1 Falkland Toneel speelt Professor Distelpunt Voorrondes Big Buk Buk Band Battle goede indicatie voor grote finale Jngezo (UvMemwit i*i Q0 QQ(J|1 brieven /t J theater mm Dierenbescfierniifi^l Adressen Heiloo t Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 27 FEBRUARI 2002 - PAGINA 6 ^tNTf O HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-21.00 uur. Bekendmaking uitslag verkiezing Verontrusting over de 'aanslag' op onze leefomgeving Diftar in verkiezingstijd Schlemiel Leren Lachen Mijn Moeder heeft een petticoat Droog Brood Cd-rom uitleg in Bibliotheek Heiloo Voorstelling Anousha N'Zumé in De Vest afgelast Jaarlijks donateurconcert accordeonvereniging Vita Nova Heiloo contact vervolg van pagina 4 3. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat inge schreven, uitbrengen. Het machtigen kan nu alleen nog plaatsvinden door het overdragen van de oproepingskaart. Schriftelijk is dit niet meer mogelijk. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) volmachten aan nemen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Wijziging stembureaus De volgende stembureaus zijn gewijzigd: 1Stembureau "Ijsbaan Heiloo", Zander- slootweg/Kuillaan is vervallen. Deze kiesgerechtigden zijn opgeroepen bij het stembureau op het gemeentehuis. 2. Stembureau "Gereformeerde Kerk", Noorder geeststraat is vervallen, hiervoor in de plaats is aangewezen "Ter Coulsterkerk", Holleweg 111. 3. Tenslotte is in Ypestein het stembureau in het gezondheidscentrum vervallen. Deze kie zers zijn opgeroepen bij het Werkvoorzieningsschap Noord-Kennemer- land, Industrieterrein Oosterzij 8. Kijk goed op uw oproepkaart waar u moet stemmen. Meer informatie Nadere inlichtingen over bovenstaande zaken worden verstrekt door afdeling Burgerzaken, tele foonnummer (072 -) 535 67 22. Openingstijden van de publieksbalie Burgerzaken zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. De voorzitter van het centraal stembureau voor de gemeenteraadsverkiezingen van Heiloo op 6 maart 2002, maakt het volgende bekend. Op 8 maart a.s. vindt om 10.00 uur in raadzaal van het gemeentehuis van Heiloo een openbare zit ting plaats, waarin de uitslag van de verkiezing bekend wordt gemaakt. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Roodbruin gevlekte poes, 4 jaar, Sandecamplaan, Heiloo. Gevonden Wildkleurig cyperse ongec. kater met crème/witte snuit, 'kin, keel, borst en buik, De Boekei, Akersloot. De redactie behoudt zich het recht voor om inge zonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert een richtlijn van 350 woorden per ingezonden brief. De inhoud moet betrekking hebben op een actueel onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant. Anonieme brieven worden niet geplaatst. HEILOO - Wat is er gaande in ons groene dorp met zijn evenwichtig opge bouwde wijken, openbaar groen en karakteristieke plekjes die het dorps karakter ondersteunen. De gewenste vorm van de bebouwing is in de loop der jaren vastgelegd in de bestem mingsplannen van de gemeente. Periodiek worden deze plannen welis waar aangepast, maar deze zijn steeds gericht geweest op het dorpskarakter van Heiloo en dienen als zodanig aan gehouden te worden. Natuurlijk verlie zen bepaalde gebouwen hun functie en zullen veranderingen aangebracht moeten worden. Er is echter een tendens te constateren, die wijst in de richting van het bouwen van grote complexen die een groot steedse vormgeving gaan uitstralen op deze locaties. Daarbij is gebleken dat het gemeentelijk apparaat zich stelsel matig distantieert van de huidige bestemmingsplannen met de daarin aangegeven bouwhoogten, volumes en vooral de bestemmingen. In de gemeenterubriek van de Uitkijkpost staan de laatste tijd iedere week meerdere Art. 19 procedures aan gemeld om daarna afwijkingen op het bestemmingsplan goedgekeurd te krij gen. Wij hebben echter geconstateerd dat een aantal projecten reeds in een vergevorderd stadium van detaillering zijn zonder dat betrokkenen zoals de omwonenden, politieke partijen en andere gemeentelijke instanties daar van op de hoogte zijn. Er is zeker geen transparantie en openheid in deze gang van zaken, waardoor inwoners van Heiloo zich buitengesloten voelen. Onze bewonersvereniging