m w Mooie wens levert fiets op Spelregels kopij Gemeenteraadsverkiezingen ROLLING STONES Boeve^ larsha Rolling Stones Laundry Service 22,95 Rallie Ik rack i in de wolken van jou DEUTEKOM mwMjmmm. Lente expositie in de Noordergeestkerk Weekeindcursussen Trefpunt Donderdag 14 februari is het Valentijnsdag. Dojo 't Loo B SV Oppositie Ledenvergadering tennisvereniging HSV Helderziende waarnemingen in Ypsalon Kinderjury bijna van start in bibliotheek Bedrijvencompetitie voor kankerpatiënten Rolling Stones door Stephen Davis Boek van de week: Laundry Service door Shakira CD van de week: oo Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 3 Uij Lezing Bureau Slachtofferhulp GroenLinks vergadert Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 30 JANUARI 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo. Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. HEILOO - Beeldend kunstenaars Peter Huijzer en Wim Diepeveen gebruiken de Noordepgeestkerk momenteel als hun atelier. Zij bieden nu ook amateur kunstenaars de gele genheid aen' weekend te exposeren van vrijdag 22 tot en met zondag 24 maart. U kunt zich tot 22 februari schriftelijk aanmelden met documentatie en maten van uw werk bij Helena de Bruin, Land van Maat 3, 1852 HP Heiloo. De kosten voor dit weekend zijn tien euro. HEILOO - In het Trefpunt starten op zaterdag 16 februari weer twee cursus sen, te weten een cursus internet voor beginners: van 14.30 tot 16.30 uur leert u in vijf lessen (45 euro exclusief lesma teriaal) de beginselen over het internet. Tevens is er een korte cursus werken met speksteen voor beginners. Deze cursus duurt drie lessen van 14.30 tot 16.30 uur en kost 18 euro. De cursussen vinden plaats aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Voor aanmelding of verdere informatie kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editiê" worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. De dag daarvoor, op woensdag 13 februari, valt de Uitkijkpost bij u in de bus. In deze Uitkijkpost wordt een gehele pagina gewijd aan Valentijnsdag. Op deze pagina biedt de Uitkijkpost u de unieke kans om uw liefde te ver klaren aan uw partner of juist (anoniem) aan die persoon waar u al een tijdje een oogje op heeft, om een dierbaar persoon te bedanken, om een familielid in het zonnetje te Oo. 00 zetten, om die lieve vriend of vrien din eens te zeggen waarom u blij bent met uw vriendschap of om iemand om wat voor reden dan ook een lieve boodschap te sturen. Uw boodschap wordt, met of zonder foto van uw Valentijn, gepresenteerd in een toepasselijke liefdesadvertentie, waarbij u kunt kiezen uit twee formaten: Formaat A (I kol. 50) kost 7 euro, formaat B (2 kol. 50) kost 13 euro. Tot en met VRIJDAG 8 FEBRUARI kunt u uw tekst (met evt. foto) langs brengen bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. I 1 MM tfl HEILOO - Jordi Sinnige (8) uit Heiloo nam vrijdag uit handen van Super de Boer-bedrijfsleider René Wiedijk een prachtige spiksplinternieuwe nieuwe fiets in ontvangst. In december organiseerde Super de Boer in Heiloo een prijsvraag waarbij kinderen een nieuwjaarswens mochten doen. Er is massaal op de wensenwed- strijd gereageerd en uiteindelijk werd Jordi's wens verkozen tot de mooiste wens. Rene Wiedijk: „Jordi's wens was heel bijzonder, maar vooral erg persoonlijk. De inhoud van de wens hou ik daarorn liever geheim, maar ik kan wel vertel len dat we, toen we de wens lazen, er kippenvel van kregen. Een erg ontroe rende wens. Deze fiets is Jordi daarom meer dan gegund." Trots als een pau w zit Jordi Sinnige op zijn