t w 'mJf Projecten WOL Afrika groot succes Poppen- en berenbeurs in Hotel Akersloot en Akersloot gemeente Castricum. s uit Li UITKIJKPOST - 30 JANUARI 2002 - PAGINA 10 Inbrekers verdwijnen door alarm SV Vredeburg Jongerencentrum Conquista Handbal Dimtronic - Meervogels Bridgeclub Limmen Lezing Russische Cultuur View Master tentoonstelling Oranje Klaverjasdrive De Vriendschap tJUmmü LIMMEN - Donderdagnacht werd ingebroken in een woning aan het Achterkant. De dief kwam in de woning door het verwijderen van het glas uit een raamkozijn. Eenmaal bin nen trad de alarminstallatie in werking waarna men de kuierlatten nam. De bewoner mist een aantal sleutels. Of er verder nog goederen uit de woning zijn verdwenen is op dit moment niet bekend. erenigings- Yvonne Zomerdijk overhandigt de voetballen voor scholen in Burkina Faso. i in Hp kliniek. LIMMEN - Rond de jaarwisseling is Yvonne Zomerdijk van de Werkgroep Ontwikkelingssamenwerking Limmen (WOL), een maand in het West- Afrikaanse land Burkina Faso geweest. De WOL ondersteunt daar al jarenlang een aantal ontwikkelingsprojecten. Na vijfjaar afwezigheid vond zij het wel weer eens tijd om zelf te gaan kijken wat er allemaal van geworden was. „Ik kan u vertellen dat de resultaten mijn verwachtingen ver hebben over troffen. Er is veel meer gerealiseerd dan wij met onze bescheiden middelen uit Limmen en omgeving hebben bijge dragen. Vijfjaar geleden stond alles nog in de kinderschoenen. Onze con tactpersoon, Salif Sodré, was een gewo ne dorpsonderwijzer met leuke ideeën om de ontwikkeling op het platteland op gang te brengen. Nu, 5 jaar later, staat hij aan het hoofd van DSF (Développement Sans Frontière), een zeer gerespecteerde en invloedrijke organisatie met ontwikkelingsprojec ten in 20 dorpen in de provincie Yatenga." „Vijf jaar terug stonden we voor de vraag hoe we ouders en onderwijzers konden motiveren zich meer in te zet ten voor het onderwijs. Door het voort durende gebrek aan schoolmateriaal en andere faciliteiten waren de onderwij zers totaal ontmoedigd. De ouders had den geen flauw benul wat onderwijs kan betekenen voor henzelf en de ont wikkeling van hun dorp. Ze zagen de noodzaak van scholing niet in." Goede resultaten Nu, 5 jaar later, staan de ouders te trap pelen om gealfabetiseerd te worden, om mee te denken over de toekomst van hun kinderen. In de aangesloten dorpen gaan bijna alle 6- en 7-jarige kinderen met een gevulde schooltas naar school en is de schooluitval in de hogere klassen afgenomen van ruim 20% naar minder dan 5%. De onder wijzers komen regelmatig bij elkaar om plannen te bedenken hoe zij de kwali teit van het onderwijs kunnen verbete ren. De resultaten van de DSF-scholen liggen hoger dan de resultaten van de andere dorpsscholen in de provincie. „Dit is allereerst gekomen doordat mensen zich hebben kunnen organise-^ ren. De heer Sodré heeft de vereniging DSF opgericht, waar dorpen zich vrij willig bij kunnen aansluiten. Doordat de WOL deze organisatie financieel steunt heeft DSF verschillende kleine projecten kunnen realiseren en zo het dat dit alles niet gelukt was zonder de graanmolens, het landbouwproject, de waterput, de klinieken, de apotheek, het schapenproject en de steun aan de scholen; projecten die door de WOL zijn gefinancierd. Deze projecten waren het middel om mensen weer \ei - trouwen te geven in hun toekomst en vormden de basis waarop verder gebouwd is." Geld beschikbaar Een prachtig voorbeeld is het gezond heidscentrum in het dorp Nongfairé. Vijfjaar geleden dreigde dit centrum te verdwijnen door het gebrek aan medi cijnen. De kliniek was in verval geraakt en de verpleegkundige stond op het punt te vertrekken omdat hij zondei middelen niet kon werken. De WOL heeft geld beschikbaar gesteld om de kliniek op te knappen en een basis- voorraad medicijnen aan te schatten vertrouwen van de mensen gewonnen. Alles kwam in een stroomversnelling toen DSF de kans kreeg een professio neel werkende organisatie te worden", aldus Yvonne Zomerdijk. Dankzij éen geslaagde bemiddelings poging van de WOL is DSF in contact gekomen ICCO, één van de giote