J Lente bij Hanraads schoenen Gerton pakt vrolijk uit tijdens de Bloemendagen in Limmen Een verzorgd uiterlijk dankzij The Bodystyliste GD te Heiloo Voordelig voorjaar dankzij de Aalsmeerse Bloemenhal Intratuin HeiCoo vernieuwd Goed toeven in smaakvolle en kindvriendelijke Herberg 't Lob Styles durft de strijd wel aan EL Pagina 24 nil Ambachtelijke Topslager Brink is al meer dan 60 jaar een vertrouwd adres in Heiloo W»P^!PllP|ipiWft VöotjaamöJtie öiikJJh(tost Vaoriaarseditie Uitkijkpost Voorj editie Uitkijkpost tfoorjaarseditie Uitkijkpost VeorjaafsefiBöe Uitkgk^st Het voorjaar is begonnen bij de Aalsmeerse Bloemenhal aan de Zevenhuizerlaan 54. Op de buitenplaats staat zoveel prachtig perkgoed en vaste plantjes uitgestald dat het een lust voor het oog is om te zien. Vrolijke voorjaarskleuren en diverse struiken in fraaie groentinten vechten broederlijk om de gunsten van de kopers. Uiteraard heeft eigenaar Johan van Bennekom gerani ums binnen het assortiment tuinplantjes, maar de keuze is zo groot dat het ondoenlijk is om alle soorten te beschrijven. Het beste kunt u gewoon zelf even komen kijken wat de Aalsmeerse Bloemenhal u allemaal te bieden heeft. Bij de echte tuinliefheb- ber moeten de handen gaan jeuken bij het zien van zoveel kleu renpracht. In de winkel zelf kunt u niet alleen terecht voor binnenplanten ook de fraai opgemaakte schalenpotterie en luxe artikelen van glas zijn aansprekend. Na de onlangs gerealiseerde verbouwing is het assortiment een stuk uitgebreid, terwijl de klanten daar niet dieper voor in de buidel hoeven te tasten. De prijzen zijn name lijk gebleven zoals u het gewend bent van de Aalsmeerse Bloemenhal: vriendelijk. Dat wordt eens te meer bewezen in de aanbieding van deze week: Reuze Margriet van 6.95 voor 3,99. Reden genoeg dus om het voorjaar ook naar uw tuin te halen! De gezichten van Ton en Janny Otte van interieurspeciaalzaak Gerton Limmen staan vrolijk. Het is een drukte van belang in de winkel, de etaleur is druk bezig met de laatste decoraties. De winkel wordt fleurig aange kleed en de zomer straalt je tegemoet. „De bloemendagen zijn op komst en daarom hebben we besloten om de winkel eens grondig aan te pakken en een lekkere kleurige uitstraling te geven", zegt Janny trots. De advertentie in deze bijlage zegt al genoeg over de stemming waarin Ton en Janny verkeren. Iedereen krijgt een knuffel. „Bijna iedereenschatert Janny uit „ik houd Ton goed in de gaten". De lente zorgt voor nieuw leven, kleur en vrolijkheid. Dat is in de winkel duidelijk te merken. Mensen krijgen ineens behoefte om extra aandacht aan hun huis te besteden. „Dit jaar hebben we een leuke actie rondom onze kinderkamers", zegt Ton. Bij elke aanschaf voor de kinderkamer krijgt de klant er een zachte knuffel bij voor de kleine. „Leuk toch: ik heb er gelijk een paar achter gehouden voor onze kleind ochter", zegt Janny glunde rend. Een vaste bezoeker van de winkel merkt scherp op dat ze naast het békende assortiment aan tapijten, kar petten en gordijnen nu ook een leuke collectie behang Een tweetal maanden gele den is de Heiloose vesti ging van Intratuin van eige naar veranderd. En dat is te merken want in de tus sentijd zijn heel wat veran deringen doorgevoerd. Inmiddels is de eerste fase afgerond van de nieuwe inrichting. Met tuincentrum is voorzien van een nieuwe indeling, nieuwe stellingen en een nieuwe huisstijl. Daarnaast is het assorti ment niet alleen vernieuwd maar ook uitgebreid; er is een nieuwe dieren