Egmonders in Woord en Beeld Egmonden NJHC-herberg Egmond heropend Headline neemt afscheid van fans „Je leert nergens zoveel als voor de klas" Modeshow van afval op Hoeverdorpsfeest Juf Wil Spoelstra neemt afscheid van het basisonderwijs UITKIJKPOST - 12 JUNI 2002 - PAGINA 10 Zomerexpositie Prins Hendrik Stichting Gratis laptops voor dialysepatiënten MCA Afie's nobelhuis exposeert Knaagdieren opvangcentrum zoekt vrijwilligers Egmonder Jeugdtoernooi gaat weer van start Kofferbakmarkt in Egmond aan den Hoef RTP in JOEB EGMOND Zaterdag 15 juni wordt de expositie 'Zicht op Zee' van Marga Duin en Henk Hobbeling geopend in de Prins Hendrik Stichting. De opening wordt muzikaal opgeluisterd door het shanty koor 'De Baksmaten' uit Amsterdam. De expositie is dagelijks te bezichtigen van 16 juni tot en met zondag 27 okto ber. De toegang is gratis. Uiteraard is tijdens de expositie ook het museum open. De exposanten Marga Duins atelier staat in Zandvoort aan de kust. Vaak maakt ze een strand wandeling en kijkt naar het steeds weer fascinerende beeld van lucht en zee. Het inspireert haar. Soms neemt ze een stuk juttershout mee dat ze gebruikt als lijst voor een schilderij. Het is hout dat lange tijd door de zee is gedragen en daardoor een speciale toevoeging aan haar schilderijen geeft. Uitgangspunt is steeds de kleur, het is de basis in al haar werk. Uit de abstrac te kleuren komt de vorm te voorschijn die door haar intuïtie wordt bepaald. Elk schilderij heeft een andere toonzet ting en daardoor een andere emotie. Steeds op zoek naar nieuwe mogelijk heden om emoties op het medium over te brengen, worden naast verf ook gips, textiel en zand gebruikt. Henk Hobbeling komt uit Kampen. Op jonge leeftijd hield zij zich al bezig met tekenen en werkte met houtskool, pas tel en aquarel, maar kon niet de vol doening in het materiaal vinden die hij zocht. Het schilderen met olieverf werd zijn passie. Henk haalt zijn inspiratie uit de zee. De aantrekkingskracht tot de zee, een onuitputtelijke inspiratiebron, komt tot uiting in zijn werk. Ruwe weersomstandigheden genieten zijn voorkeur. Koekoek en J.W. Cooke zijn enkele zeeschilders die hem inspireren. Visserijdag De opening van deze expositie valt samen met de visserijdag, die om 10.00 uur start met een demonstratie van radiografisch bestuurbare scheepsmo dellen. Om 10.30 uur is er een optreden van De Flierefluiters met liedjes uit de Jantjes. Vanaf 10.00 uur tot 14.30 uur zijn er eveneens rondleidingen door het museum. Museum van Egmond Tentoonstelling over de Oprechte Egmonder Fotokrant. Het museum laat verder het verleden zien van de drie Egmonden. U vindt het museum aan de Zuiderstraat 7 te Egmond aan Zee. Openingstijden: t/m 14 september en van 7 t/m 26 oktober: zondag t/m vrij dag van 14.00 tot 16.00 uur. In juni, juli en augustus ook op dinsdag-, woens dag- en donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Egmonds kunstcollectief HOR Jubileumtentoonstelling in Hoeve Overslot aan de Slotweg in Egmond a/u Hoef, t/m 14 juli. Openingstijden: zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. De officiële opening vindt plaats op 15 juni met de presentatie van de HOR-jubileum cd rom. Galerie Conny van Kasteel T/m 23 juni wordt de tentoonstelling Hommage aan Mondriaan gehouden, met daarin 7 tafels, 2 stoelen en 28 krukken, ontworpen en gemaakt door 37 kunstenaars. Noorderstraat 4, Egmond aan Zee. Openingstijden: don derdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak, tel: 072- 5067151. De galerie is gesloten van 6 t/m 9 juni. Abdijkaarsen Landschap- en interieurschilderijen engouaches door Reinier Kamphuis t/m 15 juni. Te bezichtigen van maan dag t/m zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur, zondags gesloten. Vennewatersweg 27 Egmond Binnen. Galerie De Kapberg Expositie van Michiel Hertroys en Sander Jansen t/m zondag 23 juni. Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef. Geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel: 072-5062645. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, geopend van donderdag t/m zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. ALKMAAR - Op maandag 17 juni neemt de nierdialyseafdeling van het Medisch Centrum Alkmaar op feeste lijke wijze vier laptops in ontvangst. De laptops worden in het kader van het Dialyse-PC-Project door professor Nubé, nefroloog van het Medisch Centrum Alkmaar, en Paul Beerkens, directeur van de Nierstichting, aange boden. Professor Nubé zal tevens een korte lezing houden over hemodialyse- onderozek in Nederland en de veran dering in de traditionele arts-patiënt relatie. Patiënten met nierproblemen brengen driemaal per week zo'n vier uur zittend of liggend aan een dialyseapparaat door. Daardoor kunnen ze op dat moment hun tijd niet altijd even nuttig besteden De laptops bieden hen de mogelijkheid interactief bezig te zijn. Het Dialyse-PC-Project wordt mogelij k gemaakt door de Nierstichting en Amgen, een biotechnologisch far maceutisch bedrijf. Doel van het pro ject is om de kwaliteit van leven van nierpatiënten te verhogen. Al eerder werden er laptops uitgereikt in Dialysecentrum 't Gooi in Hilversum in het St. Maartens Gasthuis in Venlo in het Wilhelmina Kinderziekenhuis Utrecht, en UMC St. Radboud te Nijmegen. In deze ziekenhuizen is het project een groot succes. EGMOND - Op zondag 9 juni vond het afscheidsconcert van Headline, getiteld The Finish, plaats in de Schulp te Egmond-Binnen. Om 18.00 uur startte de Noord-Hollandse formatie, die er na 18 jaar spelen op deze dag een punt achter zette. De huidige en alle oud leden passeerden in een groots uitge pakte show de revue. Headline werd opgericht in december 1983, toen nog onder de naam The Bleek, werd. geformeerd door drie vrienden uit Egmond-Binnen. Eén jaar ging voorbij met het aanschaffen van instrumenten, het zoeken naar twee extra leden en een ruimte om te repe teren. Zo brachten zij op 1 januari 1985 hun eerste optreden in het JOEB- gebouw te Egmond-Binnen. In dat eer ste jaar waren er nog niet zoveel optre dens, mede omdat zij nog niet bij een boekingskantoor waren aangesloten. Daar kwam begin 1986 verandering in toen zij werden aangenomen bij muziekbureau Henk Geels. Het reper toire bestond in de begin dagen uit oude klassiekers, maar werd langza merhand steeds moderner. Afgelopen zondag kon het publiek nog slechts eenmaal genieten van oude en recente re nummers, dit tot groot verdriet van vele bezoekers. EGMOND - Vrijdagmiddag werd de NJHC-herberg 'Klein Rinnegom' in Egmond aan den Hoef geopend. Om 15.00 uur verrichtte burgemeester De Winter van de Gemeente Bergen de officiële opening die verder werd omlijst door diverse toespraken en terugblikken, onder andere van Jan Mesu, de wethouder van Bergen. De herberg heeft een ware metamorfo se ondergaan. Er is een compleet nieu we glazen gevel verrezen. Achter de glazen gevel is een mooie feestzaal ont staan, die kan worden toegevoegd aan het restaurant (totaal 140 plaatsen) maar ook zelfstandig kan worden gebruikt dmv een flexibele tussen and. Uitgangspunt voor de verbouwing is geweest om de gasten van de herberg meer privacy en comfort te kunnen bie den. De belangrijkste aanpassingen na de verbouwing betreffen: twee-, vier en vijfpersoonskamers met eigen sanitair in plaats van (kleine) kamers voor twee en vier personen met gemeenschappe lijk sanitair op de gang, restaurant en bar vergroot van respectievelijk 100 naar 140 zitplaatsen