Bloemendagen 2002 feest van herkenning en erkenning iSp De Rietorchis trots van Li-Ak De heer Seignette Koninklijk Onderscheiden Burgemeester bezoekt 'prikkers' in Limmen webwijzer tapijten gordjjnen© karpetten Activiteiten Limmen nderöïm Week Thema-excursie: broedvogels in de kijker Thema Landelijke Fietsdag: 'rijke historie van dorp en stad' Getuigen inbraak auto gezocht Rolstoeltocht naar Rome ÖBEM WEEK lM) IHGEEN EEK» lllfl illl 25-4- 2002 Deze steen ;ü^fïJtói!d door de gezamenlijke groitdieffersv{ 1967 van li - AK, de heren N. A. Molhoek, H. M. de Sonnaville, i voormalige burgemeesters van Limmen en Akersloot, I - I en van Dijk, de eerste administrateur. Juni: maand vol kleurenpracht Bridgeclub Limmen 072 1602 dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend UITKIJKPOST - 1 MEI 2002 - PAGINA 12 t WWWWMM LÏMMEN - Kees Valkering, voorzitter van de Stichting Bloemendagen, ver welkomde waarnemend Burgemeester van Castricum, de heer Kozijn en erelid V&n de Stichting de heer Jan Tuyn tij dens de opening van de 50ste Limmer Bloemendagen. Jan Tuyn is, één van de «oprichters van de Bloemendagen en is «lede daarom benoemd tot erelid. (De Gemeente Limmen heeft de stich ting altijd gesteund, iets waarvan Valkering hoopt dat er nog minimaal 50 tear gebruik van gemaakt kan worden. Dit jaar zijn er precies honderd aan meldingen binnen gekomen. Helaas zijn er minder jeugdmozaïëken, maar dat de scholieren hadden vorige week dan ook nog geen vakantie. De toekomt van de Bloemendagen zien er niet slecht uit. Terwijl in de notulen van 1976 van één van de vergaderingen te lezen is dat er enige zorg en actie ondernomen moet worden om de nieu we wijken enthousiast te maken, doen dit jaar alleen de prikploegen Het Lamme Handje en de Pintprikkers niet mee. De stichting hoopt dat ze volgend jaar weer zullen mee doen. Vroeger Werd er een Bloemenkoningin geko zen, dit jaar wordt er voor het eerst een mini Bloemenkoningin gekozen. Helaas zijn er nog maar weinig bloe men- of bollentelers te vinden in Limmen. Daarom is het noorden van Noord-Holland aangesproken voor het leveren van de hyacintenbloemen. Dit iaar zijn er 3.300 curvers plastic bak ken met bloemen) verzameld. Hiervan is 40% geleverd door de kwekers en 60% door de vrijwilligers verzameld. Omdat de weergoden de prikkers niet gunstig gezind geweest zijn afgelopen vrijdag, heeft de jury daar rekening mee gehouden. Diep onder de indruk Waarnemend Burgemeester Kozijn kan zich niet voorstellen dat de subsi die van de gemeente vervalt, het vindt het een unieke gebeurtenis die moet blijven voortbestaan. Hij heeft een kijkje achter de schermen mogen nemen en is donderdag langs enkele prikploegen gegaan. Hij is diep onder de indruk .geraftktdpor al het d^t Verricht is en noemt het 'noeste, ar bp id en monnikenwerk'. „Voor iëaërèén ïs er werk, is het niet voor een creatieve- ling die het ontwerp maakt dan is het voor de ritsers, de voorprikkers of de hoofdprikkers. Er is zoveel plezier onderling en de mensen zijn zo enthou siast, dat is echt de kracht van de Limmer gemeenschap om samen iets te doen." Jan Tuijn en zijn vrouw tijdens de onthulling van een mozaïek. foto L iesh eth IIen drix) Kees Ilooijhoer. (foto MSP) Zilveren tulp Burgemeester Kozijn reikte een zilve ren tulp uit aan iemand die al 26 jaar actief is voor de stichting en die al 25 jaar lid is: Kees Hooijboer. Hij heeft een bijzonder entree gemaakt binnen de stichting. Hij maakte een film over de Bloemendagen en raakte zo bij het Comité verzeild. Hij maakte ook foto's van de Bloemendagen en helpt zo het archief te vergroten. Hij is ook spelden- verkoper. Bijna elke ploeg heeft name lijk spelden nodig, een onmisbaar pro duct. Lintje opgespeld Burgemeester Kozijn kon vervolgens door naar de tweede huldiging. Jan Seignette is al 36 jaar lid van de Stichting Bloemendagen Limmen. Hij bepaald wanneer