Eerste oppluslabel officieel onthuld Langste jaarmarkt van Noord-Holland in Heiloo Woningen aan Ter Coulsterlaan verbeterd BoeMtV» Prijswinnaars kleurwedstrijd Efteling Greatest Hits 21,95 Het haaiennet 19,95 Kerkdiensten Dierenbescherming DEUTEKOAA gesloten van 22 juli tot 4 augustus In de Uitkijkpost van 29 mei stond een kleurplaat van de Efteling afgedrukt, waarmee toegangskaarten voor dit attractiepark gewon- mn konéen wórden. De redactie Ixeeft sindsdien heel veel klem- platen ontvangen, waarhij de één nog mooier, origineler of kleur rijker was dan de andere. Het was dan ook een hele klus om de zes wimmr$ uit de grote stapel te trekken, Na veel wikken en wegen zijn de volgende kinderen uitgekozen als prijswinnaars: Jurriaan van de Reep (16 jaar) uit Egmond aan den Hoef Ester Bernards (8 Jaar) uit Heiloo Leon Vrug* 12 jaar) uit Limmen Majella Stuifbergen {9 jaar) uit Heiloo Bojoura van Riei (5 jaar) uit Heiloo Ërank Helder (8 jaar) uit Heiloo De prijswinnaars hebben inmiddels hun kaarten thuisgestuurd gekregen. Frank Helder mag zijn toegangskaart zelf even op komen halen bij de Uitkijkpost! Neem wel even een identificatiebewijs mee^ £ódat we je kaart niet per ongeluk aan iemand anders geven. De Uitkijkpost wit iedereen bedanken voor de prachtige kleur- platen en wenst de winnaars keel veel plezier in de Efteling Tapas in het Trefpunt Hits Robert Greatest Hits door The Cats CD van de week: oo Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Boek van de week: Man gewond door kettingzaag Het haaiennest door Robert Drewe Boottocht Geld en discman gestolen Snelheidscontroles CDA Info-uur Spelmiddag in Zwembad Het Baafje Popkoor Cheesetown Singers Vermist Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 3 JULI 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kanto'oruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 53302(H), ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck. Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9/15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Huisartsenpraktijk DE HAAN is in verband met vakantie De praktijk zal worden waargenomen door F.A. Poelakker, huisarts Tel: 072 5330077 A F W E Z I O H.H. PEN ENGELSEN, huisarts 8 juli t/m 26 juli De redactie van de Uitkijkpost is op de llgende uren bereikbaar: maandag varf 9.00 tot 17.30 uur; dinsdag van 9.00 tof 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. m Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of nét te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. H| Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u adn de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. H| In Limmen D| kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen Kopij ingeleverd voor ma:12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Woningstichting heeft beter wonen hoog in het vaandel staan. Daarom werd in 2001 in opdracht van de Woningstichting gestart met het opplussen is het toegankelijker en veili ger maken van een bestaande woning zodat de woning geschikter wordt voor bewoners van alle leeftijden. De maat* regelen zijn volgens de voorschriften van het oppluslabel aangebracht. Inmiddels zijn de werkzaamheden afgerond en is het oppluslabel door de Stuurgroep Experimenten Volkshuis- vestig toegekend. Het oppluslabel van de SEV geeft aan of een woning goed is aangepast om bewoning door ouderen mogelijk te maken. Voor het oppluslabel worden met betrekking tot het de woonentree en de eisen gesteld woongebouw, woning zelf. HEILOO - Op dinsdag 16 juli kunt u in het Trefpunt lekkere Griekse hapjes maken onder deskundige leiding. In een groep van maximaal 10 deelnemers maakt u zelf allerlei hapjes en na het bereiden wordt het eten met z'n allen opgegeten. U kunt hiervoor terecht op dinsdag 16 juli van 15.00 tot 20.