gewonnen fiets. HEILOO - In de vijftiende ronde van de interne competitie trof Van Etten koploper Jongkind. De verwachtingen dat Van Etten met wit op scherp zou spelen bleken juist, want na ruim een uur tijd had hij een stelling bereikt met uitstekende perspectieven. Met een sterk paard in de voorste linie maakte hij het Jongkind erg lastig. Deze kon nauwelijks aan enig tegenspel beginnen en zal zich in die fase als een vis op het droge hebben gevoeld. Halverwege de partij liet de witspeler echter wat steek jes vallen en, erger, vergaloppeerde hij zich met een eenvoudige afruil van pionnen wat Jongkind de kans gaf zijn stukken te activeren. Jongkind kroop langzamerhand uit het dal, hervond zichzelf, en demonstreer de dat met energieke zetten. Na de eer ste tijdcontrole bleek dat Var. Etten in behoorlijke problemen was gekomen. Hij kon slechts hopen op een kleine kans van ontsnapping naar eeuwig schaak, maar dat liet Jongkind natuur lijk niet meer toe. Van Etten spartelde nog wat tegen voordat Jongkind hem elegant mat zette. Lager op de ranglijst kwam Kraayen- brink verrassend tevoorschijn. Hij liet zich niet afschrikken door het com plexe spel wat tegenstander Rump hem opdrong. Stoïcijns en op een haast zakelijke manier bleef hij de controle over zichzelf houden. Toen Rump het in de lange partij tijd vond om wat paniek in de stelling van Kraayenbrink te stroöien, gooide hij zijn eigen glazen in. Hij verloor een stuk, en daar wist de kloeke Kraayenbrink direct munt uit te slaan. Het toreneindspel op het bord van Munk-Jongerius was gewoon remise, maar da, zwartspeler, kennelijk ver moeid geraakt door het geschuif van de torens, plaatste op een zeker moment zijn toren verkeerd, waarna hij meteen kon opgeven. Van de Wal tenslotte, liet zich misleiden door een simpele manoeuvre van Woudstra, hetzelfde overkwam nieuwkomer De Jong, die halverwege de partij met eeti ontketen de Tuinstra geen raad meer wist. De uitslagen: Van Etten - Jongkind 0-1, Bosma - Limmen 0-1, Kracht - Manni remise, Van de Wal - Woudstra 0-1, Van de Brink - De Jager 1-0, Hassing - Huffnagel remise, Van der Werff - Sauer remise, De Jong - Tuinstra 0-1, Munk - Jongerius 1-0, Rump - Kraayenbrink 0-1, Miedema Horninge 0-1, Roodbol - Blom remise, Koenders - De Lange 1-0. HEILOO - Tijdens een geanimeerde algemene ledenvergadering van de ten nisvereniging HSV is een aantal bestuursleden - die allen een mooie staat van dienst hadden tussen de 5 en 8 jaar - afgetreden en zijn nieuwe bestuursleden benoemd. Afgetreden zijn Ron Kosters (kantine zaken), Piet Tros (penningmeester), Pauline Vreeker (jeugd) en Jos Zijlmans (voorzitter). Ook waren er wisselingen in commissies. Alle aftre dende leden werden toegesproken en kregen een leuke attentie van de ver eniging. De voorzitter sprak zijn tevre denheid erover uit dat de leden altijd bereid zijn functies binnen de vereni ging te bezetten. Tot nieuwe voorzitter van de vereni ging is André Oudejans benoemd; tot penningmeester Peter ten Bosch en de niéuwe voorzitter van jeugdzaken is Peter Weering. Voor de kantinezaken is het bestuur nog in gesprek met kandi daten; de vergadering heeft mandaat verleend voor de benoeming. De vergadering ging akkoord met de voorgestelde contributiebedragen voor 2002, te weten 87 euro voor senioren, 98 euro voor junioren (12 t/m 16 jr.) en 73 euro voor aspiranten (t/m 11 jaar). De beide bedragen voor junioren en aspiranten zijn ine. lesgeld/training. Traditiegetrouw werd de vergadering besloten met een nieuwjaarsborrel, waarbij het glas werd geheven op de vereniging en het nieuwe