Nieuwe opzet kerkdiensten rond veertig dagentijd 't Trefpunt blij met vernieuwd internetcafé Onze geheimen Carioi Cuno a Carlos Cano Heilooër Operette Vereniging speelt Boccaccio voor uitverkochte Beun Onafhankelijke mensen 31,50 Onafhanke mensen DEUTEKOM Volg de Big Diet afslankcursus Eerste grote project Club Loco goed geslaagd Concert in Kapel GGZ NHN Halldór L A Carlos Cano door Maria Dolores Pradera CD van de week: GroenLinks vergadert Onafhankelijke mensen door Halldór Laxness Boekenmarkt in de Bergeon Agenda Sporthal Het Vennewater Boek van de week: Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 84. UITKIJKPOST - 20 FEBRUARI 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma 't/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. S. VOSKUIL, huisarts i.v.m. vakantie AFWEZIG van 25 feb. t/m 1 mrt. door Robert van de Bibliotheek De bibliotheek staat vol met geheimen. En dat terwijl de Openbare Bibliotheek in Heiloo er alles aan doet om zeer open naar buiten te treden, de figuurlijke drempel zo laag mogelijk te houden, de collectie zo optimaal mogelijk te ontsluiten. Dus geheimen...? En toch is hier zeker sprake van. Ondanks het transparante infor matiebeleid van de bibliotheek, blij ven er uithoeken, die - geheel onterecht - onderbelicht blijven. Waarvan het bestaan tot op de dag van vandaag niet bekend was. Boeken, die voor een bepaalde groep heel nuttig, interessant of zelfs amusant kunnen zijn. Kasteel Torenburg Voor de geïnteresseerden in oud heid en geschiedenis heeft de biblio theek een aantal zeer lezens- en kijkenswaardige boeken zoals 'Alkmaar in Prehistorie en Middeleeuwen; tien jaar stadsker- nonderzoek'. Want wist u dat Alkmaar ai in de negende eeuw is ontstaan en dat de toenmalige ned erzetting door graaf Dirk I is geschonken aan het toen pas opgerichte klooster van Egmond? En wist u dat vlak bij de Friesebrug van 1250 tot ca. 1358 het kasteel Torenburg heeft gestaan, waarvan de fundamenten in 1835 werden teruggevonden bij de verlegging van het Noordhollands kanaal? Een andere gouden tip voor de geïn teresseerden in de geschiedenis van steden is het prachtig uitgevoerde boek 'Stadskaarten van Europa; een selectie van 16de eeuwse stadsplat tegronden en afbeeldingen'. Hoe zag Rotterdam eruit in de zestiende eeuw? En Leiden. Bremen, Parijs en Moskou? Van deze en meer dan 60 andere Europese steden zijn in dit boek schitterende kaarten opgenomen met zeer verhelderende beschrijvingen. Habakuk en Eteokles Hoe was de levensloop van belan grijke namen uit de bijbel, zoals Petrus en Paulus en wie was eigen lijk Habakuk en heeft u ooit van Jefta gehoord? Of bent u geïnter esseerd in de klassieke mythologie en wilt u alles weten van Dionysos (Zoon van Zeus en Semele) of wilt u meer weten over de fatale vete tussen Eteokles en Polyneikes? U vindt antwoorden op deze vragen en nog veel meer in de zeer opvallende en informatieve serie 'van... tot...' met de titels 'Van Achilleus tot Zeus', 'Van Alexandros tot Zenobia', 'Van Abraham tot Zacharia' en 'Van Andreas tot Zacheüs'. Zuurtje En heeft u altijd al willen weten wat Einstein had met de non-euclidische meetkunde en waarom u als u een bioscoop binnenloopt prompt trek krijgt in een zuurtje? Voor de wetenschappers onder u is het ve,rzamelwerkje 'Eureka! Baanbrekende vondsten en ideeën uit de wetenschap* dan echt een must om eens op te diepen uit de bibliotheek. Bent u nieuwsgierig geworden, wilt u graag weten waar u deze en andere geheimen in de bibliotheek kunt vin den? Kom dan eens lekker struinen tussen al het moois wat de boekenkas