een advertentie in de c? heiloo ■Hl iif Nil bij de hoetDÜinfi uan nphnnripkaartiPQ wonen UITKIJKPOST - 9 JANUARI 2002 - PAGINA 6 wBm. vervolg van pagina 4 Commissie Welzijnszaken en Burgerij Dinsdag 15 januari a.s. vergadert de com missie Welzijnszaken en Burgerij. De vergadering begint om (let op! let op!) 20.30 uur in de raadzaal van het gemeente- j huis, ingang Raadhuis weg, en is voor fff iedereen toegankelijk. fln Op de agenda staat onder meer het volgende punt: - Werkvoorzieningschap Noord-Kennemer- land: conceptbegroting 2002, aanbiedingsbrief en meerjarenraming 2002 t/m 2006 Het college stelt de raad voor in te stemmen met de begroting 2002, aanbiedingsbrief en meeijarenraming 2002 t/m 2006 van het Werkvoorzieningschap Noord-Kennemeriapd Goedkeuring bestemmingsplan Blockhovepark Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat gedeputeerde Staten van Noord-Holland bij besluit van 13 december 2001 nummer 2001-35297, goedkeuring hebben verleend aan het bestemmingsplan Blockhovepark. Dit op grond van artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Het goedgekeurde bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied, globaal gelegen tussen de Heilooër Tolweg, de spoorlijn Alkmaar-Heiloo, het Heilooër bos en de weilanden van het landgoed Nijenburg. Ter inzage Het besluit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde bestemmingsplan liggen met ingang van 10 januari 2002 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere rijden alleen na afspraak met de heer J. van den Broek van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 535 67 53, Indienen van beroep Gedurende deze zes weken kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten schriftelijk beroep worden ingediend door de belangheb bende die kan aantonen redelijkerwijs niet m staat te zijn geweest zich tot Gedeputeerde Staten te wenden. Het beroepschrift dient te worden verzonden aan de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 HA Den Haag. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking op de dag na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepster mijn een verzoek om voorlopige voorziening rechtspraak van de Raad van State wordt ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Verkoop bouwkavei aan de Nicolaas Beetsweg in Heiloo De gemeente Heiloo gaat een bouwkavei ver kopen. Het gaat om een kavel aan de Nicolaas Beetsweg, naast de woning met huisnummer 59. Deze kavel ligt nabij de doorgaande weg Kennemerstraatweg, het winkelcentrum t Loo, kerk en gemeentehuis. Op de kavel kan een woonhuis worden gebouwd. De kavel heeft een totale oppervlakte van 510 m2 en heeft een bodemprijs van 242.773,- 535.000,-) v.oji, inclusief BTW. De bebou- Ipigsvoorschriften zijn opgenomen in het bestemmingsplan 'Oost', Op de hoek, naast deze kavel, zal waarschijnlijk een kavel worden uitgegeven voor een groepsprakrijk voor tandartsen, m Inschrijvingsprocedure De gemeente Heiloo stelt inwoners van Heiloo, die tenminste één jaar als inwoner Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Heiloo staan ingeschreven, tot en met 18 januari 2002 in de gelegenheid een bod te doen op de kavel. Bij gebleken onverkoop baarheid onder de inwoners van Heiloo kan Bodemonderzoek De gemeente Heiloo heeft in 2000 een bode monderzoek verricht. Uit dat onderzoek is gebleken dat de bodem heel licht verontrei nigd is, dat er geen noodzaak bestaat om te saneren en dat op deze grond gebouwd mag worden. Mocht een koper zelf besluiten de grond te laten afgraven, dan komen deze .Het mevr. K. Coenen van de afdeling VROM, Verkoopfoider met inschrijvingsformulier .Ook De en van uur tot 1230 uur en iedere maandagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur. Indien u belangstelling heeft voor de aankoop muiier aangeven hoe hoog uw bod is. U kunt een gesloten envelop en onder vermelding aan notaris mr. R.H.C. Winter, Kennemer straatweg 83,1851 BB te Heiloo tijdens de kantooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17,00 uur. U krijgt dan een bewijs van