Limmen is 'tulpenbol' rijker Nieuwe onderkomens op strand 'Holder de Bolder en klaar is Op Zolder!' Limmer schooljeugd bouwt eigen kerk £lh|o\ tapijten gordijnen© karpetten ctiviteiten UITKIJKPOST - 24 APRIL 2002 - PAGINA 10 Gewoon zwemmen bij De Watertoren Rondwandeling Stichting Historisch Egmond Schilderijen, etsen, beelden en serviezen in Tineke's Atelier Limmer IJsclub start inet de Schermer tijdritten Programma weekend Bloemendagen Limmen Oproep cliënten mobiele consultatiebureau Limmen 100 jaar Corneliuskerk stelt de toekomst centraal Aanrijding met letsel Gevonden en verloren goederen Atelier Ada Baars open tijdens Bloemendagen Aanrijding met letsel Uitslag tuinkeuringen Limmen HSV Limmen nieuws Kinderen St. Maartenschool halen EHBO-diploma 't Kruispunt, computers en inloopmiddagen Rijksweg 127 Limmen Q72 5Q5 16Q2 <- dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend "V LIMMEN - Limmen heeft er sinds afgelopen zondag een nieuwe tulpen bol bij. Niet in de grond, maar boven de grond dit keer. Het groene kunstwerk, dat werd gemaakt door Tewis Elzinga, staat in volle glorie te pronken voor de Corneliuskerk. De tulpenbol werd aan geboden door de feestcommissie van de Corneliuskerk, en werd onthult door mevrouw Valkering-Goemans. Als oud ste inwoonster van Limmen (102) kreeg zij de eer het werk over te dragen Tulpenbol, kunstwerk van Tewis Elzinga (foto MSP) De 102-jarige mevrouw Valkering- Goemans. foto MSP) aan het parochiebestuur. Vorige week al werd dit jubilerende parochiebestuur verblijdt met een prachtig pijporgel. Onder de muzikale begeleiding van harmonievereniging Excelsior keek het talrijk toegestroomde publiek naar de plechtige verrichtingen van de 102-jari- ge en enkele ogenblikken later was het dorp een fraai kunstwerk rijker. EGMOND - Ondanks alle commotie rondom De Watertoren is het recreatie centrum nog steeds gewoon open. En dat is maar goed ook, want de meiva kantie staat voor de deur. De openingstijden van De Watertoren zijn in de vakantie voor het recreatieve vrijzwemmen net als anders: maandag t/m vrijdag van 09.30 tot 17.00 uur en 's avonds van 18.00 tot 22.00 uur. Op zaterdag en zondag is het recreatiecen trum geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Elke zaterdagavond, tussen 18.00 en 22.00 uur. houdt De Watertoren een sauna-zweminstuif voor naturisten. Doordeweeks kunt u zowel 's ochtends als 's middags banenzwemmen. 's Ochtends is dit op de volgende tijden: maandag en donderdag van 08.00 tot 09.00 uur en dinsdag, woensdag en vrij dag van 07.00 tot 08.30 uur. Het banen zwemmen 's middags is alleen voor vol wassenen en vindt plaats tussen 12.00 en 13.00 uur. In vakantieperiodes ver valt dit uur tijdens grote drukte. Zweminstuif Op woensdag 1 mei is er weer een zwe minstuif. Het altijd wisselende circuit bestaat dit keer uit drie heel attractieve spelletjes. Het eerste is Bel 'm der in, een spel waarbij de deelnemers over een 10 meter lange mat moeten lopen of rennen en de bel, die aan het eind van de mat hangt, moeten proberen te luiden. Voor de snelste deelnemers zijn er prijzen te verdienen. Verder is er spijkerbroekhangen waarbij de deelne mers moeten proberen zo lang moge lijk aan een spijkerbroek te hangen. Ook aan dit spel zijn prijzen verbon den. Het derde spel blijft nog even een verrassing. Zoals gebruikelijk worden alle deelnemers na het volbrengen van het circuit getrakteerd op gratis snoep en limonade. Het circuit start om 14.00 uur en eindigt om 15.30 uur. Voor meer informatie over zwemuren of activiteiten kunt u bellen met De Watertoren, tel. 072-5062196. EGMOND - Op zondag 28 april houdt de Stichting Historisch Egmond een rondwandeling door Egmond aan den Hoef. Onder leiding van een gids wan delt u door het oude gedeelte van Egmond aan den Hoef waarbij stil wordt gestaan bij