Nederlandse medefinancieringsorgani saties op het gebied van ontwikkelings samenwerking. ICCO was zo enthou siast over de ideeën van SQdré dat zij DSF wilde ondersteunen om het onderwijs op het platteland van Yatenga te hervormen. De heer Sodré werd aangesteld als projectleider en ICCO stelde DSF middelen ter beschikking om een kantoor in te rich ten en de projecten op te zetten. voor een apotheekje in de kliniek. „Ik wist niet beter of de apotheek bestond uit niet meer dan een gevulde kast in de kliniek. Tot mijn grote verba zing stond er tegenover de prachlig gerestaureerde kliniek een splinter nieuw gebouw: een volledig ingerichte apotheek met woonruimte voor de bewaker en een verblijf om 's nachts aangekomen patiënten een slaapplaats te bieden. Wat bleek nu? Door onze voorraad medicijnen en financiële bij drage kwam het dorp in aanmerking voor een gunstige lening van Apothekers Zonder Grenzen en hier mee hebben zij de apotheek kunnen bouwen. In het gezondheidscentrum werken nu twee verpleegkundigen, een vroedvrouw en een apothekersassis tent. Een ongekende personele bezet ting voor dit land!" Hartverwarmend Niet alleen in Nongfaïré, maar in alle dorpen was de ontvangst dan ook hait- verwarmend. Schoolkinderen zwaaiden met zelfgemaakte vlaggen van Burkina en Nederland en overal kwamen groe pen mensen zich voorstellen, hun dank betuigen en een cadeau aanbieden. „Ik kan zo een Afrikaans huishouden beginnen, compleet met kippenfarm, door alle geschenken die ik gekregen heb. De mensen waren zo ontzettend blij met het bezoek. Gelukkig kon ook ik geschenken overhandigen. Een bak ker uit Limmen had 25 voetballen met pomp geschonken en vele vrienden van de WOL hadden een geschenk meege geven of geld gegeven, waar spelmate riaal voor de scholen voor gekocht is." LIMMEN - Het programma voor het weekend van 1,2 en 3 februari bij jon gerencentrum Conquista is: Kinderen 4 t/m 12 jaar Zaterdag 2 februari. Tja, wat kun je anders gaan doen, dan een taart maken op de trouwdag van Maxima en Willem-Alexander! Bij Conquista gaan ze daar dan ook hard mee aan de slag, zodat ieder kind met een heuse taart thuis komt. Aanvang 10.30 uur tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners 12 t/m 15 jaar Voor de tieners is er op zaterdag 2 februari weer een lekkere ouderwetse disco. Feest mee op de trouwdag van Maxima en Willem-Alexander en maak er samen met de medewerkers van Conquista een koninklijk feestje van! De entree is gratis. De deuren gaan open om 19.00 uur en de tienerruimte sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 3 februari is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. De entree is gratis. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 1 en zaterdag 2 februari is het iongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Behalve uiteraard de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etc. Ga ook eens gezellig langs en maak er samen met de medewerkers van Conquista een gezellige boel van. LIMMEN - Schaakvereniging Vrede burg speelde vrijdag 25 januari ronde 16 van de interne competitie. M. Weigraven wist koploper J. Admiraal op eigen Frans terrein knap op remise te houden. R. Rommel zag in een mindere stelling tegen H. Ebels een mooie mogelijkheid om een stuk te offeren tegen 2 verbonden vrijpionnen. Tot zijn afgrijzen zag Ebels dat deze pionnen niet meer waren tegen te hou den. P. vd Heijdt verzuimde een waar schijnlijk beslissend kwaliteitsoffer tegen E. Stolp waarna de eindspelerva-^ ring van Stolp de doorslag gaf. K. Kramer valt ver terug op de ranglijst doordat hij geen goed plan kon beden ken tegen R. v.d. Storm die geconcen treerd naar een gewonnen eindspel afwikkelde. N. Pepping kreeg remise kansen tegen J. Tebbens maar overzag een stukverlies. D. Keijzer leerde zijn oudere broer K. Keizer een schaakles je. G. Pouw verbaasde door te winnen van de ervaren K. Aafjes en klom naar een fraaie dertiende plaats. J. Limmen doet het goed in het Corus toernooi en wint de nodige ELO punten. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal-M. Weigraven remise, R. Rommel-H. Ebels 1-0, P. vd Heijdt-E. Stolp 0-1, K. Kramer-R. vd Storm 0-1, B. Stolp-D. Aafjes 1-0, M. Kos-B. Kerkhof 0-1, K. Aafjes-G. Pouw 0-1, R. Termes-J. Levering 1-0, D. Keijzer-K. Keijzer 1-0, A. Kaandorp-B. Schijf 0-1, J. de Graaf- J. Duin 1-0, B. Blekemolen-N. van Leen 1-0, J.Tebbens-N. Pepping 1-0. Groep B. Tycho Bismeyer-Thijs Witkamp remise, Martijn van Rees- Mike Krom 1-0, Bob Luttikhuizen-Tim Castelein 0-1, Menno Koot-Nutte van Belzen 1-0, Djurre Bismeyer-Vince Kaandorp 0-1, Micha van Buuren- Wouter Mijnsbergen 0-1. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoedapotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: donder dag van 09.00 tot 10.00 uur in kamer 0.30 in het gemeentehuis (via achterin gang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hrogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verz^.gings- en verpleeghuiszorg bij Re^iobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen. tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad. Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel..5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Aanstaande zaterdag zal de seniorenavond (45+) van carnavals vereniging 'De Uylenspieghels in Limmen geheel in het teken staan van de bruiloft van Willem-Alexander en Maxima. Voor alle 45+-liefhebbers van dans, mu ziek, gezelligheid en theatervoordracht, is dit de gelegenheid om na een dagje voor de buis lekker uit je oranje dak te gaan. De organisatie hoopt dan ook dat alle feestgangers een oranje tintje aan hun uiterlijk zullen geven, dat kan klein of groot zijn. Deze avond zal muzikaal worden ondersteund door Dirk Brouwer, die weer voor heerlijke dansmuziek zorgt. Daarnaast een optreden van de heer Groot, die een onvervalste West-Friese conversatie ten gehore zal brengen. Uiteraard is op brede schaal gedacht aan de innerlijke mens en kunt u reke nen op heerlijke en zeer speciale hapjes en drankjes, die de dames van de Raad zullen serveren. Er is een gratis loterij en tevens is er de mogelijkheid om voor dit feest gehaald en gebracht te wor den. U kunt hiervoor contact opnemen met Peter Bakker (072-5053965). De aanvang van het feest is om 20.00 uur en de toegang is gratis. Madame Yvonne Yvonne Zomerdijk vervolgt: „De resul taten zijn werkelijk verbluffend. Het is onvoorstelbaar dat wij uit Limmen hiervoor de basis hebben kunnen leg gen. Dat dit zo was liet iedereen in Bur kina overduidelijk merken. De WOL is een begrip in Yatenga en staat symbool voor 'ontwikkeling door vriendschap tussen de volkeren'. Tij-dens mijn ver blijf heb ik veel bezoeken bij hoogge plaatste autoriteiten af moeten leggen. Iedereen was op de hoogte van de unie ke vriendschapsband tussen de WOL en DSF en alles wat wij gedaan hebben voor de ontwikkeling van het gebied. Ik werd er soms helemaal verlegen van als de heer Sodré mij weer voorstelde als Madame Yvonne van de WOL, mijn vriendin en mijn baas." „Telkens weer verzekerde hij me er van Voor de wat jongere inwoners van Limmen en omstreken is er vrijdag 1 februari de mogelijkheid om vanaf 20.30 uur in Conquista (naast de Burgerij) gratis entreekaarten op te halen voor het keigave discobal van zondag 10 februari in de Burgerij te Limmen, aanvang 21.00 uur. In de voorverkoop zijn kaarten 2,5 euro, aan de zaal 5 euro. De voorverkoopadres sen zijn Vredeburglaan 2 en Burg. Nieuwenhuijsenstraat 97 LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 23 januari als volgt gespeeld: A-Lijn: I. Keyzer-Keyzer 59.82, 2. Korff-Straathof 56.07, 3. Alderlieste-de Groot 54.91, B-Lijn: 1. Min-Valkenng 61.43, 2. Bom-Kruyswijk 59.29, 3. Arends-Schoonakker 51.43, C-Lijn: 1. Piersma-v.Splunder 60.00, 2. Noordenbos-v.Straaten 57.86, 3. Blommert-Kruyswijk 57.14, D-Lijn: l.Pilkes-Admiraal 58.57, 2.Nierop-de Nijs 57.86,3. Floor-v.Wijk 57.14, E-Lijn: 1. Beentjes-Duindam 60.27,2/3. v.Balen en Segerius 58.04. Nieuwe enenrgie „Het was een onvergetelijk bezoek en dit geeft weer nieuwe energie om door te gaan met alle werkzaamheden voor de WOL", laat Yvonnen Zomerdijk weten. „Alle donaties die we ontvan gen hebben zijn goed besteed. Zo kan ontwikkelingssamenwerking