Abstracte kunst in klassieke kapel Josée Ruiter speelt Couperus in De Beun Zo vader zo zoon bij Bosch Assurantiën n brieven webwijzer Oud'pup In li 'Vlo o UITKIJKPOST - 9 JANUARI 2002 - PAGINA 8 Diplomazwemmen zwembad Loos Dialezing Madeira Groei en Bloei Meditatie en waarnemingen bij Ypsalon Bodyfit bij GTH Dialezing over Canada Nivon Veranderende sociale wetgeving belangrijk voor ondernemers Gepromoveerd ZDe beschilderde houten planken van Jeroen Buser. HEILOO De Kapelcommissie van GGZ Noord-Holland-Noord begint het nieuwe jaar 2002 met een opmerke lijke expositie van Jeroen Buser op zondag 13 januari in de Kapel van GGZ (voorheen Willibrord) aan de Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Jeroen Buser is geboren (1965) in Alkmaar en getogen in Heerhugo- waard. Zijn techniek is uitermate bij zonder. Buser is op zoek naar gelijk soortig hout als vloerdelen, bijvoor beeld van dezelfde partij. Hij gebruikt heel wat potten verf bij het beschilde ren van de houten panelen. De panelen zijn kleurrijk, zonder fel te worden. Na de opbouw van het verven, komt de afbraak van het schuren. Het geheel is een uitgebalanceerde constructie, die naarmate je er langer naar kijkt, voor je ogen begint te dansen. De expositie wordt geopend om 14.00 uur door Fridoline Neefjes, lid van de Kapelcommissie. Deze opening wordt muzikaal omlijst door Wil en Aaltje van Wieringen. Zij spelen composities voor orgel en blokfluit van onder anderen William Byrd. U kunt de expositie bezichtigen op 16,17 en 18 januari van 14.00 tot 16.00 uur en op zondag tot en met 10 februari van 12.00 tot 15.00 uur. Ook kunt u telefonisch een afspraak maken: 072-5331058. De toegang is gratis. HEILOO - Op 18 december was er diplomazwemmen voor het diploma A en B van het zwem ABC in zwembad de Beeck in Bergen. Onder toezicht van de heer Mol uit Obdam werd er bij zonder goed en netjes gezwommen. De geslaagden zijn: Diploma A: Dimitri van de Berg, Stef Braam, Zoë Grooff, Anne Will Moerkerk, Daphne Mors, Tony Schipper, Daan Smit, Jesse van de Spek, Kim Stork, Gianny Tonkes, Ian van Veen, Rianne de Vries, Daisy Zwart. Diploma B: Naomi de Bruijne, Jennifer Bruin, Sanne Duin, Sharona Groentjes, Jip de Kort, Jet Luijten, Claire van de Riet, Lisette Slikker, Nick Wittebrood. HEILOO - Donderdag 10 januari houdt Groei en Bloei ter ere van haar 40-jarig jubileum om 20.(X) uur een dialezing over het tropische eiland Madeira. Spreker is Piet Geven, Hoofd Groenvoorzieningen van de gemeente asten. In zijn vrije tijd is hij onder andere reisleider bij Groei en Bloei tuinenreizen en adviseur/keur meester van tuinwedstriiden. De avond wordt gehouden in het Ontmoetingscentrum van GGZ Willi brord, Kennemerstraatweg 464. Toegang is gratis. HEILOO - Vrijdag 11 januari heeft De Beun weer een bijzondere voorstelling op het programma. Actrice Josée Ruiter, die eerder de theatersolo 'Wilhelmina zonder franje' speelde, speelt in het stuk 'Louis Couperus, een grote ziel' op indrukwekkende wijze acht rollen in één. Acht personages in één Als eerste is ze de actrice die een pro gramma over Couperus wii maken, waarbij ze de rol van een onzichtbare interviewster speelt: de vragen die ze stelt zijn via de band te horen. De twee de personage die ze speelt is Couperus zelf, die de vragen van de interviewster beantwoordt en in dat gesprek zijn leven, Indië, zijn eerste homo-erotische ervaring, de liefde voor zijn jeugd vriend, zijn broer-zus verhouding tot zijn echtgenote die zijn anders-zijn ged oogde, zijn schrijversdroom en de botte realiteit van het geld en uiteindelijk te weinig lezers, met haar deelt. Deze centrale figuren in zijn leven vor men de overige rollen die Ruiter