Medewerk(st)er uitkeringsadministratie Administratief medewerk(st)ers/ receptiemedewerk(st)ers Medewerk(st)er helpdesk Medewerk(st)er postzaken Voorman Wijkteams Groen m/v Medewerk(st)er Riolering Water UITKIJKPOST - 20 FEBRUARI 2002 - PAGINA 14 Voor de afdeling Werk, Inkomen en Zorg, zijn wij op zoek naar een 24 uur per week (vacaturenummer 02-09). het uitvoeren van de rapportage van het CWI en de afdeling WIZ m.b.t. de uitkeringen ingevolge de Algemene bijstandwet, Wet IOAW/IOAZ, W.V.G. en ROA/VVTV; het controleren van periodieke verklaringen op de juistheid van de laatst bekende gegevens; het berekenen en betaalbaar stellen van deze uitkeringen; overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. M.B.O.- werk- en denkniveau, kennisniveau MEAO, PDB; goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen; een dienstverlenende instelling. een afwisselende en boeiende baan bij een dynamische gemeente een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 2.342,00 bruto per maand (schaal 7). Het definitieve salarisniveau zal t.z.t. door functiewaardering worden vastgesteld. een ambtelijk dienstverband conform de arbeidsvoorwaarden van de gemeente Castricum Voor meer informatie over de functie en functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer P.L.D.M. van Linden, afdelingshoofd, tel. 0251-661245 of mevrouw A. de Haas-Mooij, tel. 0251-661345. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 maart 2002 richten aan de gemeente Castricum, personeel en organisatie, postbus 1301, 1900 BH Castricum of e-mail: gemeentebestuur@Castricum.nl. o.v.v. bovengenoemd vacaturenummer. Voor de afdeling Werk, Inkomen en Zorg, zijn wij op zoek naar een beschikbare formatie 64 uur per week, bij voorkeur in te vullen met twee formatieplaatsen van elk 32 uur per week (vacaturenummer 02-08). het verrichten van administratief ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de taken van de afdeling het verstrekken van informatie; het innemen, controleren en administratief afhandelen van rechtmatigheidsformulieren; het inventariseren, registreren en verwerken van gegevens, mutaties etc. en het bijhouden van de bestanden en documentatiesystemen van de afdeling. MBO.- werk- en denkniveau; goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen; een dienstverlenende instelling. een afwisselende en boeiende baan bij een dynamische gemeente een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 2.137,00 bruto per maand (schaal 6). Het definitieve salarisniveau zal t.z.t. door functiewaardering worden vastgesteld. een ambtelijk dienstverband conform de arbeidsvoorwaarden van de gemeente Castricum Voor meer informatie over de functie en functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer P.L.D.M. van Linden, afdelingshoofd, tel. 0251-661245 of mevrouw V.A.M. Philips, tel. 0251-661235. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 maart 2002 richten aan de gemeente Castricum, personeel en organisatie, postbus 1301, 1900 BH Castricum of e-mail: gemeentebestuur@Castricum.nl. o.v.v. bovengenoemd vacaturenummer. Voor de afdeling Informatisering, Personeel Organisatie, sectie Informatisering Automatisering, zijn wij op zoek naar een 36 uur per week (vacaturenummer 02-02) ondersteuning van medewerkers in het gebruik van kantoorautomatiserings- programmatuur bemensen van de helpdesk beheert hard- en softwareregistraties medebeheer basisregistraties maken en onderhouden van macro's, sjablonen en eenvoudige databasetoepassingen instrueren en ondersteunen gebruikers ter bevordering doelmatig gebruik ICT-apparatuur is applicatiebeheerder kantoorautomatisering MBO-werk- en denkniveau goede contactuele eigenschappen klantgerichte instelling kennis van Windows 95/98/NT/2000 kennté en ervaring met programmatuur van kantoorapplicaties zelfstandig kunnen werken heeft aantoonbare affiniteit met het vakgebied automatisering een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 2.342,00 bruto per maand (schaal 7). Het definitieve salarisniveau zal t.z.t. door functiewaardering worden vastgesteld. een aantrekkelijk pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de functie en functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer R.M. Koks, afdelingshoofd, tel. 0251-661390 of de heer M. Laman, coördinator l&A, tel. 0251-661223. