STIJGT DE KOORTS...?? GEZOCHT: SUPPORTERS Wethouders zetten zich in voor nieuw Castricum v UMMEN, LET OP!![ i KOKOSMACRONEN SPECULAAS (^ASTRICUM (^ASTRICUM M/V Iedere vrijdag van Tot 14.00 uur op de Vuur* F 1 UITKIJKPOST - 23 JANUARI 2002 - PAGINA 11 Olympische of Oranje-koorts, in beide gevallen is de dokter overbodig, maar gelukkig zijn wij er met... nu samen van 5,75 voor O mm Gratis een kraslot bij Wi ki 159 c 7? half Vikorn broodJ LJ nz-smste f Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. 0$akk&uf Steun uw club en win prachtige prijzen! 1 kilo spruiten0,89 1 kilo mooie verse witlof1,25 5 kilo hand-goudrenetten of Elstar. 2,00 Kistje mandarijnen(ca 2.5 kg) 2,25 5 kilo Meerlanders aardappelen 1,60 MARKTHANDEL SINNIGE Hèt adres coor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Bestrating Herderslaan wordt opgehoogd Schminken Politieberichten Castricum Verloren/Gevonden voorwerpen uit de CALregio Vierde Rabobank bosloop Jkr Limmen gemeente Akersloot, Jufiana weg 17 2 Uitgeest, Lungebourt 55, tel.0251-312342 Doe mee met de Support Actie! Voor slechts 11per jaar bent u al dona teur van uw favoriete vereniging of goede doel. Bovendien maakt u twee maal per jaar kans om mooie prijzen te winnen, zoals een auto, een exotische vakantie of een geldprijs van 450,- Deze vrijdag CASTRICUM - Om te voorkomen dat in de toekomst de Herderslaan in het duinterrein in Bakkum over een grote lengte weer onder water komt te staan, wordt in de komende weken bestra- tingswerk uitgevoerd. Over een lengte van 140 meter wordt de bestrating aan de Herderslaan opgenomen, waarna het tracé ongeveer 55 centimeter wordt opgehoogd. Tijdens dezé werkzaamhe den is de Herderslaan afgesloten voor fietsers en is ter plaatse een omlei dingsroute aangegeven. Na de heropening van de Herderslaan kunnen bezoekers van het Noord-hol lands Duinreservaat weer met droge voeten van oost naar west door een van de natste en mooiste delen van het Castricumse duingebied lopen. Voor nadere informatie: Hidde Posthuma, tel. 0251-661020, N.V. PWN Water leidingbedrijf Noord-Holland. CASTRICUM - Florida's Grime in Castricum geeft een cursus kinderen schminken voor volwassenen. Er kun nen nog enkele personen meedoen. De eerste les start op woensdagavond 6 februari. Op donderdag 7 maart begint de volgende cursus. Voor informatie, tel. 0251-656528. CASTRICUM - Woensdag 16 januari omstreeks 19.30 uur ontdekte de bewo ner van een huis aan het Hyacintenveld dat in zijn huis werd ingebroken. De bewoner kwam net thuis toen de daders zich op de bovenverdieping bevonden. De inbrekers wisten zich ontdekt en maakten zich zonder buit uit de voeten via de achterzijde van de woning in de richting van de Soomerweg. Het ging om twee mannen waarvan bekend is dat zij donkere jacks hadden en er een vermoedelijk lang haar had. Samen met de gealarmeerde politie werd nog een onderzoek in de omgeving gehouden, dit leverde echter niet het gewenste resultaat. De daders hadden zich via een plat dak en een slaapkamerraam toegang verschaft. Op vrijdagmiddag 18 januari, omst reeks 15.25 uur viel de bewoner (leef tijd onbekend) van een pand aan de Bloemgaarde door het luik van de kruipruimte van zijn woning. Hij had er niet aan gedacht dat het luik, in ver band met installatie van een CV-ketel, even openstond. De man werd met beenletsel overgebracht naar het zie kenhuis te Beverwijk. Op zaterdag 19 januari werd tussen 13.00 en 21.15 uur ingebroken in een woning aan de Charlotte Ruyslaan. De daders kwamen binnen door een ruit aan de achterzijde van de woning te vernielen. De woning werd geheel doorzocht. Een spelcomputer werd buitgemaakt. Maandag 21 januari omstreeks 02.15 uur werd een 29-jarige Egmonder betrapt op het rijden onder invloed. Hij reed in zijn auto over de Mient toen