Van fotowinkel naar makelaarskantoor met ERA-allure Naturel van Rozendaal Vakmanschap staat voorop bij Beko interieurs Pluk de lente bij Houtenbos Bloemenshop Verrassend schepijs bij Bakkerij Putter Het Huis Moen Opticiens heeft zin in de zomer H Pagina 34 Z Voor de mooiste dag van uw leven moet u bij Van Os mode zijn Bij Houtenbos Bloemenshop aan de Herenweg staat de nieuwe collectie betonpotten te wachten om gevuld te wor den met leuke voorjaarsbloe men. Deze potten, die zowel buiten als binnen kunnen staan, zijn de nieuwste trend op groengebied. Zowel bloempotten als fraaie scha len vinden gretig aftrek bij de klanten. Daarnaast speciali seert Houtenbos zich in bloemstukjes en boeketten met slechts enkele bloe men en een enkel blad. Dit wordt zeer kunstig opge maakt, zodat u eens wat anders heeft dan een stan daard boeket. Carin en Martien Houtenbos maken al het bloemwerk zelf. In elke prijsklasse is er wat wils, of het nu gaat om rouwarrangementen of bruisboeketten. Het tuingoed is in een groot assortiment verte Colofon Uitkijkpost voorjaarseditie Voorjaar 2002 ööfcflfeuost UosrlaarsBdaie ififtïjtwost Vooriaarseditie Uitkijkpost Voorja editie Uitkijkpost Iféijij^aji^im WmnvM- v Wanneer u iets veranderen wilt in uw interieur, dan bent u bij Beko aan de Kennemerstraatweg 109 aan het goede adres. De zaak staat in Heiloo en omstreken al 17 jaar bekend om de grote collectie tapijten, gordijnen en toebehoren en karpetten, marmoleum en raamdecora- ties. Wie een voet over de drempel zet ziet een fraaie en overzichtelijk geordende zaak. Volgens eigenaresse Ans Koomen speelt vakman schap een belangrijke rol bij Beko. Vakmanschap kost geld, zult u wellicht denken. Toch is er voor iedere klant met elke portemonnee wat wils. Wie nog nooit bij Beko geweest is kan zonder schroom eens binnenlopen om wat 'woonsfeer' op snui ven. De liefhebber van tapijt vindt er prachtige wollen vloerbedekking. De nieuwe collectie van Louis de Poortere is 'vers' binnen. Wie meer van harde vloeren houdt kan terecht voor mar moleum, een product waarin Beko zich sterk op de markt presenteert. Marmoleum is een prachtig natuurproduct dat bij Beko in fraaie en tren dy kleuren verkrijgbaar is, en in diverse designs. Modern zijn daarbij de 'krokodillen- printen' van Tweeds Crocodiles. Wie meer wil dan een standaard vloer, kan ook zelf het ontwerp voor het marmoleum aanleveren. Bent u zelf niet zo creatief, maar heeft u wel een voor stelling van uw ideale vloer, dan kunt u ook Ans vragen een vloer te ontwerpen. Ook daarvoor draaien ze bij Beko hun hand niet om. Of het nu gaat om een clown in het marmoleum in de kinderka- Aanstaande bruiden en brui- degommen kunnen nu samen naar Van Os voor passende trouwkleding. De bruiden wisten de exclusieve bruids salon van Van Os mode in Alkmaar natuurlijk al langer te vinden, maar ook de part ners hoeven voortaan niet verder te zoeken. De heren modezaak in Alkmaar is ver huist van de Laat 191-193 naar Laat 152 (tegenover C&A), waardoor Van Os mode een nog betere presen tatie van de kleding heeft kunnen bereiken. Op de eer ste verdieping is namelijk een zeer luxe en zeer uitgebreide bruidegomafdeling gecreëerd. Mede door het succes in Alkmaar is Van Os ook in Heiloo begonnen met deze passende kleding voor een 'goed huwelijk'. In de aparte en afgescheiden ruim te op de begane grond heeft de klant een luxe afdeling voor bruidegomkleding en 'black tie -evenementen' tot zijn beschikking. Smokings en rokkostuums zijn stan daard op voorraad verkrijg baar. Ook in bedrijfskleding is Van Os mode behoorlijk actief. Door aanvragen van bedrij ven is men zich hierin gaan specialiseren. Van Os ver zorgt representatieve be drijfskleding voor bijvoor beeld mensen die werken op kantoren, beurzen, managers in de autohandel en taxi chauffeurs. U vindt deze ser vice zowel in Alkmaar als Heiloo. Wanneer u vragen heeft kunt u hellen met Hans Sal, tel. 072-5320188. Hij kan u alles over de kleding van Van Os vertellen mer, of het logo van uw favo riete voetbalelftal in het hal letje van de gang. Bovendien is marmoleum sterk genoeg om in de woonkamer te leg gen. Slijten doet het nauwe lijks. De