Tevredenheid over werkbezoek Akersloot door Castricums college Jaar lang gratis knippen bij Marga's Haarmode Plusactiviteiten start nieuw seizoen Vocaal mannenkwintet La Notte in Limmen Uitreiking eerste MAKK- rapport in Castricum tapijten gordijnen karpetten enda Limmen Activiteiten Limmen UITKIJKPOST - 2 OKTOBER 2002 - PAGINA 10 Gevonden voorwerpen in Castricum Versstraat Toernooi volleybalvereniging Oranje Wit Kindervoorstelling De helpende handen bij Toonbeeld Rijksweg 127 Limmen 072 505 1602 <- dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend Meldingen brandweer Castricum Jongerencentrum Conquista Trimmen in de duinen met TC Bakkum CASTRICUM - Dinsdag 24 september bracht het Castricumse college van B&W een bezoek aan de kern Akersloot. De dag werd gestart met een wandeltocht. Vergezeld door een gezelschap 'prominente' Akersloters werden interessante plekjes in de kern bezocht en toegelicht. Allereerst werd gestopt bij de Katholieke kerk Jacobus de Meerdere. De pastor mevrouw Strak van Schijndel vertelde in de pas gereali seerde Mariakapel over de rol en func tie van de katholieke kerk in Akersloot. Via het nieuw aangelegde fietspad door de Klaashoorn en Kijfpolder kwam het gezelschap aan bij het recreatieveldje. De heer Beerepoot van de stichting Recreatie en Toerisme vertelde dat het veldje in de zomer maanden gebruikt wordt om te zonnen en te zwemmen en vanaf volgend sei zoen staat er een gloednieuw toiletge bouw. De stichting had er ook graag een horecagelegenheid gerealiseerd gezien, maar nu komt er alleen een snackbar. Even verderop langs hel fietspad was het woord aan de voorzitter van de Stichting tol Behoud van Natuurlijke en Cultuurhistorische Waarden in de Alkmaardermeer-omgeving. Terwijl iedereen kon uitkijken over het Alkmaardermeer liet hij zijn trots mer ken over al het mooie groen in de gemeente. Ook de handbal- en voetbalvelden werden bezocht. De voorzitters van beide verenigingen hadden veel te ver tellen en te melden. Zo moet het B- veld bij de handbal nodig worden geas falteerd en is het A-veld bij de voetbal onbespeelbaar, omdat de wortels van het gras niet naar beneden willen groei en. Daarnaast zakken de voetbalvelden 2 centimeter per jaar vanwege de zach te veengrond. Zowel de handbal als de voetbal leunen sterk op hun vrijwilli gers en helaas is het moeilijk om vol doende helpende handen te vinden. Vooral de kaderfuncties zijp lastig! in te vullen. Van de overige discussiepunten die aan de orde kwamen is goede nota geno men. Waar nodig worden die terugge koppeld naar de ambtelijke organisatie om er later op te kunnen terugkomen en de inwoners alsnog te informeren. De burgemeester concludeerde dat een initiatief voor een werkbezoek aan de kernen in een behoefte voorziet. „Ik zie het als een begin. Wellicht kunnen op te richten dorpsraden in de kernen dit ook oppakken. Dat is voor ons een structurele manier om direct in contact te staan met de inwoners, dus om te weten wat er bij hen leeft. Bovendien is dat een manier om de eigenheid van elke kern in onze gemeente te respec teren," besloot de burgemeester. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN CASTRICUM - Dc politic Noord Holland Noord, afd. Castricum geeft dc volgende voorwerpen op als verloren en gevonden: Verloren: kentekenplaat, gsm Nokia 3310 zilverkleurig met op achterkant tijgertje, zwarte portemonnee pasjes geld sleutel, krukstok bruin, trouwring Dick 13-6, groen beige portemonnee inh. o.a. treinkaart, gouden platte scha kel halsketting (888, van smal naar breed, 30 cm - 50 euro beloning). Gevonden: horloge met grof schakel bandje en vierkant klokje, beige jon gensjack One By One, zwart met paar se boodschappentas, fijn gouden scha kelarmbandje, zilverkleurig armbandje met één bedel, sleutel met blauw plastic bandje. Verloren in Limmen: zwarte rugzak Eastpack met wit shirt en blauwe broek. Na een tochtje door de nieuwbouwwijk