afdeling met dierenvoedtng en -benodigdheden, het aan bod van perkplanten, vaste planten, bomen en heesters is sterk uitgebreid en op de t ui n meubel a f de li ng is ruime keuze aan barbecues, kussens, parasols en andere tuinbenodigdheden voor de zomer. Een bezoekje aan Intratuin Heiloo is de moeite waard, vooral voor het opdoen vair ideeën of gewoon voor een gezellig uitje. Het ver nieuwde tuincentrum biedt meer dan alleen 'groenwa- ren' want er zijn ook origi nele cadeauartikelen te vinden in één van de vete trendhuisjes. Het tuincen trum mag dan wel ver nieuwd zijn, klaar is het nog niet. Na het voorjaar vindt de grote zomerver- bouwing plaats en de werk zaamheden zullen komen de september afgerond zijn. In de tussentijd blijft de winkel gewoon geopend voor het publiek. Op zaterdag 27 en zondag 28 april kan tijdens de zoge n a am de feestdagen kennis gemaakt worden met Intratuin Heiloo. Voor kinderen zijn er die dagen diverse activiteiten zoals een groot luchtkussen, schminken en gratis suiker spinnen of popcorn. Voor de oudere bezoekers zijn er per afdeling extra acties in de vorm van aanbiedingen, georganiseerd. Gezinnenbedrijven, toeristen en andere lekkerbekken zijn wel kom in de smaakvolle Herberg in Egmond aan Zee. Vijf jaar geleden zijn ze gestart: Kees Schouten (eigenaar) en Esther van den Ende (bedrijfsleidster). Inmiddels is dit gezellige restaurant en appartementencomplex uitgegroeid tot een begrip. hebben en dan met name voor de kinderen. „Er worden veel nieuwe hui zen in de buurt gebouwd", vertelt Ton. „Er komen een hoop jonge gezinnen in de buurt wonen. We hopen die mensen goed van dienst te kunnen zijn door een ruim gesorteerd pakket aan te bie den". De verkoop van spulle tjes voor in de kinderkamer is een extra service die zij aanbieden. Naast het beken de assortiment voor in huis kunnen de mensen er tot hun verrassing ook terecht voor bijvoorbeeld een vrolijk behangetje en gordijntjes voor de allerkleinsten. De etalage is met zorg inge richt en ondersteunt de komende bloemendagen op een fleurige manier. „Onze winkel ligt precies op de doorgaande route dus we wil len er iets speciaals van maken. Het voorjaar is de tijd van nieuw leven en daar hoort een spectaculaire kin derkamer bij", zegt Ton. „En kijk nou eens wat een vrolij ke kleurtjes en alles perfect op elkaar afgestemd". Niet alleen voor de kleintjes biedt Gerton veel; voor elke kamer in huis heeft Gerton een pas sende oplossing. „Of het nu moet hangen of liggen, wij hebben een groot assorti ment èn veel op voorraad, dat is iets wat veel van onze collega's niet kunnen zeggen." „Over voorraad gesproken" zegt Ton, „die knuffels heb ben we niet onbeperkt dus is het verstandig om er snel bij te zijn." Iedereen die straks langsrijdt ziet dat Gerton knuffels weggeeft. Ton en Janny zijn in ieder geval enthousiast en hopen op spec taculaire Bloemendagen. Esther vertelt enthousiast over de vele mogelijkheden die 't Lob biedt. „We hebben een restaurant waar je lekker en niet al te duur kunt eten. De menukaart varieert van kindermenu's, pannenkoe ken, pizza's tot Mexicaanse hoofdgerechten. En dan niet te vergeten: de seizoensge rechten, zoals asperges. Er is voor elk wat wils. Daarnaast hebben wij als trekker een mooie midgetgolfbaan en een leuke speeltuin. Echt een aanrader voor bijvoorbeeld gezinnen met kinderen. De ouders willen nog even rustig zitten en de kinderen kunnen alvast golfen." Dit alles superveilig, want het gehele terrein is omheind. De