jaar. Nieuwe leden zijn welkom op de gra- velbanen. Informatie en aanmelding kan via Herman Boersen van de leden administratie, tel. 072-5338931. REGIO - Op 6 maart worden de gemeenteraadsverkiezingen gehou den, Evenals in het verleden zal de redactie van de Uitkijkpost gedu rende een aantal weken vooraf gaand aan de verkiezingen extra ruimte beschikbaar stellen aan de partijen, die aan deze verkiezingen deelnemen in de gemeenten Heiloo, Limmen, Akersloot, Castricum en Egmond. Ten aanzien van deze publiciteit gel den wel enkele spelregels, waarbij het uitgangspunt is dat elke partij op gelijke wijze onder de aandacht komt. In het navolgende geven wij u een overzicht van onze plannen en uw mogelijkheden in de Uitkijkpost. Woensdag 613, 20 en 27 februari In deze uitgaven kunt u telkens een redactioneel stukje plaatsen over uw verkiezingsprogramma. De lengte van deze artikelen is maximaal 25 regels op formaat A4-papier. Wij verzoeken u dringend om u aan deze lengte te houden; langere artikelen zullen door de redactie worden inge kort. Gedurende deze wexen is het moge lijk om in totaal twee maal een foto bij uw artikel te plaatsen. Deze foto 's dient u zelf aan te leveren. Boven elk artikel willen wij het logo van uw partij plaatsen. Wilt u een bruikbaar model hiervan toesturen samen met uw eerste artikel? De kopij dient telkens de vrijdag voor plaatsing in het bezit van de; redactie te zijn. Tenslotte lijkt het ons praktisch om elk artikel te besluiten met een adres, waar mensen die willen reageren terecht kunnen. Advertenties Voor de hierboven genoemde arti kelen brengen wij geen kosten in rekening. Advertenties dienen wel gewoonbetaald te worden, hiervoor berekenen wij het verenigingstarief 0,25 (per mm). Eventueel gebruik van een steunkleur is natuurlijk bespreekbaar. Voor de kosten van een advertentie kunt u informeren bij Wil van der Horst, of aan de balie van de Uitkijkpost. HEILOO - Op donderdag 31 januari in De Ypsalon, aan De Hucht 2 te Heiloo doen Gerrie Schaafsma en Sjoerd Hidma waarnemingen aan de handen van bloemen, die u zelf dient mee te nemen. Neem geen hele bos, maar één tot vier bloemen mee. Uw bloemen worden bij elkaar gezet in een grote vaas en als u aan de beurt bent, dan mag u zelf een aantal bloemen uit deze vaas uitzoeken. Daar zullen dan de waarnemingen bij gedaan worden. De bloemen mag u weer meenemen naar huis. De entree is euro 5,50. De aan vang is om 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur. Op 7 februari zal Bernadette Helderman met dieren spreken. Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Schaafsma, tel. 0224- 541309. HEILOO - Vanaf 1 februari, om 16.00 uur gaat in de Openbare Bibliotheek Heiloo de Kinderjury 2002 van start. Er kunnen circa 200 kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar aan deelnemen. De Kinderjury kiest de mooiste, leukste of beste boeken uit het jaar 2001. Daarnaast komen ook alle andere ooit verschenen kinderboeken voor kinde ren van 6 tot 12 jaar in aanmerking voor verkiezing. Alle kinderèn, die dit voorjaar het neusje van de zalm op kinderboeken- gebied willen lezen, kunnen zich nog opgeven voor de Kinderjury 2002 bij de bibliotheek aan Het Malevoort en bij de uitleenpost Ypestein (De Hucht 4). Maar wees er snel bij! Er hebben zich al heel veel kinderen aangemeld, en... vol is echt vol! HEILOO - Stichting Sport-evenemen- ten Heiloo organiseert in samenwer king met Kart en Laser World Limmen b.v. een kartendurance met open inschrijving. Dit is ten bate van kanker patiëntjes en zal op woensdagavond 6 of donderdagavond 7 februari