ten van de bibliotheek bevat. Natuurlijk kunt u een specifieke vraag ook altijd neerleggen bij een bibliothecaris achter het inlichtin genbureau, want geheimen... die bestaan voor hen niet! Robert de Graaf HEILOO - In maart start op tv voor de tweede keer het succesvolle televisiep rogramma Big Diet. Het programma waarbij acht deelnemers 13 weken lang proberen op een verantwoorde manier zoveel mogelijk af te vallen. De Big Diet deelnemers krijgen een zeer inten sief trainingsprogramma en leren op een andere manier met eten omgaan. Ook u kunt dit jaar meedoen aan Big Diet! Bij Sportinstituut het Vennewater start op woensdag 27 februari de Big Diet afslankcursus. De Big Diet afslankcursus is dé cursus waarmee u verantwoord kunt afvallen door een combinatie van regelmatig bewegen en een verantwoord voedingspatroon. Deze cursus is bedoeld voor iedereen die wil afvallen, gezonder wil gaan leven en daarvoor bewust zijn/haar levensstijl wil aanpassen. De cursus duurt 13 weken, daarna gaat het om het behouden van de nieuwe actieve levensstijl. Wist u overigens dat overgewicht tot serieuze problemen kan leiden zoals rugklachten, hart vaatziekten, gewrichtsklachten, te hoog cholesterol en hoge bloeddruk? Het afgelopen jaar hebben 1.141.000 mannen en maar liefst 2.376.000 vrou wen een poging gedaan gewicht te ver liezen. Tachtig procent van deze 3.517.000 mensen heeft dit gedaan dopr minder te gaan eten en meer te gaan bewegen. Het bereiken van een gezond gewicht kan alleen als u uw levensstijl verandert. Dit gebeurt door regelmatig te gaan bewegen en het aanleren van een verantwoord voedingspatroon. Bent u één van die mensen die giaag een paar kilo wil afvallen zodat u zich weer fit voelt, meer energie heeft en er wat strakker uit gaat zien? Neem dan contact op met Sportinstituut het Vennewater, tel. 072-5330344 of ga er eens langs. De medewerkers vertellen u graag meer over de Big Diet afslank cursus. HEILOO - Op 16 februari was het ein delijk zover, het eerste grote evene ment in Club Loco. Di-rect speelde live in de grote zaal, een evenement waar de jongeren in Heiloo op zaten te wachten. Met meer dan 250 springende jongeren maakte Di-rect er een groot feest van. Club Loco is opgericht door jongeren tussen de 16 en 20 jaar, omdat zij von den dat er in Heiloo te weinig te doen was voor hen. Je kunt nu een keer in de maand komen feesten in Club Loco in het Bruno gebouw. Voor deze maand werd Di-rect uitgenodigd, een populai re rockband, bestaande uit vier jonge jongens. De deuren werden extra vroeg geopend omdat de mensen rijen dik buiten stonden. Er waren zelfs mensen die helemaal uit het zuiden van het land kwamen om Di-rect te zien en te horen. Di-rect trad op van 23.00 tot 00.00 uur, zij zorgden voor een groot feest de jon geren gingen volledig uit hun dak. Daarna zorgden dj Hugo en dj Ultimate atmosphere voor een geva rieerd programma en het feesten ging verder. De mensen waren niet weg te slaan, maar om twee uur moesten de deuren echt dicht. Het volgende feest is op 16 maart. HEILOO - In de kapel van GGZ NHN in Heiloo, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo, wordt deze winter een aantal concerten gegeven. De concerten vin den plaats op zondagmiddag en begin nen om 16.00 uur. Op zondag 24 febru ari kunt u genieten van een concert gegeven door Edmee van den Dungen, sopraan, en Wouter van Belle, orgel. De 'serie' wordt afgesloten op zondag 14 april, wanneer u kunt luisteren naar een fluitiste en strijkers, die samen con certeren met organist Jan Bruin. De concerten worden georganiseerd door de 