Ook zonder promotie geslaagd seizoen Terriërs LexArt TAnNES 2002 was net even anders Aeg\° Afzwemmen zwembad Loos Preventietips van de politie Country and Western bij muziek- en dansschool Expositie Marijke in den Bosch bij Wildschut w 1 i Tp* Activiteiten Heiloo Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 3 JULI 2002 - PAGINA 6 Afsluiting schaakseizoen De Pioniers Uitslagen Double Stars Heiloo Sj anroma-middag TY Het Vennewater HSV Dubbeltoernooi HSV Limmen nieuws Uitstekende vangst op de bedrijvenviswedstrijd Binnenkort in de Vest Country-line voor 55-plussers Expositie Jos van Onna HEILOO - Hockeyvereniging De Terriërs heeft een geslaagd seizoen ach ter de rug, ondanks dat Dames'1 de promotie naar de tweede klasse niet haalde. In een drieluik in Alphen aan de Rijn werden met een gelijkspel en een nederlaag de kansen verspeeld om terug te keren naar de klasse, waarin zij twee seizoenen geleden nog uitkwa men. Lang werd er over de gemiste kans ech ter niet getreurd. Het seizoen was begonnen met enkele nieuwe speel sters in het team, dat onder leiding van een nieuwe trainer/coach een andere speelwijze onder de knie moest krijgen. Goed meekomen in de derde klasse was de opzet aan het begin van het sei zoen, maar na een zwakke start kwam toch promotie onverwacht in het vizier. Leuk als dat zou. lukken, maar dat zat er niet in. In het nieuwe seizoen is pro moveren wel het doel. Succes had Dames 1 wel met de 200 kilometer fietstocht, bedoeld om geld in te zamelen voor een nieuwe kunst- grasmat, die in september 2003 aange legd wordt. Ondanks het barre weer met regen, hagel en windkracht zes, slaagden zij in groepjes erin de tocht te volbrengen. Opbrengst zo'n 4.500 euro. Andere acties brachten circa 2.000 euro op. Het is een broodnodige aanvulling op het spaargeld van de club, want een nieuwe mat is een dure grap. Er staan dan ook nog andere acties op stapel om de financiering rond te krijgen. Het hoogste herenteam deed het won derwel goed in de tweede klasse, een niveau waarop De Terriërs bij de heren nooit eerder speelde. De talentrijke ploeg hield zich uitstekend staande in het snellere en fysiek sterkere spel en deed zelfs, goed in de top mee. Promotie was zelfs nog even mogelijk, maar de tegenkandidaten lieten geen steken vallen. Ook dit team met even eens een nieuwe trainer heeft zijn zin nen gezet op weer een klasse hoger. De vlag kon wel in top voor Dames 2 - met in hun midden de 41-jarige Jeannette van Diepen - Dames 3 en Heren 3 die kampioen werden en Heren 2 dat prorrïoveerde. En voor het hoogste jongensteam, dat een aantal bekende Amsterdamse club de baas bleef. Bij de meisjes viel die eer te beurt aan MCI. Het gaat dus ook met de jeugd voortreffelijk, wat nog eens onderstreept wordt door de selectie van drie meisjes - Titia Beek, Denise Admiraal en Renee Dekker - voor 'het Noord-Hollands', zeg maar het provin ciale jeugdteam en ook hier in concur rentie met talenten van clubs van naam als Bloemendaal, Hurley en Amsterdam. Een enkele buurman van het sportcom plex aan de Vennewatersweg zal daar wellicht anders over denken, maar sport bestaat niet zonder gezelligheid. En met onder andere een veteranen- dag, een toernooi met enkele Engelse seniorenteams en jeugdtoernooien, waaronder het befaamde Mad Dogs, was het gezellig. Met een ledental dat in amper twee jaar tijd van 500 naar ruim 600 is gegroeid is het belangrijk om leden te hebben, die meer doen alleen maar een balletje slaan en wellicht later een bestuurlijke functie willen vervullen. Maar de rustpauze is dit jaar kort, omdat de competitie