hij gecontroleerd werd. Een ademanalyse wees uit dat hij meer dan drie maal de toegestane hoeveelheid alcohol had gebruikt. Er is proces-verbaal tegen hem opgemaakt en zijn rijbewijs is ingevorderd. Verloren: Rugtas Eastpack inhoud: agenda, sleutelbossen 4 x, zilveren hals ketting, portemonnee, grijze wollen handschoen, damesportemonnee met inhoud: pasje camping Barloo en dame sportemonnee zwart. Gevonden: Bruine etui met sleutels, lenzen doosje, blauwe sporttas met kle ding. De goederen zijn gevonden/verloren tussen 14 en 21 januari. Kennisgeving ontvangen aanvragen om een bouwvergunning meldingen bouwvoornemen 140102 Uitgeesterweg 2 te Limmen Bloemgaarde 21 te Castricum Damphegheestlaan 2 te Limmen 150102 Voorweide 29 te Castricum 160102 Woude 31 te Akersloot Hoocamp 122 te Akersloot Hoocamp 124 te Akersloot plaatsen schuur plaatsen dakkapel uitbreiden kantine en kleedruimten uitbreiden woning bouw woning met garage uitbreiden woning uitbreiden woning De kennisgeving van een aanvraag betekent niet dat de vergunning wordt verleend. r?f Kennisgeving ter inzage liggende meldingen en aanvragen bouwvergunningen Met ingang van vrijdag 25 januari 2002 liggen, in verband met een vrijstelling artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening gedurende 4 weken bij de afdeling VROM van het gemeentehuis te Limmen de volgende plannen ter inzage: De Loet 98 te Castricum Lange Dresch 48 te Akersloot plaatsen berging vestigen van een administratiekantoor Een ieder kan gedurende de genoemde termijn van terinzagelegging schriftelijke zienswijzen tegen het verlenen van vrijstelling bij het college van burgemeester en wethouders naar voren brengen. Afgegeven bouwvergunningen en gehonoreerde meldingen 150102 Mient 93 te Castricum Cieweg 26c te Castricum Bloemgaarde 32 te Castricum Duinweg 5 te Castricum Henri Dunantsingel 114 te Castricum Anna Reynvaansingel 23 te Castricum Anna Reynvaansingel 25 te Castricum Anna Reynvaansingel 27 te Castricum Heemstedersweg sectie H nr. 274 (gedeeltelijk) te Castricum Buurtweg 49 te Akersloot 180102 Visweg 29 te Limmen Helmar 13 te Limmen 't Kieftenland 22 te Limmen 't Kieftenland 26 te Limmen Schoolweg 20 te Limmen Molenweg 9 te Limmen Molenweg 11 te Limmen Nachtorchis 11 te Limmen Molenweg 18 te Limmen Molenweg 20 te Limmen Dusseldorperweg 128 Jan van Nassaustraat 17 te Castricum Bakkummerstraat 50a te Castricum Pirola 15 te Castricum MoJenweide 2 te Castricum Willem de Zwijgerlaan 72 te Castricum Nienke van Hichtumstraat 9 te Castricum wijzigen schuur (legalisatie) plaatsen dakkapel plaatsen dakkapel plaatsen dierenver blijf uitbreiden woning uitbreiden woning uitbreiden woning uitbreiden woning plaatsen transforma torstation slopen woning en schuur uitbreiden woning wijzigen zuid- en westgevel en plaat sen dakkapel vernieuwen bijkeuken uitbreiden woning uitbreiden woning uitbreiden woning uitbreiden woning plaatsen 2 dakkapel len plaatsen erker plaatsen erker plaatsen erker plaatsen luifeltje (legalisatie) uitbreiden woning plaatsen dakkapel uitbreiden woning plaatsen dakopbouw uitbreiden woning Inlichtingen over de mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar schrift zijn verkrijgbaar bij de afdeling VROM in het gemeentehuis te Limmen. Een bezwaarschrift dient binnen 6 weken na de datum van verzending of uitreiking van het betreffende besluit te worden inge diend bij burgemeester en wethouders van de gemeente Castricum. Rectificatie In de advertentie van 16 januari jl. stond onder de rubriek "Kennisgeving ontvangen aanvragen om een bouwvergunning mel ding bouwvoornemen" vermeld; Brugstraat 37 te Limmen uitbreiden woning Dit moet zijn; Brugstraat 27 te Limmen Inspraak uitbreiden woning Op 10 oktober 2001 is bij burgemeester en wethouders ingekomen een bouwplan, voor-het