die de Vennewatersweg wilde oprijden. Er was alleen materiële schade. Op 14 december werd om 09.35 uur de brand in een woning aan de Tulpencroftlaan gemeld. De brand op een slaapkamer op de eerste verdie ping bleek ontstaan door een smeulen de doek. Die was op een verwarmings element van een ontmantelde gevelka chel terechtgekomen. Een te hulp geschoten buurtbewoonster reageerde adequaat door de smeulende doek naar buiten te gooien. Op 15 december werd tussen 13.00 en 13.30 uur tijdens het doen van inkopen in een winkel in 't Loo een portemon nee met inhoud ontvreemd. De 76-jari- ge eigenaresse merkte in de rij voor de kassa de diefstal. Vermoedelijk werd de diefstal gepleegd op het moment dat zij een door een man aangesproken werd die haar hulp vroeg over een bepaald product. Op dat moment stond haar boodschappenkarretje even onbe heerd. Als gevolg van de gladheid ontstonden op de Omloop twee eenzijdige aanrij dingen. Een 59-jarige automobilist verl oor ter hoogte van het Maalwater de controle over zijn voertuig en botste tegen een boom. Een 55-jarige automo bilist uit Egmond aan Zee botste om 13.00 uur tegen een lichtmast, fietsenverkoop Op zaterdag 5 januari 2002 wordt op het politiebureau van Heiloo een fiet senverkoop gehouden. De verkoop is louter en alleen bestemd voor degenen die aangifte hebben gedaan van dieftal van zijn/haar fiets en in het bezit zijn van een aankoopcertificaat. De ver koop begint om 10.30 uur. Gevonden: enkele sleutels, gevlochten armband, paar grijze suède handschoe nen, grijs herenhorloge. Met ingang van 2002 zal de politie van Heiloo controles gaan verrichten bij basisscholen in Heiloo. De controles zullen specifiek gericht zijn op het ver voer van kinderen. De controles zijn nodig omdat bij onderzoek is gebleken dat kinderen vaak onveilig in perso nenauto's worden vervoerd. Voordat daadwerkelijk met de controles zal worden begonnen worden de directeu ren van de basisscholen verzocht aan ouders dan wel verzorgers kenbaar te maken dat de controles noodzakelijk worden geacht omdat geconstateerd werd dat kinderen vaak in een auto worden vervoerd zonder gebruik te maken van een autogordel of kinderzit je. In eerste instantie zal preventief worden opgetreden. In een later stadi um zal verbaliserend worden opgetre den. HEILOO - Naar aanleiding van een discussie over invoering van voorrang op Het Malevoort tussen politiek en gemeentebestuur, heeft de commissie van verkeer in september een onder zoek ingesteld naar de effectiviteit van flitspalen. Het ingenieursbedrijf van de gemeente is van mening dat de onpop ulaire maar snelheidsbeperkende flits palen effectief kunnen zijn in Heiloo. De gemeente neemt die mening over en is bereid de palen te financieren, maar de Heilooër politiek is niet onver deeld enthousiast over deze drastische verkeersmaatregel. Over het algemeen vindt men dat de verkeersveiligheid op een vriendelijkere manier moet kun nen worden verbeterd, in plaats van het plaatsen van de kostbare en vandalis- megevoelige flitspalen. Daarbij is uit het onderzoek gebleken dat flitspalen niet de oplossing zijn voor de situatie op Het Malevoort, omdat daar volgens justitienormen te weinig ongelukken gebeuren. De palen zouden alleen een functie kunnen hebben op de Kenne- merstraatweg, de Zeeweg en de Ewis- weg. Wel verzocht de politiek de drem pels op Het Malevoort te verhogen. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brie ven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. HEILOO - Op woensdag 26 december, tweede kerstdag, staat Gruppo Sportivo op het podium van Buk Buk. Het Haagse Gruppo Sportivo was eind jaren zeventig eventjes de populairste band van het land. Gruppo's lange, kale en bebrilde zanger/gitarist en liedjes schrijver Hans Vandeburg groeide uit tot het boegbeeld van de groep, maar dan wel een die zijn zaakjes goed voor elkaar had. Nederpop avant la lettre. De groep is een tijd uit elkaar geweest, maar nu zijn ze terug en beter dan ooit In Buk Buk komen ze hun nieuwe kun sten laten zien. De zaal gaat om 16.00 open en de band zal om 17.00 uur beginnen. De entree bedraagt f 15,-. Op vrijdag 28 december is er een 70's/ 80's party. Dj's van 't zuur en Riguet Avec Delia Quiffe zullen goede oude plaatjes draaien met onder andere muziek van Men at Work, Tears for Fears en Het Goede Doel. De zaal zal om 21.00 open gaan en de entree is gra tis. Op zaterdag 29 december zal de top- formatie Beef het Buk seizoen afslui ten. Beef is ontstaan uit de underg round radioshows van The Chop Shop/ Discotheque la Residance, waarvan al jarenlang illegale opnames de ronde deden. The Chop Shop heeft gehoor gegeven aan het verzoek van velen om de radiostudio uit te komen en een live act neer te zetten, ziehier Beef! Uit de muziek van Beef blijkt een diepe ver bondenheid met de wortels van de reg gae. Voor Beef is muziek maken een missie, met maximale bezieling mengen ze ska, dancehall, funk, rock en underg round reggae tot een onweerstaanbare groove. Op 29 december zal de zaal open gaan om 21.00 uur en de entree bedraagt f 15,-. Kaarten zijn in de voorverkoop te ver krijgen bij Center Disc Heiloo en Popeye in Alkmaar. HEILOO - In de dertiende ronde van de interne competitie wist Jongkind zijn koppositie niet echt te verstevigen. In een gelijkopgaande strijd tegen Bosma kwam hij echter niet verder dan remise. Voor Bosma betekende dit een herstel na een aantal teleurstellende resultaten. Van Etten bleef Van der Werff de baas in een positioneel uiterst taaie partij. Door de winst heeft van Etten zich weer in de top van de ranglijst geprofi leerd, terwijl Van der Werff genoegen moet nemen in het grijze circuit van de middenmoot. Ook Hassing moest een stapje terug. In een ambitieus opgezette aanval over de koningsvleugel dacht hij het Limmen erg lastig te maken, doch deze hield het hoofd koel en kon, nadat de aanvallen de impulsen van Hassing waren opge droogd, het initiatief overnemen. Met zijn gevaarlijke centrumpionnen dwong hij zijn tegenstander terug. Ondanks taai verzet van loper tegen toren kon Hassing tenslotte aan verlies HEILOO - Oud plaatsgenote Masja Nierop Groot promoveerde op woens dag 19 december in Wageningen op het onderwerp: Production of the flavor compound benzaldehyde by lactic acid bacteria: Role of manganese and its transport systems in lactobacillus plan- tarum. HEILOO - Op vrijdag 21 december wordt een kerst-drive gehouden in De Bergeon, Bergeonstraat 30. Aanvang is 13.30 uur. HEILOO - Op zaterdag 29 wordt de laatste ypedisco van het jaar 2001 gehouden. Alle kinderen van de basis school zijn weer welkom tussen 19.00 en 20.30 uur. De consumpties en de entree bedragen f 1,- en de oliebollen zijn gratis. Voor inlichtingen kun je bel len met Paola van Dijk, tel. 072- 5338297. HEILOO - In januari starten er in het Trefpunt weer diverse nieuwe cursus sen. De cursus ontspannen beweging is opgebouwd vanuit de volgende achter gronden: de Alexandertechniek, T'ai- chi, eutonie en haptonomie. Door het volgen van deze cursus kunnen licha melijke klachten minder worden of zelfs verdwijnen. De cursus is op don derdag van 9.30-11.00 uur, duurt 10 les sen en kost f 100,- euro 45,38. De start is op 10 januari. In de cursus borduurkaarten leert u de techniek borduren op een aparte manier toepassen. Het resultaat is een