Hypotheek nodig? Wij geven het beste advies gratis weg M P AANVANG 19.00 UUR vrijdag 22 kantine 1/1/ LIMMEN z c www.definanciefewereld.nl 5S HET NEDERLANDSE RODE KRUIS AFDELING HEILOO ALGEMENE LEDENVERGADERING^ m H Z Q m 1DMON HM CASTRICUM UITKIJKPOST - 13 MAART 2002 - PAGINA 11 llCkendlr'1 Hypotheek 3 adviseur Na afspraak ook op donderdagavond geopend Kennemerstraatweg 125 1851 BC Heiloo Tel. 072 - 532 03 22 Uw adviseur: Remco Steijlen Overige vestigingen: Alkmaar Haarlem Heerhugowaard Noord-Scharwoude Purmerend Santpoort-Noord Het bestuur van het Nederlandse Rode Kruis Afdeling Heiloo, nodigt de leden uit voor de jaarlijkse op dinsdag 26 maart 2002 om 20.00 uur in het gebouw van het Rode Kruis, Slimpad 16c, Heiloo De agenda en het jaarverslag 2001 liggen vanaf woensdag 13 maart ter inzage op bovengenoemd adres op de volgende tijden: woensdag donderdag zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur van 15.00 tot 17.00 uur van 10.00 tot 12.00 uur Tevens liggen de stukken ter inzage bij de bibliotheek en bij Het Trefpunt te Heiloo. De agenda vermeldt voor de pauze naast de jaar stukken tevens bestuurswisselingen en jubilea: Na de pauze verzorgt de heer A. Derksen, Coördinator Grootschalige Hulpverlening van het Rode Kruis in Noord-Holland, een inleiding over het onderwerp: "De ontwikkeling van rampenplannen en hulpverlening in onze regio". Het bestuur V) Keukenmonteurs m/v Ingebruikname ondergronds milieupark Churchillplein (Akersloot) Dé Hy^theekwinkel aansluitend veiling!! z O 50 Met vestigingen door het hele land is EDMON Keukens B.V. één van de grootste leveranciers op het gebied van aanbouwkeu- kens, inbouwapparatuur en werkbladen. Wegens een sterke groei en nieuwe uitbreiding zijn wij op korte termijn op zoek naar: met als hoofdtaken: volledig zelfstandig installeren en aansluiten van keukens en inbouwapparatuur de kandidaat beschikt over: doorzettingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel uitstekende contactuele vaardigheden rijbewijs B hoge mate van vakbekwaamheid en zorgvuldigheid voor deze genoemde functie bieden wij: uitstekende salarisregeling toekomstmogelijkheden prettige werksfeer Heeft u interesse in deze functie stuur dan uw reactie met c.v. en pasfoto naar: EDMON Keukens B.V. T.a.v. dhr. J.A. Stam Kernweg 7 1627 LC Hoorn of bel voor het maken van een afspraak tel. nr. 0229-212100 Ruimte Ontvangen bouw- en sloopaanvragen en bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben onderstaande verzoeken ontvangen: 280202 Het Strengh 40 te Castricum 010302 Voorweide 59 te Castricum Eerste Groenelaan 97 te Castricum Ch. de Bourbonstraat 22 te Castricum 040302 Julianaweg 65 te Akersloot 050302 Station Castricum 060302 Geelvinckstraat 45 te Castricum plaatsen raam in zijmuur plaatsen dakkapel bouw woonhuis uitbreiden woning uitbreiden woning plaatsen fietsover- kappingen uitbreiden woning Deze kennisgeving betekent niet dat medewerking wordt verleend. Aanvragen vrijstellingen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 75 maart 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 2 weken ter inzage liggen: Vrijstellingsverzoek ex artikel 75 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Dorcamp 34 te Castricum uitbreiden van een woning Zeeweg 45 te Castricum plaatsen zendmast Het Nieuwland 5 te Castricum uitbreiden van een woning Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 75 maart 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 4 weken ter inzage liggen: Vrijstel lingsverzoek ex artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Tuin van Kapitein Rommel 2 te Castricum Hyacintenveld 34 te Castricum Delving 63 te Akersloot Delving 65 te Akersloot plaatsen van een schuur uitbreiden van