Expositie in Galerie 1719 Korpschef draagt Castricum over Nooit bang voor stevige confrontatie Tentoonstelling Iwan de Groot West-Friesland Plat in café De Lantaarn brieven UITKIJKPOST - 9 JANUARI 2002 - PAGINA 10 Algemeen belang? LIMMEN - Wanneer ik voor gemeen telijke belastingen word aangeslagen houd ik daar rekening mee. De gemeente gaat er immers van uit dat zij het bedrag ontvangen wat ik ben ver schuldigd. Ook als is de aanslag te hoog (waarde van het huis te hoog inge schat), vooraf betalen is de regel. Niet prettig voor mij, wel prettig voor de gemeente. Je kunt het beter alvast maar hebben! Zo worden mijn bestedingen natuurlijk beperkt. Wat je niet hebt kun je niet uitgeven. Wanneer het echter de gemeente zelf is dat een bedrag is ver schuldigd, redeneert men exact anders om. Eerst uitgeven, dan kijken wat er overblijft. Je kunt het maar beter kwijt zijn! Waar mijn (en uw) personeelsuitje bestaat uit kegelen en steengrillen, pakte de gemeente groots uit en ver trok met de voltallige bezetting naar Barcelona! Kosten: vijfentwintigdui zend gulden, gemeenschapsgeld! Inclusief mijn te hoog geraamde aan slag, die de aanschaf van een wasmachi ne in de weg staat? De Stichting Limbon was een ton toe gezegd, bedoeld om de burgerbevol king een feestweek aan te bieden. Daar bleek nu vreemd genoeg nog maar 75 mille voor te bestaan. Tja, je kunt je geld maar een keer uitgeven, nietwaar. Rijksambtenaren genieten een goed salaris, wat door gemeenschapsgeld wordt opgebracht, en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Ik zou er direct voor tekenen. Bij deze solliciteer ik. Eigenschappen: sociaalvoelend, recht, schapen, kan goed calculeren. Bovendien zou ik na 7 jaar weer eens op vakantie willen. Maar ja, mijn CAO laat dat niet toe en de vaste lasten zijn zo hoog. R Zomer Limmen Verhalen in de Vredeburg avontuurlijk LIMMEN - De Stichting 'Oud Lim men' houdt de jaarlijkse donateurs avond op vrijdag 18 januari om 20.00 uur in de Vredeburg, Dusseldorperweg 64. Thijs Bakker uit Bakkum is stroper, jutter, werknemer en aannemer voor Rijkswaterstaat. Ook mensenredder, strand-etablissementhouder en strand vonder. In al die jaren heeft hij heel wat avonturen meegemaakt. Thijs zal ons op 18 januari een deel van die verhalen vertellen en ons met voorwerpen en dia's het één en ander laten zien van zijn strandvondsten. Donateurs hebben gratis toegang voor deze avond. Ook overige belangstellenden (niet-dona- teurs) zijn van harte welkom, zij beta len 3 euro. Handbal Dimtronic Meervogels AKERSLOOT - Meervogels speelde ter afsluiting van de eerste competitie helft de uitwedstrijd tegen een van de kampioenkandidaten, het Amsterdamse Oriento. In de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar liet Meervogels teveel het initiatief aan de gastvrouwen. Meervogels kon in de eerste helft eenmaal tot 2 doelpunten naderen 10-8 waarna Oriento zich her stelde en de Amsterdammers een 14-8 voorsprong hadden met het rustsignaal. De tweede helft vertoonde hetzelfde beeld: veel balverlies aan Meervogelszijde wat door de tegen stander werd afgestraft. Ook kwam Meervogels tot echt georganiseerde aanvallen niet toe. Ondanks de grote achterstand bleef de vechtlust wat resulteerde in een 26-15 ruststand. Heren 1 Heren 1 heeft door een ongeluk, waar bij Meervogels niet betrokken was, maar het team wel urenlang in een file stond, de belangrijke uitwedstrijd tegen UDSV niet gespeeld. Deze wordt op een nader te bepalen datum gespeeld. Johwin Slaapcomfort Expositie schilderijen van Ria Pijnappel, te bezichtigen t/m eind maart gedurende openingstijden, Rijksweg 127 te Limmen. Bibliotheek Akersloot Expositie 3D schilderijen van