Double Stars op zoek naar sportieve meisjes Mn A Eline en Florence Vreijsen dansend op weg naar Carré Heilooër tweeling speelt mooie rol in Peter Pan De Musical Boeventyj 1 s ROBBE WILLIAMS Het grote boek van onthaasting DEUTEKOM Live at the Albert UITKIJKPOST - 9 JANUARI 2002 - PAGINA 2 De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. WÊ Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■i Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. wk S.V. Vredeburg start 2002 met snelschaak kampioenschap Voetbalvereniging HSV krijgt bezoek van AZ Spreekuur CDA Gedichten bij Candlelight in bibliotheek Heiloo JVC ATTI ALBERT PA II VIISOS: Het grote boek van de onthaasting door Paul Wilson Boek van de week: oo Winkelhof 'tLoo 53 Td. $33553$ Live at the Albert door Robbie Williams DVD van de week: Terriërs in goede conditie voor tweede helft competitie Scouting Rurik oliebollenactie groot succes KVG St. Monica Inschrijving Big Buk Buk band Battle van start Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Woensdag 09-01-2002 Donderdag 10-01-2002 13.30-16.30 14.00-15.30 liSïiïlil i!!l!ïli!!l!!illl Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedie/ist (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. Double Stars zoekt meisjes die de jeugdteams komen versterken. HEILOO - Om de bezetting bij de jeugdteams verder uit te bouwen is softbalvereniging Double Stars een ledenwerfactie gestart met name gericht op meisjes in de leeftijdsgroep van zes tot twaalf jaar uit Heiloo en omgeving. Ook het voorbereidende speelse peanutbal wordt veel door meisjes gespeeld. Sommige clubs hebben com plete meisjes peanutteams en dat is waar Double Stars het komend seizoen op inzet. Daartoe is extra zaalruimte afgehuurd en een tweetal trai ners/coaches aangetrokken die de nieuwkomers de basisbeginselen van de sport gaat bijbrengen. In de maan den januari en februari zijn er acht open kennismakingstrainingen voor peanut-meisjes van 6 tot en met 9 jaar op de woensdagmiddag. De toegang is geheel gratis. De training zal van 9 januari tot en met 27 februari op de woensdag gegeven worden in de gym zaal aan de Burenweg van 16.00 tot 17.00 uur uur. Zodra de velden bespeelbaar zijn, zul len er op een aantal zondagochtenden oefenwedstrijdjes gespeeld gaan wor den op het complex van Double Stars. Meisjes die dit jaar 10 worden of al 10 jaar of ouder zijn, zijn natuurlijk ook welkom bij de Double Stars. Bij het De He Hoos e tweeling Eline en Florence V re ijs en, gekleed en geschminkt voor hun rol in de musical Peter Pan. huidige, gezellige pupillenteam kunnen altijd een paar extra meisjes bij. De groep traint ook in januari en februari op de woensdagmiddag in de zaal aan de Burenweg, qiaar clan van vijf tot zes. Ook hier kunnen belangstellenden geheel vrijblijvend mee doen aan de trainingen om het eens te proberen. Voor meer informatie: Gert-Paul van der Horst, tel: 072-5337614 HEILOO - Schaakvereniging Vredeburg startte op vrijdag 4 januari het nieuwe jaar 2002 met het traditio nele snelschaaktoernooi. In de B-groep was Tim Castelein de snelste schaker en in de A-groep behaalde Robin Rommel in een uiterst spannend toer nooi van acht ronden van vijf minuten per persoon per partij de meeste pun ten in het deelnemersveld van 26 scha kers. Vrijdag 11 januari wordt de inter ne competitie vervolgd met ronde 14. Uitslagen: Groep A. 1. R. Rommel (198) 2. B. Stolp (186) 3. J. Admiraal P4. E. Stolp (177) 5. G. Hafkamp 6. H. Ebels (135) 7. M. Weigraven (129) 8. K. Kramer (112) 9. J. Limmen (108) 10. K. Keizer (106). Groep B. 1. Tim Castelein 2. Menno Koot 3. Thijs Witkamp 4. Vince Kaandorp 5. Matthijs Hendriks 6. Jeroen Levering 7. Tycho Bismeyer 8. Mike Krom 9. Micha van Buuren 10. Djurre Bismeyer HEILOO - Zondag 13 januari komt eredivisionist AZ uit Alkmaar bij voet balvereniging HSV op bezoek. Net als bij de eerdere ontmoeting in september 2000 komen de Alkmuarders ook nu op volle oorlogssterkte naar Heiloo. AZ- trainer Henk van Stee maakt graag