Open dag Damland Vogelopvangcentrum 24 april verschijnt de Wilt u adverteren? CASTRICUM UITKIJKPOST - 10 APRIL 2002 Kleinkoor Castricum zoekt nieuwe leden Sportspektakel van DOS in de Bloemen Koninginnewandeltocht Akersloter Marathon Klub Jarig DOS eert jubilarissen en kijkt vooruit Ontwerp-structuurplan Zandzoom Op zoek naar de zand- hagedis met de IVN-natuurgids Aanrijding met letsel Schminken voor volwassenen Musical in De Vest leren Onderzoek naar verkeersongeval Castricum, 10 april 2002 mm CASTRICUM - Onder leiding van de nieuwe dirigent Arjan van Dijk is het Kleinkoor Castricum hard aan het stu deren voor het jaarlijkse concert op 23 november in de Maranatha-kerk te Castricum. In heel korte tijd is een goede band tussen dirigent en koorle den ontstaan, die zijn effect op de pres taties tijdens de repetities niet mist. Zin om mee te doen? Dan ben je welkom om. kennis met het koor te komen maken, want ze willen nu graag wat groeien. Bel even Noortje Aalbersberg, tel. 0251-671107 of Agnes Hendriks, tel. 670941 voor een afspraak. Je hebt dan goede kans nog mee te kunnen zingen tijdens het concert in november. Momenteel bestaat het koor uit twintig leden. Een groot koor willen zij niet worden, maar vijf of zes extra leden zou de totaalklank nog kunnen verbeteren. CASTRICUM - Gymnastiekvere niging DOS viert dit jaar het 70-jarig jubileum. Een van de onderdelen van het feestprogramma is de onderlinge wedstrijden, die op zondag 14 aprilTin de Sporthal de Bloemen, worden gehouden. DOS nodigt u uit om eens te komen kijken naar wat een grote gymnastiek vereniging zoal kan bieden aan activi teiten. Uit de DOS-afdelingen Ouder en kind bewegingsonderwijs, kleuter- gymnastiek, kinderspecial-gymnastiek, meisjesturnen, jongensturnen, selectie turnen, jazzdans, showdans, en trampo line, is een spectaculair programma samengesteld. Het programma begint om 8.30 uur met de opmars van de kleuters, gevolgd door een kleuter wedstrijd niveau 12. Het jongensturnen begint om 9.15 uur, de meisjes (niveau 10/11) sluiten hierop aan, om 10.00 uur. Na deze gymnastiek onderdelen volgt een verrassend demo van selectieturnen, dat om 11.15 uur begint. Dit wordt gevolgd door meisjes turnen voor niveau 6 t/m 9 om 12.00 uur. Diploma De kinderen die aan het ochtendpro gramma deelnemen turnen dit jaar voor een diploma. Dit diploma verdie nen ze met hun prestaties als die, beoordeeld op basis van het LOS-B systeem als de niveau referentie lijn, goed zijn. De prestaties zullen als goud, zilver, brons of koper gehonoreerd worden, leuk en stimulerend voor de kinderen. Swingend middagprogramma Na een welverdiende pauze begint om 14.00 uur het swingende middagpro gramma: het blok Jazz 1 waarin acht groepen, van klein tot groot, de A, B, C selectie en Sparkle een nieuwe selectie uit hun repertoire zullen showen. In aansluiting op dit blok geven jongere en oudere jongens en meisjes van de DOS-trampoline groep een wedstrijd als demonstratie van hun kunnen. De afsluiting van deze dag wordt ver zorgd door de andere DOS-jazz groe pen, zoals bijvoorbeeld het Street- dance, met een optreden in het jazzblok 2 dat om 16.45 begint. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN AKERSLOOT - Op zondag 28 april houdt de wandelafdeling van de Akersloter Marathon Klub haar zesde Koninginnewandeltocht. De organisa tie is er in geslaagd om op de afstanden 10,15,25 en 40 kilometer nieuwe routes uit te zetten. Op de langste afstanden 25 en 40 kilometer ligt het accent voor namelijk op natuur, water en weiland. Ook de 15 en 10 kilometer zijn prachti ge routes in de omgeving. Er is ook nog een alternatieve wandeling van 5 kilo meter voor gezinnen met kinderen. De inschrijving en start zijn bij de handbalkantine van Meervogels'60, Boschweg 3 Akersloot. De starttijden 40 kilometer 7.30 tot 9.00 uur, 25 kilo meter van 9.00 tot 10.30 uur, 10 kilome ter van 10.00 tot 13.00 uur en de 15 kilometer van 10.00 tot 13.00 uur. Sluiting is voor alle afstanden