weer snel begint. Op 17 augustus is de open dag, waarbij uiteraard jong en oud welkom zijn. Die dag is er ook een clinic voor c- en d- jeugd en op 24 en 25 augustus volgt het internationale Take Five toernooi. (De naam is afkomstig van de rustpauze van vijf minuten, die vroeger hockeyer^ gegund werd). Aan dit evenement doen behalve Nederlandse teams ook clubs uit Wales, Engeland, Tsjechië en vol gens de organisatoren dit keer zelfs een studententeam uit Botswana deel. CASTRICUM - Het schaakseizoen zit er voor de Castricumse jeugd van JSV De Pioniers weer op. Vrijdag 14 juni zijn de examens afgenomen, en afgelo pen zondag is het seizoen afgesloten met een traditioneel middagje zwem men met zustervereniging De Pioniers uit Alkmaar. Bij de examens was er een behoorlijk hoge opkomst, 29 deelnemers probeer den het jaar af te sluiten met een vol doende. Deze opkomst was te danken aan een aantal deelnemers van SV. Vredenburg uit Limmen, die in Castricum in de herkansing mochten gaan. Na een ruim uur zweten en schrij ven bleek het slagingspercentage boven verwachting. De heer Stallinga van de KNSB mocht 23 diploma's uit delen, waaronder een enkele 10 (Joris de Koek, stap 1 en Duncan Keijzer,stap 4) en zelfs een diploma voor stap 5 aan Bram Eradus. Helaas kon niet iedereen tevreden worden gesteld, maar geluk kig kan volgend jaar iedereen weer aan een nieuw schaakjaar beginnen. De geslaagden dit jaar: De Pioniers: Stap 1: Allan Holenberg, Joris de Koek, Jowan Rijs, Derek de Waard, Terry Schram, Eline Hageman. Stap 2: Emke de Weerd, Misha Nanne. Stap 3: Julian Steen, Sibren de Weerd, Frank Paap, Sander Kooi. Stap 4: Dennis Kolenbrander, Daan Hamaker. Stap 5: Bram Eradus. Vredeburg: Stap 2: Jeroen Castelein, Irene Klaver. Stap 4: Duncan Keyzer, Kevin Keyzer, Jeroen Duin, Barry Blekemolen, Nick van Leen. De eerste week van september begint De Pioniers weer haar nieuwe seizoen. Iedereen is welkom op vrijdag 6 sep tember vanaf 19.00 uur in de Kern op de Overtoom, voor de inloopavond. Als lid kun je je opgeven bij Marcel Steeman, Jacob Catsstraat 31,1901 AN Castricum, tel. 0251-655252. HEILOO - De uitslagen van de gespeelde wedstrijden bij honk- en softbalvereniging Double Stars zijn: Honkbal: Sen 1 -Rooswijk 9-4, Sen 3 -DVH 3 8- 12, Sen 4 - SKC 20-0, BSM 2 - Sen 4 2- 15, Bears - Jun 2 10-8, Odiz - Jun 2 0-9, Jun 2 - Odiz 10-6, Pup 1 - Odiz 10-5, Pup 2 - Bears 2 4-8. Softbal: Dames 1 - Alcm.V 3 15-5, Dames 2 - Koedijk 1-7, Seagulls - Dames 3 13-29, F1 Petrels 3 - Dames 3 11-32, Heren 1 - Cromtigers 15-20, Bears - Heren 2 12- 15. HEILOO - Zoals gebruikelijk was ook dit jaar tijdens Tannes, de in Heiloo en omgeving bekende open kampioen schappen van Tennisvereniging Het Vennewater, ruimte gemaakt voor de jeugdleden. Op woensdag 26 juni ging om 13.30 uur Sjanroma van start, genoemd naar de vier trainers Sjoukje, Anne, Robert en Marco. Maar liefst 95 jonge deelnemers hadden zich hiervoor aangemeld. Er waren verschillende spelletjes, natuurlijk ook veel tennispartijen en na afloop was er voor iedereen drinken en pizza. Jumbo had weer gezorgd voor mooie spellen, die als prijzen onder de deelnemers werden verloot. Het was mooi weer en gezellig, zodat iedereen, zowel jeugdleden als organisatoren, aan het eind van deze mooie Tannes- traditie tevreden naar huis ging. Nu op naar Tannes Jeugd, dat op maandag 15 juli van start gaat, en daarna de jeugd clubkampioenschappen die in augustus beginnen. Volop activiteiten dus! HEILOO - Afgelopen maand is er door een grote groep leerlingen van zwem bad Loos afgezwommen voor verschil lende