ervaart deze ontwikkeling rond onze wijk in plan Oost als een aanslag op onze woonom geving. Dit aspect uit zich in een grote belangstelling van projectontwikke laars voor deze overwegend unieke locaties. Met name wijzen wij op de vol gende projecten: - De voorgenomen sloop van de kerk 'Het Kruispunt' en de vervanging door een appartementencomplex; - De sloop van Holland Blumenmarkt aan de Kennemerstraatweg 408 en te vervangen door een fors appartemen tencomplex in 2 fasen met een hoogte van 13 meter. - De vervanging van de Rabobank aan de Kennemerstraatweg door wederom een groots appartementengebouw. Het zal u overigens ook bekend zijn dat er nog'meer projecten op stapel staan, waarvan wij er slechts één willen noe men, nl. hoek Zevenhuizerlaan en Kennemerstraatweg. Deze ontwikkelingen passen niet in de bestaande bebouwing en komen niet overeen met de gemaakte afspraken in het verleden wat betreft architectoni sche vormgeving en passen niet in het huidige bestemmingsplan. Bovendien geeft deze geplande nieuwbouw geen oplossing om betaalbare woningen te realiseren voor jong en oud, omdat deze appartementen veelal voor top- prijzen worden aangeboden. Deze open brief wil tot uitdrukking brengen dat wij als burgers in hoge mate verontrust zijn over de huidige ontwikkelingen van grote appartemen tengebouwen met grootsteedse allures in de kom van Heiloo. Wij dringen er bij de politiek op aan zich uit te spreken over genoemde nieuwbouwplannen. De kiezer heeft er recht op te weten wat er met zijn stem gedaan wordt na de verkiezingen. De bewonersvereniging 'Het Kruis punt1 Secretariaat: E.W.P. Bruin, Maas Geesteranusweg 8, tel. 072-5333767, b.g.g.: F.A.J. Witkamp, tel. 5337584, C.S. de Graaff, tel. 5338469, R.H.J. Bastiaanse, tel. 5338689, en J.H. Brinkhorst, tel. 5332545. HEILOO - Tijdens het politiek debat van 21 februari in 'Willibrord' was het alleen GroenLinks die zich duidelijk uitsprak als voorstander van Diftar. Bij de andere partijen klonk het: „Misschien, mogelijk of niet uitgeslo ten". Alleen de VVD volgt het Diftar Nee standpunt, te weten: naast de 56 glas-, papier- en kledingcontainers die er al staan nog eens 26 van deze contai ners erbij, dan zou de afvalstroom van zelf verminderen en de scheiding van afval beter gaan. Is dit nu supernaïef gedacht of volksverlakkerij? Immers in het rapport dat door Diftar Nee is samengesteld staat dat de aanwezig heid van een milieustraat een positieve, maar slechts marginale bijdrage levert op het inzamelresultaat voor oud papier/karton, glas en textiel. Het VVD/Diftar Nee plan kost de bur gers van Heiloo ongeveer 140.000 Euro, buiten beschouwing gelaten de reeds gemaakte kosten om dit plan uit te broeden! In datzelfde rapport staat nog eens dat uit onderzoek van bureau BEA- (KPMG) blijkt dat gemeenten met Diftar gemiddeld significant meer oud papier/karton, glas en textiel geschei den inzamelen. Uit respect voor de natuur die ons alle grondstoffen levert, maar ook voor een goed milieu voor onze kinderen en kindskinderen zullen we moeten samenwerken om de hoeveelheid afval die wij produceren tot een minimum te beperken. Misschien kost dit ons ongemak of moeite maar hoe eerder wij hiermee beginnen des te minder de pijn zal zijn. Beter ten halve gekeerd, dan ten hele gedwaald. Menno Galama, Heiloo Schlemiel is een studie naar de gevol gen van het knagende gezever dat je uit je slaap houdt. Voor velen die niet in het hier en nu kunnen leven is dat een bestaand en verschrikkelijk probleem. We worden belegerd door een batterij problemen, die niet eeuwig op een oplossing wachten. Maar die de neiging hebben elk ogenblik uit de rij te schie ten om je aandacht te vragen en aan je kop te zitten zeiken. Je kunt schreeu wen, maar ze zullen altijd in een of andere vorm terugkeren. Hoe vaak gebeurt het niet, dat als we praten, een dialoog op de achtergrond wordt gevoerd. Soms om ons te bege leiden en soms om ons te beschermen. Soms heeft die dialoog achter ons hoofd meer waarheidsgehalte dan die we aan de voorkant voeren. Voorafgaand aan de voorstelling speelt Gustav Borreman de monoloog Actor/Dog. Met deze solo won hij de ITS Gouden Gids Publieksprijs. De toegangsprijs voor de voorstelling, waarin o.a.Tamar van den Dop, Michiel Nooter en Xander Straat spelen, bedraagt E 12,50, CJP/65+ E 11,35. Het toneelabonnement is van toepassing. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.30 en 16.00 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook: container op de parkeerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Ook: container bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Donderdag De Duif, Mariënstein 180. tussen 08.30 en 16.30 uur. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. tussen 09.00 en 12.00 uur. Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw, op de hoek Pastoor van Muijenweg- De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Paulusschool huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg- Ewisweg- Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Op dinsdag 12 maart, aanvang 20.15 uur speelt Paul Haenen 'Leren Lachen', een voorstelling over het leven en over humor. Waarom kunnen sommige mensen makkelijk lachen en anderen heel moeilijk. Heeft het met intelligentie te maken of met frustra ties. Volgens Haenen, die zelf moeilijk lacht, kun je lachen leren. Het lijkt hem vooral leuk om mensen die nooit lachen vanavond voor een keer aan het lachen te krijgen. Mensen lachen vaak niet om een grap maar lachen omdat ze zin hebben om te lachen. Met geheel nieuwe uitgangs punten zal hij in deze literair-humoris- tische voorstelling de grenzen van cabaret, toneel, muziek en humor ver kennen. Direct, persoonlijk, actueel en eigenzinnig. Haenen gaat zijn eigen weg. De toegangsprijs bedraagt E 13,60, CJP/65+ E 12,50. Op zondag 3 maart, aanvang 11.30 uur speelt Ellen Kiewiet de koffievoorstel- ling Mijn moeder heeft een petticoat. De voorstelling vol muziek is het per soonlijk solodebuut waarin Ellen haar liefde voor de oude Amerikaanse musi cals, shows en revues volop kwijt kan. Ellen Kiewiet zingt en tapdanst haar droom over Broadway. Met haar spon tane vertolkingen van de prachtige songs krijgt elk nummer een eigen identiteit. Het publiek herkent zich in Ellens struggle for succes die zij humo ristisch op de hak neemt en geniet van de prachtige songs. De swingende dans, de kostuums en de muzikale kwinksla gen van pianiste Sandra de Bruin zor-' gen voor een unieke Broadway sfeer. De toegangsprijs bedraagt E 10,20, CJP/65 E 9,10. In Teer, de eerste avondvullende caba retvoorstelling van Droog Brood, spe len Bas Hoeflaak en Peter van de Witte twee jongens, die op zoek zijn naar vriendschap. Geen eenvoudige klus, immers: vrienden zijn schaars. En goede vrienden al helemaal. Hoe ver gaan ze om hun doel te bereiken? Ver! Want alleen is ook maar alleen. Toegangsprijs E 11,35, CJP/65+ E 10,20. Cabaretabonnement van toepas sing. U vindt theater De Beun aan de Willibrordusweg 2 te Heilootel. 072- 5333156. HEILOO - Wees maar niet bang, dit wordt geen saai verhaal over een stoffi ge huiskamergeleerde. Integendeel. In dit nieuwe kinderstuk van de Heiloöer Toneelvereniging Professor Distelpunt brengt een bont gezelschap volop leven in de brouwerij! Wat zou je denken van een deftige butler, een bereisde avontu rierster, een bazige hospita, een ver vaarlijke zeerover, een hele sluwe oplichtster en de domste boef sinds de lange Averell Dalton. Waar het allemaal om gaat is de ontzet tend speciale uitvinding van de Professor, de toekomstkijkmachine! Precies, de naam zegt het al, een machi ne waarmee je in de toekomst kunt kij ken; die moet miljoenen of wel miljar den waard zijn. Wie zou die niet willen hebben? De butler en de hospita zijn er in ieder geval niet blij mee. De avonturierster, de boeven en de zeerover zien die machine wél zitten. Alleen twee van hen helpen de professor en de andere twee juist niet. Wat ingewikkeld alle maal, maar ook spannend. Je zou mis schien best wel willen weten hoe dat allemaal af gaat lopen. Nou dan moet je toch een kaartje gaan kopen voor de voorstelling. Want de toekomstkijkmachine van de professor is nog niet af. Daar moet het Deltacircoon, een heel speciaal mine raal uit Verweggisstan, nog in geplaatst worden. En of dat allemaal gaat luk ken? Ga het zelf meebeleven in een voorstelling vol spektakel, liedjes en lol. Professor Distelpunt is te zien