arriveerde zij bij het speelschip aan de Delving. Mevrouw Blokker van de stichting Leefbaar en Veilig Akersloot gaf aan dat er in Akersloot al vijf speel plekken voor kinderen zijn gereali seerd en met groot succes. Het speel schip is toch wel de populairste: kinde ren uit het hele dorp komen er speciaal voor naar de Delving. Vervolgens werd de Hervormde Kerk bezocht. Zowel de Culturele Stichting Akersloot als Vereniging Oud Akersloot deden hier hun woordje. De Culturele Stichting heeft regelmatig kamerconcerten georganiseerd in de kerk, waaronder een concert van Jaap van Zweden. Helaas is het vandaag de dag niet meer mogelijk om deze con certen te organiseren, omdat er geen geld meer voor is. Met schijnwerpers gericht op de kerk en een likje witte verf zou dat volgens de spreker geen probleem moeten zijn. Daarnaast sprak hij de wens uit om voor het bouwen van huizen archeologisch onderzoek te doen. Via het oude gemeentehuis en de druk ke Geesterweg werd even stilgestaan bij de Julianaweg. De heer Kaandorp van de Ondernemersvereniging Akersloot vertelde dat er bij de Julianaweg en Dorpsstraat vaak onvei lige verkeerssituaties ontstaan doordat het erg smal en onoverzichtelijk is. Volgens hem kan een deel van het pro bleem worden opgelost door van beide wegen eenrichtingsverkeer te maken. Als laatste kwam iedereen aan bij de Storey Club. Deze jongerenclub is het afgelopen jaar (letterlijk) opnieuw her rezen en wordt door de jeugd zelf hele maal verbouwd en ingericht. De ope ning is gepland in het weekend van 25 en 26 oktober en er zal nog heel hard gewerkt moeten worden om dat te red den. Voor het avondprogramma waren alle inwoners van de kern uitgenodigd. Ruim 150 van hen kwamen die avond naar Sportcentrum De Lelie. De wet houders waren samen met leden van het managementteam degenen die praktische zaken toelichtten. Later op de avond werden de belangrijkste gespreksonderwerpen plenair behan deld. Voor genoemde verkeersproblemen zoals doorgaand vrachtverkeer, A9- sluipverkeer en de dreigende verkeers druk door de aanleg van de Zandzoom op de gemeentegrens tussen Castricum en Heiloo - heeft de gemeente zeker oog. Het college liet wel weten dat zoveel mogelijk wordt gewaakt voor het nemen van ad hoc- beslissingen. Belangrijk actiepunt van de bestuurders is het opstellen van een integraal verkeers- en vervoersbeleid- plan, want 'door ad hoe maatregelen te nemen verschuif je vaak het probleem'. LIMMEN - Aan het einde van deze maand organiseert volleybalvereniging Oranje Wit al vele jaren haar Familie vrienden- en Stratentoernooi, wat beter bekend staat als het Versstraat- toernooi. Op zondag 27 oktober is het weer zover en zullen er rond de 21 teams de strijd weer aangaan om de mooie wisselbokaal in hun bezit te krijgen. Vorig jaar was het team van Albert Heijn het sterkst en zij zullen zeker deze bokaal gaan verdedigen. Om 12.00 uur starten de eerste wed strijden en rond de klok van 17.30 uur zal bekend worden gemaakt wie er met de bokaal naar huis gaat. Voor opgave van een team, en meer informatie over dit toernooi, kunt u contact opnemen met John Scheepmaker tel: 072 - 5054430. Dames 1 Zaterdag 5 oktober speelt dames 1 van Oranje Wit een wedstrijd tegen TeVoKo (Texel) in sporthal de Enterij. Het team is vorig jaar kampioen gewor den in de eerste klasse en komt dit sei zoen uit in de promotieklasse. Vorige week was de eerste wedstrijd tegen WSOV D2, uit Den Helder, en deze werd met 3-2 gewonnen. Handhaving in deze klasse is de inzet van de dames dit seizoen, dus wat support kan zeker geen kwaad. De wedstrijd begint om 13.00 uur. aldus wethouder Voulon. Wat het gevoelige gebrekkige openbaar ver voer betreft liet de burgemeester weten dat de gemeente daar weinig tot geen invloed op heeft. De provincie onder handelt daarover met de OV-aanbie- ders. Wel wees ze nog op de mogelijk heid tot het inschakelen van de ÖV- taxi, een vervoersvoorziening