diploma's en brevetten. Zo werd er gezwommen voor het beren- en kik kerbrevet. Dit brevet is voor de aller kleinste kinderen die laten zien dat zij al behoorlijk watervrij zijn en ook al een stukje kunnen zwemmen. Het afzwemmen was dus ook een groot feest voor de kinderen want opa's, oma's, broertjes en zusjes mochten komen kijken dus deden ze extra hun best. Ook is er gezwommen voor het kleu terbrevet. Dit brevet is voor de kinde ren die al aardig op weg zijn naar hun A-diploma. Ze kunnen al met kleren aan zwemmen en kunnen zich al aardig redden in het water. Voor het A en B diploma zwommen de kinderen af in de Beeck in Bergen. Namens de Nationale Raad Zwemdiploma's was aanwezig Tiny Botman. Ze was erg tevreden over de resultaten van de kinderen. Iedereen was dan ook geslaagd. De vakantie is van 12 juli t/m 11 augustus. De geslaagden zijn: Diploma A: Danielle Admiraal, Aniek Aers, Robin Baltus, Job Bannink, Kim Barhorst, Ruben Bugter, Celine v.d. Eerden, Joris Groenland, Lars Kooyman, Wouter Lamme, Michelle Neefjes, Lara Punt, Bram Vendel, Mike Wiedenhoff, Mariska Winterink, Freek v.d. Woude. Diploma B: Tom Adrichem, Lianne Bakker, Aviva Bing, Reijer Blok, Sterre Blok, Veerle Boogaard, Joël Broers, Beaudine den Dunnen, Jesse Groot, Bieke de Haan, Franke de Haan, Chiel Heidoorn, Beatrijs Kostelijk, Marjolein Reichert, Jeroen Roodenburg, Max Ruijter, Thijs Talsma, Laura Veerman, Evelien Wanders. Kleuterbrevet: Monique Mastenbroek, Eva Nolting, Noud Nolting, Laura Pieters, Teun Heideman, Daan Groot, Mike Lagerweij, Pluk v.d. Kort, Daimy de Vries, Lisa Plooijer, Simone v. Veen, Lesley Manshande, Amy de Jong, Robbert Wiebering, Daphne v. Daalen, Sanne den Dunne, Rens Koomans, Meike Slijper, Joris Sunnotel, Lotte Abbas, Laura Quinten. Kikker: Isabel Pronk, Louise v.d. Molen, Linde Verduin, Renée Meijjes, Laura Hekker. Teddybeer: Raymon Dumont, Danique v. Veen, Sidney v. Lith, Ralf v. Deventer, Lucas Harlaar, Dillan Meijer, Bernd Rozemeijer, Melissa Langendijk. HEILOO - Zaterdag 6 juli start het HSV dubbeltoernooi met zijn eerste partijen. Het belooft een mooie week te worden waarbij de volle schema's garant staan voor veel mooie wedstrij den en een hoop gezelligheid. In de 3(B)-categorie zorgen poules ervoor dat de lokale toppers minimaal twee keer te bewonderen zijn. De feestavonden op woensdag en zaterdag behoeven geen nadere uitleg, deze zijn als vanouds. Wel waard te ver melden is dat tijdens de traditionele loterij er naast de fiets een heuse reis wordt verloot. Wellicht genoeg redenen om tijdens de toernooi week het com plex van HSV te bezoeken en de bij zondere sfeer van dit toernooi te erva ren. KIMMEN - Zondag 7 juli zullen de teams van de visclubs van Limmen, Heiloo, Castricum en Akersloot weer de vierkamp om de Limmerpoldercup aangaan. Viswater is deze keer de Oostertocht nabij Heerhugowaard, een water met veel kleine vis en enkele zeer zware brasems als belangrijkste vis stand. De puntentelling op basis van 50 punten voor elke vis en 1 punt per gram gewicht sloeg de laatste jaren uit naar de vissers op gewicht, maar recente vangsten tonen aan dat er deze keer vooral veel kleine vis moet worden gevangen. Dit betekent dat met name Castricum en Akersloot in het voordeel zijn, daar hun competities op aantal gericht zijn. Limmer sportvissers die zich in deze strijd willen meten kunnen zich opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 06-13540803, tot vrijdagavond 5 juli. Ingezonden mededeling HEILOO - Afgelopen zondag verza melden 18 teams van drie personen zich voor de jaarlijkse bedrijvenviswed