en van 40 tot 650 zitplaatsen. Creatie aparte entree/receptie aan de oostzijde in plaats van onderdeel bar aan de west zijde en de uitbreiding van het terras en speelgelegenheid voor kinderen. Belangrijkste doelgroepen van de her berg waren reeds families en individu ele reizigers uit binnen- en buitenland. De fysieke aanpassingen aan het gebouw zullen er toe leiden dat het bezoek verder zal stijgen. De NJHC's bieden al jaren onderdak voor een redelijke prijs, in een informe le sfeer waar het gemakkelijk is ande ren te ontmoeten. De NJHC spreekt sinds een aantal jaar over herbergen in plaats van jeugdherberg en bij de NJHC bestaat het bezoek niet alleen meer uit jongeren. Er komen tegen woordig gasten van alle leeftijden van families met kinderen tot musici die komen repeteren met hun orkest van schoolgroepen tot sporters. De vernieuwde ingang van Klein Rinnegom te Egmond. (foto: MSP) HEILOO - Na 40 jaar voor de klas in het basisonderwijs is het moment van afscheid gekomen voor Juf Wil Spoelstra. Op 19 juni is haar afscheid gepland. Met veel plezier heeft ze aan de J.P.Haschebroekschool en later de Springschans in Plan Oost gewerkt met de kinderen, ouders en het team. In de zomer van 1962, Ze was toen 21 jaar, kwam Wil uit Friesland. Net van de kweekschool en op zoek naar een baan. Allereerst vond zij die voor een half jaar aan de Nicolaas Beetsschool. Maar al gauw ging zij over naar de nieuw op te richten J.P.Haschebroekschool in Heiloo. Idealistisch In de sfeervolle woning van juf Wil ver telt zij hoe het allemaal gegaan is. Haar vensterbank staat vol schelpen en mooie stenen. Aan de wand hangen haar zelfgemaakt aquarellen. Een vrouw met veel liefde voor de natuur. Jk wilde eigenlijk na zo'n 5 a 6 jaar uit het onderwijs. Ik wilde weg van het hele leven hier, was nogal idealistisch. Ik heb toen een jaar in een kibboets gewerkt in Israël. Daarna ben ik toch teruggegaan en via Stompetoren en Utrecht stond ik weer voor de klas aan de Haschebroekschool. Ik was een alleenstaande moeder en ben dus blij ven werken. Ik heb 25 jaar fulltime gewerkt. Daarna ben ik een dag minder gaan werken en de laatste jaren twee dagen minder." In-hart-en-nieren-juf Spoelstra komt uit een 'onderwijsge zin'. Haar vader was hoofd van de dorpsschool in Friesland en ook haar moeder en zus stonden voor de klas. In die tijd was het volgens Spoelstra van zelfsprekend dan ook voor het onder wijs te kiezen. De in-hart-en-nieren-juf Wil vertelt: „Terugblikkend vind ik lerares een heel mooi beroep, ik heb me heerlijk kunnen uitleven. Ik heb heel veel groepen 3/4 leren lezen, de laatste jaren gaf ik les aan de midden bouw, combiklas 5/6. In de onderbouw zijn de kinderen nog zo heerlijk onbe vangen. Maar in de middenbouw kun je over meer dingen met ze praten. Na zo'n 30 jaar voor de onderbouw, vind ik het leuk om de laatste jaren midden bouw te doen. Leuke grotere projecten rond geschiedenis, biologie". Maatschappij in het klein Op de vraag of zij ook een favoriet vak heeft, antwoordt Spoelstra zonder enige twijfel: „Handenarbeid! Dat inspireert me zo en houdt me op de been. Als je juf bent, dan ben je daar namelijk altijd mee bezig. De kinderen zitten altijd in je hoofd. Ik vind ook dat èen groep leerlingen de maatschappij in het klein is, want je hebt allerlei types. Het is dan een uitdaging om er op sociaal gebied een geheel van te maken. Het ene jaar is dat makkelijker dan het andere jaar. Maar belangrijk is het dat kinderen bereid zijn voor het welzijn van de groep iets te doen." Natuurlijk zijn er verschillen tussen het onderwijs toen en nu. Ook Wil Spoelstra heeft dat gemerkt. Hoewel zij het verschil meer bij de volwassenen legt. „Ik ben van mening dat de kinde ren hetzelfde