om 16.30 uur. Inschrijfgeld met herinnering euro 2,50 (administratiekosten euro 1,50). Reductie voor leden op vertoon van het lidmaatschapkaart euro 0,25. Meer informatie kunt u verkrijgen bij C.J. Bakker, tel. 0251-310272 en/of B. van Diepen, tel. 0251-313886. CASTRICUM - Op 25 maart van dit jaar heeft DOS zijn Algemene Ledenvergadering gehouden, die op allerlei punten toch niet zo algemeen was: eigenlijk speciaal, want een aantal DOS- leden werden geëerd om hun bij drage aan het welzijn van DOS. Geen kleinigheid Jarenlang een belangrijke bijdrage leveren is geen kleinigheid, dat werd dan ook door met een speech, bloemen, een speld en een warm applaus op prijs gesteld. Vier leden werden geëerd: Jos Kerkhoven, welbekend van de afdeling DOS-Trampoline, is dit jaal 25 jaar lid van de KNGU, Lenie van Dijk is al 20 jaar lid (en erelid) van DOS, Riemke de Kloet is dit jaar 25 jaar lid van de KNGU (en ook zeer actief als trainster van de DOS-Trampolione groep), Selma van Wagtendonk heeft al 40 DOS jaren lang haar positieve inbreng gegeven, en Jan van Essen, nu nog zelfs meedraaiend bij de afdeling DOS- Heren conditie, is al 20 jaar lid van DOS. Jubilarissen met zulke lange tijden tonen weer eens aan dat de leden van DOS een geweldige bijdrage kunnen leveren. Een geweldige prestatie, die de hechte band met de vereniging demon streert. En daar zijn ze bij DOS trots op en feliciteren de jubilarissen daarom van harte. Jaarvergadering Een jaarvergadering wordt natuurlijk ook gebruikt om weer andere belang rijke onderwerpen te bespreken. Die waren er zeker: het bestuur van DOS is uitgebreid met Marcel Kuijs, di£ alle Turn-afdelingen van DOS bij het bestuur zal vertegenwoordigen. Een ander welkom gold het nieuwe DOS logo: dit nieuwe logo, sport symbool figuren op een blauw veld, werd tijdens de vergadering geïntroduceerd. Tijdens de onderlinge wedstrijden, waar alle DOS verenigingen zich presenteren tij dens een sportief festijn op 14 april in de Bloemen, zal het nieuwe logo te zien zijn. CASTRICUM - Burgemeester en wet houders van Castricum maken ingevol ge het bepaalde artikel 8 van de Wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat, met ingang van 5 april gedurende vier weken voor iedereen het gezamenlijk met de gemeente Heiloo ontwikkelde ontwerp-structuurplan Zandzoom ter inzage ligt. Het ontwerp heeft betrekking op de voorgenomen ontwikkeling van het gebied tussen de kernen van de gemeenten Heiloo en de voormalige gemeente Limmen. Het ontwerp wordt globaal begrensd door in het noorden de Zevenhuizerlaan, de Ypesteinerlaan en de Vennewatersweg, in het zuiden van oost naar west door de Laandervaart, de Visweg, het verlengde van de Nieuwelaan en de Zanddijk, in het oosten door de Rijksweg A9 en in het westen door de gemeentegrens. De ontwikkeling omvat in grote lijnen de bouw van 2100 woningen (1900 in Heiloo en 200 in de kern van Limmen), de realisatie van een groene buffer tus sen beide kernen en de aanleg van een bedrijventerrein in Limmen. Het ontwerp kan worden ingezien bij de sector Ruimte, afdeling VROM, in het voormalige gemeentehuis van Limmen, gevestigd aan de Zonnedauw 4 te Limmen op werkdagen tussen 8.30 en 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Voor inzage buiten genoemde tijden kunt u terecht na afspraak, tel. 0251- 661104. Tevens ligt het plan ter inzage in de bibliotheek van Limmen aan de Zonnedauw gedurende de openingstij den. Gedurende de termijn van de inzage kunt u schriftelijk uw zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad van Castricum, Postbus 1301,1900 BH Castricum. REGIO - Zondag 14 april wordt er onder leiding van een IVN-natuurgids de Zandhagediswandeling gelopen, door de duinen op de kalkerensgebied van Bergen aan Zee. Dit gebied is uniek vanwege de overgang van kalk- arme zandgrond ten noorden van Bergen aan Zee naar de kalkrijke zand grond naar het zuiden. De wandeling start om 10.00 uur bij het Parnassia gebouw in Bergen aan