Feestelijkheden rond 100-jarige Corneliuskerk Fm, I Op excursie in de regio met de Vogelwerkgroep Kits Oonlie breidt uit Finishing touch kantoor Rabobank Kerk komt weer meer in beeld bij bevolking CorneijusKkhk Activiteiten Limmen UITKIJKPOST - 3 APRIL 2002 - PAGINA 8 illilll ül fill Vni ffir ilf HF JV 1PW mummmm%.' H Aanmelden tuinkeuringen Fotowedstrijd Bloemendagen Limmen Jongerencentrum Conquista Feestelijke opening Corneliuskerk Auto's opengebroken Nostalgische kermis Limmen Driebanden kampioenschap Akersloot r Opbrengst reumafonds collecte Limmen Bridgeclub Limmen Zeeweg voor verkeer gesloten Gestolen auto aangetroffen in weiland I LIMMEN - Al vanaf oktober 2000 is de feestcommissie ermee bezig: de viering van 100 jaar Corneliuskerk in Limmen. 14 Gedreven personen die elk met een eigen taak voor de kerk en de bevol king een waar festijn op touw zetten. Het feest zal zich concentreren rond drie weekenden. De start vindt plaats op 11 april. De weekenden dragen the ma's: 'vroeger', 'heden' en 'toekomst'. Lange historie Het kerkelijk leven in Limmen kent een lange historie. Reeds in het jaar 750 is aan de Zuidkerklaan een katholieke kerk gesticht door Willibrord. Tijdens de Reformatie in 1598 is deze kerk door de protestanten ingenomen. De LimmerS moesten verder ter kerke in schuren. In het jaar 1620 werden de diensten in een vaste schuur: het Roomsche Predikhuis gehouden. Daar vond men de eerste afbeelding van Cornelius. Op het gebied waar nu de Corneliuskerk staat werd in 1856 de eerste Corneliuskerk gebouwd. Onder invloed van Pastoor Leesberg, die de kerk te klein vond, is in 1901 een aan vang gemaakt met de bouw van de tweede Corneliuskerk. De kerk zoals wij die allen kennen, was in 1902 klaar. Op 15 april 1902 is de Corneliuskerk plechtig ingezegend door de deken. Twee jaar later vond de consecratie door Mgr. Callier plaats. Agrarisch patroon Een kenner bij uitstek wat betreft de geschiedenis van de Corneliuskerk is Henk Brandsma. „De bisschop Cornelius is een agrarisch patroon. Zijn naam is ontstaan uit de woorden 'Cornu', hetgeen Hoorn betekent Cornelius was patroon van het gehoornde vee. Destijds had je in Limmen zeven hoeven, met wat keuter boertjes. Zodoende sprak deze patroon de bevolking erg aan. Men was toen ook erg geïnteresseerd in verhalen over heiligen", zo vertelt Brandsma. Gezien de inzegening van de kerk op 15 april, begint het feest al met een opmaat op donderdag 11 april. Maar ook daarvoor waren er festiviteiten om de bevolking enthousiast te maken. Daarnaast wilde men de inwoners van Limmen in de gelegenheid stellen een bijdrage te leveren aan het cadeau. Pijporgel Op 11 april vindt de openingshappe ning plaats.Het Corneliuskoor en de Harmonie Excelsior zullen het geheel muzikaal inluiden. Ook zal dan het eer ste cadeau overgedragen en gezegend worden: een klein pijporgel voor het liturgisch centrum. „Met de komst van dit orgel wordt het priesterkoor ver groot, zodat er ruimte komt voor een groot koor en het nieuwe orgel. Het orgel zal dan ingespeeld worden en ook hebben wij een zangeres uitgenodigd. Zij zal vier verschillende Ave Maria's ten gehore brengen. Het koor is al een half jaar aan het oefenen voor dit groots gebeuren", zo vertelt Brandsma enthousiast. Tevreden feestcommissie Al rond de jaarwisseling is gestart met verschillende evenementen. Zo was er een kaarsen en wijnactie.Tevens zullen de optredens Jesus Christ Superstar en het Neven Ensemble uit St.Petersburg in het geheugen gegrift blijven. Van de opbrengst van deze activiteiten is een groots cadeau bekostigd. „De commis sie Evenementen is zeer tevreden", meldt Hans Tops, voorzitter van de feestcommissie, „De maanden januari, februari en maart hebben aan de ver wachtingen voldaan. Voornamelijk Limmers, maar ook mensen van