Nét even meer service ma trc.a a DC n ÉS wm MAKELAARS O.G. W ^MmMJEg] ERA, STERK DOOR SERVICE mr Pagina 30 z Mkerkweg 13, postbus 123, 1900 zj limmen, telefoon: 072 5051464, telefax: 072 5053348, NVM internetadres: http://www.era.nl/rietveld Heiloo Zevenhuizerlaan 8 Limmen Schoolweg 47 Vraagprijs 245.000,- k.k. off 539.909,-k.k. Vraagprijs 316.739,- k.k. off 698.000,-k.k. Limmen Dusseldorperweg 71 Vraagprijs €849.000,- k.k off 1.870.949,- k.k. Limmen Middenweg 5 Vraagprijs €316.739,- k.k of 698.000,- k.k. Limmen Kerkweg 10 Vraagprijs €280.000,- k.k of f617.039,- k.k. Limmen Oosterzijweg 15 Vraagprijs of 498.000,- k.k of f 1.097.448,- k.k Rijksweg 41 Limmen Vraagprijs 249.000,- k.k off548.723,-k.k. Limmen Rijksweg 92 Vraagprijs €385.000,- k.k of f848.428,-k.k. Limmen Nieuwelaan 2 Vraagprijs 589.000,- k.k off 1.297.985,-k.k. Limmen Enterij 44 Vraagprijs 330.000,- k.k off 727.224,-fcfc Limmen De Omloop 10 Vraagprijsof 280.890,- k.koff 619.000,- k.k. Limmen Sportlaan 15 Vraagprijs €385.259,- k.k of f 849.000,- k.k. tfaofjaarseimteiJftfciifctiost tfowiaarsetime Ultkijfcposi voon idiiie Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost VöorjaarsedÖte RIETVELD Woningzoekenden in Heiloo liggen al maanden te slapen! Want op de Zevenhuizerlaan 8 staat deze perfect onderhouden, karakteris tieke puntwoning. Indeling Keurige achtertuin op het zuiden Kozijnen (meranti hardhout), goten en boeidelen vervangen in 1995 Riool, elektra, gas en waterleidingen in perfecte staat Keurig gevoegde en geïmpregneerde schuur/berging en achterge vel Nieuw kozijn in de schuur/berging Extra binnenmuur in de bijkeuken Vloeren voorzien van vloerisolatie Bevloerde zolder en volledig geïsoleerd Prima stucwerk op de begane grond Doucheruimte in de bijkeuken en warm- en koudwater in de slaap kamer. Bijzond. Riante schuur/berging (3.4 x 5.8 meter) Bouwjaar: 1935. Inhoud: 325 m3. Oppervlakte: 227 m2. Aanvaarding in overleg In de jonge wijk 'Enterij' ligt deze moderne twee-onder-één kap- woning met zonnige achtertuin op het westen. Het woonhuis heeft een moderne, luxe keuken en badkamer en apart 2e toilet op de 1e verdieping. Het woonhuis heeft zijn inpandige garage verbouwd tot kantoorruimte en berging/schuur. Indeling Entree met modern toilet met fonteintje, grote L-vorm. woonkamer met open haard, luxe, moderne keuken, werkkamer en inpandige berging. Zonnige tuin op het westen. Het woonhuis is v.v. een zonnescherm aan de achterzijde. 1 e verd. 3 Ruime slaap kamers en een moderne luxe badkamer met douche, ligbad, een vaste wastafel en een apart 2e toilet. De ramen zijn gedeeltelijk v.v. rolluiken. 2e verd. 4e Slaapkamer met wastafel en 2 dakramen en ruime voorzolder met dakraam en aansluiting voor wasmachi ne en -droger, mechanische ventilatie en CV combi ketel. Verder veel bergruimte achter de knieschotten. Bijzond. Eigen parkeer plaats voor de deur, grote dakopbouw boven garage, GIW garantie, nabij park, dakkapel, recent schilderwerk binnen en buiten. Bouwjaar: 1993. Inhoud: 450 m3. Oppervlakte: 260 m2. Aanvaarding in overleg, kan spoedig. Uniek object! Werkelijk uniek object middenin het dorp. Op maar liefst 1.014 m2 grond ligt deze schitterende, vrijstaande villa voor zien van vele extra's en met een diepe, aangelegde achtertuin op het westen. Indeling Ruime entree met statige trapopgang met vide en loop deur naar de dubbele, inpandige garage v.v. elektrische deurope ners. L-vormige woonkamer met een lichte plavuizenvloer met vloerverwarming. Open haard en drie openslaande deuren naar de verschillende terrassen. Ruime keuken v.v. inbouwapparatuur, bij keuken met de CV-combi (Remeha 2001) en vaste kasten. Aparte werkkamer v.v. vaste kastenwand. Onder de keuken is de ruime kelder. In de achtertuin staan 2 vrijstaande, houten tuinhuizen. 