Zee. Er wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van E 1.50 en voor kinderen E 1.00. Er is een duinkaart verplicht, die kunt u bij de gids aanschaffen.Voor informatie tel. 072-5813763. BERGEN - Vogel- egel- en vleermui- zenopvangcentrum Damland te Bergen houdt op 28 april van 13.00 tot 17.00 uur open dag. Damland start dan tevens een actie om niéuwe donateurs te werven. Tenslotte moeten er flinke reserves opgebouwd worden voor de verplaatsing van Damland in 2003 naar een gloednieuw modern onderkomen. Dankzij Stichting Damland zwemt 'Zeekoet 124' straks weer gewoon in de zee. Gezond en wel! Maar natuurlijk kost de dagelijkse verzorging van al die duizenden zieke en gewonde vogels erg veel tijd en geld. En dan heeft de stich ting het nog niet eens over het onder houd en het schoonhouden van de kooien en andere voorzieningen. Al dit werk wordt gedaan door vrijwilligers. Zin en inzet alléén is niet voldoende. Er is ook geld nodig: voor shampoo, medi cijnen, gas, water, elektriciteit, noem maar op Zonder financiële steun van buitenaf staan al die vrijwilligers met lege han- CASTRICUM - Op dinsdagavond 2 april omstreeks 20.15 uur vond er een aanrijding plaats tussen twee fietsers op de Oranjelaan te Castricum.Twee man nen uit Castricum (oud 54 en 59 jaar) fietsten op racefietsen over de Oranjelaan. De ene reed op de fiets strook, de andere op de rijbaan. Op de plaats waar de fietsstrook overgaat in een verplicht fietspad raakten de fiet sers elkaar en kwamen ten val. De 54- jarige man liep een hersenschudding en een beenbreuk op. CASTRICUM - Florida's Grime in Castricum geeft een cursus kinderen schminken voor volwassenen. Er kun nen nog enkele personen meedoen. De eerste les start op woensdagavond 10 april. Op maandagvond 6 mei begint de volgende cursus. Voor informatie, tel. 0251-656528. ALKMAAR - Vrijdag 26 april brengt amateurtoneelvereniging Starlight Boulevard de musical kEen koffer vol' op de planken. De musical vertelt aan de hand van een compilatie van beroemde musicals als Anatevka, Rags en Cabaret over het leven in de eerste drie decennia van de 20ste eeuw. De voorstelling heeft plaats vanaf 20.30 uur in de Hooge Huyszaal van theater De Vest. Kaarten zijn verkrijgbaar voor E 8,- bij de kassa van theater De Vest. den en kunnen ze de vogelopvang met geen mogelijkheid draaiende houden. Daarom is Damland enorm dankbaar dat Aqua-Suthwalda haar product Treffer(r) verbindt aan deze donateur wervingsactie. Beste koop Damland gebruikt dit product reeds geruime tijd en is bijzonder tevreden met het resultaat ervan. Het is als 'Beste Koop van de Consumenten bond' aangemerkt en heeft een uitste kend gebruiksadvies van de TU-Delft ontvangen. Het bijzondere aan de actie is dat elke nieuwe donateur, een milieuvriendelij ke spuitbus Treffer(r) ontvangt. Deze donateuractie start in het voorjaar en zal duren tot.l juli 2002. Het startschot zal op 28 april worden gegeven door de voorzitter van Stichting Damland, tij dens de activiteiten op de dan georga niseerde open dag. aati Op 10 april a.s. vergadert de raadscommissie Ruimtelijke Ordening, Milieu en Gemeentewerken. De vergadering wordt gehouden in het gemeentehuis in de kern Castricum en begint om 20.00 uur. Op de agenda staan onder andere: Presentatie Milieudienst Regio Alkmaar. Kredietverlèning en realisatie afvalbrengdepot. Budget vanuit meerjarenraming vrij maken voor de aanleg/vervan ging van de riolering in de Huibert van Ginhovenstraat en Rusthof. Voorstel tot het intrekken van het voorbereidingsbesluit t.b.v. het realiseren van een slibdepot achter de Heemstederweg. Vaststelling bestemmingsplan bedrijventerrein "Boekel". Vaststelling van een voorbereidingsbesluit voor het buitengebied Limmen. Voorstel om de inhoudelijke behandeling van het planschadeverzoek van de familie Zomerdijk aan het college te delegeren. Op 11 april a.s. vergadert de raadscommissie Welzijn, Onderwijs, Zorg, Werk en Inkomen. De vergadering wordt gehouden