Heiloo nieuw beeld rijker 1 Hoe euro-proof is Heiloo Kritische euro-noten gekraakt in 't Loo J! ii |j|^ i ededetingen erk in uitvoering UITKIJKPOST - 23 JANUARI 2002 - PAGINA 6 ÉISilBHI <£- HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-21.00 uur. Rectificatie Sanering riolering Noordergeest straat IU - f 3 SUP- l|t,e HEILOO BERICHTEN .DO Stoepenpatrouille 2001 Het Grootste Talent Van Heiloo Expositie Nelie Tjallingii Uitslag loterij HSV 1-AZ1 Bridgeclub Sans Atout Ui vervolg van pagina 4 jarenlang beheerd door zwem- en poloclub "De Spetters". Met behulp van deze con tainer werd in 2001 nog ruim 125.000 kilo papier ingezameld. Helaas is men door per sonele problemen niet langer in staat de container goed te beheren. Wel blijft "De Spetters" in het noordwestelijk deel van Heiloo, op de tweede dinsdagavond van de maand, de huis-aan-huis inzameling van oud papier verzorgen met behulp van een vuilniswagen. De Scoutinggroep Victorie wil proberen om de inzameling met de container bij het zwembad voort te zetten. Voor de gebrui kers verandert er dus niet veel. Toch worden in de container spullen aange troffen die daar niet in thuis horen, waardoor de inzamelaars veel extra werk hebben en kosten moeten maken. Wat mag niet in de container? Geen houten kratjes Geen plastic zakken Geen drankenkartons Geen piepschuim Geen (grof)huisafval Geen bedrijfsafval V kunt de inzamelaars helpen Het oud papier dient zover mogelijk naar achteren geplaatst te worden en zo hoog mogelijk opgestapeld. Halfgevulde dozen kunnen achterin leeggestort worden. Na het leegstorten kunnen de dozen stukge scheurd worden. Wilt u het oud papier niet naast de (tijdelijk gesloten) container gooien? De container graag na gebruik weer afsluiten. Tenslotte kunt u helpen door misbruik van de papiercontainer aan de vereniging, in dit geval Scoutinggroep Victorie, de gemeente of de politie te melden. Zo helpt u de vereniging aan een goed resultaat en blijven zij gemotiveerd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Scouting Victoriegroep of met de heer JA Rijnbeek van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 34. In het artikel "Aanvullend openbaar ver voer in Heiloo" dat op 16 januari jl. op de gemeentelijke informatiepagina is ver schenen, is helaas een fout opgetreden. Bij de informatie over de Rolstoelbus Heiloo is ten onrechte een telefoonnummer genoemd, dat gebeld kan worden bij geen gehoor (b.g.g.). Mocht u gebruik willen maken van de voorzieningen van de Rol stoelbus Heiloo dan wordt u vriendelijk verzocht dit telefoonnummer niet te bellen. Voor informatie kunt u bellen met mevr. T. Oor, telefoonnummer (072 -) 533 36 95. De Rolstoelbus Heiloo rijdt alleen voor gehandicapten. Op maandag 21 januari jl. is aannemings bedrijf G.P. Groot B.V., in opdracht van de gemeente, gestart met de sanering van de riolering in de Noordergeeststraat en het deel van de Droonecampstraat, grenzend aan de oneven huisnummers. Enkele ver zakkingen van de weg en een rioolinspectie hebben uitgewezen dat het riool op meerdere plaatsen lek is en aan vervanging toe-is. Tevens wordt op de krui sing van de Noordergeeststraat en de Spoorlaan een snelheidsremmend verkeers plateau aangelegd. Tijdens de werkzaamheden zal het betreffende deel van de Noordergeeststraat voor alle verkeer afgesloten zijn. Voor eventuele overlast, ten gevolge van deze werkzaamheden, vragen wij uw begrip. De aanwonenden zijn persoonlijk op de hoogte gebracht. De start van de werk zaamheden is op 21 januari a.s. gepland. De verwachting is dat uiterlijk 15 maart a.s. alle werkzaamheden zijn afgerond. Meer informatie In het Informatiecentrum op het gemeen tehuis hangen tekeningen van dit project, waarop tevens de genoemde fasering is aangegeven. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Voor wagen over de werkzaamheden kunt u tussen 9.00 uur en 12.00 uur contact op nemen met de toezichthouder, de heer M. Montauban van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072 -) 535 67 65. HEILOO - De gemeente Heiloo is een nieuw beeldend kunstwerk in de open bare ruimte rijker. Het nieuwe beeld met als titel 'Samen' komt van de hand van de Alkmaarse kunstenaar John Bier. Het beeld symboliseert met de twee figuren het samengaan van het oude en nieuwe deel van het gemeente huis en de samenwerking tussen bestuur en de medewerkers van de gemeentelijke organisatie ten dienste van de inwoners van Heiloo. Vandaar ook de gekozen locatie. Wethouder Evalyn Schoutsen-Bolten van Heiloo onthulde dinsdag 15 januari samen met A. Haanstra van de Kunstcommissie het nieuwe beeld in aanwezigheid van de kunstenaar. Het beeld is voortaan zichtbaar vanaf de Raadhuisweg, rechts van de oude ingang van het oud gedeelte van het gemeentehuis. HEILOO- De invoering van de euro houdt ons allen in de greep. De Nederlander kan nog maar een paar dagen met de vertrouwde gulden beta len. Vanaf 1 februari zullen alleen nog maar eurofs over de toonbanken rol len. We hebben er genoeg over gehoord: De euro wordt van ons allemaal. Benieuwd naar ervaringen toog de Uitkijkpost naar winkelcentrum 't Loo. Daar gaven het winkelend publiek en winkeliers hun mening over de nieuwe munt. Muntjes vallen uit de toon De mèeste mensen geven aan dat er te veel munten zijn. Volgens hen mogen de 1- en 2-eurocent omgesmolten wor den. Ook het uiterlijk van de euro valt niet bij iedereen in de smaak. De term speelgoedgeld valt meerdere malen. Er zijn nog maar weinig guldens, dub beltjes, kwartjes en stuivers te vinden. Het meeste Nederlandse geld is al uit gegeven of omgewisseld. Meneer en mevrouw Schut van de groente- en fruitkraam buigen zich over een buitenlandse euromunt. Ze kunnen niet ontdekken uit welk land hij komt. „Thuis maar even opzoeken op de poster", zegt de marktvrouw. Volgens hen kijken de klanten nog vaak wat ze aan kleingeld op hun hand hebben liggen. Vooral oudere mensen hebben moeite met de nieuwe munten. Ze vragen de kooplieden om het maar uit hun portemonnee te halen. Reinier en Gido: „Goed opletten datje niet geflest wordt!" SLIPS s IIP$ De slipjes zijn nog ouderwets geprijsd in guldens... „Het is wel een hele goeie tijd voor de brillenverkoper", grapt meneer Schut, „veel mensen hebben weer een leesbril nodig." Het echtpaar Schut vertelt: „De prijzen van onze waren zijn afgerond. Dat is handiger voor onze klanten. In de supermarkt kun je natuurlijk pin nen, veel beter." De meeste klanten zijn al overgestapt op de euro. Slechts een enkeling betaalt nog met guldens. „Maar je vindt zelf nog wel eens wat op het randje van de wasmachine of in een jas lacht mevrouw Schut. Dat de groente- en fruitprijzen meteen vanaf januari omhoog gegaan zijn ligt niet aan de euro, maar aan de slechte weersom standigheden in het buitenland, wil meneer Schut nog even kwijt. Ouderen en de euro Voor oudere mensen is betalen met de euro niet zo makkelijk. Er wordt nog veel omgerekend en het geld is nog niet zo vertrouwd als de Hollandse gulden, maar ze redden zich er wel uit. Een kri tische meneer Grondhout (84) vertelt: „Eigenlijk is het ons opgedrongen. We hebben geen keus gehad. Wat gebeurt er wanneer een land als Italië te veel geld uitgeeft, dan heb je inflatie. Ik vraag me af hoe mijn pensioen er dan uitziet en of Duisenberg dan nog thuis is." Handige kassa De winkeliers zelf hebben de euro afhandeling goed onder de knie. Bij de klanten wisselt het. „De een heeft het eerder door dan de ander", zo vertellen de medewerksters Wil Mossel en Hanneke Costers van 'De Deel, delica tesse en kaashandel': „Het verbaast ons wel dat er nu nog mensen met guldens betalen. Maar wij hebben een handige kassa. Daarop kun je guldens of euro's intoetsen. De kassa rekent dan alles uit. Lang leve de kassa bij Deel!" jubelen de dames. Ook jeugd rekent om Wie denkt dat de jeugd vlekkeloos overschakelt naar de euro, heeft het mis. Ook zij zijn aan het rekenen en bekijken de muntjes aandachtig. Marjolein Schut (13 jaar, scholiere) zegt: „Ik denk nog wel steeds: oh ja, dat is zoveel gulden. En ik kijk nog altijd goed op de getallen van de euro-munt jes. Die