speelt. Klinkt verwarrend, maar het ziet er bij Ruiter verrassend simpel en helder uit. Intonatie Het zijn vaak de dierbare momenten tijdens een gesprek, die ogenblikken dat een muzikant zijn gitaar pakt en een kleine privé-voorstelling geeft om zijn woorden luister bij te zetten of als een actrice in de huid van haar perso nage kruipt om het karakter bloot te leggen. Het is vooral haar intonatie, waarmee Josée Ruiter de personages gestalte geeft op het toneel. Ruiter: „Couperus stond bekend als een dandy. Dat was zijn manier om zijn kwetsbaar heid te verbergen. Wat het aardig maakt om hem te spelen, is dat hij een zekere onrust bezat. Hij heeft die ook beschreven: ,In mijn ziel blijft altijd een onrust en weemoed en een honger naar verandering." Wat zo mooi is aan Couperus, is dat hij niet oordeelt. Dat maakt hem voor mij des te interessan ter." Geen poespas En dat weet zij weer uitstekend over te brengen op het publiek. Juist doordat zij het stuk zonder poespas en overdre ven dramatiek brengt, staat het als een huis en verbaast het de Toeschouwer geen moment dat zij dan weer het ene personage speelt, en vervolgens weer de andere. Josée Ruiter - 'Louis Couperus, een grote ziel', vrijdag 11 januari om 20.15 uur in De Beun. Kaarten kunt u telefo nisch reserveren via 072-5333156 of bestellen aan de kassa van De Beun. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brieven in te korten ofte weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Josée Ruiter speelt 'Louis Couperus, een grote ziel' in de Beun 'We doen het voor de natuur, meneer' Nadat het eerste Diftar-voorstel van de gemeente Heiloo wegens heftige bur gerprotesten is afgevoerd heeft de gemeente op donderdag 29 november nieuwe plannen bekend gemaakt om de afvalberg te verkleinen. De verbran dingsinstallaties in Nederland schijnen momenteel aan hun maximale verwer kingscapaciteit te zitten. De basis van de voorstellen is nog steeds dat het afval door de burgers gescheiden moet worden aangeleverd en dat gemeente lijke voorlichtingscampagnes (ook op scholen) de inwoners bewuster met het afval moeten leren omgaan om 'het milieu en grondstoffen' te sparen. De gemeente stelt dat 'de inwoners steeds meer afval produceren', maar bij navraag bij de vuilverbranding blijkt dat het aanbod van afval stijgt door sterke toename van de bevolking en dat is wel een heel ander verhaal. Kortom, de huidige schaarste aan vuil verbrandingscapaciteit en de daaruit voortvloeiende kostenverhoging zijn dus niet te wijten aan het onverant woordelijk gedrag van individuele bur gers maar worden juist door de beruch te onmacht en onkunde van de diverse falende overheden veroorzaakt door ideologische waanzin. Overheden maken een denkfout door te veronder stellen dat wij zuiver voor ons plezier afval zouden produceren. Maar wij pro duceren allemaal precies die hoeveel heid afval die onze aanwezigheid met zich meebrengt, niet meer maar ook niet minder. De gemeente is enkel inge huurd om te zorgen dat het afval zo efficiënt en goedkoop mogelijk wordt afgevoerd. Ik wil daarbij opmerken dat we feitelijk de gemeente niet eens echt nodig heb ben om het afval op te halen: iedereen zou gemakkelijk met G.R Groot kun nen afspreken dat dié wekelijks de bak ker) komen legen. Verder wil de gemeente het hergebruik van grof huisafval bevorderen door middel van een gesubsidieerde kring loopwinkel. Dit is opmerkelijk omdat de kringloop winkel Hal 't Zevenhuizen in Heiloo bestaat die verder prima loopt en dus niets kost. Een gesubsidieerde kring loopwinkel bemand met vrijwilligers zal waarschijnlijk door oneerlijke con currentie de ondergang van Hal 't Zevenhuizen betekenen. De gemeente denkt dat