de Bloemendagen gg|iouden wprd^p, yej^prgt de ^(pe- menvooxziening, en bezoekt de kwe- fotfs. Dit Iseengrèóieii belangrijk werk binnen de organisatie. Vroeger was Seignette verantwoordelijk voor de plaatsing van de draaiorgels. Het was een grote verrassing voor Jan Seignette dat hij een lintje (lid in de orde van Oranje Nassau) voor zijn ver diensten door de burgemeester uitge reikt kreeg. Na vele felicitaties, ook door zijn kinderen en kleinkinderen, is het woord aan Jan Tuyn. De heer Tuijn begon als beheerder van de financiën bij de oprichting van de VVV. De slogan was toen: 'Heb je een VVV, doe er dan wat' mee'. In 1952 werd er een bloemencorso georgani seerd door de VVV's van Castricum, Akersloot en Limmen. Dit was een voorproefje van de CAL, maar dan in vrede. Er deden dertien auto's mee en Akersloot was de winnaar. Ter aanvul ling van het corso werd er aan de bewo ners van de Rijksweg gevraagd om mozaïeken langs de route te maken. Èr werden er ongeveer twaalf verwacht, maar er lagen er wel veertig. Ze waren eenvoudig van aard, maar de interesse was, er en ook het enthousiasme was aanwezig. De VVV's wilde het corso niet herhalen: het was niet alleen finan cieel onhaalbaar maar het kon ook niet op tegen het corso van Lisse. Op 19 april 1952 is het Mozaïeken comité opgericht. In 1953 lagen er 60 mozaïeken door het dorp en Jan Tuyn won de eerste prijs. Daarna heeft de heer Tuyn nog 24 maal meegedaan. Hij is in totaal 38 jaar lang penningmeester geweest en dus niet voor niets benoemd tot erelid. Niet lullen maar pellen In de voortuin van de Vredeburg stond het mozaïek van de Klus van de 55 plus. Hier worden de twee garnalenpellers uitgebeeld met de spreuk: 'Niet lullen maar prikken'. De heer en mevrouw Tuyn verrichten beide de opening door een doek weg te halen waardoor de spreuk zichtbaar wérd. Óm ongeveer 11.15 uur begon de rond rit met twee bussen. Na een verkorte rondrit langs de mozaïeken, werkstuk ken, bloemstukken en versierde straten werd een korte stop ingelast bij de Hortus Bulborum, alwaar Kees Kroone een korte uiteenzetting hield van het geen er allemaal in deze cultuurhistori sche tuin te zien is. Daarna ging de rit weer terug naar Vredeburg. Daar was de bovenzaal inmiddels als tentoonstellingsruimte ingericht met foto's van 1952 tot heden. Ook de winnende tekeningen van de tekenwedstrijd op de basisscholen waren weer te bewonderen. Onder het genot van een hapje en een drankje werd nagepraat over de ope ning en alle mooie stukken die de Limmer bevolking weer op tijd hadden weten t,en toon te stellen. Uitslagen: De Enterij won de eerste prijs met zijn straatversiering, eerste prijs werkstuk ken: draaiorgel, Zomerschoon. Eerste prijs traditionele mozaïken: het eerste winnende mozaiek in 1953, Ostara. Eerste prijs prikstukken: val van Srebrenica en Paars 2, Enterij. Eerste prijzen jeugdinozaieken: 50 jaar bloemendagen, Ostara; 'Wij vinden dit Dolfijn', Achtkant; Pokémon, Dussel- dorperweg. Eerste prijs bloemsier- kunst: Jolande Mooij, Kerkweg 38. Persprijs: Peace process?, Dussel- dorperweg. Prijs Corneliuskerk: straat versiering Kerkweg. De mozaïeken zijn nog tot en met donderdag te zien. BERGEN - Op zaterdag 4 mei gaat BWN-boswachter Luc Knijnsberg met belangstellenden vroeg op pad om spe ciaal naar broedvogels te kijken. De wandeling voert door het Bergerbos te Bergen. In dit oude bos broeden veel Vogels. Daarom moeten honden ook tij delijk (tijdens het broedseizoen) aan de lijn. Tijdens deze speciale excursie wordt het waarom van deze maatregel u duidelijk. Belangstellenden kunnen zich aanmel den via 0900-7966288. De kosten bedragen 3 euro per volwassene en 1 euro voor kinderen tot 12 jaar. De wan deling duurt ongeveer anderhalf uur. Vergeet de verrekijker niet! Gestart wordt om 08.00 uur.bij het informatie paneel op de parkeerplaats Duinvermaak. Deze parkeerplaats ligt