vind ik trouwens nep. Guldens zijn veel mooier." Reinier en Gido (beiden 14) zijn bang dat je afgezet wordt. „Ik reken het thuis om en kijk of het bedrag klopt. Of ik ga ergens anders kijken of het goedkoper is", zegt Reinier ernstig. Daar is Gido het mee eens: „Je moet goed opletten datje niet geflest wordt. Bij de shoarma kostte een pitakaas altijd f 4,- en nu euro 2,-. Dat is toch te veel. Maar ja, ik had vette honger en heb toch maar betaald. Wat kun je eraan doen." Soms is omrekenen nog lastig. Zo ver telt Alexander van 8 jaar: „Ik heb al wei 50 euro in mijn spaarpot. Ik weet niet hoeveel gulden dat is, maar wel héél erg veel." Handig in het buitenland Men is het in het algemeen wel eens met de euro-maatregel. Handig voor in het buitenland. „Zo ga je eens wat snel ler een dagje over de grens", volgens een euro-enthousiaste mevrouw Kleef. Misschien is de volgende stap één euro- taal? Maar de hemden staan wel keurig vermeld in euro's! %Jl Noord-Holland Noord HEILOO - Op maandag 14 januari werd van 10.30 tot 11.45 uur op de Kanaalweg een verkeerscontrole ge houden. Tussen deze periode werden acht bestuurders geverbaliseerd voor het overschrijden van de maximum snelheid van 50 km per uur. Een auto mobilist werd bekeurd voor het niet dragen van de autogordel. Op 16 januari werd op de Kennemerstraatweg tussen 9.30 en 10.10 uur een snelheidscontrole gehou den. Tijdens deze controle werden twee automobilisten bekeurd voor het over schrijden van de maximumsnelheid van 50 km. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 71 km per uur. Tussen dinsdag 15 en woensdag 16 januari werd getracht in een woning aan de Vijverlaan in te breken. Met een breekvoorwerp werd een kozijn aan de noordzijde van de woning vernield. In dezelfde nacht werd in een perso nenauto ingebroken die geparkeerd stond op een parkeerplaats in Vrieswijk. Nadat het rechtervoorraam van de zwarte Mercedes werd inge gooid werd vanaf de zitting van de pas sagiersstoel een linnen aktetas wegge nomen. In die tas bevonden zich enke le paperassen. Vermoedelijk werd de inbraak donderdagmorgen tussen 03.30 en 04.00 uur gepleegd. Een getuige hoorde tussen die tijdstippen het alarm van de auto afgaan. Ook zag zij de alarmlichten branden. Op de kruising Kennemerstraatweg - Heilooërtolweg gebeurde woensdag 16 januari omstreeks 20.00 uur een ver keersongeval waarbij letsel ontstond en een persoon bekneld raakte. Een 48- jarige automobiliste uit Heiloo reed over de Heilooërtolweg en ging linksaf de Kennemerstraatweg op richting Heiloo. Zij kwam daarbij in botsing met een 20-jarige automobilist uit Noord-Scharwoude die vanuit de rich ting Bergen naderde en rechtdoor ging. De 48-jarige raakte bekneld en werd door de brandweer uit haar voertuig bevrijd en overgebracht naar het MCA. Daar bleek inwendig letsel. De auto's werden zwaar beschadigd afgevoerd. Op de kruising waren verkeersmaatre gelen genomen door de wegbeheerder. daarbij was het linksaf-vak afgesloten met pionnen. Op donderdag 17 januari werd een frontale aanrijding veroorzaakt door een dronken automobilist. Omstreeks 20.20 uur ontstond de frontale aanrij ding tussen een bedrijfsauto en een personenauto op de Westerweg. De bestuurder van de bedrijfsauto, een 34- jarige man uit Heiloo, reed midden op de rijbaan waardoor de bestuurder van de personenauto, een 30-jarige man uit 0900- 88 44 'Samen' van kunstenaar John Bier wordt onthuld door wethouder Schoutsen-Bolten. A. Haanstra, coördinator van de Heilooër Kunstcommissie kijkt aandachtig toe. Heiloo, een botsing niet meer kon voorkomen. De voertuigen raakten elkaar aan de linkervoorzijde. De bestuurder van de bedrijfsauto blies bijna vier keer de toegestane hoeveel heid: 850 ug/1. Zijn rijbewijs werd inge nomen. In de nacht van 17 op 18 januari werd op de Sonneveld in een rode Peugeot 405 type break ingebroken. Men wist zich toegang tot het voertuig te ver schaffen door het inslaan van een klein raampje van een achterportier. Ontvreemd werd een mapje met docu menten en een autoradio-cd-speler. Op