gasten die bij het prachti ge Zwitserse chalet aanko men worden nog eens extra verrast wanneer zij binnen zijn. Het interieur doet gezel lig huiselijk aan en ademt een Franse sfeer. „Twee jaar gele den hebben we de beneden verdieping veranderd. Deze winter was de bovenverdie ping aan de beurt," zo vertelt Esther. Een extra pluspunt vormt het feit dat de gasten hun auto gratis kunnen parkeren op het riante eigen parkeerter rein. Ook rolstoelgebruikers kunnen met een gerust hart de herberg in. En voor wie een nachtje over wil blijven: 't Lob verhuurt 2- en 4-per- soonsappartcmenten Openingstijden vanaf 30 april elke dag vanaf 10.00 uur. Adres: dr.W.Beckmanlaan 8 in Egmond aan Zee. Herberg 't Lob is echt een aanrader Bij Hanraads Schoenen is dé lente begonnen. Ook dit seizoen is er weer een schit terend aanbod in trendy kinderschoenen te vinden. Voor de kinderen zijn er hippe sandalen, vlotte hikers voorzien van klitten bandsluiting en halfhoge schoenen met veter- of gespsluiting. Dat ook kin deren al een uitgesproken smaak hebben blijkt uit de gezellige zomerkleuren waarin dc schoenen ver krijgbaar zijn: zachtblauw, roze, knalrood, donker blauw met wit, lakkleuren en uiteraard de basiskleu ren zwart en bruin. De kin- deren kunnen overigens schoenen van prima kwali teit verwachten wanneer zij bij Hanraads Schoenen kopen: merken als Pinocchio, Elefanten. Compagnucci, Bobel, Paliedium, MAG en Yowas staan garant voor vele jaren draagplezier. Uiteraard kunnen ook de ouders van deze hippe kids terecht bij Hanraads Schoenen. Ook voor hen staat een grote collectie dames- en herenschoeisel klaar, in de nieuwste trends. U vindt Hanraads Schoenen aan de Stationsweg 81 in Heiloo. Wie er dit voorjaar goed ver zorgt bij wil lopen, moet eens een bezoekje brengen aan The Bodystyliste GD. U kunt bij The Bodystyliste GD terecht voor een heerlijk ont spannende (gezichts)massa- ge, of met uw huid- of (over)beharingsproblemen. Gerda Dobber ziet het als een uitdaging om de mensen van hun problemen af te hel pen. Zij weet dat mensen zich vaak schamen voor hun cos metische 'probleem' en daar zelfs een minderwaardig heidscomplex aan over kun nen houden. Wanneer je bijvoorbeeld last hebt van ongewenste haar groei dan kan dat heel frus trerend zijn. Ook acne of rim pels zijn veel voorkomende huidproblemen. Voor acne en rimpels bestaan zeer goede crèmes, die het probleem behoorlijk kunnen bestrij den. Ook mensen die last hebben van hun nek of rug kunnen voor een ontspannende mas sage bij The Bodystyliste GD terecht. Door de massage worden afvalstoffen afge voerd en krijg je een heerlijk ont spannen gevoel. In de lente- en zomermaanden mogen de armen en benen weer bloot en wordt zodoende meer van ons lichaam prijsgegeven. Niet voor ieder een is dit even prettig. Dankzij het 'fotolicht ontha ren', een techniek die er voor zorgt dat ongewenste haar groei op een pijnloze manier verwijderd wordt, kan straks iedereen in luchtige kledij de zon in. Bovenlip tot bikinilijn en van oksels tot benen kun nen zo blijvend worden ont haard. Door een korte bloot stelling van het haar aan infr arood licht, wordt de haar in de basis vernietigd. De warm te van het infrarode licht dringt door in de kiemcel die door de hitte afsterft. De warmte geeft een lichte prik keling af, maar is verder nagenoeg pijnloos. Deze behandelmethode is uniek voor Heiloo en omgeving. Nieuwe klanten krijgen een intakegesprek, inclusief een korte test, zodat zij weten wat ze te wachten