plaats vinden. Indien nodig, zal er ook woens dagavond 13 en donderdagavond 14 februari een endurance worden gere den. Een endurance is een lange duur wedstrijd, waarbij het team dat de meeste ronden rijdt de winnaar is. Stel met uw vrienden en/of collega's een team samen van minimaal 2 en maximaal 8 personen. Wilt u met meer dere personen komen, dan schrijft u dus meerdere teams in. De kosten voor deelname aan dit evenement bedragen euro 106,65 per team. Een deel van dit inschrijfgeld zal worden besteed aan 'leven toevoegen aan de dagen van kin derkankerpatiëntjes'. Stichting Sportevenementen Heiloo heeft als doel om zo veel mogelijk donaties binnen te halen om zodoende de kwaliteit van het leven van kinder kankerpatiëntjes te verbeteren. Door diverse activiteiten te organise ren hoopt de Stichting dit doel te ver wezenlijken. Voor informatie kunt u zich wenden tot Stichting Sport-evene- menten Heiloo tel: 072-5336328 of Kart en Leaser World Limmen B.V. telefoon 072-5053920. VEERTIG JAAR SEKS, DRUGS EN ROCK-'N-ROLL In het boek, Rolling Stones, waarin 40 jaar seks, drugs en rock-'n-roll aan de orde komen, wordt antwoord gegeven op de vraag hoe gewone muzikanten haast goddelijke figuren konden wor den. Stephen Davis schrijft niet alleen over de popmuziek, vol details over de muzikale successen, maar ook over de persoonlijke excessen van de bandle den. Het is een uitputtende beschrij ving van hun levens en hun muziek, in relatie tot de goddelijke stromingen in de afgelopen vier decennia. Deze eerste complete, en ongekuiste biografie van de Stones, is voorzien van nog niet eerder gepubliceerde foto's. De schrijver volgde vanaf zijn viertien de jaar de illustere groep en maakte gebruik van exclusieve interviews met alle bandleden, ex-vrouwen, vriendin nen en collega-muzikanten. Het resultaat: een 486 bladzijden tel lend boekwerk, vol informatieve we tenswaardigheden en prachtige zwart wit foto's, dat laat zien dat de oude goden nog springlevend zijn. En dat na veertig jaar roem, ruzies, trauma's, ver slaving en de dood. door Stephen Davis voor 29,50 Heeranweg 67*69,1851 KL MbBgo naast Winkalhat 't Loo, G72 5331483 UBRIS, Uw Complete Boekhandel e-mall: fnfa.deutekom@llbrls.nl In alle opzichten is de 24-jarige Shakira een opvallende verschijning. Ze teken de een platencontract toen ze dertien was en groeide binnen een paar jaar uit tot een superster. Niet alleen gingen haar eerste vier Spaanse albums vele miljoenen malen over de toonbank, ook schreef ze twee Latin Grammy Awards, een Grammy Award en een MTV Video Music Award op haar naam. Anno 2002 is de Latijnse super ster geworden tot een ware popdiva die nu haar eerste Engelse album Laundry Service uitbrengt. Het idee om een Engels album te maken ontstond toen Shakira samen werkte met Gloria en Emilio Estefan. Gloria zette het proces in werking toen ze het nummer Ojos Asf (afkomstig van Shakira's album Dónde Estan Los Landros) vertaalde in het Engels. Hierdoor kreeg de geboren Colom biaanse vertrouwen en vertrok met een mobiele studio naar de natuur van Uruguay. Daar schreef ze haar eerste Engelse nummers die een stuk per soonlijker en gepassioneerder werden dan ze ooit had gemaakt. Shakira is er bovendien in geslaagd de typische Latijnse emotie te verwerken in goed in het gehoor liggende pop nummers met een opvallend scherp rockrandje. En dat scherpe rockrandje komt voort uit Shakira's voorliefde voor rockmuziek. De eerste single Suerte (Whenever Wherever) ligt ook in de winkel, die. afgelopen week door TMF werd uitge roepen tot Super Clip. Deze week heeft Radio 