die welis waar duurder is dan het reizen per OV- bus, maar goedkoper dan een taxi. Voor 65-plussers geldt het 'strippenkaartta rief'. Verder waren er vragen over de invoe ring van de bijdrage voor het ophalen van grof vuil (5 euro). Het zou het ont staan van zwerfvuil in de hand werken. Wethouder van Gosliga legde uit dat de 5 euro-maatregel voortkwam uit het feit dat de kernen gelijkgeschakeld zijn. De Akersloters zijn er daardoor per saldo niet op achteruit gegaan, want het belastingniveau in de nieuwe gemeente is lager dan dat in de voormalige gemeente Akersloot. „Het voorkomen van het ontstaan van zwerfvuil is een zaak van ons allen", benadrukte hij. Enige sociale controle is daarom gewenst. Tot slot kwam de wens voor het uit breiden van de diensten van het gemeenteloket aan de orde. Wethouder Veldt meldde dat momenteel wordt onderzocht hoe andere, vergelijkbare gemeenten na de fusie decentraal dien sten aanbieden. Zo snel mogelijk na het afronden van dit onderzoek zal een voorstel worden gepresenteerd, voor zien van een prijskaartje. Het is dan aan de gemeenteraad om daarover een besluit te nemen. CASTRICUM - Op 16 oktober speelt het clownsduo Poco en Wiem bij Toonbeeld in Castricum twee keer de kindervoorstelling De Helpende Handen. Iedereen gelooft dat Sint niklaas meer dan genoeg Zwarte Pieten om zich heen heeft om al het inpakwerk ruim voor 5 december klaar te hebben. Maar niets is minder waar; alle Pieten zijn hard nodig en niet een kan er gemist worden...! Het is decem ber en al bijna donker als de beroemde Inpakpiet zich ziek meldt bij de Receptiepiet. Direct wordt er groot alarm geslagen en de S.O.S. piet meldt zich hij gend bij Sint niklaasWe zitten omhoog, emenemenentie,... wat moeten we doen?!Sintniklaas krabbelt in zijn baard, wrijft wat in zijn ogen en pakt de gouden gids: "....Hulppieten, dat is wat we nodig hebben,..eens even kijken onder 'Hulp'... mmm..nee, dat is te duur... mja ...ontwik kelingshulp...nee, ah hier 'DE HELPENDE HANDEN; POCO EN WIEM, OP ALLE MARKTEN THUIS. BEL GERUST..." Dit is de aanzet tot een prachtige 'Sintniklaasvoorstelling' van het clownsduo POCO EN WIEM; De helpende handen zetten hun tanden in het inpakwerk, vervangen cum laude de Snoepgoedpiet en mogen zelfs het Grote Boek van Sintniklaas verzor gen...ja ja, ze helpen zo goed dat de Sint voor het eerst van zijn lange leven heel erg blij is weer terug te mogen gaan naar Spanje Aanvang 14.00 en 16.00 uur. De toe gang bedraagt E 2,50 en kaarten zijn verkrijgbaar bij Toonbeeld, 0251- 65901 iL Muziekhandel Borstlap en boekhandel The Readshop. Marga 's Haarmode deelt ook dit jaar een jaar lang gratis knippen uit. LIMMEN - Ook dit jaar konden de klanten van Marga's Haarmode een jaar gratis knippen winnen. Vorig jaar werd deze actie een groot succes, toen konden de klanten een ansichtkaart (die ze bij hun bezoek aan de kapsalon meekregen) opsturen van hun vakan tieadres. Dit jaar ontvingen de klanten een muntje. Deze munt moesten de NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN CASTRICUM - Na een succesvolle Open Dag gaan er weer vele cursussen van start in de eerste week van oktober bij de Plusactiviteiten Bonhoeffer- college Castricum. Voor de Computercursussen kan men zich nog opgeven voor Computer gebruik (oriëntatie), Excel, Word, Website maken en Computertypen (zowel een cursus van 20 weken die u afsluit met een landelijk erkend diplo ma als een korte cursus voor volwasse nen om de toetsenbordvaardigheid te vergroten). Bij Digitale Beeldbewerking leert u omgaan met Photoshop om uw foto's op de PC te bewerken. In de cursussen Videofilmen 12 en 3 leert u hoe u een vakantiefilm, een familiefilm of een korte speelfilm aantrekkelijk in elkaar kunt zetten. Het ruime creatieve aanbod biedt nog enkele plaatsen bij Bloemschikken, Dozen en mappen, Kalligraferen, Kaarten maken, Tekenen, Schilderen met acrylverf of olieverf, Mandala teke nen