handgeknoopte karpet ten zijn ronduit prachtig te noemen. Dit alternatief voor een groot vloerkleed dempt het geluid en geeft warmte aan uw kamer. Ook de gor- dijncollectie mag er zijn bij Beko. Rails, vouwgordijnen, zonwering en raamdecoratie op elk gebied kunt u terecht bij deze interieurspecialist. U kunt bij Beko zelfs terecht voor behang! Kortom, bij Beko bent u aan het juiste adres voor uw complete inte rieur. Het 'ouderwetse'schepijs wint het nog steeds van de flitsende ijsjes met dito ver pakking. Daarom verkoopt Bakkerij Putten te Limmen een steeds toenemend aan tal smaken schepijs. Dit heerlijke romige ijs van bakkerskwaliteit neemt een speciale plaats in tijdens de zomermaandenlekker voor jong en oud en beslist een omweg waard! En als u de knusse bakke rij bezoektneem dan gelijk zo'n verrukkelijk spijs- brood mee, de nieuwe smaak lemon is zonnig en fris en een ware streling voor de tong. Overigens is het spijs brood van Bakkerij Putter een echte specialiteit met verdeeld spijs waarop octrooi is verleend, heerlijk bij de koffie of een pick nick. Als u 's morgens vroeg nog op één oor ligt is de oven al heet voor het bakken van ambachtelijk brood, wat even later vers in de schap pen ligt van de zaken in Uitgeest, Akersloot en Limmen! genwoordigd. Margrieten, geraniums, een grote collec tie buitenpotten van kera miek en zink, maar ook potgrond in verschillende soorten zijn in grote voor raad aanwezig. De pot grond is geschikt voor elk soort tuin. of het nu voor de cactus-, palm-, orchidee-, of geranium liefhebber is, voor elke bloem- of plantsoort is een bijbehorende grond soort te vinden. De Terra Cottum potgrond is een grond die het water zo goed vasthoudt, dat u met een gerust hart uw tuin in een warm weekeinde aan zijn lot kunt overlaten. Zelfs na dagen in de volle zon is sproeien niet direct nood zakelijk! Houtenbos Bloemenshop is dagelijks geopend van 830 tot 18,00 uurzaterdag sluit de zaak een uurtje eerder. Op naar het voorjaar is op naar Naturel van Rozendaal. Bij de schoenenzaak in 't Loo nummer 55 vindt u onder andere de nieuwe 'Aerosoles' in tien kleuren. In 1987 werd Aerosoles opgericht door de bekende Amerikaanse schoenontwerper Kenneth Cole. De formule was een voudig; zorg dat de Amerikaanse vrouw een betaalbare, maar uiterst com fortabele schoen kan kopen. Juist voor deze vrouw die op straat haar gympen onder haar zakelijke outfit draagt, met een paar nette schoenen in haar handtas, zou Aerosoles de oplossing zijn. In Italië werd een ontwerp en productiekantoor opge richt voor de uitvoer van deze schoenen. Aerosoles is een schoen met een Italiaans design en een Amerikaanse filosofie. Het Amerikaanse publiek heeft de formule gewaardeerd, hetgeen resul teerde in een aanzienlijk marktaandeel van Aerosoles, binnen zeer korte tijd. Het is duidelijk dat comfort niet alleen de Amerikaanse vrouw aanspreekt, maar ook de vrouwen in Nederland en België. De zomer van 2002 belooft een zonnige te wor den met vrolijke modische kleuren als rood, wit, blauw (de 'marinelook') en de basiskleuren camel en zwart. De bekende instapper van Aerosoles wordt in diverse nieuwe prints gebracht, naast natuurlijk het zachte, gladde leer. Veel aandacht is er besteed aan sandalen waaronder ele gante modellen in leer/elas tiek combinatie waardoor de pasvorm optimaal is. De Aerosoles modellen zijn zacht geprijsd, dus...Walking on Aer naar uw Aerosoles dealer Naturel van Rozendaal! Onder een stralende zon oogt alles mooier. Toch kan die stralende zon, bij onvoldoen de bescherming tegen UV-A en UV-B straling, schade toe brengen aan het hoorn- en netvlies. Een goede zonnebril is daarom essentieel om vei lig van de zon te kunnen genieten. Maar hoe vind je als consument tussen alle glazen en filters de juiste oogbescherming? Het Huis Moen Opticiens heeft niet alleen het assortiment, maar ook de expertise om iedereen nu al zin in de zomer te geven. UV-proof aanbod Het vinden van het juiste glas, voor de juiste toepas sing en bij de juiste zonne bril is al moeilijk genoeg. Daarom hoeft de consu ment bij Het Huis Opticiens niet na te denken over de kosten van een uitstekend UV-proof