Tiny Sombroek, tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Galerie Amber Donderdag t/m zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en op afspraak, tel. 5051491. Te vinden aan de Dusseldorperweg 18. Serre Nella van Os Expositie van onder andere bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschil derijen en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. Jongerencentrum Conquista Een bronzen beeld van Carlo van Kervel ALKMAAR - Traditiegetrouw opent Galerie 1719 het nieuwe jaar met een duo-expositie. Twee gevestigde kunste naars tonen hun recent werk. Tiest Simons is schilder en zo'n kleine veer tig jaar woonachtig in Alkmaar. Vele Alkmaarders kennen hem als de vroe gere leraar tekenen van het Petrus Canisius College. De onderwerpen die hem boeien zijn mensen, betrapt in hun dagelijkse omstandigheden, en vaak met veel humor uitgebeeld, en daarnaast de natuur vereeuwigd in schilderijen van het Zuid-Franse landschap. De schilde rijen, met de mens als onderwerp, ver tellen een verhaal de landschapsschil deringen zijn vol beweging en kleur. Keramiek en brons beheersen de expo sitie van Carlo van Kervel, die omschreven kan worden als een zeer compleet beeldend kunstenaar. Hij toont zijn artistieke veelzijdigheid door in Galerie 1719 keramiek en bronzen plastieken te laten zien. Zijn beeld houwwerk is gebaseerd op de Griekse kunst. De openingstijden van Galerie 1719 zijn: donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.00-17.00 uur, zondag 27 januari van 14.00-17.00 uur. De expositie is tot en met 9 februari 2002, Verdronkenoord 29, Alkmaar. CASTRICUM - Door een gemeentelij ke herindeling per 1 januari 2002, waar bij de gemeenten Castricum, Akersloot en Limmen samengevoegd zijn tot de nieuwe gemeente Castricum, is het gebied van de voormalige gemeente Castricum met ingang van 1 januari ingedeeld bij de politieregio Noord- Holland Noord. De politiekorpsen Kennemerland en Noord-Holland Noord waarborgen de kwaliteit van de politiezorg. Voor de bewoners van het gebied zal de overgang nauwelijks gevolgen hebben. De afgelopen maanden hebben beide korpsen in nauwe samenwerking voor bereidingen getroffen voor de over gang. Naast het politiebureau met inventaris zijn ook 17 personeelsleden meegegaan naar het korps Noord- Holland Noord. Zij hebben ervoor gekozen verbonden te blijven met het werkgebied Castricum. Dit betekent dat er ook voldoende kennis en erva ring is overgedragen aan Noord- Holland Noord. Operationele overgang De feitelijke overgang van de politiet aken heeft om 15.00 uur plaatsgevon den. Tijdens een feestelijke bijeen komst in het politiebureau in Castricum heeft de korpschef van Kennemerlar.d, B.R. Visser, de politie zorg voor Castricum feitelijk overdra gen aan de korpschef A.J. Brink- Grootoonk van Noord-Holland Noord. Korpschef Visser zegt te geloven in schaalvergroting, maar vindt het jam mer om een mooi gebied als Castricum te moeten afstaan. Hij complimenteer de vervolgens de beide korpsen met de wijze van samenwerking. „Dat 17 men sen naar Noord-Holland zijn gegaan, zegt iets over hun betrokkenheid bij het gebied. Maar het zegt natuurlijk ook iets over het rapportcijfer dat zij Noord-Holland Noord geven", aldus de korpschef van Kennemerland. Korpschef Anja Brink onderschrijft de woorden van haar collega: „Beiden korpsen hebben steeds eenzelfde doel voor ogen gehad: de veranderingen zouden als het ware aan de bewoners voorbij moeten gaan. De inwoners van Castricum moeten net als overal in ons gebied er gewoon van op aan kunnen dat zaken als veiligheid en politiezorg goed geregeld zijn." Voorsprong op burgemeester De waarnemend burgemeester van de nieuwe