en Kleien. Voor \yie educatieve cursussen zoekt gaan de nieuwe cursussen Archeologie, Geologie en landschappen, Mozart en Kunstgeschiedenis (Van de Prehistorie tot Romeinse tijd) van start naast Klassieke oudheid, Schrijven en Filosofie. Speciaal is de cursus Italiaanse Steden, die de hoogtepunten op gebied van kunst en cultuur de revue laat passeren. De cursussen ter ontspanning of verbe tering van uw gezondheid zijn Acupres- suur, Chinese Geneeskunst, Kruiden en Gezondheid, Ontspanningsmassage, Tai-Chi, Voedingsleer en Meditatie. U kunt zich ook verdiepen in de cur sussen Conflicten voorkomen. Effect training (een methode van Thomas Gordon- beter omgaan met jezelf en _„T 0££ anderen-:, imaginatie, Spirituele ont wikkeling en Tarot. Op sportief gebied starten Bodyshape, Zelfverdediging voor vrouwen, Tennis, Snowboarden, Skiën en diverse Fitnesstrainingen. U kunt uw talenkennis uitbreiden met cursussen Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Grieks, Portugees, Pools, Hebreeuws, Nederlands voor andersta ligen. Informatie: Het uitgebreide Programmaboekje Plusactiviteiten 2002-2003 ligt in de Openbare bibliotheken en boekhan dels in de regio. Of u kijkt op onze web site www.plusactiviteiten.nl. U kunt zich ook inschrijven op het kan toor in het Bonhoefercollege, Pieter Kieftstraat 20 in Castricum van maan dag t/m vrijdag van 09:30 tot 16:30 uur, tel: 0251-659119. CASTRICUM - Op donderdag 12.45 uur werd een oliespoor verwijdert in de Torenstraat. Een automobilist heeft waarschijnlijk het carterdeksel van zijn/haar autoverloren door in de Torenstraat te hard over een drempel te rijden. Hierdoor is de olie uit de auto gelopen en ontstond er een oliespoor over de Torenstraat en Ruiterweg. Omdat het op de rotonde glad werd is de brandweer gevraagd het wegdek te reinigen. Met behulp van zand en absorptiekorrels heeft de brandweer getracht de gladheid te bestrijden. Zaterdagmorgen om 03.45 uur ont stond een autobrand bij de jeugdher berg. Door voorbijgangers werd in de nacht van zaterdag op zondag met 112 gebeld omdat er een auto in brand stond op de parkeerplaats bij Jeugdherberg Koningsbosch. De dienstdoende piketgroep rukte hier op uit met een tankautospuit. Al snel bleek dat de brandende auto in een rij tje stond geparkeerd en dat er meerde re auto's gevaar op liepen. Met deze informatie en gezien de redelijk lange rijtijd werd besloten om nog een tank autospuit te laten uitrukken. Bij aan komst stonden reeds drie auto's in brand. Met twee stalen hogedruk en met behulp van een poederblusser was de brand snel geblust. De eigenaren van de auto's bleven met een flinke schadepost zitten. De politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak van de brand. Problemen door stroomuitval Zaterdagmorgen werd een groot deel van Castricum geconfronteerd met een stroomstoring. Hierdoor stopten de lif ten in De Santmark en de Offenbachflat. Bij beide flats is de brandweer ter plaatse geweest om mensen uit de lift te bevrijden. Tevens werd assistentie verleend aan de Adm. de Ruyterlaan waar door de stroomsto ring de kelderpcmpen waren uitgeval len. Omdat de stroomvoorziening rond 12.00 uur weer hersteld was behoefden de spuitgasten niet verder in actie te komen. LIMMEN - Op zondag 6 oktober zal in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Zuidkerkenlaan te Limmen een bijzon der concert plaatsvinden van het vocaal mannenkwintet La Notte. De organisatie ligt in handen van de Stichting Culturele Raad Limmen in samenwerking met de Nederlands Hervormde Kerk en is het eerste con cert van een serie van vier op de zon dagmiddag. La Notte werd in 1989 opgericht als mannenkwartet. In de beginperiode putte het ensemble uit vroeg Romantisch repertoire, zoals Schubert en Mendelssohn. Aan dit repertoire, waarin de maan en de nacht frequent figureren, ontleende het kwar tet ook zijn naam. Gaande weg ging La Notte zich ook richten op muziek