Eerste steen Villa Lilla kinderdagverblijf gelegd Boe%ntv» i TB .aZ - •1 :ii Medische diensten Kerkagenda 4 Schilder Jörgen Bolten pakt de draad van het familiebedrijf op i Mooiste Levensliedjes m Mijn grootvader Picasso 100 Mooiste Levensliedjes 23,95 DEUTEKOM UITKIJKPOST - 6 MAART 2002 - PAGINA 2 1 Groei en Bloei Landelijke Open Huis route trekt veel kopers Boekenweek in de bibliotheek Mijn grootvader Picasso door Marina Picasso Boek van de week: oo Winkelhof H Loo 53 Tel 5335535 GroenLinks vergadert Klaverjas Drive 100 Mooiste Levensliedjes CD van de week: Voor- en achternaam M/V Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. 1 v.a. 18 jaar 108,00 7,00 40,00 55,00 1 Agenda Sporthal Het Vennewater .-,' S/" Ï/'fyyf Valence de Haas legde samen met wethouder Evalyn Schoutsen-Bolten de eerste steen van kinderdagverblijf Villa Lilla. In september moet de bouw voltooid zijn. foto Team de Haas) HEILOO - Donderdag 28 februari1 vond de officiële start plaats van de bouw van het nieuwe kinderdagverblijf Villa Lilla in Heiloo. De 7-jarige Valence de Haas, dochter van initiatief neemster Suzanne Koomen, legde samen met wethouder Evalyn Schoutsen-Bolten de eerste steen. Ondanks de niet aflatende regenbuien, die op het moment van de 'legging' hun hoogtepunt leken te bereiken, waren er een flink aantal genodigden die het feestje niet wilde missen. De gemeente Heiloo, Woningstichting Heiloo, archi tecten, familie, vrienden en kennissen en andere genodigden trotseerden het waterballet en lieten zich na afloop de koffie met gebak in restaurant Klein Varnebroek goed smaken. Villa Lilla De behoefte aan kinderdagverblijven blijkt nog immer groot. Sinds in januari de bouw van kinderdagverblijf Villa Lilla bekend werd gemaakt, zijn er al zo'n honderd aanmeldingen binnen gekomen. In opdracht van de Woningstichting werd in januari al gestart met de voor bereidende werkzaamheden van de bouw van Villa Lilla op de plek van de vroegere fietsenstalling van zwembad Het Baafje. De bedoeling is dat het par ticuliere kinderdagverblijf in septem ber de deuren kan openen. Het gebouw herbergt 43 kindplaatsen, waarvan er negen voor baby's, veertien voor peuters en twintig voor de naschoolse opvang bestemd zijn. De gemeente heeft de benodigde 838 m2 grond verkocht aan Woningstichting Heiloo, voor een prijs die is gekoppeld aan een maatschappelijke doelstelling, om zo de mogelijkheid voor het uit breiden van kinderopvang in Heiloo eén positieve impuls te geven. Het pand wordt verhuurd aan Kinder opvang Stam en Koomen. Volgens Suzanne Koomen is het 'Een droom die in vervulling gaat'. Ze vindt het te gek dat twee van 'die meiden' zoiets kunnen realiseren. Suzanne leer de mede-initiatiefneemster Pauline Stam tien jaar geleden kennen tijdens de LKC-opleiding. Toen zij elkaar vier jaar geleden weer tegen het lijf liepen besloten zij samen verder te gaan. Hoewel de twee eerst een andere loca tie op het oog hadden, werd na overleg met de gemeente de grond aan Het Baafje de aangewezen plek. Met name wethouder Schoutsen- Bolten en voormalig wethouder Juup Wuijster hebben zich voor de bouw van het kinderdagverblijf ingezet. Het bouwproject wordt door beide dames graag aan de Woningstichting Heiloo overgelaten. Volgens Suzanne Koomen heeft zij samen met Pauline wel de nodige kennis over kinderen in huis, maar businessplannen, gebruikersver gunningen en de strenge eisen van de GGZ en brandweer zijn toch andere koek. Stimuleringsregeling kinderopvang Wethouder Schoutsen-Bolten was nog maar net wethoudef toen de dames Stam en Koomen 'op gesprek kwamen'. Zij zag twee enthousiaste vrouwen voor zich die het plan hadden opgevat een kinderdagverblijf op te richten in Heiloo. Via de gemeente zochten zij naar een geschikte plek en hulp bij de verdere planologische en welstandelij- ke procedures, én een bijdrage uit de stimuleringsregeling kinderopvang. In het kader van deze regeling kreeg de gemeente namelijk een bedrag van 0,5 miljoen euro om 82 nieuwe kindplaat sen te realiseren, zowel in de