De lente is Alldek met vlag en wimpelde beste Voorjaar bij Bijwaard Coiffures Decorette maakt inrichten gemakkelijk Bij Riesch Mode staat de klant voorop Kleur en dessins sleutelwoorden bij Livera Het Porceleyn en Interieur Huys weet wat sfeer Is Ervaar de positieve werking van Slender You Voorlichting in verlichting bij van de Peet Breng kleur in uw interieur met Mayflower mmrnemïemimmi VMrmseamoithijKposivoorja; Zodra u de prachtige zaak van het Porceleyn en Interieur Huys aan de Kennemerstraatweg i 15-119 binnentreedtraakt u geïns pireerd. De sfeer die de com pleet ingerichte stijlkamers van de zaak uitademtis namelijk die sfeer die ieder een graag in zijn huis zou willen hebben. U ziet kamers in landelijke stijl, met witte en grijze kas ten, kamers met modern antiek, met massief eiken meubelen, met kroonluch ters, kandelaars en prachti ge klokken, bureaus en complete zithoeken. Er is een zilverkamer met een grote collectie massief zil ver, een kookafdeling met een groot assortiment kookaccessoires van pan nen tot textiel, en er is een kamer ingericht met moderne en designmeube len. Het idee voor het inrichten van deze mooie stijlkamers kreeg eigenaar Victor van Berkum toen hij de winkel besloot te onder werpen aan een complete metamorfose. Van klanten hoorde hij steeds vaker dat men het servies af wilde stemmen op de stijl van het interieur, om alles in dezelf de lijn te hebben of te hou den. Daardoor werd bij de herinrichting van de zaak als uitgangspunt genomen: het presenteren van de col lectie serviezen en accessoi res in volledig ingerichte kamers. Dat uitgangspunt is een succes gebleken. U wordt van harte uitgeno digd eens vrijblijvend door de zaak te komen wande len, al is het alleen maar uit nieuwsgierigheid. Een waarschuwing is hier echter wel op zijn plaats: u loopt waarschijnlijk niet weer met lege handen naar bui ten, al die mooie spullen maken hebberig! Denim is hot! De j lijkheden zijn onj Daarom ziet u oj; moment zoveel verschil lende stromingen. Kleur en artwork zijn nu erg belangrijk, maar ook het silhouet krijgt meer aan dacht. Aan de ene kant is er denim, die eerst gesto- newashed wordt, plaatse lijk kapot wordt geschuurd, daarna een fin ting krijgt om vervol gens nog eens prints/bad ges of andere applicaties als toevoeging te krijgen. Aan de andere kant is er dan weer de pure denim met een duidelijk cleane uitstraling. De collectie van VET/Forecast heeft dc uitstraling en kwaliteit van een volwaardig merk, zoals op het gebied van stoffen, verwerking en artwork. consument wil niet een harde ruwe om zijn lichaam >en. Gekozen wordt kleding die comfor ter om net lichaam m stijlvol, maar niet wallend is. Mensen >eter kijken zien ech- tt daar iemand loopt oog voor detail, sli jt, kleur cn stijl. 'el: de duidelijk her- >are stijl van YForccast. Het is bijna twee jaar geleden dat Bijwaard Coiffures werd over genomen: de trendy kapsalon aan de Zevenhuizerlaan 59. In die twee jaar hebben de eigenaars zeker niet stilgezeten. Wanneer u de zaak binnenkomt valt direct het nieuwezonnige interieur op. Door middel van het volgen van cursussen wordt de ken nis van de personeelsleden steeds breder. Of het nu gaat om productenkennis of com plete metamorfoses, ze weten er bij Bijwaard wel raad mee. Onlangs mochten twee medewerkers van de kapsa lon hun kennis zelfs komen tonen in de zaak van de zeer bekende kapper Ad Peters. De resultaten waren verbluf fend, zie de foto's. Misschien een idee voor u om zich dit voorjaar ook zo om te laten toveren? U kunt de lente met een nieu we look tegemoet treden door een