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof2 in Heiloo. De middag kost 40 euro (inclusief wijn). Voor aanmelden of informatie kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - Alweer een kilometer kra men en attracties dwars door Heiloo, te plaatsen over de gehele Heèrenweg van het Stationscentrum naar Winkelhof kt Loo. De langste jaarmarkt wordt dit jaar gehouden op woensdag 10 juli van 10.00 tot 18.00 uur. Vorig jaar is de jaarmarkt verregend en door storm geteisterd, dus het is te hopen dat dit jaar het zonnetje schijnt. De markt is dit jaar nog grootser dan vorig jaar, en er kan nu al gesproken worden van de grootste uitstalling die ooit plaats vond in de gemeente Heiloo, met heel veel variatie in het assortiment. Er is van alles te koop, van droge worst uit Groningen tot de mooi ste collectie kleding, van tuin en woon decoraties tot wenskaarten, van Indiaanse kunst tot houtsnijwerk uit Azië, van kristal tot speelgoed. Ook zijn er stands van de brandweer en de politie en live muziek uit Zuid- Amerika. Natuurlijk zijn er weer heel veel attrac ties met onder andere een kinderdraai molen, suikerspin, oliebollenkraam, poffertjes, touwtjetrek etcetera. De weekmarkt met de vaste ambulante handelen, van Heiloo wijkt natuurlijk niet voor dit evenement, zij draaien gewoon hun vaste markt tijdens de jaarmarkt op hun vertrouwde plaatsen. Ook de winkelcentra zijn bij de jaar markt betrokken. Zij zijn tenslotte de start-en-finish-plaatsen. Ook staan er kramen in het Stationsgebied en rond 't Loo. mm we De Volendammer formatie The Cats introduceerde samen met BZN de typi sche palingsound. Hun eerste hits kwamen in 1967, waar na ze in totaal 36 keer in de top 40 ston den. Maar liefst 5 singles behaalden de eerste plaats in de Nederlandse hitlijs ten met als uitschieter het nummer Lea, die het 22 weken in de top 40 vol hield. Echte zeeperds kenden The Cats niet, slechts 2 platen bleven steken in de tipparade. The Cats werden zeer gewaardeerd om hun melodieuze pop songs die nooit verveelden. Ook de emotie die Piet Veerman in elk num mer legde met zijn typische en zeer her kenbare stemgeluid sprak jong en oud aan. The Cats en radio Veronica waren in die tijd onlosmakelijk met elkaar ver bonden. Door The Cats werd Veronica groot en andersom. The Cats waren Volendam en Volendam was Veronica. De Volendamse kermis werd door de Veronica deejays zelden overgeslagen en Veronica werd zelfs sponsor van FC Volendam. Toen Veronica Omroep Organisatie werd, zijn er diverse keren televisieprogramma's opgenomen in Volendam en vanzelfsprekend deed de Grote Veronica Zomertruuk het vis sersdorp aan. Andersom kreeg veroni ca steevast de primeur van elke nieuwe Cats plaat wat gevierd werd met bier en een pondje paling. Op deze dubbel-cd zijn hun grootste hits verzameld, van kLea' tot 'Sure he's a cat' en van 'Be my day' tot 'Marian'. Eveneens is The Cats- the Complete Collection verkrijgbaar, waarin 3 cd's zitten, een DVD en een 60 pagina's tel lend boekwerk over deze Volendammers. Alhoewel The Cats zelf ernstige bezwa ren hebben aangevoerd tegen het uit brengen van deze verzamelaar, door een conflict met de platenmaatschap- ,pij, kunnen de liefhebbers hun hart ophalen. De Greatest Hits van The Cats is zo'n cd die elke muziekliefheb ber in zijn verzameling wil hebben. Al is het alleen maar om het jeugdsenti ment... Onderzoek In 2002 heeft Woningstichting Heiloo de bestaande woningvoorraad doorge licht en opdracht gegeven een onder zoek uit te voeren naar de mogelijkheid om woningen op te plussen. De Seniorenscore is bij dat onderzoek gebruikt. Er werd gekeken naar de afstand tot voorzieningen als winkels en openbaar vervoer en de mogelijkhe den om de toegankelijkheid te verbete ren. Het resultaat was, dat 91 woningen (zo'n 6% van de woningvoorraad van de woningstichting) geschikt bleken om op te plussen. Er is op grond van dit onderzoek een verantwoorde afwe ging gemaakt tussen investering, bouw kundige mogelijkheden en de gebruiks waarde van de woningen na het opplus sen. De totale kosten voor het opsturen van de 91 woningen bedragen ruim 770.000 euro (ruim 1.7 miljoen gulden). Dit wordt niet op de bewoners afge wenteld door een huurverhoging door te voeren. Hierdoor blijven de opge- pluste woningen een goede prijs/kwali teitsverhouding houden. Aflopen