1e verd. Vier ruime slaapkamers met wastafels en vaste kasten. Prachtige badkamer met kersen wastafelmeubel, kersen dressoir, douche met stoomcabine, toilet, bidet en ligbad. De badkamer is v.v elektrische vloerverwarming. 2e verd. Bereikbaar via vlizo- trap, ruime zolderberging. Bijzond. Prachtige ligging; diepe tuin; in het centrum gelegen; dubbeleinpandige garage; bronbemaling in de tuin. Bouwjaar:1978. Inhoud:710 m3. Oppervlakte 1.014 m2. Aanvaarding: in overleg. Dit woonhuis heeft werkelijk alles wat men zich kan wensen op een uniek plekje in Limmen nabij het gezellige centrum en met uitzicht over het park aan de voorzijde. Deze woning heeft een prachtige keu ken, parketvloer, inpandige garage, 4 ruime slaapkamers, complete badkamer en aparte toilet op de 1e verdieping en een zonnige, fraai aangelegde tuin op het westen. Kortom een woonhuis om zo in te trekken en een bezichtiging meer dan waard. indeling Entree met uitgebreide meterkast, toilet met fonteintje, L- vormige woonkamer met beuken parketvloer en grote schuifpui naar de zonnige, aangelegde tuin. De woning is v.v. een prachtige keuken met alle denkbare inbouwapparatuur en een granieten blad. Ruime, verwarmde garage is inpandig te bereiken. 1 e verd. Eén slaapka mer (13,5 m2) met een vaste kastenwand, één (10 m2) met een dak kapel en één ruime slaapkamer (15 m2) boven de garage. Apart toi let met fonteintje en complete badkamer met ligbad, douche en vast wastafelmeubel. 2e verd. Voorzolder met CV-unit en bergingen, 4e slaapkamer v.v. Velux dakraam. Bijzond. Verduisteringszonwering buitenzijde op de 1e verd., en automatische zonwering aan de ach terzijde (begane grond), mechanisch ventilatiesysteem, unieke lig ging aan park en nabij centrum, totale isolatie. Bouwjaar1992. Inhoud: 435 m3. Oppervlakte: 222 m2. Aanvaarding: in overleg Werkelijk in het hart van het dorp met de winkels om de hoek op een ruim kavel van maar liefst 303 m2 eigen grond ligt deze karak teristieke, vrijstaande woning van het bouwjaar 1935 met diepe, omsloten achtertuin op het zuiden. Indeling Entree met meterkast en trapopgang, doorzonwoonka- mer met schuifpui naar de ruime, zonnige (25 meter diep) achter tuin op het zuiden, halfopeneenvoudige keuken met kelder, bij keuken met wasmachine- en drogeraansluiting en kleine badkamer met toilet en douche. In de achtertuin staat een vrijstaand schuur tje met gaskachel, elektra en water. 1 e verd. Ruime hal met vaste trap naar 2e verdieping en verder 2 slaapkamers. 2e verd. Nog af te bouwen zolderruimte met berging en mogelijkheid voor kleine 3e slaapkamer. Bijzond. Verwarming en warm water middels Fasto combi-cv '91. Dakisolatie en hoofdzakelijk thermopane beglazing. Tekeningen voor uitbouw aanwezig, unieke ligging, centraal gelegen met veel karakter en sfeer, carport. Bouwjaar: 1935. Inhoud: 290 m3. Oppervlakte: 303 m2. Aanvaarding: In overleg. Op een waanzinnig punt aan de uiterste oostgrens van Limmen met een weids uitzicht over de weilanden ligt deze ruime, vrijstaande woning met grote schuur (11 x 7 mtr.) en aangebouwde praktijk ruimte (9x5 mtr.) welke voor meerdere doeleinden geschikt is. Indeling Entree met badruimte (ligbad/douche en vaste wasta