afspraak te maken in de zaak aan de Zevenhuizerlaan of telefonisch: 072-5331928. In het Decorette Kleuren combinatie-boek vol inspire rende woonideeën is alles alvast smaakvol gecombi neerd. Dat maakt kiezen en combineren een stuk gemak kelijker. Dit zorgvuldig samengestelde kleurcombi natie-systeem is opgebouwd uit 56 actuele woonmode- kleuren, onderverdeeld in zeven kleurengroepen en consequent doorgevoerd in de Decorette Huismerkcollectie. De binnenhuisadviseurs van Decorette helpen u graag. Zij kunnen u onder andere advi seren bij het kiezen van de juiste kleuren en materialen. Bovendien kunnen zij u in contact brengen met betrouwbare vakmensen, zoals een schilder of behan ger. Decorette zorgt er voor dat alles op het afgesproken tijdstip perfect in orde komt. Bovendien komen zij gordij- Of u nu u hele huis opnieuw wilt decorerenof alleen op zoek bent naar de decoratieve accenten, Decorette Ursem aan de Heerenwegl44 geeft al bijna 30 jaar kleur aan u interieur. Inde winkel vindt u alles om u veranderplannen te realiseren. Verf, behang, stoffenzonwering, vloerbedekking, maar ook decoratie ve verlichting en sfeervolle woonaccessoires van diverse bekende merken en het prettig geprijsde Decorette Huismerk. Alle artike len uit het assortiment zijn in kleur en stijl op elkaar afgestemd volgens het Decorette Mix Match kleurcombinatiesysteem. nen en tapijt gratis bij u thuis opmeten en rekenen ze graag voor u uit hoeveel behang u nodig heeft en welk behangplaksel u het beste kunt gebruiken. Slender You is een plaats waar men zich thuis zal voelen, waar men alle vermoeidheid los kan laten en de zorgen een heel uur mag vergeten. Wilt u afvallen, dan wordt u elke week gewogen en één keer per maand gemeten. De centimeters gaan er door regelma tig bewegen op de Slenderbanken vanzelf at Heeft u licha melijke klachten, dan zoeken de speciaal getrainde mede werkers voor u de goede houding. Uw klacht zal verminde ren door minimaal eens per week te 'slenderenWilt u alleen maar een uurtje rust voor uzelf, dan biedt Slender You u die mogelijkheid ruimschoots. Heeft u een handicap of bent u op een rolstoel aangewezen, ook dan bent u van harte welkom. Samen met de klant bekijken de medewer kers welke banken het meest geschikt zijn voor uw per soonlijke wensen. Het kennisfnakingsuur is gratis, zodat u rustig zelf de positieve werking van Slender You kunt erva ren. Slender You Schagen, Dorpen 14 e, tel. 0224-297936; Slender You Alkmaar, Vogelweg 128, tel. 072-5645517; Slender You Heiloo, Westerweg 156, teL 072-5339547. Al ruim dertig jaar zit van de Peet Vakhandel met de zaak op de Stationsweg 51, pal naast de apotheek Heylo. Het assorti ment bestaat voor een groot deel uit verlichtingsarmaturen van zowel klassiek als modern en eigentijds en een breed assortiment aan huishoudelijke artikelen, maar ook in de gro tere witgoedapparaten zoals vaat-, was- en droogapparaten heeft van de Peet een ruime keuze. Niet voor niets pretenderen zij een vakhandel te zijn want voor alle dingen, van groot tot vooral klein, kunt u bij hen terecht. Van een enorme sortering gloeilampen (meer dan 500 soorten) tot de kleinste knoopcelbatterij of van de stofzuigerzak tot de reparatie van al uw huishoudelijke apparatuur. En natuurlijk hoort daar ook advies en voorlichting bij. Uiteindelijk bent u als klant op zoek naar een product dat iets toevoegt aan uw wooncomfort. U kunt niet alleen rekenen op een gedegen advies, en een goede kwaliteit-prijsver houding maar tevens verzorgt van de Peet ook de plaatsing en aanslui ting van de door u uitgekozen appara