'Crek' (Commissie voor Organisatie van Recreatieve en Educatieve Activiteiten in de Kapel). Dit is een groep vrijwilligers die ervoor willen zorgdragen dat de kapel, naast kerkdiensten en vieringen, vaker wordt gebruikt. Voor veel inwoners van Heiloo en omgeving vormt de kapel met z'n groe ne dak een 'baken'; men is weer thuis. Relatief weinigen kennen echter het interieur en de prachtige glas in lood ramen. Nu krijgt iedereen de kans om er eens binnen te komen. Bent u nieuwsgierig geworden naar interieur, akoestiek of ramen van de kapel, bezoek dan een of meer van de genoemde concerten. Pastor Braamse schatert het uit. Tijdens de woensdagdiensten zal het er een stuk rustiger aan toe gaan. (foto UKP) Roman uit De Spaanse zangeres Maria Dolores Pradera bouwde een internationale carrière op die haar de titel Great Lady of Hispanic Music opleverde. Hier is ze onbekend, al zit zij al 30 jaar in het vak en haalden haar ruim veertig albums miljoenenverkopen. Pradera werd geboren in Madrid, maar omdat zij een deel van haar jeugd wisselend in Spanje en Chili doorbracht, heeft haar muziek een intercontinentaal karakter. Haar Spaanse muzikale roots worden warm gekleurd door haar liefde voor de Chileense culturele erfenis. Pradera begon haar carrière in het theater, maar omdat zij vaak in een stamcafé van journalisten en intellectu elen zong, werd zij als zangeres al snel omarmd door een platenmaatschappij. En terecht. Haar warme, diepe alt zet de toon en haar theatrale talenten maken de 'corazones' af. Op As de Corazones zingt zij voornamelijk recente, Spaanstalige hits. Vaak nie mendalletjes, maar uit haar keel vliegen zij als sierlijke vogels naar de eeuwig heid. door Maria Dolores Pradera voor 21,95 Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Mogojoko, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharis tieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: pastor T. Walstra. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur eucharistieviering; hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Vrijdag 22 februari 08.30 eucharistieviering, 15.00 uur kruisweg, zondag 24 februari 11.30 uur eucharistieviering, 15.00 uur vastenme ditatie. Woensdag 27 februari eucharis tieviering. H. Corneliuskerk Limmen Woensdag gebedsviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren, voorgegaan door M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd, voorganger pastor B. van Schie. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt. Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De veertig dagen voor Pasen, na de viering van carnaval een tijd van inkeer en bezinning, zullen op een andere manier dan gebruikelijk door de kerkgemeenschappen worden ingevuld. Deze dagen, waarin ieder mens zich af kan vragen wat zijn bijdra ge is en waar we met z'n allen mee bezig zijn, dienen om de geest tot rust te laten komen. De gezamenlijke kerken van Heiloo, waaronder de SOW-gemeente, de RK parochie, Geloofsgemeenschap Willi brord, de Remonstrantse gemeente en de Doopsgezinde gemeente, houden de komende vijf woensdagen oecumeni sche meditatiediensten in de Witte Kerk, waarbij iedereen welkom is. Volgens pastor M. Braamse een uitge lezen kans om in deze hectische tijd een moment tot jezelf te komen. „Deze woensdagdiensten zijn anders dan de diensten op zondag", laat pastor Braamse weten. „De woensdagdien sten worden gevula met veel stilte en bieden ruimte om te mediteren, om tot rust te komen. Om deze bezinning heen willen wij psalmen laten klinken, gere citeerd door cantores. Meestal wordt er tijdens