De Egmonden HYPOTHEKEN iHHBe deel Metzelaar Écht kiezen d Examen doen dit jaar Hoveniersbedrijf 24 april verschijnt de Grote belangstelling voor nieuwbouwproject Torenduin jjp >i ^elicatessen K zwembad Loos ZWEMINSTRUCTEUR m/v THUIS EN TOCH UIT? Wilt u adverteren? bel 072 5330175 MMt M ührerTV^rTjod e 'HET BUFFETTENPALEIS UITKIJKPOST - 6 MAART 2002 - PAGINA 10 I llllill ledereen die kiest voor kwaliteit in het leven, wéét gevoelsmatig dat thuiskomen méér betekent dan zomaar ergens wonen. Bij die lifestyle past eerder een weloverwogen financiering dan een snelle standaard hypotheek. Samen met uw adviseur van Alpha Hypotheken komt u tot de winnende keuze. Het resultaat van professioneel wikken en wegen. Inmiddels bewijzen duizenden mensen dat het werkt. Dankzij Alpha Hypotheken komen zij thuis met een goed gevoel en bevestigen wat bijna iedereen onbewust wel weet... Alpha Hypotheken Alkmaar Kennemerstraatweg 117,1814 GE Alkmaar Tel. 072 509 60 30, Fax. 072 509 60 31, kantoor@alkmaar.alphahyp.nl Alpha Hypotheken heeft het Keurmerk Hypotheek Bemiddeling en is aantrekkelijk sterk U vindt Alpha Hypotheken in de volgende plaatsen Hoofdkantoor: Alkmaar Kennemerstraatweg 117,1814 GE -Tel. 072 509 60 60 Alphen a/d Rijn Amersfoort Amsterdam Den Haag EindhovenHaarlem Hoofddorp Purmerend Rotterdam SchagenSchiphol Utrecht en natuurlijk ook op internet: www.alphahypotheken.nl L particulier projecten Zin om wat bij te verdienen deze zomer. Ben je beschikbaar vanaf dit moment op vrijdagavond en zaterdag? En vanaf 1 juni ook doordeweeks. Bel of schrijf naar: zoekt enthousiaste Wij hebben plaats voor een zwemleskracht die van zijn vak houdt. Ga je graag met mensen om en wil je zelfstandig werken, waarbij je alle facetten van het lesgeven kunt benutten? Dan ben je bij ons op de juiste plaats. Voor meer informatie: Zwembad Loos, De Omloop 9,1852 RJ Heiloo, tel. 072 533 5991 (contactpers. mw. A. Interna) voor O a ontwerpen van uw nieuwe tuin, Wii bieden u een ruime keus sigaren o.a. Justus van Maurik, Heeren van Ruysdael, Huifkar, Balmoral; Klimaatkast met Long Filters: grote bekende merken. 2e sortering sigaren, luxe aanstekers. Mooie collectie wijnen uil o.a. Zuid-Afrika en Zuid-Europa: Lectuur: Wenskaarten: Schrijfwaren: CD's: DVD's en video's: Tevens HET adres voor Staatsloten Ticketbox Lotto Toto. Tot ziens bij: Tabakspeciaalzaak Cor en Els Aldewereld Vondelstraat 1 tegenover Vegro 1813 AA Alkmaar, tel/fax 5404530 Traiteur, Partycatering en Maaltijdbezorging Van eenvoudige hapjes en salades tot zeer luxe Buffetten en Diners Wij maken van elke HAPPENING een FEEST! "Het BUFFETTENPALEIS" KVG St. Monica Thee bij de NBvP Roos Verlinden in bibliotheek Nederlands Kampioenschap baansnowboarden Clubavond Defa Yoorj aarsconcert Eensgezindheid Dumont Maak een afspraak voor een bezoek aan onze Showroom STC Alkmaar Sanitair Tegel Centrum Alkmaar Voorjaarsconcert The Seasight Singers Boekenpresentatie 80's/90's Party bij de Buk Buk jf 'W$% §:T| jx f W':§M\ - x T - - aLphn A r c h i t e t c? n h u r u Bergeonstraat 36 1851 KB Heiloo telefoon (072) 533 53 80 telefax (072) 532 21 16 Winkelhort 2$ 1851 HT Heiloo Tol 072533548$ ta.v. Dhr P. Boerlage of mw. W. Mossel aanleg en onderhoud, bestrating en herbestrating, plaatsen van schuttingen, enz. Voor vrijblijvende prijsopgave 