een gesubsidieerde kring loopwinkel een grotere vraag naar tweedehands spullen zal weten te creë ren en waardoor er minder afgevoerd zal hoeven worden. Op welke expertise deze veronderstelling is gebaseerd is mij een raadsel. Ik vermoed dat meneer Schouten in al die jaren voldoende expertise en vakmanschap heeft ont wikkeld om te weten wat wel en wat geen handel is en dus het maximale hergebruik uit deze markt haalt. Het argument dat door gescheiden aan bod van glas en papier natuurlijke grondstoffen zouden worden bespaard is zeer merkwaardig: glas bestaat bijna geheel uit zand en soda en ik dacht niet dat er een dringend tekort aan zand en soda dreigt in de wereld. Voor papier geldt dat hiervoor geen zeldzaam tro pisch hardhout wordt gebruikt maar bomen die omgevallen zijn of als gewoon landbouwproduct speciaal hiervoor worden geplant en geoogst en daar zijn ook eindeloze voorraden van. We gaan toch ook geen oud brood her gebruiken om graan uit te sparen? Gebruikt glas en papier gewoon in de grijze bak mikken lijkt onder normale omstandigheden aan zienlijk goedkoper dan het met subsi dies in stand houden van complete infrastructuren van glas- en papierbak ken, milieuparken en het van hot naar her vervoeren van dat oude glas en papier, om van de honderden gesubsi dieerde organisaties en de duizenden ambtenaren niet te spreken, den zullen aantrekken en dat verder de processen die de gemeente met allerlei maatregelen probeert te 'verbeteren' al uit zichzelf uitstekend verlopen zodat juist overheidsinmen ging deze natuurlijke processen zal ont wrichten. Het lijkt mij daarom het goedkoopst voor de belastingbetaler als de gemeente zich verder beperkt tot het ophalen van het huisvuil en het op tijd laten legen van de bestaande glas- en papierbakken en de Pelikaan depo neert waar die thuishoort: in de grijze bak. De volledige versie van deze brief kunt u lezen op www.leefbaar-heiloo.nl Wladimir van Kiel Heiloo Winterpret Bij deze wil ik mijn ergernis uitspreken over de nalatigheid van de Gemeente Heiloo. Een doorgaande fietsroute hoor je sneeuwvrij te houden. Op 2 januari scheen de zon en ik wilde naar 't Loo en Alkmaar. Aangezien ik het rondjes rijden om een parkeerplaats beu ben, ging ik per fiets. Vanaf de Dokterslaan bij de oversteekplaats te komen moest je eerst een gevaarlijke ijsvloer oversteken. Ik had gelukkig flinke profielzolen. Ik zag een heer ach ter een rollator lopen. Voetje voor voet je op het bikkelgladde trottoir voor het gemeentehuis. En dan in dit blad de inwoners aansporen hun trottoir sneeuwvrij te houden. Goed voorbeeld doet goed volgen. De tocht Heiloo-Alkmaar was afwisse lend lopen, fietsen. De rijweg die wèl schoon was, was me te druk. Na het kruispunt met de snelweg was het fiets pad (gemeente Alkmaar) helemaal schoongemaakt! Dus het kan wel. Evenals de binnenstad waar ik fietste. Teruggaande, na de oversteek met de snelweg dezelfde ellende. Ik ga een winterslaap houden. A. Winkel Heiloo Bushokjes Op de voorpagina van de Uitkijkpost van 21 dec. en 2 jan. stond vermeld dat wethouder Worm-de Moei officieel nieuwe bushokjes langs de Kenne merstraatweg in gebruik had genomen. Op zich een prima zaak daar wachten den op een bus tegen kou, regen en wind beschermd dienen te worden. Ik ben eens gaan kijken naar deze nieuwe bushokjes. Nou, dat valt zwaar tegen. Volgens mij gaan de bestuurders van Heiloo zelden of nooit met een bus mee. Hoezo? Nou, anders hadden ze zeker hun goedkeuring wel aan een ander model gegeven. Deze nieuwe hokjes zijn aan de voorkant geheel open en staan met die open kant naar oostelijke en westelijke richting. Ik heb het ervaren. Regen, sneeuw en wind slaan naar binnen. Je