een woning uitbreiden van een woning uitbreiden van een woning Vrijstel lingsverzoek ex artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Dorpsstraat 113 te Castricum het plaatsen/ver nieuwen van een schuur Zienswijzen Een ieder kan gedurende de termijn van terinzageligging schriftelijk zijn zienswijzen omtrent de hiervoor genoemde aanvragen om vrij stelling kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Verleende vergunningen en meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende besluiten genomen: Bouwvergunningen/geaccepteerde meldingen 210202 Henri Dunantsingel 54 te Castricum 270202 Vogelmelk 1 te Limmen Nesdijk 1 te Limmen Tormentil 4 te Limmen Churchillplein 13 te Akersloot Kapvergunningen 080302 Prins Bernhardlaan 18 te Akersloot Prins Hendrikstraat 62 te Castricum Rooseveltlaan 9 te Castricum W. de Zwijgerlaan 80 te Castricum Van Bergenlaan 12 te Castricum Stetweg 28 te Castricum Geelvinckstraat 34 te Castricum Sportlaan 22 te Limmen Houtsnip 7 te Castricum Hogeweg 118 te Limmen Wielewaal 19 te Castricum Torenstraat 58 te Castricum Westerweg 32 te Akersloot Jeroen Boschstraat 9 te Akersloot vergroten dakkapel plaatsen tuinhuisje uitbreiden woning uitbreiden/wijzigen garage vergroten woning aan de voorzijde kappen van 5 berken kappen van 1 lariks kappen van 1 den kappen van 1 conifeer kappen van 2 den nen kappen van 1 conifeer kappen van 1 den kappen van 1 kron kelwilg kappen van 1 abeel kappen van 1 atlas- ceder en 3 dennen kappen van 1 kas tanjeboom kappen van 1 kas tanjeboom kappen van 2 popu lieren kappen van 1 den Sloopvergunningen Rectificatie De op 22 februari 2002 afgegeven sloopvergunning voor het slopen van een woning op het perceel Delving 42 te Akersloot moet zijn: het slopen van een woning op het perceel Hoogegeest 17 te Akersloot. Bezwaar Een bezwaarschrift tegen de hiervoor genoemde besluiten dient binnen 6 weken na de datum van afgifte van het betreffende besluit te worden ingediend bij burgemeester en wethouders van de gemeente Castricum. Inlichtingen over de mogelijkheden tot het indienen van een bezwaarschrift zijn verkrijgbaar bij de afdeling VROM in het gemeentehuis te Limmen. Rectificatie terinzagelegging Voorontwerp-bestemmingsplan Uitgeesterweg-Zuideinderweg - Ten aanzien van de gronden gelegen tussen de Uitgeesterweg en de Zuideinderweg zijn in het verleden enkele ruimtelijke initiatieven geweest. Daarnaast zijn er nog nieuwe initiatieven voor dit plange bied. Voor deze percelen gelegen aan de randen van het dorp ont breekt een adequate planologische regeling vooralsnog. Daartoe is het voorontwerp-bestemmingsplan Uitgeesterweg-Zuideinderweg" opgesteld. Het bestemmingsplan geeft bouw- en gebruiksvoorschrif ten voor het terrein dat begrensd wordt door Uitgeesterweg, Zuideinderweg en een perceelgrens ten zuiden van de Zuidkerkenlaan tussen de genoemde wegen. Het voorontwerp-bestemmingsplan ligt, op basis van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en op basis van de inspraakverorde ning, vanaf 15 maart 2002 gedurende 4 weken ter visie in het voor malig gemeentehuis te Limmen (Zonnedauw 4), bij de afdeling VROM van de gemeente Castricum in de kern Limmen en in de openbare Bibliotheek aan de Zonnedauw 2 te Limmen. Het vooront werp-bestemmingsplan kan, op afspraak, desgewenst ten minste gedurende drie uren buiten kantooruren ingezien worden in het voor malig gemeentehuis. U kunt gedurende de inspraakperiode schriftelijk reacties indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Castricum. Voor nadere informatie over het plan en de tervisielegging ervan kunt u contact opnemen met de heer M. Waardenburg van de afdeling VROM. (0251-661105). Verkeersbesluiten Het college van burgemeester en wethouders