Clubkampioenen HSV op herhaling \<\de> A?g\0 Basketball seizoen weer van start 1 Laatste viswedstrijd van DVW-vissers Dit weekend spannend duel Foresters 1 - HSV 1 'H«ie in one' Het Vennewater WÈm^ÊÊÈÊfck. Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 11 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 10 Mix t/m 10: 1. Cindy van Yuen. EHK Klaverjasclub Limmer Katerloop 2002 Zomeravond competitie Clubtitels tennisvereniging Golfclub Heiloo met Handbal Dimtronic Meervogels Sjoelclub Heiloo Bowling 't Trefpunt DVW-Zeevissen Heilooër Bridgeclub Uitslagen honk- en softbalvereniging Double Stars Clubkampioenschappen Tennisvereniging HSV Expositie Gewoon...Zomaar Bridgen in het Oosthonk /DO en Stedenband Heiloo Swietochlowice Te snel gereden Septemberwandeling op Nijenburg HEILOO - Van 5 tot en met 10 augus tus vonden bij tennisvereniging HSV de jeugdclubkampioenschappen plaats. Er werd getennist in een week vol regen maar dat mocht de pret niet drukken. Er waren prachtige partijen te zien. Naast de hoofdronde waren er ook verliezersrondes, zodat elk kind meerdere partijen speelde. Er werd niet alleen maar getennist. De jeugdcom missie zorgde ook nog voor een gezelli ge bowlingmiddag, een barbecue en een discoavond. Die gezellig week ein digde met dezelfde clubkampioenen als vorig jaar: Mandy Bruin.en Jeffrey van Leeuwen. De uitslagen: Jongensenkel t/m 10:1. Gavin Gronert, 2. Jurjen van der Bijl. Meisjesenkel t/m 12: 1. Kim van Weering, 2. Cindy van Leeuwen. Meisjesenkel t/m 14:. 1. Mandy Bruin, 2. Lianne Bruin. Jongensenkel t/m 16: 1. Jeffrey van Leeuwen, 2. Jimmy Yuen. Mix t/m 10: 1. Nienke Melgers/Gavin Gronert; 2. Kim van Weering/Jurjen van der Bijl. Mix t/m 16: 1. Jeffrey van Leeuwen/Mandy Bruin: 2. Irma Bakker/Nico Kruiver. Meisjesdubbel t/m 12: Nienke Melgers/Cindy van Leeuwen; 2. Kim van Weering/Joyce van Weering. Meisjesdubbel t/m 14: 1. Mandy Bruin/Irma Bakker: 2. Eveline van Nass/Nadine Gronert. Jongensdubbel t/m 12: 1. Gavin Gronert; 2. Jordy Kolster en Jurjen van der Bijl. Jongensdubbel t/m 16: 1. Jeffrey van Leeuwen/Nico Kruiver; 2. Jimmy Yuen/Ralph Molenaar. Verliezersronde Leeuwen/Jordy Kolster. Mix t/m 16: 1. Eveline van Nass/Jimmy Meisjesdubbel t/12: 1. Annelot/Malou. Meisjesenkel t/12:1. Joyce Griessler. Meisjesenkel t/14: 1. Eveline van Nass. Jongensenkel t/m 16: 1. Nico Kruiver. Jongensenkel t/m 12:1. Jordy Kolster. HEILOO - Basketballvereniging Flashing Heiloo is afgelopen week gestart met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen. In alle leeftijdscatego rieën zijn de trainingen weer begonnen. De vereniging werkt bij de jeugd met een technisch opleidingsplan. Dit plan heeft tot doel om binnen 3 jaar door te dringen tot de landelijke competities. Om dit te kunnen realiseren moeten de spelers niet alleen technisch, maar ook tactisch tot de top van Nederland beho ren. Dit vereist een opleiding die voor ziet in continue ontwikkeling van de spelers. Bij de jongste jeugd (8 t/m 12 jaar) ligt de aandacht met name op individuele technieken. De spelers wordt geleerd hoe zij een bal moet passen en vangen, vrij moeten lopen, tegenstanders moe ten passeren en verdedigen en uiter aard hoe de bal zo makkelijk mogelijk door de basket gaat. In de jaren daarna wordt het accent langzaam maar zeker verschoven naar tactische zaken, waarbij het teamspel steeds belangrijker wordt. Dit betreft het vrijspelen van medespelers, hulp bij het verdedigen en het inschatten van de