in Theater de Beun in Heiloo op 15,16 en 17 maart. Aanvang vrijdag 19.15 uur, zaterdag en zondag 13.30 en 16.00 uur, entree euro 2,70, donateurs euro 1,35. De voorverkoop start op vrijdag 1 maart bij de bekende adressen: Reisbureau Holland International, Boekhandel de Schrijverij, Sigaren magazijn 't Hoekje, C1000 Ypestein. Theater De Beun ma. t/m vrij. van 13.30 tot 17.00 uur, of vanaf een uur voor de voorstelling. Voor inlichtingen en reser veringen, Jaap Schuuring, tel. 072- 5115511. m |ll|i De butler vindt het maar niks om voor zo'n brokkenmaker te werken! (foto: A.de Graaf) HEILOO - De tweemaandelijkse CD- rom uitleg in de bibliotheek van Heiloo trekt elke keer weer nieuwe belangstel lenden. Voor hen die meer willen weten over bepaalde cd-rom's en hun werking en voor hen die 'gewoon' geïnteres seerd zijn houdt de Openbare Bibliotheek Heiloo iedere eerste dins dag van de oneven maanden van 15.00 tot 16.00 uur een cd-rom uitleg. De uitleg heeft een open Karakter: deelname is gratis en iedereen kan in en uit lopen. In het kort komt aan de orde wat een cd-rom is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de computer, daarnaast wordt steeds een aantal in het oog springende cd-rom's behan deld. De eerstvolgende cd-rom uitleg vindt plaats op dinsdag 5 maart. Deze behan delde cd-rom's kunnen na de uitleg ook worden geleend, evenals alle andere 650 cd-rom's van de bibliotheek in Heiloo. De prijzen zijn E 1,40, E 2,80 of E 4,20 met een uitleentermijn van drie weken. HEILOO - Dit weekend was de Buk Buk het strijdtoneel voor 15 lokale en over het algemeen onervaren bands. Belangrijkste doel van deze voorron des was het vergaren van een felbe geerde plaats in de finale op zaterdag 2 maart van de Big Buk Buk Band Battle, oftewel 5 x B. Daarnaast was het voor de bands een mooie kans om eens op een .bühne op te treden, in een mooie zaal, voor een echt publiek met gebruikmaking van goede licht- en geluidsapparatuur. Deze achterliggen de gedachte van dit 'grote prijs'-achtige evenement zorgde voor de ongedwon gen en enthousiaste manier waarop alle bands zich dit weekend presenteerden. Vrijdag beet Last Minute het spits af in een nog bijna lege Buk. Gelukkig leker de vier muzikanten in de dop zich daar niet aan te storen. Hun ouders waren er namelijk wel, net als vv:ü klasgenoten en vriendjes die de groep enthousiast toejuichten. Ondanks de jonge leeftijd van de bandleden en het feit dat het publiek nog onderweg was, klonk Last Minute als een klok. Met solide blues- rock-üchtige nummers, die hun kracht voor een groot deel dankten aan een gitarist met potentie maakte Last Minute indruk. Ook D'OPK maakte indruk, maar dan wel op de liefhebber van rap. De Nederhop van de drie jongens kwam hard aan. De scherpe teksten die door de twee rappers de zaal in werden geslingerd, onder begeleiding van de ritmische scratchkunsten van de derde man, konden rekenen op instemmend knikkende hoofden van de ondertussen toestromende toeschouwers. De band die de meeste indruk maakte deze avond was echter Johnnie Rook. Stevige en innovatieve muziek met melodieus gitaarspel in een gerouti neerd samenspel dat duidelijk maakte dat de drie mannen en één vrouw al langer, en niet slechts op een zolderka mertje, met elkaar musiceren. Bijzonder aan Johnnie Rook was het gebruik van de drumcomputer waar een van de bandleden zowel zware bas sen als vette drums uit wist te persen. Zowel Johhnie Rock als de Nederhopformatie D'OPK werden door de jury aangewezen als potentiële kanshebbers voor de finale. Deze jury, bestaande uit Joost Klaasse (programmeur van de Buk), Chris Dekker (programmeur van jongeren centrum De Koog in Langedijk en tevens manager van de Langedijker formatie The Drift en zelf muzikant), Marno Rezelman (ex-gitarist van de formatie Martelpap) en Onno Blom (pr-medewerker van de Buk) lette bij hun ongetwijfeld zware taak op criteria als originaliteit, kwaliteit en potentie. Zaterdag was het bij aanvang meteen al wat drukker dan de dag ervoor, wat absoluut bijdroeg aan de steer. Of het ook bijdroeg aan de muzikale kwaliteit was niet meteen waarneembaar, maar ook deze avond waren de twee bands die van de jury mochten blijven wel bands die uitblonken