gebruik van deze mogelijkheid om tegen HSV te oefenen, dit als aanloop naar het zware programma die de ploeg uit Alkmaar na de winterstop moet afwerken. De wedstrijd begint om 14.30 uur, de entreeprijs is 5 EURO per persoon maar meisjes en jongens kleiner dan 1.50 meter mogen dit sportieve gebeu ren gratis bijwonen. Op de entreekaart staat tevens een lotnummer en daar mee dingt men niet alleen mee naar fraaie AZ-promotieartikelën maar ook naar een eerste prijs van maar liefst 500 EURO, een tweede prijs van 150 EURO en een derde prijs van 100 EURO. In de voorverkoop zijn al meer dan 300 kaarten verkocht en bij evep- tuele afgelasting zal de trekking in ieder geval plaatsvinden om 15.30 uur in het HSV clubhuis aan de Bayershoffweg. De uitslag van de lote rij zal bekend worden gemaakt in het clubblad van HSV en in de Uitkijkpost. HEILOO - Morgen, donderdag 10 januari om 19.30 uur, houdt de CDA- fractie weer het maandelijkse in fo/spreekuur in het gemeentehuis, oude ingang. Iedereen is welkom. U kunt zich vooraf aanmelden (niet verplicht) bij Martin Groot, tel. 072- 5335573, e-mail martin-groot@wxs.nl of bij George Borst, tel. 072-5112487, e- mail g.borst@hccnet.nl. HEILOO - Ze lijken op elkaar als de spreekwoordelijke druppels. In het interview nemen ze moeiteloos het gesprek van elkaar over en vullen eikaars zinnen aan. Over drie maanden worden ze vijftien, de eeneiige tweeling Eline en Florence Vreijsen uit Heiloo. Een leeftijd waarop de meeste meisjes zich bezig houden met make-up en hun kapsel. Eline en Florence ook, maar echt mooier worden zij er niet van. Als zij klaar zijn met schminken, zien ze eruit als smoezelige, verwaarloosde jongen tjes. En dat is precies de bedoeling want zij spelen de tweeling van de Zoekgeraakte Jongens in Peter Pan De Musical. Topsport De meisjes zijn van jongsafaan bezig met dansen. Eerst de pasjes nadoen van grote zus Bernu, en via lokale dansscho len op tienjarige leeftijd drie keer per week naar een professionele dansschool in Amsterdam. De inspanningen, niet in de laatste plaats die van moeder Vrdijsén dfë de tweeling overal bege leidde, hebben vruchten afgeworpen. Uit honderden kandidaten werden de meisjes gekozen om samen met Vera Mann (als Peter Pan) en Peter Faber (als Kapitein Haak) in de musical te spe len. Het dagschema van de tweeling lijkt op dat van een topsporter, 's Ochtends naar school in Amsterdam, nu derde klas VWO. Aansluitend een kwartiertje lopen volgens Eline of vijf minuten met de tram volgens Florence, naar de dans- academie voor ballet-, muziek-, acteer- en acrobatieklessen. Als ze niet optre den, snel naar huis, eten, huiswerk maken en daarna één uur per dag, zeven dagen in de week, rek- en strekoefenin gen op het kleed voor de televisie. „In het begin waren wij de stijfsten van de klas," vertelt Eline, „en door de oefe ningen zijr> wij in ieder geval een stuk leniger geworden." „Het helpt heel goed,"' vult Florence aan. „Onze dagen zijn wel zwaar maar niet tè. Wij vinden het hartstikke leuk wat we doen. Gewoon vroeg naar bed en elke dag om zes uur op." Dus niet uitgaan? „Nee," zegt Florence serieus, „daar houden wij toch niet van." Vriendjes? De meisjes kijken elkaar giechelend aan. „Daar hebben wij geen tijd voor," zegt Eline beslist. Speelt vanavond de echte tweeling? Het verhaal van Peter Pan, de jongen die niet groot wil worden, is al meer dan honderd jaar oud. Peter woont in Wonderland, samen met de Zoekgeraakte Jongens. Peter zoekt en vindt een moeder voor de jongens. Via allerlei spannende avonturen waarbij de zaal enthousiast meeleeft, loopt het ver haal uiteindelijk goed af. Eline en Florence schminken en kleden zichzelf, daarbij bijgestaan door de 'hulpmoeder', een vrouw die de musical kinderen verzorgt en vertroetelt. „Op toneel proberen wij zoveel mogelijk het zelfde en tegelijkertijd te doen," vertelt Eline. „Als wij opkomen, vervolgt Florence, „spelen wij in het bos. Dat stuk mogen wij improviseren en daar verzin nen wij zelf nieuwe dingen