gemeente Castricum opent met de woorden dat burgemeesters eigen lijk nooit genoeg politie in hun gemeente hebben. „Dat is het spel, maar uiteindelijk gaat het om de kwali teit van de zorg. En daar heb ik ver trouwen in. Het overgrote deel van het nieuwe team is bekend met het gebied. Daarin hebben zij een voorsprong en zeker op mij." Politiezorg gewaarborgd Zoals gezegd, zal voor de bewoners van het nieuwe Castricum niet veel veran deren. De politiezorg is gewaarborgd en de huisvesting blijft dezelfde. De politie blijft ook onder dezelfde tele foonnummers bereikbaar (0900-8844 voor niet dringende politiezaken en 112 voor spoedmeldingen). Galerie Conny van Kasteel Tot en met 27 januari overzichtsexposi tie. Donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak. Gesloten van t/m 16 januari, aan de Noorderstraat 4, tel. 072-5067151. Galerie De Kapberg Wisselende exposities aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef, geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel. 072-5062645. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. LIMMEN - In het kader van het 100- jarig jubileum van de Corneliuskerk in Limmen treedt het Neva Ensemble uit St.Petersburg op. Dit koor bestaat uit zes personen en heeft zich gespecialiseerd in het zingen van Russische kerkmuziek. Dit reper toire wordt aangevuld met beroemde liederen uit de folklore van het land en licht klassiek. Het optreden vindt plaats op donder dag 17 januari om 20.00 uur. De kerk zal drie kwartier voor aanvang open zijn. De kaarten a 7,50 euro zijn ver krijgbaar bij Bakker Bakker, Vuurbaak 3, Sigarenmagazijn Stuifbergen, Kerk- weg 42 en voor zover voorradig op de avond zelf bij de ingang van de kerk. Op zondagmiddag 3 februari om 14.00 uur zingen er een Kongolees en Ghanees gospelkoor, terwijl op zondag 3 maart de musical Jesus Christ Superstar in de kerk wordt opgevoerd. Voor alle drie de evenementen is een passe-partout voor 25 euro verkrijg baar. Cursus snoeien LIMMEN/CASTRICUM - Met de cur- sus snoeien wordt ingegaan op zaken als snoeiregels, snoeitijd, gereedschap, snoeigroepen en praktisch snoeien. Met de vele meegebrachte materialen en het bij de cursus behorende lesdic- taat wordt in 5 lessen de theorie van het snoeien besproken. De praktijkles wordt in een van de tuinen van deelne mende cursisten gehouden. Na de 3 uur durende praktijk zit de cursus er op, maar met de opgedane kennis zal dit vaak pas het begin zijn van een goed gesnoeide tuin. De cursus start in de week van 14 janu ari. Maandagavond of vrijdagmiddag in Castricum en dinsdagochtend of - avond in Limmen. Voor informatie en inschrijvingen: Jeanine Jonker tuincur- sussen, tel. 072-5053646. Plusactiviteiten Bonhoeffercollege nCASTRJCUM rni\Wet Bonhoeffer college geeft de komende tijd de vol gendecursussen: Klassieke oudheid. Deze cursus bestaat uit tien lessen van 1,5 uur en begint op maandag 14 januari. Een inleiding in de klassieke cultuur met speciale aandacht voor de Griekse mythologie, Griekse schrijvers en tragedieschrijvers. Er wordt een overstap gemaakt naar Italië en Rome, waarbij de geschiedenis van het Romeinse Rijk aan de orde komt en de cursisten enkele lessen elemen tair Latijn krijgen. Kosten euro 65,-. Filosofie: maandag 14 januari start de cursus Filosofie lb. 10 lessen van 1,5 uur van 19.00-20.30 uur. U leert de geschiedenis van de filosofie van de 20e eeuw kennen. Aan de hand van een aantal belangrijke wijsgerige denkers worden belangrijke thema's en benade ringen verdiept. Kosten euro 65,-. Chinese Filosofie 10 Lessen van 1,5 uur, start op maandag 14 januari van 19.00-20.30 uur. Filosofiedocent René Ransdorp heeft zich gespecialiseerd in de Chinese Filosofie en vertaalde teksten en licht deze toe met commentaren en studies van hedendaagse Chinese filosofen. Deze cursus is goed te combineren met Chinees klassiek. 