buiten af zijn bereikt." Voor één keer kermis op het kerkplein Het eerste feest(lang)weekend is opge hangen aan het thema Vroeger. Daardoor is het programma van don derdag 11 tot en 19 april doorspekt met activiteiten uit vervlogen dagen. Zo zal er bijvoorbeeld een ouderwetse kermis zijn. „Vroeger vond de kermis ook plaats op het plein voor de kerk. Het heet ook niet voor niks 'kerkmis'. Op zo'n kerk plein was vroeger van alles te doen. Er kwamen verkopersjongleurs, snelteke naars, want waar volk was, was nering", zo vertellen Tops en Brandsma, „We verwachten ook nu veel bezoekers. Vele verenigingen zullen zich dan ook presenteren. Het is wel bijzonder, want we hebben voor één keer toestemming om de kermis op het plein voor de kerk te houden. Het wordt ouderwets gezel lig, geen supersonische toestellen of disco." Onthulling kunstwerk Er is voor elk wat wils. Ook aan de oudere bevolking is gedacht. Zo is er een feestelijk programma voor de bewoners van de Cameren. In het twee de weekend in het teken van het heden staan weer tal van optredens centraal. mmmmmmm Vm hmi jkrfj? bestmn mn 4® tarmiïmtosfk ulfmmm» De schoolkinderen kunnen genieten van een leuke poppenkastvoorstelling en verhalenverteller. Er is een musical voor en door jeugd. Maar ook de oude ren en familieleden kunnen in de Burgerij van dit spektakel genieten. Op zondag 21 april wordt het tweede weekend afgesloten met een receptie. Na de receptie zal om 13.30 uur het bronzen kunstwerk van plaatselijk beeldhouwer Tewis Elzinga onthuld worden. Dit zal een bijzonder moment zijn, want dit beeld dat zijn plek zal vinden op het kerkplein, is een tweede cadeau van de bevolking. Reis naar Rome Het derde en laatste weekend zal gelijk met de bloemendagen Limmen gevierd worden. Op zondag zal dominee van het Maalpad een gebedsdienst houden voor alle inwoners van Limmen. Bijzonder is tot slot de geplande reis naar Rome van 3 tot 14 juni. 14 Parochianen zullen onder andere het graf van Cornelius bezoeken en hopen tevens een reükw.e mee te kunnen nemen. Voor wie wil weten wat er nog meer te doen is rond 100 jaar Corneliuskerk: raadpleeg het Feestprogrammaboekje en houdt u nauwlettend de aankondi gingen in de Uitkijkposten de gaten! NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN REGIO - Zaterdagochtend 6 april staan excursieleiders van de Vogelwerkgroep Castricum in acht plaatsen klaar om samen met u naar de vogels in uw woonplaats te kijken. U kunt om 8.00 uur in de ochtend in Beverwijk, Heemskerk, Uitgeest, Akersloot, Castricum, Limmen, Heiloo en Egmond aan de Hoef genieten van het vogelconcert. Aanmelding voor deelname is niet nodig. Deze excursie wordt u gratis aangeboden door de Vogelwerkgroep. Startplaatsen Egmond a/d Hoef: hoek Egmonder straatweg/Van Oldenborchweg Heiloo: parkeerplaats Belieslaan/ Kerk laan Akersloot: werkschuur Noord- Hollands Landschap Castricum: parkeerplaats zwembad de Witte Brug Limmen: parkeerplaats voetbalvereni ging Limmen Uitgeest: supermarkt Super de Boer aan de Melis Stokelaan Heemskerk: hoofdingang tennispark Marquette aan de Mozartlaan Beverwijk: muziekschool aan het Westerhoutplein Zingen Enkele vogels zijn inmiddels al weer enkele weken, soms nog voor het licht is, gestart met zingen. Merel en zanglijs ter zijn het vroegst uit de veren en zin gen om net hardst om partners van dezelfde soort te verleiden. Vanaf antennes en boomtoppen brengen ze een gevarieerd lied. De tjiftjaf is halverwege maart weer uit Afrika teruggekeerd en roept in bomen en struiken duidelijk dat hij zijn ver trouwde plek weer ingenomen heeft. Wie weet arriveert begin april ook de fitis. Dit vogeltje lijkt als twee druppels water op de tjiftjaf maar brengt een ander lied. De excursieleiders van de vogelwerkgroep wijzen op de kleine verschillen in