oude panden en bij zondere plekjes. De gids geeft tekst en uitleg en beantwoordt uw vragen. Aan het eind van de rondwandeling gaan we naar de fundamenten van het oude slot. Al dwalend over de restanten kunt u zich zelf een indruk vormen over dit machtige kasteel. Deelname aan de rondwandelingen kost E 1,35 voor volwassenen en E 0,45 voor kinderen tot 12 jaar. Verzamelpunt is het bezoekerscentrum van de Stichting Historisch Egmond aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Aanvang van de rondwandeling is om 14.00 uur. Deelnemers dienen zich vooraf aan te melden bij mevrouw Wolf, tel. 072-5062344. LIMMEN - In het atelier van Tineke Kramer-Pijnappel zijn natuurgetrouwe maar ook figuratieve beelden te bewonderen. Kunstzinnig zelfgegla- zuurde aardewerk en de etsen en schil derijen verrassen door de sterke bij zondere kleurcombinaties. In de tuin vormen bronzen en keramische beel den een prachtig geheel met de bloei ende bomen, buxushagen en tulpen. Tineke's Atelier is gevestigd aan de Rijksweg 176 in Limmen, schuin tegen over het Golden Tulip hotel in Heiloo. De openingstijden zijn van 27 april tot en met 4 mei, 10.00 tot 20.00 uur. Na de bloemendagen is het atelier geopend op afspraak, via tel. 072-5051825. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot, is van april t/m september iedere zondag van 13.30 tot 16.30 uur geo pend, en op afspraak. In de expositieruim te (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van hedendaagse kunst. Heden is dat expositie over 'de Woude' van Hendrik van Dam. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. LIMMEN - Wielerliefhebbers komen weer aan hun trekken. Na enkele jaren afwezigheid, start de Limmer IJsclub dit jaar weer met de Schermer tijdrit ten. Dit is een competitie over vier wedstrijden, waarvan de drie snelste tij den meetellen voor het klassement. Er wordt gereden in de Schermer polder over twee rondjes met een totale afstand van ca. 15km. De start en finish is aan de Westdijk ter hoogte (aan de overkant) van het pontje bij Akersloot. De eerste tijdrit is op zondag 28 april. De start is om 8.30 uur. De deelname is gratis en staat open voor alle wielerlief hebbers uit Limmen en omstreken. Aanmelden kan ter plaatse, uiterlijk 15 minuten vóór de start. De volgende tijdritten worden gereden op 5 mei. 26 mei en 2 juni. Zelfde plaats en tijdstip. LIMMEN - Het programma van de Bloemendagen van Limmen, die begin nen op 27 april is als volgt: Op 27 april zullen de Bloemendagen om 10.00 uur officieel worden geopend door één van de oprichters van de Bloemendagen de heer JanTuijn. 10.00 uur is ook de tijd dat alle mozaïeken, bloemsierkunst en straatversiering af moet zijn. Vanaf die tijd vertrekt de jury voor hun moeilijke taak, het beoordelen van alle kunstwerken. Om 15.00 uur wordt er begonnen met de middag voor de jeugd. Eerst zal er de mini Bloemenkoningin gekozen worden. Uit 23 meisjes zal de mini Bloemenkoningin en Bloemenprinsessen worden gekozen. Er is muziek aanwezig en een optreden van een groep die nog geheim gehou den wordt. 's Avonds om 20.30 is de prijsuitreiking van de mozaïeken, werkstukken, bloemsierkunst en straatversiering. Aansluitend vindt het Prikkersbal plaats met medewerking van Specials Drive-in show. Op zondag 28 april brengen de bloe menmeisjes met de mini bloemenko ningin en de twee mini bloemenprin sessen een bezoek aan Zorgcentrum De Cameren. De bewoners krijgen een bloemenhulde aangeboden en drinken een kopje koffie 'met ze. Daarna wordt om 12.30 uur de rondrit door het dorp gereden met een paardentram. De drumband uit Castricum zal ze begelei den naar de winnaar van de Zilveren Tulp waar een hulde gebracht zal wor den. Alle extra activiteiten die dit jaar plaatsvinden kunt u terug vinden in het routeboekje die u aan het begin van de route