strijd. Dit keer op het parkeerterrein De Loet, alwaar aan 54 vissers de plaatsnummers werden uitgedeeld, waarna iedere visser zich naar de juiste vijver begaf. Om 8.00 uur werd getoe terd als beginsignaal voor de wedstrijd. Er werd gevist in vier vijvers, t.w. de driehoeksvijver, de twee Swanendael- vijvers en de burgemeestervijver. In deze schitterende vijvers was het goed toeven, vooral omdat de vis heel aardig beet en bijna alle vissers hadden dan ook wel vis gevangen. Om 10.30 uur klonk wederom een toeter voor het einde van de wedstrijd, waarna de vis gewogen werd en hierna ging iedereen naar de sporthal alwaar de prijzen wer den uitgereikt en de grote loterij werd gehouden. De uitslag was dit jaar als volgt, met weer een nieuw team wat met de eerste prijs ging strijken, t.w.: 1. Franse 5250 gram (wisselbeker), 2. Stuifbergen 4950, 3. Stuifbergen 3450, 4. Jak instal latiebedrijf 3400, 5. Franse 3025, 6. Radio Bakker 2775, 7. Handy Fish 2650,8.Tuincentrum Bos 2425,9. Franse 2400, 10. Jos Buys bestrating 2280, 11. Vennewater 1975, 12. De Groot 1775, 13. De Groot 1690, 14. Huibers 1650, 15. Stuifbergen 1575,16. Franse 850,17. Stormmesand administratie 170 en 18. Mulders bloemenhandel 120, totaal 42410. Alle teams hebben dus vis gevangen en de totale vangst was meer dan 42 kilo t.o.v. 15 1/2 kilo in 2001. Aanzienlijk meer dus en er werd vooral veel klein goed gevangen. Toch waren er ook bra sems en zeelten. De allergrootste vis was een brasem van 56 cm en die werd gevangen door Nico Schous van team Jak. De persoonlijke winnaar met het grootste gewicht was Ron Peerenboom van team Stuifbergen - 2 met een gewicht van 3300 gram. Volgens de deelnemers was het een heel gezellige ochtend, zonder wanklanken en een heel mooi viswater. Goed voorbereid op vakantie Tijdens een korte stop blijkt uw foto toestel plotseling niet meer in uw auto te liggen. Of nog erger, bij thuiskomst treft u een volledig overhoop gehaalde woonkamer aan. Op die momenten slaat uw vakantie- plezier eerst om in schrik en daarna in woede. Natuurlijk kunt u niet alles voorkomen. Maar u kunt wel een aan tal maatregelen nemen die de kans op vakantieleed aanmerkelijk verkleinen. Niet alleen vooraf thuis, maar ook op het vakantieadres zelf. De politie heeft ze voor u op een rijtje gezet. Algemene tip Veel misdrijvèn worden gepleegd omdat onverlaten in de gelegenheid worden gebracht. Kostbaarheden lig gen open en bloot op de hoedenplank, hotelkamers zijn niet afgesloten en lad ders liggen klaar voor gebruik achter het huis. Het zo min mogelijk bieden van gelegenheid is dan ook preventie tip nummer een. Voordat u op weg gaat Sluit ramen en deuren goed af. Ook het wc- en kelderraampje, de schuur en de balkondeuren. Laat geen sleutel aan het binnenkant van het slot zitten. Controleer het hang- en sluitwerk. Binnendeuren en kostbare kasten niet afsluiten. Daarmee voorkomt u extra schade. Geen geld, waardevolle papie ren en sieraden thuis achterlaten. Berg ze veilig op in een kluis bij de bank. Laat niet overduidelijk zien dat u weg bent en zorg ervoor dat uw huis een bewoonde indruk maakt (tijdschake- laars). Plak dus geen briefjes op de deur waarop staat dat u niet thuis bent. Om nog maar te zwijgen van touwtjes die uit de brieven bus hangen. Sluit de overgordijnen niet en Iaat de planten in de vensterbank staan. Haal kostbaarhe den uit het zicht. Schakel elektrische apparaten uit en sluit de gas- en waterkraan af. Vraag buren, vrienden of kennissen uw brie venbus dagelijks te legen en vraag hen de verzamelde post op een plaats neer te leggen die