Discussie lijsttrekkers politieke partijen U Inloopavond voetgangerstunnel 26 februari 2002 Gemeenteraadsverkiezingen 6 maart 2002 mwwKÊm S.wSm ■li O5- HEILOO UITKIJKPOST - 20 FEBRUARI 2002 - PAGINA 4 li Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Maliiiiiiia Op donderdag 21 februari 2002 gaan de lijsttrekkers van de politieke partijen, die deelnemen aan de gemeenteraadsverkiezingen van 6 maart a.s„ met elkaar in dis cussie. Tijdens een openbare bijeenkomst in het ontmoetingscentrum van Psychiatrisch Centrum WiUibrord aan de Kennemerstraatweg 464, lichten lijsttrek kers hun standpunten toe aan de hand van onderwerpen die in de verkiezingsprogramma's zijn opgenomen. Dit zijn onderwerpen als bouwen en wonen, veiligheid, jongeren- en oude renbeleid, sociaal-maatschappelijke zaken, verkeer en milieu. Ook gaan de Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)> G. Ris wezigen in de zaal kunnen tussentijds reageren en daarmee de vertegenwoor digers van de politieke partijen prikkelen tot het doen van uitspraken. Een onafhankelijke discussieleider, mevrouw Mary Franken, zal de discussie leiden en op interactieve wijze de aan wezigen in de zaal betrekken bij de discussie. De avond begint om 20.00 uur en de zaal is open vanaf 19.45 uur. De politieke partijen en lijsttrekkers die deelnemen aan de discussie zijn op alfa betische volgorde van partijnaam; CDA, G.C.G. Borst (George) Groenlinks, C.J.H, Coenders (Caria) Heiioo-2000, J.G. Daas (John) Leefbaar Heiloo, N. van Kiel (Nathan) Nieuwe Communistische Partij - NCPN, W.A. Gomes Het is niet verplicht, maar in verband met de organisatie vragen wij u vriende lijk of u zich telefonisch wilt aanmelden via de receptie van het gemeentehuis, telefoonnummer (072 -) 535 66 66. Informatie Voor vragen of u^er informatie kunt u contact opnemebf'.met mevrouw Ch. van Voorst van de afdeling Bestuursonder- steuning, telefoonnummer (072 -} 535 66 40 of met mevrouw L.E. Zuurbier van de afdeling Organisatieondersteuning, tele foonnummer (072 -) 535 66 41 Op dinsdag 26 februari 2002 organiseren de gemeente Heiloo en Railinfrabeheer een inloopavond "voetgangerstunnel Heiloo". De inloopavond vindt plaats in de ont moetingsruimte van de Onze Lieve Vrouwe Kapel ter Nood in Heiloo aan de Kapellaan, tegenover huisnummer 13. U bent van harte welkom om tussen 19.00 en 21.00 uur binnen te lopen bij de ontmoetingsruimte. Wethouder mevrouw A.M. Worm-de Moei opent de avond om 19.00 uur. De burgemeester van de gemeente Heiloo maakt bekend, dat het bij de aanstaande verkiezingen van de leden van de gemeenteraad op 6 maart 2002 een kiezer is toe gestaan bij volmacht te stemmen. Daarbij geldt de volgende bepaling. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 1. De kiezer kan na ontvangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor haar/hem te stemmen. Dit geschiedt door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 2. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet in hetzelfde stemdis- trict als kiezer zijn geregistreerd als degene die de volmacht geeft. 3. De aldus gemachtigde kan de vol- machtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat ingeschreven, uit brengen. Het machtigen kan nu alleen nog plaats vinden door het overdragen van de oproepingskaart. Schriftelijk is dit niet meer mogelijk. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) volmachten aan nemen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Wijziging stembureaus De volgende stembureaus zijn gewij zigd: 1. Stembureau "Ijsbaan Heiloo", Zander- slootweg/Kuillaan is vervallen. Deze kiesgerechtigden zijn opgeroepen bij het stembureau op het gemeentehuis. 2. Stembureau "Gereformeerde Kerk", Noordergeeststraat is vervallen, hier voor in de plaats is aangewezen "Ter Coulsterkerk", Holleweg 111. 