dus zijn. Ik kan u aanraden zelf eens te gaan kij ken. Burkina is een leuk land om op vakantie te gaan. Men werkt hard om toeristen aan te trekken, want ook dat brengt ontwikkeling. Wij gaan door met onze projecten. Voor 50 euro kunt u nog steeds eige naar worden van een schaap in Burkina en daarmee het basisonderwijs van een kind financieren." Maar ook andere donaties zijn van harte welkom op bankrekening 96.97.79.267 t.n.v. Stichting WOL te Limmen. Voor informatie kunt u bellen met 072-5052680 ('s avonds). AKERSLOOT - In een serie van drie lezingen probeert Rusland deskundige Marie Thérèse Ter Haar haar kennis en liefde voor Rusland en zijn bewoners over te brengen. Zondag 3 februari om 14.00 uur volgt de tweede lezing uit de reeks. Deze middag zullen muziek, schilderkunst en literatuur aan bod komen. Wat is de invloed van de geschiedenis en de politiek, welke rela tie hadden en hebben kunstenaais, musici en schrijvers op elkaar en wat is de invloed van het Westen? Een vein de View Masters uit de verzameling van René Kraakman Door middel van beelde^i en muziek hoopt Thérèse Terhaar haar voordracht nog aantrekkelijker te maken. Plaats. Akermare, Uiterdijk 2, Akersloot (tus sen jachthavens en pontje). Informatie en reserveren: Emmy Bangert, tel. 0251-312598. De toegangsprijs is euro 6,20, duur 2,5 uur. Zondag 3 maart om 14.00 uur vindt de laatste lezing plaats in het Dorpskerkje van Akersloot. Deze keer is de toegang vrij. Het onderwerp zal zijn: 'Iconen en de Russische ziel'. LIMMEN - Rene Kraakman heeft bij 'Hoe ontmoet ik een boek...?!' van zijn verzameling over stereofötografie en met name de view master een mini ten toonstelling ingericht. De orgelbouwer William Gruber uit Portland Oregon is de uitvinder van deze 3D-kijker. Samen met Harold Graves, de directeur van het bedrijf Sawyer's, brachten zij tij dens de New York's world fair van 1939 de eerste kijker, model A, op de markt. Tijdens de eerste wereldoorlog werden de View Masterschijven in miljoenen oplagen gebruikt voor het opleiden van militairen, onder andere vliegtuigher kenning. Sinds 1951, na de overname van Tru Vue, heeft de View Master ook een'licentie van Walt Disney binnenge haald en werd een nieuwe richting van onderwerpen geproduceerd. Eind 1966 heeft GAF Sawyer's overgenomen en in 1989 doet Tyco Toys hetzelfde met GAF. In 1997 fuseren Tyco en Matei en zo verhuisd de View Master naar de Fischer Pricegroep. Op het ogenblik lijkt de belangstelling voor het legend arische stereokijkertje in Amerika weer toe te nemen vooral de Hype rond Harry Potter doet de View Master goede zaken. In Nederland blijft het wat dat betreft nog rustig, de speciale uitgave is vooralsnog alleen in de USA verkrijgbaar. Tot en met 31 mei is de tentoonstelling te bezichtigen aan de Rijksweg 25 te Limmen, alleen de oneven weken op vrijdagavond van 18.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Meer informatie vindt u op www.view- master.nl AKERSLOOT - De wedstrijd van de dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels tegen de reserves van de huidige landskampioen SEW was voor al in de beginfase rommelig. Door tref zekere schoten uit de tweedelijn van SEW resulteerde de ruststand in 12-6. De tweede helft was voor Meervogels van een beter kaliber. De hoekspeel- sters scoorden uit de hoek en ook de tweedelijn van Meervogels was produc tief zodat de dames tot op twee doel punten verschil kwamen. Ook door het fantastische keepen van Laura Groenveld kon Meervogels in het spoor van SEW blijven. De laatste 10 minuten werden fataal voor Meervogels. De vele tijdstraffen vielen te snel op elkaar: op een gegeven moment stond Meervogels met drie man op het veld. SEW profiteerde opti maal: 18-12 eindstand. Dc dames, nu getraind door Jos Post en succesvol gecoached door Monique Verduin, zijn echter op de goede weg. Heren Senioren 1 Celeritas-Dimtronic Meervogels 23-28 Al in de zesde seconde lag de bal door William Kerssens achter de Celeritas doelman. Deze speelsnelheid bleef er bij beide teams die elkaar de eerste helft in evenwicht hielden. Door onder bezetting aan