een dienst gesproken of gezon gen. Reciteren wil zeggen 'voordragen op een verhoogde of verlaagde toon'." Het idee voor net 'anders' benaderen van de diensten kwam van Braamse zelf. „Ik wilde graag de stilte en rust tij dens deze diensten benadrukken. Bovendien leek de dienst veel op een zondagse kerkdienst, dus met preek, melodische zang en veel gesproken tekst. Samen met een collega zocht ik naar de juiste manier on* hier vorm aan te geven. Door voor de relatief lange Stiltes en gereciteerde teksten te kiezen is dat mijns inziens aardig gelukt." Oudste grond onder Witte Kerk Deze vorm van voordracht is getoonzet door de Benedictijnen en Cisterciënzer monniken en wordt'gebruikt door de broeders van de Egmondse Abdij bij hun dagelijkse gebed. Deze manier van voordracht geeft ook de Egmonders meer ruimte tot rust en betere moge lijkheden tot meditatie. Het voorstel van Braamse en zijn colle ga werd enthousiast ontvangen door zijn collega's van de overige kerkge meenschappen. Gekozen werd om de oecumenische diensten plaats te laten vinden in de Witte Kerk, omdat deze op de oudste grond staat waar een kerk ooit gestaan heeft in Heiloo. Pastor Braamse hoopt veel mensen aan te trekken die op zoek zijn naar rust. „Ik hoop dat deze vorm de mensen aanspreekt. Psalmen vormen van ouds her het centrum voor meditatie. De reciterende psalmen bevatten makke lijke tonen. Je kunt ze snel meezingen of neuriën. Heb je een paar coupletten gehoord dan doe je zo mee." Ook voor de niet-gelovigen of aanhan gers van andere kerkgemeenschappen opent de pastor graag de kerkdeuren. „De veertig dagentijd is een tijd van vasten. Mensen doet dit nog steeds, maar dan wel individueel. Het hoort bij de geloofsbeleving. Voor mij betekenen de diensten op woensdag een moment midden in de week om eens even stil te staan bij wat je doet. Het is hét toeleven naar Pasen, naar de opstanding van Jezus. Daarbij is iedereen welkom die naar een moment van bezinning zoekt, of je nu moslim, katholiek of niet-gelo- vig bent." De diensten vinden plaats in de Witte Kerk en beginnen om 19.30 uur. U wordt verzocht om in stilte de kerk bin nen te komen. Na het zingen van de psalmen wordt een schriftgedeelte uit het evangelie volgens Johannes ;g^le- zen. Vanavond zijn dat de psalmen 91 en 25; lezing Joh 2: 23-3:15, 27 februari psalm 33 en 27, lezing Joh 5:1-18, 6 maart psalm 9 en 103; lezing Joh 8:21-32, 13 maart psalm 34 en 78:1-29; lezing Joh 6: 27-40, 20 maart psalm 143 en 23; lezing Joh 10:1-18. HEILOO - Vrijdagochtend knipte voorzitter Terol van de Stichting Ouderenwerk Heiloo officieel het lint door van het vernieuwde Senioren Internet Café in 't Trefpunt. De ruimte is sinds kort opnieuw ingedeeld en voorzien van een aantal spiksplinter nieuwe computers. Deze grotere, betere en snellere com puters zijn geschonken door Centa Computeropleidingen. Centa organi seert de computercursussen voor senio ren in 't Trefpunt en leidt tevens de vrij willigers van de werkgroep voor inter net- en computercursussen op tot cur susleider. Voorheen huurde 't Trefpunt laptops van Centa, waardoor de kosten van de cursussen vrij hoog waren. Doordat Centa besloot de nieuwe computers aan 't Trefpunt te schenken, gaan deze kosten weer omlaag en worden de cur sussen nog, laagdrempeliger. Volgens zowel de medewerkers als de gebrui kers en cursisten zelf waren deze com puters hard nodig. De vorige modellen waren traag en hadden niet zoveel capaciteit als deze nieuwe exemplaren. Nu kunnen ook grafische cursussen worden gegeven, zoals digitale fotobe werking en ook het gebruik