Vernieuwde website KvK zeer gebruiksvriendelijk Themamiddagen voor mensen met kanker Een afspraak... is snel gemaakt Cai$9v Beeldentuin Ditta Engel Ik i Nijs Zn. 072 505 4605 kl v^wri€iMó4>h€ife/ -4930 Modeltreinbeurs te Wijk aan Zee Persoonlijke ontwikkeling in De Ruimte -W P U i I- Boersen Fietsenhandel ondergaat metamorfose tel. 072 507 00 09 <SPi<nclfr 4924 STUKADOORS BOUW- EN AANNEMERSBEDRIJF t e r I i j k Meubelatelier DE SCHOUW Schouwen - Haarden - Kachels. 1 Op hout, gas, gel en elektrisch gestookt! Zowel voor 'n modern eigentijds als voor 'n romantisch of klassiek interieur! Maatwerk is onze specialiteit. 0 072 5064133 Lamoraalweg 69-ind.ter. "de Weidjes" Egmond a/d Hoef SCHILDERWERKEN J. Melchers Poëziemarathon Willem Blaeu De pil opnieuw onder vuur De beroerte Open dag bij Randall Scott Dance Center Peutermaand in de bibliotheken Snertdag voor bezoekers van 't Loo Cursus Biografisch onderzoek UITKIJKPOST - 30 JANUARI 2002 - PAGINA 8 REGIO - Al jaren vormt de kamer van koophandel een toonbeeld van een instelling die diensten digitaal aanbiedt om vaker en beter bereikbaar te zijn; het beste voorbeeld is het online aan bieden van het handelsregister. Met de vernieuwing van de website http://www.kvk.nl hoopt de kamer van koophandel ook de gratis informatie toegankelijker te hebben gemaakt en op deze manier meer ondernemers te kunnen helpen bij het vinden van een antwoord op hun vragen. Recentelijk is de website van de kamers van koophandel vernieuwd. De tienduizend bezoekers per werkdag hebben soms moeite om de góede informatie te vinden in de meer dan drieduizend pagina's die de site groot is. Op de nieuwe website is de informa tie helder gerubriceerd en is de naviga tie verbeterd. Zodat de ondernemer - die in het algemeen zeer positief is over de inhoud van de site - nu ook snel en trefzeker de benodigde informatie kan vinden. Nieuwe onderdelen De vernieuwing van de site is ook aan leiding geweest om enkele nieuwe gedeelten toe te voegen. Zo is een WIJK AAN ZEE - Op zondag 3 febru ari wordt in De Moriaan, Dorpsduinen 4 te Wijk aan Zee een grote ruilbeurs van modelspoortreinen en - toebeho ren gehouden. Fanatieke en gespeciali seerde hobbyisten zorgen voor de pre sentatie van een breed assortiment, hoofdzakelijk gebruikt modelspoorma teriaal. Modelspoorliefhebbers zullen van bijna alle merken en in de meest gang bare spoorbreedten locomotieven, wagons en railmateriaal kunnen vin den. Ook is er materiaal uit vervlogen tijden ruimschoots aanwezig. Verza melaars van oudere modellen zoals locomotieven en wagons vinden hier wellicht een reeds lang gezocht model. Ook de scenery zoals huisjes, bomen, verlichting, groenvoorziening en derge lijke in ruime mate voorhanden zijn. Met collega-hobbyisten kunt u er ken nismaken, ervaringen uitwisselen, pro blemen bespreken en ideeën opdoen. Kortom: iedereen die spoor (of het modeltreinen of echte treinen zijn), een warm hart toedraagt, zal zich op deze beurs beslist amuseren. De beurs is voor bezoekers geopend van 10.00 tot 15.00 uur. onderdeel branche-informatie toege voegd waarin iedere ondernemer cij fers, brancheorganisaties, opleidingen en tijdschriften voor zijn branche kan vinden. Ook een sitemap is toege voegd. Bestaande onderdelen hebben een metamorfose ondergaan. Aangezien de functie van het 'bij elkaar brengen van ondernemers'vóór de kamer van koop handel zeer belangrijk is, werd er veel tijd gestoken in de verbetering van de discussiegroep. Ondernemers kunnen nu op overzichtelijke wijze ervaringen uitwisselen, of diensten aanbieden als deze toegevoegdeVaarde voor de dis cussie hebben. Ook kunnen ze hun vra gen via de site direct