door originaliteit en kwaliteit. Wederom hip hop van De Redenaars, die duidelijk geïnspireerd waren door de grootheden der hip hop. De tweede winnaar van deze tweede voorrondereeks was de rockformatie Lynx, die nummers met een hoge hit potentie tentoon stelden. Zondag koos de jury Yarn en Plank uit tot de beste van de avond. Vooral Yarn, met hun stampende ska, gecombineerd met punk en zelfs snoeiharde metal, was meteen een duidelijke kanshebber. De jury had deze avond vooral zin in deze muzieksoort, aangezien ook Plank, die zich eveneens heeft gespe cialiseerd in de combinatie punk-metal, doorgaat naar de finale. Dit weekend voorafgaande aan de grote finale van aanstaande zaterdag maakte in ieder geval duidelijk dat er nog heel wat te genieten als wel te ver wachten valt van lokale en beginnende bands. Misschien zullen ze niet allemaal ooit de gehoopte hit scoren, laat staan volle zalen trekken, maar met zowel het getoonde enthousiasme als indruk wekkende originaliteit heeft elke band in ieder geval bij de bezoekers van deze voorrondes waardering geoogst. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. RÏMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens. dag en nacht bereikbaar: tel. 0900-0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: W.G.A. Meijer, Kennemerstraatweg 389,1851 NE Heiloo, tel. 5331122. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. O.V. (openbaar vervoer) taxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2,1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50 plussers. Inlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. J. Kleene Verbeek (secr.), Boekenstein 29, 1852 WS Heiloo, tel. 5340097 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Woensdag 14.00-16.00 uur Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) woens dag open van 14.00 tot 16.30 uur, m.u.v. 1 en 8 augustus. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oude re bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, dagelijks geopend van 09.00 tot 17.00 uur. ALKMAAR - Anousha N'Zumé heeft vanwege privé-omstandigheden haar optreden in Alkmaar op dinsdag 26 februari helaas moeten afzeggen. Gelukkig is topcabaretier Marcel Verreck bereid gevonden haar plaats in te nemen. Hij zal na Nico van der Knaap acte de présence geven. Marcel Verreck maakte eerder deel uit van het theaterduo Verreck Pleijsier. Hij zal zijn publiek nu vermaken met zijn nieuwste solo-programma 'Van Mars'. ALKMAAR - De accordeonvereni ging Vita-Nova uit Alkmaar geeft op zaterdag 2 maart weer haar jaarlijkse donateurconcert in gebouw de Rekere, Muiderwaard 396 te Alkmaar. De aan vang van de voorstelling is om 20.00 uur. Elk jaar weer biedt Vita-Nova haar donateurs een concert aan als dank voor hun bijdrage in de kosten van de vereniging. Het B-orkest gaat dit jaar op een spe ciale buitenlandse toer. Naast een Israëlische stuk staat er ook een com positie van Astor Piazzolla, de compo nist van de onvergetelijke Latijnse tango Adios Nonino, dat op het huwe lijk van Prins Willem Alexander met Maxima werd uitgevoerd, op het pro gramma. Verder worden ook de passo doble en bosa nova niet vergeten. Dit orkest staat onder leiding van Jan Rol. Na een korte pauze treedt het senio renorkest aan. Zij gaan meer de klassieke kant op, via My Fair Lady en Spanish Eyes naar de Radetsky mars. Ook hier staat Jan Rol voor het orkest. In de pauze vindt de bekende verloting plaats waar gedurende het bal de hoofdprijs wordt getrokken. Na de pauze treedt het A-orkest op. Zij voe ren onder andere werken uit van Sjostakovitsj, Ballet suite nr.l en van Kees Vlak, New York ouverture. Ook zij zullen een stuk van Astor Piazzolla vertolken. Dit orkest staat onder lei ding van Andre Elders. Gedurende dit optreden, dat ook bijgewoond zal wor den door de wethouder Culturele Zaken van Alkmaar, H. Eggermont, zal Wil Min gefeliciteerd worden met haar 50-jarig jubileum bij de vereniging. Na afloop is er een ouderwets bal onder leiding van Ton Loos. De kaarten kosten 4 euro per stuk en zijn te bestellen op tel. 072-5125627 en eventueel te verkrijgen aan de ingang. Voor de donateurs is de toegang gratis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 6