verrassend en fijntjes ogende wens kaart die voor allerlei gelegenheden te gebruiken is. De cursus is op dinsdag van 14.00 tot 16.00 uur en duurt 5 les sen. De cursus start 12 februari en kost f 45,- euro 20.42, (exclusief f 20,- euro 9.08 materiaalkosten). Bij de cursus huisdecoraties kunt u houten theedoos, windlichtje, violen- guirlande, mosmuiltjes en een Buxusei voor Pasen maken. Deze start op woensdag 30 januari van 9.30-11.30 uur en duurt 5 lessen (1 maal in de 2 weken). Het kost f 135,-, euro 61.26, exclusief f 85,-, euro 38.57 materiaal kosten. De cursus wenskaarten diverse tech nieken start op maandag 7 januari van 13.00 - 15.00 uur. In deze cursus maakt u wenskaarten met de nieuwste tech nieken, stickers, glasverf en stempels. Deze duurt 6 lessen en kost f 80,- euro 36.30 exclusief f 30,- euro 13.61 materi aalkosten. Voor meer informatie, tel. 072-5331297. niet meer ontkomen. Folkertsma wilde het risico niet nemen om zijn lichte voordeel in de weeg schaal te leggen. Tegenstander Manni was er niet op uit om het Folkertsma moeilijk te maken. Hij speelde wat pas sief, herhaalde zetten, beperkte zich tot het hoognodige. Het wekte dan ook geen verbazing toen hij direct akkoord ging met het remisevoorstel van Folkertsma. Koenders wist de prestaties van Tuinstra de afgelopen weken een halt toe te roepen. Weliswaar had Tuinstra het betere van het spel, maar de altijdv sluwe Koenders liet zich daardoor niet imponeren. In een breed opgezet offen sief sloeg hij op een zeker moment genadeloos toe. De uitslagen: Jongkind - Bosma remise, Manni - Folkertsma remise, Maas - Langereis 0- 1, Van Etten - V.d. Werff 1-0, Hassing - Limmen 0-VSauer - Kracht remise, Jongerius - Woudstra 0-1, Koenders - Tuinstra 1-0, Rump - Blom 0-1, Horninge - KraayenBrink 1-0, Ebregt - Roodbol 0-1, De Lange - Miedema 1-0. HEILOO - Hiermede betuigen wij onze grote instemming met het artikel van de familie de Regt, betreffende het woningbeleid van de Gemeente Heiloo, zoals het thans wordt uitge voerd. Ook wij hakken met hetzelfde bijltje zoals de familie de Regt. Onze zoon staat reeds twaalf jaar inge schreven als woningzoekende in Heiloo. Sinds vorig jaar heeft hij een vriendin en dacht nu wel eens in aan merking te kunnen komen voor woon ruimte (bijvoorbeeld een flat). Nu is gebleken dat sinds 2000 de datum van inschrijving niet meer geldt en de toe wijzing naar willekeur en niet urgente gevallen vallen onder het zogenaamde 'tombola-systeem', waarbij geloot wordt door middel van de ingezonden woonruimtebonnen. Zoonlief wil het liefst in Heiloo blijven wönen. Contact met de woningstichting Heiloo haalt niets uit, hem wordt gead viseerd om maar een huis in de gemeente Heiloo te kopen, maar onder de vier ton kom je voor een woning niet aan de bak. Het wordt tijd om het roer weer om te gooien en de tijd van inschrijving weer in te voeren. Dit sys teem wordt met ingang van het jaar 2002 in de gemeente Almere weer opnieuw toegepast. Fam. de Groot, Heiloo HEILOO - Op Tweede Kerstdag wordt alweer het negentiende HZV de Witburger Kersttoernooi Zaalvoetbal gespeeld in sporthal 't Vennewater; het toernooi begint om 11.00 uur met de wedstrijd tussen Foresters' 71 en HZV de Witburger 2. De overige deelnemers zijn HSV, HZV de Witburger 1, Rolff Keukens en White Stones Sport Unl. Deze teams strijden om de felbegeerde wisselbeker, maar tevens bestaat de eerste prijs uit een gezellig avondje bowlen en steengrillen. De kruisfinales staan gepland om 14.15 en 14.45 uur met om 15.45 uur een dames-pauze- wedstrijd. De finale start om 16.45 uur, waarna de prijsuitreiking plaatsvindt in het sportcafé van familie de Wit. De gehele dag is