Baantjer signeert bü De Schrüverü Coen Doen doet meer dan doe het zelf Silhouet specialisten in binnenhuisarchitectuur Warmte en sfeer uit het stopcontact bij Intrasol Centimeters slanker bij Beauty Center Helios Uolce Vita: het enige echte Italiaanse restaurant vanjleiloo Totaal Interieur doet zijn naam eer aan De smaak van Las van Bennekom I Pagina 8 32 De Bonte Boel, vrolijk rustpunt temidden van ontspanning en plezier. etmgk kètfi I&est Vaoiiaamöftie 8HKflKpest Vgoriaarseditie UUKijhpostWooria; Strand, zee, duinen, bossen en natuurgebied Hargerpolder. Het Noord-Hollandse Groet biedt het allemaal. Midden in dit gebied van ontspanning en plezier vormt restaurant De Bonte Boel aan de Heereweg 284 in Groet een vrolijk rust punt waar je culinair volledig aan je trekken komt voor een zeer schappelijke prijs. Omdat gastheer Pim Kaag geen afstand kan doen van een zelfgemaakt recept biedt de kaart volop keuze uit vis-, vlees-, vegetarische recepten (Hollands, Italiaans, oriën taals) of de Nederlandse lek kernij bij uitstek: de pannen koek. Kijk maar eens goed naar de advertentie van De Bonte Boel. Kinderen kun nen namelijk tegen inleve ring van de bon in de adver tentie een gratis pannenkoek met stroop of suiker komen eten. Die kans mag je natuur lijk niet laten liggen! Dit voorjaar is het op de ter rassen goed toeven onder het genot van een kopje koffie, thee of iets anders met een Groeter bol of appeltaart. Kun je je ouders gewoon meenemen naar de Bonte Boel! Het restaurant is zeven dagen per week geopend van 17.00 tot 24.00 uur. Op zondag en in de zomermaanden is de Bonte boel open van 12.00 tot 24.00 uur. Er is voldoende parkeer gelegenheid. Reserveren? Bel 072-5092227 of mail info@debonteboel. nl. De heren Kees Schermerhom en Piet er Duyneveld van Silhouet kunnen trots zijn op hetgeen ze sinds 1983 hebben opgebouwd. Begonnen ze nog in een kleine ruimte aan de Stationsweg, ntt hebben ze een prachtig pand aan de Kennemerstraatweg 99, waar zij hun huisstijl uitstekend kun nen laten zienen met uitbreiding in het vooruitzichtAl heeft Silhouet nu al de beschikking over een ruime showroom, de 40m2 die er straks bijkomt door de koop van het pand van de hurenis volgens hen geen overbodige luxe. Door de extra ruimteen de geplande tuinkamerzal de meubelcollectie van Silhouet straks nog beter tot z'n recht komen. Intrasol is als speciaalzaak in zonnebankeninfrarood-cabines en sfeerhaarden en schouwen al meer dan tien jaar een begrip in de omgeving. Voorheen gevestigd in Castncum, nu sinds twee jaar in Limmen aan de Drie Linden 3. In de showroom vindt u een eczeem en het is heerlijk ont ruime collectie zonnebanken en -hemels van Alisun, infra rood sauna's van Cedric en Health Partner, (elektrische en gel-)haarden van Faber, Dimplex, Dru en schouwen van Rietveld. Zonnebanken is niet alleen goed voor een mooie teint, het helpt ook bij pijnlijke spieren en gewrichten, tegen huidklachten als psoriasis en Heel wat vrouwen zouden graag in een maatje minder passenen iedereen weet dat de klassieke combinatie min der eten- meer bewegen nog altijd goede resultaten ople vert. Maar voor degene die de ideaalprogramma aan te gaan, komen er steeds nieu we afslankmethodes op de marktEen methode die veel succes blijkt te hebben is de Universal contour bodywrap. Bij de bodywrap wordt gebruik gemaakt vm elasti sche windels die doordrenkt zijn met dode-zeeklei. Deze unieke windeis zorgen ervoor dat toxische stoffen onttrokken worden aan de vloeistof rond de vetcellen. De vetcellen zelf verdwij nen niet maar worden wei compacter en minder gezwollen, de huid