staat echter niet beschut. En dan die twee schamele zit plaatsen. Waarom niet over de gehele lengte van de achterwand één lange bank geplaatst zodat meerdere mensen een zitplaats hebben. Staande wachten is nooit leuk, zeker niet voor de oude ren. Er zijn bushokjes die ook aan de voor kant, op de breedte van een deur na, gesloten zijn. Die hadden geplaatst moeten worden.' En trouwens, de gemeente Heiloo bestaat toch uit meer dan alleen de Kennemerstraatweg. Het gemeentebestuur is akkoord gegaan met het opheffen van buslijn 166 van Alkmaar via het centrum van ons dorp naar Egmond-Binnen en Egmond aan Zee. Honderden inwoners zonder auto zijn hierdoor ernstig belemmerd geworden in hun mobiliteit. Diverse bushokjes zijn verwijderd. Hebben de gemeentebestuurders al eens nagedacht over hoe ouderen maar ook jonge moeders met kinderen woonachtig in Heiloo-West de Kennemerstraatweg kunnen bereiken zonder auto? Een taxi nemen? Lopen? of kunnen ze een beroep doen op mobiele gemeentebestuurders? In de Provinciale nota inzake openbaar vervoer dd. maart 2001 staat: Mobiliteit is voor iedereen een voorwaarde om aan het maatschappelijk leven deel te nemen, en het tegemoet komen aan die behoefte staat bij de provincie hoog in het vaandel. Voor vele op busvervoer aangewezen inwoners van Heiloo dus blijkbaar niet. Willem Gomes Heiloo Flitspalen of drempels In de Uitkijkpost van 21 december stond een stukje 'Flitspalen of drem pels'. De 'politiek' vindt het een onvriendelijke manier van verkeersvei- ligheidsverbetering om flitspalen neer te zetten op het Malevoort. Wordt daar dan zo vaak zo hard gereden, dat dat lonend zou zijn? Ik lees zelden dat daar ongelukken gebeuren. De 'politiek' vindt het beter (en kenne lijk 'vriendelijker') om de drempels aldaar te verhogen. Het lijkt wel of er in heel Nederland een epidemische vorm van deze absurde bobbelziekte rond waart. Sommige van die drempels zijn zo achterlijk steil (zie Westerweg, Zevenhuizerlaan enz.), dat je er eigen lijk niet eens met krap 5 km/uur over heen kunt zonder een pijnscheut te voelen. Hebben ze wel eens gedacht aan brand weerlieden en ambulancepersoneel, dat ergens snel moet zijn, omdat het anders levens kan kosten? Zo langzamerhand mogen deze mensen wel met valhelmen op in hun voertuigen gaan zitten, om tenminste zelf zonder hersenletsel ergens te arriveren. Men klaagt erover, dat er teveel mensen in de WAO lopen door rugklachten en psychische proble men, maar dat wordt door deze idiote bobbelziekte toch in de hand gewerkt? Hoe zijn de mensen van de hulpverle ning er, afgezien van het bombarde ment op hun rug, psychisch aan toe, als ze ergens te laat komen, terwijl ze er op tijd hadden kunnen zijn, als ze gewoon hadden kunnen doorrijden. Afbreken die steile drempels en er wegversmallinkjes van maken, dan kunnen ze, met sirenes aan, misschien wel op tijd zijn! Aan de Faculteit der Letteren van de Katholieke Universiteit Nijmegen is op 7 januari onze voormalige plaatsgenoot Lisanne Teunissen gepromoveerd op het proefschrift 'Semantic Syntax: Evaluation by Implementation'. In 1990 haalde ze in Nijmegen cum laude haar propedeuse in de Nederlandse Taal- en Letterkunde. In 1995 studeer de ze (weer cum laude) af in Taal, Spraak Informatica, specialisatie Taaltechnologie. Tegelijkertijd haalde ze daar haar graad in de Wijsbegeerte met als specialisatie Taalfilosofie. In 1995 begon zij als Assistent in Opleiding aan haar promotieonder zoek bij de afdeling Algemene Taalwetenschap en Dialectkunde. Sinds de afronding van haar proefschrift werkt ze als projectleider bij de Nederlandse Taalunie in Den Haag. J.J. van Willigen Heiloo Hondenpoep Ja hoor, weer was het raak. De