uiterlijk en natuurlijk geven ze aan of het de fitis is die zingt of de tjiftjaf. Een verrekijker is dan best handig. Nageslacht Vele vogels hebben door de aangena me temperaturen al besloten aan het nageslacht te werken. Eendenmanne tjes maken de vrouwtjes het hof; meer koeten dulden elkaar ineens niet meer en zie je slechts in paartjes; kool- en pimpelmezen inspecteren nestkastjes; eksters herstellen oude nesten, welke vaak hoog in de bomen zijn gebouwd. Kauwtjes zoeken bij gebrek aan holle bomen graag schoorstenen op. Deze zwarte slimme vogels weten in dorp of stad wel aan eten te komen. Samen met de deelnemers wordt een lijst met 'geziene' vogelsoorten bijge houden. Zo kunnen jong en oud een bijdrage leveren aan een aangename en afwisselende excursie. LIMMEN - Binnenkort worden in Limmen de jaarlijkse tuinkeuringen gehouden. Nieuwe deelnemers aan deze tuinkeuringen zijn daarbij van harte welkom. De juryleden komen graag uw goedverzorgde tuin keuren en wel in de week van 13 t/m 20 april. U kunt zich hiervoor opgeven (tot uiter lijk donderdag 11 april) bij Henk Segerius, Meidoornlaan 21, tel. 072- 5051772. Bij opgave zo mogelijk vermelden of het een grote dan wel kleine tuin betreft en of het een bollen- of sfeer- tuin is. N.B. deelnemers van vorig jaar hoeven zich niet opnieuw op te geven. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot, is van april t/m september iedere zondag van 13.30 tot 16.30 uur geo pend, en op afspraak. In de expositieruim te (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van hedendaagse kunst. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Hoe ontmoet ik een boek Aan de Rijksweg 25 te Limmen mini tentoonstelling View Masters, alleen op oneven weken op vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Te zien t/m 31 mei. Bibliotheek Akersloot Expositie 3D schilderijen van Tiny Sombroek, tijdens de openingsuren van de bibliotheek. T/m 3 april exposeert Tineke Hartgers- de Groot met haar aquarellen in de bibliotheek, tijdens openingsuren te bezichtigen. Serre Nella van Os Expositie van onder andere bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschil derijen en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. LIMMEN - In samenwerking met Combifoto Loek Anderson en Wout Mooij van Trium Nederland organi seert de Stichting Bloemendagen Limmen een fotowedstrijd met als onderwerp: 50 jaar mozaïeken. Wie tij dens de Bloemendagen de mooiste foto maakt ontvangt een prachtige prijs. De eerste en de tweede prijs zijn naar keuze een fotocamera ter waarde van E 200,-, of een mobiele telefoon met accessoires ter waarde van E 200,-. De derde prijs is een portret foto op A4 formaat vervaardigd door vakfotograaf Ab Baart. Alle ingezonden foto's zullen worden geëxposeerd op een nog nader bekend te maken locatie De prijswin naars zijn dan bekend. Voorwaarden Op deze wedstrijd zijn de volgende voorwaarden van toepassing: De foto's moeten gemaakt zijn tijdens de Bloemendagen van 2002. De onder werpen moeten betrekking hebben op de Bloemendagen; bijvoorbeeld een mozaïek, bloemstuk of de festiviteiten. Per persoon mogen maximaal drie foto's worden ingezonden. Meerdere foto's voor de tentoonstelling zijn van harte welkom, maar de organisatie kan niet garanderen dat. ze allemaal ten toongesteld worden. De foto's mogen niet zijn ingelijst of zijn opgenomen in een fotocollage. De uiterste inleverdatum is 24 mei 2002. De foto's moeten duidelijk voorzien zijn van naam, adres en woonplaats, telefoonnummer, type camera en even tueel een fototitel. Het gewenste for maat van de foto's is 20 bij 30 cm. Alleen amateur fotografen mogen aan de wedstrijd deelnemen. De jurering is in handen van vakfotograaf Ab Baart. Alle foto's zullen worden tentoonge steld op 2 juni. De foto's worden niet