er voldoende zitgelegen heid, zowel op de tribune als beneden in de zaal, waarbij de toegang gratis is. HEILOO - Vrijdag kwamen de leerlin gen van groep 3 van de Paulusschool naar boekhandel 't Loo. Uit handen van Marcel Braam van boekhandel 't Loo kregen ze elk een doosje kerst kaarten. Juist deze leerlingen hadden de eer de kerstkaarten in ontvangst te nemen, omdat een van hen, Jesper de Vré, een van de vier dessins heeft ont worpen voor deze nieuwe serie kerst kaarten, waarvan de opbrengst gedeel telijk naar het Ronald Mc Donald Kinderfonds gaat. Jesper had meege daan aan een ontwerpwedstrijd voor een kerstkaart van Mc Donalds. Uit de 1100 inzendingen kozen juryleden Dick Bruna, Dagmar Stam en een vrijwillig ster van het Ronald Mc Donalds Fonds Jespers tekening als een van de vier winnende ontwerpen. Kerstkaartenactie De kerstkaartenactie van het Ronald Mc Donald Kinderfonds werd dit jaar voor de vierde keer georganiseerd en begint steeds meer bekendheid te krij gen. Elk jaar in december zijn de wed strijdformulieren verkrijgbaar bij Mc Donalds en vele enthousiaste 'happy- mealerV maken een prachtige kerstte kening die wenskaartenuitgever Hallmark vervolgens uitgeeft als kerst kaart. Huizen in ontwikeling In 1974 werd op initiatief van de onco- loge Audry Evans het eerste Ronald Mc Donald Huis in Philadelphia geo pend. De naam werd ontleend aan de hoofdsponsor Mc Donalds. Wereldwijd zijn er inmiddels ruim 210 huizen, in Nederland staan er in totaal negen; acht bij alle academische ziekenhuizen en een bij het Juliana Kinderziekenhuis HEILOO - We schrijven 1976. De net opgestarte honk- en softbal vereniging BSC Heiloo organiseert haar eerste winteractiviteit. Voor de allerjongste spelertjes in de honk- en softbalwereld (de peanuts) wordt een toernooi geor ganiseerd: het Pannekoeken Toernooi. Deelnemers waren toen Bears, Foresters, Herons, Alcmaria Victrix, Pirates en natuurlijk BSC Heiloo. Dit eerste toernooi werd geopend door Loek Loevendie uit Amsterdam; ooit wel 'de vader van het peanutbal' genoemd. Loevendie zette zich in de jaren zeventig in voor de jongste honk en softbaljeugd en introduceerde toen tertijd het peanutbal. Door de jaren heen is het Pannekoeken Toernooi in de laatste week van het jaar, dit jaar op zaterdag 29 december, gehouden. Altijd even populair geble ven en is er qua opzet nauwelijks iets veranderd. Natuurlijk is het eten van Pannekoeken in de pauze altijd een belangrijk onderdeel van het toernooi. Een lekkernij voor de jeugd die al die jaren door moeders van de ontvangen de vereniging werden gebakken. Het toernooi is op, voor opgave kunt u bel len met Jan Vermeer Ook toen BSC Heiloo met Foresters fuseerde tot het huidige Double Stars Heiloo bleef het evenement bestaan. Alleen door een aanpassing in de Nederlandse taal spreken we sinds een paar jaar niet meer van het Panne koeken Toernooi, maar van het Pannenkoeken Toernooi. En nu - tijdens het vijfentwintigjarig bestaan van het toernooi - zal de naam opnieuw een verandering ondergaan. Met ingang van dit jaar is het toernooi omgedoopt in het Jan Vermeer Pannenkoeken Toernooi. Voorzitter Paul van Langen: „Nadat Jan Vermeer ons nu bijna anderhalf jaar geleden ontviel, hadden wc eigen lijk al snel het idee dat we op een of ander manier een evenement naar hem wilden vernoemen. Toen het contract met de sponsor van toernooi afliep leek het ons een goed moment om het toer nooi naar Jan te vernoemen. Jan is opgegroeid met honk- en softbal en was jarenlang actief voor de honk- en softbalsport in zijn algemeenheid en voor onze vereniging in het bijzonder. Menig jaar heeft hij meegeholpen het Pannenkoekentoernooi te