10 Lessen van 1,5 uur start op maandag 14 januari van 20.40-22.10 uur. Chinees lijkt een vreemde en moeilijke taal, in deze cursus maakt u kennis met de compactheid en schoonheid van deze taal. Het accent ligt op woord voor woord uitleg van de filosofische tekst fragmenten vergezeld van een woor denlijst Chinees-Nederlands. Voedingsleer Orthomoleculaire voe ding Deze cursus behandelt de samenhang tussen voeding en veel voorkomende ziekten en klachten van deze tijd. De cursus bestaat uit vijf lessen van 2 uur en begint op woensdag 15 januari om 19.30 uur. Kosten euro 46. Cursus ontspanningsmassage voor vrouwen Donderdag 31 januari start de cursus Ontspanningsmassage. Massage is een eenvoudige en doeltreffende techniek om lichaam en geest weer in balans te brengen en te ontspannen. Ontspan ningsmassage is er op gericht de spie ren weer los te maken. In elke les geeft en krijgt de cursist massage. Benodigdheden: laken, drie handdoe ken, kussen, matje en gemakkelijke kleding. De cursus bestaat uit acht les sen van 2,5 uur en begint om 19.00 uur. Kosten euro 86,-. Voetreflexzonetherapie Deze basiscursus is een kennismaking met verschillende facetten zoals voet massage, voetreflextherapie en het lokaliseren van drukpunten. De cursus bestaat uit vijf lessen van 2 uur en begint donderdag 17 januari om 19.00 uur. Kosten euro 55,-. Aerobics Is een populaire conditietraining een leuke en effectieve manier van bewe gen met het accent op het uithoudings vermogen en geschikt voor deelnemers van iedere leeftijd. De cursus begint op woensdag 16 januari en bestaat uit tien lessen van 1 uur. Aanvang 19.30 uur. Kosten euro 43,-. Alle cursussen vinden plaats op het Bonhoeffercollege, Pieter Kieftstraat 20 te Castricum. Voor info en/inschrijving kunt u bellen 0251- 659119. Een werk van Iwan de Groot. LIMMEN - In het gemeentehuis van Limmen exposeert van 10 januari tot 7 maart beeldend kunstenaar Iwan J. A. de Groot uit Heiloo zijn landschappen. De fascinatie voor kleuren van Iwan de Groot dateert van heel veel jaren gele den. Kleuren in onderlinge harmonie, maar even vaak in hevig contrast met elkaar. Spanning en beweging in een schilderij zijn voor hem essentieel. Zijn landschappen, waarvan de eerste uit 1980 dateren, laten dat duidelijk zien. Van kind af aan heeft hij met veel ple zier getekend en geschilderd, een 'erfe lijke belasting' npsjnjt hij het zel.LZijn vader en één van zijn broers hebben ook heel wat geschilderd. Zijn eerste landschappen en stadsgezichten zijn nog vrij braaf, alles staat min of meer netjes op z'n plaats en ook de kleuren zijn in deze eerste schilderstukken nog niet zo uitbundig, hoewel ze toch al sprekende kleuren hebben. Kleur zal later zijn bekendste kenmerk worden, kleuren, uitbarstingen van hevige kleu ren, die harmoniëren, concerteren,en die misschien volgens sommigen con fronteren en provoceren. Voor iemand als De Groot is de reali teit hooguit aanleiding, maar veel meer uitdaging, uitdaging om het uiterste uit jezelf te halen. De Groot is wars van kleine of grotere trucjes en maniertjes om effecten te bereiken, hij geeft zich helemaal in zijn schilderijen. Hij doet ook geen concessies aan de heersende (wan)smaak. „Ik zie, ik zie wat men niet ziet, omdat men niet kijkt," aldus De Groot. Alcohol EGMOND - Een 20-jarige bestuurder uit Heiloo werd op 30 december aange houden, nadat hij om 01.00 uur slip pend met zijn auto over de Zeeweg reed. De blaastest gaf 545 ug/1 aan (220 is max. toegestaan). Hij kreeg een