herontwikkelen van de bedbjfsbebouwing op een perceel gelegen aan de Pagenlaan/Kapelweg nabij de woning Kapelweg 32 middels het realiseren van 4 woningen. Verder is een verzoek ingekomen voor nieuwbouw/verplaatsing van de woning Pagenlaan 31. Het bouwplan en het verzoek zijn in strijd met het geldende bestem mingsplan Strandwal. Alvorens te beoordelen of wij bereid zijn om medewerking te verlenen aan het bouwplan voor de 4 woningen en de verplaatsing van de woning Pagenlaan 31 is het gewenst om belanghebbenden omtrent dit bouwplan te informeren en de gelegenheid te geven voor inspraak conform de inspraakverordening. In verband met het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de inspraakverordening liggen de plannen vanaf 25 januari 2002 vier weken ter inzage in het gemeentehuis van Limmen. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk uw reacties indienen bij burgemeester en wethouders. Deze kennisgeving betekent niet dat burgemeester en wethouders van plan zijn medewerking te verlenen. Werkzaamheden Rioolreconstructie en herinrichting Raadhuisweg, Wagnerlaan en Dielofslaantje, Deze week is aannemer Daalder Alkmaar gestart met de rioolrecon structie in de Raadhuisweg, Wagnerlaan, Dielofslaantje en het Raadhuisplein met later daarop volgend de herinrichting van dit gebied. Het herinrichtingsplan heeft betrekking op het gebied direct rondom de kerk en begraafplaats en ter plaatse van het voormalige gemeentehuis en de Komart supermarkt. Doel van de herinrichting is om het centrum van het dorp op te knappen en een duidelijkere gezicht en uitstraling te geven. Tijdens de herinrichting worden nieuwe bestrating, straatmeubilair, lichtmasten en een ondergronds milieuparkje t.b.v. glas en papier aangebracht. Om de kerk en het zicht daarop meer bij het Raadhuisplein te betrek ken is door de plantsoenendienst van de gemeente de beplanting op de kerkentuin/begraafplaats gedund en opgeknapt. Waar nodig wordt ook weer nieuwe beplanting en/of bomen aangebracht. De werkzaamheden worden in twee fasen uitgevoerd. De eerste fase bestaat uit de vervanging en de aanleg van het hoofdriool in de Raadhuisweg, Raadhuisplein, Wagnerlaan (tot aan de Caesar Francklaan) en het Dielofslaantje. De rioolwerkzaamheden worden in de hiervoor genoemde volgorde uitgevoerd. Om de rioolsleuf eventu eel na te laten zakken wordt de rijweg na afloop van de riolering werkzaamheden tijdelijk bestraat. Het Dielofslaantje nu nog voorzien van asfalt wordt zowel tijdelijk als definitief verhard met straatklinkers. De totale rioleringswerkzaamheden duren naar verwachting ca. 6 weken. Nadat de rioolsleuven voldoende zijn nagezakt is het de bedoeling om medio mei van 2002 te starten met de uitvoering van fase 2. De definitieve bestrating inclusief de overige terreininrichting wordt dan aangebracht. Indien alles volgens planning verloopt is voor de zomervakantie de totale herinrichting gereed. Tijdens de uitvoering zullen bepaalde weggedeelten afgesloten zijn voor al het autoverkeer. De voetpaden zullen tijdens de rioleringswerk - gemeente zaamheden grotendeels intact blijven. Gedurende de definitieve bestra tingwerkzaamheden later in het voorjaar zal dit echter niet het geval zijn. Met de aannemer is afgesproken om stapsgewijs de rioleringwerk zaamheden en bestratingwerkzaamheden uit te voeren. Getracht wordt hiermee de overlast voor aanwonenden, en winkels/ bedrijven tot een minimum te beperken en te voorkomen dat het hart van Akersloot een grote onbegaanbare zandbak wordt. In verband met de beperkte ruimte op het werk zelf, wordt de Caesar Francklaan tijdelijk als locatie voor opslag van materialen gebruikt. Opslag zal plaatsvinden binnen hekken en zo ordelijk als mogelijk. Een voorspoedige uitvoering is mede afhankelijk van een gunstige