Park Golf Heiloo voor Stichting Veldwerk Actiecomité Plan Oost biedt handtekeningen aan Rina Snel winnares Art Supply Award 2002 Boettentio Voices Wethouder Opdam heeft begrip voor onrust over geluidswal Schilderen is topsport: soms ben ik er beroerd van. 100% Chemie Voices 2 SS 15,95 DEUTEKOM 21,95 Kerkagenda Dierenbescherming Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 24 APRIL 2002 - PAGINA 2 AFWEZIG H.D. Gransbergen, huisarts 29 april t/m 3 mei Lezing over het gehoor Öe redactie van de Uitkijkpost is op de ||J volgende uren bereikbaar: maandag var| 9>Q0 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van j||£ 9.00 tot 17.00 uur; woensdag is de redactie afwezig. li Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■I Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van Ui redactie is Postbus 68,1850 AB Heilooi Kinderkoor De Koelekikkers Helderziende waarnemingen Dreadlock Pussy in de Buk Buk Buk Buk zoekt zangtalent XÈ* Doeschka Meijsing 100 chemie..-- 100% chemie Doeschka Meijsing Voices 2 door Diverse artiesten Boek van de week: CD van de week: oo Winkelhof 't Loo 53 Tel. S335S35 Ypsalon presenteert Didgeridoo en klankschalen healing Afwijkende openingstijden bibliotheek i Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5.1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlabpratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord). Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Dagelijks zien we mensen die een hoortoestel dragen. De reclame doet ons geloven dat we met een hoor toestel weer alles kunnen verstaan. Slechthorendheid is er in vele varian ten. Voor veel mensen is het een beperking met ingrijpende gevolgen voor henzelf, maar ook voor mensen in hun directe omgeving. Slecht horendheid: wat zijn de signalen, wan neer en waar laat je een autologisch onderzoek doen, welke hulpmiddelen zijn er, wat betekent deze beperking voor jezelf en voor je omgeving? Donderdagmiddag 25 april zal mevrouw Tiesing, werkzaam bij het Audiologisch Centrum te Alkmaar spreken over het gehoor, alles wat mogelijk is om beter te kunnen horen en om een beter inzicht te krijgen in alle mogelijkheden en hulpmiddelen op dit gebied. De middag wordt gehouden in het Trefpunt, aanvang om 14.00 uur en de toegang is gratis. Deze bijeenkomst is een initiatief van de Commissie Voorlichting Senioren, inlichtingen bij Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - De Lionsclub Heiloo, Limmen en de Egmonden heeft het ini tiatief genomen om voor zondag 16 juni het eerste Park Golf Heiloo te organi seren. Het evenement zal plaatsvinden in het recreatiegebied Noorderneg en Zuiderneg in Heiloo, waar de 120 deel nemers de 18 Holes in flights van vier personen zullen spelen. De organisatie van het evenement is geheel in handen van de Lionsleden. Zij worden daarbij ondersteund door de Condor Golf Countryclub. De initiatiefnemers kunnen met deze formule en de bijdragen van de hole sponsors een goede opbrengst realise ren voor het goede doel: de baten van dit golfevenement zullen ten goede komen aan de Stichting Veldwerk. Stichting Veldwerk De Stichting Veldwerk is opgericht door René Veldt uit Heiloo en heeft als doelstelling: het verbeteren van de levensomstandigheden van kansarme kinderen in Nepal, waarbij het meest recente project het oprichten van een nieuw kindertehuis in Kathmandu. Nepal is. De Lionsclub Heiloo. Limmen en de Egmonden heeft besloten de Stichting te ondersteunen en een deel van de nodige fondsen middels dit unieke evenement bijeen te brengen. Voor meer informatie over de stichting Veldwerk zie www.stichting-veld- werk.org. René Veldt zal op 16 juni zelf aanwezig zijn bij het evenement. 