uit de Renaissance. In 1996 werd het ensem ble uitgebreid met een counter-tenor. In deze samenstelling concerteerde het vocaal mannenkwintet La Notte op het Oude Muziek Festival te Antwerpen, het festival in Hoorn en het Festival voor Oude Muziek in Utrecht en werk te mee aan concertseries en bijzondere gelegenheden van zeer uiteenlopende aard. Ook het repertoire is in de loop der jaren steeds gevarieerder gewor den. De leden van La Notte zijn toege wijde zangers die, naast hun dagelijkse bezigheden, al jarenlang actief zijn in de kamerkoorwereld en hun sporen Gemeentehuis Limmen Expositie in de publieke ruimtes van het gemeentehuis van Joke Trim. Tot en met 6 november op werkdagen van 08.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Johwin Slaapcomfort Expositie olieverfschilderijen en kleu renetsen van Tineke Kramer. Tot eind december te zien gedurende de ope ningstijden van Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg 127 te Limmen. hebben verdiend in diverse ensembles. Op 6 oktober staan liederen van o.a. Orlando di Lasso, Henry Purcell, Felix Mendelssohn, Franz Schubert, Antonin Dvorak en de Comedian Harmonists op het programma. De aanvang is 15.30 uur, tot 16.30 uur. U kunt voor deze 4 concerten een passe-partout kopen voor E 15. Losse kaarten per concert kosten E 5. klanten bij een volgend bezoek inleve ren. Hierbij maakten ze een kans op een jaar lang gratis knippen. Tevens was er een korting op 't kleuren. Ook op deze actie kwamen veel positieve reacties binnen, en kort geleden werd mevrouw v.d. Gracht als winnares uit geloot. De gelukkige prijswinnares mag zich een jaar lang gratis laten knippen. LIMMEN - Programma voor het week end van en 4,5 en 6 oktober: Kinderen: 4 tot en met 12 jaar. Op zaterdag 5 oktober trekken ze bij de kinderwerkgroep alles uit de kast. Wat je ook maar kan verzinnen, je kunt het op die ochtend gaan maken. Heb je zelf leuk knutselmateriaal en wil je dat ook gebruiken, neem het mee. De ocht end begint om 10.30 uur tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners: 12 tot en met 15 jaar. Zaterdagavond 5 oktober is er voor de tieners weer eens een lekkere filmavond. Je kunt gegarandeerd zijn van één van de nieuwste films met echt bioscoopgeluid! Ga lekker onderuit gezakt genieten, vergezeld van een lekker drankje of een zakje chips. De film begint even over zeveneh en de tienerruimte sluit om elf uur. De entree is gratis. Zondagmiddag 6 oktober is Conquista voor iedereen geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Gratis entree. Jongeren: vanaf 16 jaar Vrijdag 4 en zaterdagavond 5 oktober is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, weer geopend van 20:30 tot 01:00 uur. Ga van het week end bij Conquista langs en maak er, samen met je vrienden, een gezellige avond van. De barmedewerkers zijn er weer helemaal klaar voor. Behalve uit eraard de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etcetera. De entree is gratis. CASTRICUM - Op het gemeentehuis van Castricum werd donderdag 3 okto ber het eerste MAK K-rapport uitge reikt. Wethouder Voulon reikte het rap port uit aan de heer Zijlstra, eigenaar van het gelijknamige tweewielerbedrijf uit Castricum. MAKK-Rapport Het geven van energie- en milieuadvies is de taak van de adviseur in het MAKK, het Milieu Advies Kleinzakelijke Klanten. Het MAKK is een milieuproject van de Stichting Collusie, in samenwerking met gemeenten en het NUON. Zoals de naam al aangeeft, zijn de adviezen gericht op kleine en middelgrote ondernemingen, veelal in de detailhan del en horeca. In navolging van steden als Amsterdam, Utrecht, Rotterdam, Alkmaar en omliggende gemeenten is het project een maand geleden ook in de gemeente Castricum van start gegaan. De eerste milieuadviezen zijn reeds gegeven. De milieuadviezen van het MAKK brengen een bezoek aan verschillende bedrijven. De adressen van deze bedrij ven worden aangeleverd door