aan de Duinweg te Bergen bij de ski baan. REGIO - Ontdekt de historie van Alkmaar, Langedijk en de Schermer. Op zaterdag 11 mei kunnen de deelne mers vanaf 10.00 uur op de fiets stap pen en onderweg kennis maken met veel bezienswaardigheden onderweg, er is volop aanleiding en gelegenheid om af te stappen. Dit jaar staat de ANWB/VVV Landelijke Fietsdag in het teken van 'De rijke historie van dorp en stad'. Fietsen langs historie Zo begint in Alkmaar de route 'Dwalen langs polders en gemalen' bij VVV Alkmaar in het Waaggebouw. Gedurende deze 4() kilometer lange fietsroute maken de deelnemers kennis met de rijke historie van Alkmaar, Langedijk en cfe Schermer. Onderwég is er van alles te doen en te zien. AI fiet send passeren de fietsers tal van bezienswaardigheden, zoals bijvoor beeld het kléinste huisje van Schermerhorn, de Museummolen, het Zwarte Kerkje en kaasboerderij Zeilzicht. Onderwerp is er volop gele genheid om af te stappen en een kijkje te nemen want de Landelijke Fietsdag is geen wedstrijd. Op vertoon van de afgestempelde routekaart kan tot 17.00 uur bij het eindpunt (VVV Alkmaar) een medaille als aandenken in ont vangst worden genomen. Routev^rkoop en informatienummer Bovengenoemde route is op zaterdag 11 mei tussen 10.00 én 13.0() uur voor de 2,30 euro per stuk te koop bij VVV Alkmaar. Vanaf 22 april zijn de route beschrijvingen in de voorverkoop ver krijgbaar bij bovengenoemde VVV op het Waagplein. Informatie over start punten in de rest van Nederland is vanaf 15 april telefonisch op te vragen bij de Landelijke Fietsdag infolijn: 070- 3141460. Meer info is te vinden op www.landelijkefietsdag.nl. LIMMEN - Zaterdagmiddag werd rond 14.30 uur ingebroken in een auto op de parkeerplaats naast de biblio theek aan de achterzijde van winkel centrum Geesterduin, aan de Dusseldorperweg. De auto, een rode Opel Kadett werd opengebroken en de hoedenplank werd, met geluidsboxen en al, gedemonteerd en weggenomen. Het was vrij druk op het parkeerterrein en de politie vermoedt dat omstanders mogelijk e.e.a. van deze opvallende inbraak hebben gezien,. Getuigen wor sen verzocht te bellen met 0900-8844. AKERSLOOT - Na de pelgrimstocht naar Santiago de Compostela in 1996 en in 2000 te hebben volbracht is Ad Hermans uit Akersloot toe aan een nieuwe uitdaging. Na een intensieve voorbereiding gaat hij op zaterdag 4 mei met de rolstoel/handbike naar Roipe. Tijdens deze rolstoeltocht over 2250 kilometer, wordt hij op de fiets vergezeld door zijn vrouw Marga, zijn zwager Peter de Ruyter en schoonzus ters Ineke de Ruyter en Joke Bolten en door Joop Bullens. Onderweg zullen zij in een tentje slapen, de bagage wordt op de fietsen gebonden, alles geheel zelfsupport. De 'pelgrims' zijn er helemaal klaar voor. Met de handbike heeft Hermans inmiddels meer dan tweeduizend kilo meter getraind. De fietstocht die ongeveer één maand in beslag neemt en over de Alpen voert, is nog nooit door een handbiker gemaakt. Er zijn dan ook mensen die denken dat het onmogelijk is deze reis op eigen kracht in een rolstoel te vol brengen. Vooral de bergen worden beschouwd als onneembare barrière. Maar volgens Ad Hermans kan een gehandicapte veel meer dan ze soms zelf ook veronderstellen: „Alles is uit getest. We zien ernaar uit om op weg te gaan. Omdat deze unieke reis met de handbike omgeven wordt door publici teit in dagbladen, op televisie en op internet, leek het ons een mooj idee om er een goed doel aan te verbinden. We hebben gekozen voor de stichting On Wheels, die zich inzet voor kinderen met de ziekte van Duchenne. Duchenne is een vorm van spierdystro fie, deze komt uitsluitend bij jongens voor en tast op den duur alle spieren aan. Al op jonge leeftijd is het gebruik van een rolstoel onvermijdelijk. Ook de ademhalingsspieren en de hartspier wordt aangetast en zonder permanente beademing wordt het merendeel van de jongens niet ouder dan twintig jaar." Indien u waardering heeft voor de reis die Ad Hermans en de fietsers onder nemen, zouden zij het prachtig vinden als u dat laat blijken door een bedrag over te maken op bankrekening 66.81.34.186 van de ING Bank t.n.v. de Stichting On Wheels te Maassluis, onder vermelding Romereis Ad Hermans. Het verloop van de reis kunt u dagelijks volgen op hun eigen inter netsite www.adhermans.nl. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot, is van april t/m september iedere zondag van 13.30 tot 16.30 uur geo pend, en op afspraak. In de expositieruim te (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van hedendaagse kunst. Heden is dat expositie over 'de Woude' van Hendrik van Dam. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Hoe ontmoet ik een boek Aan de Rijksweg 25 te Limmen mini tentoonstelling View Masters, alleen op oneven weken op vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Te zien t/m 31 mei. Bibliotheek Akersloot Expositie van foto's gemaakt door Ronald Naar tijdens zijn Antartica- expeditie '98-'99.Te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Serre Nella van Os Expositie van onder andere bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschil derijen en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avondüren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331 /Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuüf dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tót 12.00 uur. Lees het elke week in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken LIMMEN - Donderdag werd het appartementencomplex de Rietorchis, dat 28 appartementen in de sociale huursector omvat, aan de Rietorchis in Limmen officieel opgeleverd. Oud-bur gemeesters J. de Sonnaville van Akersloot en N.A.J. Molhoek van Li/mnen, de grondleggers van woningstichting Li-Ak, verrichten de officiële oplevering van het apparte mentencomplex. Ook J.J. van Dijk, de eerste werknemer van Li-Ak, destijds in de functie van administrateur, maar later opgeklommen via penningmees ter naar directeur van de stichting, was uitgenodigd om deze officiële hande ling bij te wonen. Alle drie de heren zeiden in hun toe spraak trots te zijn op dit project, waar mee Li-Ak haar zeshonderdste woning heeft gerealiseerd. Molhoek, tegen- woórdig woonachtig in het Brabantse Zundert,zei zijn beste jaren in Limmen te hebben doorgebracht, een uitspraak waar Sonnaville het roerend mee eens was. Hij denkt nog steeds met veel lief de terug aan zijn jaren als burgemees ter van Akersloot. Naast een plaquette in de hal van het gebouw, waarop de drie heren staan vermeld als (Je eerste steen-leggers, laat aannemer Henselmans nog een beeldje plaatsen bij het gebouw met de naam 'Een goed gevoel'. Jan Seignette werd geridderd, (foto MSP LIMMEN - Zaterdag werd dhr. Seignette in Vredeburg door burge meester Kozijn vereerd met een koninklijke onderscheiding. De heer Seignette heeft zich gedurende 35 jaar ingezet als lid en medeorganisator van de Stichting Bloemendagen Limmen. Zijn 35-jarig lidmaatschap van de stich ting valt samen met het 50-jarig jubi leum van deze stichting. De Stichting Bloemendagen Limmen bestaat uit circa vijftien leden en orga niseert de jaarlijkse bloemendagen. De heer Seignette is in het bijzonder verantwoordelijk voor de inzameling van de veelkleurige hyacintennagels. Samen met de heer H. Wagter inventa riseert hij eind maart de stand van zaken van het gewas en doet dan een voorstel met betrekking tot de data Voor de Bloemendagen. Daarna inventariseert hij de medewer king van kwekers en de beschikbaar heid van kleuren en plantenrassen. Vervolgens organiseert hij het trans port naar Limmen, de opslag in een koelruimte en de uitgifte var. de hya cintennagels aan de deelnemende groe pen. De heer Seignette verricht deze werkzaamheden met buitengewoon veel