veldverhoudingen. Ook zaken als con ditie, fanatisme en mentale hardheid hebben veel aandacht. Flashing han teert namelijk een zeer aanvallende speelstijl, waarbij de tegenstander zo snel mogelijk onder druk wordt gezet. Voor dit alles moet de vereniging beschikken over een enthousiaste groep gediplomeerde trainers. Ook voor het komende seizoen is de club er weer in geslaagd dit voor alle teams te realiseren. Sterker nog, door verster king van buitenaf is de begeleiding van de teams verder verbeterd. Dit betekent ook dat er weer ruimte is voor nieuwe leden. Vanaf november wil de vereniging met onze jongste groep, geboren in 1992 en 1993, gaan deelne men aan de competitie. Deze net begonnen groep zoekt nog naar ver sterking. Hetzelfde geldt voor de meis jesteams, bestaande uit leden geboren voor 1 januari 1991. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de vereniging via tel. 072-5340001. HEILOO - Op 16 september houdt EHK weer een open drive. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Aanvang om 20.00 uur, de avond eindigt om plm. 23.00 uur. Inlichtingen bij D. Leurink, tel. 072-5334366 of bij K. Knegt, tel. 5334056. De tenniskampioenen van HSV! HEILOO - De golf- en countryclub Heiloo (GCH) speelt haar zomer- avondclubcompetitie op golfbaan Spaarnwoude. De laatste editie van deze wedstrijden werd gespeeld op 2 september met 48 deelnemers en onder geweldige weersomstandigheden Er werd tegelijkertijd op de g-holes C en E wedstrijdbaan gespeeld, in totaal 12 flights (teams) van 4 personen. De eer ste teams sloegen om 17.00 uur af. Dat er weer flink gepresteerd werd bleek wel uit de ingeleverde scorekaarten, waarop onder andere 'birdies'O slag onder par) stonden genoteerd voor Piet Bras, Henk Veldt en Marcel Keijzer. Er werd zelfs een 'Hole in One' geslagen door Gerard de Lange, een bijzondere gebeurtenis in een golfcar- rière. De gelukkige trakteerde de deel nemers en een staande ovatie was het gevolg. De door de sponsor beschikba re prijzen werden aan de volgende clubleden uitgereikt. Uitslagen: Lage handicap (hep): 1. Veronica van der Ham 20 pnt., 2. Herma van GalenHer 18 pnt., 3. Robert Slinger 18 pnt. Hoge handicap: 1. Lies Gort 20 pnt., 2. Alberdina vd Bogaerde 19 pnt., 3. Piet Bras 16 pnt. Op 9 september wordt het clubkam pioenschap Stableford gespeeld op Spaarnwoude AKERSLOOT - De heren senioren 1 van Meervogels hebben een bittere1 smaak overgehouden aan de wedstrijd tegen de Vriendschap. Alles wat mis kon gaan ging in de eerste helft mis. Verdedigend klopte het niet en ook aanvallend was er weinig overtuiging. In de 20ste minuut was er dan ook een 10-5 achterstand. Dennis Weel scoorde na enige missers en via een strafworp van Ron Out en een fraai doelpunt van William Kerssens uit de hoek bracht het team toch de hoopvolle ruststand van 12-11 op het bord. HEILOO - Twee weken achtereen zijn de twaalf banen van tennisvereniging Het Vennewater het domein geweest van de clubkampioenschappen, een jaarlijks terugkerend festijn. Er deden dit keer een record aantal leden mee. Liefst 386 tennissers moesten in totaal 700 wedstrijden spelen om uit te maken wie er dit jaar met de hoogste vereni gingseer in de diverse categorieën aan de haal ging. De zeven leden tellende toernooicommissie onder leiding van scheidend voorzitter Jan Fenger had voor het eerst een 60 categorie in het leven geroepen. Een prima idee want in de herendubbel en de gemengd viel er in de poules en de finales van