3-9% Een eigen huis kopen moet vooral leuk zijn. Oogverblindend memo LAAGSTE RENTE Daarom nu UV-proof glazen cadeau bij een zonnebril op sterkte. Oppen Haerd belt u mi] voor een afspraak Donkersloot sa gg Oppen Haerd Hypotheken Het Huis Moen HEILOO - WINKELHOF 'T L00 49 - TEL. (072) 533 25 95 Adviesgroep BV Makelaardij BV Alles is mooier onder een stralende zon. Daarom krijgt u van Het Huis Opticiens nu UV-proof glazen cadeau bij uw oogverblindende zonnebril op sterkte Zo wordt het een nog mooiere zomer. Rijksweg 116 1906 BK Limmen telefoon 072 505 4878 telefax 072 505 4758 e-mail info@oppenhaerd.nl Natuurlijk is het kijken naar een eigen huis een leuke bezigheid. Je kijkt in de kranten of op internet en vormt zo een beeld van het aanbod. Maar toch blijven er onzeker heden als: 'zijn er nog andere huizen in de verkoop?' of 'hoe hoog moet ik bieden om als serieus beschouwd te wor den?' Vakkundige begeleiding rond het kopen van een huis door Donkersloot Make laardij is dan wenselijk. Financieel haalbaar? Het is ook prettig als er exact duidelijk is welke maandlasten aan de gekozen hypotheek hoogte vastzitten. Want als je verliefd wordt op een huis is het wel zo prettig als de aan koop ook werkelijk financieel haalbaar is. Oppen Haerd Hypotheken beschikt over een uitgebreide database waarmee vrijwel alle geldverstrekkers hun aanbod in kaart brengen. Geen fiscale of financiële valkuilen, maar begrijpelijk taal van een erkend hypotheekadviseur. Belt u gerust indien u zich wilt informeren over de dienstver lening van Donkersloot Makelaardij of Oppen Haerd Hypotheken. Wij doen het met plezier. Woning- en bedrijfimakelaardij Taxaties Huur en verhuur Helder vastgoedadvies Donkersloot Makelaardij adviseert over de bouwkun dige staat van de woning, geeft een goede indicatie van de werkelijke waarde, onder handelt met de verkoper en zorgt voor een waterdicht juridisch contract. Ook heeft Donkersloot een volledig in zicht van het marktaanbod door het unieke NVM uit wisselingssysteem. Stationscentrum, Heerenweg 201 1851 KP Heiloo telefoon 072 533 0524 telefax 072 533 8554 e-mail info@donkerslootmakelaardij.nl website www.donkerslootmakelaardijnl Mobiel: - idilie Uitkijkpost lijptfewf aarseflfite Uftkükpost tfoofjaarseditte Uitkijkpost - uoorjaai Hypotheek adviseur Pensioenen Hypotheken Verzekeringen Wij willen graag meer informatie over Hypotheken Assurantiën Pensioenen Aankoop huis Verkoop huis Anders: Naam: Postcode Plaats: Telefoonnummer: Email: Stuur de bon op, zonder postzegel naan Oppen Haerd Advies bv, Antwoordnummer 700, 1900 VD Limmen eife-g .-««a. 1ilii.'jv ^3 kiuii'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 25