donderdagmiddag onthulde voorzitter Sia van Waveren van de Vrouwen Adviescommissie Woning bouw (VAC) het eerste officiële Oppluslabel aan de Ter Coulsterlaan in Heiloo. Bewoners en genodigden woonden de ceremonie bij en hieven het glas om te vieren dat een eerste reeks woningen van Woningstichting Heiloo nu voldoet aan alle woonbe hoeften van personen van alle leeftij den. De woningen aan de Ter Coulsterlaan waren de eerste van de regio Noord-Kcnnemerland die het Oppluslabel ontvingen. Ongeveer 1,8 miljoen Nederlanders kampen met een lichte woonhandicap, variërend van slechtziendheid tot ouderdomskwaaltjcs. Omdat verreweg het grootste deel van deze groep in hun huidige woningen wil blijven wonen, is aanpassing van een deel van de woningvoorraad een absolute nood zaak. Zo moeten de woningen geschikt worden gemaakt om eventueel zorg en diensten aan huis verleend te krijgen. Woningstichting Heiloo voert actief beleid met betrekking op deze veran derende situatie, gesteund door het rijks- en gemeentebeleid. Piet van Dam heette iedereen welkom door The Cats voor door Robert Drewe voor m Heerenweg 67-63,1851 KL He too im* WmW 't kOCL m 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel Sia van Waveren- van Voorst heropent de opgepluste woningen aan de ter Coulsterlaan. (Foto: IJKP) namens Woningstichting Heiloo en legde uit welke uitgebreide aanpassing de woningen hebben ondergaan. Zo werden de toegangpadën geëffend en seniorensloten bevestigd, drempels ver laagd en soms verwijderd en overige niveauverschillen in de huizen werden ongedaan gemaakt. Waar mogelijk werd ook de directe woonomgeving veiliger gemaakt. Dit omdat de meeste ongelukjes in en rond het huis plaats vinden. De grootste ingreep betrof echter de uitbreiding van het aantal kamers. De woningen bestonden namelijk uit slechts twee kamers en dat is naar de huidige maatstaven te weinig. Voor deze aanpassing moest onder meer extra ruimte bij de kavels worden getrokken om de bergingen naar bui ten te kunnen verplaatsen. Hierdoor konden van de oorspronkelijke bergin gen slaapkamers worden gemaakt. De gemeente is voornemens de hiervoor benodigde grond voor het symbolische bedrag van 1 gulden over te doen aan Woningstichting Heiloo. Van Dam bedankte de gemeente en alle andere betrokken partijen van harte voor alle medewerking aan dit belangrijke pro ject. Vervolgens was het woord aan mevrouw Sia van Waveren, voorzitter van de VAC Heiloo. Zij hield een korte toespraak waarin zij verwees naar het belang van de aanpassingen en de grote vooruitgang in het woongenot die op deze manier is bereikt. Hierna was het tijd om het Oppluslabel te onthullen. Door een lint door te knippen liet zij twee enorme ballonnen opstijgen. Hierdoor werd een plakkaat in de gevel zichtbaar met de tekst. Oppluslabel 2002. In totaal worden 91 woningen van de Woningstichting Heiloo opgeplust. De totale kosten van het project, dat bin nen een jaar wordt afgerond, bedragen ruim 770.000 euro. Dit wordt door de woningstichting zelf gedragen. Hierdoor behouden opgepluste wonin gen een goede prijs/kwaliteitsverhou ding en blijven ze bereikbaar voor de doelgroepen. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. F.J. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, voorgegaan door mw. Th. Klaver. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger S. Minnema. OL Vrouw ter Nood Zaterdag 11.30 uur: biechtgelegenheid/ rozenkransgebed, 12.00: H.Mis, 14.15 uur: stille aanbidding, 15.00 uur: lof. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met gemengd 'koor, voorganger pastor Sj. Minnema. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met cantoren, voorganger pastor T. Walstra. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan de Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Woensdag: geen viering. Donderdag 10.30: Hemelvaart; woord gebed en communieviering m.m.v. het gemengd koor.Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met samenzang. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering m.m.v. herenkoor. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Woensdagmorgen raakte een 30-jarige man uit Alkmaar gewond door een kettingzaag. Het slachtoffer was bezig met onderhoudswerkzaam heden in een tuin van een woning aan de Dokterslaan. Hierbij maakte hij gebruik van een kettingzaag. Door onbekende oorzaak kwam de zaag in de onderarm van het slachtoffer waar door hij gewond raakte. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis.1 Robert Drewe is een van de bekendste auteurs van Australië. Met zijn romans won hij zowel nationaal als internatio naal veel prijzen. Op zesjarige leeftijd verhuist Robert Drewe met zijn familie van Melbourne naar Perth- de meest geïsoleerde stad ter wereld. Robert en zijn broertje genieten aan de zonovergoten stranden van een onbezorgde jeugd. Maar dan wordt een jongen die Robert kent ver moord- en dat is pas het begin. In het wilde weg worden acht mensen gedood: neergeschoten, gewurgd, neer gestoken, overreden. In de buitenwijken van Perth, waar de moordenaar voornamelijk toeslaat, veroorzaken de mysterieuze moorden grote paniek. De verhalen over de onbekende moor denaar nemen mythische vormen aan- tot Robert ontdekt dat hij de moorde naar kent. Niet alleen Perth, ook Robert heeft voor altijd zijn onschuld verloren. In korte tijd was ik al tot de conclusie gekomen dat de meeste moordenaars er uit zagen als bankbedienden, leraren economie of vissers op rivierkreeftjes. Maar dat gold niet voor hem. Wanneer hij glimlachte en er zo Zelfvoldaan uit zag, leek hij op een moordenaar.' In 'Het haaiennest' beschrijft Robert Drewe hoe zijn leven veranderde toen bleek dat hij bevriend was met een moordenaar. Het resultaat is een leven dige en oprechte herinneringsroman, die de lezer blijft achtervolgen. REGIO - Zoals inmiddels volgens vaste traditie organiseert de afdeling Bergen-Schoorl van het Nederlandse Rode Kruis, ditmaal in nauwe samen werking met haar fusiepartner afdeling De Egmonden, de afdeling Heiloo, haar jaarlijkse boottocht voor ouderen en gehandicapten uit de regio Bergen, Schoorl, Egmond en Heiloo. De boot tocht zal plaatshebben op dinsdag 10 september. Ditmaal zal worden geva ren met het vlaggenschip van Woltheus Cruises, de Staten van Holland, dit schip is eveneens geschikt voor rol stoelgebruikers. Voor deelnemers wordt het vervoer van en naar de boot geregeld, zij worden met bus of met rol stoelbus opgehaald en thuisgebracht. De Staten van Holland zal om 10.00 uur vertrekken vanaf de Kanaalkade te Alkmaar alwaar het schip om 16.00 uur weer zal aanmeren. Aan boord zal kof fie met gebak worden geserveerd, zal van een borrel met een hapje kunnen worden genoten en is tevens voor de gasten een complete lunchmaaltijd beschikbaar. Indien u interesse heeft om aan deze boottocht deel te nemen, kunt u zich aanmelden voor maandag 29 juli, bij de coördinatrice, voor de afdeling Heiloo mevrouw T. de Groot, tel. 072-5336208, (dagelijks bereikbaar tussen 18.30 en 19.30 uur). HEILOO - Woensdag 26 juni tussen 20.00 en 24.00 uur werd ingebroken in een woning aan de Ypesteinerlaan. Het is niet duidelijk op welke wijze men in de woning is gekomen. Mogelijk is er gebruik gemaakt van een valse sleutel. Vanuit het huis werden twee discmans en geld (hoeveelheid is niet bekend) weggenomen. HEILOO - Vorige week dinsdag tussen 14.00 en 15.00 uur werd een snelheids controle gehouden op de Venne- watersweg. De maximumsnelheid ter plaatse bedraagt 50 km/u, er werden tien overtredingen geconstateerd. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 82 km/u. De fractie van het CDA houdt weer haar maandelijkse info-uur op dinsdag 6 augustus a.s. vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis, oude ingang, kamer .00.23. Bent u van plan te komen, meldt dat dan even bij de secretaris van de fractie Elly Beens, Cruijscamplaan 25, tel 5338208 of e-mail ellybeens@quick- net.nl. HEILOO - Woensdag 3 juli wordt er in zwembad Het Baafje te Heiloo een spelmiddag voor de jeugd tussen 6 en 12 jaar georganiseerd. Uiteraard met waterspellen in zowel het diepe als ondiepe bad. Maar ook judo, peanutbal en paaltjesvoetbal op de grote speel weide. Alle spelletjes onder leiding van het eigen personeel van het zwembad. De deelname is gratis voor abonne menthouders. Andere kinderen betalen slechts de normale entreeprijs voor het zwembad. Aanmelden om 13.30 uur, de spellen beginnen om 13.45 uur en zijn rond 16.00 uur afgelopen. Bij onvol doende deelname of slechte weersom standigheden behoudt het zwembad- management zich het recht voor de activiteiten af te blazen. ALKMAAR - Vanaf 28 augustus start er in de theaterzaal van Provadja in Alkmaar een nieuw popkoor onder lei ding van Bas Yff. Het thema is the Beatles en er wordt in twaalf repetities van 2 uur toegewerkt naar een optre den in Provadja. De repetities zullen wekelijks plaatsvinden op woensdag avond van 20.00 tot 22.15. Zangervaring is niet nodig. De kosten voor het popkoor bedragen 70 euro. Het is nog mogelijk om je aan te mel den. Voor meer informatie bel: Anne- Marie, tel. 072-5127512 of Josco, 5158557, Of e-mail: cheesetownsin- gers@hotmail.com. De redactie behoudt zich het recht voor om inge zonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert; een richtlijn van 350 woorden per i'gezonden bneLüe inhoud moet betrekking hebben op een actuöef onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Maandagmiddag 24 juni j.l. 's middags rond 16.00 uur werd mijn fiets gestolen, uit de achtertuin. Zeer brutaal! 2 Onbekende jongens van plm. 13 jaar zijn in de poort gesignaleerd door buren. De fiets is een grijze Kopra met rietenmand, dus met lamp op voorvork, van de fa. Boersen. Is uw zoon of buur jongen ermee thuisgekomen? Zo ja, wat doet u dan. Laten wij al dit kwaad maar door woekeren? Het is u ongetwijfeld bekend hoeveel fietsen er worden ontvreemd in Heiloo. De fietsen worden vaak afgeleverd bij het station en verder verhandeld in Amsterdam. Wat een wereld! Ik ben gedupeerd. Het is mijn enige vervoer. Als u iets weet, belt u mij dan a.u.b. Gre Gomes, Heiloo, tel 072-5334588. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Grijs cyperse kater, 1 jaar, gecastr.. witte bef sokjes, gehavende oren, Burenweg, Heiloo. Zwarte poes, witte bef en voetjes, wit op de buik, rood halsbandje met koker, tat.nr. PX 1317, 14 jr., Het Maalwater, Heiloo. Slanke zwarte gec. kater, iets wit onder de kin, grote oren en lange poten, Mariënstein, Heiloo. Gele ep groengele kanarie, Kennemer- straatweg, Heiloo. Blauwgrijs cyperse poes, buik zilver grijs, Zevenhuizerlaan/Het Zevenhui zen, Heiloo. Gevonden Rode kater, witte bef en voetjes, don ker plekje op de kin, De Blomhof, Heiloo, Bruin cyperse poes, Rijksweg, Limmen. Zwart/grijs/bruin cyperse poes, wit snuitje, wit op de neus, witte kin, bef en buik, achter witte sokjes, Hoeverweg, Egmond. Zwart/wit katertje, plm. 9 weken, Kerkstraat, Egmond aan Zee. Grijs/zwart/cyperse kater, witte kin sokjes, wit tussen de voorpoten, Vennewatersweg, Heiloo. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. De sporthal is gesloten tot en met zondag 11 augustus De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Woensdag 3 juli 2002 en woensdag 31 juli 2002 zijn er spelmiddagen voor de jeugd (onder voorbehoud) Indien u een abonnement wilt bestellen, is dit mogelijk aan de kassa van het zwembad De ligweide bij het ondiepe bad is aanzienlijk uitgebreid Kom ook eens de nieuwe loopmat uitproberen Op zondag 28 juli 2002 is er een volleybaltoernooi op de speelweide (onder voorbehoud) Bezoekersaantallen. Net als vorige jaren zullen we u wekelijks informeren over onze bezoekers. Met als uiteindelijke doel om de magische grenzen van 50.000 en zelfs 60.000 te overschrij den. Tot en met zondag 19 mei Tot en met zondag 26 mei Tot en met zondag 2 juni Tot en met zondag 9 juni Tot en met zondag 16 juni Tot en met zondag 23 juni Gehele seizoen 2002 2001 2000 1999 5.037 8.446 14.824 4.375 7.048 12.671 15.412 8.056 9.746 13.849 16.423 9.821 11.506 15.371 18.529 10.976 12.284 16.218 21.394 15.025 16.451 18.068 26.288 17.318 .55.238 46.913 56.605

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2