06-17910940 na 18.00 uur 025Ï-655283 Wij informeren u van harte persoonlijk, per post of per email over onze mogelijkheden Een lust voor het oog, een streling voor de tong! Molenlei 13 - 1921 CX Akersloot, Telefoon 072 5340834 Fax: 072-5323317 E-mail: buffettenpaleis@wish.net HEILOO - Woensdag 13 maart is er weer een ledenavond van het KVG. Voor deze bijeenkomst heeft het bestuur Sigrid Ivo uitgenodigd van het Tassenmuseum 'Hendrikje' uit Amstel veen. Mevrouw Ivo is conservator/eige naresse van genoemd museum en zal als geen ander de geschiedenis van de tas door de eeuwen heen uit de doeken kunnen doen. Er zullen dia's vertoond worden als ook enkele museumstuk ken. Niet alleen het uiterlijk van de tas, ook allerlei accessoires komen aan bod. Spreekster noemt de tas dan ook 'het geheime laatje van de vrouw'! Niet-leden zijn welkom. Zij betalen euro 3,50 inclusief een kop koffie/thee. De avond begint om 20.00 uur in het Willibrordushuis, Westerweg 265-276 te Heiloo, tel. 072-5336137 of 5334234. Op woensdag 20 maart is de jaarlijkse koffieochtend. Naast een eucharistie viering zal tijdens het koffie-uurtje de heer van Diepen spreken over 'Huisvesting voor senioren, nu en in de toekomst'. Aanvang 9.00 uur, eveneens in het Willibrordushüis. HEILOO - De NBvP, Vrouwen van Nu, afdeling Heiloo, organiseert een avond waarin thee centraal staat. Mevrouw de Haan van de Theeklipper uit Heiloo komt van alles vertellen over de verschillende soorten thee die er zijn. Zij zal allerlei theesoorten laten proeven en deze zullen worden verge zeld van zoete en hartige hapjes om de thee nog beter te laten smaken. Deze avond zal worden gehouden op woens dag 13 maart in het Trefpunt, en begint om 20.00 uur. Deze avond is voor ieder een toegankelijk, leden betalen euro 1,60, de toegang voor niet-leden bedraagt euro 4.-. EGMOND - In de Boekenweek komt de Nederlandse schrijfster van eigen tijdse liefdesromans zoals 'Ja, duizend maal ja', 'Liefde op Texel' en 'Vrouwen voordewind' Roos Verlinden naar de bibliotheek van Egmond aan Zee. Roos Verlinden was als fysiotherapeute al geboeid door de verhalen van patiën ten. Haar schrijversloopbaan begon met het herschrijven en vertalen van vakboeken. Naast haar werk voor een uitgeverij begon ze met het schrijven van korte verhalen en columns. Ze las ook veel, maar ze kon weinig boeken vinden waarin ze helemaal werd mee gesleept. Boeken over mensen van haar eigen leeftijd, die gewoon in het leven staan, maar wel wat meemaken. Over liefde, scheiden en opnieuw beginnen. Toen dacht ze: laat ik het zelf schrijven. Ondertussen zijn er al vier boeken ver schenen en veel vrouwen hebben al kennisgemaakt met de herkenbare hoofdpersonen in haar boeken. Op woensdag 20 maart kunt u kenni smaken met Roos Verlinden in de bibli otheek van Egmond aan Zee, Torensduin 1, aanvang 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar in de voor verkoop in alle vestigingen van biblio theek Egmond voor E 4,50, voor leden van de bibliotheek voor E 3,50. BERGEN - Torenhoge sprongen, pijl snelle afdalingen. Afgelopen zaterdag waren de plastic borstels van skiclub II Primo uit Bergen het toneel van de derde wedstrijd van het Nederlands Kampioenschap Baansnowboarden. Het NK-Baan is een serie van vier wed strijden op verschillende openlucht borstelbanen door het hele