fel), meterkast, woonkeuken, doorzonwoonkamer met open haard en schuifpui naar de achtertuin. Vanuit de woonkeuken, toilet, doorloop naar de bijkeuken met aansluiting wasmachine en -dro ger en doucheruimte met 2e toilet. De ruime, verwarmde aanbouw (9x5 mtr.) is voorzien van een eenvoudig keukenblok en een ver dieping met slaapgelegenheid en sauna. Achterop het perceel staat een grote schuur (11x7 mtr.) met asbest dak. 1e verd. 4 Slaapkamers boven het woonhuis en slaapgelegenheid en sauna boven de aanbouw, dakterras en bergingen. 2e verd. Vliering via vlizotrap met veel bergruimte en de CV opstelling. Bijzond. Rustige ligging en fantastisch uitzicht!! Bouwjaar: 1956. Inhoud: 550 m3. Oppervlakte: 778 m2. Aanvaarding in overleg. Aan een levendige weg ligt deze karakteristieke, vrijstaande, geschakelde, vooroorlogse woning met diepe achtertuin op het westen. Het woonhuis heeft ruime mogelijkheid voor het plaatsen van een schuur. Vele karakteristieke kenmerken zijn bewaard gebleven, zoals de paneeldeuren en de glas-in-lood ramen in erker en voordeur. Indeling Entree met trapopgang, L-vormige woonkamer met gevelkachels, vaste kasten en deur naar diepe kelderruimte; badcel met douche; keurig keukenblok met afzuigkap en achterentree met toiletruimte. 1e verd. Grote slaapkamer aan de voorzijde en 2 kleinere slaapkamers aan de achterzijde. 2e verd. Niet bevloer de zolderruimte, te bereiken via losse trap Bijzond. Keurige snij- voeg in de gevel, keurig keukenblok, badgelegenheid begane grond, vele karakteristieke elementen, goede grenen kozijnen met hardhouten ramen. Bouwjaar: 1932. Inhoud: 300 m3. Oppervlakte: 313 m2. Aanvaarding: in overleg Uitstekend onderhouden, gerenoveerd en verbouwd vrijstaand woonhuis met verrassend veel mimte. Inpandige garage, waarbo ven praktijkruimte. Fraai aangelegde tuin (ZO) met waterbron. Gelegen aan levendige weg. Indeling Hal met toilet en fontein. Keuken met inbouwappara tuur, waaronder keramische kookplaat en vaatwasser. Ruime, zon nige, Z-vormige woonkamer met inzet hoekopenhaard, zij-erker en toog naar hobby/werkkamer. Mooie, betegelde badkamer met dou che, wastafel en badkamermeubel. Grote garage met aansluiting voor wasmachine en -droger, berging en CV-ruimte. Vaste trap via garage naar praktijkruimte/slaapkamer (33 m2) 1 e verd. Grote overloop met vaste kasten en dakkapel. 1 Kleine slaapkamer met dakkapel. 2 Ruime slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 3 vaste schu'rfdeurkasten. 2e Badkamer met toilet en wastafel. 2e verd. Bevloerde bergzolder bereikbaar via vlizo-trap. Bijzond. Gedeeltelijk hardhouten kozijnen, goed geïsoleerd en isolatieglas. Hoog afwerkingsniveau. Telefooncentrale. Kleine wijnkelder. Bouwjaar:1928/1958. Inhoud: 580 m3. Oppervlakte: 340 m2. Aanvaarding: In overleg Op een prachtige plek op de grens van Limmen en Heiloo ligt deze uitstekend gebouwde semi-bungalow met alle gemakken op de begane grond op maar liefst 1.660 m2 eigen grond. Rondom de bungalow ligt een keurige, aangelegde tuin en een solide, grote schuur/garage van 100 m2 met dubbele kanteldeur. Indeling Entree met ruime hal met garderoberuimte, modem, ruim toilet, ruime werkkamer en ruime doorzonwoonkamer v.v. parketvloer en mooie speksteenkachel, aangebouwde serre en een dichte, eenvoudige, ruime keuken. Vanuit de keuken is de toegang naar de ruime slaapkamer met kastenwand en vaste wastafel, en de badkamer v.v. douche, 2e toilet en vaste wastafel. De grote garage (8.5 x 11 mtr.) met dubbele kanteldeur en de riante, aange legde tuin completeren dit geheel. 