uitgereikt krijgt. U kunt ook alles terug vinden op de internetsite: www.bloemendagen.myweb.nl LIMMEN - Door omstandigheden kan het MCB niet meer bij het gemeente huis Limmen staan. Vanaf 22 april staat het Mobiele Consultatie Bureau op de parkeerplaats van de sporthal d'Enterij in Limmen. LIMMEN - Het derde weekend van de festiviteiten rond het 100-jarig jubi leum van de Corneliuskerk staat in het teken van de toekomst. In de zondags viering van 10.00 uur is gekozen voor muziek van de kloostergemeenschap Taizé. De meditatieve en steeds herha lende acclamaties geven deze dienst een spiritueel karakter. Mia Ploegaert dirigeert het Corneliuskoor en Peter Rijs is de organist. Voorgangers in deze gebedsviering zijn onder anderen de parochianen Corry Noom en Nel Koppes, alsmede domi nee Van het Maalpad en de pastores Ria Casalod-Brakenhoff, Gonnie Bomars en Johan Oiling. Omdat dit derde en laatste weekend van de jubileumviering samenvalt met de bloemendagen is de buitengewoon fraai versierde kerk voor het publiek geopend op de volgende tijden: Zondag 28 april van 12.00 tot 16.00 uur (bij grote drukte een uitloop tot 17.00 uur) Maandag 29 en dinsdag 30 april (Koninginnedag) van 13.30 tot 16.30 uur. CASTRICUM - Op maandag 15 april omstreeks 16.30 uur vond er een onge val plaats op de Beverwijkerstraatweg te Castricum waarbij een 35-jarige vrouw uit Castricum letsel opliep. De vrouw reed op *een bromfiets over de Beverwijkerstraatweg en slipte ter hoogte van de rotonde, vermoedelijk door het natte wegdek. Zij kwam ten val en liep verwondingen op aan haar knie. De vrouw werd voor behandeling overgebracht naar het Rode Kruisziekenhuis. Achterop de brom fiets zat haar 5-jarige zoontje. Deze liep geen verwondingen op. Voor de schrik kreeg hij van de politie een knuffel beer. politie Noord-Holland De Castricumse en de plaatselijke CASTRICUM Reddingsbrigade EHBO-vereniging staat vanaf het komende strandseizoen een fors grote re werkruimte ter beschikking op hun locatie in Castricum aan Zee. Op 25 april worden de nieuwe onderkomens geplaatst op het strand van Castricum. De Castricumse EHBO en de Reddingsbrigade (CRB) hebben sinds begin jaren '80 in het zomerseizoen containers op het strand om vanuit deze locatie hun diensten te verlenen. Deze containers worden geplaatst en onderhouden door de gemeente. De containers waren elk 30 m2 groot. De CRB had twee containers ter beschik king, de EHBO een. Na twintig jaar waren deze containers aan vervanging toe. De container met de douches ver keerde inmiddels in een dermate slech te staat dat ze niet meer zonder schade kon worden vervoerd. Bovendien voldeden de oude onderko mens niet meer aan de hedendaagse eisen. De CRB-locatie was door leden- aanwas uit zijn jasje gegroeid en de EHBO had duidelijk behoefte aan een tweede ruime behandelingsruimte. Ook de fundering was aan vervanging toe. Begin 2001 hebben beide vereni gingen een programma van wensen Ingediend en op basis daarvan zijn de eerste plannen gemaakt voor nieuwe units. Uiteindelijk is besloten de firma Multi Home uit Veghel de opdracht ter waarde van bijna 80.000 euro (f 175.000,-) exclusief BTW te gunnen. De nieuwbouw bestaat uit acht contai ners van 3x6 m. Vijf containers zijn voor gebruik door de CRB; drie voor de EHBO. Alle partijen zijn tevreden met de geboden oplossing. De nieuwe onderkomens worden op 25 april voor het eerst geplaatst. Jaarlijks zullen de containers in april of mei geplaatst worden en medio september weer afgebroken. De fundering van de containers komt op dezelfde plaats als voorheen. Er wordt gebruik gemaakt van opzetstukken voor de fundering, die verwijderd kunnen worden. Zo zal tijdens de wintermaanden weinig of niets te zien is van de fundering. Nadat de plaatsing van de nieuwe con tainers is voltooid, zullen de nieuwe onderkomens