land, waar in jong binnenlands snowboardtalent de kans krijgt zich te ontwikkelen in de disciplines alpine en freestyle. Het publiek kreeg een spektakel voor geschoteld dat II Primo acht medailles opleverde. Vooral bij het onderdeel freestyle was de Bergense club erg suc cesvol. Debutantes Laura Verschoor uit Bergen en Mirjam Brakenhof uit Warmenhuizen kaapten bij de dames jeugd respectievelijk het goud en het zilver voor de neus van de concurrentie weg. De junioren dames werden gedo mineerd door Sanne Hopman uit Bergen, die met drie prachtige spron gen de eerste plaats bemachtigde. Op het ereschavot Bij de heren jeugd was Amwo Wolfs uit Egmond-Binnen een maatje te groot voor zijn tegenstanders. Met zijn tech nisch perfecte optreden haalde hij de beste score van de dag en daarmee de hoogste trede van het erepodium. Zijn trainingsmaatje Julian Heffelaar uit Alkmaar was goed voor de tweede plaats. Fa'voriet voor de nationale titel Barry den Nijs uit Amsterdam, die ook voor II Primo uitkomt, had een slechte dag en werd bij de heren senioren uitgescha keld. Daardoor kon Lars van Westen uit Bergen het goud pakken. Niels Jonker uit Castricum ging er vandoor met de zilveren medaille. Het onderdeel alpine verliep minder voorspoedig voor II Primo. Lokale hel den Willem Thijsse en Jan Wouter Kamp grepen naast het podium. Wel eindigde Mirjam Brakenhof uit Warmenhuizen bij de dames jeugd wederom op de eerste plaats. EGMOND - Op vrijdag 8 maart houdt fotoclub DEFA haar volgende cluba vond. Als gastspreker is uitgenodigd de natuurfotograaf Peter Zwitser. Iedereen die belangstelling heeft om bij de voordracht aanwezig te zijn is welkom in het R.K. verenigingsgebouw aan de Wilhelminastraat 12a te Egmond aan Zee. De aanvang is 20.00 uur. EGMOND - Fanfareorkest Eensge zindheid geeft op 9 maart een dona teursconcert in dorpshuis de Schulp te Egmond-Binnen. Het concert begint om 20.00 uur en is voor donateurs gra tis toegankelijk. Niet donateurs betalen een toegangsprijs van E 3,- per per soon.Tijdens het concert zullen het fan fareorkest onder leiding van Karei Bruin en het opleidingsorkest onder leiding van Birgitte van Es optreden. Het programma is samengesteld uit onderdelen van uiteenlopende aard, zoals klassieke muziek, film- en amuse mentsmuziek. Het programma is om ca. 22.30 uur afgelopen. Elke bezoeker ontvangt in de concertzaal een pro grammaoverzicht. Tegelzetbedrijf J Aannemers van alle soorten tegelwerk WM !gwjp V Tm Cruyscamplaan 24 1851 XB Heiloo - V Tel.072 533 95 36 Fax 072 5332248 - Autotel. 06 5321 2966 Scheldestraat 8 Alkmaar 072 5201065 Internet: www.tegelzetbedrijfdumont.nl EGMOND - Op zondag 10 maart om 15.00 uur brengen The Seasight Singers in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef een voorjaarsconcert ten gehore met een zeer gevarieerde keuze uit hun repertoire. Medewerking wordt ver leend door de sopraan Maruscha Ypma, die al vaak als soliste met het koor is opgetreden. The Seasight Singers uit Bergen, momenteel bestaande uit 33 leden, hebben een breed repertoire op het gebied van de lichte muziek met een accent op close harmony-arrangemen- ten. Daarnaast zingen zij ook enkele oud-Nederlandse liedjes. Het koor staat sinds januari 2001 onder leiding van dirigent Stefan Terpstra uit Alkmaar. Hij is in onze regio bekend geworden door de musicals, die onder zijn leiding zijn uitgevoerd door leerlin gen van het Willen Blaeu-College. The Seasight Singers worden aan de piano begeleid door de pianiste Diny van den Akker uit Bergen. De toegangsprijs voor het concert is E 9.50, Pas 65+/CJP E 7.