wordt gezuiverd en ontgift en wordt dus strakker. En zelfs striemen worden minder zichtbaar. Beauty Center Helios is zelfs zo overtuigd van de resultaten dat zij durven te garanderen dat de lichaamsomvang na de behandeling tenminste 15 cm minder is: niet goed, geld terug! Deze behandeling is geschikt voor zowel dames als heren. En komt u met twee personen, dan krijgt u 10% korting. Als u meer wilt weten wat de body wrap precies inhoudt, of over al de ande re mogelijkheden in het beauty center, dan kunt u contact opnemen met Beauty Center Helios, tel. 072-5334258 spannend na een vermoeien de dag. De infra-rood sauna is ook zeer ontspannend, maar houdt daarnaast de conditie op peil, zorgt voor vermindering van cellulitis, stimuleert de bloedsomloop, bevordert de stofwisseling en helpt daardoor bij verant woord afslanken. Intrasol heeft voor iedere portemonnee een zonnehe mel en de losse lampen zijn al vanaf 8,75 uit voorraad leverbaar. De zonnehemels worden gratis en vakkundig door de monteurs bij u thuis geplaatst. Silhouet is gespecialiseerd i n binn e nh uisarchi teel uur. In samenspraak met de klant wordt een geheel nieuw interieur, of een complete metamorfose van een bestaand interieur ont worpen. Er wordt een teke ning gemaakt, met een kleurenpian en ideeën voor muur- en vloerbedekking. Deze manier van werken wordt ook regelmatig op projecten, zoals bedrijfs panden, toegepast. Waar weliswaar de functionali teit voorop staat, maar daardoor juist een grotere uitdaging is om het sfeervol in te richten. Ook op hei gebied van losse meubelverkoop wil Silhouet zich onderschei den. Om op de hoogte te blijven van de laatste trends bezoeken zij regel matig grote beurzen in bin nen- en buitenland. Geïnspireerd door zowel wat zij zien op de beurzen, als wat hen op architecto nisch gebied opvalt in ste den als Milaan, wordt de collectie van Silhouet door Kees, Pieter en hun mede werkers voortdurend ver anderd en gerestyled. De huidige collectie van Silhouet bestaat onder andere uit zitmeubelen van Bench, kasten van Lando, diverse meubelen van Giorgetti, Ghyczy, Hutton, Günter Lambert en Wittmann. De prachtig vormgegeven verlichting is van de hand van Maroeska Metz, maar ook verkoopt Silhouet verlichting van onder andere G.L In de winkel treft u ook een steeds wisselende kunstcol lectie aan. Naast decoratief bij de verschillende zithoe ken, komt de kunst op zich zelf ook uitstekend tot zijn recht in Silhouet. fir Het Italiaanse specialiteitenrestaurant Dolce Vita aan de Kennemerstraatweg 107 is steeds meer een begrip aan het wor den. Niet alleen Heilooërs, maar liefhebbers van authentieke Italiaanse gerechten komen inmiddels van heinde en ver om de steeds vernieuwende menukaart van Dolce Vita te proeven. Vooral de visgerechten met dorado, zeebaars en gamba's hebben veel fans gekregen. Maar ook de vleesgerechten, de wildspeciali- teiten en seizoensgerechten vinden gretig aftrek. De kaart wisselt elk half jaar, waarbij Dolce Vita een maandelijks keuzemenu aanbiedt, aangepast aan de seizoensgerechten. Het geheim van chef-kok Vito en gastheer Salvatore zit hem in het feit dat beide heren geboren zijn in Italië, en dus precies weten hoe de Italiaanse keuken hoort te smaken. Vito stond als kleine jongen al in de kookpotten van zijn moeder en groot moeder te kijken en kookt nog steeds veel gerechten volgens hun receptuur. Dat betekent dat de pasta's zelf worden gemaakt en dat de sauzen de geheime ingre diënten van een goede kok bevatten, waardoor u het thuis nooit zo lekker na kunt maken. Ook de typisch Italiaanse gastvrijheid en de mediterrane