met een feestelijke tint officieel worden geopend door de EHBO en CRB samen. Foto met de uitbreidingen van het pand, van buitenaf gezien. CAL - De r Noord, afdeling CAL meldt de volgen de voorwerpen als verloren en gevon den: Verloren in Castricum: Sleutels diverse, gouden armband smalle schakels, ken tekenbewijs en rijbewijs, gouden ket ting met rond hangertje met briljantjes, zwarte portemonnee inh. cr. cards, geld, double dameshorloge Seiko met bruin bandje, geld. Gevonden in Castricum: zilveren arm band, sleutel met poppetje, giropasje, sjaal beige met rood/oranje, 3 lustrum loten, klein fijn gouden ringetje. Verloren in Limmen: portemonnee inhoud pasjes geld, e.d., gouden arm band. Werk van Ada Baars LIMMEN - Tijdens de Bloemendagen te Limmen, is het atelier van Ada Baars aan de Bloemenhof 12 te Limmen geo pend. In het atelier is diverse keramiek te zien, onder andere beelden, schalen, en fonteinen. Het atelier is geopend op zaterdag en zondag van 11.00 tot 18.00 uur, tel. 072-5051261. CASTRICUM - Op vrijdag omstreeks 13.50 uur vond er op de Oranjelaan nabij het Cruciuscollege een aanrijding plaats tussen een 33-jarige voetgang ster uit Castricum en een 16-jarige bromfietser eveneens uit Castricum. De vrouw liep over het voetpad toen zij achter haar de bromfietser hoorde toe teren. Ze stapte opzij en werd toen aan gereden door de bromfietser die haar wilde inhalen. De vrouw werd met pijn in haar rug per ambulance vervoerd naar het ziekenhuis in Beverwijk. LIMMEN - De uitslagen van de tuin keuringen, gehouden op 15 april in Limmen zijn: Sfeertuinen groot: 1. A. Oosterveen. Pagelaan 11. 47 punten (met lof v.d.jury), 2.G. Groot, Vaartkant 6 44 punten, L.R.M. Post, Hogeweg 11, 44 punten, P. Hageman, Visweg 67,44 pun ten. Eervolle vermeldingen: W.M.G. Haaster/R:Schefferlie, Koningsdam 53/55. 42 punten, P. Pronk, Oudeweg 7. 41 punten, R.C. Pronk, Rijksweg 90A. 40 punten, B.Kuyper, Pagelaan 12, 40 punten. Sfeertuinen klein: 1. M. Stet, Burg. Nieuwenhuijsenstr.80, 46 punten(met lof v.d. jury), A.C. v.d. Schaaf. Meidoornlaan 27, 45 punten, C.M. Kroon, Middenweg 24, 45 punten. 2. T. Dorrestijn,.Vislaantje 3, 44 punten, H. Mooij, Kerkweg 38, 44 punten, J. Zeeman/H. Tromp, Hogeweg 21/23, 44 punten. 3. J.C. Kabel, Vuurbaak 12, 43 punten. C. v.d. Wagen/H.v.d.Kogel. Roelat 38/40, 43 punten, J. Castricum. Visweg 7,43 punten. Eervolle vermeldingen: C.W. de Boer. Molenweg 34,41 punten, R.A.J. Spring in 't Veld, Zomerschoon 8, 41 punten. N.A.J. Schouws, Zomerschoon 85, 40 punten, C. Bakkum, Middenweg 50, 40 punten, C. Nanne, Kamvaren 1,40 pun ten, C. Dekker, Bogerdlaan 5, 40 pun ten. Bollentuinen groot: 2. A. Koot. Dusseldorperweg 121, 44 pnt., P. Zonneveld, Hogeweg 48, 44 pnt, 3. Th.C. Laan. Dusseldorperweg 127, 43 pnt. Eervolle vermeldingen: J. Valkering. Hogeweg 88, 41 pnt, J.P. Dekker. Rijksweg 73,40 pnt, S. Koot,Theebos 5- 7,40 pnt. Bollentuinen klein: Eervolle vermel dingen: J. Bonne, Pagelaan 9, 42 pnt. S. Koot, Middenweg 63, 42 pnt, J.S.J. Tijms/S. Koot, Theebos 8-10, 42 pnt, B. Winder, Vuurbaak 6,41 pnt. AKERSLOOT - Na acht jaar vooruit zien en stapsgewijze voorbereiding, zijn de plannen voor Op Zolder gereali seerd. Reeds zes jaar geleden zijn een aantal van de benodigde heipalen geslagen! Hoezo, niet over één nacht ijs gaan? Jan en Jetty Sander van Horeca- en Recreatiebedrijf vt Hoorntje, heb ben hierover hun duidelijke visie: „Om Op Zolder te kunnen realiseren moes ten we eerst aan een stevige basis wer ken. De afgelopen jaren hebben we dan ook de camping en de jachthaven uit gebouwd en up-to date gemaakt. Daarna hebben we het partyschip Claes Horn aangeschaft en hebben we ook de bedrijfskeuken volledig gestript en heringericht. Dit was allemaal nodig om uiteindelijk de laatste stap, de in gebruik name van Op Zolder op woensdag 1 mei, te