weersgesteldheid. De zes in slechte staat verkerende linden bomen in het Dielofslaantje vormen een apart hoofdstuk tijdens de herinrichting. Eén in zeer slechte staat verkerende boom wordt in ieder geval verwijderd. De overige vijf bomen zullen tijdens enna de werkzaamheden nauwkeurig in de gaten worden gehouden door een externe bomen specialist. Deze specialist zal uiteindelijk bepalen of de overige vijf bomen op een verantwoorde manier te handhaven en levensvatbaar zijn. Mocht ondanks alle voor zorgsmaatregelen toch alle bomen verwijderd worden, dan zullen deze door vijf nieuwe volwaardige bomen worden vervangen. Voor eventuele informatie omtrent de werkzaamheden kunt u zich wenden tot de heer P. Aalders van HB Adviesbureau, telefoon 0224 - 212365, die de werkzaamheden namens de gemeente Castricum coördineert. Speelplek Wisseven Het plan is ontwikkelt naar aanleiding van verzoeken van de bewoners en de woningbouwvereniging. Voor de voorbereiding van het plan zijn raadplegingen geweest met bewoners. De doelstelling van het plan is om het bestaande groen te combineren met speelwerktuigen. Speelplek Koningin Wilhelminalaan Renovatie van de speelplek aan de Koningin Wilhelminalaan. Na een inspectie van verleden jaar bleek de huidige speelplek niet meer te voldoen volgens de huidige veiligheidseisen. Na raadpleging van de belanghebbende bewoners zijn er twee varianten uitgewerkt. Een ieder die op-of aanmerkingen of bedenkingen heeft kan dit bin nen zes weken na het verschijnen van dit bericht schriftelijk aan het gemeentebestuur kenbaar maken. Castricum, 23 januari 2002 Bezoekadres Raadhuisplein 1, 1902 CA Castricum Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen (sector Ruimte) Postadres Postbus 1301, 1900 BH Castricum Tel.: (0251) 66 11 22 Fax:(0251) 66 12 34 Internet: www.castricum.nl E-mail: voorlichting@castricum.nl of gemeentebestuur@castricum.nl Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. De afdeling Maatschappelijke Dienst verlening is voor reisdocumenten en rijbewijzen ook geopend op donder dagavond van 19.00 tot 20.00 uur. De buitendienst van.de afdeling Civiel, Grijs en Groen vindt u aan het Schulpstet 17, 1901 JH Castricum. Deze locatie, waar ook het afval- brengdepot is gevestigd, is geopend op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. De afvalstraat op is daarnaast ook op zaterdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur. Voor vragen over civiel, grijs en groen belt u met telefoon nummer (0251) 66 13 37. Tijdens kantooruren Afdeling voorlichting, Tel (0251) 66 12 30/66 12 40 Buiten kantooruren Vragen, opmerkingen of klachten kunt u inspreken op het antwoordapparaat, telefoon (0251) 66 13 33 of aan ons melden via de fax, (0251) 66 12 34. De wethouders Veldt en Voulon kijken positief tegen alle veranderingen aan. (foto UKP) CASTRICUM - Het mag dan mis schien nog wel even wennen zijn voor sommige bewoners, maar Castricum, Akersloot en Limmen zijn sinds 1 janu ari toch echt samengevoegd tot één gemeente. Dat de fusie niet alleen bij de Castricummers, Akersloters, en Limmers gewenning vraagt wordt dui delijk wanneer de nieuwe wethouders Piet Voulon (loco-burgemeester van Castricum) en Willem Veldt (voormalig burgemeester van Akersloot) naar hun werkervaringen sinds de fusie wordt gevraagd. Ook zij zijn druk bezig om te wennen aan de nieuwe situatie die is ontstaan door deze fusie. De werk zaamheden op het nieuwe gemeente huis van Castricum vergen natuurlijk ook van hen extra inspanning. Beide wethouders zijn afkomstig van de nieuwe partij Gemeente- en Dorpsbelangen, die is ontstaan uit fusies van de plaatselijke partijen uit de drie gemeentes. Willem Veldt draait al 27 jaar mee in de politiek, na een perio de (van 15 jaar) als wethouder is hij vooral bekend als