'Hole in one1 Van deelnemers wordt wel enige golf- vaardigheid verwacht. Het GVB (ofte wel eolfvaardigheidsbewijs) is echter niet verplicht. De baan is zeker uitda gend met 18 holes, waarvan zo'n 12 holes van meer dan 70 meter. Op dit moment is de par (professional average result) van de baan 55 slagen. Iedereen zal er een echt golfgevoel beleven tot en met de 'hole-in-one' beloning aan toe. Deelname Opgave voor deelname kan via Willem de Haas, tel. werk 072-5115114 of per mail willem@teamdehaas.nl. In totaal kunnen 120 spelers deelnemen aan de wedstrijd. Deelname kost 100 euro per persoon. Er worden alleen aanmeldin gen op naam geaccepteerd, dit om dub bele inschrijvingen te voorkomen. Pas na schriftelijke bevestiging van deelna me, verstrekt door de PR-commissie, is een deelnemer zeker van deelname. Het evenement is dagvullend. De deel nemers spelen twee keer 9 holes met een lunch tussendoor. Starten kan 's morgens bij Van Haneghem op de Vennewatersweg en 's avonds wordt een besloten feest in de Orangerie bij Van Haneghem gehouden. In de deel namefee van 100 euro per persoon is inbegrepen: de deelname aan de wed strijd, de lunch, het 'onderweg pakket' en de barbecue/feestavond. De dran ken tijdens de feestavond zijn voor eigen rekening. Inbegrepen in de deel namefee is de barbecue/feestavond voor een introducé van de deelnemer. De barbecue duurt van ongeveer 17.30 tot ongeveer 19.30 uur. Daarna gaat het feest nog wel even door. In de Uitkijkpost van volgende week kunt u meer lezen over het Parkgolf- evenement voor Stichting Veldwerk. HEILOO - Het kinderkoor De Koele Kikkers heeft afgelopen zaterdag gezongen in het Land van Ooit. Samen met het jeugdtheater Samba Salad werd het een groot feest. Dinsdag 30 april zingen de Koele Kikkers op de vrijmarkt bij 't Loo in de muziektent. Alkmaar - Medium mevrouw Bos mag u de teerheid in woorden laten ervaren, Locatie: Fnidsen 33 te Alkmaar. Aanvang 20.30 uur, zaal open 20.00 uur. Entree: E 4,55 p.p. Inlichtingen tel. 072-5334280. HEILOO - De bewoners van Plan Oost zijn nog immer niet gerust op de spoe dige aanleg van een geluidswal langs de Rijksweg A9, ter hoogte van hun woon gebied. De reconstructiewerkzaamhe den van Rijkswaterstaat aan de A9 zor gen volgens de bewoners voor nog meer geluidsoverlast, dan zij tot nog toe al van de snelweg ervaarden. Reeds in 1999, toen de plannen van Rijkswaterstaat bekend werden gemaakt, trokken enkele verontruste bewoners bij de gemeente Heiloo aan de bel. Deze betrok daarop de bewoners van het plan bij de voorbereiding van de besluitvorming. Bij de behandeling van de voorjaarsnota in 2000 heeft de gemeenteraad een krediet beschikbaar gesteld om de aanleg van een aarden geluidswal mogelijk te maken. Twee jaar later ligt de wal er echter nog steeds niet. Na de hoorzitting van maandag 15 april, georganiseerd door Rijkswaterstaat, weten de bewoners nog steeds niet op welke termijn zij de geluidswal kunnen verwachten. Reden genoeg voor het actiecomité om afgelo pen maandag aan wethouder Opdam een handtekeningenlijst met 413 hand tekeningen te overhandigen, ten teken dat de wijk nog steeds met smart op de beloofde wal wacht. Gemeente vierkant achter aanleg Wethouder Opdam liet in een gesprek met de afgevaardigden direct weten dat de gemeente wel degelijk voornemens is de geluidswal aan te leggen. „Wat het college betreft komt die wal er zo snel mogelijk", zo liet hij de familie Blom, Van Dorsten, de heer Brouwer en Jólanda Ursem weten. „De gemeente staat vierkant achter het besluit van de aanleg van de geluidswal. Het pro bleem is echter dat één eigenaar voor alsnog weigert om medewerking te ver lenen aan de aankoop van een strook grond, die nodig is om de geluidswal aan te leggen. De eigenaar wijst op de uitkomst van de berekening die Rijkswaterstaat heeft laten maken naai de (geluidsoverlast)-gevolgen van reconstructie van de A9. Volgens deze berekening is Rijkswaterstaat niet ver plicht tot de aanleg van een geluidswal HEILOO - Op zaterdag 27 april staat de metalband Dreadlock Pussy uit Limburg op de Buk-bühnw. Deze band timmert al jaren aan de weg en niet zonder succes. Een mix van grooves, hip hop, metal en melody geeft deze band een geheel eigen stijl. In een 'hokje' willen geen van de bandleden gestopt worden. Het enige wat zij willen is een knallend concert met publiek dat geheel uit zijn dak gaat. Op Lowlands is dat prima gelukt en dit is niet het enige festival dat zij hebben laten knallen. Een platendeal heeft hen drie cd's opgeleverd waar de energie vanaf druipt. Toegang 7 euro,-, aanvang 21.00 uur. Een beetje vreemd maar wel lekker Op 26 april is Circus Absurd in de Buk Buk. Deze bizarre act brengt theater en muziek samen tot een grote show. Peter Paul Ekker, Sadettin Kirmiziyuz en Joost Giesken worden ondersteund door twee bands. Mes in je rib is een band die ongeveer alle muziekstijlen tot één stijl brengt. Met visuele effecten en kostuums is het een act die niet eer der gezien is. 