538 de nieuwe single van Shakira uitgeroepen tot Alarmschijf. door Shakira HEILOO - Afgelopen zondag werd in Hensbroek het jaarlijkse toernooi gehouden van de judovereniging Hensbroek. Dojo 't Loo was sterk ver tegenwoordigd, maar liefst 15 judoka's deden hier aan mee. Menno Tol was de eerste die de mat op moest in het gewicht -28 kg, helaas verloor hij drie partijen en werd hierdoor laatste. Remke Zoon zat in de tweede poule van -28 kg, zij verloor de eerste partij door een beslissing van de scheidsrech ter, haar tweede met een Ippon en de laatste won zij met een Koka. Thijs Lesterhuis deed mee in het gewicht tot 31 kg, Thijs begon zeer goed hij won zijn eerste partij met Ippon en ook zijn tweede en derde partij won hij zeer overtuigend. Omdat hij eerste werd in zijn poule moest hij in de finale aantre den tegen de nummer een van de ande re poule, helaas verloor hij de finale en werd knap tweede. Kars Zoon was ingedeeld in het gewicht -28 kg, zijn eerste partij won hij met Ippon, zijn tweede partij verloor hij met Tani o toshi, maar zijn derde partij won hij van Menno Tol met Hari goshi. Rens de Jong deed mee in het gewicht tot 34 kg. Hier waren drie pou les, in totaal heeft Rens zes partijen moeten vechten. Hij won vijf partijen met Ippon en verloor er maar een en werd door dit resultaat tweede. Richard Tol deed mee in het gewicht tot 37 kg. Driemaal wist Richard met een houdgreep van zijn tegenstander te winnen. Hierna moest hij tegen Timo Lesterhuis, maar Richard verloor met een houdgreep. Voor de tweede of de derde plaats moest Richard tegen een judoka van Balance uit Tuitjehorn. Richard verloor zodat hij derde werd. Timo Lesterhuis deed mee in de ande re poule van 37 kg. Hij wist zijn eerste vier partijen overtuigend te winnen, hierna moest hij tegen een judoka van Balance. Door een scheidsrechtelijke dwaling dacht Timo dat hij voor stond, maar in werkelijkheid stond hij een Yoko achter en verliest. Om de tweede plaats wist hij zijn partij tegen Richard Tol te winnen zodat hij knap tweede werd. In de klasse tot 42 kg waren negen deelnemers, Randy Besseling en Martijn Dirkson zaten ook in deze poule. Randy begon met een nederlaag, maar hersteld zich goed en won zijn tweede partij met een houdgreep. Zijn derde en vierde partij verloor hij, zodat hij buiten de prijzen viel. Martijn Dirkson won zijn eerste drie partijen met een Ippon, de vierde verloor hij. Om in de kruisfinales te komen moest hij nog twee partijen judoën de eerste won hij de tweede verloor hij, zodat hij vierde werd. In de klasse tot 45 kg waren vier deel nemers waaronder Niels Dirkson en Jan Guit, Niels won zijn eerste twee partijen met Ippon en Jan Guit zijn eer ste twee partijen met een Ippon en een Yuko. In hun derde partij moesten de beide judokas van Dojo 't Loo tegen elkaar en Niels won met een Ippon, door dit resultaat werd Niels eerste en Jan tweede. In de klasse tot 50 kg kwa- rtiën ook vier deelnemers uit Jasper Corts en Pim Schuit moesten in eerste partij al tegen elkaar en Pim won met een Ippon. Hij won ook zijn tweede en een derde partij en werd eerste, Jasper verloor zijn tweede partij, maar won zijn derde en werd derde. In het gewicht boven 50 kg deed zwaar gewicht Ivan Sindhunta mee, in deze poule waren maar liefst zes deelne mers. Ivan won al zijn vijf wedstrijden, drie met een Ippon en twee met een Yüko, en werd eerste. In de middag moest Eline Ramaker aantreden bij het damestoernooi van Hikari in Zaandam. Voor Eline was dit de eerste keer weer dat zij op de mat moest na het Europees Kampioen schap in Boedapest. Zij was