van inter net en e-mail wordt voor de gebruikers een stuk aantrekkelijker. Cursussen Op maandag tot en met vrijdag kan iedereen van 9.00 tot 17.00 uur gratis gebruik maken van de vijf internet- PC's. Een aantal keren per week zijn de computers gereserveerd voor de cur sussen. In maart worden gedurende acht weken de volgende cursussen gegeven: woensdag 13 maart van 13.45 tot 15.15 uur: Vervolgcursus Word, en van 15.30 tot 17.00 uur: Windows/Word. Donderdag 15 maart van 09.00 tot 10.30 uur en van 10.45 tot 12.15 uur: Kennismaking met de PC. Deze cursus wordt tevens gegeven vanaf vrijdag 15 maart van 09.00 tot 10.30 uur. Vrijdag 5 april start de cursus Internet van 13.30 tot 15.00 uur en deze maand wordt ook de cursus Digitale fotobewerking gegeven (datum en aan vangstijd nog onbekend). Deze twee cursussen zullen zes weken duren. HEILOO - Op donderdag 24 februari vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belang stellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 072-5321888 of e-mailen met heiloo@groenlinks.nl. De auteur van de roman Onafhankelijke mensen werd in 1955 gelauwerd met de Nobelprijs voor Literatuur. Halldór Kiljan Laxness (IJsland 1902-1998) schreef meer dan zestig romans, verhalenbundels, essays, reisverslagen, dichtbundels, toneelstuk ken en memoires. Onafhankelijke men sen stamt uit de jaren 1934-1935. Laxness omschrijft zijn roman als iro nisch als 'het verhaal over de onafhan kelijkste man van het land'. Onafhankelijke mensen is een moder ne IJslandse saga van ongewone kracht en schoonheid, waarin de bevolking van het noordelijke eiland wakker wórdt geschud door de grootste belof tes van de twintigste eeuw. Tegen de stroom in probeert de scha- penboer Bjart van het Zomerhuis zijn zelfstandigheid te handhaven. Na acht tien jaar in dienst van een lokale rent meester te hebben gewerkt, wil hij niets liever dan zijn eigen kudde schapen hoeden. Alles zet hij daarvoor op het spel, zelfs zijn eigen bestaan en dat van zijn naasten. Slechts een persoon wil hij daarbij ontzien, en dat is zijn stiefdoch ter Asta Sollilja. Hij is veel te trots op het arme kleine meisje, dat behalve hem niemand op de wereld heeft... HEILOO - Zaterdag 9 februari voerde De Heilooër Operette Vereniging in een uitverkochte Beun 'Boccaccio' op van Franz von Suppé. Indrukwekkende muziek van het Zaans Opera- en Ope retteorkest (dirigent: Wim Noteboom), prachtige zang gecombineerd met pro fessioneel toneelspel in een onderhou dend en regelmatig zéér komisch ver haal: zo kan deze uitvoering van HOV in het kort worden samengevat. Het verhaal Tijdens de feestdagen in Florence ver zamelt zowel het volk, als verkopers en bedelaars, zich bij de kerk. Maar ook studenten die de boeken voor de meis jes verruilen; zo ook Boccaccio en zijn vrienden. Boccaccio heeft zijn oog op een meisje laten vallen, echter zij wordt beschermd door haar gouvernante en is bijna onbereikbaar voor Boccaccio. Hij moet zijn vrienden inschakelen om de gouvernante en haar vriendinnen en hun echtgenoten af te leiden. Boccaccio is echter zo bekend als schrijver dat hij zich heeft vermomd als bedelaar. Maar hij is niet de enige: ook de prins is in vermomming aanwezig om te zien of zijn volk nog wel tevreden is. Deze wordt, helaas voor hem, voor Boccaccio aangezien en de mannen jagen hem de stad door. Dit jzeeft Boccaccio de gelegenheid om zijn geliefde aan te spreken. Helaas wordt hij gesnapt en moet vluchten voor zijn leven. Hoed verloren De hoofdrol van Boccaccio werd ver rassend door de sopraan Lyda van Zijl gezongen en gespeeld. Dat het een