kunnen zetten". Het idee voor Op Zolder werd geboren tijdens een medewerkermeeting. Het moest een warme gezellige partyzaal worden met een Oudhollandse uitstra ling en toch van alle gemakken voor zien. Hier werd ook de naam Op Zolder bedacht. Na overleg met de aannemer, de constructeur, de interi eurbouwer en de architect kon in okto ber 2001 met de bouw van Op Zolder worden gestart. Adembenemend uitzicht Tijdens de bouw, onder leiding van uit voerder Nico Krom en zijn assistent Jeroen Groot, werd al snel duidelijk dat de kreet 'in het werk te bepalen' op veel momenten van toepassing was. Het meest opvallende element dat-er in het werk bij kwam, was de dakkapel aan de achterkant van de boerderij. En niet voor niets, want de gasten hebben hierdoor straks een adembenemend uitzicht op De meer zoals het Alkmaardermeer door authentieke Akersloters ook wel genoemd wordt. Deze dakkapel kon niet zomaar geplaatst worden. Aan de hand van precieze berekeningen moest de vloer verstevigd worden met extra balken en een grote ijzeren drager, dit alles voor de veiligheid van de toekomstige gas- ten.Omwille van diezelfde veiligheid is er ook een ingenieuze brandtrap in de steeg geplaatst. In geval van nood gaat deze trap door middel van een hef automatisch naar beneden, zodat ieder een een veilige uitweg heeft. Voor de gasten die wat minder ter been zijn is er in het complex een ultramo derne lift geplaatst, zodat Op Zolder voor iedereen toegankelijk is. Blauw geschilderde bedstee Eén van de meest bijzondere aspecten aan het interieur van Op Zolder is de blauw geschilderde bedstee. Op aange ven van opa Siem en oma Sien Sander, de grondleggers van 't Hoorntje, is het uiteindelijke ontwerp tot stand geko men. In deze bedstee vind je ook een kreb of krib, waarin in vroeger tijden de baby's tot een leeftijd van zeker 1 jaar bij de ouders sliepen. Voor het plafond in de zaal zijn originele houten delen gebruikt en ook de oude bar met func tionele achterkast draagt bij aan de sfeer. Blikvanger hierbij is de grote lamp boven de bar die speciaal voor Op Zolder werd ontworpen en gemaakt. Ook partyzaal 't Achterom heeft door de bouw van Op Zolder wat verande ringen ondergaan. De vroegere entree is bij de zaal getrokken en de toiletten zijn verplaatst. De dames Lenie Verduin en Riet Clazing van schilder club HUIB hebben de reeds bestaande muurschildering, een panorama van de 'skyline' van Akersloot, uitgebreid met actuele details. Dit enorme schilderij is een echte blikvanger geworden en is bovendien uniek voor de omgeving. LIMMEN - Zondag 21 april werd het seizoen geopend met een dagje Wadvissen. Het was prachtig weer, maar uiteindelijk wisten slechts twee vissers wat te vangen, de overige der tien hadden alleen een leuk dagje uit. Zondag 28 april gaan de witvissers van start met een wedstrijd in de Delft. Een prachtig water, waar de brasem en voorn goed aanwezig zijn. en zelfs al drie keer een karper zich liet gelden tij dens deze wedstrijden. De opzet van de competitie is niet veranderd, de vissers vissen in een A- en een B-groep. De A- vissers mogen alle wedstrijddisciplines benutten, en vissen op gewicht, de B- vissers beperken zich tot de vaste stok (max. 7 meter) en vissen op aantal. In april en mei mag er niet met wormen worden gevist, maar de andere vrije aassoorten zijn wel toegestaan. Er wordt 2,5 uur gevist. Vertrek is om 7.00 uur bij garage Schilder te Limmen, opgeven voor deze wedstrijd doet u bij Co Bakker. Hogeweg 193, tel. 06- 10357451 tot vrijdagavond 19.00 uur. LIMMEN - In het kader van 100-jaar H. Corneliuskerk is voor de school jeugd in de groepen 6-7-8 een timmer- dorp georganiseerd. Woensdagmiddag 17 april werd de kerkklok geluid door bouwpastoor Wilhelmus en mochten 217 kinderen de eerste fundamenten leggen. Als thema werd de kerk van toen nu