'Een achtbaan van muziek' is hoe Zarathustra zichzelf omschrijft en dat mag ook wel gezegd worden. Deze combinatie van theater en muziek is met andere woorden: een beetje vreemd maar wel lekker. Toegang 7 euro,-aanvang 21.00 uur. HEILOO - Denk jij goed te kunnen zingen of wil je gewoon met een pro fessionele band op het podium staan, schrijf je dan nu in bij de Buk Buk. The Best of Buk Buk is een avond waarop je jouw zangtalent kunt laten zien onder begeleiding van de Pilgrims. Er wordt van je verwacht dat je twee num mers zingt, een van de Best of-lijst en een eigen gekozen nummer. Door een vak jury wordt er dan beoordeeld wie de best of Buk Buk is. De avond is op 18 mei maar de inschrijvingen zijn al begonnen. Wil jij graag meedoen of wil je meer weten bel dan naar de Buk Buk, tel 072-5321048 en vraag naar Marion. of geluidsscherm. Toch hopen wij de eigenaar te kunnen overtuigen van het nut van een geluidswal. Wellicht dat deze steunbetuigingen daaraan bijdra gen. Anders zullen wij naar een alter natieve oplossing moeten zoeken." Aanleg gerechtvaardigd Daarbij valt te denken aan het (over een klein gedeelte) plaatsen van een geluidsscherm, dat op de grond van Rijkswaterstaat aangelegd kan worden en waarvoor aankoop van de bewuste strook grond niet per se noodzakelijk is. De kosten zullen dan echter aanzien lijk hoger worden. Rob Opdam kon ook de onrust wegne men die'was ontstaan naar aanleiding van een eerder geplaatst artikel in de Uitkijkpost. Daarin was te lezen dat de gemeente van mening was dat de aan leg van een geluidswal alleen gerecht vaardigd is indien daarvoor voldoende draagvlak is. Wijkvereniging Oost werd verzocht om voor 27 april te inventari seren hoe de bewoners van Plan Oost over de geluidsoverlast veroorzaakt door het verkeer op de A9 denken. Verschillende verbolgen bewoners boden het wijkcomité direct hun dien sten aan en bezorgden in 400 brieven bussen een circulaire met de oproep 'Laat uw stem horen!' Ook verzochten zij de omwonenden, met succes, de hoorzitting van 15 april massaal te bezoeken. Resultaat van deze inspan ningen is dat er op de vroege maandag morgen ruim 400 handtekeningen aan de gemeente konden worden aangebo den. „Ik geef toe dat het bedoelde stukje wat ongelukkig is overgekomen", liet wethouder Opdam zich eerlijk ontval len. „De indruk zou gewekt kunnen zijn dat de gemeente heroverweegt of er een geluidswal moet komen. Maar dat is absoluut niet aan de orde, de geluidswal moet er komen. Wij hoopten met dit artikel op ondersteuning uit de wijk, waardoor wellicht de eigenaar van het laatste strookje grond kan worden overtuigd dat er voldoende draagvlak is voor de aanleg van de geluidswal. De handtekeningen die ik zojuist heb ont vangen spreken wat dat betreft voor zich!" HEILOO - De Heiloose kunstenares Rina Snel mag zich sinds 7 april winna res noemen van de Art Supply 2002 schilderscompetitie, een initiatief van de Federatie van Kunstenaarsverenig ingen en de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars. Tijdens de ART Supply-beurs in Amsterdam kreeg zij de eerste prijs uitgereikt. Rina begon met schilderen toen ze nog op het VWO zat in Den Helder. „Op een dag kwam de leraar kunstgeschie denis naar me toe en vertelde dat hij een expositie had bezocht van ene Rina Groot, mijn meisjesnaam. Of ik dat soms was. Hij was zo onder de indruk dat hij vroeg of ik misschien ook schil derles wilde geven. Dat heb ik gedaan en ik had meteen 35 leerlingen!" Rina geeft nu nog steeds 5 dagen in de week les, maar 's avonds houdt ze vrij voor haar eigen werk, dat ze schildert in haar werkruimte 'op zolder'. „Op een gege ven moment had ik ook een speciale lesruimte achter het huis, waar ik 120 leerlingen les gaf en nog moest ik soms mensen wegsturen. Daardoor had ik geen tijd meer voor mijn eigen werk. Alhoewel ik lesgeven heerlijk vindt, moet het mijn eigen werk natuurlijk niet in de weg zitten. Ik zou niet zonder het klesgeven kunnen; het biedt ont spanning, we