in het gemeentehuis in de kern Castricum en begint om 20.00 uur. Op de agenda staan onder andere: Informatie uit de diverse samenwerkingsverbanden. Voordracht bestuursleden Recreatieschap Alkmaarder- en Uitgeestermeer (RAUM). Stand van zaken kinderopvang. Sector ruimte Inleveren bouwaanvragen op alle locaties Aanvragen voor bouwvergunningen kunnen niet alleen worden inge leverd bij de balie van de sector Ruimte in Limmen, maar ook op het gemeentehuis in Castricum, en - vanaf 5 april - bij het gemeentelijk contactpunt in Akersloot (in de bibliotheek). Ontvangen bouw- en sloopaanvragen en bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben onderstaande verzoeken ont vangen: 250302 Zuidkerkenlaan 18 te Limmen plaatsen 2 stacara vans voor tijdelijke bewoning bouwen schuur uitbreiden woning uitbreiden woning plaatsen dakkapel plaatsen bedrijfs ruimte met kantoor plaatsen schuur vergroten dakkapel en uitbreiden woning wijzigen bouwplan Prinses Margrietstraat 31 te Castricum Prinses Irenestraat 8 te Castricum 270302 Bakkummerstraat 111 te Castricum Bloemgaarde 12 te Castricum Heemstederweg 8 te Castricum 280302 Ch. van Pallandtlaan 15 te Castricum Het Strengh 2 te Castricum Woude 6 te Akersloot waarvoor reeds in 1999 bouwvergunning was afgegeven Nachtorchis 7 te Limmen Het Achtkant 82 te Limmen 020402 Eerste Groenelaan 68 te Castricum Absalon 18 te Limmen 030402 Belle van Zuylenlaan 16 te Castricum Dorpsstraat 100 te Castricum 040402 Asserlaan 26 te Castricum Eerste Groenelaan 26 te Castricum Leo Toepoelstraat 14 te Castricum uitbreiden woning plaatsen berging tijdelijk plaatsen pre fab unit plaatsen erfafschei- ding vernieuwen tuinhuisje plaatsen1 dakkapel bouw en renovatie van dakkapellen plaatsen dakopbouw plaatsen tuinhuis Deze kennisgeving betekent niet dat medewerking wordt verleend. Aanvragen vrijstellingen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 72 april 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 2 weken ter inzage liggen. Vrijstellingsverzoek ex artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Gobatstraat 25 te Castricum uitbreiden woning Vrijstellingsverzoek ex artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Koningsweg tussen nr. 28 en nr. 30 te Akersloot plaatsen tijdelijke woning Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 72 april 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 4 weken ter inzage liggen. Vrijstellingsverzoek ex artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Vleugeltjesbloem 13 te Castricum Prof. Winklerlaan 21 te Castricum Kon. Wilhelminalaan 11 te Castricum Meester Bodewesstraat 8 te Castricum Burg. Boreelstraat 86 te Castricum 't Kieftenland 30 te Limmen uitbreiden woning plaatsen schuur uitbreiden woning plaatsen gaashek (legalisatie) plaatsen dakkapel uitbreiden woning Vrijstellingsverzoek ex artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Perceel hoek Pagenlaan/Kapelweg bouw 4 vrijstaande woningen Vrijstellingsverzoek ex artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke ordening ALKMAAR - In het onderzoek dat de politie instelde naar de oorzaak van het verkeersongeval op de Ommering in Alkmaar afgelopen zaterdag, zoekt de politie getuigen. Ondermeer is de poli tie op zoek naar mensen die iets kun nen vertellen over het gedrag van de automobilisten op de A9 voorafgaande aan het ongeval of op het moment (rond 23.30 uur) van het ongeval op de N242. Deze mensen worden verzocht te bellen met 0900-8844. Perceel hoek Pagenlaan/Kapelweg bouw 4 vrijstaande woningen Zienswijzen Een ieder kan gedurende de termijn van terinzageligging schriftelijk zijn zienswijzen omtrent de hiervoor genoemde aanvragen om vrij stelling kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Verleende vergunningen en meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende besluiten genomen: Bouwvergunningengeaccepteerde meldingen 050402 Fortuna 9 te Limmen uitbreiden woning Westerweg 9 te Akersloot