voor. Het wordt steeds leuker." „Dat horen wij HEILOO - De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo organiseert in het kader van de Nationale Gedichtendag op donderdagavond 31 januari 2002 van 20.30 tot 22.00 uur een avond vol poëzie onder de naam 'Gedichten bij Candlelight'. Alle dichters van Heiloo (zowel ama teurs als gevorderden) worden uitgeno digd om op deze avond één of meerde re van door hen zelf geschreven gedich ten voor te dragen. Bij een sfeervol kaarslicht en een goed glas wijn voor ziet Plaatsgenoot Margreet Schouwe naars de voorgedragen gedichten van haar deskundige mening. Deelname is gratis, bezoekers betalen a 3,50 (leden van de bibliotheek) of a 5,00 (niet-leden), inclusief een glaasje wijn en een hapje. Zowel deelnemers als bezoekers kun nen zich tot 24 januari 2002 opgeven bij de Klantenservice van de Openbare Bibliotheek Heiloo, tel. 072-5330670. ook van het publiek," neemt Eline over. „Die vragen echt naar ons. 'Speelt van avond de echte tweeling, vragen ze dan, de goede.' Dat is zo leuk om te horen." De Arbeidsinspectie ziet erop toe dat de meisjes niet te vaak optreden maar de tweeling zou het liefst elke show mee doen. Gevraagd naar het meest verve lende van de voorstellingen, roepen zij tegelijk: „Dat wij 's ochtends weer naar school moeten!" Wordt vervolgd in Carré Eline en Florence zijn door hun leeftijd afwisselend kinderlijk opgetogen als ze een zelf bedacht dansje voordoen en volwassen verstandig als zij uitleggen hoe zij hun toekomst zien en wat ze daarvoor nog gaan doen. Trots laten zij het zelfgemaakte Peter Panfotoboek zien met foto's van de tweeling met alle andere musicalacteurs die stuk voor stuk lieve, lovende teksten over presta ties van de meisjes hebben geschreven. Eind van dit schooljaar wordt nog span nend, want dan beslist de dansacademie of zij worden toegelaten op de vervolg opleiding. Het komt vast goed want welke school is zo dom om deze twee unieke talenten te laten lopen? Eind mei zijn drie extra voorstellingen geboekt in Koninklijk Theater Carré. Voorwaar geen slechte prestatie om op je vijftiende in Carré, het Mekka voor artiesten, te dansen en zingen: Chapeau. Meer info: www.peterpandemusical.nl 0N1I1 Van v.j.5> 4<.' i De Australische auteur is onderzoeker en begeleider van meditatiegroepen. Als specialist op het gebied van rust en ontspanning publiceerde hij eerder de bestseller 'Het kleine boek van de rust'. Ook in dit nieuwe boek gaat het erom de lezer te leren een gevoel van inner lijke rust te bereiken, te bewaren en te benutten. Stap voor stap begeleidt hij de lezer in dit proces, waarbij het gaat om bewustwording, het maken van keuzes en het gebruik van mentale kracht. Centraal bij dit alles staat het bereiken van een toestand van diepe rust, waaruit de betrokkene kracht kan putten voor ongekende prestaties en unieke ervaringen. Het boek bevat veel oefeningen, checklists, tips en prakti sche raadgevingen, maar ook adviezen over levenswijze en voeding. Een boek dat, mede door de heldere, nuchtere benaderingswijze, veel lezers die geïn teresseerd zijn in meditatie en spiritu aliteit zal aanspreken. Bij aankoop van Het grote boek van de onthaasting, Het grote boek van de rust of Rust op het werk, ontvangt u tijde lijk een exemplaar van Het kleine boek van de rust op het werk, slaap, geluk, hoop of rust gratis. door Paul Wilson voor 17,90 Weeranweg «MS», KL Bb3oo mant mwm 't U». 072 5331483 LIBRÏS. Uw Complete Boekhandel e-maflï lnïo,doutekom@Htor)».nl Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. (12 t/m 15 jaar) Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. G. van Reeuwijk. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: ds. M. Braamse, m.m.v. de Schola, dienst van schrift en tafel. OL Vrouw ter Nood Zaterdag 11.30 uur priesterzaterdag- viering. Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de klei ne kapel. Zaterdag 5 januari 12.00 uur Eerstezaterdagbedevaart. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor Sj. Minnema. Zondag 10.00 uur: woord en communieviering met Cantoren, voorganger pastor M. Strack van Schijndel. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle/Évangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Dat Robbie Williams meer is dan ex-lid van een jongensgroepje (Take That), heeft hij ondertussen wel bewezen. Na ijzersterke platen als Rock DJ, Life thru a lens, I've been expecting you en Angels afgeleverd te hebben, kwam Williams in 2001 verrassend met het album Swing when you're winning. Hierop bracht hij klassieke swingarran gementen van grootheden als Frank Sinatra ten gehore. De cd kreeg loven de recensies, vooral om het feit dat Williams duidelijk respect voor de ori ginele muziek heeft. Hij zingt de num mers zoals ze bedoeld waren, maar voegt er met zijn eigen stemgeluid een njeuwe frisse en zo mogelijk nog swin gender geluid aan toe. Op 17 december zette hij heel Engeland op zijn kop door in de zeer klassieke en typisch Engelse Royal Albert Hall, ondej* leiding van een groot orkest, de nummers live ten gehore te brengen. Daarmee bewees Williams eveneens een rasperformer te zijn, die met gemak een groot en zeer gevarieerd publiek kan boeien. In num mers als I wil talk, Mr. Bojangles en Me and my shadow komt dit element voor al naar voren. Maar ook de intiemere It was a very good year en One for my baby zijn prachtig. Deze dvd, met daarop de live-registra tie van het concert in de Royal Albert en een aantal leuke extra's, is een aan rader. Niet alleen voor de Williamsfans, maar zeker ook voor de liefhebber van de 50-er jaren swing. door Robbie Williams voor 31,95 HEILOO - Hockeyvereniging De Terriërs is op vele fronten in goede con ditie om na de winterstop over enkele weken de competitie te hervatten. In het voorbije jaar heeft de Heiloose ver eniging een voorspoedige ontwikkeling doorgemaakt. Het aantal leden is ver der gegroeid tot circa 530- een record in de geschiedenis van de club. De Terriërs bestond overigens in septem ber vorig jaar 50 jaar en dat is uitbundig gevierd. Verder heeft de club - uit eigen middelen - een lichtinstallatie op het tweede kunstgrasveld aangelegd, het dak van het clubhuis vernieuwd en tevens de brandveiligheid verbeterd. Ook qua prestaties gaat het De Terriërs voor de wind. In het vorige seizoen pro moveerde het hoogste team - Heren 1 - naar de tweede klasse. Op dat niveau speelde de club niet eerder, dus dat gaf extra cachet aan het jubileum. In die tweede klasse kan het team zich nu goed in de bovenste helft van de stand handhaven en dat is een prima presta tie, want vaak vallen gepromoveerde teams snel weer terug omdat zij het hogere peil niet kunnen bijbenen. Dat heeft Dames 1 vorig jaar seizoen ervaren: degradatie. Maar inmiddels in de derde klasse doen de dames met een derde plek weer een gooi naar promo tie. In tegenstelling tot andere jaren zijn het dit seizoen vooral 'de ouderen' die het best presteren. Dat zijn overigens teams waarvan veel spelers vorig sei zoen nog jeugd waren. Drie heren en een damesteam strijden om het kam pioenschap. Bij de jeugd staan de A- jongens (16-18) jaar bovenaan. Twee B- meisjesteams doen met een tweede plaats eveneens mee in de kampioens- strijd. HEILOO - Het is alweer ruim een week geleden dat de leden van Scouting Rurik Heiloo hun oliebollen actie hebben gehouden. Twee dagen lang hebben ze heel hard gewerkt om hun doel te bereiken, namelijk het bak ken en verkopen van 7000 oliebollen. De inzet van de vrijwilligers, de leden en extra handjes hebben er dan ook voor gezorgd dat het doel bereikt is: 7200 oliebollen zijn gebakken en ver kocht. In ieder geval verdient Lieke van Oort een vermelding, aangezien zij 55 zakjes met oliebollen heeft ver kocht. Met de opbrengst van deze olie bollenactie zal er extra spelmateriaal voor de jeugdleden gekocht worden. HEILOO - Woensdag 16 januari komt het KVG weer bijeen voor haar leden avond. De eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar heeft als thema 'Ge schiedenis van