aan hun kamer van koophandel stellen. Gebruik van maken Met deze nieuwe opzet hopen de kamers van kóóphandel nog beter te kunnen laten zien wat zij allemaal te bieden hebben een kunnen betekenen voor de ondernemer. Vooral omdat een grote hoeveelheid informatie nu duide lijk gerubriceerd en via internet gratis beschikbaar is. Het zou zonde zijn als ondernemers daar geen gebruik van maken. ALKMAAR - Persoonlijke ontwikke ling is bezig zijn met jezelf door middel van lichaamsexpressie. Door middel van stem, dans en spel werken aan je houding, want dit zegt iets over de manier waarop je in het leven staat. Ieder groepslid brengt zelf situaties in en leert om te handelen in verschillen de situaties. Voor deelname aan deze groep is een intake noodzakelijk. De persoonlijke ontwikkelingsgroep start maandag 4 februari van 19.30 tot 22.00 uur en vier zaterdagen. Andere cursus sen zijn: zelfverdediging en weerbaar heid voor kinderen van 8 tot en met 10 jaar, deze start 6 februari 14.00 tot 15.30 uur. De cursus weerbaarheid voor mannen en vrouwen van 55 jaar en ouder start 7 februari van 10.00 tot 12.00 uur. De cur sussen vinden plaats in het Centrum voor Persoonlijke Ontwikkeling, Verdoesstraat 2a te Alkmaar. Informatie over deze groepen en inta ke: Gré Braaksma, tel. 072-5124014, en op de website:www.deruimte.net. i"w. v.l.n.r. Anita en André Duyker van Herman Boersen Tweewielers met medewerkers John en Anne. (Foto: UKP) HEILOO - Fietsenhandel Boersen aan de Stationsweg 79, vierde zaterdag een gezellig heropeningsfeestje. André en Anita Duyker dronken samen met medewerkers, klanten en collega^win- keliers een glas op het feit dat de fiet senwinkel geheel vernieuwd en uitge breid is. Naast fietsen verkoopt Boersen nu ook een groot assortiment aan accessoires. De winkel ziet er door de metamorfose weer als nieuw uit. ALKMAAR - Het Medisch Centrum Alkmaar (MCA) en de Regionale Thuiszorg (RTZ) organiseren een serie van acht themamiddagen over kanker, die uitsluitend bestemd zijn voor men sen met kanker en hun naasten. Deze middagen staan los van elkaar en kun nen afzonderlijk bezocht worden. Tijdens elke bijeenkomst is een des kundige aanwezig. De vijfde bijeenkomst heeft als thema: Omgaan met spanning. H. West - bewe gingstherapeut/fysiotherapeut - zal deze middag verzorgen. Veel mensen met kanker en hun familie voelen zich gespannen door de angst en de onze kerheid die de ziekte met zich mee brengt. Na een korte inleiding kunnen patiënten door praktische oefeningen zelf ervaren waar spanning in het lichaam aanwezig is, wat spanning pre cies is, en welke mogelijkheden er zijn om ermee om te gaan. Deze bijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 12 februari van 13.45 tot 15.45 uur in de bibliotheek De Mare, Laan van Straatsburg 2, Alkmaar. Vanaf 13.30 uur is de zaal open en staat de thee en koffie klaar. Aan het bijwonen van deze middag zijn geen kosten verbonden. Voor de the mamiddagen is een minimum aantal van acht personen vereist. Het maxima le aantal deelnemers per bijeenkomst is twintig. Als u deze middag wilt bijwo nen, dan kunt u zich aanmelden bij de balie van patiëntenvoorlichting van het MCA, tel. 072-5483500. Creightons drie-gangen keuzemenu voor 55,00 p.p. High Tea voor 29,50 p.p. (alleen op reservering) geopend: woensdag dm vrijdag van 12.00 tot 22.30 uur zaterdag en zondag van I 1.00 tot 22.30 uur Maandag en dinsdag gesloten AU RAN Herenweg 109, 1934 PB Egmond a/d Hoef www.creightons.nl 91 ioc/1 - 91cvn4ce4 - 91&néori& - Q)èó&e/Ub> 't Hoekstuk 12-13 - tel. 072 5336609 Kennemerstraatweg 506 - 1851 NH Heiloo Telefoon: 072 533 11 57- Telefax: 072 533 62 22 Sandecamplaan 15 