vrijdag 18 januari werd op de Hoefsmid een bromfiets van het merk Gilera,type Cita aangetroffen die op 10 januari jl. vanaf het Stationsplein werd ontvreemd. Op de Bestevaerslaan werd een perso nenauto vernield. Met een stuk steen werd een voorportierraam van de Ford Ka ingegooid. Als gevolg hiervan ont stond mede schade aan het interieur. In een personenauto die in Vrieswijk geparkeerd stond werd ingebroken. Nadat het achterraam van de Toyota Corolla werd ingeslagen werd een leren herenjas vanaf de achterbank ontvreemd. Op zaterdag 19 januari werd op de Groeneweg in een tweetal personen auto's ingebroken. Uit beide voertui gen werd een radardetector, een zonne bril en een radiocd-speler ontvreemd. Ruim twee maal het maximum blies een 19-jarige man uit Heiloo tijdens een controle op de Kennemerstraatweg zondag 20 januari in zijn woonplaats. Hij blies 460 ugl en kreeg een proces verbaal. De bestuurder was op de Kennemerstraatweg tegen een midden geleider in de weg aangegleden. Direct na de aanrijding was de auto in brand gevlogen. Op 20 januari werd op de van Foreestlaan en op de Kennemer straatweg in 'een personenauto inge broken. Uit de zwarte Volkswagen Passat die op de van Foreestlaan stond geparkeerd werd de autoradio ont vreemd. De inbraak in de personen auto die geparkeerd stond op de Kennemerstraatweg is beperkt geble ven tot een poging. Een 32-jarige automobilist verleende op de Westerweg om 17.15 uur bij het verlaten van een uitrit geen voorrang. Een aanrijding met een personenauto rijdende op de Westerweg was het gevolg. Er was alleen materiele schade. Gevonden voorwerpen: Enkele sleutels, zilveren ring met bloemmotief, 2 zilverkleurige stepjes, fotomapje, klein oorhangertje rood goud met ovaal steentje met roosje, gouden gedraaide ketting met leeuwtje. Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huis-actie in plan Ypestein Noord, iel. De Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en plan West tussen Ewisweg, Het Zevenhuizen, Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen, voor 09.00 uur. Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverza- melplaatsen, voor 19.00 uur. Brengen tussen 18.00 enT9.00 uur naar de par keerplaats bij de school. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P Hasetyroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland. Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerke- laan/Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container op de par keerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Trefpunt Expositie van schilderes Annemarie Kuster, tot en met februari, Abraham du Bois-hof 2. Bibliotheek Woensdag 23 januari Gedichtendag. Bij sfeervol kaarslicht en een goed glas wijn dragen dichters tussen 20.30 en 22.00 uur zelf geschreven gedichten voor. Margreet Schouwenaar geeft hierbij haar deskundige mening. Aanmelden tot 24 januari bij de klan tenservice, waar ook de toegangskaar ten verkrijgbaar zijn. Afdeling volwas senen: tot 4 februari tentoonstelling Huis van Oranje/Ja, ik wil. Kleuterafdeling: gedurende de maand januari 'Er was eens... Verhalen en sprookjes.over prinsen, prinsessen, rid ders en draken'. Noordergeestkerk Expositie van werken van Wim Diepenveen en Peter Huijzer, van 10.00 tot 18.00 uur. Kapel GGZ NHN Expositie van abstract kunstenaar Jeroen Buser. Op zondag tot en met 10 februari van 12.00 tot 15.00 uur. Silhouet Expositie schilderijen van de overleden Kees den Tex, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. De schilderijen zijn tevens te koop. GGZ Willibrord Museum geopend elke eerste zaterdag van de maand. Toegang gratis. Kennemerstraatweg 464. HEILOO - In navolging van de eerste patrouille, welke als basis kan worden gezien voor de looproutes van ouderen naar culturele, geestelijke en voorzie ningen centra, wordt via het olievlek model in de loop der jaren geheel Heiloo onder handen genomen door de HEILOO - Wil jij wel eens optreden op een groot podium? Voor een groot publiek? Ben je tussen de 12 en 16 jaar? Geef je dan op voor Het