Gemeente en Woningstichting aan zet in herstel vertrouwen Straatfeest Havercamplaan Heiloo van Ncjord naar Zuid Bewoners Vinkenbaan voorlopig niet verlost van noodgebouwen in binnentuin Feel so good 22,95 10.000 zoenen 10,99 Medische diensten Dierenbescherming Nu verkrijgbaar aan de balie van drukkerij Uitkijkpost voor 15.00 DEUTEKOM Kerkagenda UITKIJKPOST - 21 AUGUSTUS 2002 - PAGINA 2 'Oude dorpsgezichten van Heiloo' I Gereserveerde exemplaren kunnen worden afgehaald aan de balie van Drukkerij Uitkijkpost Het boek bevat 80 oude afbeeldingen van Heiloo, en zijn voorzien van tekst, verzorgd door de vereniging 'Oud Heiloo'. CD van de week: Foto-expositie van Loretta Bart-Tulfer in het Open Huis Feel so good door diverse artiesten Winkelhof 't Loo 53 Tel 5335535 O O Boek van de week: Yoga voor 50-Plus 10.000 zoenen door Nel Kleverlaan Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen. de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. 'Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur ën volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendriklaan 3, 1814 JM Alkmaar, tel; 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5, 1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Slanke zwarte gec. kater met iets wit onder de kin, 1 jaar, Mariënstein, Heiloo. Wit poesje met donkergrijze en roze vlekjes tussen de oren en 2 lichtgrijze ringen in de staart, 4 maanden, Schubertstraat, Akersloot. Gevonden Zwartwit gevlekt konijn met staande oortjes, De Enterij, Limmen. Klein bruin met wit konijntje met klei ne oortjes, Heerenweg, Heiloo. öe redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. m Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tef. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. IK In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limnm Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur karf nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Op 10 juli jongstleden berichtte de Uitkijkpost over de bewo ners van de flat aan de Vinkenbaan, die sinds begin juni, in plaats van uitzicht op de binnentuin, vanuit hun flats uit kijken op een blok portakabines. Deze noodvoorziening, bestemd voor de tij delijke huisvesting van de huisartsen praktijk van huisartsen Sonja Voskuil en Gido van Bruggen, werd slechts twee dagen daarvoor, op 11 juni door de Woningstichting aangekondigd mid dels een kort briefje dat 's avonds in de brievenbus werd gegooid. Op de gemeentepagina van deze krant werd eerder op 15 mei melding gemaakt van de aanstaande bebouwing; een kort berichtje tussen de vergunningaanvra gen. Volgens de bewoners te onduide lijk om hen ongerust te maken, want gesitueerd op het niet bestaande adres Vinkenbaan 2. De paniek bij de bewo ners ontstond dan ook pas toen de graafmachines daadwerkelijk hun gras veld opreden. De dag daarop begon men al met het afgraven van de grond en weer een aantal dagen later was de bebouwing op Vinkenbaan nummer twee een feit. Inmiddels zijn er diverse gesprekken gevoerd tussen deze bewoners, politici en de huisartsen, met als insteek een betere locatie voor de huisartsenprak tijk. Wethouder Ruimtelijke Ordening, J. Daas (Heiloo 2000), heeft in een gesprek met bewoners toegezegd aan dacht te zullen besteden aan mogelijke alternatieve locaties. De wethouder heeft hierover contact opgenomen met Woningstichting Heiloo en is in afwachting van een reactie. Inmiddels hebben bewoners zelf ook nog een veertigtal alternatieve locaties, ver spreid door de gemeente Heiloo, aan gedragen. In de collegevergadering van 3 september a.s. komen de kwestie 'tij delijke huisvesting huisartsen' en de geopperde alternatieve locaties aan de orde. Vooralsnog blijven de portakabi nes op hun huidige plek staan. De bewoners van Vinkenbaan richtten direct na de plaatsing van de noodhuis- vesting een actiecomité op, waarvan Hans Redeker en Louise Rijnierse twee van de leden zijn. Zij uitten namens de