Theo Borst neemt afscheid van zijn Schrijverij Kerkdiensten BoeMtv» Medische diensten Dierenbescherming Vaders van tien DEUTEKOM Waar wachten we nog op? Informatie-avond Jaarvergadering Nivon Elckerlyc Vrijwilligers Nederlandse hartstichting in het zonnetje gezet Ellen Tij singer komt naar bibliotheek Heiloo Vaders van tien door Henk ten Berge Boek van de week: De mooiste muziek uit Villa Felderhof De Stoel CD van de week: De mooiste muziek uit Villa Felderhof De Stoel Winkelhof >t Loo 53 Tel 5335535 Mr. Mania in café de Wit Bach's Matthauspassion onder de Willibrorduskoepel New Vision in Buk Buk Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 13 MAART 2002 - PAGINA 2 HEILOO - In 1986 begon Theo Borst (65) samen met zijn vrouw kantoor boekhandel De Schrijverij aan de Heerenweg 140, dé kantoorvakhandel in het Stationscentrum van Heiloo. De naam is verzonnen door zijn vrouw: zoals een bakkerij te maken heeft met gebakken waar, heeft een schrijverij te maken met schrijven en schrijfwaren. De Schrijverij is sinds die tijd uitge groeid tot een zaak met een compleet boeken- en tijdschriften assortiment en een veelzijdige winkel voor kantoorar tikelen. Voor Theo betekende De Schrijverij vooral in de eerste jaren werken, wer ken en nog eens werken, want „als je een eigen zaak opbouwt, ben je nooit klaar." Elke dag was hij al vroeg aan wezig in de winkel en ging hij als laatste weer weg. Om thuis weer aan de admi nistratie van de winkel te beginnen. „Maar dat deed ik allemaal graag, en nog steeds vind ik mijn werk heerlijk. Ik merk alleen dat het lichamelijk steeds zwaarder wordt. Daarom besloot ik vorig jaar zomer wat gas terug te nemen en voortaan nog maar 2,5 dag in de winkel te gaan staan. Inmiddels hadden mijn dochters de zaak al voor een groot gedeelte overge nomen, waardoor ik dit stapje terug met een gerust hart kon doen." Begin Voordat Theo zijn Schrijverij begon, werkte hij bij een brandstoffenhande- laar als administrateur, maar toen al speelde hij met de gedachte ooit zijn eigen zaak in kantoorspullen te begin nen. Aan het begin van zijn arbeidsver leden, vanaf 1959, werkte hij namelijk bij Deutekom, wat toen nog een druk kerij was, waar zijn belangstelling voor de branche was gewekt. Pas in 1986 kreeg Theo daadwerkelijk de kans zijn belangstelling om te zetten in een eigen zaak, toen Knijnenburg zijn winkel pand te koop zette. „Sindsdien is er veel veranderd. Ten eerste aan ons assortiment. We begon nen met artikelen puur voor op kan toor, maar hebben ons gaandeweg steeds meer gespecialiseerd. Daarnaast hebben we vorig jaar de boeken en tijd schriften overgenomen van Bruna, waardoor we nu een totaalaanbod van zowel kantoorbenodigdheden, boeken, tijdschriften, cd-roms, schrijfwaren, maar ook staatsloten en toegangskaart jes voor voetbalwedstrijden verkopen." De zaak 'is door de jaren heen ook steeds mooier geworden met verschil lende afdelingen en een overzichtelijke indeling. Naast allerlei moderne artikelen kunt u echter ook nog steeds bij De Schrijverij terecht voor oude onderdelen die nog slecht te verkrijgen zijn. „De kreet: 'Dit product bestaat niet', kennen wij niet. Soms kunnen mensen alleen nog glo baal omschrijven wat ze zoeken, maar dan weten wij meestal wel wat ze bedoelen. In principe kan alles besteld worden, en anders verzinnen we een andere oplossing." Door deze manier van omgaan met klanten heeft De Schrijverij veel vaste klanten. „Die maken het werk leuk: ik zie en spreek elke dag enorm veel mensen." Afscheid Die mensen, maar ook alle andere belangstellenden, kunnen op woens dag 13 maart van 17.00 tot 19.00 uur onder het genot van een hapje en een drankje in de winkel afscheid nemen van Theo. „Alhoewel ik nog vaak genoeg in de winkel zal zijn hoor, het is toch m'n kindje. Maar daarnaast ga ik eens uit gebreid tijd en aandacht besteden aan de tuin, het huis, de harmonievereni ging waar ik al 40 jaar lid van ben, m'n hobby fotograferen... en natuurlijk aan mijn vrouw!" Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Gevonden Wildkleurig cyperse ongec. kater met creme/witte snuit, kin, keel, borst en buik. De Boekei, Akersloot. Be redactie van de Uitkijkpost is op de |j| volgende uren bereikbaar: maandag var) 9,00 tot 17.30 uur; dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de lidactie afwezig. BH Aangeleverde kopij redactie behoudt zich het recht voor #1 stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het livertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tot. 072-5330175, fax 072-5335644, ipail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo, ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. wm In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden ij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Op dinsdag 19 maart houdt Elckerlyc, basisschool voor freineton- derwijs, een informatie-avond. U bent vanaf 20.00 uur welkom op de Boekenstein 44 te Heiloo. Na een inlei ding over de werkwijze van het freinet- onderwijs kunt u de verschillende groe pen bezoeken. Daarna is er gelegen heid tot het stellen van vragen. Na deze avond wordt er tevens een mee loopochtend georganiseerd zodat u zelf in de praktijk kunt zien hoe het freinet- onderwijs werkt. Verhaal van een jengel die enen HEILOO - Op woensdagavond 20 maart houdt de afdeling Heiloo van het Nivon de jaarlijkse algemene ledenver gadering. De agenda van de vergade ring is inmiddels aan de leden van de afdeling toegestuurd. Eilat: woestijn en zee Na afloop van de vergadering zullen Fred en Reina Mulder aan de hand van hun dia's iets vertellen over de schoon heid van de woestijn en het leven onder water bij Eilat in het zuiden van Israel. Dit gedeelte van de vergadering is kos teloos toegankelijk voor belangstellen de niet-leden. Maar deze zijn desge wenst ook welkom als toehoorders bij het gedeelte voor de pauze, om aldaar iets te kunnen 'proeven' van de sfeer en werkwijze van het Nivon in het alge meen, en van de afdeling in het bijzon der. Plaats: Open Huis (zaal 4). Aanvang vergadering 20.00 uur, lezing ca. 21.15 uur. De volgende bijeenkomst van de geo- logiegroep vindt plaats op 5 april, dan zal Lia Vriend-Vendel een dialezing houden over de geologie van Noord- Holland. Ook deze avond is behalve voor de leden van de geo-groep even eens toegankelijk voor andere belang stellenden. Nader bericht hierover volgt t.z.t. HEILOO - Afgelopen maandag wer den een aantal vrijwilligers van de Hartstichting comité Heiloo verrast voor hun jarenlange inzet voor de col lecteorganisatie. Rayonmanager Cyn thia Ringeling had voor A. van Roode en G. van Zeist een zilveren hart voor 15 jaar enthousiasme en inspanning, waarbij ze ook nog een bloemetje en een oorkonde kregen. Overigens zijn zij niet de enigen die geëerd worden voor hun jarenlange trouwe dienst. Tijdens de jaarlijkse kaderdag van de Vrienden van de Nederlandse Hartstichting op 23 maart in het Jaarbeursgebouw in Utrecht zul len mevrouw B. Mastenbroek, mevrouw W. van Schooten, mevrouw C. van Zeist en mevrouw T. van Roode een gouden hart ontvangen voor hun 25-jarig jubileum. Ook dit jaar zullen zij zich weer tot het uiterste inzetten om de aanstaande collecte van de Hartstichting van 21 t/m 27 april weer tot een succesvol einde te brengen. HEILOO - Op maandag 18 maart brengt de bekende schrijfster Ellen Tijsinger eenbezoek aan de biblio theek in Heiloo. De leerlingen van de klassen 2A en 2B van het PCC in Heiloo zijn uitgenodigd om met Tijsinger in gesprek te gaan over haar werk. Het is bekend dat Tijsinger heel leuk kan vertellen en zij zal zelf onge twijfeld uitgebreid ingaan op haar werk als kinderboekenschrijfster en de tot standkoming van haar boeken. Een van haar bekendste boeken, Zonnekind, speelt zich af in India en vertelt over een jongen die het slachtoffer wordt van de illegale praktijken rond kinder arbeid. Het verhaal werd destijds geno mineerd door de Jonge Jury. De docenten voor de vakken Nederlands, geschiedenis en aardrijks kunde hebben het bezoek aan Tijsinger ingeleid met een project rond het thema kinderarbeid. Daaraan doen alle tweedeklassers mee. De jaarlijkse actie dag op 29 maart van het PCC Heiloo staat deels in het teken staan van het kindertehuis Mukti