enthousiasme, inzet en betrokken heid en uiteraard zonder financiële ver goeding. De Bloemendagen zijn ooit opgezet als promotiedagen voor de bloembollen teelt. Geconstateerd moet worden dat de Bloemendagen ook op andere ter reinen een uitermate belangrijk evene ment is voor de gemeenschap van Limmen. De deelname van de inwo ners is zeer groot, alle leeftijdsgroepen leveren een bijdrage. De heer Seignette heeft gedurende een zeer groot aantal jaren belangeloze activiteiten ontplooid ten behoeve van de organisatie van de Bloemendagen in Limmen. Deze activiteiten, geken merkt door een zeer grote en intensie ve inzet, hebben voor de gemeenschap en niet alleen die van Limmen, een bij zondere waarde. Op grond van zijn ver diensten is de heer J.H.M. Seignette bij Koninklijk Besluit benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. LIMMEN - Donderdag maakte burge meester Kozijn van Castricum een rondje door Limmen, om alle prikkers van de mozaïeken voor de aankomen de bloemendagen een hart onder de riem te steken. Vol bewondering keek de burgemeester naar de Limmenaren die overal in schuren, loodsen, garages en in Vredeburg de duizenden hyacint- nagels, stuk voor stuk in de platen prik ken. Volgens een van de priksters is het een 'hels karwei', rtta!ar houdt ze het, nu het einde in zicht is, nog wel even vol. „Ik zal wel moeten", zegt ze tegen de burgemeester, zonder overigens van haar werk op te kijken, het prikken mikt namelijk nogal nauw. Elke dag zit zij, samen met zo'n 45 andere prikkers en priksters, tussen de manden met hyacintspelden in een race tegemde tijd. Maar het resultaait mocht er wezen: Limmen was zaterdag een van de mooi ste plekken in Nederland, mede dankzij de prikkers die dag en nacht met het zweet in de handen de prachtigste, ori gineelste, en kunstzinnigste mozaïeken hebben gecreëerd. En voorlopig kun nen ze geen hyacint meer zien... Waarnemend burgemeester Kozijn van de CAL-gemeente is aandachtig toeschouwer bij het prikken van de nagels, (foto UKP) Voor veel mensen is juni één van de meest favoriete maanden van het jaar. De temperatuur gaat gestaag omhoog en de dagen worden steeds langer. Het betekent dat de zomer in aantocht is. Het is dé maand om er heerlijk met de fiets op uit te trekken. In de natuur zijn er veel kleuren te bespeuren: van vlin ders tot bloemen, het is een vrolijke tijd. Staatsbosbeheer organiseert op veel plaatsen vlinder- en orchideeënex- cursies om u te laten genieten van al dat moois. Op verkenning In juni is er in de bezoekerscentra van Staatsbosbeheer een speciale insecten- speurtocht uitgezet. Leer alles over kleine friémelbeestjes en grote kruip- griezels. Ze zijn niet eng maar boeiend en bovendien heel nuttig. Over geheim zinnige beesten gesproken. De vleer muis is een zeer mysterieus dier. De boswachters van Staatsbosbeheer ver tellen u tijdens een excursie alles over deze nachtvliegers. Wilt u optimaal van de natuur genieten en op de hoogte blijven van de activiteiten die Staatsbosbeheer organiseert? In het magazine 'Onverwacht Nederland' staan achtergrondverhalen, prachtige foto's en tips en speciale arrangemen ten. Meer informatie vindt u op de website www.staatsbosbeheer.nl LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 24 april als volgt gespeeld: A- Lijn: 1. Keyzer-Keyzer 58.93, 2. Landstra-Tuinstra 55.36, 3. Dolmans- Bollweg 54.02, B-Lijn: 1. Hoogland 58.04, 2. Bom-Kruyswijk 57.59, 3. Schoonakker-Mulder 56.70, C-Lijn: 1. Morcus-Ludensteyn 61.16, 2/3 van der Molen, van de Wulp 57.14, D-Lijn: l.Boom-Noom 59.90, 2. Intema- Commandeur 59.38, 3. Klis-Keulen 58.04, E-Lijn: 1 .Andriessen-Motta 57.14, 2. v.d.Storm 56.55, 3. Beentjes- Duindam 52.38. 'Y -'v; De eerste steen van de Rietorchis, onthuld door N. Molhoek, J. de Sonnaville en J. van Dijk. (foto UKP) Rijksweg 127 Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 12