meeste Vinkenbaanbewo- ners, enkele bewoners hebben aangege ven geen last te ondervinden van de huisartsenpraktijk, hun ongenoegen over dit gebruik van de binnentuin en de manier waarop dit gegaan is. Sinds de plaatsing van de gewraakte portaka bines is hun woongenot behoorlijk aan getast. De tuin maakte de kleine 2 kamerflats van de 24 bewoners aan de Virvkenbaan draaglijk door uitzicht en actief gebruik, terwijl zij nu niet graag meer buiten zitten omdat ze voortdu rend worden geconfronteerd met de huisartsenpraktijk en haar patiënten. Er zijn diverse acties ondernomen, onder andere ten aanzien van het aan dragen van mogelijke oplossingen. „Wat natuurlijk niet de bedoeling is, de woningstichting is er voor iedereen, voor zowel ons als voor de huisartsen. Maar als wij niets ondernemen, wordt dit probleem nooit opgelost." Ondernomen acties Het comité heeft diverse brieven ver stuurd en gesprekken gevoerd met alle betrokken partijen, zoals de Woning stichting Heiloo, de gemeente, de buurtbewoners, politie en met de huis artsen, om duidelijk te maken dat hun actie absoluut niet tegen hen en hun patiënten is gericht. De nieuwbouw- plannen voor een permanente huisart senpraktijk zijn nog steeds in ontwik keling, waardoor de huisartsen genood zaakt waren een tijdelijk onderkomen te zoeken. „De huisartsen begrijpen onze bezwa ren en geven zelf ook aan dat dit even min voor hen een ideale situatie is. We hebben een brief naar al onze medebe woners gestuurd dat we niet willen dat zé hun ongenoegen kenbaar maken aan de bezoekers van de huisartsen-, praktijk. Het is niet de bedoeling dat de huisartsen de hele dag worden gecon fronteerd met èn de klachten van hun patiënten èn die van de flatbewoners." Ook heeft het comité inmiddels bereikt dat de lokale politiek is geïnformeerd over de kwestie. „In de gesprekken die we de laatste weken hebben gevoerd met de diverse politieke partijen heb ben we vooral veel begrip gekregen voor onze situatie. Alle politieke partij en geven aan deze situatie eveneens onhoudbaar te vinden. In algemeen heid kunnen we nu wel zeggen dat de politiek is doordrongen van de ernst van de situatie. B&W heeft ook begrip voor onze klachten en erkent de mis communicatie tussen de woningstich ting en haar burgers." De woningstichting heeft wel de hand in eigen boezem gestoken en in een brief aan haar bewoners van eind juni j.l., in samenspraak met de gemeente opgesteld en verstuurd, ook erkend dat een verkeerde inschatting is gemaakt over de mogelijke onvrede over de tij delijke huisvesting. Een uitnodiging voor een gesprek met betrokken partij en volgde spoedig daarop. Op 14 augustus j.l. was een groot aantal bewoners aanwezig bij een vergadering van de Commissie Ruimtelijke Or dening, waarin dit begrip nogmaals werd gevraagd. In deze vergadering werd de bewoners toegezegd andere locaties voor de portakabines te onder zoeken op geschiktheid. Helaas is ook op dat punt te weinig samengewerkt met de bewoners. „Wij hebben weken lang allerlei locaties in Heiloo onder zocht op ruimte, bereikbaarheid en geschiktheid voor een tijdelijke huis artsenpraktijk. Naar aanleiding van dat onderzoek konden wij een lijst met 35 alternatieve locaties aan wethouder Daas overhandigen, die alle aan de voorwaarden voldoen. Om een voor beeld te noemen: de Holleweg, naast de Thuiszorg. Volgens ons een ideale loca tie. Het is al heel lang bouwrijp, het is prima bereikbaar en het is ruim genoeg om de portakabines te plaatsen zonder voor overlast te zorgen voor buurtbe woners, huisartsen en patiënten. Van onze lijst heeft de heer Daas echter maar één locatie overgenomen, zodat hij er nu in totaal vijf, de andere vier locaties heeft de gemeente zelf aange dragen, overhoudt om te laten onder zoeken op geschiktheid. Zonder onder bouwing zijn de andere 34 locaties van tafel geveegd." Wethouder Daas hierover: ,,In de ver gadering van B&W op 3 september komen alle genoemde alternatieve