eerste schooldag kwam mijn zoontje van 9 jaar tussen de middag thuis. En weer met hondenpoep onder zijn schoenen. Wij wonen vlakbij de Radboudschool op de Heerenweg, en worden er wel eens moedeloos en kwaad van. Want het is toch een kleine moeite om de stront van je hond op te ruimen en in de daarvoor bestemde vuilnisem mers te gooien? De gemeente heeft verscheidene van deze emmers geplaatst in en rondom het gemeentebosje. Kom op denk eens aan een ander, wij laten onze kinderen toch ook niet voor jouw deur poepen! Ruud Bruin Heiloo HEILOO - Ypsalon presenteert mor genavond een meditatie-avond en waarnemingen door Gerrie Schaafsma en Sjoerd Hidma. Donderdag 17 janu ari komt mevrouw Truus Konijn psy chometrie demonstreren. Entree euro 5,50, aanvang 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Schaafsma, tel. 0224-541309. HEILOO - Ook in 2002 is het mogelijk om bij Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo lessen bodyfit te volgen. Zowel op maandag- als woensdagavond is er nog plaats voor nieuwe leden. In de les sen wordt gewerkt aan conditie en coördinatie, door afwisselend low-high- impact aerobics, steps en tae bo aan te bieden. Daarnaast worden spierverster- kende oefeningen gedaan zonder en met hulpmiddelen, zoals gewichtjes en flexabanden. De lessen worden gehou den op maandagavond van 20.30-21.30 uur en op woensdagavond van 20.00- 21.00 uur in de gymzaal aan de Breedelaan. Heeft u interesse, dan kunt u altijd een proefles meedoen. Voor meer informatie kunt u contact opne men met mevrouw J. Pankras, tel. 072- 5053655. Wilfred Bosch is de nieuwe aanwinst van assurantiekantoor Bosch(foto: Ab Baart HEILOO - René Bosch startte al in 1972 zijn assurantiekantoor in Heer- hugowaard Noord met de slogan 'Voor een goed en eerlijk advies voor al uw verzekeringen'. Vanuit een slaapkamer als kantoor ingericht werden de relaties uit voorna melijk Heiloo en omstreken van servi ce voorzien. In 1976 verhuisden René en Connie Bosch met het kantoor naar de Havercamplaan in Heiloo. Uit die tijd dateert de adviesavond, die nog steeds iedere donderdagavond van 19,00 tot 21.00 uur wordt gehouden, waarop iedereen vrijblijvend advies kan inwinnen over verzekeringen, pen sioenen en hypotheken. Sinds 1990 is het kantoor gevestigd aan de Heerenweg 234a in Heiloo, waar u dagelijks van 08.30 tot 17.00 uur terecht kunt. Ook kunnen de adviseurs over dag, maar ook 's avonds bij u langsko men om u in uw eigen vertrouwde omgeving van advies te voorzien. Over vertrouwen gesproken: René Bosch vertelt trots dat verscheidene relaties die zijn verhuisd uit Heiloo nog steeds gebruik maken van zijn diensten. Het is volgens René ook een prachtige erva ring om kinderen en kleinkinderen van relaties te mogen adviseren over verze keringen, een woonpakketpolis, een hypotheek of een pensioenvoorziening. Zo vader, zo zoon Sinds 1 januari dit jaar is zijn zoon, Wilfred het team komen versterken. Wilfred heeft met zijn opleiding meao/bank en verzekeringswezen erva ring in het verzekeringsvak opgedaan bij een verzekeringsmaatschappij in Alkmaar. Daarna heeft Wilfred erva ring opgedaan bij een groot assurantie- bedrijf in Amsterdam. Hier heeft hij zich verder bekwaamd in verzekerin gen en pensioenen. Met de komst van Wilfred is volgens René de continuïteit van Bosch Assurantiën Heiloo gewaarborgd en blijven de relaties nu en in de toekomst verzekerd van een goed en eerlijk advies. U vindt Bosch Assurantiën Heiloo aan de Heerenweg 234a te Heiloo, tel. 072- 5335285. HEILOO - Op zaterdag 12 januari zal Ben Jansen, begaafd en voor velen reeds lang bekend amateur-fotograaf in Heiloo, voor het Nivon-Heiloo verslag doen van een reis door Nova