vondst De gemeenteraadsverkiezingen staan voor de deur m i i r UITKIJKPOST - 30 JANUARI 2002 - PAGINA 4 Op de Stationsweg zijn bij archeologisch onderzoek op 1,5 meter diepte aanwij zingen ontdekt die er op duiden dat in het verre verleden in de stationsomgeving mensen hebben geleefd. Het gaat om sporen die duiden op de aanwezigheid van moestuinen. Ook zijn er wat scherven van aardewerkmateriaal en sporen van spaden gevonden. De sporen en de scherven stammen waarschijnlijk uit de inheems Romeinse periode, te weten tussen het jaar nul en 300 na Christus. In verband met veranderingen in het Stationsgebied en geplande nieuwbouw heeft de Stichting Regionale Archeologie Baduhenna uit Heiloo, in overleg met de gemeente enkele waarnemingen gedaan op de Stationsweg op de locatie van de oude tabakswinkel van de familie Tilburgs. De leden van de Stichting Baduhenna hebben een vijftal proef- putjes van 1,5 meter diepte gegraven. Strandwal Laagje voor laagje is in die putjes met een oppervlakte van ongeveer een vier kante meter naar sporen en materiaal gezocht. Overigens is deze locatie op bijna het hoogste punt van de strandwal gelegen. Dit houdt in dat het een inte ressante plek is voor het doen van archeologische waarnemingen omdat juist op zo'n plek het zeer is dat in het verre verleden hier mensen hebben gewoond. In bodem bewaard De vondsten zijn niet van dien aard dat de Stichting Baduhenna ze tentoonstelt. De vondsten worden wel beschreven en blijven in de bodem bewaard. Nieuw bouw brengt geen schade toe, omdat de bouw niet zo diep gaat. De bevindingen worden doorgegeven aan de provincie Noord-Holland. De Stichting Baduhenna ontvangt jaar lijks subsidie van de gemeente Heiloo en heeft als doel het verrichten van archeo logisch onderzoek in Heiloo e.o. om via die weg kennis te vergaren over de geschiedenis en bewoning door de eeuwen heen. aad en (raads)commissies Gemeenteraadsvergadering 4 februari 2002 Ingediende bouwaanvragen Nieuw bouwplan via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Stemmen bij volmacht Nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften) Oosterboslaan 2, kavel nr. 1 Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen lltiillllllil! Openingstijden publieksbalie: 10.800 uur tot 1230 uur n 18.00 tot 20.00 uur 4 WIP* a) Machtiging door schriftelijke aanvraag b) Machtiging door overdracht van de oproepingskaart Meer informatie Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 23 januari 2002 Ter inzagelegging proces-verbaal artikel 11, lid 2 i.v.m. de gemeenteraadsverkiezingen Ter inzagelegging proces-verbaal 14 i.v.m. gemeenteraads verkiezingen Lees verder op pagina 6 Belangrijke nummers m iJ-J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 m ÉJ- De gemeenteraad vergadert maandag 4 februari a.s in de raadzaal van het gemeente huis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1a. Loting volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatielijst en volgorde van sprekers over akkoordstukken die van een unaniem positief commissie-advies zijn voorzien 2. Eventuele mondelinge mededelingen 3. Vaststelling notulen van raads vergadering d.d. 7 januari 2002 4. Ingekomen stukken Bespreekstukken 5. Regiostukken: a. instemming met begroting 2002, aanbiedingsbrief en meeijarenraming 2002 t/m 2006 van het Werkvoor zieningschap Noord-Kennemerland b. instemming met ontwerp-begroting 2002 en le begrotingswijziging 2002 van Meldkamer Noord-Holland Noord Ambulance CPA/Brandweer 6. Toetreding tot Milieudienst Regio Alkmaar via overdracht van milieutaken/-medewerkers 7. Nemen van een voorbereidingsbesluit voor perceel Kennemerstraatweg 301 met toepassing van een procedure ex artikel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Akkoordstukken 8. Aansluiting bij Nationale ombudsman voor externe klachtvoorziening 9. Beschikbaarstelling krediet ad 31.000,00 voor vervanging softwarepakket Aris 10. Beschikbaarstelling krediet voor aanschaf en implementatie van hardware beheerpakket Openbare Ruimte eji Aris 11. Bestedingsvoorstellen projecten en werkzaamheden van het Ingenieursbureau in 2002 12. Verlenging termijn voorkeursrecht op toekomstig bedrijventerrein Boekelermeer-Zuid 3 13. Verkoop bouwkavel Nic. Beetsweg 14. Begrotingswijzigingen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen, worden te zijner tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Perceel - Omschrijving werkzaamheden: Groenelaan 25 - plaatsen berging Groot Barlaken 11 - veranderen en vergroten woning Haesackerlaan 47 - vergroten woning en oprichten berging Heerenweg 10 - vergroten woning Het Zandstuk 130 - vergroten woning Molenweg 5 - vergroten woning (erker) Oosterboslaan kavel 1 - oprichten woning Oosterzijweg 64 - plaatsen berging Rechte Hondsbosschelaan 23 - wijzigen voor- en zijgevel Rechte Hondsbosschelaan 41 - oprichten berging Van Catsstraat 27 - vergroten woning Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te ver lenen voor het plaatsen van een erker aan de woning (westgevel) op het perceel Molenweg 5. Ter inzage Het bouwplai) en de daarbij behorende stukken, liggen vanaf donderdag 31 januari 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Op 6 maart a.s. worden er weer gemeenteraadsverkiezingen gehouden. Als u op die dag naar de stembus gaat, bepaalt u samen met de andere kiezers welke pohtieke partijen straks mogen plaatsnemen in de raadzaal van Heiloo en hoeveel zetels elke partij krijgt toegewezen. Het is dus erg belangrijk dat u uw stem laat horen. In de eerste helft van de maand februari ontvangen alle kiezers van Heiloo, die nog niet eerder aan de gemeenteraads verkiezingen hebben meegedaan, een welkomstpakket. Dit pakket is een initia tief van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Met dit pakket proberen landelijke en gemeente lijke overheid kiezers te stimuleren om op 6 maart te gaan stemmen. Bij de verkiezingen is het de kiezer toe gestaan bij volmacht te stemmen. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de in het bestemmingsplan opgenomen vrijstellings mogelijkheid voor het vergroten van de woning op het perceel Van Catsstraat 27. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken, liggen vanaf donderdag 31 januari 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij op grond Van het bepaalde in artikel 5, lid B onder 2a van het bestemmingsplan Zuid- Oost III, voornemens zijn vrijstelling te verlenen voor het verschuiven van de bebou- wingsgrenzen op het perceel Oosterboslaan 2, kavel nr. 1 met dien verstande, dat daarmee de bouw van een woning mogelijk wordt binnen het dan aangepaste bebouwingsvlak. Ter inzage Bovengenoemd plan met de daarbij behorende stukken ligt vanaf donderdag 31 januari 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 46. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoor schriften, schriftelijk zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen positief bevonden. Perceel - Omschrijving werkzaamheden Brasemcroftlaan 9 - vergroten berging Fontein Verschuirlaan 26 - vergroten woning Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings- Daarbij gelden de volgende bepalingen. 1.Bij de publieksbalie Burgerzaken zijn, kosteloos, formulieren verkrijgbaar voor de verzoek schriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiteriijk op 20 februari 2002 door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij/zij als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd wanneer het aan de verzoeker is toegestaan om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 4.Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet als kiezer zijn geregi streerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ont vangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht 1. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ont vangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor haar/hem te stemmen. Dit geschiedt door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 2.Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn geregis treerd als degene die de volmacht geeft. 3. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat inge schreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) vol machten aannemen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtingen over bovenstaande zaken worden verstrekt door afdeling Burgerzaken, telefoonnummer (072 -) 535 67 22. Openingstijden van de publieksbalie Burgerzaken zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Geboorten Yalenka, d.v. R. Verweel Welmoed, d.v. G. Jonker en E. Pranger MilenkaJ., d.v. P. Hoorn en P.R. Jansen Schipper Luna, d.v. R.F. Beintema en J.M.W.van Aken Elders geboren Yoël, z.v. M.P. Glorie en Yusnawati Friso C., z.v. P.G. Harlaar en B.A. Madderom JaimyR., d.v. F.R. Versterre en D.C.E. van Amerongen Joris B., z.v. F.R. Versterre en D.C.E. van Amerongen Dirk G., z.v. A.V.M. Nes en M.A.M. Ursem Miel J.R., z.v. R.J. van Velzen en I.M. Zoeter Ruben S., z.v. C.R.F. Hilferink en M.M.M. Out Pepijn, z.v. I.W. Kuiper en W.J.B. de Goede Huwelijksaangiften/ aangiften geregistreerde partnerschappen E.N.C. Oostrom en E.F.M. Koopman F. Haafkens en M.F. Martino Avila Huwelijken/ geregistreerde partnerschappen W.G.G. van der Steen en K.M. Giesen Overleden C. Roozendaal ev Kwinkelenberg E.J.W. van Ingen ev de Boer J. Burgering L.J.H. Staleman Elders overleden N. Bijvoet W. van der Velde De voorzitter van het centraal stembureau maakt conform het bepaalde in artikel 11, lid 2, van het Kiesbesluit bekend, dat vanaf 31 januari 2002 bij de afdeling Burgerzaken van de gemeente Heiloo, het proces-verbaal van de zitting van het centraal stembureau betreffende het nummeren van de kandida tenlijsten alsmede het beslissen over de geldigheid van de lij stencombinaties voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad op 6 maart 2002 ter inzage ligt. Op grond van het bepaalde in artikel 115, lid l,van de Kieswetjnaakt hij tevens bekend, dat aan bovenbedoelde kandidatenlijsten de volgende nummers zijn toegekend: Lijstnummer Aanduiding van de politieke groepering 1 WD 2 Christen Democratisch Appèl (CDA) 3 Heiloo - 2000 4 Partij van de Arbeid (P.v.d.A) 5 Groenlinks 6 Nieuwe Communistische Partij (NCPN) 7 Leefbaar Heiloo De voorzitter van het hoofdstembureau voor de gemeenteraadsverkiezing van Heiloo op 6 maart 2002 maakt bekend, dat het proces verbaal 14 van de zitting van het hoofdstem bureau waarin beslist is over de (30 ct.|0,14 euro/min)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4