leuk ten nisspel te genieten. De tc wist de honderden wedstrijden zonder noemenswaardige problemen in goede banen te leiden. Zondagmiddag kwam zelfs de Streetband Caecilia nog even op bezoek om de finales muzikaal op te luisteren. De kampioenen: Gemengd dubbel 60+ Klaas Dekker Joke Vreeburg; Heren dubbel 60+ Paul van Toorenburg /Jan Kuiper; Dames enkel 9 Carolijn Spaan; Heren enkel 9 Peter Jan Bakker; Gemengd dubbel 8 40+ Hans van Oostrom Nellie Schotvanger; Heren dubbel 8 40+ George Tervoort Peter Duyn; Dames dubbel 8 40+ Jenny Snel Joke van Leeuwen; Dames enkel 8 40+ Aleid Marcelis; Heren enkel 8 40+ George Langedijk; Gemengd dubbel 8 Odette Schipper Jeroen Mosselaar; Heren dubbel 8 Lars Molenaar Dennis Langedijk: Dames dubbel 8 Tessa Rusch Deborah Poppe; Dames enkel 8 Petra Zonneveld; Heren enkel 8 Jeroen Mosselaar; Gemengd dubbel 7 40+ Jan de Waal Els van Twuijver; Heren dubbel 7 40+ Cees Bakker Jan van Gurp; Dames Dubbel 7 40+ Petra Velzeboer Toos Piersma; Dames enkel 7 40+ Margre Remmers; Heren enkel 7 40+ Henk Hoijtink; Gemengd dubbel 7 Dirk de Boer Lidia de Wit; Heren dubbel 7 Menno Meijer Erik Kramer; Dames dubbel 7 Liana Mosselaar Mariska Zoon; Dames enkel 7 Thea Vlaar; Heren enkel 7Tjeerd Meijer; Gemengd dubbel 5/6 40+ Hanny Kok Aren Boerhave; Heren dubbel 5/6 40+ Rolf Ouwejan/ Douglas Roos van Raadshoven; Dames Dubbel 5/6 40+ Diane Engelsma/ A Groenewegen; Dames enkel 5/6 40+ Diana Engelsman; Heren enkel 5/6 40+ Ralph Demelker; Gemengd dubbel 5/6 Peter Vonk Mandy Beuling; Heren dubbel 5/6 Frans Remmers/ Ron Roemer; Dames Dubbel 5/6 Trudie Tervoort Mandy Beuling; Dames enkel 5/6 Carla Laan; Heren enkel 5/6 Udo Weijkamp; Gemengd dubbel 3/4 Inge Weening/ Marc van Tuin; Heren dubbel 3/4 Mare van Tuin/Paul Duijvestijn;Dames Dubbel 3/4 Marinka Blom en Linda Nelissen; Dames enkel 3/4 Marinka Blom; Heren enkel 3/4 Paul Duijvestijn. De onrust in het spel was er ook in de beginfase tweede helft. Vriendschap scoorde uit de tweedelijn 14-11. In een overtalsituatie. die Meervogels goed benutte, werd de stand weer gelijk: 14- 14. In de 10de minuut na rust kwam Meervogels voor de eerste maal op voorsprong door een cirkeldoelpunt van Jelle Putter: 14-15. Ondanks het stoppen van twee strafworpen van Cees Wevers lukte het Meervogels niet de voorsprong uit te rbouwen. Steeds wist Vriendschap weer langszij te komen. Er volgden hectische slotminuten waarin om en om gescoord werd. Het winnende doelpunt werd in de laatste minuut door Jelle Putter gescoord 21- 22. Vriend en vijand was er van overtuigd dat Meervogels gewonnen had inclusief de coach van Vriendschap, doch de scheidsrechters bleken ook slechts mensen te zijn die vergelen hadden het laatste doelpunt te noteren. Eindstand derhalve 21-21. Doelpunten kwam van Ron Out, 7x, William Kerssens 6x, Jelle Putter 3x, Jacco Kerssens 2x, Dennis Weel 2x en Pater Schagen lx. Klaverjassen bij Dimtronic Meervogels Vrijdag 13 september is de eerste kla- verjasdriye van dit seizoen in de hand balkantine. Om 19.00 uur is de kantine open en vanaf die tijd kan men voor deelname inschrijven. Eerder aanmel den kan ook bij Tineke Krom tel. 0251 - 311355. De drive begint om 20.00 uur en is ongeveer 23.15 uur afgelopen. Iedereen is welkom. HEILOO - Donderdag 19 september start het sjoelseizoen 2002-2003 in het Open Huis om 20.00 uur. In het jaar 2003 viert de Sjoelclub Heiloo het 25- jarig bestaan van de club. Dat het sjoe len voor veel mensen plezier geeft, blijkt wel uit het feit dat men dit jubi leum mag vieren. Geïnteresseerden mogen op een donderdag langskomen en een keer gratis meespelen. Voor meer informatie tel. 072-5337712 of 5337005. HEILOO - Maandag 16 september begint het nieuwe bowlingseizoen weer. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Bent u boven de 50 jaar dan is dit een ideale sport voor u! Goed voor de con ditie en je spreekt nog eens iemand anders. Er wordt gebowld in Bowling en Partycentrum Heiloo, Kennemer- straatweg 341, te Heiloo. Elke maandag middag bent u welkom van 15.00 tot 17.00 uur. Voor inlichtingen kunt u bel len naar Fam. Walta, tel. 072-5063111 LIMMEN - Hoofdtrainer Piet Bloedjes van de Limmer IJsclub toeterde op ker miszondag 8 september een honderdtal deelnemers weg voor de traditionele Limmer Katerloop. De winnaars in de verschillende groepen kregen via spea ker Frans Bakker naast een ereprijs een prachtig boeket bloemen aangebo den. Bij de dames stelde Monique Andriessen haar persoonlijk parkoers record op de 10 kilometer scherper met een fraaie tijd van 40.18 minuten. De 49-jarige Theo van Grevenhof liep op de 5 kilometer een scherpe tijd van 17.50 minuten. De 16 jarige Jacco Koot liep op die afstand een tijd van 16.28 minuten. De 9-jarige Joris Hollander leverde een fraaie prestatie door 20.02 minuten te klokken. De uitslagen 5 Kilometer voor de jeugd tot en met 15 jaar: Jongens; 1. Kevin van der Stroom (14 jr.) 17,15,2. Roy Frinking (15 jr.) 18.46, 3. Sander Pepping (12 jr.) 19.13,4 Joris Hollander (9 jr.) 20.02, 5. Emiel Admiraal (11 jr.) 20.21,6. Dennis Poel (13 jr.) 22.51 en 7. Edwin Poel (11 jr.) 23.31. Meisjes: 1. Sonja 29.56. de Maaijer (13 jr.) 10 Kilometer alle categorieën Dames: 1. Monique Andriessen 40.18, 2. Ineke Admiraal 44.42, 3. Lia Admiraal-Hageman 45.59,4. Marja van Gerven-Keijzer 46.33, 5. Ria Nijman- Veldt 51.59, 6. Annelies Jongbloed- Keijzer 5200 en 7. Wendy Meulenkamp 53.54. Heren: 1. Piet Kuijs 32.58, 2. Marcel Telman 33.23, 3. Aldert Pepping 33.37, 4. Michel Wijker 33.51, 5. John Westerbaan 33.52, 6. Jan Veldt 35.29, 7. Ben de Goede 35.50, 8. Cees van der Vaart 36.53, 9. Cees Denneman 37.07 err 10. Cock Rijnders 37.38. HEILOO - Het kantvissen zit er voor dit jaar op, de vissersvan DVW hebben tweemaal vanaf het strand in Egmond aan Zee gevist en nu de laatste wed strijd op de Noordpier in Wijk aan Zee. HEILOO - De Heilooër Bridgeclub heeft op donderdag 5 september als volgt gespeeld: A- lijn: v. Baar-Mooy 55.70, Huting-Arnold 5.00. B-lijn: fam. Boukens 68.80, Leek-v.d. Steen 55.20, C-lijn: Koot-Spruit 66.10, Jonker-Vogel 53.10, D-lijn: Hentzen-Greyer 50.00, fam. Groot 50.00. Door omstandigheden waren er niet meer dan vijf man aanwezig, maar het plezier was er niet minder om. Omdat de weergoden de vissers niet goed gezind zouden zijn en de vangsten al enige tijd tegenvallen op de pier, waren de verwachtingen niet al te hoog gespannen. Beide vielen achter mee: met z'n vijven werden toch nog negen vissen verschalkt en daar was niet een botje bij, wel mooie tongen, gulletjes en een zeebaars. Emil Wijckelsma wist Johan de Caluwe voor te blijven, Rene Blok moest de derde plaats delen met Jos Herber en hekkensluiter was John Buijs. Rene Blok is met 15 punten ver schil Pierviskampioen 2002 geworden. De eerstvolgende DVW-zeeviswed- strijd is op 19 oktober. Dan gaan de vis sers voor de laatste maal dit jaar naar de Waddenzee met de Rival en vervol gens nog tweemaal wrakvissen op 16 november