uitbreiden woning (legalisatie) Asserlaan 28 te Castricum plaatsen dakkapel Kapvergunningen 030402 Parkeerplaats NS a/d Stationsweg te kappen van 1 lijster- Castricum bes Tuin van Kapitein Rommel te Castricum kappen van 4 elzen Sloopvergunningen 210302 Van Oldebarneveldtweg 33 te Castricum slopen woning 280302 Vuurbaak 1 te Limmen slopen diverse wan den en dak Invalidenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Castricum hebben besloten een invalidenparkeerplaats te reserveren voor het motorvoertuig met het kenteken RR-47-ZG in de directe nabijheid van het perceel Offenbachstraat 85. Bezwaar Een bezwaarschrift tegen de hiervoor genoemde besluiten dient binnen 6 weken na de datum van afgifte van het betreffende besluit te worden ingediend bij burgemeester en wethouders van de gemeente Castricum. Inlichtingen over de mogelijkheden tot het indienen van een bezwaarschrift zijn verkrijgbaar bij de afdeling VROM in het gemeentehuis te Limmen. Goedkeuring bestemmingsplan Klaas Hoorn- en Kijfpolder Gedeputeerde Staten van Noord Holland hebben op 26 maart 2002 gedeeltelijk goedkeuring verleend aan het bestemmingsplan "Klaas Hoorn- en Kijfpolder". Het bestemmingsplan geeft een planologische regeling voor het westelijk weidegebied van Akersloot, dat bestemd is tot natuurreservaatsgebied. Het plan wordt noordelijk begrensd door het tèrrein van de jachthaven ARZV aan de Klaas Hoornlaan en zuidelijk begrensd door de Hemweg. De oostelijke plangrens wordt gevormd door het Alkmaardermeer en de westgrens door Kerklaan en Boschweg. Gedeputeerde Staten hebben goedkeuring onthouden aan de bestem ming Woondoeleinden B met medebestemming Verkeersdoeleinden. Deze bestemming is gelegd op een strook ter plaatse van de woningen Kerklaan 4 en 4a, aan de zijde van de Kerklaan. Het bestemmingsplan en het besluit van Gedeputeerde Staten liggen vanaf 12 april 2002 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de Sector Ruimte, afdeling VROM in het voormalige gemeentehuis van Limmen. Zij die zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten hebben gewend en belanghebbenden die aantonen hiertoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest kunnen gedurende bovengenoemde termijn beroep instellen tegen het besluit tot goedkeuring van het bestem mingsplan bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor zover het besluit strekt tot onthouding van goedkeuring kan het beroep door iedereen worden ingesteld. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzit ter van de genoemde afdeling is ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders delen mee dat zij toestemming hebben verleend voor het tijdelijk plaatsen van een prefab unit ter hoogte van de parkeerplaatsen voor de entree van het politiebureau aan het Eerste Groenelaantje 68 te Castricum voor de periode van 22 april tot 14 juni 2002 (week 15 t/m 23). Op 29 januari 2002 is vergunning afgegeven aan Stichting S.O.S. voor het houden van een huis-aan-huis kledinginzameling in de maand april 2002. Op 4 februari 2002 is vergunning verleend aan de Alkmaarse roei en zeilvereniging voor het houden van een roeiwedstrijd van het pontje bij het schouw in Akersloot tot de accijnstoren in Alkmaar op zondag 21 april 2002. Op 25 februari 2002 is vergunning afgegeven voor het tweede kwar taal van 2002 aan de inrichting Buona Sera aan de Dorpsstraat 20 te Castricum de inrichting 't Gemeentehuis aan de Dorpsstraat 18 te Castricum de inrichting City Pool aan de Dorpsstraat 22a te Castricum en op 21 maart 2002 is vergunning verleend voor het tweede kwar taal van 2002 aan de inrichting De Balustrade aan de Dorpsstraat 35a te Castricum Deze lokaliteiten mogen na 23.00 uur voor publiek geopend zijn of daarin één of meer bezoekers toelaten of toegelaten te hebben. De vergunning geldt: gemeente tot 01.00 uur in de nachten van maandag tot en met donderdag tot 02.00 uur in de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag: tot 01.30 uur in de nacht van zondag op maandag. In de nacht van zaterdag op zondag mogen na 00.00 uur geen bezoekers meer tot de inrichtingen worden toegelaten. Op 22 maart 2002 is vergunning verleend voor het plaatsen van 10 driehoëksborden in de kern Akersloot. 