West-Friesland in vogel vlucht'. De dia-lezing behandelt de ouderdom van West-Friesland en de eerste bewoning door de mens. Verder komen aan bod de steden, de folklore en de naïeve schilders van dit gebied. De inleider van de avond is J. Raat, vice-voorzitter van het Westfries Ge nootschap. De avond begint om 20.00 uur in het Willibrordhuis, Westerweg 265-267, te Heiloo, tel. 072-5336137 of 5334234. HEILOO - De oudste bandcontest van deze regio is weer uit zijn as herrezen. Onder de veelzeggende naam Big Buk Buk Band Battle is Buk Buk tien jaar geleden van start gegaan met een 'wed strijd' voor beginnende bands. De aller eerste editie van het 5 x B-festival was meteen een groot succes, mede door de pakkende formule van tien voorron den, waaruit de beste bands door stroomden naar de finale. Menig band je uit de regio Alkmaar heeft zo in hun begin periode op het podium van Buk Buk gestaan. Belangrijk voor deze bands was niet alleen de regionale uit straling van de bands, maar ook voor de overall-winnaar het meedoen aan Noordhollands Glorie te Haarlem. Het is ook eert aantal malëri vbörgétëoifièn dat de winnaar van 5 x B na de provin ciale bandjescontest mocht meedoen aan de landelijke equivalent: de Grote Prijs van Nederland. De twaalf meest belovende bands van Nederland strij den dan onder andere in De Melkweg en Paradiso te Amsterdam, om een gouden toekomst. Voor de winnaar zijn allerlei gerenommeerde optredens hieraan verbonden, zoals op het Noorderslag-festival in Groningen en diverse voorprogramma's van bekende bands. De voorronden worden gehou den op 22 en 23 februari en de grote finale zal op zaterdag 2 maart plaats vinden. Tijdens de finale zal gestreden worden om diverse prijzen, zoals optre dens op het podium van Buk Buk tij dens live-lokaal en als support-act van een bekende Nederlandse band. Het belangrijkste is natuurlijk de strijd om de Big Buk Buk Band Battle bokaal, een prijs die gelijk staat aan eeuwige roem! Bands die gebruik willen maken van dit belangrijke voorportaal naar landelijke bekendheid, nemen contact op met Buk Buk (e-mailbukbuk@hot- mail.com). Voor informatie en aanmel ding kun je ook bellen met Onno Blom (06-13269103). De aanmeldingstermijn loopt tot 5 februari 2002. Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. zaalvoetbal sportinstuif 19.00-22.45 19.00-22.45 zaalvoetbal zaalvoetbal Vrijdag 11-01-2002 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 12-01-2002 Zondag 13-01-2002 10.00-15.00 handbal 17.00-22.30 Maandag 14-01-2002 08.45-15.30 schoolgym volleybal Dinsdag 15-01-2002 08.30-15.30 schoolgym Woensdag 16-01-2002 13.30-16.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 17-01-2002 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 18-01-2002 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 19-01-2002 12.00-13.00 handbal 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball 20.30-21.30 zaalvoetbal Zondag 20-01-2002 10.00-16.00 vlooienmarkt Maandag 21-01-2002 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 22-01-2002 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 23-01-2002 13.30-16.30 zaalvoetbal 19.00-22-45 zaalvoetbal Donderdag 24-01-2002 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 25-01-2002 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 26-01-2002 08.45-12.15 volleybal Zondag 27-01-2002 13.00-18.00 recreatievolleybat Maandag 28-01 -2002 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 29-01-2002 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 30-01-20Q2 13.30-16.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 31-01-2002 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 01-02-2002 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 02-02-2002 12.00-15.00 zaalvoetbal 15.30-20.30 basketbal! Zondag 03-02-2002 10.00-15.00 handbal Maandag 04-02-2002 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 05-02-2002 08.30-15.30 schoolgym 19 00-23.00 volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2