boete en een rijverbod van zes uur. Voetgangster gewond na aanrijding CASTRICUM - Woensdag 3 januari omstreeks 19.40 uur vond een aanrij ding plaats op de Dorpsstraat. Op het trottoir van de Dorpsstraat liep een 71- jarige vrouw uit Bakkum. Ter hoogte van de Torenstraat stak zij plotseling de rijbaan over en zag daarbij een brom fiets over het hoofd. De bestuurster, een 17-jarig meisje uit Bakkum, kon de vrouw niet meer ontwijken en botste tegen haar aan. De vrouw raakte hier bij gewond en is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis in Beverwijk. Inbraak woning CASTRICUM - Dinsdag 1 januari tus sen 16.00 en 20.30 uur werd ingebroken in een woning aan de Vondelstraat.De inbrekers kwamen in de woning door het vernielen van een raam in een van de tuindeuren. De woning werd door de inbrekers grondig doorzocht. De bewoners missen een aantal sieraden en een MD-speler. Klaverjasdrive jeugd- hengelsportvereniging LIMMEN - Elk jaar organiseert de jeugdhengelsportvereniging van Limmen een klaverjasdrive. Traditie getrouw vindt deze plaats in café De Lantaarn, op de tweede zondag van januari, dit jaar is dat 13 januari. Naast het klaverjassen kan er ook gevlotbrugd worden. Dit is een oud eenvoudig bil jartspel waarbij voornamelijk geluk de belangrijkste factor is voor het behalen van een prijs. De inschrijving begint vanaf 13:30 uur en bedraagt a 2,- Het kaarten begint om 14:00. Voor vragen belt u naar Rob Jak, tel. 072-5053858. Verder heeft hij het tientallen jaren in het zonnige zuiden gezocht, waar de kleuren nog veel heviger dan in ons land op je afkomen. Toch heeft hij na al die 'overdaad' van de zuidelijke land schappen, opnieuw, en nu echt van gan ser harte, het heerlijke Hollandse land schap herontdekt. „Ik ben nu hartstochtelijk bezig met een grote serie 'lege landschappen', enorme ruimtes, ruig en hard land, stoer en moeilijk te overmeesteren, veel water, rivieren, de zee, de onvoor spelbare zee, even onvoorspelbaar als ikzelf ben, maar vooral en steeds hevi ger de hoge luchten, vaak vol 'dreigen de' onvoorstelbare, maar werkelijk bestaande kleuren." Iwan de Groot heeft tal van tentoon stellingen gehad in binnen- en buiten land (Frankrijk en Wales (UK)). Een paar schilderijen zijn in het bezit van musea. De tentoonstelling van Iwan's land schappen is te bekijken in het gemeen tehuis van Limmen gedurende 10 janu ari tot en met 7 maart,tijdens de ope ningsuren, dus ook op vrijdagmiddag. De schilderijen zijn ook te koop. LIMMEN - Het programma van jonge rencentrum Conquista voor het week end van 4,5 en 6 januari is: Kinderen van 4 t/m 12 jaar Bij Conquista starten ze het jaar 2002 door met de kinderen een nieuwe ver jaardagskalender te gaan maken. Je kunt er terecht van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners van 12 t/m 15 jaar Voor de tieners luidt Conquista het nieuwe jaar in met een disco. DJ Marijn kunnen ze natuurlijk niet vervangen, maar ze hebben genoeg potentie in huis om er weer een leuke avond van te maken. De tienerzaal gaat open om 19.00 en sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 6 januari is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 4 januari en zaterdag 5 januari is het jongerencafé, voor iedereen bov^n de 16 jaar, geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Behalve uiteraard de bar zijn er ook een pooltafel, flipperkasten, een dartbord etc. Ga er ook eens gezellig langs en maak er samen met de mede werkers van Conquista een gezellige boel van. Programma Conquista Programma voor het weekend van 11,12 en 13 januari: - Kinderen: 4 t/m 12 jaar. Voor de kinderen heeft Conquista een leuke film in petto. Lekker onderuitge zakt