dag- als buitenschoolse opvang. Hoewel volgens de wethouder niet alle particuliere initiatieven tot realisering leiden, hielden Koomen en Stam stug vol. Zowat vier jaar (en heel veel erva ring) verder, zien de dames hun geduld dan toch beloond. In de Woning stichting werd een goede bouwer gevonden, de gemeente kwam tege moet door de grond relatief goedkoop aan te bieden, die wordt geëxploiteerd door de Woningstichting zonder winst oogmerk. „Een win-win situatie voor de kinder opvang Heiloo", aldus Evalyn Schoutsen-Bolten, „want dat daar een gebrek aan is hoef ik jullie niet te ver tellen gezien de wachtlijsten. Ik zou pas echt tevreden zijn als ouders konden kiezen waar ze hun kinderen onder brengen. Kiezen voor een pedagogisch klimaat, een sfeer die bij ze past. Nu is het nog zo dat daar waar plaats is zal ik wel heen moéten." Doordat de stimuleringsmaatregel nog een jaar doorloopt kunnen Stam en Koomen nog gebruik maken van een premie per gerealiseerde kindplaats. Word de kinderopvangplaatsen niet uitgebreid, dan. vloeit het geld weer terug naar het rijk. „Zonde", zo beaam de de wethouder, „we besteden het toch liever daar waar het voor bedoeld is. Met het realiseren van deze 43 kind plaatsen in Villa Lilla hoeven ze daar in Den Haag niet meer op te rekenen!" De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur; dinsdag van 9.00 tof 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9 00 tot 17.00 uur; woensdag is de redactie afwezig. II Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voort m stukken te bewerken, in te korten te vérplaatsen naar een volgende editie of met te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, 4 072-5330175, fax 072-5335644, e%iail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■I Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt pen foto's en floppy's retour. Deze kunt u a|n de balie van de Uitkijkpost op korrm halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeeifl erivelop meesturen voor terugzending. Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week)- Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c. werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. HEILOO - Donderdag 14 maart wordt door Groei en Bloei afdeling Heiloo en Omstreken een kijkje genomen achter de schermen van een echte kwekerij. Aan de hand van dia's zal Hans Kramer van kwekerij De Hessenhof vertellen en laten zien wat er zoal moet gebeuren om een goed assortiment kweekgoed te kunnen aanbieden. Hoe wordt een assortiment bepaald, hoe komen we aan nieuwe soorten, selectie en veredeling hiervan en de verschillende manieren van vermeer dering. Dit klinkt allemaal wat tech nisch, maar in deze lezing zijn het voor al de planten die aan bod komen. Hierbij zullen verschillende dia's wor den vertoond. In de pauze kunnen diverse planten worden bekeken en gekocht. Al met al een uitstekende warming up voor de ware tuinliefhebber, gezien het voor jaar dat voor de deur staat. De avond wordt zoals gebruikelijk gehouden in het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord, aanvang 20.00 uur. De toe gang is vrij. HEILOO - Kopers zijn afgelopen zaterdag weer in groten getale wonin gen gaan bekijken op ERA's Open Huizen Route, die in 180 plaatsen in Nederland werd georganiseerd. Het idee is dat mensen woningen, die via ERA-makelaars te koop worden aan geboden, zonder afspraak kunnen gaan bezichtigen. Landelijk gezien ging het om honderden woningen die vrij te bezichtigen. Vele woningen zijn op of rond die datum ook daadwerkelijk van eigenaar verwisseld. De landelijke Open Huizen Route wordt enkele malen per jaar georgani seerd om kopers en verkopers zoveel mogelijk de gelegenheid te geven zich op de markt te oriënteren. Een verko per van een woning is natuurlijk in sommige gevallen ook op zoek naar een andere woning. Soms is er al een andere woning gekocht, maar door de toegenomen verkooptijden wordt er steeds vaker eerst verkocht alvorens tot aankoop van de volgende woning wordt overgegaan. HEILOO - Zoals