sfeer is promi nent aanwezig in het restau rant. Om deze reden bent u eveneens aan het juiste adres als u iets te vieren heeft: een gezellige avond gegaran deerd. Vers is een heilig woord bij Dolce Vita. De inkoop doen de heren daarom persoonlijk en bij een aantal adressen die ze volledig vertrouwen. De vis zoeken ze zelf stuk voor stuk uit bij de kweker, terwijl ze andere ingrediënten bij leveranciers in Italië bestel len, die vervolgens per vrachtwagen naar Heiloo worden gebracht. Alhoewel Dolce Vita een Italiaans specialiteitenrestau rant is, bent u natuurlijk ook aan het juiste adres voor een heerlijke pizza. De Schrijverij aan de Heerenweg 140, staat bekend als dé kantoorvakhandel van Heiloo. De Schrijverij is uit gegroeid tot een zaak met een compleet boeken- en tijdschriften assortiment en een veelzijdige winkel voor kantoorartikelen. Aanvankelijk werden bij De Schrijverij puur kantoorarti kelen verkocht, maar gaande weg werd het assortiment steeds breder. U kunt er dan ook prima terecht voor kan toorbenodigdheden, boeken, tijdschriften, cd-roms, schrijf waren, maar ook staatsloten en toegangskaartjes voor voetbalwedstrijden. Naast allerlei moderne artikelen kunt u echter ook nog steeds bij De Schrijverij terecht voor spullen die elders niet meer verkrijgbaar zijn. In principe kan alles besteld worden, en anders wordt naar een andere oplossing gezocht. Mede door deze extra service heeft De Schrijverij veel vaste klanten. Voor deze klanten, maar natuurlijk ook voor alle andere nieuwsgierigen, komt op zaterdag 4 mei van 14.00 tot 16.00 uur A.C. Baantjer zijn nieuwste boek 'De Cock en moord op bestelling' sig neren. De Cock en Vledder worden in deze uitgave geconfronteerd met uiteenlo pende zaken, of lopen ze toch niet zo uiteen? Voor 9,98 krijgt u het boek voorzien van een kersverse handteke ning van de schrijver mee naar huis. Als dat geen span nend vooruitzicht is...? U kunt het zo gek niet bedenken op interieurgebied, of u vindt het bij Totaal interieur. Van cv-ketels tot zonwering, van marmoleum tot tegels voor badkamer en keuken: Totaal Interieur doet zijn naam eer aan. Ooit was Frank Vraase Storm tegelzetter, maar het bedrijf waar hij voor werkte ging failliet. Frank besloot voor zichzelf te beginnen en nu alles anders, dus beterte doen dan zijn ex-werkgever. Hij bestelde de tegels bij Zuurbierkwam aan klanten door zijn broer die Totaal Bouw heeft en zijn zwager zit in de zonwering. Samen besloten ze dat het mooi zou zijn als ze een showroom hadden, waar ze hun klanten wat konden laten zien. En Totaal Interieur aan de Stationsweg 94 was een feit! In de winkel, die uit twee ver- Coen Doen, de doe-het-zelfzaak in winkelhof 't Loo, onderdeel van Idee voor vakwerk, heeft meer dan ijzerwaren en gereed schap alleen. Een specialisatie van Coen Doen is het beveiligen van uw huis. diepingen bestaat, is een gedeelte ingericht voor cv- ketels van de beste kwaliteit en voor zonwering, bestaan de uit rolluiken, sereens, mar kiezen, uitval- en knikarm- schermen: alles gratis inge meten en exact op maat gemaakt. Ook voor de ver vanging van het doek op uw bestaande scherm kunt u bij Totaal Interieur terecht. Op de begane grond is het groot ste gedeelte ingericht met tegels, in alle soorten en maten, mozaïeken, sierran den, met en zonder reliëf, modern en klassiek, in effen kleuren en met alle mogelij ke prints erop. Boven vindt u de vloeren; laminaat in ver schillende kleuren, prachtige karpetten en oersterk mar moleum en artoleum dat eveneens in een uitgebreide collectie kleuren en prints leverbaar is. In de winkel vindt u