-, kinderen tot 12 jaar E 4.50, koffie en koek inbegrepen. Kaarten kunnen van te voren telefo nisch besteld worden op de nummers 072-5062033 en 072-5062387. Galerie Conny van Kasteel Tentoonstelling werken van Jean Mauboulès en Marry Teeuwen, geo pend van donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur, of op afspraak, tel. 072-5067151. Aan de Noorderstraat 4 te Egmond aan Zee. Huisartsenpraktijk Egmond Tot 1 mei expositie aquarellen van Gonny van Dongen, Adm. De Ruyterweg 1 te Egmond aan Zee. Dagelijks van 8.00 tot 17.00 uur of na telefonische afspraak. Informatie 072- 5334033. Galerie De Kapberg Wisselende exposities aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef, geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel. 072-5062645. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, geopend van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. BERGEN - Zaterdag 9 maart wordt om 16.00 uur het boek de Nomade gepresenteerd in het Kunstenaars centrum Bergen (KCB), Plein 7 te Bergen. Dan wordt ook de tentoonstel ling met dezelfde titel geopend. Schrijvers Pieters Boskma, Adriaan van Dis en Joost Zwagerman zullen de pre sentatie en opening verrichten. Vijfjaar geleden vatten de kunstenaars Pieter Bijwaard en Harald Vlugt samen met Robbert Jan Blekemolen het idee op om een aantal projecten voor en door kunstenaars te starten. Het eerste project is de Nomade, een monumen taal boek (40 x 50 cm) waaraan veer tien beeldend kunstenaars en veertien schrijvers deelnemen. De schrijvers leverden ongepubliceerde poëzie of proza, de beeldend kunstenaars onuit gegeven grafiek. Behalve het boek de Nomade is er een expositie van litho's van een zevental kunstenaars van wie ook werk in het boek is opgenomen: Pieter Bijwaard, Helen Frik, Nour-Eddine Jarram, Pieter Laurens Mol, Uwe Poth, Emo Verkerk en Harald Vlugt. Openingstijden woensdag tot en met vrijdag 13.00 tot 17.00 uur, zaterdag 11.00 tot 17.00 uur en zondag 13.00 tot 17.00 uur, tel. 072-5894195. De tentoon stelling duurt tot en met 7 april. HEILOO - Op vrijdag 8 maart houdt de Buk een 80's/90's party als nooit tevoren, de dj's Riqeut avec dela Quiffe en Dj Pyrlewatch zullen de tent laten schudden zoals alleen zij dat kunnen. Alle gouwe ouwe en iets minder oude platen die het de afgelopen jaren goed hebben gedaan zullen voorbij komen. De dress-code is weird. Als je het leuk vindt mag je jezelf dus in de vreemdste uitdossingen hijsen, maar je kunt natuurlijk ook gewoon normaal doen. De entree is gratis aan de Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo. De zaal is open om 21.00 uur. Kijk ook eens op www.bukbuk.nl. De fotograaf Petej Zwitser is afkomstig uit Castricum. Voor fotoclub DEFA verzorgt hij een diapresentatie met divers fotowerk. Hij laat onder andere beelden zien van zijn vele reizen naar de Shetlands (een eilandengroep ten noorden van Schotland) en zijn beleve nissen in Alaska, waar hij diverse beren ontmoette. Peter Zwitser heeft regel matig met zijn fotowerk geëxposeerd en er zijn diverse fraaie