en 14 december. Voor opga ve of verdere informatie kunt u bellen met E. Wijckelsma, tel. 072-5337330 emil.wijckelsma@hccnet.nl of via R. Blok 072-5336108. HEILOO - Van 16 augustus tot en met 1 september is er op het tennispark van HSV aan de Bayershoffweg weer gestreden om de felbegeerde prijzen. Dit jaar werd volgens het zogenaamde poulesysteem gespeeld, waardoor de deelnemers goed in de gaten konden houden wat de concurrentie deed. Na twee weken strijd konden de nieuwe clubkampioenen gehuldigd worden, de herenbeker ging naar Peter van Weering en de beker van de dames naar Simone Hanraads. De uitslagen: HE 5/6 1. Peter van Weering, 2. John van de Molen. HE 7 1: Pierre Ruiter, 2. Marcel Kolster, HE 7 45+ 1. Ron Goodman, 2. Cees Heijnis, HE 8 1. Mare Warmenhoven, 2. Ed van de Nesse, HE 8 45+ 1. Mart Houtenbos, 2. Ron Kosters, DE 7 1. Simone Hanraads, 2. Jeannet Bruin, DE 8 1. Batienne van de Kommer, 2. Birgit Gronert, HD 5/6 1. John van de Molen- Arnt Blei, 2. Peter van Weering-Jos Bilars, HD 7 1. Rits van der Lee-Walter Hoeben, 2. Ferry Moleman-Coen van der Veer, HD 7 45+ 1. Kees van Raam- Sjef de Haan, 2. Willem Wittebrood- Maarten de Boer, HD 8 1. John van Zijl-René Munsterman, 2. Mare Warmenhoven-Carlo Peetoom, HD 8 45+ 1. Kees Beentjes-Mart Houtenbos, 2. Herman Cnossen-Wim Tetteroo, DD 5/6 1. Greet Keeman-Ria Molenaar, 2. Tonny van de Molen-Alice Zoon, DD 7 1. Jolanda van der Peet-Sita de Ruiter, 2. Corlien Moleman-Helen Oostrom, DD 7 45+ 1. Gré Hink-Thea Zander, 2. Joke Komen-Cathy Zijlmans DD 8 1. Marja de Jager-Bastienne van de Kommer, 2. Daphne Kraakman- Suzanne Houtenbos DD 8 45+ l.Ans Boerlage-Marianne Lampe, 2. Greet van der Meer-Joke Pauw GD 5/6 1. Marie-José en Klaas Jan van Leeuwen, 2. Jeannet en Peter Bruin GD 7 1. Ron Kösters-Micha van Raam, 2. Anniek Merkuur-Peter Meijer GD 7 45+ 1. Trudy Hoebe-Ron Goodman, 2. Joke Komen-Jos Zijlmans GD 8 1. Birgit en Edwin Gronert, 2. Suzanne Houtenbos- Dirk Pronk GD 8 45+ 1. Phil de Laat- Loek Brinkman, 2. Cathy Zijlmans-Jan Keppels. HEILOO - Gewoon...Zomaar bestaat uit twee bevriende, schilderende dames die in een groep les krijgen van Saskia Sengers in Het Trefpunt te Heiloo. Het is de eerste keer dat Herma Out en Greet Schotanus samen exposeren. Ieder heeft een eigen stijl ontwikkeld met verschillende onderwerpen en technieken.Hierdoor is een grote varia tie aan werk te zien tijdens deze expo sitie in De Dijk, op het terrein van de Willibrordus te Heiloo. Herma Out heeft sinds 3 jaar les van Saskia Sengers.Haar werk Kenmerkt zich vooral door mensfiguren, Elvis Presley, Koffi Annan, Dorus Rijkers starend over de zee, maar ook de vrouw met een kind op haar arm .veelal in pastel.Zij is geïnspireerd door de zee en brengt dit tot uiting door Egmond aan Zee te schilderen vanaf eigen gemaakte foto's van lucht en strand of naar afbeeldingen uit 1660..Verder vooral het kleine, het tedere om je heen, bloemen in aquarel met elfjes, dieren,maar ook de stilte van een dijk waarbij de fantasie vooral gebruikt wordt om een bijzondere lucht te laten zien. De Schermermolens in het voor jaar bij een oranje rode lucht, botters op de Zuiderzee. Greet Schotanus heeft sinds 6 jaar les van Saskia Sengers. Grset werkt met aquarel en olieverf. Haar werk ken merkt zich door haar liefde voor land schappen, Frankrijk, Friesland, Griekenland met zijn speciale kleuren. Pentekeningen horen ook tot haar werk o.a de Olie Grieze te Groningen. Greet werkt in stemmige kleuren, haar