WÊÊÊ^mÊH Nieuwe gemeenteraad van Heiloo ■■■11 P fff Ov HEILOO SU UITKIJKPOST -1 MEI 2002 - PAGINA 4 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 56 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Op 8 april jl. is de nieuwe gemeente raad van Heiloo geïnstalleerd. Op deze informatiepagina willen wij u graag voorstellen aan de leden van de gemeenteraad. Op 13 mei a.s. verga dert de raad voor de eerste maal. Op de agenda staat onder meer het col lege-akkoord (zie voor de overige agendapunten het artikel 'gemeente raadsvergadering 13 mei 2002* elders op deze pagina). In het college-akkoord staat vermeld wat de komende vier jaar de aandachtspunten in het beleid van het college zullen zijn. Een belang rijk document voor Heiloo voor de toekomstige vier jaar. aod en (raads)commissies wonen Ingediende bouwaanvragen Nieuwe bouwplannen via proce dure art. 19, lid 3 Wet R.O. Nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften) irzaken Stemmen in een stembureau naar keuze Stemmen bij volmacht ededelmgen Mededelingen Beheer Openbare Ruimte en belangrijke telefoon Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouw voornemen nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 Lees verder op pagina 6 Belangrijke nummers Heiloo contact êémi C| Mw B. Beens-Woudenberg, CDA G.C.G. Borst, CDA A.VOL van Dril, Groenlinks J.J.F. Gimbrère, WD Mw. M£. Oosters-van der Poel WD j. Ouderkerken, PvdA H.WJ. Peperkamp, PvdA Mw. G. Ris-Dekker, PvdA R.P. van Splunteren, WD C. Streefkerk, WD Let op gewijzigde datum! Gemeente raadsvergadering 13 mei 2002 De gemeenteraad vergadert maandag 13 mei а.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1. Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3. Loting volgorde van stemmen over zaken 4. Eventuele mondelinge mededelingen 5. Vaststelling notulen van raadsvergade ringen d.d. 8 april 2002 Ingekomen stukken ter kennisname verzonden stukken 7. Afvaardiging in regionale besturen 8. Plaatsvervangend voorzitter raadscom missie Bestuurlijke Zaken 9. Collegeakkoord Heiloo 2002-2006 10. Voorbereidingsbesluit locaties 't Hoek stuk en Zeskant Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen, worden te zijner tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Tulpencroftlaan 20 - vergroten woning Westerweg 31 - vergroten woning Westerweg 323 - plaatsen dakkapel De Krommert 7 - vergroten woning De Krommert 9 - vergroten woning Burenweg 31 - plaatsen berging Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan de hieronder vermelde bouwplannen. Bosrank 35 - veranderen en vergroten van de woning; De Rookamer 22 - vergroten van de woning; Wentholtlaan 14 - vergroten woning. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 2 mei 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072-) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoor schriften, schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de in het bestemmingsplan opgenomen vrijstellings mogelijkheid voor het vergroten van de woning op het perceel Tulpencroftlaan 20. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 2 mei 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Oosterzijweg 130 - vergroten wagenberging De Kuilenaar 17 - veranderen en vergroten berging Laan van Frans 10 - vernieuwen en vergroten garage De Hucht 2-6 - vergroten van twee bestaande bergingen schoolplein Bergeonstraat 8 - oprichten berging Westerweg 21c - vergroten berging Hoogeweg 73 - oprichten caravanstalling Breedelaan 16 - vergroten woning Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Opening stijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. De burgemeester van de gemeente Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten Generaal op 15 mei 2002 een kiezer is toegestaan zijn/haar stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Schriftelijk verzoek 1. Ter gemeentesecretarie zijn kosteloos for mulieren verkrijgbaar voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het aan de burgemeester gerichte verzoek schrift moet uiterlijk op 1 mei 2002, door de kiezer zijn ingediend bij de gemeente, waar hij/zij als kiezer is geregistreerd. Indien de kiezer reeds een oproepingskaart heeft ontvangen, voegt hij/zij deze bij het verzoek. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wan neer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht aan de stemming te mogen deel nemen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de oproepingskaart gesteld, die daardoor wordt omgezet in een kie zerspas. Mondeling verzoek 1. De kiezer dient hiertoe, na ontvangst van de oproepingskaart, doch uiterlijk op 10 mei 2002, de oproepingskaart over te leggen ter gemeentesecretarie waar hij/zij als kiezer is geregistreerd. 2. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de oproepingskaart gesteld, die daardoor wordt omgezet in een kie zerspas. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, tele foonnummer (072 -) 535 67 20. De burgemeester van de gemeente Heiloo G. Bos, Heiloo 2000 F.J.E. Calf, WD Mw. C.J.H. Coenders, Groenlinks W.A. Gomes, NCPN A.J.M. ten Hoope, Heiloo 2000 Mw AA.M. Kemper, Heiloo 2000 T.A.P.H. Valkering, Heiloo 2000 A.N.P. de Wit, Heiloo 2000 Mw A.M. Worm-de Moei, CDA maakt bekend, dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op 15 mei 2002 een kiezer is toegestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij gelden de volgende bepa lingen. Machtiging door schriftelijke aanvraag 1. Ter gemeentesecretarie zijn, kosteloos, formulieren verkrijgbaar voor de verzoek schriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoek moet uiterlijk op 1 mei 2002, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wan neer het aan de verzoeker is toegestaan om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht. Machtiging door overdracht van de oproe pingskaart 1. De kiezer kan ook, in plaats van een ver zoekschrift in te dienen na ontvangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming zelf een ander kiezer mach tigen voor hem/haar te stemmen. Dit geschiedt door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 2. Een op deze wijze aangewezen gemach tigde moet in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn geregistreerd als degene die de volmacht geeft. 3. De aldus gemachtigde kan de volmacht- stem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) vol machten aannemen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, tele foonnummer (072 -) 535 67 20. De gemeente is verantwoordelijk voor het kleine dagelijks onderhoud van de woonom geving. De afdeling Beheer Openbare Ruimte die voor dit onderhoud zorgt, is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar tussen 08.00 en 16.00 uur op telefoonnummer (072 -) 535 68 68 Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen positief bevonden. (30 ct./0,14 euro/min) Elke V en 3e zaterdag van de maand geopend. Bereikbaarheid buiten reguliere opening stijden voor spoedgevallen De gemeente is voor spoedgevallen over het dagelijks onderhoud ook buiten de reguliere openingstijden telefonisch bereikbaar. Heeft u een spoedmelding dan kunt u bellen naar telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Buiten de reguliere openingstijden hoort u een bood schap op een antwoordapparaat. Luister goed naar dit bericht en volg de instructies. Let op! Bedenk goed, vóór u buiten dè reguliere ope ningstijden belt, of uw melding écht spoedeisend is. Kan het tot de eerstvolgende werkdag wachten of levert hetgeen u wilt melden bijvoorbeeld een onveilige situatie op? Als uw melding niet spoedeisend is, bel dan de eerstvolgende werkdag naar telefoon nummer (072 -) 535 68 68. Storingnummer openbare verlichting Bij storing van een lichtmast kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Bij het melden van de storing wordt u gevraagd de straatnaam en het nummer wat op de lichtmast staat te vermelden. Belangrijke nummers voor andere meldingen De gemeente is niet voor alle zaken verant woordelijk. Hieronder volgt een lijstje met belangrijke telefoonnummers bij zaken waar de gemeente geen verantwoordelijkheid voor draagt. Als elke seconde telt: alarmnummer 112 Politie Noord-Holland Noord: voor niet-spoedeisende zaken: 0900 - 8844 (2,8 eurocent min) NUON (voorheen EWN), als het gaat om gas of elektra: voor storingen 0800 -1499 (dag en nacht, gratis) voor nieuwe aansluitingen/klantenservice: 0900 -1499 (10 eurocent min) PWN, als het gaat om de waterleiding en drinkwater: tijdens kantooruren: 0900 - 202 00 40 (10 eurocent min) buiten kantooruren: 0800 - 023 23 55 Multikabel voor uw kabelaansluiting radio en TV: 072-512 82 00 Dierenambulance: 072 - 515 01 73 Brandweer, bij spoed: 112 of anders: 072 - 564 44 44 Waterschap het Lange Rond, voor het beheer van openbaar water: 072 - 54102 02

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4