mannelijk personage betrof, gespeeld en gezongen door 'een vrouw, viel al snel niet meer op. Vooral toen zij ver momd als olijvenplukker een onver valst West-Fries accent aannam, kon ze niet meer stuk. Wie ook niet stuk kon, was de sopraan Linda Hogerheyde. Haar bijzonder goed verstaanbare aria's en duetten zijn een lust voor het oor, terwijl haar spel ook niets te wen sen overlaat. Marjo Bosch is van het zelfde kaliber. Ook zij weet de harten van operette liefhebbers met zang en spel aan zich te binden. Frits Hogerheyde en Jan Winkelaar maken van twee notoire zat lappen iets bijzonders. Dit soort komi sche rollen is dit duo op het lijf geschre ven. Ook komisch, maar dan minder opzettelijk, was afgelopen zaterdag Oscar Koch.Npie verloor vrijwel elke scène zijn hoedje, tot groot vermaak van het publiek. Mevrouw Terol> voorzitster van Stichting Ouderenwerk Heiloo, knipt officieel het lint door van de nieuwe internethoek in 't Trefpunt, (foto UKP) HEILOO - Zaterdag 23 februari wordt in de Bergeon een markt voor boeken, puzzels en spellen gehouden. Van 13.00 tót 16.00 uur bent u welkom. Woensdag 20 februari is er een open klaverjasdri- ve voor iedereen, aanvang om 19.30 uur. Donderdags wil de stichting<een canastaclubje beginnen, met daarbij ook mogelijkheid om het te leren. U kunt bellen naar tel. 072-554629. Meer informatie: Stichting uitkerings gerechtigden de Bergeon, Bergeon- straat 30, tel. 072-5339885. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. door Halldór Laxness voor OO Heeranweg 67-69.18St KL HeBoo naast Wlnfcalhot «t Loo. 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mafl: lr»fo.d®utekom@llbrl«.nl Première van de Heilooër Operette Vereniging. Woensdag 20-02-2002 Donderdag 21-02-2002 Vrijdag 22-02-2002 Zaterdag 23-02-2002 Zondag 24-02-2002 Maandag 25-02-2002 Dinsdag 26-02-2002 Woensdag 27-02-2002 Donderdag 28-02-2002 Vrijdag 01-03-2002 Zaterdag 02-03-2002 Zondag 03-03-2002 Maandag 04-03-2002 Dinsdag 05-03-2002 Woensdag 06-03-2002 Donderdag 07-03-2002 Vrijdag 08-03-2002 Zaterdag 09-03-2002 Zondag 10-03-2002 Maandag 11 -03-2002 Dinsdag 12-03-2002 Woensdag 13-03-2002 Donderdag 14-03-2002 Vrijdag 15-03-2002 Zaterdag 16-03-2002 Zondag 17-03-2002 Maandag 18-03-2002 Dinsdag 19-03-2002 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 15.00-18.30 08.45-15.30 08.30-15.30 15.00-18.00 14.00-15.30 08.30-12.00 19 00-22.45 12.00-13.00 16.30-19.30 10.00-15.00 08.45-15.30 08.30-15.30 15.00-18.00 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 16.30-20.00 10.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.00-17.00 14.00-15.30 08.30-14.00 19.00-22.45 13.00-16.00 11.00-12.30 08.45-15.30 08.30-15.30 zaalvoetbal zaalvoetbal basketball basketbaif schoolgym schoolgym 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal scholenvolleytoernooi 19.00-22.45 zaalvoetbal sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal schoolgym 17.00-18.30 basketball zaalvoetbal zaalhandbal 13.00-16.00 zaalvoetbal basketball 20.00-21.30 zaalhandbal handbal schoolgym 17.00-22.30 volleybal schoolgym 19.00-23.00 volleybal scholenvolleytoernooi 19.00-22.45 zaalvoetbal sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal schoolgym 17.00-18.30 basketball zaalvoetbal basketball vlooienmarkt schoolgym 17.00-22.30 volleybal schoolgym 19.00-23. QO volleybal scholenvolleytoernooi 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball sportinstuif sportdag zaalvoetbal zaalvoetbal basketball schoolgym schoolgym 16.30-19.45 basketball 17.00-22.30 volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2