Grootste Talent Van Heiloo dat Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo houdt op zondag middag 24 februari om 14.00 uur in de grote zaal van het Brunogebouw. Het maakt niet uit wat voor optreden je wilt doen: of je. nou met een bandje komt, of komt zingen, playbacken, een gedicht of verhaal wilt voorlezen, wilt dansen (alleen of met een groep), alles mag. Er is een jury aanwezig, die de beste performances beloont met een eerste, tweede en derde prijs. Er staat een gehele lichtinstallatie, geluidsin stallatie en beckline klaar. Je kunt je voor 15 februari opgeven door een inschrijfformulier in te vullen bij de Stichting Jeugd en Jongeren, Pastoor van Muijenweg 12, Heiloo, tel. 072-5321069. HEILOO - Vanaf morgen tot en met 6 maart wordt in het Horizon College aan de Rechte Hondsbosschelaan 24a te Heiloo een expositie gehouden van de Bergense kunstenares Nelie Tjallingii. Tjallingii volgde de academie voor Kunstzinnige Therapie in Driebergen die zij in 1986 afsloot. Sindsdien geeft ze teken-, schilder- en boetseercursus- sen aan volwassenen en kinderen. Ook is ze als docente kunstzinnige vorming verbonden aan een MBO opleiding. Haar werk is de laatste tijd meer abs tract geworden. Ze wordt geboeid door lijnen en kleur in het landschap en bouwt haar schilderij vanuit de kleur op. Met drie a vier kleuren probeert ze tot een klinkende compositie te komen. Ook laat Nelie zich inspireren door de poëzie van H. Marsman en I. Gerhardt. De stemming van het gedicht vertaalt zij in de voor haar daarbij passende kleuren en vormen. De expositie is van 09.00 tot 17.00 uur te bezichtigen. HEILOO - Zondag 13 januari was het bij de plaatselijke voetbalclub HSV een ware happening want de grote 'voetbal- buur' AZ uit Alkmaar kwam op bezoek en dat betekende bij voorbaat genie ten. De wedstrijd werd bijgewoond door zo'n 600 toeschouwers waaronder veel jeugdige supportertjes. De opkomst van de beide elftallen werd opgesierd door de F-pupillen van HSV die aan de hand van hun grote voor beelden er een aandoenlijke show van maakten. Natuurlijk was het een wedstrijd waar bij het duidelijke verschil tussen ama teurs en profs tot uiting kwam. Toch duurde het nog een half uur voordat de eredivisionisten voor de eerste keer scoorden. Uiteindelijk werd het toch een verwachte voetbaldemonstratie en de 0-7 uitslag was de juiste afspiegeling van dit sportieve treffen. Met de voor verkoopactie meegerekend werden bijna 900 loten verkocht en tijdens de rust van de wedstrijd werden door AZ- voorzitter Dirk Scheringa de prijzen getrokken. Zoals beloofd in de eerdere aankondi ging volgt hier de uitslag van de loterij. 500 Euro nr. 0551, 150 euro nr. 0886. 100 euro 0041, wedstrijdbal met hand tekeningen van AZ-spelers 0323, trai ningspak AZ 0360, twee entreekaarten voor een wedstrijd van AZ 0100, thuis- shirt AZ 0659, uitshirt AZ 0518, AZ- cap 0846, AZ-cap 0699, AZ-shawl 0177, AZ-shawl 0866. Informatie over de prijzen bij Tecla Zoon, tel. 072-5335475 alleen in de avonduren. HEILOO - De bridgeclub heeft op maandag 21 januari als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Lute - Laan 58,8, 2. Tuinstra - Kuyt 57,5. B-lijn: 1. Fam. v.d. Klis 62,1,2. Rootjes - Roozen 59,2. C-lijn: 1. Schouten - Visser 57,1, 1. Booymans - Fagel 56,3. D-lijn: 1. Kemmere - v. Lochem 60,8, 2. Kuiper - Werdmuller 57,9. E-lijn: 1. Fam. Keesen 66,1, 2. Bakker - Toby 61,5. F-lijn: 1. Fam. v. Buitenen 71,5,2. Hoff - Hutten 55,6. medewerkers van de stoepenpatrouille. Aan de patrouille werken momenteel reeds tien vrouwen en twee mannen als vrijwilliger mee. De uitslag van de laat ste, derde stoepenpatrouille is afgelo pen donderdag tijdens de vergadering van de Commissie Grondgebiedszaken II, aangeboden aan wethoudster A. Worm-de Moei. Een van de obstakels die door de stoepenpatrouille is opgemerkt: De Kandelaar ter hoogte van de nummers 60/74 tot en met 80. De openbare ruimte is hier zo ingedeeld dat de woningen onbereikbaar zijn voor medische hulpdiensten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 6