lachen wat af tijdens de les, en het zorgt ervoor dat ik me blijf ontwikklen. Ik leer mijn leerlingen bepaalde technieken en geeft ze tips, maar ze leren mij ook nieuwe dingen." Inspiratie Het werk van Rina kan omschreven worden als expressief, met veel kleuren en mooie sprekende vormen. „Schilderijen moeten een verhaal ver tellen, ze moeten communiceren met m Doeschka Meijsing beschrijft in haar boek 100% chemie de geschiedenis van haar familie, in het bijzonder die van haar moeder. Tegelijkertijd moet zij haar verbeeldingskracht inzetten om met behulp daarvan een waarheid te verzinnen die de historische te boven gaat: de waarheid van een goed ver haal. Dat '100% chemie' een meesle pend familieverhaal is geworden, heeft alles te maken met het literaire karak ter ervan. Hier wordt onderzoek gedaan door middel van de verbeel ding. Het verhaal speelt zich af in Duitsland, voor de Eerste Wereldoorlog. De moe der en haar familie zijn uit Duitsland afkomstig. De grootouders besloten in 1934 met hun twee kinderen, onder wie de moeder, naar Nederland te emigre ren. Het cruciale gegeven in het leven van de moeder is dat zij vóór 1934 de dochter was van een immigrant in Duitsland (haar vader was Nederlander) en daarna de dochter van een immigrant uit Duitsland. Zij is in Nederland een verscheurde vrouw, in wiens taal de Duitse taal nog volop doorklinkt. Na de oorlog gaat het gezin dikwijls naar familie in Duitsland en bestaat er een speciale band met tante Else, die een schoenenmagnaat is en het hele gezin gratis van schoeisel voorziet. De beschrijving van een thuisreis met een auto boordevol schoenendozen is hila risch, vooral ook vanwege de mislei dingstactiek bij de douane. De gehele roman is trouwens humoris tisch. De herinneringen, ook die aan het onbekende, verdringen elkaar in '100% chemie'. CX&m-.i Ci?w4 %r.i9 Wip.tirt fvnxi'&rm&t, Ala's^s iTfci it K;:p.4Sf.htii Bij aankoop van de prachtige cd Voices 2 krijgt u nu drie hotelovernachtingen gratis. Via de Hotelbon krijgt u drie overnachtingen in een van de acht Fletcher Hotels aangeboden. Kijk voor meer informatie in het boekje van de cd. Voices deel 1 is met een spectaculair aantal van 210.000 cd's de best ver kochte verzamel-cd van 2001. Dit suc ces heeft op veler verzoek een vervolg gekregen met Voices 2, waarvoor wederom alles uit de kast is gehaald om ook hier een prachtige cd van te maken. Ook nu weer zijn de beste klas sieke zangeressen en zangers als Andrea Bocelli, Luciano Pavarotti. Sarah Brightman, Charlotte Church en Maria Callas aangevuld met aanstor mend talent zoals Petra Berger en Erna Hemming op deze cd vertegenwoor digd. Daarnaast staat op Voices 2 de top 3 cross-over hit 'What If van Kate Winslet. Naast de hotelactie valt nog een leuk extraatje te noteren wanneer u besluit tot de aanschaf van deze cd. Bij aankoop van Voices 2 krijgt u alleen deze week een gratis borstbeeld van een componist bij Disc 't Loo. Uiteraard zolang de voorraad strekt, dus wees er snel bij! Mevrouw Blom en mevrouw Van Dorsten praten nog even na met wethouder Opdam over de aanleg van een geluidswal in Plan Oost. (foto UKP) (een familieverhaal) door Doeschka Meijsing door diverse artiesten voor voor Heeranweg 67-€9,1851 KL HbBoo naast Winkslhot 't Loo, 072 5331483 OBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.doutekom@llbrls.nl de toeschouwer. Daarom geef ik de mensen in mijn schilderijen geen dui delijke gezichten; zodra met de ogen, neus en mond begonnen wordt, verdui delijkt het teveel. Het is juist belangrijk dat een schilderij de vrijheid biedt om er verschillende verhalen bij te kunnen bedenken." Volgens eigen zeggen zit haar hoofd altijd vol met ideeën voor een nieuw doek, maar ook doet ze inspiratie op tijdens vakanties, door een bezoek aan d,e opera, in de dierentuin of door een telefoongesprek met haar dochters, die de hele wereld over reizen. „Als mijn dochters me via de telefoon de omge ving omschrijven waarin ze zich op dat moment bevinden, schilder ik het zo, ik zie het dan helemaal voor me. Ik kijk altijd goed om me heen en zie soms dingen die andere mensen niet opval len. Die dingen moet ik dan gewoon schilderen, daar kan ik niks aan doen. Meestal is dat wel