Scotia, het oostelijk deel van Canada. Avonturiers, vissers en zeelieden heb ben daar de woeste kuststrook verkend en tot ontwikkeling gebracht; de nabij heid van de Atlantische Oceaan zorgt voor een spektakel van lichten, donke re luchten, walvissen en zeearenden. Zeker in het decor van de Indian Summer biedt de 'Cabot-Trail' op Cape Breton Island een van de mooiste toch ten wat de natuur betreft. Aan de hand van zijn dia's geeft Ben een boeiend beeld van dit indrukwek kende landschap. Plaats: Open Huis Heiloo (boven win kelcentrum); aanvang: 20.00 uur. Kosten: Nivonleden Euro 2.00 Anderen Euro 3,00 Jeugd Euro 1,00. Voor even tuele opgave: Reina Mulder, tel.072- 5333127 of tel. 072-5334001 Zoals gebruikelijk verzorgt de Openbare Bibliotheek weer voor een collectie boeken. REGIO Nieuwe veranderingen in de sociale wetgeving dienen zich aan. Per 1 april 2002 wordt de Wet Poortwachter ingevoerd. De rol van ondernemers bij het terugdringen van arbeidsonge schiktheid wordt steeds nadrukkelijker. Wie niet oppast kan voor extra hoge kosten komen te staan als medewer kers arbeidsongeschikt raken. Symposium Rabobank Om kosten, tijd en energie te besparen zet Rabobank West-Kennemerland voor ondernemers niet alleen de drei gende gevaren op een rij, maar ook de oplossingen voor hun bedrijf. Dat doet de bank op een symposium op 4 febru ari 2002 in Golden Tulip te Heiloo, aan vang 20.00 uur. 'Donner, PEMBA, Poortwachter. De ondernemer kent ze allemaal' luidt het thema van dit sym posium rond de centrale vraag of ondernemers moeten opdraaien voor de sociale zekerheid. Sprekers Drie sprekers behandelen de proble matiek op macro-, micro- en oplos singsniveau. De eerste is Robin Lin- schoten, voorzitter van het Advies college Toetsing Administratieve Lasten en Kroonlid van de SER. Hij gaat in op de komende veranderingen in de sociale wetgeving zoals 'Poortwachter' en PEMBA. Henk Portegies, directeur van Portegies Drogisterijen te Castricum, vertelt hoe hij hier als ondernemer in de dagelijkse praktijk mee omgaat. Derde spreker is Erwin van de Moosdijk, klantgroepma nager Bedrijven van Rabobank Nederland. Hij wijst ondernemers de weg naar concrete oplossingen. Belangstellenden voor dit symposium kunnen zich aanmelden via de bank: (0251) 66 27 30. Zaterdag Op 5 januari Radboudschool, Slimpad 18, tussen 09.00 en 12.00 uur. Op 5 januari Paulusschool, papier gebundeld neerzetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00' uur. Op 5 januari huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Op 22 december Fanfare Showband Heiloo, huis-aan-huis-actie in plan Ypestein noord, incl. de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en West, tussen Ewisweg, Het Zevenhuizen, Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmer verzamelplaat sen, vóór 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Dinsdag Zwem en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen Spoorlijn-Zeeweg- Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (ine. Harrelears en De Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen' langs de weg vóór 19.00 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekwqg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloó, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Donderdag De Duif, Mariënstein 180, tussen 08.30 en 16.30 uur. Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Block- hovepark en plan Oost. Dozen en bun dels gereed zetten op de'rölemmerver- zamelplaatsen, voor 09.00 uur. (geen plastic zakken) Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Sc Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerke laan/Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8