Ashram in India. Dit tehuis speelt tevens een voorname rol in Zonnekind, het verhaal dat Ellen Tijsinger mede in opdracht van Novib schreef. De leerlingen zullen door middel van tal van ludieke sponsoractiviteiten geld inzamelen voor NOVIB. Het is de bedoeling dat zij zich zo snel mogelijk verplaatsen over een hindernispar- cours. Voorwaarde is wel dat zij dit doen op wielen. En dan niet op een gewone fiets, maar op een heel bijzon der vervoermiddel als een kinderwa gen, step, kruiwagen en ga zo maar door. In zijn boek Vaders van tien beschrijft Henk ten Berge het relaas van een groep jongens rond de tien jaar die tij dens de oorlogsjaren onweerstaanbaar in hun heldenrol groeien en van hun onschuldige jongensclub met de 'schit terende' naam Tuinieren Is Prettig een geduchte verzetsbeweging maken. Het verhaal is zowel ontroerend als geestig en met veel vaart geschreven en speelt zich af in Alkmaar, Heiloo en omge ving. Henk ten Berge belicht het dramati sche oorlogstijdperk vanuit een verras sende kant. Hij laat de 10-jarige Rieks Hogenbirk, hoofdpersoon in Vaders van Tien, opgroeien tot een volwassen man die zijn jeugdherinneringen gedu rende een halve eeuw met zich heeft meegedragen. Pas nu ziet hij in dat wat destijds als avontuurlijk en spannend werd ervaren, in feite levensgevaarlijk en eigenlijk onverantwoord was. In het boek lezen we onder andere over het vriendje van Rieks dat door de club geschorst wordt wegens de mishande ling van een kikker. De dag na zijn schorsing wordt hij met zijn familie gedeporteerd om daarna nooit meer terug te keren. De nijdige buurman die door de jongens voor een verrader wordt aangezien, blijkt achteraf een ware held te zijn. Hij is aan een ware marteldood gestorven. Maar bovenal is Vaders van tien het relaas over misken ning en de ruwe verstoring van een jon gensdroom. Op de voorpagina van de Uitkijkpost vindt u een interview met de schrijver van Vaders van tien, Henk ten Berge. Hij is auteur van een aantal boeken van uiteenlopende aard, waaronder Van beesten en mensen (over Bert Haanstra), De Pleitvader (over mr. Max Moszkowicz), De droom van Hollywood (over zijn ervaringen in de filmwereld), en Johan' Cruijff is onge neeslijk beter. door Henk ten Berge voor 13,50 tfesrenwag 67-69,1851 Kt Belle» >t too, 07253314$$ LIBRIS. Uw Complete Boekhandel Jnfo.d»utdkom(§>llbrf0.tt1 De cd van deze week is de tweede cd uit de reeks met De mooiste muziek uit Villa Felderhof De Stoel. In deze televisieprogramma's spelen sfeer en emotie een belangrijke rol. Muziek is hierbij een inspirerende bondgenoot die mens en beeld versneld tot bloei kan brengen. Ook deze cd is samenge steld door Frits Hooft, die als eminent muziekadviseur al jaren verbonden is aan beide programma's. De mooiste muziek uit Villa Felderhof De Stoel deel 2 zal ongetwijfeld een gevoelige snaar bij u raken, waardoor herinneringen en fantasie de ruimte krijgen om uw hart te vullen. Wat dacht u bijvoorbeeld van een nummer als New Recruit van Eric Clapton? Of het beeldschone Eternal Friendship van Oblique. De Australische band Secret Garden, die eerder in Nederland een hit scoor de met 'To the moon and back', doet wederom van zich spreken met Songs from a secret garden. Daarnaast zijn nummers van The city of Pragua Phil met The beginning of partnership, The Irish film orchestra met Overture from the Aristrocats, Klaus Doldinger met Errinerung, Braford Marsalis met Katya en Laurens van Rooyen met zijn Brussels vertegenwoordigd op deze cd. Wellicht dat deze nummers u doen terugdenken aan net die ene uitzen ding, waarin Rik Felderhof zijn gasten met zijn bezoek vereerde. Maar ook voor de mensen die de programma's nog nooit gezien hebben kan De mooi ste muziek uit Villa Felderhof De Stoel een aangenaam muzikaal genot zijn. door diverse artiesten voor 19,95 OO door Robert van de Bibliotheek Waar wachten we nog op? Deze vraag heeft in tegenstelling tot wat u misschien zult denken niets te maken met de nieuwbouw van de bibliotheek, want deze verloopt op dit moment volgens plan. De sloop van de bestaande opstallen is voltooid, en de bouw gaat weldra