van de voormalige gemeente Akersloot heeft in zijn vergadering van 30 oktober 2001 besloten om in het kader van de invoering van de verkeersmaatrege len op de Buurtweg in de dorpskern Akersloot - naar aanleiding van het project "Duurzaam Veilig"- het inrijverbod aan de Buurtweg naar het Kloosterlaantje en het eenrichtingsverbod aan de waterzijde op te heffen. Tevens heeft het college besloten om een inrijverbod in te stellen in het Kloosterlaantje vanuit de richting van de waterzijde en het gebied hiervoor in te richten door plaatsing van de verkeersborden C02 (eenrichtingweg, in deze richting gesloten voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren en vee) en C03 (eenrichtingweg). Het college van burgemeester en wethouders van de voormalige gemeente Limmen heeft in zijn vergadering van 22 november 2001 besloten om in het kader van de reconstructie van de Dusseldorperweg en Visweg een verbod voor vrachtwagens in te stellen voor het Nauwelaantje. Dit is besloten uit oogpunt van verkeersveiligheid en om de verharding en hagen in de bochten van de aansluitingen aan de Visweg en Bogerdlaan met het Nauwelaantje te waarborgen. Het college heeft tevens besloten om het gebied zodanig in te richten door het plaatsen van het hiervoor noodzakelijke bord C7 (gesloten voor vrachtauto's). Deze besluiten met bijbehorende stukken liggen gedurende vier weken ter inzage bij de Sector Ruimte, gevestigd in het voormalig gemeentehuis van de gemeente Limmen. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw M. Könst van de afdeling Civiel, Groen Grijs, van dinsdag tot en met vrijdag bereikbaar tij dens kantooruren onder telefoonnummer 0251 -661145. Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na bovenge noemde data een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Castricum, post bus 1301, 1900 BH Castricum. Deze besluiten worden hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaar schriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). Hiervoor worden door de rechtbank griffierechten geheven. Informatie over de hoogte van de griffierechten wordt door de griffier van de rechtbank verstrekt. Burgemeester en wethouders hebben besloten: door plaatsing van bord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 een gehandicapten-parkeerplaats te reserveren voor het motorvoertuig met het kenteken NL-PP-67 in de directe nabijheid van het perceel De Santmark 529. Tegen dit besluit kan binnen 6 weken na de dag van publicatie schrif telijk en gemotiveerd bezwaar gemaakt worden bij het college van burgemeester en wethouders. De bestrating van het Churchillplein inclusief de betonnen behuizing ten behoeve van het ondergrondse milieupark zijn al in december 2001 afgerond en opgeleverd. Het wachten was alleen nog op de eigenlijke metalen verzamelbakken, die in de betonnen behuizing worden aangebracht én de opbouw met daarin de inworpopeningen. Leveringsproblemen van de fabrikant hebben de vertraging veroor zaakt. Maar deze week was het dan zover en zijn de metalen verza melbakken geleverd en geplaatst. Het ondergrondse milieupark is ook direct in gebruik genomen. Er zijn 2 glascontainers herkenbaar aan de gele kleur, 1 papiercontainer in het blauw en 1 textielcontainer in het oranje. Overigens staat ook in tekst aangegeven welke container het betreft. gemeente Zoals ook bij bovengrondse containers is het hier niet de bedoeling om lege papieren dozen en houten kratjes achter te laten. Kartonnen dozen kunt u kwijt bij de papierinzameling en kratjes kunt u, mits ver kleind, in de grijze container laten afvoeren. Met de ingebruikname van het ondergrondse milieupark vervalt de tij delijke bovengrondse locatie aan het Hr. Derckplantsoen. In de kern Akersloot