hier van teruggekomen met een schouderbles sure, echter in de eerste partij was daar niet veel van te merken want zij vloer de haar tegenstander binnen 10 secon den met een schitterende beenworp. In de tweede partij moest zij aantreden tegen Naomi Groenhuizen, ook hier ging Eline vlot van start. Naomi kon de zaak alles aan het begin nog redelijk controleren. Na ongeveer 30 seconden judoën kwam Naomi in een houdgreep terecht en verloor hierdoor, waardoor Eline eerste werd. Kerkdiensten Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag1Q.00 uur: Ds. F.J. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharis tieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering mmv de Schola, voorganger pastor M.J. Bolhuis. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur eucharistieviering; hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur woord- en commu nieviering, voorganger pastor J. Oiling. Zaterdag 19.00 uur: eucharistie-viering met gemengd koor, voorgegaan door pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met Cantoren, voorganger pastor B. van Schie. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. s Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Slachtoffer zijn of worden van een ongeval .of misdrijf, het kan iedereen overkomen. Ons leven wordt er soms wel voor kortere of langere tijd behoorlijk van door elkaar geschud. Ons gevoel van veiligheid en zekerheid verandert. We vragen ons af hoe het zit met normen en waarden in deze maat schappij. Hoe verwerkje een voor jouw ingrijpende en niet verwachte plotse linge gebeurtenis die een ander je aan doet? Op wie of welke instantie is eventueel een beroep te doen voor de financiële of immateriële gevolgen? Had je niet beter voorzichtiger kunnen zijn? Woensdag 6 februari van 14.00 tot 16.00 uur wordt in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof, een lezing gege ven door Marjolein Bartlema van Bureau Slachtofferhulp Alkmaar. De zaal is vanaf 13.30 uur open en de toe gang is euro 1,60 per persoon. De lezing is voor iedereen toegankelijk. Het Trefpunt ligt op vijf minuten lopen van het station Heiloo. Voor informatie belt u met Stichting Ouderenwerk Heiloo, het Trefpunt, tel. 072-5331297. HEILOO - Op donderdag 31 januari vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belangstellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bel len met Carla Coenders, tel. 072- 5320018 of Arend Plezier, 072-5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@het- net.nl. Het Zevenhulzen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 30-01-2002 Donderdag 31-01-2002 Vrijdag 01-02-2002 Zaterdag 02-02-2002 Zondag 03-02-2002 Maandag 04-02-2002 Dinsdag 05-02-2002 Woensdag 06-02-2002 Donderdag 07-02-2002 Vrijdag 08-02-2002 Zaterdag 09-02-2002 Zondag 10-2-2002 Maandag 11 -2-2002 Dinsdag 12-02-2002 Woensdag 13-02-2002 Donderdag 14-02-2002 Vrijdag 15-02-2002 Zaterdag 16-02-2002 Zondag 17-02-2002 Maandag 18-02-2002 Dinsdag 19-02-2002 Woensdag 20-02-2002 Donderdag 21-02-2002 Vrijdag 22-02-2002 Zaterdag 23-02-2002 Zondag 24-02-2002 Maandag 25-02-2002 Dinsdag 26-02-2002 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 12.00-15.00 10.00-15.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal zaalvoetbal handbal schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 zaalvoetbal zaalvoetbal basketball 20.00-22.30 volleybal 13.30-16.30 19.00-22.45 17.00-18.30 15.00-18.30 08.45-15.30 08.30-15.30 zaalvoetbal zaalvoetbal basketball basketball schoolgym schoolgym 15.30-20.30 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2