retour gezonden. Inleveradressen De inleveradressen zijn: Paul Seignette, Molenweg 101 te Limmen, Kees Hooijboer, Kapelweg 26 te Limmen. Doe mee en maak kans op zo'n schitte rende prijs! En wie weet, prijkt uw foto volgend jaar op het routeboekje en de strooifolders! LIMMEN - Het programma voor het weekend van 5, 6 en 7 april bij jonge rencentrum Conquista is: Kinderen 4 t/m 12 jaar Bij Conquista draaien ze deze ochtend één van de nieuwste kinderfilms. Het klinkt net zo mooi als in de bioscoop en het is op grootscherm. Je kunt alles heel goed zien. Kom om 10.30 uur bij Conquista, dan begint de film. De slui ting is om 12.00 uur. De entree is E 1,-. Tieners 12 t/m 15 jaar Op zaterdag 6 april heeft Conquista een speciale disjockey in huis. Het is een gouwe ouwe en hij draait de nieuw ste muziek. De gastdiskjockey van zaterdagavond is Joost Hollander. Hij weet als geen ander hoe je een goede tieneravond verzorgt. De entree is gra tis. De deuren zijn open van 19.00 uur tot 23.00 uur. Zondagmiddag 7 april is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Gratis entree. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 5 en zaterdag 6 april is het jon ge rencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Tijdens deze avonden wordt er in dit weekend speciaal door twee van de oudste medewerkers; Rob Huysman en Jan-Willem Leurs 'goud van oud' gedraaid. Dit belooft een weekend bij Conquista. gezellig LIMMEN - Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de Corneliuskerk in Limmen vindt op donderdagavond 11 april de officiële opening plaats van de vieringen en festiviteiten die tot en met het laatste weekend in april zullen duren. Die donderdagavond is er om 20.00 uur een viering in de Corneliuskerk waarin een van de twee cadeaus, het koororgel, zal worden gepresenteerd en ingeze gend. Het Corneliuskoor onder leiding van Peter Rijs zal de dienst opluisteren met onder meer het 'Te Deum' van H. Andriessen en vier 'Ave Maria s gezongen door de sopraan Judith Petra. De feestelijke afsluiting van deze avond wordt verzorgd door de plaatse lijke Harmonie Excelsior. LIMMEN - Woensdag 27 maart zijn 's nachts, voor zover nu bekend, in negen auto's inbraken gepleegd. Deze auto's stonden geparkeerd op de Zomerschoon, de Rooinap, de Roelat, de Goudstuk en de Schoolweg. In alle gevallen werd een raam van een portier ingeslagen om in de auto te komen. De inbrekers hadden het vooral voorzien op de audioapparatuur. Die bleek uit alle auto's te ziin verdwenen. Daarnaast werd vanuit een auto die geparkeerd stond op de Goudstuk een hoeveelheid elektrisch gereedschap weggenomen. Gezien de wijze van wer- LIMMEN - Vrijdagmiddag 12 april om 16.00 uur laten kinderen in Limmen 800 ballonnen op voor een ballonnen wedstrijd ter gelegenheid van het 100- jarig bestaan van de H. Corneliuskerk. Daarmee wordt de nostalgische kermis geopend die dit jaar voor één maal weer plaats vindt vóór de Kerk. Het 100-jarig jubileum van de Corneliuskerk wordt in drie weeken den gehouden en het eerste weekend staat in het teken van vroeger. In vroe gere tijden werden evenementen geor ganiseerd vóór de Kerk en zo ontstond al snel de naam Kermis, een afgeleide van Kerkemis. Daarom heeft het orga nisatiecomité de heer Braak, al 40 jaar kermisexploitant in Limmen, gevraagd een ouderwetse kermis in Limmen te organiseren. Vol enthousiasme heeft hij gezorgd voor diverse ouderwetse attributen waar het geluid niet uit boxen komt (deze waren er vroeger nog niet), maar uit twee draaiorgels. Kinderen Ter gelegenheid van dit jubileum krij gen alle kinderen uit Limmen van de kermisexploitanten twee ritten in een draaivermaak aangeboden. De vrij- kaartjes zullen voorafgaand aan de ker mis via de scholen verspreid worden. Kinderen die de scholen buiten Limmen bezoeken