Politie in gesprek met organisatoren van races Start project voor klasse grootouders BoeH\etvtv» All Time Piano Classics 9,95 Kerkagenda Lezing over Geweld en verzoening in Islam en Chistendom WonenPIus Heiloo kijkt terug op goed jaar Grootscheepse actie 3VO, brandweer en politie CDA info-uur Activiteiten NYVH Nijenburghwandeltocht Natuurlijk Tuinieren door Atrium Encyclopedie Boek van de week: Natuurlijk Tuinieren All Time Piano Classics door de Gevleugelde Vrienden CD van de week: Winkelhof V Loo 53 Tel5335535 Voor- en achternaam M/V Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. v.a. 18 jaar 108,00 7,00 40,00 55,00 Evolutie zoekt musicaltalent voor nieuwe productie Tendenz gesloten op 12 april Ypedisco Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 10 APRIL 2002 Vanmiddag hebben de korpsbeheerder, de hoofdofficier van justitie en de korpschef van de politie Noord- Holland Noord overleg gevoerd naar aanleiding van de straatraces die in de regio gehouden zijn. Afgelopen week end kwamen straatraces in het nieuws naar aanleiding van ongevallen die hierbij gebeurden. Zover tot nu is komen vast te staan worden al langer, in meer of mindere mate met auto's races georganiseerd op de openbare weg. Begin maart leidde tot Je inbe slagname van twee personenauto's die in Den Oever aan dergelijke races mee deden. Tegen de deelnemers werd pro ces-verbaal opgemaakt. Zondagavond werd geconstateerd dat op de Factorij in Zwaag een race op stapel stond. Toen de politie hier pols hoogte verwijderde men zich. Soortgelijke situaties deden zich ook eerder het weekend op enkele plaatsen in de Noordkop voor. Onaanvaardbare risico's Het Kouden van deze races brengt onaanvaardbare risico's met zich mee. Daarom heeft de driehoek besloten zich te richten op de organisatoren van de races met als doel te voorkomen van nieuwe races. De beleidsdriehoek acht het niet acceptabel te zoeken naar alternatieven voor het houden van deze wedstrijden. Strenge benadering De politie richt zich op het verzamelen van informatie over autoraces. Deze informatie zal basis vormen het feno meen aan te pakken. Daarbij zal ook gekeken worden in hoeverre landelijke afstemming noodzakelijk is omdat het fenomeen zich ook elders in het land voordoet. Het door het openbaar ministerie te vormen landelijk beleid op dit terrein zal als leidend gelden. Overtreders die bekeurd worden staat een strenge benadering door justitie te wachten. Daarbij kan gedacht worden aan het in beslag nemen van auto's of het invorderen van rijbewijzen. Ook is het mogelijk dat gedrag leidt tot ont zegging van de rijbevoegdheid. HEILOO - Stichting Ouderenwerk Heiloo en de Paulusschool zijn samen een klassegrootouderproject begon nen. Dit project start medio september dit jaar en houdt in dat 55-plussers hun levenservaring over gaan dragen op de leerlingen van allegroepen in het basis onderwijs. Doel van het project is op deze manier meer begrip kweken tus sen twee generaties. De klassegrootou der dus als schakel tussen de verschil lende generaties door middel van bij voorbeeld voorlezen, of laten zien met welk speelgoed er vroeger werd gespeeld in de jongste groepen. In de oudste groepen kunnen de klassegroot ouders vertellen over hoe het was om in de oorlog op te groeien, maar ook "kunnen zij met deze groep wat inge wikkeldere spelletjes spelen zoals scha ken. De klassegrootouders werken samen met en op vraag van de leerkracht. De klassegrootouder is derhalve geen leer kracht, en zal deze functie dan ook niet vervullen in het project, maar is vooral een extra aanvulling op het onderwijs. De klassegrootouders hebben regelma tig onder begeleiding van de coördina tor overleg met elkaar. Met hem wor den tevens de beschikbare uren (maxi maal 1 dagdeel per week), en de invul ling ervan, doorgesproken. In de perio de voor de officiële start van het pro ject zijn er diverse kennismakingsmo menten en wordt er een korte training georganiseerd. Als u het leuk lijkt om ook klassegroot ouder te zijn, dan kunt u contact opne men met de Stichting Ouderen werk Heiloo, tel. 072-5331297. Zi Jllll HEILOO - Enkele leerlingen van groep zeven van basisschool De