Heiloo - tel./fax 072 - 5340842 072 - 5330638 - 5330931 HEILOO VERBOUW - NIEUWBOUW - ONDERHOUD RAMEN - DEUREN - KOZIJNEN - SCHUIFPUIEN NVOB ..een betaalbare website? bel ons dan even... 072 - 505 57 29 of www.meesterlijk.nl Beeldend Kunstenaar Op afspraak te bezichtigen van oktober t/m mei. Westerweg 182 1852 AN Heiloo. Tel.: 072-5336266. De Drie Linden 2 1906 EM Limmen ma 18.30- 21.30 uur dl t/m do 09.00- 21.30 uur vr 09.00- 18.00 uur za 09.00- 13.30 uur vrijblijvende offerte TEL. 072 5323460 06 22178!92 m iedere le zaterdag van de maand een demonstratie Westerweg 32 1815 OE Alkmaar Telefoon 072-5124800 ALKMAAR - Op de dag van de Poëzie houdt o.s.g. Willem Blaeu te Alkmaar op vrijdagavond 1 februari een poë ziemarathon waaraan een keur van vaderlandsche dichters meedoet. Om 20.00 uur barst het spektakel los in de aula op de locatie Robonsbosweg 11. De toegang bedraagt euro 2,50. Onder andere zijn coming man Ilja Leonard Pfeijffer, podiumdiva Diana Ozon, Fetze Pijlman, de man van taal Ruben van Gogh, Mischa de Vreede, Karei Eykman en de immer vormvaste Jean Pierre Rawie te zien. De hoofdgast van die avond is niemand minder dan de dichter des vaderlands Gerrit Komrij. Zijn komst is echter nog niet honderd procent zeker. Eventueel zal (oud-leer ling) Joost Zwagerman de honneurs waarnemen. Tijdens deze avond zal de Alkmaarse wethouder van cultuur Henk Egger- mont de winnaars bekend maken en de prijzen uitreiken van de door o.s.g Willem Blaeu uitgeschreven poëzie wedstrijd. De deskundige en onafhan kelijke jury bestaande uit de dichter Menno Wigman en de makers van de voor deze gelegenheid gemaakte les senserie Gösta Lodder en Mariet Lems hebben zich gebogen over de inzendin gen. Er zijn twee categorieën: 12 tot en met 15 jaar en 16 tot en met 18 jaar. Naast de gedichten die worden voorge dragen zijn er muzikale intermezzo's die verzorgd worden door leerlingen en oud-leerlingen. Voorbeelden zijn 'De redenaars' en de band 'LyNX' die alle bei Nederlandstalige (rap)muziek ten gehore zullen brengen. De avond wordt muzikaal afgesloten door kleinkunstenaar en oud-Murme- lliusleerling Maarten Roozendaal (win naar van de Annie M.G. Schmidtprijs 2001) en de band 'Naar tevredenheid'. Deze band is geformeerd rond oud- Willem Blaeuleerling Aron van dei- Ploeg en oud-Murmelliusleerling Jasper Henderson. Ze zetten poëzie op muziek van onder andere Menno Wigman, Gerrit Komrij en Remco Campert. Een van hun grootste fans is Gerrit Komrij! De presentatie is in han den van oud-leerling Jonathan Jansen. Kaartjes voor deze spraakmakende avond kunnen alleen in de zaal worden gekocht en vol vol. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij Th. van Bergen op tel. 072-5122477. De anticonceptiepil pleegt roofbouw op de hoeveelheid vitamine B6, folium zuur en zink in het lichaam. Bekende bijwerkingen als gespannen borsten, minder zin in seks en gewichtstoename vinden hierin hun oorzaak. Het gebruik van de pil zou daarom gecombineerd moeten worden met slikken van multi- vitamine met extra vitamine B. Zo meldt het tijdschrift Gezondheids- nieuws. Daarnaast plaatsen diverse des kundigen in het tijdschrift vraagtekens bij het oneigenlijk gebruik van de pil. De anticonceptiepil is het meest voor geschreven geneesmiddel in Neder land. 43% Procent van de Nederlandse vrouwen in de leeftijd van 18 tot 49 jaar slikt de pil. De bijna achteloze wijze waarop de pil in Nederland wordt vers trekt, lijkt bij te dragen aan een lage pil- drempel, schrijft Gezondheidsnieuws. Vrouwen beleven de pil voorai als voorbehoedmiddel en niet als medicijn, terwijl het dat wel is. Bijwerkingen De lijst met bijwerkingen van dit geneesmiddel