3. Tenslotte is in Ypestein het stembu reau in het gezondheidscentrum vervallen. Deze kiezers zijn opge roepen bij het Werkvoorzienings schap Noord-Kennemerland, Industrieterrein Oosterzij 8. Kijk goed op uw oproepkaart waar u moet stemmen. Meer informatie Nadere inlichtingen over bovenstaande zaken worden verstrekt door afdeling Burgerzaken, telefoonnummer (072 -) 535 67 22. Openingstijden van de publieksbalie Burgerzaken zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Voetgangerstunnel Railinfrabeheer is in samenwerking met de gemeente Heiloo van plan om een voet gangerstunnel te realiseren onder het spoor bij de Runxputteweg, ter hoogte van de Onze Lieve Vrouwe Kapel ter Nood in Heiloo. Op dit moment is hier een onbe waakte overgang, maar door de aanleg van een voetgangerstunnel streven Railin frabeheer en de gemeente er naar om de veiligheidsrisicos te verkleinen. Iuloopavoud Om de plannen te verduidelijken, organi seren Railinfrabeheer en de gemeente Heiloo een inloopavond. Tijdens deze avond kunt u tussen 19.00 en 21.00 uur binnenlopen en aan de hand van beeld materiaal op detailniveau naar de plannen kijken. Er zijn de gehele avond medewerkers van Railinfrabeheer en een medewerker van de gemeente Heiloo aanwezig om al uw vragen persoonlijk te beantwoorden. Veiligheid Er zijn in Nederland nog ruim driehon derd onbeveiligde, openbare overwegen. Hoewel zich hier - vanwege het beperkte gebruik - weinig ongevallen voordoen, probeert Railinfrabeheer in samenwerking met gemeenten deze overwegen te sluiten of te beveiligen. In het geval van de overweg ter hoogte van de Runxputteweg is er gekozen voor een voetgangerstunnel. Om ook de sociale veiligheid te waar borgen is een aantal maatregelen genomen, waaronder het aanbrengen van goede verlichting. x Planning van de werkzaamheden In de gehele maand maart van 2002 worden nabij de overweg een aantal kabels en leidingen van NUTS-bedrijven omgelegd. Naar verwachting zal in april van dit jaar de aannemer de opdracht krijgen en starten met de werkvoorbe reiding van de bouwactiviteiten. Naar de huidige inzichten wordt rond de zomer 2002 de huidige onbewaakte overweg afgesloten voor verkeer en start de aan nemer de werkzaamheden op de bouwlocatie. In het najaar van 2002 zal het treinver keer gedurende een weekeinde gestremd zijn om een aantal noodzake lijke werkzaamheden uit te voeren. Na deze bouwmijlpaal wordt de onderdoor gang verder afgebouwd, zodat de voetgangers de spoorbaan rond juni 2003 onbelemmerd en veilig kunnen kruisen. Meer informatie Mocht u vragen hebben over deze inloopavond dan kunt u contact opnemen met mevrouw R. Bokma, van Railinfrabeheer. Zij is tijdens kantoor uren bereikbaar via telefoonnummer (020 -) 201 44 05. mm Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen, worden te zijner'tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Dokterslaan 14 - vergroten woning Groenelaan 31 - plaatsen overkapping zwembad De Nieuwe Plantagie 2 - vergroten woning De Rietvink 17 - plaatsen dakkapellen Patrijsakkers 5 - vergroten woonhuis Nieuw bouwplan via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan het hieronder vermelde bouwplan: Tulpencroftlaan 25 - vergroten van de woning (serre) Ter inzage Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 21 februari 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor het bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse gel dende bestemmingsplanvoorschriften, schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen positief bevonden. De Boog 49 - vergroten woning (voor- en achterzijde) Het Zandstuk 130 - vergroten woning Oosterboslaan 2 - kavel 1, oprichten woning Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Verleende sloopvergunning Door het college