kunnen vrijkaartjes aanvragen via een briefje bij de pasto rie. Activiteiten De kermis was een festijn waar ieder een uit het dorp bij betrokken was en dit is de reden dat de feestcommissie 100 jaar Corneliuskerk alle verenigin gen uit Limmen heeft benaderd met het verzoek zich te presenteren. Deze presentatie is op zaterdag 13 april van 10.00 tot 17.00 uur. Vele verenigin gen hebben aan dit verzoek gehoor gegeven. Van Toneelvereniging tot het Rode Kruis, Stichting Oud Limmen tot de KBO, de kinderopvang tot sportver enigingen, de SWOL en de Wereldwinkel, de Scouting en Conquista. Iedereen probeert deze dag zijn of haar vereniging te promoten, of via ludieke acties de kas te spekken. Tevens zal de dakkapel van Harmonie Excelsior in de middag de gezelligheid opvoeren en kan men kijken naar, of misschien wel meedoen met de Swaydancers onder de bezielende lei ding van Meintje Guyt. De springbokken zijn altijd bij bijzon dere evenementen aanwezig. Zij halen de Oudhollandse spellen weer uit de kast en zullen voor veel vermaak zor gen. De geplande veemarkt is afgeblazen vanwege alle strubbelingen rondom het MKZ. Daarvoor in de plaats kan de jeugd voor een kleine vergoeding op pony's rijden door het pastoorsbos en in de middag zal de Kynologenclub West-Friesland een gehoorzaamheids demonstratie geven met een vijftiental honden. De organisatie heeft het geheel opge luisterd door een achttal oude ambach ten naar Limmen te halen. Tevens is kapper Stuifbergen bereid gevonden om 's morgens vóór zijn zaak behaarde mannen te ontdoen van hun baard en kantklossende Limmers zullen hun kunsten vertonen. Na afloop van de gezinsviering van 19.00 uur zal er een kort humoristisch wagenspel opgevoerd worden door een viertal acteurs uit Limmen onder regie van Ben Lieferink. De organisatie hoopt door het organi seren van deze evenementen dat vroe gere tijden weer voor even herleven. AKERSLOOT - De voorronden van het driebanden kampioenschap in Akersloot zijn gespeeld. Bijna vijfenze ventig biljarters deden mee aan dit kampioenschap dat voor de dertiende keer werd gehouden. Van elke poule gaan de nummers een. en twee door naar de halve finale, aangevuld met vier spelers met het hoogste moyenne. De halve finale van dit kampioenschap wordt gehouden op vrijdag 5 ën zater dag 13 april. De finale is op zaterdag 20 en zondag 21 april r Ineke Bruin en Karin Terlouw ontvangen de eerste kinderen die gebruik maken van Kits Oonlie in Limmen. Samen met Suzanne Ruiter en Judith Steenhoek zijn zij het gezicht van de kinderopvangvestiging. (foto UKP) LIMMEN - Na een succesvolle start in Heiloo vorig jaar, breidt kinderdagver blijf Kits Oonlie zich deze maand uit buiten de gemeentegrenzen. Op 1 april ging er op de Middenweg 26A in Limmen een nieuwe Kits Oonlie open. De jonge organisatie heeft echter nog meer plannen en het is de bedoeling dat er op 1 juni een verblijf open gaat op de Kees Boekestraat 2 in Alkmaar. Kinderdagverblijven staan tegenwoor dig bijna synoniem aan ellenlange wachtlijsten. Een mooie reden voor Kits Oonlie om het Heilooër succes uit te breiden naar de omgeving en hier wat aan te doen. Judith Steenhoek, samen met Tom Veldt eigenaar van Kits Oonlie: „De vraag is enorm en we heb ben bijzonder veel plezier in ons werk. Daarom zijn we eens gaan kijken naar andere gemeenten. Het bleek dat er in Limmen en Alkmaar nog een schrij nend tekort was en daarom deze zet. De KITS Oonlie's in Limmen en Alkmaar zullen óp dezelfde manier opgezet worden als die in Heiloo, dus met veel ruimte, mogelijkheden om te spelen en veel aandacht voor het kind. Ook buiten spelen, creatief bezig zijn en groepsactiviteiten zoals zingen tij dens de groepsmomenten vinden we erg belangrijk." Twee groepen Kits Oonlie verdeelt de kinderen in twee groepen. De babygroep