4 driehoeksborden in de kern Limmen t.b.v de open dag van het Grafisch Lyceum in de periode 16 tot en met 25 april 2002. 50 driehoeksborden/sandwichborden in Castricum en Bakkum t.b.v. de Hartweekcollecte van de Hartstichting in de periode van 15 tot en met 29 april 2002. Op 3 april 2002 is vergunning verleend aan NJHC Jeugdherberg Koningsbosch voor de aanwezigheid van maximaal 2 behendigheids automaten in de laagdrempelige inrichting gevestigd aan de Heerenweg 84 te Bakkum tot en met 31 december 2002. Op 4 april 2002 is vergunning verleend aan Hortus Bulborum voor het plaatsen van 2 aankondigingsborden op de hoek Rijksweg/Zuidkerkelaan en de Rijksweg te Limmen in de periode van 6 april tot en met 12 mei 2002. Op 5 april 2002 is vergunning verleend aan C.P Wong voor het inne men van een standplaats voor de verkoop van snacks en dergelijke aan de Vredeburglaan te Limmen in de periode van 27 april tot en met 1 mei 2002. De heer Adri Nielen, medewerker van de afdeling Publiekszaken neemt afscheid van de gemeente Castricum. Het gemeente bestuur biedt hem op 17 april a.s. een receptie aan in de koffiekamer van het gemeentehuis. Belangstellenden zijn die middag vanaf 16.15 uur van harte welkom. Op het milieupark Raadhuisweg vindt u 2 glascontainers, herkenbaar aan de gele kleur, en 1 papiercontainer, in de blauwe kleur. Er is geen plasticcontainer; plastic kunt u deponeren in uw eigen grijze rolemmer. Overigens staat er ook in tekst aangegeven welke container het betreft. Zoals ook bij bovengrondse containers is het hier niet de bedoeling om lege papieren dozen en houten kratjes achter te laten. Kartonnen dozen kunt u kwijt bij de papierinzameling van bijvoorbeeld de scholen en kratjes kunt u, mits verkleind, in uw grijze rolemmer deponeren. Voor eventuele informatie omtrent de werkzaamheden kunt u zich wenden tot de heer P. Aalders van HB Adviesbureau, telefoon 0224 - 212365, die de werkzaamheden namens de gemeente Castricum, in de kern Akersloot (Castricum) coördineert. v Ve1\6lljK5 gfO€P6 roiofitmor In de kern Castricum worden vanaf 1 april gedurende de zomerperiode de groene rolemmers weer elke week geleegd. Zaterdag 13 april a.s. wordt er weer papier opgehaald aan de west kant van de Rijksweg in de kern Limmen. Op een aantal zenders uit het kabeltelevisiepakket van exploitant Casema kan mogelijk storing optreden. Deze storingen kunnen plaats hebben in de periode van 8 tot en met 21 april 2002. Voor informatie: Casema 0900-8896 en op de website van Casema (www.casema.nl). Bezoekadres Raadhuisplein 1,1902 CA Castricum Zonnedauw 4,1906 HA Limmen (sector Ruimte) Postadres Postbus 1301,1900 BH Castricum Tel.: (0251) 661122 Fax; (0251) 66 12 34 Internet: www.castricum.nl E-mail: voorlichting@castricum.nl of gemeentebestuur@castricum.nl Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. De afdeling Maatschappelijke Dienst verlening is voor reisdocumenten en rijbewijzen ook geopend op donder dagavond van 19.00 tot 20.00 uur. De buitendienst van de afdeling Civiel, Grijs en Groen vindt u aan het Schulpstet 17, 1901 JH Castricum. Deze locatie, waar ook het afval brengdepot is gevestigd, is geopend op werkdagen van 8.00 tot 11.45 uur en van 13.00 tot 15.45 uur. De afvalstraat op is daarnaast ook op zaterdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur. Voor vragen over civiel, grijs en groen belt u met telefoon- T nummer (0251) 66 13 37. jf Triformatie Tijdens kantooruren Afdeling voorlichting, Tel.: (0251) 66 12 30 66 12 40 Buiten kantooruren Vragen, opmerkingen of klachten kunt u inspreken op het antwoordapparaat, telefoon (0251) 66 13 33 of aan ons melden via de fax, (0251) 66 12 34. ■■I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 13