organiseren of was hij op de achtergrond aanwezig als het ging om dit toernooi, elk ander evenement of om het promoten van de softbal in Noord. Holland; want ook daarin was hij uiterst actief." Jubileumtoernooi Het komende toernooi zal niét alleen een speciaal tintje hebben omdat de naam van Jan Vermeer daaraan ver bonden wordt. Ook vanwege het vijfen twintig jarig jubileum zullen er extra activiteiten zijn tijdens of rond het toer nooi. Zo staat er onder andere een zogeheten speedgun in de sporthal van Het Vennewater opgesteld waarmee (aankomende) talenten hun werpsnel- heid kunnen meten en is er in de pauze van 11.45 uur tot 12.45 uur een instuif voor alle kinderen van de basisschool. Tijdens deze instuif kunnen ze kennis maken met het peanutbal; de voorloper van het honk- of softbal. Voor degenèn die met het gooien van de bal de hoog ste snelheid behalen wordt er een derde, tweede en eerste prijs uitgereikt. Het toernooi is dit jaar voor de jongste peanuts en wordt gespeeld in de cate gorie 'paaltje'. Bij aanvang (10.00 uur) zal de familie van Jan Vermeer aanwe zig zijn om het evenement te openen. Deelnemende clubs zijn: Alcmaria Victrix, Cromtigers, Flying Petrels, Herons en natuurlijk Double Stars. Om 14.30 uur is de prijsuitreiking in het café van de sporthal. Vermeer achterlinks)was niet alleen nauw betrokken bij de oprichting van BSC Heiloo mJSIX maar Heiloo - nu 12 jaar geleden. in Den Haag. Er zijn op dit moment huizen in ontwikkeling bij grote streek ziekenhuizen en bij andersoortige instellingen waar kinderen worden ver pleegd en behandeld, waaronder revali datiecentra en psychiatrische inrichtin gen. Een thuis ver van huis Een Ronald Mc Donald Huis biedt een 'thuis ver van huis' aan ouders van ern stig zieken kinderen, vlakbij het zieken huis. Het bespart ouders een zwarte rit dagelijks op en neer tussen huis en zie kenhuis. In he^ Ronald Mc Donald Huis kunnen ouders en broertjes en zusjes met elkaar koken, eten, slapen en zo enigszins een gezinsleven hebben zoals thuis. Daarnaast vinden ouders er steun bij de huismanagerS en de vrijwil ligers die er werken, maar ook bij ande re ouders van zieke kinderen. De vrij willigers zorgen er tevens voor dat het huis wordt schoongemaakt en opge ruimd en dat de ouders na elk bezoek aan hun zieke kind. Ouders krijgen een kamer in het huis na overleg met het ziekenhuis. Ongeacht hoe groot het gezin is, betaalt men 12,50 euro per etmaal. Ze kunnen zo lang blijven als de behandeling van het kind duurt. Financiering Het Kinderfonds kan zijn werk doen dankzij de bijdragen van vele particu lieren, bedrijven en organisaties. Mc Donalds Nederland is een belangrijke sponsor, maar ook andere bedrijven, verenigingen, clubs en scholen, organi seren spontane sponsoracties. Met de opbrengst van deze nieuwe serie kerst kaarten wordt een bijdrage gedaan voor de vijf nieuwe huizen die het Kinderfonds de komende twee jaar realiseert bij grote streekziekenhuizen. HEILOO - Het Nivon Heiloo start op dinsdagavond 15 januari 2002 een cur sus Patchwork/Quilten. Deze cursus staat onder leiding van docente Jobina de Boer en omvat zes veertiendaagse lessen van 20.00 tot 22.00 uur en vindt plaats in Cultureel Centrum Het Open Huis, 't Loo te Heiloo (boven winkel centrum). Tijdens deze cursus komen de verschil lende patchworktechnieken, zowel handmatig als machinaal aan de orde. Het doel zal zijn dat men uiteindelijk aan een wat groter werkstuk zal wer ken. In overleg met de docente zal het programma verder worden ingevuld. De kosten bedragen euro 31,75 I f 70,-. Nivonleden genieten korting. Deze cursus is zowel voor beginners als voor degenen, die reeds kennis