locaties aan de orde en dat zijn er ruim 30. De suggestie wordt gewekt alsof de gemeente een voorselectie heeft gemaakt. Echter de brief van de .gemeente aan de Woningstichting waarin vijf alternatieve locaties worden genoemd, met het verzoek om daar als Woningstichting naar te kijken en op te reageren, was al de deur uit op het moment dat de bewoners het college een lijst met overige alternatieve loca ties aanreikte. Die lijst is echter niet van tafel, maar komt eveneens aan de orde in de vergadering van het college wanneer de mogelijke alternatieven worden besproken. Een misverstand dus." 4 -s - De bewoners hebben op 25 juli een bezwaarschrift tegen de vergunning verlening voor de noodvoorziening ingediend. Dit bezwaarschrift bestaat uit vijf pagina's waarin diverse zaken aan de kaak worden gesteld, waarbij het comité juridisch advies heeft inge wonnen. Niet alleen de ongeschiktheid van de locatie, maar ook het functione ren van de gemeente op het gebied van communicatie en probleemoplossend handelen wordt hierin vermeld. Ook wordt de brandveiligheid ernstig betwijfeld, naar aanleiding van een onderzoek door een onafhankelijke brandpreventiefunctionaris, die conclu deerde dat weliswaar de brandveilig heid van het noodgebouw op zich is onderzocht, maar dat is nagelaten de relatie van het gebouw tot de flat te onderzoeken. „Volgens hem ontstaat brand vaak na een inbraak om eventu ele sporen uit te wissen. Nu zijn porta kabines over het algemeen redelijk inbraakgevoelig, en staan die ook nog op minder dan 8,5 meter van ons gebouw." Los van het bezwaarschrift is melding gemaakt van een overtreding door de Woningstichting in het kader van de milieuwetgeving omdat er nog steeds een hoop vervuilde grond open en bloot op het terrein ligt, ontstaan tij dens de werkzaamheden voorafgaande aan de plaatsing van de noodvoorzie ning. De grond diende, op last van de politie, uiterlijk 16 augustus '02 te zijn afgevoerd. Vooralsnog is dit niet gebeurd. Geschonden vertrouwen Volgens de bewoners had deze hele situatie echter kunnen worden voorko men. „Als we eerder en liefst persoon lijk, in plaats van via een algemene mel ding in de Uitkijkpost, waren geïnfor meerd over de precieze locatie van het noodgebouw, hadden we natuurlijk meteen onze bezwaren kenbaar gemaakt. Nu zijn we gewoon gene geerd. Doordat men ons niet heeft betrokken bij de plannen is het ver trouwen tussen overheid en burger geschonden. Het ergste vinden wij de manier waarop zowel gemeente omgaat met haar burgers als de Woningstichting omgaat met haar huurders. De laatste maanden zijn wij voortdurend met een constructieve houding bezig geweest om een oplos sing te verzinnen. Wij hebben sugges ties gedaan voor andere locaties, wij hebben steeds het initiatief genomen om de communicatie in stand te hou den en we hebben ervoor gezorgd dat de huisartsen worden geïnformeerd over de laatste stand van zaken. Zo waren zij niet op de hoogte van het onderzoek naar alternatieve locaties. Voor ons houdt het nu even op. Nu zijn Woningstichting Heiloo en de gemeen te weer aan zet..." (De Woningstichting Heiloo was helaas niet bereikbaar voor commentaar, red.) R.fcJW. Twrfw Swrtply :&«4 iewel Mkhael MeDóriftfal Htö tmtn 38 50NÖS THAT MAKT YOU HAPPY? fi.F' door diverse artiesten voor HEILOO - Onlangs werd de winkel van Didi in winkelhof 't Loo flink onder handen genomen. Onder andere is de verlichting vervangen en is de winkelindeling veranderd, waardoor de kledingzaak een geheel andere uitstraling heeft gekregen. Enkele medewerksters tonen trost het resultaat van deze complete metamorfose. HEILOO - Onder het motto: ,Na oost west, thuis in Heiloo ook best' expo seert de fotografe Loretta Bart-Tulfer haar werk in het Open Huis. Zij toont daar een selectie uit de foto's, die zij de laatste jaren heeft gemaakt tijdens haar reizen naar verschillende delen van de wereld. Haar eerste expositie in het Open Huis, die plaats