niet van buitenaf te zien is. Berg ladders en gereedschap op. Voorzie waardevolle eigendommen van een uniek merkteken. Bij voorkeur uw postcode in combinatie met uw huisnummer. En registreer dit. Zet fiet- HEILOO - Woensdagavond 26 juni vond de jaarlijkse thema-avond plaats van de muziek- en dansschool. Deze avond had als thema gekregen Country and Western, dit was direct te merken bij de binnenkomst aan de kleding van het podium en de deelnemers die ver kleed waren als cowboy, -girl of indi aan. Opvallend was het zeer groot aan tal bezoekers en het enthousiasme HEILOO - Het zit er weer op. Op een door de weergoden oogluikend droog- gehouden finaledag is LexArt TAnNES 2002 afgesloten. Het sterk bezette heren enkel 3 toernooi vond zijn apotheose in een tweestrijd tussen Perry Meijer en Geert Laurens Koeman. Eerstgenoemde wist de partij naar zich toe te trekken in 6-2 6-3. Met Perry heeft het toernooi een goede en sportieve winnaar. Binnen een tiental minuten stonden beiden wederom in een finale, waarbij Geert Laurens, nu geflankeerd door Roger Welsh, opnieuw net misgreep. Met Rogier Belien aan zijn zijde wist Perry Meijer ook de titel te pakken in de herendub- bel, waarmee zijn weekeinde niet stuk kon. Glunderend nam hij dan ook zijn prijzen in ontvangst. In de damesdubbel was het stuivertje wisselen ten opzichte van vorig jaar: wisten Judith Hopman en Caroline de Vries toen nog te winnen, dit jaar moesten zij de titel laten aan Ariane Timme en Reina Forakis. Deze dames, die de avond ervoor nog schitterden op de gezellige feestavond, begonnen iet wat timide en moesten de eerste set dan ook met 6-3 aan de tegenstandsters laten. Wakker geschrokken van dit resultaat kwamen zij sterk terug en pakten zij met 7-5 6-2 de tweede en beslissende derde set. Al met al een mooie finaledag, waarbij iedereen het er over eens was dat zij volgend jaar weer van de partij willen en zullen zijn. Want LexArt TAnNES 2002 was opnieuw feest, gezelligheid en tennis in optima forma: sportiviteit en gezelligheid, met een sausje van TAnNES, net even anders! sen en brommers altijd op slot. Ook al staan ze binnen. Tijdens uw afwezig heid is het ook verstandig de banden leeg te laten lopen. Laat geen volle vuilniszakken achter bij uw woning. Onderweg Neem onderweg de nodige pauzes. Na 2 uur rijden is een kwartiertje rust wel op zijn plaats. Als u ergens parkeert of aanlegt, sluit dan uw auto/caravan of boot goed af. Laat er nooit geld of waardepapieren in achter. Laat niet iedereen zien wat u bij u heeft. Camera's, verrekijkers en radio's horen niet in het zicht te liggen. Waardepapieren, paspoort en geld bij u dragen. Een halstasje of heuptasje is daarvoor het meest geschikt. Vakantieadres Sluit uw auto, boot, caravan, hotelka mer of hut altijd goed af. Waardevolle goederen altijd meenemen of in bewa ring geven. Op plaatsen waar het druk is, het strand bijvoorbeeld, moet u zo min mogelijk bij uw hebben. Vooral geen sieraden of waardepapieren. Bewaar uw cheques en betaalpas altijd gescheiden. Draag uw tas tijdens een wandeling altijd aan de kant waar de huizen staan. Houdt de sluiting van de tas tegen uw lichaam en dus niet aan de buitenkant. Iemand die dan langs u loopt, zal meer moeite hebben om de tas te pakken. Denk ook even hier aan Vertel familie en kennissen waar en wanneer u met vakantie bent. Zorg ervoor dat ze in geval van nood in uw woning kunnen. Vraag ze ook om een oogje in het zeil te houden. En geef hen trein- en vliegnummers door evenals het merk, type, kleur en kenteken van uw auto. Vul uw 'meterkastkaart' in en hang