van burgemeester en wet houders is de hieronder vermelde sloopvergunning verleend. Kanaalweg 20 - slopen woning en garage-unit Ter inzage Deze sloopvergunning ligt na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de Publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoon nummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Indienen van bezwaar Zie voor de procedure voor het eventueel indienen van bezwaren de tekst bij het artikel Lén 33 algemene gr|ven ptegiaafplaats Holleweg "verleende bouwvergunningen/meldingen" op deze informatiepagina. It i I I iiiiiiii Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 13 februari 2002 Geboorten Isabel M.A. d.v. G.V. Bot en I.L. van 't Riet Sem z.v. R.J. van der Lee en L.H.W.T. de Boer Stijn W. z.v. J.A.M. Buiter en E. Kok Tessa d.v. V.M. Heiszwolf en S. van Hal Elders geboren Odin z.v. H. Meijer en H.M. de Gama Jade E.M. d.v. E.M. Broersma en Y.C.E. van den Berg Joshua E. z.v. M.A. Sman en C.G. Geiling Mike z.v. J.H. Brander en S.C.H. Maas Huwelijksaangiften/aangiften geregistreerde partnerschappen C.J.R. van der Kaaij en R. Sae-Koo L. Koman en M.G. Zonneveld R. Buur en T.V. Grahmbeek L.J.G. Bakkum en M.D. Kreule MH.N. Ursem en E. Schoutsen R.H. Lenting en A.E.R. Kleiber Overleden A. Sleutel R. Flechtmann N.W. Koppes M.J.C. Urbanowitz J J. Visser Elders overleden J.L. Hoogerduijn E.C. Visser wv Meijer T.C. Vreeker E.M. van Boxstel E. Vos wv Bruin W.J. Visser T.V. Laan ev Leering L. van der Vooren Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Heiloo Wereldwijd, Platform voor internatio nale samenwerking, voor de periode van 18 februari tot en met 2 maart a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Afsluiting Nijenburgerweg Op donderdag 28 februari a.s. worden riole ringswerkzaamheden uitgevoerd aan de parallelweg langs de A9, ter hoogte van het viaduct Nijenburgerweg. Dit in verband met de aanleg van de bypass van de A9 bij de Ommering van Alkmaar en de hierbij beho rende werken door Rijkswaterstaat. Ter hoogte van de aansluiting van de paral lelweg op de Nijenburgerweg wordt een duiker geplaatst. Deze duiker moet de sloot naast de parallelweg verbinden met de sloot naast de Nijenburgerweg, aan het begin van het viaduct, aan de oostzijde van de A9. Hier voor wordt de Nijenburgerweg gedurende de gehele dag afgesloten. De werkzaamheden duren in principe slechts één dag. De weg is voor lokaal verkeer toegankelijk tot aan het punt van de werkzaamheden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Cornelissen van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072 -) 535 67 61. Ruimen van 33 algemene graven op de begraafplaats Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend, dat zij hebben besloten tot het ruimen van 33 algemene graven op de begraafplaats aan de Holleweg te Heiloo. Het betreft alle algemene graven, waarvan de ter mijn van grafrust -10 jaar - is verstreken, met de volgende nummers: 001 tot en met 019 en F 001 tot en met F Ö14 Op dinsdag 2 april 2002 starten wij met het verwijderen van de grafmonumenten en het ruimen van de graven. Wij verwachten dat de werkzaamheden ongeveer twee weken in beslag zullen nemen. Overbrengen naar een ander graf Het overbrengen van de in de graven bijge zette stoffelijke resten naar een ander (huur)graf is mogelijk. Ook is het mogelijk het grafmonument, dat wij anders zullen laten vernietigen, op te halen. Voor verzoeken hiertoe en inlichtingen hierover kunt u con tact opnemen met de afdeling BOR, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Dit kan tot en met 15 maart 2002 tijdens werkdagen van 08.00 tot 16.00 uur'. Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 Six s&'fy&V :sr?S mz&/M (30 ct./0,14 euro/min)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4