Zuidwester laten trots de door hun gemaakte kunstwerken zien. Vanaf donderdag 11 april kunt u deze, en alle andere kunstwerken komen bewonderen op De Zuidwesteraan Boek^nstein 43 in Heiloo, in het Kinderkunstmuseum. Zowel in de school als in de klassen zullen kunstwerkstukken van alle kinderen te bewonderen zijnHet thema is dit jaar kleur. Kunstenares Netty van der Laan zal om 17.00 uur het kinderkunstmuseum openen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9jD0 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. H Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van hel advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, toen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo» Foto's en kopij, linnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt goen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen h|len. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. WÊ In Limmen ie kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van redactie is Postbus 68,1850 AB Heilool %v<- n - s- NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - Op donderdag 18 april houdt Prof. dr. A. Wessels een lezing over 'geweld en verzoening in Islam en Christendom'. De gebeurtenissen van de elfde september en wat daarop volg de, zowel in Nederland als wereldwijd, roept volgens hem vragen over de ver houding tussen de Islam en het Westen. Veelal heerst de opvatting dat, na de val van de Berlijnse muur (1989) de wereldconflicten (Botsing der bescha vingen) zich afspelen langs de lijnen van de beschavingen, met name dan de westers-christelijke en de islamitische. De situatie van dit moment vraagt ech ter een grondiger analyse. Het vijands- denken ten aanzien van de Islam, dat eeuwenoud is (het groene gevaar), dient te worden afgebroken. Gevraagd zal moeten worden naar de diepere oorzaken van de woede die in bepaalde delen van de wereld heerst en waarin bepaalde terroristische groepen een voedingsbodem vinden. Hoewel gods diensten - zo blijkt uit de geschiedenis - een potentieel conflict kunnen bete kenen, zal moeten worden gezocht naar verzoeningselementen in zowel Islam als Christendom. Professor Wessels Prof. Wessels is hoogleraar in de zen- dings- en godsdienstwetenschappen met speciale aandacht voor de Islamologie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Hij heeft een tijd lang gedoceerd aan de Near East School of Theology in Beiroet (Libanon). Wie meer over het onderwerp wil weten: Prof. Wessels schreef onlangs het boek 'Islam verhalenderwijs'. De lezing wordt gehouden op donder dag 18 april om 20.00 uur in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111. HEILOO - Het opstellen van een jaar verslag heeft tot gevolg dat meteen een (cijfermatige) terugblik op het afgelo pen jaar plaatsvindt. De conclusie daar bij is dat WonenPIus Heiloo zeer tevre den kan zijn over de resultaten over 2001. Het aantal aangesloten huishou dens (abonnees) steeg van 75 naar 168. Er werden 148 dienstverleningsvragen in behandeling genomen van 63 ver schillende klanten. Zo'n 500 telefoni sche contacten werden geregistreerd, er werden 35 huisbezoeken afgelegd en de nieuw opgezette nieuwsbrief ver scheen twee maal. Daarnaast is er een nieuwe folder verschenen en een infor matie brochure ontwikkeld. In februari 2002 is gestart met de moge lijkheid voor abonnees om een tuinon- derhouds-abonnement af te sluiten. Daarbij is een korting van 20% op het uurtarief overeengekomen met de betreffende hovenier. Lokale samenwerkingsverband Het lokale samenwerkingsverband tus sen de Stichting Ouderenwerk Heiloo, het Woon- en Zorgcentrum Heiloo, de Woningstichting Heiloo, de UW en de ouderenbonden ANBO en KBO vormt de basis van WonenPIus Heiloo. Steeds meer ouderen weten de weg naar het meldpunt WonenPIus te vinden. Kortom lokaal draait WonenPIus goed. Maar WonenPIus Heiloo kijkt verder dan de subsidieperiode welke in 2003 afloopt. Om de financiële continuïteit te versterken, de kwaliteit van het basispakket te bewaken en te borgen en om gebruik te maken van de kennis en deskundigheid elders is WonenPIus Heiloo lid van de projectgroep WonenPIus Noord-Holland. Samen met de