burgemeester van Akersloot. Zijn uitverkiezing tot wet houder van gemeentewerken heeft hij volgens eigen zeggen te danken aan zijn plaatselijke bekendheid. Veel kie zers uit Akersloot gaven aan hem de voorkeur. Piet Voulon, wethouder van ruimtelijke ordening en volkshuisvesting/structuur- en bestemmingsplannen, maakte zijn entree in het gemeentehuis van Castricum via een restzetel. Naast zijn werkzaamheden als wethouder is hij tevens waarnemend burgemeester voor W. Kozijn. Verandering voor inwoners De grootste verandering die de inwo ners van de nieuwe gemeente Castricum te wachten staat, is volgens Voulon de invoering van het dualistisch stelsel. Na de verkiezingen in maart zal de invoering van het dualisme landelijk worden ingevoerd. Dit houdt in dat de wethouders vanaf 7 maart geen lid meer zijn van de gemeenteraad. Dit zal een duidelijk voordeel opleveren voor de kiezers. Besluitvorming zal eenvou diger kunnen plaatsvinden doordat er directer naar de bevolking geluisterd wordt. Ook worden bewoners gestimu leerd kritisch mee te denken met het gemeentelijk bestuur. Raadsleden wor den ingezet om problemen op te lossen, die voor een groot deel door de bewo ners zelf worden aangedragen. „Nu hebben we een monistisch systeem (alleen besturen), straks wordt dat dus een duaal systeem (samen besturen). Wanneer de raad wordt gekozen zullen de leden dus erg goed moeten luisteren naar de bevolking", meent Veldt. „Zij willen toch immers ook weer herkozen worden?" Geen tijd meer Wanneer straks de wethouders niet meer in de raad zitten zijn de raadslie den namens de diverse fracties de aan gewezen personen om problemen te onderzoeken. „Als wethouder van een dorpje als Akersloot of Limmen was het best te doen om even persoonlijk een kijkje te nemen bij calamiteiten. Dat is nu echter voorbij", verduidelijkt Willem Veldt. „De raadsleden dienen straks een raadsvoorstel in dat bestaat uit de ervaringen die dienstdoende ambtenaren hebben opgedaan tijdens gesprekken met bewoners. Vervolgens worden deze in de raadsvergaderingen ter discussie gesteld. Het college van B&W neemt vervolgens de uiteindelij ke beslissing." Maatschappij in ontwikkeling De verandering die de bewoners van de drie dorpen het meest zal opvallen, is die van de huisvesting van de nieuwe ,C, gemeentelijke medewerkers. Het gemeentehuis van Akersloot staat al leeg, in het gemeentehuis van Limmen is nog één afdeling gehuisvest en de overige diensten zijn inmiddels in het gemeentehuis van Castricum terug te vinden. Een lastige opgave zo lijkt het, wanneer een inwoner van Akersloot een nieuw paspoort nodig heeft en daarvoor dus alleen op het Castricumse gemeentehuis terecht kan. „De hele maatschappij ontwikkelt zich in een stroomversnelling", meent Piet Voulon, „kijk maar eens naar de bedrij ven, bibliotheken, verenigingen etcete ra. Klein bestaat gewoon niet meer. Veranderingen gaan vaak met onmin gepaard, ik weet het. Veranderingen stuiten nu eenmaal op weerstand, men sen kunnen vaak maar moeilijk losla ten waar ze nu eenmaal aan gewend zijn. Zie het maar als een acceptatie proces." Samen zijn we sterk Vervoer wordt geprivatiseerd, posta gentschappen verdwijnen, scholen moeten samenwerken opdat zij kunnen blijven bestaan. Mag deze verandering dan wel een verbetering worden genoemd? De maatschappij mag zich dan wel blijven ontwikkelen, maar zijn deze veranderingen nu echt nodig? Ondanks deze soms negatieve ontwik kelingen zijn beide wethouders het er over eens dat het wel degelijk nodig is om fusies aan te gaan. Willem Veldt: „Kleine dorpen mogen dan worden opgeslokt, maar nu kunnen we als een sterke gemeente wel een vuist maken naar andere grote gemeen ten, samen staan wij sterk. Doe je dit niet dan word je als kleine gemeente onherroepelijk opgeslokt. Beslissingen