hem in uw meterkast, zodat de politie weet wie gewaarschuwd moet worden indien er iets gebeurt tijdens uw afwezigheid. Zorg voor geldige reis documenten en noteer pas poortnum mers. Denk aan de verzorging van uw huisdieren. Ga absoluut niet in op drugs. In veel handen staan strenge straffen op drugs bezit. Prettige vakantie en thuiskomst! De winnaars van Tannes 2002: links Geert Lauren Koeman, rechts toernooiwinnaar Perry Meijer. HEILOO - Sinds vorige week donder dag staan er in de Brasserie Wildschut enkele beelden van Marijke in den Bosch. Zij volgde een reclameopleiding aan de reclameschool in Amsterdam. Beroepshalve kwam zij in aanraking met de vrije kunsten. Als kunstenares is zij autodidact. Belangrijkste inspiratie bron voor haar is de mens. Niet de spi ritueel emotionele mens, maar het menselijk lichaam, dat de basis vormt voor specifiek karakteristieken. Hoofden zijn bij Marijke's beelden slecht summier aangegeven en gelaats uitdrukkingen ontbreken helemaal. Ook anatomische juistheden streeft zij in haar beelden niet na. Uiterlijke ver schijningsvormen worden vastgelegd in natuurlijke materialen zoals keramiek, beton, steen of brons waardoor de ver scheidenheid in karakteristieken wor den geaccentueerd. Toegepaste tatoe ages verwijzen naar invloeden van pri mitieve volkeren die hiermee ook uit drukking geven aan hun emotionele gevoelens. De beelden zijn voor de beschouwer zeer 'menselijk' en roepen daardoor gemakkelijk herkenning en affiniteit op. Marijke in den Bosch aan het werk waarmee de vele leerlingen hun inge studeerde werken, die allemaal met dit thema te maken hadden, uitvoerden. Als bijzonder waardevol item is te noe men het muziekstuk Jambalaya, dat door de gitaarklas met eerste jaarsleer lingen op het eind van het programma nogmaals werd gespeeld. Deze avond was de laatste activiteit voor het schooljaar 2001-2002. Deze leerlingen van de muziek- en dansschool Heiloo waren helemaal in de country en westernsfeer. (Foto: MSP) Zondag 30 juni Dirk Scheele Wonderwoud; voorpro gramma: Tjalling en Kees, aanvang 14.30 uur Twee gezellige liedjesprogramma's en muziektheatervoorstellingen voor kin deren van< 2 t/m 8 jaar. Vrolijk, vol avonturen maar vooral met veel heel veel muziek en hele gekke muziekins trumenten. Alle kinderen mogen mee doen, meezingen en meebewegen! Dirk Scheele en Peter Hendriks zijn bekend van hun optredens op televisie, waar zij hun liedjes in diverse kinderprogram ma's zingen. In dit programma zijn zij met een luchtballon in een oerwoud beland, maar de ballon blijkt te zijn verdwenen! In hun zoektocht naar de ballon maken ze allerlei spannende avonturen mee, waar de kinderen steeds bij betrokken worden. Het bos blijkt een soort toverwoud te zijn, waarin Dirk en Peter o.a. een wijze holle sprekende boom, een pratende papegaai, meneer de wind en een muziekboom met muziekfruit erin ont moeten. Zondag 7 juli Popkoor Atlantis Soulful Seventies Wizards of Soul, aanvang: 14.30 uur Al sinds jaar en dag wordt er elke don derdagavond in Atlantis les gegeven aan een zangkoor dat per seizoen van één thema een repertoire instudeert. Vorig jaar hadden ze op het Canadaplein veel succes met een prachtig Abba-programma; dit jaar brengen zij de meest swingende soul- nummers uit de 70-er jaren. Zij worden begeleid door acht soulspecialisten van Wizards of Soul. Deze band met twee zangeressen en blazerssectie zal ook hits spelen van o.a. The Jacksons, Aretha Franklin en anderen. Werk van Herman Brood, binnenkort te zien bij Wildschut. HEILOO - Heeft u zin om in de zomer nog even lekker te bewegen? U