zijn gebleven, maar wij volwassenen maken de maatschappij en die is veranderd. Wanneer men zegt dat kinderen onrustiger zijn geworden, dan doen wij dat. Voor ouders is het steeds moeilijker om keuzes te maken: waar kijken ze naar op t.v. bijvoor beeld. Je hoeft kinderen echter niet steeds iets nieuws aan te bieden. Dat hebben een collega en ik vorig jaar gemerkt met onze verjaardagviering. We hadden een heel programma met spelletjes in elkaar gezet. Maar ze speelden volop in het bos met takken in hun eigen fantasiewereldje. Kinderen hebben nog steeds heel veel eigen cre ativiteit." Rust is belangrijk Spoelstra heeft gemerkt dat de structu ren in de organisatie steeds ingewikkel der worden binnen het onderwijs. Waar je vroeger in de pauzes even over over legde, daar vergader je nu al gauw zo'n paar uur extra voor. Dat vindt zij niet altijd een goede ontwikkeling. „Je moet je energie stoppen in de praktijk, voor de klas, en niet in de vorm. En iedere leerkracht heeft ook zijn eigen stijl." Als juf Wil gevraagd wordt naar haar stijl, zegt ze: „Ze zeggen dat ik niet streng ben, maar zeker ook niet vrijblij vend. Ik vind rust erg belangrijk in de groep. Kinderen moeten zich kunnen concentreren. Dat is een belangrijke voorwaarde. En ieder kind mag zijn zoals hij in wezen is." Niets doen Na haar afscheid heeft juf Spoelstra zich een belangrijk doel voor ogen gesteld: voelen hoe het is om niets te hoeven doen. Daarna haar huis opknappen en natuurlijk zich wijden aan haar liefste hobby: schilderen. Tot slot wil juf Wil nog speciaal alle kinde ren, ouders en het team heel erg bedan ken voor de mooie jaren in het onder wijs. De afscheidsreceptie vindt op woensdag 19 juni plaats in De Sprinschans aan de Sluijsweijdt 9 te Heiloo. EGMOND - De poorten van Afie's Nobelhuis gaan weer vijftien middagen open voor iedereen die het maar zien wil. Er is van alles te bekijken, wilde tuinen, keramiek, schilderijen, muse um, waskamer en zelfs een klein 'kerre- kie' waar een in kaarsvet uitgehouwen opoe, op een mooi gekregen bidstoeltje ligt te bidden voor een toch wat rusti gere wereld. De stoel Afie heeft ook nog een leuk nieuwtje: Rik Felderhof is van de week bij haar langs geweest om een opname te maken voor zijn televisie programma De Stoel. Dus eigenlijk kunt u het vanuit uw luie stoel bekijken, maar mocht u toch langskomen, neem dan als het even kan de fiets, want er is weinig of geen par keergelegenheid. Wie toch met de auto komt, en goed te been is, kan zijn auto bij de firma Apeldoorn aan het begin van het laantje parkeren: de route wordt met pijlen aangegeven. Het Nobelhuis is ook via de duinen bereik baar. De kosten zijn 2.50 euro per per soon. Adres: Mooyeveld 4a in Egmond- Binnen. De populaire groep Headline tijdens hun laatste optreden in Egmond (foto MSP). HEILOO - De afgelopen jaren ving Truus Schoehuijs onder de vlag van de Dierenbescherming in en rond het huis honderden konijnen en knaagdieren op. De dierenbescherming afdeling Heiloo en Castricum heeft nu een ruimte gekocht in Heiloo waar voor taan de konijnen en andere knaagdie ren zullen worden opgevangen, ver zorgd en geplaatst. De particuliere opvang bij Truus Schoehuijs zal dan verdwijnen. De dierenbescherming krijgt nu ook de kans om meer aan voorlichting te doen over de verzorging en de huisvesting van konijnen en knaagdieren. Met name de huisvesting voor konijnen is vaak bedroevend. Mensen sluiten vaak met de beste bedoelingen de beesten in kleine hokjes op. Over enkele weken zal worden gestart met de opvang. De voorbereidingen zijn in volle gang. De medewerkers zijn nog op zoek naar vrijwilligers voor de verzorging van de dieren, de adminis tratie, het beheer van de financiën, het geven