Meervogelszijde kon Celeritas enige afstand nemen; 10-7. Door twee treffers van Jelle Putter kwam Meervogels weer op gelijke hoogte; 10-10. Peter Schagen en Ruud Out scoorden met fraaie schoten uit de tweede lijn en brachten Meervogels op voorsprong; 12-15. In de slotseconden werd een vrije worp gegeven die onreglementair werd benut, waarna de coach zijn bril aan de scheidsrechter aanbood. Deze kon dit niet waarderen en gaf Jos Post een rode kaart. AKERSLOOT - Voor de poppen en berenliefhebbers in Noord-Holland is er weer een prachtige poppen- en berenbeurs georganiseerd. Voor de ver zamelaars van hedendaagse poppen- kunst, teddyberen en antieke poppen is er veel te zien in Hotel Akersloot op zondag 17 februari. 50 Poppen en berenkunstenaars hebben voor deze beurs hun mooiste creaties meegeno men. Er zijn babypoppen (net echte), lieve meisjespoppen, fantasiepoppen, fantasiefiguren, karakterpoppen, trol achtige wezens. Voor de bezoekers, die zelf poppen en beren maken, zijn er materiaalstands aanwezig. Ook kunt u zich inschrijven voor cursussen als het poppen- of berenvirus toeslaat. Bij de teddyberen maakt Desiree Andreas u wegwijs bij het zelf maken van beren. Demonstraties worden verzorgt door Vera Bears en Toos Keuning, waar u de mooiste 'berenvelletjes' kunt aanschaf fen. Graddie Jansen geeft een demon stratie in het maken van een pop, altijd boeiend om daar naar te kijken. Bij de stands met antieke poppen en de daarbij horende accessoires wordt het moeilijk om te kiezen voor de verzame laar. Beroemde merken als Jumeau, Simon Halbig, Kestner en Armand Marseille staan samen met poppen uit de dertiger jaren die meestal van cellu loid gemaakt zijn. De drukste stand is die van de taxateur die oude poppen en beren op hun waarde schat. Vanwaar die belangstelling? Wel, al heeft u zelf geen oude pop of beer bij uw, het is altijd intéressant om het verhaal te horen over hoe oud de pop of beer is, uit welk land het vandaan komt, over de fabriek waar het gemaakt is en hoe de huidige eigenares in het bezit ervan gekomen is. U krijgt er een schriftelijke taxatierapport bij, altijd handig voor een verzekering of bij schade. De taxa tie en het taxatierapport zijn overigens geheel gratis voor de bezoekers van de beurs. De poppen en berendokter is de gehe le dag bezig met repareren van poppen en beren, die in de loop van de jaren mankementen hebben opgelopen, klei ne reparaties doet zij ter plaatse, grote-// re neemt zij mee naar haar 'poppenzie- kenhuis'. Deze poppen- en berenbeurs wordt georganiseerd door Niesje Jg Wolters van Bemmel, en is geopend van 10.30 tot 16.30 uur. Entree volwas senen: euro 3,- 65+: 2,50 eurokinde ren 4 tot en met jaar: euro 0,50. Inlichtingen krijgt u via tel. 0578- 620502, fax: 0578-621477 of internet: www.niesjewolters.nl Na de ruststand van 13-15 kwam Meervogels op een ruime voorsprong: 15-20. Halverwege de tweede helft kon Celeritas nog tot 18-21 naderen maar had toen al het kruit verschoten. Jelle Putter werd door Jeremy Duin zuiver aangespeeld en uit deze fraaie spelmo menten scoorde Meervogels 19-25. In de slotfase was er geen spanning meer de wedstrijd was gespeeld, eindstand 23-28. Jacco Kerssens was de topscorer 6x, Jelle Putter 5x, William Kerssens, Peter Schagen 4x, Ron Out en Ed Krom 2x, Cees Brandjes lx. AKERSLOOT - Groot feest in Nederland op 2 februari: het huwelijk van de eeuw tussen Maxima en Willem Alexander. Daarom staat de klaverjas- drive die op die datum wordt gehouden in De Vriendschap in het teken van oranje en alle deelnemers ontvangen die avond een echte oranjebitter. Deze drives, die altijd goed worden, bezocht, kenmerken zich door het fraaie prijzenpakket en door de gezelli ge sfeer. De hoofdprijzen bestaan uit draagbare radio-cd spelers en een groot aantal levensmiddelenpakketten. Geen geluk bij het klaverjassen, geen nood, want ook bij de verloting zijn prachtige prijzen te winnen. Aanvang 20.00 uur, telefonische opga ve bij de Vriendschap, tel. 0251-312866. Deze prachtige pop is te bewonderen tijdens de poppen- berenbeurs.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10