lopen via het Rijk en de Provincie naar de gemeente. Een kleine gemeente heeft echter zeer weinig in te brengen tegen een provinciaal besluit, neem dat maar van mij aan. Een wat grotere gemeente heeft nu eenmaal meer in de melk te brokkelen dan een klein dorp je" Is politiek leuk? Op de vraag of politiek eigenlijk wel leuk is knikken beide wethouders instemmend. „Politiek staat niet alleen voor problemen, maar ook voor leuke dingen", meent Voulon. Zijn collega vult hem aan: „Het collegeprogramma moet je zien als een bijbel waarin het algemeen belang zwaarder weegt dan het eigen belang. Je moet dan ook goed rationeel kunnen denken en hande len." Mooi gezegd, maar weet een wethou der die afkomstig is uit Akersloot of Limmen wel wat er speelt in Castricum? En natuurlijk ook anders om: wat weet iemand uit Castricum nu van een probleem in Limmen. Wethouder Voulon antwoordt: „Een goede wethouder zal de individuele denkbeelden van de verschillende dor pen serieus moeten nemen. Wanneer er een probleem speelt zal hij een ambte naar moeten sturen om dit te inventari seren en op te lossen. Zoals gezegd ging ik vroeger wat makkelijker zelf op pad. Als wethouder dien je prioriteiten te stellen en die liggen sinds 1 januari bij de nieuwe gemeente Castricum, waar onder Akersloot en Limmen dus ook vallen. Wij hebben in ieder geval veel vertrouwen in onze nieuwe gemeente en zullen er dan ook alles aan doen om ook alle inwoners ervan te overtuigen dat de fusie op termijn veel meer voor delen dan nadelen met zich mee zal brengen." CASTRICUM - Op zondag 27 januari wordt de vierde AVc bosloop van het seizoen gehouden. Hierbij zijn weer punten te verdienen voor de Heckett Cup en de Sporthuis Visser Cup, die over de beste drie lopen Uit de serie van vijf boslopen worden opgemaakt. Bij de mannen gaat dit over een afstand van 10 Engelse mijl (16,1 km) en bij de vrouwen over 10 km. De jeugd loopt 2,3 km of 4 km, afhankelijk van de leef tijd. Ook voor hen geldt dat er punten voor een klassement te verdienen zijn. Grote favoriet voor de Heckett Cup bij de mannén is Rachid Mohammadi, die de, eerste drie lopen heeft gewonnen. Bij de vrouwen is de strijd nog niet gestreden. Bij de Sporthuis Visser Cup voor de veteranen heeft Cock van de Hulst bij de mannen de beste papieren. Bij de vrouwen is nog van alles moge lijk. Behalve de 16,1 km en de 10 km kan ook de 4 km worden gelopen. Voor de jeugd maakt de 2,3 km onderdeel uit van de strijd om de Mini Cup ën de Pupillen Cup. Voor de Junioren Cup wordt de afstand van 4 km gelopen. De instelling van deze jeugdcups blijkt een schot in de roos te zijn. De dagprijzen voor de jeugd gaan over dezelfde afstanden en leeftijdscatego rieën als de cups. Bosrijk parcours Het parcoürs loopt volledig door het Noord-Hollands duinreservaat, over goed beloopbare bospaden en enkele stukken verharde weg. De start en finish van alle afstanden zijn op sport park De Duinloper van AVC. Ruime parkeergelegenheid vindt u tegenover de ingang van camping Bakkum, ca. 500 meter voorbij de atletiekbaan. De deelnemers aan de 10 km en 16,1 km vertrekken om 10.30 uur, vijf minu ten later gevolgd door de lopers van de 4 km en 2,3 km. Vanaf 9.15 uur kan op De Duinloper worden ingeschreven. Voorinschrijving kan tot en met don derdag 24 januari via Ruud Geutskens. Het inschrijfgeld voor de 16,1 km bedraagt euro 3,50 of met herinnering euro 5,-. Deelnemers aan de 10 km kunnen voor euro 3,- (euro 4,50 met herinnering) van start. De lopers op de 4 km betalen euro 2,50 (euro 4,- met herinnering). Het inschrijfgeld voor de 2,3 km is euro 2,- en daarvoor krijgt iedere loper een herinnering. Voor verdere inlichtingen belt u met Ruud Geutskens, tel. 0251-650575 of via bosloop@avcastricum.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 11