kunt op 16 en 23 juli meedoen aan country- line dance. Voor beginners van 9.00 tot 10.30 uur en voor gevorderden van 10.45 tot 12.15 uur. De kosten zijn 3,50 euro per keer, u moet zich wel van tevoren aanmelden. Wilt u meer infor matie of wilt u zich aanmelden belt u dan met Stichting Ouderenwerk, tel. 072-5331297. HEILOO/ALKMAAR - Zaterdag 6 juli is de opening van de nieuwe expo sitie van Heilooër Jos van Onna. Tot en met 6 september exposeert hij in gale rie The Art of Deco op het Ritsevoort 21 te Alkmaar. Daarnaast is werk te zien van Yvonne Veenstra uit Alkmaar en tal van nieuwe aanwinsten op het gebied van Art Deco meubelen en ver lichting. Dierenkliniek Schaap en de Jong Expositie en verkoop van aquarellen van Hanny van de Berg en Riet Poelman. De hele maand juli aan de Commandeurslaan 1. Horizon College Expositie Patricia Walter, tot en met 29 augustus in het Centraal Bureau Horizon College, Rechte Hondsbosschelaan 24a te' Heiloo. Openingstijden op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Theo Boots Het werk van kunstschilder Theo Boots is op afspraak te bezichtigen, tel. 5331120 en tijdens de kunstmarkt in Bergen, elke donderdagavond vanaf 26 juni. Sylvia en Jos van Onna Schilderijen en beeldende kunst te zien in hun atelier aan huis, Rector Federiklaan 25, tel.5153766/ 06- 44180439. Ab van Wij he Het werk van beeldhouwer Ab van Wijhe is op afspraak te bezichtigen, tel. 06-51491411. Maandag t/m donderdag van 10.00 tot 16.00 uur in zijn atelier in de Kapellaan. Lucia Admiraal Objecten van klei en glas, elke eerste zaterdagmiddag van de maand vrij te bezichtigen aan de Pastoor van Muijenweg 98 of op afspraak, tel. 5339490. Dierenkliniek Schaap en de Jong Expositie aquarellen van Hanny van de Berg en Riet Poelman, deze maand te zien aan de Commandeurslaan 1. Bibliotheek Maandag 8 juli van 14.00 tot 16.00 informatieve bijeenkomst voor slecht zienden en slechthorenden in de biblio theek in samenwerking met Visio uit Heerhugowaard en het Audiologisch Centrum. Belangstellenden zijn van harte welkom. Toegang is gratis, graag opgave voor 5 juli bij de klantenservice aan Het Malevoort 13. In de afdeling voor volwassenen is de tentoonstelling: 'Reis mee! Ver en dichtbij, te land en ter zee/ Reisbeschrijvingen' te zien. De leerlingen van de basisscholen in Heiloo hebben vakantie van maandag I juli tot maandag 10 augustus, in deze 6 weken is de bibliotheek niet alleen op zaterdag, maar ook op woensdag geslo ten. De bibliotheek blijft open op dins dag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 20.30 uur. Galerie van Lubeck Expositie olieverfschilderijen van Marianne Brons- Winter en bronzen beelden van Johan Steenhoek, t/m 30 juni. Kanaalweg 6, geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Casa Design Expositie van Rina Snel, Winkelhof 't Loo 45. Noordergeestkerk Expositie van werken van Wim Diepenveen en Peter Huijzer, van 10.00 tot 18.00 uur. Silhouet Wisselende exposities, geopend op dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen na tel. afspraak op 072-5336266 aan de Westerweg 182. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen de Pastoor van Muijenweg- Ewisweg- Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub DeSpetters, huis- aan-huisactie tussen Spoorlijn- Zeeweg- Pastoor van Muijenweg- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink)- De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnew&tersweg 23. Scouting Nederland^ Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de parkeerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 6