vond in 1997, kreeg als motto mee 'Loretta verbaast zich'. Gelukkig is zij zich blijven verbazen over de wereld. De foto's, die zij nu heeft ten toongesteld, geven een prachtig beeld van indrukwekkende natuurverschijn selen, fraaie landschappen en van mar kante gebouwen. In het Open Huis hangen foto's uit Alaska, Oekraïne, New Foundland, Schotland en niet te vergeten uit Heiloo. Uit Loretta's foto's blijkt, dat zij zich in de afgelopen jaren heeft ontwikkeld tot een professionele fotografie. Zij heeft een uitgesproken talent voor het ontdekken van de mooi ste, fotogenieke plekjes en voor het haarscherp vastleggen daarvan. Na publicatie in tijdschriften en exposi ties in het Trefpunt, en het Alternatief, is zij nu weer terug in het Open Huis. Het huis is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur, van 13.30 tot 16.30 en van 19.30 tot 23.00 uur. Loretta's expositie is de hele maand september te zien. De dubbel-cd Feel so good is gevuld met hits uit het (recente) verleden. Als we de ondertitel '38 songs that make you feel happy!' mogen geloven, dan bevatten beide cd's louter swingende muziek. Deze vlieger gaat niet hele maal op, maar de nummers op de zilve ren schijfjes liggen goed genoeg in het gehoor om er inderdaad vrolijk van te worden. R.E.M. opent met Imitation Of Life de rij van artiesten en bands, waarvan de meeste een 'oh-ja-herken- ningsgevoel' zullen oproepen. Nu de dagen alweer korter worden en de zomer langzaam naar haar einde kruipt, zorgt Feel so good nog even voor het ultieme vrijheidsgevoel.Texas, Level 42, Phil Collins. ZZ Top, A-ha, Eagle Eye Cherry, Elvis Costello, Fleetwood Mac, Eric Clapton, Fun Lovin' Criminals, Mr. Big, Mink Deville, Jamiroquai laten zich allen van hun zonnige kant zien en geven de dub bel cd genoeg vrolijke noten mee. Maar ook Spin Doctors, Fine Young Cannibals, Randy Newman en Tim Finn zullen bij de luisteraars tot de verbeel ding spreken. Daarom: Feel so good in de auto of op het terras, voor nog even het ultieme 'happy' zomergevoel... door Nel Kleverlaan voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast WinheSiof t Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-maii: lnfo.deutoekom@ilbrfs.nl HEILOO - De cursussen van de Stichting Ouderenwerk, op de ochten den van dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag, gaan weer beginnen in de week van 10 september. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, zowel in het Trefpunt als in het Open Huis. De kos ten per seizoen voor de cursus Yoga voor 50-Plus bedragen E 70,-, eventu eel te voldoen in twee termijnen. Bent u geïnteresseerd? Opgeven of inlichtin gen bij C. Koster, tel. 072-5334458 of S. Bruijn, tel. 072-5333921. Yoga kan een manier zijn om goed voor jezelf te zorgen. Je leert je lichaam beter kennen en maakt je spieren ster ker. Op een vriendelijke manier werk je aan je lichamelijke conditie. Daar kan iedereen aan mee doen. Yoga oefe ningen bevorderen het evenwicht tus sen lichaam en geest. Via ademhalings oefeningen, liggend of zittend, leer je jezelf ontspannen. Een les duurt een uur. Een groep bestaat uit maximaal twaalf mensen. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. H.C. van het Maalpad, Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, onder lei ding van parochianen. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Woensdag 8.30 uur eucharistieviering, donderdag 14.00 uur bedevaart Lommerlust Beverwijk, vrijdag 8.30 uur eucharistieviering, zondag 10.30 uur eucharistieviering en om 15.00 uur aanbiddingslof met rozenkransgebed. Informatie tel. 072-5053101. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren voorgegaan door pastor B. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met Cantoren, voorgegaan door pastor H. Helsloot. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: vervalt i.v.m. huwe lijk om 15.