staat. De prijs opgave wordt vooraf bespro ken. U vindt The Bodystyliste GD aan De Hoghe Weijdt 19 in Heiloo, tel. 072-5320082. Topslager Brink zat eerst jaren op de Kennemerstraatweg en heeft nu de winkel alweer bijna vijfjaar in Kennemer Vers. Hans Brink en Theo Dekker zwaaien samen de scepter in de zaak. Hans werkt met medewerker Arnold, die al weer 12,5 jaar in dienst is, in de uitbenerij annex worstmakerij op de oude stek op de Kennemerstraatweg. Theo met zijn vrouw Mary, Hans9 vrouw Gemma en de parttimers Lenie, Kathy en Petra zijn de mensen die u in de slagerij in Kennemer Vers van dienst zijn. 'vlugklaar' artikelen, ook torilla's en gevulde broodjes, behoren tot het assortiment. Ook kunt u een lekker gegrild kippetje bestellen. Daarnaast kunt u ook terecht voor kant en klare maaltijden en eigen gemaakte soepen, die door Theo wekelijks wor den bereid. Reepjesvlees is ook zeer in trek, makkelijk en snel klaar. Op woensdag tij dens de markt staat Theo bui ten met diverse soorten worst tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Kijkt u naar de adver tentie elders in dit blad en ga gerust even bij deze topslager langs. De medewerkers zijn u graag van dienst. Bovendien komt het barbecue seizoen er aan. De slagers verzorgen grote barbecueschotels in verschillende variaties. Tevens kunt u een barbecue huren bij bestelling van uw vlees. Zie daarvoor de folder in de winkel. Hans heeft als hobby veehou- den. Hij koopt zelf het vee in en fokt dat voor de verkoop in de winkel. Hij heeft hier op tentoonstellingen al diverse prijzen mee behaald. Het vee loopt op diverse plaatsen in Heiloo. Arnold zwaait de scepter in de worstmakerij. Hij behaalde al diverse prijzen met eigengemaakte producten zoals metworst, leverworst, paardenworst en rookworst die met goud en zilver werden bekroond. Vorige jaar werd hij met de rookworst zelfs kam pioen van Noord-Holland en de metworst werd bekroond met goud met ster, de hoogste titel die je kunt behalen. Theo heeft de zorg over de winkel waar rund- en kalfsvlees van eigen weiderij de boventoon voeren. Daarnaast wordt var kensvlees, lamsvlees en kip verkocht. Vele verschillende soorten Het Styles Haarspecialistenteam onder leiding van Rob Offerman is sinds tien jaar gevestigd aan de Kenne-merstraat- weg 388. Door het vakkundige team, dat bestaat uit jonge en enthousiaste professionals op haargebied, hebben zij inmid dels een vast klantenbestand opgebouwd van trouwe fans. Om ook de rest van Heiloo en omstreken te laten zien dat zij toch echt de beste kapsalon zijn, doen ze mee aan de finale van de 'World Style Contest' in Rome. Hier komen de acht finalisten van de voorrondes die zijn gehouden in Italië, Singapore, Barcelona, Rotterdam, las Vegas en Caracas vier dagen lang om te strijden om de titel. Deze wedstrijd is georganiseerd door Davines, een Italiaanse leverancier van haarstylingspro- ducten. De deelnemers moeten tijdens de finale hun talenten optimaal kunnen laten zien door een model te voorzien van een origineel en vakkundig kapsel. Ook wordt het model door de deelnemer in de stijl van het kapsel aangekleed en ver fraaid met accessoires. Styles heeft er zin in en is overtuigd van het eigen kunnen. En of ze nou wel of niet winnen: u kunt nog steeds bij Styles terecht voor een mooi, apart of feestelijk kapsel, maar natuurlijk ook voor de betere knip-, krul of verfbeurt aan de Kennemerstraatweg 388, tel. 5331078.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 35