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 maart 2002 richten aan de gemeente Castricum, personeel en organisatie, postbus 1301, 1900 BH Castricum of e-mail: gemeentebestuur@Castricum.nl. o.v.v. bovengenoemd vacaturenummer. Voor de afdeling Informatisering, Personeel Organisatie, sectie Facilitaire Zaken, zijn wij op zoek naar een 18 uur per week (vacaturenummer 02-03) het inboeken van brieven afdoening van de tekenboeken kopieerwerk de administratie van abonnementen het bijhouden van de (kantoor)voorraden een opleiding op tenminste MAVO of gelijkwaardig niveau een praktische en dienstverlenende instelling zelfstandig en accuraat kunnen werken ervaring met het werken met computers is gewenst een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 965,00 bruto per maand (schaal 4), gebaseerd op 18 uur per week. Het definitieve salarisniveau zal t.z.t. door functiewaardering worden vastgesteld. een aantrekkelijk pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de functie en functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer R.M. Koks, afdelingshoofd, tel. 0251-661390 of de heer J.L. Goossens, coördinator FZ, tel. 0251-661341 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 maart 2002 richten aan de gemeente Castricum, personeel en organisatie, postbus 1301, 1900 BH Castricum of e-mail: gemeentebestuur@Castricum.nl. o.v.v. bovengenoemd vacaturenummer. Voor de afdeling Civiel, Groen en Grijs, zijn wij op zoek naar een 36 uur per week (vacaturenummer 02-07) Voor de afdeling Civiel, Groen en Grijs, zijn wij op zoek naar een 36 uur per week (vacaturenummer 02-05) Waar de blanke top der duinen... Tussen zoet en zout water is, na een fusie tussen de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, per 1 januari 2002 de nieuwe gemeente 'Castricum' ontstaan. De gemeente ligt in het groene gebied aan de kust van Noord-Holland en telt bijna 35.000 inwoners. Het uitgestrekte strand, de duinen, het polderlandschap en het Alkmaardermeer bieden uitstekende faciliteiten voor recreatie. Naast het verbeteren van de kwaliteit van bebouwing en leefomgeving van de kernen, heeft handhaving van het open en groene landschap de hoogste prioriteit. het coördineren en begeleiden van de werkzaamheden van het wijkteam in de woonkern Akersloot verantwoordelijk voor het onderhoud aan openbaar groen, bomen, sportvelden, en speelterreinen, voor kleinschalig straatwerk en voor het afvoeren van zwerfvuil; het fungeren als vraagbaak voor en het inhoudelijk steunen van de medewerkersxop het werkterrein; een afgeronde M.B.O.-opleiding met aanvullende opleidingen vakopleidingen op gebied van groenonderhoud; goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen; zakelijke en dienstverlenende instelling. een afwisselende en boeiende baan bij een dynamische gemeente een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 2.342,00 bruto per maand (schaal 7). Het definitieve salarisniveau zal t.z.t. door functiewaardering worden vastgesteld. een ambtelijk dienstverband conform de arbeidsvoorwaarden van de gemeente Castricum Voor meer informatie over de functie en functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer H.J. de Leeuw, afdelingshoofd, tel. 0251-661162 of de heer RJ. Markowski, chef wijkteams groen, tel. 0251- 661317. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 maart 2002 richten aan de gemeente Castricum, personeel en organisatie, postbus 1301, 1900 BH Castricum of e-mail: gemeentebestuur@Castricum.nl. o.v.v. bovengenoemd vacaturenummer. verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van watergangen, oeverbescherming en (grond-) water voorzieningen; (mede) verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van het rioolstelsel en gemalen; het maken van specifieke beleidsstukken en adviezen, kredietaanvragen en raadsstukken het maken van ontwerpen, RAW-bestekken, kostenramingen, e.d. voor onderhoudswerkzaamheden aan watergangen en riolering. •een afgeronde civieltechnische M.B.O.-opleiding met aanvullende vakopleidingen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele- en adviesvaardigheden; zakelijke instelling. een afwisselende en boeiende baan bij een dynamische gemeente een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 2.654,00 bruto per maand (schaal 8). Het definitieve salarisniveau zal t.z.t. door functiewaardering worden vastgesteld. een ambtelijk dienstverband conform de arbeidsvoorwaarden van de gemeente Castricum Voor-meer informatie over de functie en functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer H.J. de Leeuw, afdelingshoofd, tel. 0251-661162. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 8 maart 2002 richten aan de gemeente Castricum, personeel en organisatie, postbus 13011900 BH Castricum of e-mail gemeentebestuur@Castricum.nl. o.v.v. bovengenoemd vacaturenummer.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 14