ontvangst, Formulieren die né Op 21 januari 2002 van 16.00 uur tot 17.00 uur maakt de notaris de biedingen in een van formulieren terzijde. over eerst op de biedingen en hanteert de 'spelregels' om tot toewijzing te komen. Toe wijzing geschiedt uiteindelijk uitdrukkelijk onder het voorbehoud van gunning door de De gehele inschrijvings- en toewijzingsproce dure geschiedt onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur. De rol van de van de Dieomgen en de enveloppen. De koper verplicht zich bij ondertekermg van de koopovereenkomst j van Meer informatie Voor meer informatie over de kavel en het bouwen kunt u terecht bij de heer j. van den Broek, telefoonnummer (072 -) 535 67 53. Voor de inschrijvings- en koopprocedure kont u terecht bij mevrouw j|§ Francke, telefoon nummer (072 -) 535 67 41, beiden van de Verzoek hogere waarde geluidbelasting De geluidbelasting op de gevels van 9 nieuw te bouwen appartementen aan de Sta tionsweg 92,92a en 92b overschrijdt de geluidhinder. Gedeputeerde Staten dienen 1 of anders gezegd de hogere waarde, wordt vast- hogere waarde vindt plaats volgens een in de Burgemeester en wethouders van de nemens zijn een verzoek in te dienen bij de vaststelling van een hogere waarde inge volge de Wet geluidhinder, in verband met de bonw van 9 appartementen aan de Sta tionsweg op korte afstand van de spoorlijn Alkmaar-Uitgeest te Heiloo. Dit verzoek heeft betrekking op het vast stellen van de maximaal toegestane railverkeer voor de 9 appartementen. Ter inzage Het ontwerpverzoek voor de vaststelling van de hogere waarde ligt roet bijbehorende stukken met ingang van 10 januari a.s. gedu- Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12,30 uur en iedere Voor een toelichting kunt u een afspraak maken met mevrouw K. Coenen telefoon nummer (072 -) 535 67 33. indienen van opmerkingen en gesteld om op 15 januari 2002 om 10.30 uur tijdens een openbare hoorzitting in het aanzien van het ontwerp van het verzoek. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermeide dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Bventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen worden te zijner tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Korte Kapellaan - onderdoorgang t.b.v. voet gangers en fietsers t.p.v. onbewaakte overweg De Boog 49 vergroten woning Oosterzijweg 126 - oprichten woning met Seiqgmg 'p. - - 7 Baetenburg 122 - vergroten berging. Baetenburg 123 vergroten berging Ringweg 18 - vergroten woonhuis Nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de in het bestemmingsplan opgenomen vrijstellings mogelijkheid voor het vergroten van de woning op het perceel Ringweg 18. Ter ïnzagt^j:' Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 10 januari 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 1230 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen ora voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Aanvraag monumentenvergunning maken bekend dat op 24 december 2001 een aanvraag voor vergunning is ingediend voor het restaureren van het woonhuis Heerenweg 2 (De Specht) te Heiloo (rijksmonument). Dit op grond van artikel 11 van de Monumen- Ter inzage vm. 10 januari a.s. gedurende 14 dagen ter inzage hal van het gemeentehuis. Deze is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 1230 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden kunt u alleen terecht na afspraak met mevr. A. van Breugel van de afdeling Monu mentenzorg, telefoonnummer (072 -) 535 67 55. indienen van zienswijzen plan worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Heüoo, Postbus 1, Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen Breedeiaan 6 (De Springschans) - uitbreiden Werkendelslaan 84 - vergroten woning Oesdommerveen 12 - vergroten woning öesdommerveen 14 - vernieuwen berging Kennemerstraatweg 293 - plaatsen berging Boekenstein 98 - vergroten woning (voor- 2eeweg 38 - nieuw te bouwen woning Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 1230 