maak ten met deze techniek, aantrekkelijk. U kunt inlichtingen verkrijgen bij het Nivon of de docente, tel. 072-5321166. U dient zich echter via het Nivon op te geven bij Reina Mulder, tel.072- 5333127 of Astrid Oudhoff, tel.072- 5336259. Marcel Braam van boekhandel (t Loo deelt de winnende kerstkaarten uit aan de leerlingen van groep 3 van de Paulusschool. (Foto: UKP) Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kenne- merland: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Witte poes, 5 jr. Kennemerstraatweg/- Laarmanstraat, Heiloo. Gevonden Witte ongec. kater, Wagnerlaan, Akersloot. Grote dikke ongec. kater, cypers met witte kraag, buik, poten en voorkant van de kop, Geesterweg, Akersloot. Zwart/witte ongec. kater, witte kin en bef, witte vlek tussen de voorpoten en tussen de achterpoten, voor witte tenen en achter sokjes, Kennemerstraatweg/- Kerkelaan, Heiloo. Wildkleurig konijntje, Kennemer- straatweg, Heiloo. Goed tehuis Gevraagd voor een heel lieve en aan hankelijke gec. kater van 10 maanden. Hij is wit met zwarte vlekken en dol op aandacht. De Dierenbeschermingskalender 2002 is verkrijgbaar bij J. De Rover, Rechtehondsbosschelaan 4, Heiloo, prijs f 7,50. HEILOO - Op zaterdag 8 december Is er in zwembad 't Vennewater afge zwommen voor de onderstaande diplo ma's: A-diploma: Tom Gudde, Bas de Wildt, Kelly Kweldam, Daan Schermer, Rosemarie Romeyn, Remco Langedijk, Silvia v.d. Reep, Angela Stanley, Manon v.d. Lei, Raoul de Groot, Roxanne Kerssens, Nathalie Overpelt, Elsemieke Vreeker, Li^a Tzaraf, Bruno Jaeger, Annemijn v^n Driel, Manon Min, Tonko Hemminga, Deveny Stam, Ali Hussain, Sietsl^e Roozing, Jak Schoonhoven, Jeffrey Klerk, Cas Berkman, Roy Spaander, Jelmer Tuyn, Tamaea Vonk, Melissa Lassooy, David Meyer, Robin Smit,Tim Noorlander, Martijn Beun, Aniie Zonneveld, Arnoud Meines, Noortje van Gijssel, Joery Latychev, Brkt Sprenkeling, Robert Helder, Elise Daane, Milène Schuurmans, Yannicjk Spaander, Karlijn Levering, Thomas Vorwalt, Sander de Ruiter, Krisje Bakker, Nina Molenaar, Michelle Willebrands, Roos vd. Helm en Kim Druyven. B-diploma: Deen Mondt, Woutfr Jansen, Esther Kolder, Tim Huysmans, Eckhart Vlaming, Mursal Asefi, Josephina Lindhoud, Nancy Twisk, Sean Vermond, Anne-Jet Swart, Onno van Gijssel, Savannah Gaarthuis, Jor4n Nederveen, Sanne Gravemaker, Jessica Bosman, Sanne Tabak, Nadieije Mathot, Jesse van Geldorp, Ro^a Schepers, Shivanne Idema en Jesse Eradus. C-diploma: Björn Röseler, Anoijk Dekker en Boyd Vleugel. HEILOO - Harmonieorkest Caeciiia krijgt op 4 januari bezoek van Het Ricciotti ensemble uit Amsterdam. Dit ensemble bestaat uit zo'n veertig jonge muzikanten (meest conservatoriumstu denten), die uiteenlopende symfoni sche muziek, niet alleen klassiek, maar ook pop en jazz, brengen. Muziek Bp hoog niveau en zo dicht mogelijk bij •het publiek. Voor de pauze brengt Caeciiia zelf ejsn afwisselend programma, met verschil lende jazzy nummers maar ook klassje- ke harmoniestukken. Samen zullen Caeciiia en het Ricciotti ensemble ver der een arrangement spelen van 'Moód Indigo' door Duke Ellington. Bij elkaar opgeteld zullen er dan zo'n negentig muzikanten op het podium zitten/staan. Het Caeciiia Nieuwjaarsconcert vindt plaats op vrijdag 4 januari 2002, (jm 20.00 uur in de Ontmoetingsruimte van het Psychiatrisch Centrum Willibrord aan de Kennemerstraatweg 464 jte Heiloo. Kaarten kosten a 7,00 of f 15,- (a 5,50 of f 12,50 voor donateurs) en zijn in de voorverkoop te verkrijgen bij de Schrijverij en Disc 't Loc, en verder op 4 januari aan de kassa. (Indien u betaalt met euro's graag met gepast geld).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 8