1 e verd. 2 ruime slaapkamers v.v. vaste wastafels en ruime bergingen. Bijzond. Langs levendi ge weg, garage in spouwmuur uitgevoerd, bronbemaling voor de tuinbesproeing, moderne CV-combi en ruime elektra. Rondom dubbel glas. Bouwjaar: 1969. Inhoud: 500 m3. Oppervlakte: 1.660 m2. Aanvaarding: in overleg. Was deze moderne, geschakelde twee-onder-één kapwoning van oorsprong al ruim dan is hij na de aanbouw van een ruime, lichte serre helemaal compleet. In de woonwijk d'Enterij met de tuin op het zuiden, open haard, inpandige garage, 4 ruime slaapkamers en een apart 2e toilet op de 1e verdieping. Indeling Entree met toilet, ruime woonkamer met eiken parket vloer, open haard en halfopen keuken. De woonkamer heeft een aangebouwde, lichte serre met schuifpui naar de zonnige achter tuin op het zuiden met achterom. De inpandig te bereiken garage maakt het geheel compleet op de begane grond. 1e verd. 3 Ruime slaapkamers met dakkapel en een vaste kastenwand, com plete badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel. Apart toi let op de overloop. 2e verd. Via vaste trap te bereiken voorzol der met de CV-opstelling en aansluiting voor wasmachine en -dro ger en 4e slaapkamer met dakraam. Bijzond. Eiken parketvloer, serre, open haard, mechanische ventilatie, GIW garantie, compleet isolatiepakket, nabij park en centrum, recent schilderwerk (2000). Bouwjaar: 1993. Inhoud: 500 (incl garage) m3. Oppervlakte: 235 m2. Aanvaarding: In overleg Geen doorgaand verkeer, maar wel het plezier van een speelweide en basisschool om de hoek. Het betreft hier een moderne twee- onder-één kapwoning met diepe tuin (W), verlengde garage, apar te, verwarmde berging, aangebouwde bijkeuken en moderne keu ken en badkamer. Indeling Entree, ruime woonkamer met plavuizen vloer, moder ne, open keuken met inbouwapparatuur, aangebouwde bijkeuken, diepe tuin (W) en vergrote garage met aparte, verwarmde berging met aansluiting voor de wasmachine. 1e verd. 3 Slaapkamers en een moderne badkamer met bubbelbad, douche, 2e toilet, was tafelmeubel, design radiator en v.v. elektrische vloerverwarming. 2e verd. Aparte ruimte voor de CV-opstelling en geiser, 4e ruime slaapkamer v.v. dakkapel en bergingen, boven de 2e verdieping is een zolderberging. Bijzond. Dakkapel, kunststof kozijnen, bega ne grond en badkamer voorzien van vloerverwarming (hoofdver warming). Bouwjaar:1983. Inhoud:350 m3. Oppervlakte: 230 m2. Aanvaarding in overieg. Aan een ruime laan met veel groen ligt dit mime, uitgebouwde herenhuis met inpandige garage en tuin rondom. Het woonhuis verkeert in een goede staat van onderhoud en staat op maar liefs 438 m2 eigen grond. Ideaal voor diegene die vrijstaand wil wonen in het hart van het dorp. Indeling Entree in ruime hal met toilet, meterkast en trapopgang, ruime L-vormige woonkamer en een woonkeuken met zicht op de ruime, aangelegde tuin met terrassen. Bijkeuken met doorgang naar de garage. 1 e verd. 3 (Voorheen 4) slaapkamers en geren oveerde badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en dubbele wasta fel. 2e verd. Te bereiken via een vaste steektrap, voorzolder met CV-unit en 4e slaapkamer met dakkapel. Bijzond. Dak garage van 1998, leistenen vloer op de begane grond, aangelegde tuin rondom, dakkapel (0), nabij lagere school en vrij uitzicht aan de voorzijde. Bouwjaar:1967. Inhoud: 475 m3. Oppervlakte: 438 m2. Aanvaarding in overieg.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 41