van informatie aan bezoekers en nieuwe eigenaren en het onderhoud van het pand en de tuin. Heeft u affiniteit met de dierenbescher ming en structureel tijd voor dit werk? Dan kunt u informatie opvragen bij Truus Schoehuijs, tel. 072-5119998. EGMOND - Dit jaar vindt van 1 t/m 7 juli het Egmonder Jeugdtoernooi plaats. Vorig jaar speelde er naast een grote groep van TC Hogedijk ook een team uit Groningen en Amerika. Het werd een hele leuke week en na afloop zijn er nog diverse contacten tussen vooral de jeugd van TC Hogedijk en de groep uit Amerika geweest. Dit jaar wordt in elk geval weer een groep uit Amerika en Groningen verwacht. Naast het tennissen in poules worden veel andere activiteiten georganiseerd, zodat niemand zich hoeft te vervelen als hij niet hoeft te spelen. Op woens dag volgt een van de hoogtepunten in de vorm van een bijzondere middag en een feestavond. Het toernooi wordt ook dit jaar weer afgesloten met de ver loting onder de deelnemers van een reischeque naar EuroDisney. De inschrijvingen sluiten op 17 juni en er kan ingeschreven worden via de internetpagina van TC Hogedijk (www.hogedijk.nl). Heb je geen inter net aansluiting of kom je er niet uit, dan kun je ook bellen of schrijven met Joke Liefting, Meeuwenlaan 43 1935 ER Egmond Binnen, tel 072-5064349. EGMOND - Zondag 16 juni is het weer zo ver, lekker snuffelen op de koffer bakmarkt in Egmond aan den Hoef. Het terrein is gelegen aan de Herenweg. De kofferbakmarkt wordt gehouden van 11.00 tot 15.00 uur, voor de bezoekers is de toegang gratis. Deelnemers kunnen vanaf 9.00 uur hun spullen uitstallen. Voor meer informa tie, tel. 06-55346385. Visvis en nog eens vis... (foto Erik Röpke) Programma In alle vroegte (8.00 uur) zal botenclub De Werf van start gaan met een boten- viswedstrijd op zee. De Koninklijke Marine zal zijn medewerking verlenen aan een spectaculaire opening waarbij parachutisten vanuit een helikopter gedropt zullen worden op het Egmondse strand. Het podium zal deze dag door diverse artiesten worden beklommen zoals bijvoorbeeld het Egmondse shantykoor de Zaalnêelden en het shantykoor De Baksmaten uit Amsterdam. Tevens treden op het KNRM mannenkoor met het vissersvrouwenkoor Naomi, accor deonduo Ab Glas en Ger Gravemaker en Los Pettitos. Voordrachten zullen in het Egmonds (Derper) dialect door Fie Roozing Jannek Konijn worden gebracht en toneelvereniging De Flierefluiters zal stukjes en liedjes uit De Jantjes ten gehore brengen. In de middag zal de KNRM in samen werking met de Koninklijke Marine, een spectaculaire reddingsdemonstra tie geven, waarbij helikopter- en boot bemanning optimaal zullen moeten samenwerken. Op de maritieme markt vindt ieder wat wils zoals modelbouw, scheepsantiek, vis, oude ambachten, schilders, vis, visrokers, informatie stands van de Egmondse Reddings brigade, zeevisvereniging Bij Nacht Ontij en de Egmondse duikvereniging. vis, schmincken en nog meer vis. Ook zijn er in het dorp en rondom de maritieme markt diverse bezienswaar digheden opengesteld, de vuurtoren. KNRM-boothuis, museum Egmond, de Outheydskamer, de OK-kerk met de fototentoonstelling Egmonders en de visserij in Woord en Beeld. Tijdens de visserijdag zal de Prins Hendrik Stichting ook zijn deuren weer open stellen (van 10.00 tot 14.00 uur) en bezoekers rondleiden langs scheeps modellen en andere bezienswaardighe den uit de rijke geschiedenis van de scheepvaart en de PHS. Bijzonder hat vermelden waard is de expositie die op 15 juni om 15.00 uur geopend wordt in de Prins Hendrik Stichting, alwaar het werk van de schilders Marga Duin en Henk Hobbeling tot eind oktober ten toongesteld zal worden. Traditiegetrouw wordt de dag afgeslo ten met een vismaaltijd op het Pompplein, iedereen