ten/armaturen. Vader Riesebosch startte zo ti tien jaar geleden een winkel in kleding voor dames van mid delbare leeftijd. Hij toog naar de Kamer van Koophandel om de naam vast te leggen, maar daar werd vervolgens zo gezeurd over de door hem ver zonnen namen, dal hij zei: „Noem het dan maar Riesch Mode, de eerste drie letters van rarn naam en de laatste drie." Hij vestigde zich in de Schoutenstraat 26 in Alkmaar, cn daar zit Riesch Mode nu nog steeds, gerund door zijn dochter Juut. Riesch Mode heeft een specifieke clientèle: dames vanaf veertig jaar tot ver in de tachtig. Juut: „Ik vind het een uitdaging juist deze dames met een goed gevoel de winkel uit te laten gaan. Mensen eens iets anders laten passen dan ze gewend zijn en verbaasd laten zijn over hoe goed bepaalde kle ding ze staat. Mijn klanten krijgen rustig de tijd om iets te passen of op hun gemak rond te kijken. Ook de diversi teit van klanten en hun gezel ligheid vind ik een pluspunt." Extra service Als extra service kan men kle ding op zicht meenemen en thuis rustig passen. Verzorgers of familieleden kunnen de kle ding ophalen en eventueel rui len of terugbrengen. Zo kun nen ook mensen die slecht ter been zijn of om andere rede nen hun huis moeilijk uit kun nen komen probleemloos nieuwe kleding aanschaffen. De voorjaars- en zomercollec tie van Riesch bestaat uit een enorme keuze aan jurken, pantalons, blouses en pakjes in een grote verscheidenheid aan frisse kleuren. Voor komend seizoen heeft Livera een frisse collectie weten samen te stellen. Met name felle kleuren als roze, rood en oran je zijn volop in de collectie aanwezig. Ook qua dessins weet Livera een gevarieerd aanbod te brengen. Nu de lente begonnen is, neemt bij de firma Alldek ook de vraag naar vlaggen en vlaggenmasten toe. Een vlaggenmast kan in een mooi aangelegde tuin of voor een bedrijfspand naast functioneel ook een sieraad zijn. Bij particulier gebruik den ken we bij vlaggen altijd aan Koninginnedag en 4 en 5 mei. De rest van het jaar staat de vlaggenmast er wat kaaltjes bij. Om deze wat op te fleu ren verkoopt Alldek speciale wimpels. De bekendste is wel de rood-wit-blauwe wimpel, ook wel 'welkomstwimpel' genoemd. Deze mag dag en nacht blijven hangen. Alldek verkoopt al meer dan 15 jaar vlaggen en vlaggen masten aan bedrijven en par ticulieren, waarvan de laatste acht jaar vanuit het pand aan de Wagenmaker in Heiloo. Het assortiment is zeer uitge breid en bevat uiteraard de Nederlandse vlag in wel veer tien verschillende maten. Er zijn vlaggenmasten van hout, aluminium en polyester in lengten van 5 tot 12 meter, vlaggenstokken, accessoires en onderdelen. Dit alles stan daard op voorraad, dus er kan snel geleverd worden. Bedrijven die hun logo op een vlag willen kunnen ook bij Alldek terecht, door mid del van zeefdruk of digitaal printen wordt het logo tot in detail op het vlaggendoek gebracht waarbij alle denk bare ontwerpen en kleuren mogelijk zijn. Daarnaast kun nen bedrijven voor kort gebruik ook vlaggen en mas ten huren. Tevens is er een servicedienst voor onder houd, reparatie en plaatsing van de vlaggenmasten. Bikini De bikini speelt de absolute hoofdrol in het voorjaar/zomer verhaal van Livera. Dit item is in vele varianten aanwezig, met en zonder beugel, als een trian gel, een halterbikini of als push-up. Dit wil niet zeggen dat het badpak van het toneel is verdwenen. Nieuw dit seizoen is.de opkomst van de tankini, een badpak in twee delen. Om de outfit helemaal compleet te maken zijn er diverse bijpassende pareo's en rokjes verkrijg baar. Nieuwe nachtcollectie Livera: romantisch en multi functioneel Kleuren als zachtgeel, licht blauw, lila en roze geven de nachtcollectie een fleurige en romantische look. Het gebruik van materialen als katoen zorgt ervoor dat de nachtkleding luchtig en com fortabel zit. De nachtkleding van Livera is multifunctioneel. In veel gevallen kan het namelijk ook als strandkleding worden gedragen. Hierbij valt onder meer te denken aan een setje bestaande uit een shirt, capri- broek en een lipdress, die ook uitstekend kan doorgaan voor een strandjurkje. Lingerie: één en al romantiek Het kleurbeeld van de linge riecollectie voorjaar/zomer 2002 van Livera wordt bepaald door vele pasteltin ten. Lieflijk roze, luchtblauw en zonnig geel zorgen voor een frisse en romantische uit straling. Komend seizoen is gladde lingerie weer een belangrijk gegeven. Veel vrouwen hebben graag dat hun bh onzichtbaar is onder hun shirt. De gladde bh biedt hiervoor de oplossing. Ook de padded bh (voorgevorm de bh zonder naad) is uiter mate geschikt. Naden en tepels zijn niet door de kle ding te zien. Ook het kant is weer helemaal terug. Zo weet Livera dit seizoen een luxe en elegant aanbod te bren gen. Er worden diverse setjes met kant en borduursel aan geboden. Livera brengt alle bh's met bijpassende slipjes, strings en boxers in actuele kleuren. Zeilmakerij Een andere specialiteit van Alldek is het repareren van tenten en rugzakken. Dit doen zij al vele jaren voor enkele grote importeurs en grootwinkelbedrijven, die hun reparaties vanuit het gehele land naar Heiloo toe sturen. Maar ook de particu lier kan hiervoor bij Alldek terecht. Dit kunnen lichtge wicht- of bungalowtenten zijn caravan- of vouwwagen, tenten, luifels etcetera. Daarnaast kunnen terras- en caravanluifels op maat gemaakt' worden en zijn er ook losse fournituren te koop. Het bedrijf is te vinden op de Wagenmaker 18 in Heiloo industrieterrein de Oude Werf), tel 072-5340545. Na alle natureltrends van de afgelopen jaren wordt het weer tijd voor kleur in het interieur. Vandaar dat de inkoopsters van Mayflower gekozen hebben om dit voor jaar weer volop kleurige accessoires in te kopen. Kussens en plaids in vele tin ten met bijpassende vazen, en ook kaarsen en lampen zijn weer volop bij Mayflower te krijgen. Uiteraard blijft natu rel de basis, zoals crème- en zandkleurige woonaccessoi res en de rustige naturel uit straling van de meubels in de winkel. De ruime collectie onbehan deld teakhouten kasten, tafels en stoelen aangekleed met kleur-accenten geeft een helder overzicht van onze huisstijl. De nieuwe trend in meubelen is onbehandeld en geolied eiken. Bij Mayflower vindt u een mooie collectie massief eiken tafels waarbij een ruime keus in afwerking en maten mogelijk is. In com binatie met de Lloyd-loomstoelen, die ook leverbaar zijn in vele kleuren, of de comfortabele gestoffeerde arm stoelen met vele stofkeuzes krijgt u een com plete eethoek wat een aan winst is in uw interieur. Mocht u, ondanks de ruime keuze in meubelen, niet kun nen slagen in de Mayflower- shop in 't Loo nummer 16, dan kunt u altijd nog terecht in de 2000 m2 grote showroom in Heerhugo- waard. Sinds september 2001 is House of Mayflower geves tigd aan de Industriestraat 6 op Industrieterrein De Zandhorst. Daar vindt u eveneens complete interieurs in zowel teakhout, kersen hout, notenhout als eiken hout en ook zitmeubelen in vele uitvoeringen. Ook heb ben de Mayflower-shops tegenwoordig een grotere keuze in woonaccessoires zodat u uw gehele interieur een gezellige eigen stijl kunt geven.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 44