lekker, maar het komt ook weieens slecht uit. Dan ben ik ergens anders mee bezig, en moet ik echt even aan het werk, anders blijft mijn hoofd 'bezet'. Eerst maakt ze schetsen die ze als uit gangspunt, als voor-oefening gebruikt voor de doeken die ze later schildert. Rina laat wat voorbeelden van deze schetsen zien; niet alleen keurige teke ningen op schetspapier, maar ook minuscule kriebels op een notitieblaad je, een luciferdoosje en ze heeft zelfs weieens een schets op haar bovenbeen gemaakt bij gebrek aan papier. „Ik pro beer een schets niet na te schilderen. Dat lukt me niet: ik ga teveel naden ken, ik verkramp en wég is de passie. Topsport Rina ervaart schilderen als topsport, ze vind het lichamelijk behoorlijk zwaar. „Soms ben ik er helemaal beroerd van en kan ik eigenlijk niet meer, maar dan moet ik doorgaan. Wat in m'n hoofd zit moet meteen op papier gezet worden, anders ben ik het kwijt. Ik heb ook niet zomaar elk moment van de dag inspira tie, soms zijn er zelfs dagen dat er niets op papier komt. Vroeger werd ik dan zenuwachtig en was ik bang dat ik 'het' voor altijd kwijt was. Nu weet ik wel beter: komt het vandaag niet, dan lukt het morgen wel." Rina's werk is momenteel te zien in Silhouet op dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. R.J. Blaauw. Willibrorduskerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. M.Braamse. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. D Verhoef uit Petten. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Mogojoko, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: viering van de eerste communie, voorgangers H. Helsloot en W. van Schie, na afloop koffie drinken. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering. Iedere zondagmiddag om 15.00 uur aanbiddingslof met rozenkransgebed. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag: geen viering. Zondag 10.00 uur: thema 'Toekomst': gebedsviering met Cornelius koor, voorgangers pastores J. Oiling, R. Casalod, G. Boomars, H. van het Maalpad, Nel Koppes, Corrie Noom en een lid van de avondwake groep. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan de Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), family's welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - Op donderdag 25 april komt Dennis Duin met een aantal medewerkers naar de Ypsalon die de didgeridoo zullen bespelen terwijl u in een meditatie bent. Tijdens deze medi tatie zal er ook met klankschalen gewerkt worden. Door deze geluidsme ditatie zult u zich heerlijk ontspannen voelen en het is bekend dat geluidstril lingen een positieve invloed hebben wanneer u zich daar voor open stelt. De entree is 5.50 euro, aanvang 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur. Voor infor matie kunt u contact opnemen met mevrouw Schaafsma, tel. 0224-541309. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5Ï19998 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Lapjespoes met witte sokjes en donker bruine vlooienband. Zevenhuizerlaan, Heiloo. Rode gec. kater met witte bef en voet jes, 4 jaar, Kapellaan, Heiloo. Kleine zwarte poes, schuw, witte kin en befje, voor witte sokjes en achter laars jes, 8 jaar, Rondelaan, Heiloo. Slanke bruin/grijs cyperse gec. kater, rechte Hondsbosschelaan, Heiloo, waarschijnlijk op zoek naar oude adres te Termijen. HEILOO - De Openbare Bibliotheek Heiloo is, evenals voorgaande jaren, in de maanden mei, juni, juli en augustus op zaterdag gesloten. Daarnaast is de bibliotheek op dinsdag 30 april (Koninginnedag) en donderdag 9 mei (Hemelvaartsdag) gesloten. Op vrijdag 10 mei is de bibliotheek normaal geo pend. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18, tussen 09.00 en 12.00 uur. Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie, in plan Ypestein (noord), inclusief de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan 'Zuid' en plan 'West' tussen Ewisweg-Het Zevebnhuizen- Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.30 en 16.00 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de parkeerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maan dag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Ook: container bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2