is groot en varieert van gespannen borsten en stemmingswisse lingen tot een grotere kans op borst kanker en trombose. In Gezond heidsnieuws wordt een ander nadeel onthuld: de pil vormt een aanslag op de vitaminen- en mineralenhuishouding. De bekende bijwerkingen zouden zelfs het gevolg zijn van de roofbouw die de pil pleegt op vitamine B6, foliumzuur en zink. Vrouwen die vanwege de hoge betrouwbaarheid en het gebruiksge mak toch voor de pil is als voorbehoed middel kiezen, worden aangeraden naast de pil een multivitamine met extra vitamine B te slikken. Orthomoleculair diëtiste Marijke de Waal Malefijt waarschuwt vrouwen die vanwege de bijwerkingen van de ene op de andere dag willen stoppen met de pil. Veel vrouwen worden daar echt ziek van. Zij adviseert eerst de vitami ne- en hormoonhuishouding in balans te brengen en dan pas te stoppen. Vrouwen die stoppen omdat ze zwan ger willen worden, raadt de dietiste aan na het stoppen eerst een herstelproce dure te volgen. Geeft het lichaam de tijd om zich te zuiveren en te herstel len. Oneigenlijk gebruik De pil is in de eerste plaats een genees middel met als doel anticonceptie. Alle andere toepassingen vallen onder de categorie 'oneigenlijk pilgebruik'. Toch schrijven artsen de pil regelmatig voor met een ander doel dan geboortebe perking. Jonge vrouwen slikken de pil soms alleen vanwege hun acne. Oudere vrouwen gaan na de overgang door met slikken omdat in hun familie veel oste oporose voorkomt. Volgens Gezondheidsnieuws zijn er in beide gevallen goede alternatieven beschik baar. De grootste groep 'oneigenlijke pilge- bruiksters' wordt echter gevormd door vrouwen met problemen rond de menstruatie. Zij slikken de pil om regelmatiger of korter te menstrueren, minder pijn te hebben of het bloedver lies te beperken. ,Dit is symptoombe strijding, zegt natuurgeneeskundig arts Alexandra Alons in Gezond heidsnieuws. Vrouwen die bijvoorbeeld weinig menstrueren denken dat ze met de pil een regelmatige cyclus hebben. Maar het is een nepcyclus. Als ze stop pen omdat ze zwanger willen worden, lukt dat soms niet. Waarom? Het pro bleem is niet opgelost. De natuurge neeskunde daarentegen zoekt naar de oorzaak van de klachten. Vaak is er een hormonale disbalans tussen progester on en oestrogeen. Het kan zijn dat de schildklier niet goed functioneert en ook de darmen spelen een heel belang rijke rol. ALKMAAR - In de maand februari besteedt de Gezondheidswijzer Alkmaar aandacht aan de beroerte. In de medische wereld wordt dit Cerebro Vasculair Accident (CVA) genoemd (ongeluk in de bloedvaten van de her senen). Een beroerte kan ontstaan door een herseninfarct, waardoor er tij delijk te weinig bloed wordt aange voerd, of door een bloeding in de her senen. Bij een beroerte ontstaat een beschadiging in een deel van de herse nen. Dit kan acute verschijnselen geven zoals: verlammingen in één helft (links of rechts) van het lichaam, afasie (pro blemen met taal), uitval van het gezichtsveld aan één kant, moeilijkhe den met kauwen en slikken, inconti nentie en geheugenstoornissen. Welke klachten optreden is afhankelijk van de plaats in de hersenen waar het CVA plaatsvindt. De acute verschijnse len verminderen vaak na enkele dagen of weken. Of er restverschijnselen blij ven en hoe ernstig die zijn, verschilt van persoon tot persoon. Enkele maatrege len om een CVA te voorkomen zijn stoppen met roken, voldoende lichaamsbeweging nemen, niet teveel vet eten, niet te zwaar worden en zor gen dat uw bloeddruk niet te hoog is. Een beroerte kan zowel lichamelijk als geestelijk grote gevolgen hebben. Uiteraard in eerste instantie voor de patiënt zelf, maar ook voor zijn/haar