is welkom, vis- maaltijd-bonnen zullen op het Pompplein verkrijgbaar zijn. De muzikale omlijsting van dit slotstuk is in handen van Peer de Schuimer en dat staat garant voor een sfeervolle afsluiting van de zevende Egmondse Visserijdag op zaterdag 15 juni. Markt met de Van Speyk op de achtergrond (foto Erik Röpke) EGMOND - Zaterdag 15 juni treed RTP voor de tweede keer op in JOEB. RTP speelt soft-rock. Deze band, waar de afkorting voor Ready To Play staat, was de vorige ke.er een groot succes was. Deze band wordt gevolgd, of voor afgegaan door een nieuwe, pas begin nende band. Aanvang 20.30 uur. Zaterdag, 29 juni is voor JOEB iets totaal anders georganiseerd. Om 20.30 geeft Capibara een toneelvoorstelling, een toneelvoorstelling die veel uit improviseren bestaat met stukken die zich voornamelijk achter de bar afspe len zal waarschijnlijk iedereen aanspre ken. Entree 3 euro. Aanvang 20.30 uur. JOEB is te vinden aan de Herenweg 69 te Egmond-Binnen,. tel 072-5062546, of kijk op www.joeb2000.nl NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN EGMOND - Op zondag 9 juni, tijdens het Hoeverdorpsfeest in Egmond aan den Hoef, werden van afvalmateriaal de meest fantastische creaties gemaakt. Enthousiaste jeugdigen leefden zich uit met vuilniszakken, lege melkpakken, w.c. rolletjes, stukken stof en overige materialen. Al deze zelfgemaakte en ontworpen creaties werden om 16.00 in de Slotkapel geshowd op een heuse cat walk. De modellen paradeerden daar trots in hun eigen creaties over de plan ken. Behalve deze workshop/mode show waren er nog tal van andere cre atieve dingen te doen. Voor de jonge ren was er een tekenworkshop onder leiding van Marye van Weeringen, ouderen konden terecht bij de tekenw orkshop onder leiding van Jos Apeldoorn en Andrez. EGMOND - 'Egmonders en de visserij in Woord en Beeld' zal het thema zijn van de zevende visserijdag, op 15 juni te Egmond aan Zee. De visserijdag is een vast onderdeel van de Egmondweek zoals deze van 7 t/m 16 juni gehouden wordt. Tot op heden heeft vis een pro minente rol gespeeld op de visserijdag. Tevens heeft er altijd wel een stuk geschiedenis op de achtergrond meege speeld; Egmond is tenslotte van oor sprong een vissersdorp, met daarin een rijke geschiedenis. Vandaar dat dit jaar de geschiedenis van de Egmondse vis serij dit jaar is verkozen tot thema. Vele Egmonders hebben op de Hollandse vissersvloot gevaren, vaders en zonen hebben onder veelal erbar melijke omstandigheden, de kost ver diend voor het gezin aan de wal. Niet alle zeevarenden zijn teruggekeerd van de zee, aan dit feit wordt dan ook niet geruisloos voorbij gegaan. Ditmaal niet zoals in de voorgaande jaren bij het vis sersmonument, maar in de Oud Katholieke (O.K.) kerk worden tijdens een herdenkingsdienst deze op zee gebleven Egmonders herdacht. Deze O.K. kerk zal ook als onderdak dienen voor het thema, er wordt een groot aantal foto's van vele Egmondse visserslieden tentoongesteld, voorzien van tekst en uitleg (voor zover dit nog te achterhalen was). Egmond aan Zee is nu een toeristenplaats binnen de gemeente Bergen, de beroepsvisserij is in de loop van de jaren langzamerhand verdwenen. Een enkeling verdient nog steeds zijn brood op de visserij, maar deze zijn op bijna één hand te tellen. Informatie kwam vanuit vele hoeken uit het land (ook onverwachte) en menig familiealbum is doorgebladerd en verwerkt. Boten, trawlers, kotters, stoom- of diesel aangedreven, alles is meegenomen. Er wordt ook geschilderd tijdens de Egmondse Visserijdag (foto Erik Röpke) Trots showen de kinderen hun zelfgemaakte creaties van afvalmateriaal tijdens de modeshow op het Hoeverdorpsfeest. (foto: MSP)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10