even bijkomen van alle drukte van de afgelopen weken. Aanvang 10.30 uur tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. - Tieners: 12 t/m 15 jaar. Voor de tieners is er op zaterdag 12 januari een speciale videoscreendisco. Dit belooft weer een leuke avond te worden. De tienerzaal gaat open om 19.00 uur en sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 13 januari is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. De entree voor beiden dagen is gratis. - Jongeren: vanaf 16 jaar Vrijdag 11 januari en zaterdag 12 janu ari is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, geopend van 20:30 tot 01:00 uur. Behalve uiteraard de bar hebben is er ook een pooltafel, flipper kasten, dartbord etcetera. Ga ook eens gezellig langs en maak er samen met de medewerkers van Conquista een gezel lige boel van. KVG Limmen LIMMEN - Op woensdag 16 januari is er om 20.00 uur in de Burgerij weer de ledenavond. Het gedeelte voor de pauze wordt in beslag genomen door het financieel verslag van het afgelopen jaar. Na de pauze wordt er gekiend voor het spaarproject. U wordt ver zocht een klein prijsje mee te nemen voor het kienen. De prijs voor de koffie is e 2.10. Onvervalste Westfriese humor in De Lantaarn met West-Friesland Plat. LIMMEN - Het begint al bijna een jaarlijkse traditie te worden, want ook deze winter presenteert café De Lantaarn in Limmen haar publiek een oergezellig Westfries avondje uit. Opnieuw zag eigenaar Hans van Ammers kans om het populaire gezel schap West-Friesland Plat te strikken, dat op vrijdag 8 februari een spetteren de voorstelling geeft van haar gloed nieuwe programma, waarin weer ruim baan is gemaakt voor de echte, onver valste West-Friese humor. Ook de afgelopen jaren speelde West- Friesland Plat al met groot succes in café De Lantaarn, en de vele liefheb bers van een avondje onbekommerd lachen zullen blij zijn dat het gezel schap opnieuw naar Limmen komt. En dat uiteraard weer in haar allersterkste opstelling met Cor Steur, de woordkun stenaar, die zo vaak het publiek op het verkeerde been weet te zetten en met Hannus Knoin, de typetjesmaker en rasverteller. Maar natuurlijk ook met Piet Zee, de enige echte opvolger van Kees Stet, die West-Friesland rijk is. En dat allemaal onder aanvoering van leider/cabaret- tier Fred Rootveld, die in de afgelopen jaren het gezelschap naar grote hoogte wist te stuwen. Want West-Friesland Plat ontwikkelde zich in de loop der tijd tot een cabaretgroep van hoog niveau, dat van de eerste tot de laatste minuut het publiek weet te boeien met schitterende conferences, knotsgekke sketches en dolkomische liedjes. West-Friesland Plat speelt in Limmen haar allernieuwste programma, waar mee ze in oktober 2001 van start ging in schouwburg Het Park in Hoorn. Het is alweer het veertiende programma van de succesvolle cabaretgroep, want elk najaar zet de groep een gloednieuwe show op de planken. En altijd staat de humor en het plezier voorop, want een avond onvervalst vermaak is de drijf veer van dit gezelschap. Vrijdag 8 februari staat u dus een regel rechte happening te wachten in de zaal van De Lantaarn in Limmen. De aan vang van de voorstelling is 20.00 uur precies en de entreeprijs voor dit oer gezellige avondje uit bedraagt 10 euro. De entreekaarten zijn in voorverkoop verkrijgbaar bij De Lantaarn, Dusseldorperweg 56 in Limmen. tel. 072-5051313. Wilt u deze avond bijwo nen, haast u dan met de aanschaf van uw entreekaarten, want de ruimte in De lantaarn is beperkt en ook hier geldt: op is op! Neva Ensemble in de Corneliuskerk >MÊmm Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brie ven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10