directe omgeving. Voor meer informa tie over de beroerte en voor andere vragen op het gebied van gezondheid kunt u terecht bij de Gezondheidswijzer, Koorstraat 33-35 te Alkmaar. De openingstijen zijn maandagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Het tel.nr. is 072-5143032. ALKMAAR - Op zondag 3 februari is er bij Randall Scott Dance Center weer een open dag. Tijdens deze open dag heeft iedereen de mogelijkheid om gra tis lessen te volgen. Deze lessen duren 45 minuten. De keuze is groot en er is voor ieder wat wils. Zo is er klassiek ballet voor mensen die aan hun tech niek willen werken, jazz voor de vrijere bewegingen, hiphop streetdance zoals in hiphop clips, funky jazz die tussen jazz en hiphop in zit en iets meer naar de videoclipdans gaat. De kleuter- en kinderdans vanaf 3 jaar, waarbij op spe lenderwijze met muziek, fantasie en beweging wordt omgegaan. Moderne dans vanuit de moderne danstechniek, tap met snelle voetbewe gingen, flamenco de dans vanuit het bruisende Spaanse temperament en breakdance de dans die vooral geliefd is bij jongens door onder andere het spinnen. Tijdens de open dag worden er (voor de leeftijd vanaf 16 jaar) lessen gegeven op twee niveaus. Mensen die zich tijdens de open dag opgeven voor een les krijgen hun lidmaatschap voor een jaar cadeau. De lessen beginnen om 10.00 tot 15.45 uur waarna om 16.15 uur een presentatie volgt van verschil lende dansvormen. De open dag wordt gehouden in het gebouw aan de Gedempte Nieuwe Sloot 36 te Alkmaar. Voor een rooster kunt u con tact opnemen met RSDC, tel. 072- 5127773. REGIO - In de openbare bibliotheken in Noord- en Midden-Kennemerland staan in februari de peuters en hun ouders centraal. Er worden allerlei feestelijke activiteiten en acties georga niseerd om extra aandacht te schenken aan de uitgebreide collectie en kennis over boeken, tijdschriften, cd's en ande re materialen voor jonge kinderen en hun ouders. Op deze wijze willen de samenwerken de bibliotheken het belang van voorle zen en boeken bekijken onderstrepen. Een boek is niet meer weg te denken bij de opvoeding en de taal ontwikke ling van peuters. Actiemaand Tijdens de actiemaand staat Kleip-é Ezel uit het boek 'Een grote ezel' van Rindert Kromhout en Annemarie van Haeringen in de belangstelling. In dit prentenboek gaat Kleine Ezel hele- maal alleen op stap om een tekening te brengen naar Feestvarken. Moeder Ezel mag niet mee. 'Hoeft niet', zegt Kleine Ezel, 'ik ben al een grote ezel'. Maar zonder Moeder Ezel is de wereld toch wel groot en vreemd. Gelukkig is Moeder Ezel altijd in de buurt, zelfs als Kleine Ezel denkt dat ze er niet is. Voor dit sfeervolle prentenboek ontvingen Rindert Kromhout en Annemarie van Haeringen de Kiekeboekprijs. Deze prijs wordt jaarlijks door de bibliothe ken toegekend aan het beste prenten boek van het jaar. Tijdens de peutermaand kunnen peu ters gratis lid worden van de biblio theek (u betaalt geen inschrijfkosten). Bovendien ontvangt ieder peuterlid (tot 4 jaar) een leuke attentie. Openbare Bibliotheek Castricum: Kennismaken met Een grote ezel en andere leuke boeken voor peuters. Ouders en peuters gaan eerst samen kijken en luisteren naar het verhaal van kleine Ezel. Dan gaan de peuters gezel lig een spelletje doen en ouders mogen snuffelen in al die andere leuke peuter- boeken die in de bibliotheek aanwezig zijn. De toegang is gratis maar u moet zich wel van tevoren aanmélden bij de bibliotheek. Locatie Castricum: vrijdag 1 februari van 10.00 tot 11.00 uur, Locatie Akerslootvrijdag 8 februari van 10.00 tot 11.00 uur, Locatie Limmen: vrijdag 15 februari van 10.00 tot 11.00 uur. Peuters en muziek Workshop Peuters