wordt permanent begeleid door twee gekwa lificeerde leidsters en bevat maximaal negen kinderen tot anderhalf jaar. In deze groep staat het ritme van thuis centraal, wat inhaakt op het schema van thuis slapen, eten, etc. Na de baby- groep belanden de kids in de dreu- mes/peutergroep waarin maximaal veertien kinderen tussen de anderhalf en vier jaar worden begeleid door twee leidsters. Hier staan ontwikkeling en samen spelen voorop met activiteiten als buiten spelen, knutselen, zingen en voorlezen. Veiligheid en zekerheid Veiligheid en zekerheid zijn natuurlijk hot items als je met kinderen omgaat. Kits Oonlie heeft, eventueel ter inzage, alle vergunningen in huis die van een modern kinderdagverblijf verwacht mogen worden. Vergunningen als garantie voor onder andere een goede brandveiligheid en een gemeentelijke vergunning kunnen op verzoek worden ingezien. Natuurlijk zijn alle leidsters bij Kits Oonlie in het bezit van de juis te diploma's. Voor meer informatie over Kits Oonlie, medewerkers en procedures kunt u bellen met Tom Veldt, 072-5323578. Of kijk eens op www.kitsoonlie.nl. Het tweede pand van Kits Oonlie. LIMMEN - De actie voor het Nationaal Reumafonds in het kader van de landelijke inzameling in de week van 10 tot en met 16 maart heeft in Limmen een bedrag opgeleverd van euro 2656,67. Mocht u door omstandig heden de collectant gemist hebben dan kunt u alsnog uw bijdrage storten op postgiro 324 of bankrekeningnr. 70.70.70.848 t.n.v. het Nationaal Reumafonds te Den Haag. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 27 maart als volgt gespeeld: A- Lijn:l. Keyzer-Keyzer 65.18, 2. Korff- Straathof 60.71, 3. Dolmans-Bollweg 54.46, B-Lijn: 1. Bom-Kruyswijk 64.29, 2. Balkenende-Min 57.14, 3. Valkering- Witting 54.91C-Lijn: 1 .de Nijs 60.71,2. Wieffering-Zwitselaar 59.29, 3. van der Molen 56.43, D-Lijn: 1. de Bloois- Vendel 61.71, 2. v.Wijk 60.71, 3. Maas 57.21, E-Lijn: 1. v.d.Horn-Kops 58.04, 2. Beentjes-Duindam 54.46,3.Tromp-Zijp 53.57. LIMMEN - Het bankkantoor van de Rabobank aan de Kerkweg in Limmen heeft sinds vorig jaar juli een flinke ver andering ondergaan. Nadat het Rabobankgedeelte al op 18 december in gebruik werd genomen, is onlangs ook GoodBookers Vakantie-Reis- en Avontuurwinkel gevestigd op het adres Kerkweg 2. Het hele pand heeft door de verande ringen een modern, nieuw gezicht gekregen. Wat ontbrak was echter nog een kleine finishing touch. Om het ver leden in ere te houden werd dezer dagen de 'eerste steen', die oorspron kelijk werd geplaatst bij de nieuwbouw in 1967, opnieuw aangebracht. Dat gebeurde door Siem Admiraal, directeur van Rabobank Limmen van 1964 tot 1996. Hij is de zoon en opvol ger van Cor Admiraal, legger van de steen en kassier/directeur van 1920 tot 1964. Vader en zoon hebben een belangrijke bijdrage geleverd aan de groei en bloei van de Rabobank in Limmen en daarmee aan de plaatselij ke economie. CASTRICUM - Op 8, 9 cn 10 april is de Zeeweg vanaf de rotonde tot aan het strand afgesloten voor verkeer van 19.00 tot en met 05.00 uur. Er vinden dan werkzaamheden plaats uitgevoerd door BAM/NBM infra, in opdracht van de provincie. AKERSLOOT - Maandagavond 25 maart zagen voorbijgangers een perso nenauto staan midden in een weiland aan de Hoogcgeest. De voorzijde van de auto was zwaar beschadigd. Uit onderzoek blek dat de auto kort daar voor was gestolen vanaf de Rembrandtsingel in Akersloot. Vermoedelijk is de dief op dc Hoogcgeest, door een te hoge snelheid, de macht over het stuur verloren waar ken, het tijdstip en de plaats is het zeer door hij tegen een hekwerk botste en in waarschijnlijk dat deze inbraken zijn het weiland tot stilstand kwam. Dc dief gepleegd door dezelfde dader(s). bleek inmiddels tc zijn verdwenen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8