ansichtkaarten van hem uitgebracht. Voor de reis- en natuurfotografielief hebbers is het een lust voor het oog. Ook niet-leden zijn uitgenodigd. Voor meer informatie belt u met tel. 072- 5065950. EGMOND - Op 1 maart bezochten ruim 150 belangstellenden de verkoop- en voorlichtingsmiddag over nieuw bouwproject Torenduin in Egmond aan Zee. Project Torenduin dat op circa 150 meter van zee gerealiseerd zal worden, bestaat uit acht eengezinswoningen, 33 koopappartementen voor senioren en twintig huurappartementen voor senio ren. De omgeving van Egmond aan Zee diende als inspiratiebron voor de ontwerpers van Torenduin. Het resul taat is een vernieuwend, fris en krachtig project. Wanneer 75% van de apparte menten verkocht is wordt er begonnen met de bouw. Inwoners van de gemeen te Bergen krijgen tot 21 maart voor rang bij de verkoop. Project Torenduin De 33 koopappartementen worden speciaal gebouw voor senioren vanaf 55 jaar. De koopappartementen wor den in twee woonblokken gebouwd. Acht appartementen bevinden zich op de begane grond en 25 op de eerste, tweede en derde verdieping. De opper vlakte van de driekamerwoningen bedraagt circa 100 m2. Op de bovenste laag van blok 1 en blok 3 liggen vier appartementen die met recht 'penthou se' genoemd mogen worden. Alle bewoners van de koopappartementen beschikken over een eigen parkeer plaats in de parkeerkelder. Complex Torenduin combineert koop- en huurappartementen. Een aantal voorzieningen, zoals de gemeenschap pelijke recreatieruimte, zijn bestemd voor alle bewoners. Deze zijn zo ont worpen dat, indien nodig, er voldoende ruimte is om goede zorg te verlenen. Bewoners kunnen een abonnement nemen op het Comfortarrangement waarmee zij verzekerd zijn van hoog waardige dienstverlening op maat. De appartementen zijn vanaf euro 249.000,- v.o.n. te koop. De acht eensgezinswoningen bestaan uit een hal, toilet, woonkamer, keuken, berging en twee of drie slaapkamers. De woningen beschikken over een patio en elke woning heeft een par keerplaats. De eengezinswoningen zijn vanaf euro 265.000,- v.o.n. te koop. Prijzen zijn incl. parkeerplaats en excl. bouwrente. Belangstellenden kunnen zich richten tot: Hopman ERA Makelaars, Dorpsstraat 39 te Castricum, tel. 0251- 657700 of Kennemerstraatweg 330 te Heiloo, tel. 072-5334095. Voor meer informatie: www.hopman.nu Torenduin is een project van Woonzorg Nederland Senioren van nu willen zo lang moge lijk zelfstandig blijven wonen. Niet alleen in een comfortabele woning, maar ook met de nodige zorg- en dienstverlening binnen handbereik. Woonzorg Nederland streeft ernaar senioren unieke combinaties van wonen, zorg en diensten te bieden. Omdat mogelijk te maken, kent Woonzorg Nederland een breed scala van woon-, zorg- en dienstverlenings- vormen. Zij bouwt en beheert wonin gen en zet samen met lokale organisa ties en zorginstellingen nieuwe projec ten op. Met als doel wonen, zorg- en dienstverlening zo optimaal mogelijk te combineren. Woonzorg Nederland is de grootste landelijke werkzame organisatie op het gebied van seniorenhuisvesting. De organisatie beheert een breed spec trum aan woonvormen van bescher mende woonvormen tot wooncentra met meerdere niveaus van dienstverle ning. Een impressie van de appartementen van Torenduin.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10