en muziek; wat kan muziek betekenen voor uw peuter? Ouder en peuter gaan samen op ont dekking in de wereld van de muziek. De workshop wordt verzorgd door Paulien van der Mark, docente bij Toonbeeld. Kaarten voor ouder en peu ter samen kosten euro 3,40 (bibliothee kleden euro 2,27) en zijn verkrijgbaar in de bibliotheek. Locatie Castricum: woensdag 27 febru ari van 10.00 tot 11.00 uur. Voorlezen, een kwartiertje luisteren naar een leuk verhaal Locatie Castricum: woensdag 6 februari van 10.15 tot 10.30 uur en woensdag 13 februari van 10.15 tot 10.30 uur. HEILOO - Zaterdag was het een echte snertdag voor het winkelend publiek in Winkelhof 't Loo. Vanaf 11.00 uur 's ochtends trakteerden de winkeliers van 't Loo hun klanten op een ouderwets kopje snert. De medewerksters van keurslager Kees Burger deelden de snert, op ambachtelijke wijze vervaar digd en met echte rookworst, uit aan een ieder die stevige trek had. Naast de soep werd men ook verwend met diver se aantrekkelijke 'snertkoopjes'. Deze mensen genieten van hun kopje snert tijdens de jaarlijkse snertdag. REGIO - Heeft u er wel eens aan gedacht om het levensverhaal van uw grootvader op te schrijven? Of wil u uitzoeken wie de persoon is geweest waar uw straat naar is genoemd? Maar u weet niet hoe u dit moet aanpakken? Dan kunt u nu een cursus Biografisch onderzoek volgen die binnenkort start in het Regionaal Archief Alkmaar. In vier lessen op dinsdagavond (19.30 tot 21.30 uur) leert u hoe u een dergelijk onderzoek opzet. De cursus is ook heel •geschikt voor mensen die hun stam boom uitzoeken en de gegevens over hun voorvaderen willen 'aankleden'. De cursusdata zijn 12 en 26 februari, 12 en 26 maart 2002. Biografie betekent letterlijk: levensbe schrijving. Het verhaal van het leven van een medemens heeft door de eeu wen heen velen geïnspireerd. In de hedendaagse literatuur zijn (autobio grafische elementen veelal grondslag voor het vertelde verhaal. Biografieën kennen veel variëteiten. Aan het ene uiterste staat de monogra fie, soms in meerdere delen, waarin de hoofdpersoon tot in de finesses wordt beschreven. Aan de andere kant wor den personen in biografische woorden boeken in een beknopt aantal woorden gekarakteriseerd. De onderzoeker zal in ieder geval zoveel mogelijk materi aal over zijn hoofdpersoon verzamelen en daaruit vervolgens een keuze maken. Welke bronnen staan de biograaf ter beschikking en waar vijidt hij ze? Hoe moet de onderzoeker een biografie aanpakken? Deze vragen staan cen traal in een korte introductiecursus die door Kees van der Wiel zal worden gegeven. Hij heeft zelf ervaring met biografisch onderzoek en is medeau teur van de handleiding biografisch onderzoek die dit jaar door de consu lent regionale geschiedbeoefening Noord-Holland zal worden uitge bracht. De deelnemers aan de cursus kunnen deze handleiding met korting aanschaffen. Het Westfries Genootschap heeft plan nen voor eên biografisch project 'Wie is wie in West-Friesland'. Daartoe zullen van voor We'st-Friesland belangrijke personen van vroeger en nu korte levensbeschrijvingen worden samenge steld en gepubliceerd. Bij dit project zullen de historische verenigingen in het gebied worden ingeschakeld. Het Westfries Genootschap wil geïnteres seerden voor dit project de cursus dan ook van harte aanbevelen. De cursus wordt georganiseerd door de Stichting Museaal en Historisch Perspectief Noord-Holland in samen werking met het Regionaal Archief Alkmaar. Informatie en aanmeldingen bij het bureau van de Stichting, mw. Jeanne Helling, Postbus 5348,2000 GH Haarlem, tel. 023-5531498, e-mail: hel- ling@mhp-nh.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8