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering, stille viering. H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met samenzang. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering m.m.v. Soli Deo Gloria.. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: w.g.c. viering stille viering. Zondag 10.30 uur: eucharis tieviering, m.m.v. koor. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie dienst om 10.00 Abraham du B eente. Zondag uur in het Trefpunt, is-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst/Aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Voor het eerst in het bestaan van de Havercamplaan is er op het aangrenzende speelveldje een feest georganiseerd. Vanaf 16.00 uur kon iedereen komen en niet veel later gingen de barbecues aan. De opkomst was groot en naast eten werd er nog gesjoeld en konden de deelnemers tafeltennis spelen. Ook het voetballen was bij jong en oud in trek. De bewoners vonden het bijzonder gezellig en zeker voor herhaling vatbaar. Vlinders in je buik, onzekerheid, tong zoenen, maar ook voor de eerste keer ongesteld worden: Julia vindt het alle maal maar ingewikkeld. Haar vader en haar broertje Max begrijpen er natuur lijk niks van. Julia mist haar moeder, die nog niet zo lang geleden is overle den. Ze kan het moeilijk accepteren dat ze thuis nog maar met z'n drieën zijn. En dan krijgt Julia's vader ook nog eens een nieuwe vriendin... Gelukkig kan Julia van alles met Anoek en Tessa bespreken. En haar klas 2C is een topklas. Met haar klasge noot Joost kan ze goed praten over haar moeder, mede omdat ook Joost zijn vader verloren heeft aan kanker. Ze worden vrienden, maar dan merkt Julia dat ze meer voor hem begint te voelen. In 10.000 zoenen, een boek dat mee doet aan de Jonge Jury 2003, schrijft de Heiloose psychologe Nel Kleverlaan op een heel herkenbare manier over de 'problemen' waarmee meisjes te maken krijgen wanneer zij voor het eerst ongesteld worden, borsten krijgen en hun eerste schreden op het seksuele pad zetten. De auteur, waarvan eerder 'Een kop vol zaagsel' verscheen, schrijft op een ongedwongen manier over de gevoelens van Julia, die niet alleen heel herkenbaar zullen zijn voor puberende jongeren, maar ook voor hun ouders. U leest meer over 10.000 zoenen en Nel Kleverlaan elders in de Uitkijkpost. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag 21-08-2002 Donderdag 22-08-2002 Vrijdag 23-08-2002 Zaterdag 24-08-2002' Zondag 25-08-2002 Maandag 26-08-2002 Dinsdag 27-08-2002 Woensdag 28-08-2002 Donderdag 29-08-2002 Vrijdag 30-08-2002 Zaterdag 31-08-2002 Zondag 01-09-2002 Maandag 02-09-2002 Dinsdag 03-09-2002 Woensdag 04-09-2002 Donderdag 05-09-2002 Vrijdag 06-09-2002 Zaterdag 07-09-2002 Zondag 08-09-2002 Maandag 09-09-2002 Dinsdag 10-09-2002 Woensdag 11 -09-2002 08.30-12.15 16.00-17.30 15.00-17.00 08.45-15.30 08.30-15.30 08.30-12.15 16.00-17.30 13.00-17.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.15-23.00 14.00-15.30 08.30-12.15 19.15-23.00 17.00-22.00 Geen verhuur 08.45-15.30 08.30-15.30 19.15-23.00 Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal 18.00-21.00 17.00-22.30 Zaalvoetbal Volleybal 17.00-22.30 Volleybal 19.15-23.00 17.00-18.30 17.00-22.30 Zaalvoetbal Basketball De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 De ligweide bij het ondiepe bad is aanzienlijk uitgebreid. Kom ook eens de nieuwe loopmat uitproberen. Het zwembad sluit op zondag 1 september 2002. Bezoekersaantallen. Net als vorige jaren zullen we u wekelijks informeren over onze bezoekers. Met als uiteindelijke doel om de magische grenzen van 50.000 en zelfs 60.000 te overschrijden. 2002 2001 2000 1999 Tot en met zondag 21 juli 24.189 32.015 31.661 34.172 Tot en met zondag 28 juli 28.097 38.402 33.590 42.112 Tot en met zondag 4 aug. 34.477 42.579 37.042 48.631 Toten met zondag 11 aug. 35.821 43.544 40.532 49.638 Toten met zondag 18 aug. 47.623 42.938 50.435 Gehele seizoen 55.238 46.913 56.605

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2