en in de toekomst gekozen. Met de H. Corneliuskerk als zichtbaar voorbeeld verrezen er in rap tempo 23 kerken, allen met een geheel eigen karakter. Er werd er getimmerd aan een kerk met een opendak constructie zoals de Amsterdam Arena. Verder was het duidelijk dat de meisjes een kerk gezellig willen maken met bankstellen, bloemen op tafel en een tuintje. Het was een lust voor het oog waar de jury het niet eenvoudig mee had. Zaterdag werd de eerste jury ronde gehouden Pastor Oiling, Henk en Willem Kaandorp lieten hun ervaren ogen over de prachtige godshuizen gaan. De jeugd sloeg aan het verfraaien waarop zondag een tweede jury ronde werd gehouden. De uitslag werd zon dagmiddag op een zonovergoten tim- merdorp door de bouwpastoor Wilhelmus bekend gemaakt. Er werden eerste prijzen toegekend aan Groep 6 van de St. Maarten school, De droppie Hamers, aan Groep 7 van de Pax Christi school. De bloedende haaien tanden en aan Groep 8 van de St. Maarten school, The 50 50 Gang. De bekers werden uitgereikt door Pastor Oiling. Tot slot werden er woor den van dank gesproken en bloemen en wijn uitgereikt aan de begeleiders, Pieter Mors, Henk Kaandorp, Willem Kaandorp, de EHBO van het Rode Kruis Limmen, en werden.de sponsors nadrukkelijk bedankt voor het leveren van de bouwmaterialen. Wanneer er zich een ongeluk voordoet, hebben deze kinderen alvast het EHBO-diploma op zak. LIMMEN - Op de St. Maartenschool in Limmen was het afgelopen donderdag spannend, want de leerlingen van groep 8 deden examen jeugd EHBO. Met twee personen tegelijk werd het exa men afgenomen, iedereen werd getest in de theorie kennis en vaardigheid van de verbandleer, de stabiele zijligging en het beademen van pop Annie. Alle leerlingen zijn geslaagd. AKERSLOOT - Het ontmoetingspunt voor 55-plussers in Akersloot heeft sinds de opening al aan 50 personen een beginners-computercursus gegeven en heeft nu bovendien op de vier pc's beschikking over het internet. Met ingang van 2 mei is het mogelijk de pc's te gebruiken en te internetten op don derdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur. Deskundige begeleiding ter plaatse is aanwezig. Ook kunnen allerlei vragen worden gesteld wanneer bij het compu tergebruik thuis problemen ontstaan. Oefenen op de pc's is gratis, gebruik van internet E 3.- per uur. Voor de begeleiding op de computers worden nog vrijwilligers gezocht, die hulp kunnen bieden bij gebruik van computerprogramma's internet en e- mail en na de vakanties kunnen assiste ren of les kunnen geven, want de belangstelling voor de lessen is groot. Aanmelding bij Ria Schoon, tel 0251- 311031. Sinds de opening van 't Kruispunt, ont moetingspunt voor 55-plussers is er elke middag van 14.00 tot 16.00 uur de mogelijkheid binnen te lopen voor 'n kopje koffie. Vooral de zondagmiddag blijkt daarbij in een behoefte te voor zien. Met ingang van de maand mei zal 't Kruispunt geopend zijn op dinsdag- donderdag- en zondagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur.Tijdens het voorjaar blijkt de belangstelling voor de andere middagen wat minder. Op de dinsdag en donderdagmiddag vond in de Lelie steeds de kaartsoos plaats. Met ingang van mei is deze beëindigd, 't Kruispunt biedt aan de leden van deze soos, even tueel vergezeld van niet-leden, hun kla verjassen in 't Kruispunt voort te zet ten. Na de zomer zal een meer gericht aan bod van middagen met een programma worden gedaan. Voor de ontwikkeling van ontspanning, spel en educatie is een commissie gevormd, die deze zaken kan creëren en organiseren. Gezocht wordt nog naar 'n vrijwilliger die de wekelijkse publicatie van genoemde activiteiten kan verzorgen. Liefst iemand die kan omgaan met de computer. Aanmeldingen zijn welkom bij Kees Kuyper tel. 0251-314630. Gf »d«»\

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10