iedere gemeente. Tijdens het bedrijfsbezoek houden de adviseurs een inventarisatie die zich richt op energie- en waterbe sparing, afvalpreventie, schoonmaak- en desinfectiemiddelen, vergroening vna het assortiment, branchespecifi'eke milieuzorgmaatregelen, subsidierege lingen, fiscale maatregelen en financie ring. Naar aanleiding van de resultaten van het bedrijfsbezoek wordt een rapport opgesteld met adviezen. Dit rapport is bestemd voor de ondernemer. Natuurlijk bepaalt de ondernemer zelf welke adviezen hij opvolgt. De ervaring leert dat alleen al door het nemen van eenvoudige, kosteloze maatregelen het energiegebruik met tien procent daalt. Belangrijke voordelen kunnen ook worden behaald op bijvoorbeeld afval verwerking. Na zes maanden wordt opnieuw het betreffende bedrijf bezocht en wordt bekeken in hoeverre de ondernemer de adviezen heeft opgevolgd. Bedrijven in Castricum 18 Bedrijven, variërend van groenteza ken tot horecaondernemingen, zijn reeds bezocht door de milieuadviseurs van het MAKK. Daaruit volgenden 16 rapporten. In totaal worden er in 2002/2003 zo'n 100 bedrijfsbezoeken afgelegd. Akersloot en Limmen zijn al deelnemer in het MAKK-project sinds de start in 2001. BAKKUM - Vanaf zaterdag 5 oktober trekt om 9.00 uur weer een enthousias te groep trimmers vanuit het clubhuis van Tennisclub Bakkum aan de Vinkebaan onder leiding van looptrain- ster Hannie Knol de duinen in voor een conditietraining van ruim een uur. De conditietraining duurt tot eind maart 2003 en staat onder leiding van Hannie Knol. Zij is een ervaren gedi plomeerd looptrainster, die de deelne mers een programma voorschotelt, waarbij rekening wordt gehouden met hun persoonlijke niveau. Aan de training kunnen zowel mannen als vrouwen meedoen. Leeftijd is niet belangrijk. Volgens Knol gaat het erom dat iedereen fit en in goede conditie de winter doorkomt. Wie geen lid is van TC Bakkum, maar het wel leuk vindt om samen met vriend of vriendin aan deze conditie training mee te doen, is ook van harte welkom. De kosten bedragen a 40 voor de hele trainingsperiode. Aanmelden kan via het intekenformu lier dat in het clubhuis hangt of rechtst reeks bij Hannie Knol, tel: 072-657486. Beeldentuin galerie Akermare Wisselende exposities.de Uiterdijk 2 te Akersloot. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen. olieverf en etsen. Elke zondag geopend tussen 13.00 én 17.00 uur. Rijksweg 176 Limmen. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden daagse kunst. Heden is dat de expositie van Trudy Keijzer en Hennv Mazurel. expositie over water, zand en zee. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo. Limmen. de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel. 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Linimen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek. Van Ostadelaan 248. Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot. tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang). Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag. 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedicnst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren. Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord). Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72. Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie. Postbus 9331, Alkmaar. tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees. Oranjezon 3, 1906 VC Limmen. tel. 5051670'. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen. tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503. spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur. donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad. Ypesteinerlaan 19. Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Diensl: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844. geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844. geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10