glas. UV-proof glazen krijgt je namelijk cadeau bij aanschaf van een zonnebril op sterkte. Deskundige raad en daad Het kopen van een zonne bril vraagt om een deskun dig advies over het juiste glas bij de juiste persoon. Alles is afhankelijk van de gevoeligheid van de ogen, het gebruiksmoment van de zonnebril en het draagcom- fort van de glazen. Het Huis Moen Opticiens heeft een collectie met drie typen UV-proof zonneglazen met ieder hun unieke eigen schappen. De UV Comfort is UV-A en UV-B werend en is er voor allround gebruik. De UV Contrast is door het hoge contrast ide aal voor gebruik in het ver keer. De UV Sport glazen zijn door het wegnemen van hinderlijke schitteringen perfect voor extreme omstandigheden in de sneeuw of op het water. Een gedegen advies is echter essentieel bij het vinden van het juiste glas. Een zonnebril moet gezien worden Als alles mooier is in de zomer, dan hoort de mens daar toch zeker ook bij? Daarom heeft Het Huis Moen Opticiens naast het perfecte UV-proof glas, ook een collectie zonnebrillen die staat als een Huis. Met de nieuwste trends, maar ook met absolute design- klassiekers. Want zien mag gezien worden, zeker in de zomer. Voor meer informatie kunt u terecht bij Het Huis Moen Opticiens, Geesterduin37 te Castricum of Winkelhof 't Loo 49 in Heiloo. Eind maart was het precies één jaar geleden dat Hopman ERA Makelaars de nieuwe deuren van haar kantoor in Heiloo open de. Nu, een jaar later, is Hopman ERA Makelaars een flinke stap vooruit in de woningmarkt van Heiloo. Veel is te danken aan het fraaie kantoorpand waar Hopman ERA Makelaars zich heeft gevestigd. Vele Heilooërs kenden de fotowinkel (Kino) en hebben inmiddels de weg weten te vinden naar het jongste makelaars kantoor van Heiloo. „Tijdens onze zoektocht naar een geschikt pand, stuitten wij op de fotowinkel aan de Kennemerstraatweg", vertelt Leny Sommeijer van Hopman ERA Makelaars. „De winkel stond al een flinke tijd te koop toen ons duidelijk werd dat dit wel eens een van de beste zichtlocaties van het dorp zou kunnen zijn. Wie hier langskomt, kan eenvou digweg niét om ons heen!," aldus Leny Sommeijer. Naast de nieuwe uitstraling aan de buitenzijde, heeft het voormalige winkelpand een geheel nieuw interieur. Alles is er binnen op gericht om het de cliënten zo plezierig mogelijk te maken. Het is belangrijk om aan te voelen wat iemand die het kantoor binnenwandelt wenst. Wil men alleen even rondkijken in het NVM-woningaanbod, of heeft men serieuzere plan nen? Voor zowel het vrijblij vend bezoek als een gesprek dat wat meer privacy behoeft, is een plek te vinden in het kantoor. Er is goed over nagedacht. Inmiddels is de etalage van Hopman ERA Makelaars goed gevuld met een zeer gevarieerd woningaanbod in de gehele regio. Rick Hoogervorst, eveneens van Hopman ERA Makelaars vult zijn collega aan: „Doordat wij het enige makelaarskantoor zijn, dat zowel in Heiloo als in Castricum een vestiging heeft, hebben wij ons kunnen specialiseren op de totale regio tussen Beverwijk en Alkmaar," legt Hoogervorst uit. „Vele mensen in Heiloo hebben inmiddels met ons kantoor en ons team kennis gemaakt en de reacties zijn lovend. Wij verwachten in de toekomst nog meer kopers en verkopers in Heiloo van dienst te zijn." Hopman ERA Makelaars is als enige makelaar in Heiloo zowel lid van ERA als van de NVM. Het ERA-lidmaat- schap geeft ze de mogelijk heid zich te onderscheiden van de andere makelaars in Heiloo. Iedereen die van plan is om een woning te kopen of te verkopen moet eens infor meren wat dat ERA-lidmaat- schap allemaal inhoudt. Alleen dan kan men een wel overwogen keuze maken voor de beste makelaar. De kantoren van Hopman ERA Makelaars zijn te vin den in Heiloo aan de Kennemerstraatweg 330 en in Castricum aan de Dorpsstraat 39. Het actuele woningaanbod en verdere informatie kunt u vinden op de internetpagina van Hopman ERA Makelaars via www.hop- man.nu. Redactie: Marsha Bakker Nicole Meerland m.m.v. Christien Kesscns Vormgeving: Jos Kraakman Kirsti Konijn Acquisitie: Wil van der Horst Foto Uitkijkpost MSP Een uitgave van Drukkerij Uitkijkpost BV, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 45