laat de gemeente het speelschip op het speelter rein Delving - Lange Dresch vernieuwen. Een aannemingsbedrijf is inmiddels bezig met het opknappen ervan. Rondom het speelschip is een hek geplaatst, dat moet voorkomen dat het nieuwe speelschip vroegtijdig wordt beschadigd en dat ervoor moet zorgen dat spelende kinderen uit de buurt blijven van de werk zaamheden, die tot onveilige situaties kunnen leiden. Omwonenden is door de gemeente per brief gevraagd erop toe te zien dat de kinderen inderdaad niet achter de bouwhekken komen en zo bij het in aan bouw zijnde speelschip komen. Over een paar weken zit de opknap- klus erop en kunnen de kinderen weer naar hartelust spelen. Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend op 15 januari 2002 voor het plaatsen van 25 sandwichborden in Castricum in de periode van 17 maart tot en met 23 maart 2002 ten behoeve van de te houden collecte voor Simavi. Ook hebben burgemeester en wethouders vergunning verleend op 7 maart 2002 voor het ten gehore brengen van muziek door middel van zang en gitaar, op de openbare weg nabij de vrijdagmarkt in Castricum in de periode van 7 maart 2002 en 7 maart 2003 van 09.00 tot 18.00 uur. De rectificatie over het ophalen van grof vuil, die vorige week op de gemeentelijke informatiepagina werd gepubliceerd, was niet geheel juist. Voor de kernen Akersloot en Limmen blijft inderdaad G.P. Groot de firma die het grofvuil kan komen ophalen. Daarentegen geldt dat - net als in de rest van de gemeente Castricfrm - voor het ophalen 5 Euro in rekening wordt gebracht. Daar staat tegenover dat voor inwoners van Limmen en Akersloot de reinigingsrechten op 1 januari jl zijn verlaagd. Op grond van artikel 12 van de gemeentewet is door terinzageleg ging op het gemeentehuis te Castricum openbaar gemaakt welke andere functies dan het raadslidmaatschap de leden van de raad vervullen. In de gemeente is op grote schaal een oproep verspreid waarin cliënten van sociale zaken worden gevraagd bewijzen te verzamelen voor het onwettig handelen van de gemeente in het kader van de Bijstandswet. In dit schrijven wordt met nadruk een beschuldigende vinger gericht op een van de ambtenaren van de gemeente. Het gemeentebestuur van Castricum vindt dit laakbaar, onaanvaardbaar en distantieert zich met nadruk van dit schrijven. Aangezien hier ten onrechte een ambtenaar in een kwaad daglicht wordt gesteld heeft de gemeente daarom ook aangifte gedaan bij de politie. Van die zijde zal de zaak. verder worden afgehandeld. Castricum, 13 maart 2002 Bezoekadres Raadhuisplein 1, 1902 CA Castricum Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen (sector Ruimte) Postadres Postbus 1301,1900 BH Castricum Tel.: (0251) 66 11 22 Fax: (0251) 66 12 34 Internet: www.castricum.nl E-mail: voorlichting@castricum.nl of gemeentebestuur@castricum.nl Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. De afdeling Maatschappelijke Dienst verlening is voor reisdocumenten en rijbewijzen ook geopend op donder dagavond van 19.00 tot 20.00 uur. De buitendienst van de afdeling Civiel, Grijs en Groen vindt u aan het Schulpstet 17, 1901 JH Castricum. Deze locatie, waar ook het afval- brengdepot is gevestigd, is geopend op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. De afvalstraat op is daarnaast ook op zaterdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur. Voor vragen over civiel, grijs en groen belt u met telefoon nummer (0251) 66 13 37. Tijdens kantooruren Afdeling voorlichting, Tel.: (0251) 66 12 30 66 12 40 Buiten kantooruren Vragen, opmerkingen of klachten kunt u inspreken op het antwoordapparaat, telefoon (0251) 66 13 33 of aan ons melden via de fax, (0251) 66 12 34.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 11