beginnen. De titel van deze column heeft wel alles te maken met de Boekenwëek 2002, die vandaag begint. Het thema van deze boekenweek is 'Hebban olla vogalas nestas; Verhalen en gedichten over de liefde'. Deze tekst vormt het begin van de eerste tekst in de Nederlandse taal:'Hebban olla vogalas nestas hagunnan hinase hic enda thu wat unbidan we nu', wat vertaalt in het huidige Nederlands betekent: 'Zijn alle vogels met hun nest begonnen, waar wachten wij nog op?' Liefde De liefde, daar draait het dus om, deze tien dagen in maart. En de liefde is al zo oud als de mensheid. Het bijbelboek Hooglied is één grote liefdesverklaring, het verhaal van Orpheus en Eurydice kent u natuurlijk en Romeo en Julia had den de beroemdste romance uit de wereldgeschiedenis. Maar ook van daag nog draait het in het leven, en de literatuur- in zeer brede zin- nog steeds heel vaak om de liefde. De bibliotheek kent een oneindige hoeveelheid titels, van streek- en liefdesroman tot een zeer diverse collectie meer moderne liefdes literatuur, zoals bijvoorbeeld 'Zes Sterren' van Joost Zwagerman. In deze roman schetst Zwagerman de belevenissen van een schelm op leeftijd die van zijn windhandel een levenskunst wist te maken. Maar ook en voorat is het een 'coming of age- verhaal' van de worstelingen van een twintiger met familieban den, liefde en verlies. Poesie-albtim Een aardige greep van wat de bibliotheek u op het gebied van de liefde te bieden heeft vindt u deze en volgende week op de tentoon stelling. Uiteraard kunt u deze mate rialen gewoon lenen. Wat u daar ook vindt, is een selectie van een aantal- vaak heel oude- poesiealbums. Ook deze stonden en staan nog steeds bol met zeer lieflijke woorden. En om uw liefdesgeluk compleet te maken kunt u tijdens deze boekenweek weer een van de vijftig speciale liefdes blind-date pakketten' lenen en de avond met de auteur Rosita Steenbeek op maandag 18 maart bijwonen. In deze boekenweek hangt de liefde in de lucht, zéker in de bibliotheek. Misschien dat dit het moment is om de bibliotheek eens met een bezoek je te vereren. U bent natuurlijk ook van harte welkom als u geen lid bent. Misschien is dit ook wel het moment om de liefde in het klein en in het groot maar eens in de praktijk te brengen, want... Waar wachten we nog op?! HEILOO - Zondag 17 maart treedt om 18.30 uur Mr. Mania op in café de Wit. Mr. Mania is een band die begin 2000 is opgericht door vier oude rotten uit het vak. Na vroeger jarenlang in allerlei bands te hebben gespeeld (onder ande re The Sting en Ship& Horse band) kwam dit viertal op het idee om de ins trumenten uit het 'vet' te halen. Na een aantal instrumentale sessies werd het plan opgepakt om weer op te gaan tre den. Het repertoire van Mr. Mania is opgebouwd uit diverse hits en wordt voor een deel tweemaandelijks verver st met de hits van dat moment. Mr. Mania speelt tijdens een optreden werk van maar liefst 28 bands: zoals Anouk, Brian Adams, INXS, Stevie Wonder, Golden Earing, Lenny Kravitz, Midnight Oil, Rolling stones. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J. Mansfeld. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met dameskoor, voorganger W. van Schie. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: ds. M. Braamse, dienst van schrift en tafel, mmv oecu menisch zanggroepje. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur eucharistieviering; hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Vrijdag 15 maart 08.30 eucharistieviering, 15.00 uur kruisweg, Zondag 17 maart 10.30 uur eucharistie viering, 15.00 uur vastenmeditatie. Woensdag 20 maart eucharistieviering om 8.30 uur. Knip langs deze lijn BESTELKAART voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo Voorverkoop S.v.p. duidelijk invullen Voor- en achternaam M/V Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. v.a. 18 jaar 108,00 7,00 40,00 55,00 Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: Gewenste abonnementen met een X aangeven H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor B. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met kin derkoor, viering en toediening eerste heilige communie (kinderen St. Maartenschool), voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o;a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. HEILOO - In de kapel van de GGZ aan de Kennemerstraatweg wordt op Goede Vrijdag 29 maart Bach's Matthauspassion uitgevoerd door het koor en orkest Cantores in Dies onder leiding van dirigent Hendrik Timmerman. Het koor en het orkest waren jarenlang verbonden met de grote Kerk van Alkmaar. Echter toen dat gebouw haar huidige bestemming kreeg moest het ensemble naar elders uitwijken. Gedurende vier achtereenvolgende jaren werd onderdak gevonden in de kleine maar mooie allemanskerk te Oudkarspel. Door het 'Samen-op-weg' proces kwam ook hier een einde aan en nu prijzen koor en orkest zich gelukkig een vaste domicilie te hebben gevon den in de prachtige, grote ronde koe pelkapel van de voormalige Willibrordusstichting te Heiloo. De aanvang is 20.00 uur en kaarten kunnen worden gereserveerd via tel. 072-5335506/072-5618445. HEILOO - Voor de dance liefhebber komt er weer een leuke avond om uit te gaan met New Vision in de Buk. Met namen zoals Montana en Fred Numf zal er veel gedanst worden. Montana heeft zich op het wereldtoneel al laten gelden. Op jonge leeftijd was hij al actief met Dj Tiësto en nu staat hij bij hem onder contract. Meestal laat hij verschillende stijlen naar voren komen tijdens een sessie. Beginnend met rhytmic grinding club om vervolgens in een ruimte vol techno tunes te glijden. Om een ieder aan zijn trekken te laten komen zal Fred Numpf progressive house voor zijn rekening nemen. Ook Fred Numf is geen onbe kende van Dj Tiësto en heeft een mooie staat van dienst. Wereldwijd heeft hij vele feesten tot een succes gemaakt door zijn goede en vloeiende stijl van draaien. Deze com binatie van dj's staat garant voor een lekker avondje uit. Vanaf 21.00 ben je welkom en om 2.00 worden de deuren weer gesloten. De prijs voor deze avond is E 10,- Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biijartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 13-03-2002 Donderdag 14-03-2002 Vrijdag 15-03-2002 Zaterdag 16-03-2002 Zondag 17-03-2002 Maandag 18-03-2002 Dinsdag 19-03-2002 Woensdag 20-03-2002 Donderdag 21-03-2002 Vrijdag 22-03-2002 Zaterdag 23-03-2002 Zondag 24-03-2002 Maandag 25-03-2002 Dinsdag 26-03-2002 Woensdag 27-03-2002 Donderdag 28-03-2002 Vrijdag 29-03-2002 Zaterdag 30-03-2002 Zondag 31-03-2002 Maandag 01-04-2002 Dinsdag 02-04-2002 Woensdag 03-04-2002 Donderdag 04-04-2002 Vrijdag 05-04-2002 Zaterdag 06-04-2002 Zondag 07-04-2002 Maandag 08-04-2002 Dinsdag 09-04-2002 Woensdag 10-04-2002 Donderdag 11 -04-2002 Vrijdag 12-04-2002 Zaterdag 13-04-2002 Zondag 14-04-2002 Maandag 15-04-2002 Dinsdag 16-04-2002 13.00-18.00 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-14.00 19.00-22.45 09.00-12.00 16.30-19.45 11.00-12.30 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 09.00-12.00 15.00-18.30 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 gesloten gesloten gesloten 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 09.00-12.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 09.00-12.00 12.00-18.00 08.45-15.30 08.30-15.30 scholenvolleytoernooi zaalvoetbal sportinstuïf sportdag zaalvoetbal basketball basketball basketball schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal basketball basketball schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif Goede Vrijdag 1e Paasdag 2e Paasdag schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal basketbat! schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym basketball volleybaltoernooi schoolgym schoolgym 19.00-22.45 17.00-18.30 13.00-16.00 17.00-22.30 19.00-22.45 17.00-18.30 17.00-22.30 19.00-23.00 zaalvoetbal basketball zaalvoetbal volleybal zaalvoetbal basketball volleybal volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 16.30-19.45 basketball 17.00-22.30 19.00-23.00 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-22.30 19.00-23.00 volleybal volleybal zaalvoetbal zaalvoetbal volleybal volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2