de basis, zodra het gelegd, geplaatst, opgehan gen of betegeld moet wor den, wordt het werk uitbe steed aan specialisten die ervoor zorgen dat het vak kundig wordt gedaan. Over de service van Totaal Interieur is Frank kort maar krachtig: „Geen gladde ver koopraatjes, daar ben ik het type niet voor. Eerlijkheid staat voorop, ik wil mijn klan ten geen rommel verkopen. En als ik zelf niet achter een product sta, verkoop ik het niet, heel simpel." Zowel Coen zelf als het per soneel heeft diverse cursus sen in beveiligingssystemen gevolgd, waardoor zij zich gecertificeerd hebben in het beveiligen. Per jaar worden er 120.000 woninginbraken gepleegd, is uw woning vol doende beveiligd? Coen Doen adviseert u over het doeltreffend en eenvoudig beveiligen van uw woning. U kunt met al uw vragen bij Coen en zijn medewerkers terecht, en als u een keuze heeft gemaakt kunnen Coen en zijn medewerkers desge- Paul Las van Bennekom heeft altijd alietsmet films gehad. En ook met horeca. Daarom besloot hij beide liefhebberijen te combineren in zijn nieuwe restaurant aan de Stationsweg in Heiloo. Las van Bennekom kan worden omschreven als: smakelijk dineren tussen de sterren in een inspirerende omgeving vol verrassende details. De details in het restaurant, van de achtergrondmuziek tot aan de toiletten zijn goed doordacht. Zelfs de toiletten zijn een belevenis. Ook de aparte Heineken-bierpomp, de menukaart en de 'gereser- veerd'-bordjes zijn een bezienswaardigheid op zich. Zelfs de rekening wordt op een filmische manier gepre senteerd. Een feest voor de zintuigen. Over zintuigen gesproken: hoe smaakt Las van Bennekom? „We serveren gerechten uit de Hollandse keuken. Een goed stuk vlees, dagverse groenten en fruit met daarbij een uitstekende wijn. Maar ook voor een heerlijke saté kan men bij ons terecht. Mijn chef-kok Merijn weet hoe hij de gasten culinair moet verwennen. Verder haal ik de meeste ingrediënten bij Heilooër leveranciers vandaan, dan weet ik dat ik de beste pro ducten krijg." Las van Bennekom aan de Stationsstraat 84, tel. 072- 5338343, is vanaf woensdag 20 maart geopend. Openingstijden: vrijdag en zaterdag van 16.00 tot 01.00, en woensdag, donderdag, zondag en maandag van 16.00 tot 24.00 uur. wenst alles bij u thuis komen monteren. De artikelen uit de collectie van Coen Doen voor een optimale beveili ging bestaan uit hoofdsloten, bijzetsloten, scharnierzijde- beveiliging en bovenlichtbe- veiliging van betrouwbare merken als Axa, Nemef, Secu, Lips, Ami en Fiam. Voor dit seizoen bent u bij Coen Doen uiteraard ook aan het juiste adres voor bui tenzonwering. Coen is leve rancier van Heroal, de markt leider op het gebied van alu minium- en stoffen rolluiken in diverse soorten, maten en kleuren. Een aluminium rol luik is, naast zonwerend, ook zeer functioneel als anti- inbraakmiddel, als energie besparend isolatiemiddel en is uitermate geschikt als bescherming tegen geluids overlast. De stoffen zonwe ring bestaat onder andere uit uitval zonneschermen, met keuze uit diverse arm-typen. Dit type is de ideale zonwe ring op die plaatsen waar doorloop niet nodig is. Uiterst functioneel, bedrijfs- zeker en bestand tegen harde wind. Ook de uitval zonne schermen zijn verkrijgbaar in verschillende modellen. Juist door de extra service, de klantvriendelijkheid, de uit gebreide collectie waarin ook de 'zeldzame' moertjes en schroefjes zijn te vinden, en de expertise op verschillende gebieden, is Coen Doen met recht de vakman op doe-het- zelfgebied. Coen Doen vindt u in Winkelhof 't Loo, nummer 43.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 20