WonenPIus partners uit Schagen, Heerhugowaard, West- Friesland en Bergen/Schoorl wordt gewerkt aan een nieuwe samenwer kingsorganisatie. Het ontwikkelen van een dergelijke organisatie kan rekenen op financiële steun vanuit de Provincie Noord-Holland. Voor meer informatie over WonenPIus kunt u terecht bij het meldpunt via tel. 072-5331297. HEILOO - Op zaterdag 13 april wordt in en om winkelhof 't loo een groot scheepse actie door 3vo, de brandweer en politie gehouden. In navolging van het succes van vorig jaar hebben de politie, brandweer en 3VO (voorheen Veilig Verkeer Nederland) wederom de hoofden bij elkaar gestoken en een gezamenlijke manifestatie gepland voor zaterdag aanstaande rondom Winkelhof 't Loo. Er vinden diverse demonstraties plaats waaronder die van de rijsimulator. Hierin kan een rij- vaardigheidstekst worden afgenomen al dan niet onder invloed van alcohol (er zijn rumbonen beschikbaar). De politie neemt een blaastest af om te zien welk een invloed deze rumbonen hebben op het blaaspijpje. Toename alcoholslachtoffers Uit de verkeersongevallencijfers blijkt dat het aantal alcoholslachtoffers weer toeneemt. Van alle geregistreerde ern stig gewonde slachtoffers bleek 12 betrokken te zijn geweest bij een onge val waarbij alcohol in het spel was. Het aantal alcoholgevallen ligt in Noord- Holland boven het landelijk gemiddel de. Bij alcoholcontroles blijkt nog steeds dat de kennis over alcohol en het verkeer bij de weggebruiker onder de maat is. 3VO rijsimulator De 3VO rijsimulator wordt ingezet bij publieksmanifestaties met het doel voorlichting te geven over het rijden onder invToed. De 3VO simulator beschikt over een gevarieerd software pakket. Deelnemers aan een simula- tierit maken op zeer indringende wijze kennis met het rijden onder invloed, met een vernauwd gezichtsvermogen, een vertraagd reactievermogen en een gebrek aan dieptewaarneming. De deelnemer ondervindt wat het bete kent om met een promillage van 0.8 een voertuig te besturen. Nuchter kij ken naar jezelf dus, en dan zien hoe je onder invloed reageert. Brandweer Ook de brandweer heeft een demon stratie op het programma staan. Kortom, er is veel te zien en te Ieren zaterdag 13 april rondom Winkelhof 't Loo. HEILOO - De fractie van het CDA houdt haar maandelijkse info-uur op donderdag 11 april vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis (oude ingang). Wilt u met hen spreken, meld dat dan even bij de secretaris van de fractie, Elly Beens, tel. 072-5338208, e-mail ellybeens@quicknet.nl'. HEILOO - Op woensdag 17 april wordt door de Nederlandse Vereniging Van Huisvrouwen een excursie gemaakt naar het Amsterdams Historisch Museum, Kalverstraat 92 in Amsterdam. Het museum geeft een overzicht van de geschiedenis van Amsterdam van de 13de eeuw tot heden. In twintig zalen wordt de ont wikkeling van nederzetting tot wereld stad getoond met ondermeer archeolo gische vondsten, schilderijen, maquet tes, zilveren en gouden voorwerpen, glas, aardewerk en porselein. Aanvang rondleiding: 11.00 uur, kosten entree 3 euro, MJK gratis en rondlei ding 2.50 euro.Vertrek: 9.18 uur met de trein uit Heiloo. Het museum ligt onge veer 15 minuten lopen van het C.S, maar men kan ook tram 1, 2,5, 9, 24 of 25 nemen. Voor koffie is gereserveerd in het museum restaurant David en Goliath. Inlichtingen en opgave bij Anneke Kager, 's avonds tussen 19.00 en 20.00 uur via tel 072-5332935. HEILOO - De NHWB Nijenburgh wandeltocht is een van de jongste bonds-wandeltochten van de Noord- Hollandse Wandelsport Bond. Dit jaar zal deze wandeltocht op zaterdag en zondag 13 en 14 april worden gehou den. De Plaatselijke Wandelcommissie Heiloo, belast met de uitvoering van deze wandeltocht, heeft met extra zorg de parkoersen gemaakt. Dit jaar gaan alle afstanden door het Heilooërbos waarbij de hogere afstanden vanaf 15 km ook door Alkmaar hun weg vinden. De start vindt plaats vanuit de Basisschool St. Radboud, Slimpad 18 (ingang via schoolplein Breedelaan) te Heiloo. Op beide dagen kunnen de 40 km. wan delaars starten van 8.00 tot 9.00 uur: van 8.00 tot 10.00 uur voor de 30 km.: van 9.00 tot 12.00 uur voor de 20 km. en de wandelaars op de afstanden 15, 10 en 5 km. kunnen starten vanaf 9.00 tot 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt aan de start voor personen vanaf 4 jaar met herin nering E 3,-. Personen vanaf 4 jaar zon der herinnering E 1,85. Op deze inschrijfgelden genieten leden van de erkende wandelsportbonden een reductie van E 0,70. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot B.D.H. Bos. Werkendelslaan 9, Heiloo. Telefoon 072-5337426. Natuurlijk tuinieren is de complete gids voor een milieuvriendelijke tuin door middel van een milieu- mens- en dier vriendelijke wijze van tuinieren die steeds meer in de belangstelling komt. U kunt er elke tuin mee creeëren die u wenst, terwijl u tegelijkertijd bijdraagt aan een beter milieu. Deze manier van tuinieren is geschikt voor elk type tuin en in elke tuinstijl- voor kleine en grote tuinen, voor stadstuinen en tuinen in een landelijke omgeving. De Atrium Encyclopedie Natuurlijk Tuinieren geeft antwoord op al uw vra gen op het gebied van natuurlijk tuinie ren. Dit complete, prachtig uitgevoerde naslagwerk beschrijft niet alleen wat natuurlijk tuinieren inhoudt, maar staat ook boordevol praktische en natuur vriendelijke tips over tuininrichting, grond, mest, plantenkeuze, zaaien, ver meerderen, oogsten, vijvers, gereed schap en nog veel meer. Het helpt u bij de overschakeling naar natuurlijk tui nieren als u al een tuin hebt en bij de opzet en inrichting als u met een nieu we tuin van start gaat. door Atrium Encyclopedie voor 29,95 DEUTEKOM Heefenweg 67-69,1851 KL Heöoo naast Winkalhof 't too. 072 5331483 LIBR1S. Uw Complete Boekhandel e-mail: lr»fo.cteutokom®lltorls.n» Vanaf 1988 vormen mr. Pieter van Vollenhoven, Pim Jacobs en Louis vari Dijk het trio de Gevleugelde Vrienden. De Gevleugelde Vrienden behaalden vier gouden CD's. Na het overlijden van 'pianistische vriend', Pim Jacobs, zette mr. Pieter van Vollenhoven zijn concerten voort met Louis van Dijk. Op de nieuwste cd van de Gevleugelde Vrienden, AU Time Piano Classics staat een verzameling van het beste werk wat ze gedrieën heben gespeeld. Nummers als Song for Guy, Cabaret, I know him so well, Piece of Cake, Desert Song, She'a always a woman to me, Charleston en vele andere passeren daarbij de revue. De opbrengsten van zowel deze cd als de concerten die de Gevleugelde Vrienden geven komen ten goede aan het Fonds Slachtofferhulp, waar mr. Pieter van Vollenhoven voorzitter van is. Naast een bedrag van ongeveer 300.000 gulden per jaar, leverden deze concerten ook nieuwe donateurs en contacten met het bedrijfsleven op. Jaarlijks doen meer dan 100.000 slacht offers van verkeer en misdrijven een beroep op de hulpverlening door de Buro's Slachtofferhulp. De Buro's Slachtofferhulp wijzen deze mensen de weg in het doolhof van instanties en bieden praktische hulp en emotionele steun. Het Fonds Slachtofferhulp ondersteunt de 25 Regioburo's Slachtofferhulp met hun vele steun punten en spreekuren overal in het land, waar ruim 1500 vrijwilligers en 152 beroepskrachten zorgen voor een landelijk dekkend netwerk in de opvang van slachtoffers. door de Gevleugelde Vrienden voor OO 1 Knip langs deze lijn I BESTELKAART voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo Voorverkoop S.v.p. duidelijk invullen Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. $123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur," zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Musicalvereniging Evolutie, voorheen de ouderengroep van De Hanswijckers zoekt talent voor hun nieuwe productie in seizoen 2002/2003. De groep van vorig jaar behaalde een groot succes met de musi cal De wereld van Mathijs van het NKT Nederland Kinder Theater). Zelfs de schrijfster van de musical, Manja Siebrecht die speciaal uit Frankrijk was gekomen, sprak vol lof over de uitvoe ring. Dit jaar wil Evolutie de lat weer een stukje hoger leggen en daarom zoeken zij jonge mensen in de leeftijd van 13 tot en met 21 jaar die zich graag verder willen ontwikkelen op het gebieden van zang, dans en drama. Wil je meer informatie of je aanmelden voor de audities bel dart voor 17 april naar Ingrid Hoogeland, tel. 072-5336943. De repetities zijn op dinsdag- en een aantal maandagavonden. Naam: 1 Adres: I Postcode: Woonplaats: Samen Op Weg Gemeente Zondag 10.00 uur, voorganger ds. M. Braamse. Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. J.L.W. Koppenbol uit Huizen. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met cantores, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: viering van de eerste communie, voor gangers H.Helsloot en W. van Schie. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: ds van het Maalpad. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Donderdag 20.00 uur: feestelijke ope ning. Tevens inwijding van het nieuwe orgel m.m.v. Corneliuskoor en Harmonie Excelsior. Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met kinderkoor, voorganger pastor J. Oiling. Tijdens de viering pro cessie rond de kerk. Zondag 10.00 uur: thema 'Vroeger': eucharistieviering met Cornelius koor, voorganger vicaris G. Geukers, pastores S. Tol, Sj. Minnema en ceremoniaris pastor J. Oiling. Na de viering processie rond de kerk. Dinsdag 19.30 uur: feestelijke eucharis tieviering 100 jaar H.Corneliuskerk met dameskoor, voorgangers pastores H. Helsloot en J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan de Hqef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), family's welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Een keer per jaar is Tendenz op vrijdagavond gesloten. Dit jaar zal dat zijn op vrijdag 12 april. Helaas gaat de geplande Dance Party dan niet door. Vanaf 19 april zal Tendenz weer elke vrijdagavond geo pend zijn voor bezoekers vanaf de brugklas tot en met 15 jaar van 2Ö.0O tot 23.00 uur. 's Middags is het ook erg gezellig bij Tendenz. Op woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 15.00 tot 17.00 uur kun je lekker klet sen, internetten, darten, tv(c)kijken, tafelvoetballen, hitkranten lezen, enzo voorts. Tendenz is alcoholvrij en in de zaal mag niet gerookt worden. HEILOO - Komende zaterdag is alweer de laatste Ypedisco van dit sei zoen. Alle kinderen van de basisschool zijn welkom tussen 19.00 en 20.30 uur. Entree is E 0,50. Telefoonnummer: Cewenste abonnementen met een X aangeven Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 10-04-2002 Donderdag 11 -04-2002 Vrijdag 12-04-2002 Zaterdag 13-04-2002 Zondag 14-04-2002 Maandag 15-04-2002 Dinsdag 16-04-2002 Woensdag 17-04-2002 Donderdag 18-04-2002 Vrijdag 19-04-2002 Zaterdag 20-04-2002 Zondag 21-04-2002 Maandag 22-04-2002 Dinsdag 23-04-2002 Woensdag 24-04-2002 Donderdag 25-04-2002 Vrijdag 26-04-2002 Zaterdag 27-04-2002 Zondag 28-04-2002 Maandag 29-04-2002 Dinsdag 30-04-2002 Woensdag 01-05-2002 Donderdag 02-05-2002 Vrijdag 03-05-2002 Zaterdag 04-05-2002 Zondag 05-05-2002 Maandag 06-05-2002 Dinsdag 07-05-2002 Woensdag 08-05-2002 Donderdag 09-05-2002 Vrijdag 10-05-2002 Zaterdag 11-05-2002 Zondag 12-05-2002 Maandag 13-05-2002 Dinsdag 14-05-2002 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 09.00-12.00 12.00-18.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 09.00-12.00 10.00-15.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-2-2.45 14.00-15.30 08.30-12.00 09.00-12.00 Gesloten 19.00-22.45 19.00-22.45 19.00-22.45 09.00-12.00 Gesloten 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 11.00-18.00 11.00-18.00 09.00-12.00 08.45-15.30 08.30-15.30 zaalvoetbal sportinstuif schoolgym basketball volleybaltoernooi schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 13.00-17.00 zaalvoetbal wijkenvolleybaltoernooi schoolgym 17.00-22,30 volleybal schoolgym zaalvoetbal sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal schoolgym 19.00-22.45 zaalvoetbal basketball Koninginnedag zaalvoetbal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball Bevrijdingsdag schoolgym schoolgym zaalvoetbal basketball basketball basketball 17.00-22.30 volleybal schoolgym schoolgym 17.00-21.00 volleybal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Zwembad Het Baafje gaat open op zaterdag 4 mei om 10.00 uur De voorverkoop van de abonnementen is reeds gestart en duurt nog tot en met 16 april 2002 (zie de bestelbon elders in deze krant) 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2