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heerj.M. Schoori, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. eilighe Gladheidbestrijding in de winteraiaanden Tijdens deze wintermaanden is er grote kans op gladheid. Medewerkers van de afdeling voorbereid op gladheidbestrijding. Zo zijn verschillende auto's, maaimachines en trac toren gereed gemaakt voor het bestrijden van de gladheid. Ook zijn de strooibakken weer gevuld. Deze bakken zijn geplaatst bij bijzon dere gebouwen, zoals verzorgingscentra en het gemeentehuis, Verder heeft de gemeente tijdelijk de rood-witte palen verwijderd die de problemen met het legen van de groene rolemmers. Reden: het vaak vochtige GFT- afval is vastgevroren. Een paar tips om ervoor te zorgen dat uw groene rolemmer ooit geleegd kan worden. routes blokkeren. In april plaatsen medewerkej weer terug. Waar strooit de gemeente? De gemeente houdt in geval van gladheid en onder in ieder geval de busroutes, voor het verkeer begaanbaar. Ook enkele fietsroutes behoren daartoe, zoals de verbindmgsflets- Het beleid is erop gericht vooral doorgaande routes begaanbaar te houden. Deze wegen hebben prioriteit boven woonstraten. Het is onmogelijk om alle wegen vaak meermalen te bewerken. Daarom zijn de strooiroutes zo gekozen dat iedere inwoner van Heiloo op betrekkelijk korte afstand een begaanbare weg kan bereiken. Met kleinere machines deld. En op andere plaatsen bestrijdt de gemeente gladheid met 'de hand'. Soms blijft het toch glad Ondanks dat de gemeente strooit, kan het op sommige plaatsen toch glad blijven. Dat komt onder meer doordat het strooizout alleen werkt als er op gereden wordt. Als een be strooid wegdek urenlang niet bereden wprdt, doet het zout zn werk niet meer en is het in mum van tijd weer spekglad. Vandaar dat er midden in de nacht minder gestrooid wordt Wat kunt u zelf doen? De gemeente kan de gladheid in de winter maanden niet alléén bestrijden. Uw hulp kunnen we goed gebruiken. Als u zelf uw eigen stoep en het stukje trottoir voor uw huis sneeuwvrij houdt en zonodig met zout bestrooit, zorgen we er met zn allen voor dat ons dorp goed begaanbaar blijft. Weet u dat uw buurman/buurvrouw zelf niet in staat is om te strooien? Neem dan als goede buur ook dit stukje stoep en trottoir mee! 2o helpen we elkaar. Meer informatie Voor vragen en opmerkingen kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. emigincfsdienst Nieuwe ophaalkalenders reiniging U bent gewend om eind december/begin januari de ophaalkalender voor het nieuwe jaar te ontvangen. Wanneer krijgt u de nieuwe ophaalkalender De nieuwe ophaalkalender is dit jaar bij de Uitkijkpost gevoegd en huis-aan-huis ver spreid op woensdag 2 januari 2002. Heeft u op dit moment nog geen kalender ontvangen, dan kunt u deze tijdens de geldende ope ningsuren afhalen bij de receptie van het gemeentehuis of bij de bibliotheek, Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. De winter en uw groene In een vorstperiode heeft de reinigingsdienst Plaats uw rolemmer in de schuur of- indien dit onmogelijk is - op een Zet uw rolemmer op de ophaaldag zo laat mogelijk, maar in ieder geval vóór 07.45 keer 'geschud' in de wagen. Hierna worden de rolemmers teruggezet, ook als er nog afval Meer informatie Voor vragen en of opmerkingen kunt u con- telefoonnummer (072 -) 535 68 03. Schelpententoonstelling In een vitrinekast in de hal van het gemeente huis, Raadhuisplein 1, is voor de liefhebbers een tentoonstelling te zien van schelpen van heinde en verre. De schelpen zijn afkomstig van leerlingen van de Radboudschool uit Heüoo, Wanneer te bezichtigen? De schelpen zijn te bezichtigen tot en met 8 februari 2002 tijdens de openingstijden van de publieksbalie. Deze is geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. 77 77. '-"T. lip diverse collecties kaarten klaar De Hoefsmid 5, Heiloo tel. 072 5330175 6 v - lig I ,;-7 - ,j 7 Wm>^ <f 1 ,v ..'x« i i 777 t «p ::W 1,1850 AA in - ::77.:.v'.777 7 7-77 7 7': j v77'" 77P 7 :>v:v.:.;7v:;.:7:t: 7 7 -PP i 1 Mmmmmmm* mmmr. i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 6