gebruikelijk organi seert de Openbare Bibliotheek van Heiloo in de Boekenweek een lezing van een auteur, die een sterke band heeft met het thema van de Boekenweek. Het thema voor 2002 luidt: 'Hebban olla vogala nestas; ver halen en gedichten over de liefde'. Rosita Steenbeek zal in de boeken week op maandag 18 maart een avond verzorgen in de bibliotheek rond het thema, die tot op dit moment van haar hand verschenen. De Laatste vrouw Rosita Steenbeek, geboren in Utrecht in 1959, studeerde af in de Nederlandse taal- en letterkunde en studeerde enige tijd theologie en klassieke talen. In 1985 vestigde zij zich in Italië. Zij ver taalde werk van onder andere Alberto Moravia en Susanne Tamaro. Ook schreef ze artikelen voor Vrij Nederland. Als romanschrijfster debu teerde ze in 1994 met 'De laatste vrouw', een boek dat in vele talen ver taald werd en waarmee zij internatio nale bekendheid verwierf. In 1999 ver scheen de roman Schimmenrijk, die zich ook afspeelt in Italië. In februari 2000 verscheen onder de titel 'Thuis in Rome, een informatieboek over de stad, waar zij sinds 1985 een groot deel van het jaar woont. Ze komt hierin op plekken die de gewone reiziger niet kent. Haar volgende roman speelt zich af in Venetië. Liefde en Italië 18 Maart wordt een avond met het accent op de liefde onder het genot van een goed glas wijn. Daarnaast zal Italië een belangrijke plaats innemen op deze avond. Zij heeft een grote liefde voor dit land. Daarom is een bezoek van deze avond ook heel aantrekkelijk voor hen die Italië een warm hart toe dragen. Toegangskaarten zijn ad. euro 3,50 -(inclusief consumptie), voor leden van de bibliotheek (en ad. euro 5,-, voor niet-leden) verkrijgbaar bij de Klantenservice van de Bibliotheek Heiloo, Het Malevoort 13. Deze avond begint om 20.00 uur Blind Date Tijdens de boekenweek vanaf woens dag 13 maart wordt de actie 'Blind Date' ook weer gehouden. Een verras sende actie, die in Noord-Holland door de bibliotheek van Heiloo werd geïnt roduceerd. Het gaat hierbij om zo'n 50 verrassingspakketten met een roman, een informatieboek, een compact disc en een tijdschrift. Het lenen van het blind date pakket is gratis en de inhoud is voor de lener een verrassing. Uiteraard zal de inhoud van de pakket ten voor deze gelegenheid verband het houden met het thema van de boeken week 2002. ,v& Marina Picasso vertelt hoe de wereld beroemde Spaans-Franse schilder Pablo Picasso (1881-1975) als opa was. Achter de grondlegger van het kubis me die met schilderijen als Guernica naam maakte, ging een man schuil die zich ten opzichte van zijn familie als een tiran gedroeg. Terwijl Picasso zich omringde met schrijvers en kunste naars, leefden zijn kleinkinderen onder erbarmelijke omstandigheden. Marina's vader Paul was bang om Picasso's toorn over zich af te roepen, en niet in staat een eigen leven op te bouwen onder zijn toeziend oog. De dag na Picasso's dood vergiftigde haar broer Pablito zichzelf en een paar jaar later overleed ook haar vader. In dit eerlijke portret van de invloed van Picasso op zijn omgeving schetst Marina Picasso haar jeugd die in het teken stond van de onbereikbare schil der. Ze vertelt over de gespannen bezoekjes aan haar grootvader, over zijn driftbuien en haar ervaringen als familielid van de vermaarde kunste naar. Het boek Mijn grootvader Picasso is een intrigerend verslag van een leven in de schaduw van de grootste kunstenaar van de twintigste eeuw. Het kostte Marina Picasso vele jaren om zich te bevrijden van de mythe rond haar grootvader en haar eigen leven op te bouwen. door Marina Picasso voor 17,95 Heoronweg 67.69,1851 KLHoiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331463 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel 8-mflll: k*fo.«teut«kom<S>llt>rta.nt Samen Up Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. C.G. Geluk. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, o.l.v. parochianen. Zondag 10.00 uur: eucha ristieviering met herenkoor, voorgan ger H. Helsloot. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: pastor P. Jacobs, woord- en communiedienst, mmv De Schola. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur eucharistieviering; hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Vrijdag 8 maart 08.30 eucharistieviering, 15.00 uur kruisweg, zondag 10 maart 10.30 uur eucharistie viering, 15.00 uur vastenmeditatie. Woensdag 13 maart eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en comm- munieviering met Corneliuskoor, voor gegaan eigen woord- en communie- groep. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met kinderkoor, vie ring en toediening eerste heilige com munie (kinderen Pax Christischool), voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op donderdag 7 maart ver gadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belangstellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bel len met Carla Coenders, tel. 072- 5320018 of Arend Plezier, 072-5321888 of e-mailen met heiloo@groenlinks.nl. HEILOO - De Stichting Uitkerings gerechtigden houdt tweemaal een kla- verjasdrive op 6 en 20 maart, aanvang 19.30 uur. De Paasdrive is op 27 maart, om 13.30 uur. Plaats de Bergëon, Bergeonstraat 30 te Heiloo, tel. 072- 5339885. Een dubbele dubbel-cd, zo zou je de vier cd's boordevol met Hollandse 'gouwe ouwe' kunnen noemen. Deze overzichtsbox met de 100 mooiste levensliedjes is bekend van de reclame op tv. Daar heeft u ongetwijfeld num mers als Het werd zomer van Rob de Nijs, De glimlach van een kind van Willeke Alberti en Bedankt lieve ouders van Vader Abraham voorbij zien komen. Op elke cd staan 25 num mers uit vervlogen jaren, die ongetwij feld (mooie) herinneringen zullen oproepen. Naast bovengenoemde artiesten zien we o.a. Jantje Smit met Ik zing dit lied voor jou alleen, Corry Konings met Adios Amor en Paul van Vliet met Meisjes van 13 terug op de cd's. Wie herinnert zich niet het prachtige Sammy van Ramses Shaffy, Vluchten kan niet meer van Jenny Arean Frans Halsema en Twee Motten van Dorus? Ook deze nummers zijn terug te vinden op de verzamelbox met de 100 Mooiste Levensliedjes. Natuurlijk mag de Zangeres zonder Naam niet op een dergelijke cd ontbre ken. Met Keetje Tippel draagt zij ook haar steentje bij. Dat de winters vroe ger nog lang waren bewijst Willeke Alberti met haar gelijknamige num mer. De Selvera's bezingen de Twee reebruine ogen, Herman van Veen 'roemt' zijn Anne en Bonnie St. Claire en Ron Brandsteder zingen het tragi sche Dr. Bernhard. Vrolijker muziek komt van Manke Nelis, die zijn Kleine Jodeljongen ten gehore brengt en van Leen Jongewaard Andre van den Heuvel die hopen op 'Een mooie Pinksterdag'. Dat levens liedjes meestal een droevige boodschap meedragen bewijzen André Hazes met De Vlieger, De Havenzangers met Als de klok van Arnemuiden en het Klein Orkest met Over de Muur. Voor een ieder die nostalgische herinneringen bewaart aan vervlogen jaren, biedt de cd 100 Mooiste Levensliedjes veel luis- terplezier. door diverse artiesten Knip langs deze lijn BESTELKAART voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo Voorverkoop S.v.p. duidelijk invullen ■I In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limnm Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kaïf nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van réiactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, j Zal deze trend zich doorzetten in de komende jaren? Hopman ERA Makelaars denkt dat deze stabilisatie in de markt voor alle partijen goed is. Vraag en aanbod komen weer meer in balans dan in de afgelopen jaren. Vooralsnog voorzien zij geen instorting I van de markt, waar eerder door doem- I denkers wel eens aan gedacht werd. I I Maar voorlopig hoeven de verkopers zich geen zorgen maken volgens de makelaar. „Het blijft cruciaal om de juiste vraagprijs vast te stellen, wil men j met maximale opbrengst verkopen en dat is niet altijd even makkelijk voor een verkoper. De emotionele waarde van een huis is voor een verkoper nu eenmaal hoger dan voor een vreemde." Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: ERA-makelaars en hun aanbod zijn te I vinden op Internet via www.era.nl - Gewenste abonnementen met een X aangeven HEILOO - Jörgen Bolten, de vierde generatie in het schildersbedrijf Bolten uit Heiloo, is zijn eigen schildersbedrijf begonnen. Hij pakt daarmee de draad op waar zijn vader tien jaar geleden is gestopt. Het begon bij zijn overgroot vader Theodorus Bolten die rond 1910 aan de Stationsweg zijn eigen schilders bedrijf aan huis opstartte. Spoedig ver huisde hij naar de Westerweg waar hij een grote werkplaats inrichtte. Rond 1927 kwamen zijn drie zoons erbij: Nico, Jan en Cor Bolten.Toen opa Nico het bedrijf vlak voor de oorlog overnam van zijn vader verhuisde hij met zijn werkplaats naar de overkant van de Westerweg waar hij in de jaren '60 ook een winkeltje erbij startte. Jörgens vader Kees Bolten en zijn broer Dirk waren toen ook alweer werkzaam in het familiebedrijf. Die hebben nadat zij het bedrijf weer van opa Nico hadden overgenomen samen met broer Hans de winkel uitgebreid tot wat hij nu is. Een hele familiegeschiedenis dus. Misschien staat Jörgen straks bij men sen te schilderen die zijn overgrootva der of opa ook nog over de vloer heb ben gehad! Maar ook Jörgen is geen beginneling. Hij heeft tot nu toe 13 jaar voor een werkgever gewerkt en dan word het wel eens tijd om voor jezelf te beginnen, zo vindt hij. Zijn vader biedt hem daarbij af en toe een helpende hand en zo blijft het in de familie. Een leuke bijkomstigheid is dat Jörgen op het Jan Boltenhof woont. Jan Bolten is vroeger wethouder geweest in Heiloo (nadat hij zijn schilderskunsten vaarwel zei). Jörgen Bolten start 15 april met zijn eerste klus. Dus mocht uw huis nog een schilder nodig hebben dan kunt u hem vanaf die dag bellen, tel. 072-5320391. Jörgen Bolten in actie bij een van zijn klanten, (foto UKP) Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 06-03-2002 Donderdag 07-03-2002 Vrijdag 08-03-2002 Zaterdag 09-03-2002 Zondag 10-03-2002 Maandag 11 -03-2002 Dinsdag 12-03-2002 Woensdag 13-03-2002 Donderdag 14-03-2002 Vrijdag 15-03-2002 Zaterdag 16-03-2002 Zondag 17-03-2002 .Maandag 18-03-2002 Dinsdag 19-03-2002 Woensdag 20-03-2002 Donderdag 21-03-2002 Vrijdag 22-03-2002 Zaterdag 23-03-2002 Zondag 24-03-2002 Maandag 25-03-2002 Dinsdag 26-03-2002 Woensdag 27-03-2002 Donderdag 28-03-2002 Vrijdag 29-03-2002 Zaterdag 30-03-2002 Zondag 31-03-2002 Maandag 01-04-2002 Dinsdag 02-04-2002 Woensdag 03-04-2002 Donderdag 04-04-2002 Vrijdag 05-04-2002 Zaterdag 06-04-2002 Zondag 07-04-2002 Maandag 08-04-2002 Dinsdag 09-04-2002 15.00-17.00 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 09.00-12.00 10.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.00-18.00 14.00-15.30 08.30-14.00 19.00-22.45 09.00-12.00 16.30-19.45 11.00-12.30 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 09.00-12.00 15.00-18.30 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 gesloten gesloten gesloten 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 09,00-12.00 08.45-15.30 08.30-15.30 schol envolleytoernooi sportinstuif schoolgym zaalvoetbal basketball vlooienmarkt schoolgym schoolgym scholenvolleytoemooi sportinstuif sportdag zaalvoetbal basketball basketball basketball schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal basketball basketball schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif Goede Vrijdag 1e Paasdag 2e Paasdag schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal basketball schoolgym schoolgym 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 zaalvoetbal zaalvoetbal basketball 16.30-20.00 basketbal! 17.00-22.30 19.00-23.00 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 volleybal volleybal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball 13.00-16.00 zaalvoetbal 17.00-22.30 volleybal 19.00-22.45 17.00-18.30 17.00-22.30 19.00-23.00 zaalvoetbal basketball volleybal volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 16.30-19.45 basketbal! 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2