zonnebloemen zijn een combinatie van kleur en warmte. Haar fantasie is ein deloos Zij verbindt een paar Pinquins met de trouwschoenen van haar man op een afbeelding. Greet gaf zelf eerder les in het schilde ren van hout het zgn Hindelopense schilderen.Haar werk kenmerkt zich door een explosie van kleuren, warmte, maar ook de lieflijkheid van een strand idylle en de ruigheid van sneeuwber gen. De trotse winnaars van de viswedstrijd bij De Vroegte Wint. HEILOO - Woensdag 4 september om 18.30 uur stonden er weer 25 jeugdige vissers klaar voor de laatste viswed strijd van het seizoen langs de water kant achter de Ypsalon in de wijk Ypestein. De spanning was te snijden omdat na afloop bekend zou worden wie de kampioen zou zijn. Er werd helaas niet zoveel gevangen, maar des ondanks rolde er een winnaar uit de bus. Uitslag: Tim Sanches werd eerste en een gedeelde tweede plaats was er voor Vincent Admiraal en Le'onie Admiraal. Derde werd Ingmar de Vries. In de Ypsalon werd iedereen getrakteerd op een ijsje en een praatje van de jeugd- voorzitter Peter Scholten. Hij maakte de kampioenen van Heiloo bekend: 1. Alex Mors, 2. Björn de Wit en 3. Vincent Admiraal. Na afloop van de prijsuitreiking werd Peter samen met mevr. Becker en mevr. de Jong ,in het zonnetje gezet, zij namen als bestuurs lid afscheid. HEILOO - Naast het bridgen op woensdagavond wordt er van septem ber tot en met april ook elke derde vrij dag van de maand bridge gespeeld in het Oosthonk, aan de Oostkanter 14. Voor deze avond (liefst met partner) dient u zich telefonisch op te geven bij Ria Hoegeslag, tel. 072-5332199. De eerste avond zal zijn 20 september om 19.45 uur en u kunt zich aanmelden tot en met 17 september. Per speelavond zijn er een aantal prijzen te winnen en men kan ook meedingen naar de wis seltrofee. Entree E 1.85, leden wijkver- eniging E 1.35) dit is inclusief een kopje koffie/thee en een hartig hapje. HE/1 honi - De uitslagen van de bij softbalvereniging Double HEILOO - Aanstaande zondag, 14 september, vindt de plaatselijke voet- balklassieker HSV 1 - Foresters 1 plaats. In een ongetwijfeld spannend duel zullen de Heilooër voetbalveren gingen strijden om de punten, maar meer nog om de eer. De wedstrijd begint om 14.00 uur en wordt gespeeld op sportpark Het Vennewater aan Het Zevenhuizen 48. \s Een handdruk tussen HSV-bestuurslid dhr. de Wit (l) en voorzitter van Foresters dhr. Halem bezegelt de sportieve strijd die aanstaande zondag zal losbarsten op het voetbalveld van Foresters. Stars gespeelde wedstrijden zijn: Honkbal: Sen. 1 - Bears 6-5, DVH - Sen. 3 12-16, DSS 5 - Sen. 4 1-5, Jun. 1 - Flying P. 8-2, Urbanus - Jun. 2 13-5, Almere - Asp. 5-8, Almere - Asp. 3-9, Pup. 1 - Bears 4-12, Pup. 2 - Seagulls 3- 6. Softbal: Alcm. V. 3 - Dames 1 2-3, Dames 1 - Cromtigers 7-3, Koedijk - Dames 2 5-2, Dames 3 - Koedijk 2 7-15, O.G. - Pupillen 7-6, Peanuts 2 - Herons 2 28-21, Herons 3 - Peanuts 3 18-20, Odiz - Herons 1 6-8, Cromtigers - Heren 1 11-11, Heren 2 - Beagles 28-3. HEILOO - In het kader van de steden band volgen op dit moment twee per sonen uit Swietochlowice een stage in Heiloo. Agatha Mraczek en Damian Schmidt zijn daarvoor werkzaam in hotel Golden Tulip aan de Kennemerstraatweg. De Stichting Stedenband had om een stageplaats gevraagd naar aanleiding van een ver zoek uit Swietochlowice. De directie van het hotel was zo welwillend aan het verzoek gevolg te geven en beiden in de gelegenheid te stellen zich in het horeca-vak te bekwamen. De beide sta giaires zijn inwonend in het hotel en hebben er daarnaast de beschikking over een ontspanningsruimte. Het is de bedoeling dat zij tot eind september in Heiloo verblijven. Zij zijn hier dan 3 maanden geweest en hopen met een (goed) getuigschrift van het hotel, in Swietochlowice sneller aan de slag te komen. Zoals bekend is de werkloos heid in Polen hoog en ervaring in het buitenland kan hen wellicht goed van pas komen. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen Spoorlijn, Zeeweg, Past. ban Muijenweg, Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink), De Omloop en Belieslaan. Dagelijks De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren. Ook gebruikte kleding. Muzien Dansschool, Het Veld 1. Tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21. Brengen tussen 8.30 en 16.00 uur naar de rolcontainers bij de hoofdin gang. Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container óp parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de parkeerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tenni spark aan Het Zevenhuizen. HEILOO - Vorige week dinsdag werd tussen 10.00 en 12.30 uur een controle gehouden op de Kennemerstraatweg. Belieslaan en de Kanaalweg. Tijdens deze controle werden elf bestuurders bekeurd voor de overschrijding van de ter- plaatse geldende maximum snel heid van 50 km/u. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 70 km/u. Tien bestuurders werden bekeurd omdat zij geen autogordel droegen. HEILOO - De zomer is voorbij, de herfst lijkt al begonnen. De bomen staan nog volop in blad, maar veel bla deren zien er al een beetje verdord uit. Het kan nog prettig warm zijn, maar ook regenen en waaien. Dat is septem ber, soms herinnerend aan de warme zomer, soms al helemaal in de ban van het vocht; de kilte en de wind van herfst en winter. Aan het eind van hun jaar lijkse cyclus produceren planten en bomen zaden, vruchten, noten. En die dienen weer als voedsel voor allerlei dieren. Zo ook het hout, als dat sterft wordt het afgebroken door zwammen, die vaak in de herfst 'bloeien' in de vorm van paddestoelen. Het Heilooër Bos, zoals het centrale deel van het Landgoed Nijenburg genoemd wordt, is beroemd om zijn paddestoelen. Dat heeft te maken met de leeftijd van de bomen, maar ook met het beleid van Natuurmonumenten om het hout dat vroeger zou worden 'opge ruimd', nu te laten liggen, zodat allerlei natuurlijke processen, waaronder de afbraak door zwammen, alle ruimte krijgen. Ook september is dus een uit stekende maand om het Heilooër Bos te bezoeken. De maandelijkse IVN-wandeling vindt nu plaats op zondagmorgen, 15 septem ber, wanneer er om 10.00 uur een IVN- gids klaarstaat bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg om u mee te nemen op een boeiende wandeling van ongeveer twee uur. Als het kort gele den geregend heeft, is het misschien geen slecht idee om laarzen of ander waterdicht schoeisel aan te trekken. Bovendien is er, vanwege de gebruike lijke grote belangstelling voor de pad destoelen een extra wandeling gepland op zaterdagmiddag 12 oktober, om 14.00 uur, waarna op zondag 20 okto ber, om 10.00 uur de volgende regulie re wandeling plaatsvindt - start bij de Kattenberg. Van volwassenen wordt een bijdrage van E 1,50 verwacht; voor kinderen is dat El,- (graag gepast!). Voor nadere inlichtingen kunt u bellen: 072-5325110 of 072-5350323.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10