Jeugdsportdag bij Double Stars Heiloo 50 Jaar lief en leed Gouden bruiloft voor Dook en Rie Nanne Toptalent winnaar van skeelerronde van Heiloo HULÖë Gein nder Week P L I T I E lip UITKIJKPOST - 2 OKTOBER 2002 - PAGINA 8 ECHTPAAR Nipte overwinning voor Meervogelsdames Dojo 't Loo HSY Limmen nieuws Uitslagen baarsvissen HSV Limmen Klaverjassen in 't Oosthonk Bridgeclub Limmen SV Vredeburg Uitslagen Damclub Heilooër Bridgeclub Rookvrij bridgen Bridgeclub Sans Atout Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO BERICHTEN Spectaculair snowboarden van Amwo Wolfs mm Hopman ERA Makelaars te zien bij de TV Makelaar Cursussen NIYON mn AKERSLOOT - Dames senioren 1 West Side - Dimtronic Meervogels 13- 14. Door de huwelijksreis van Helma Duyvestijn en de blessure van Marjolein Zoon begon Meervogels gehavend aan de 4-puntenwedstrijd tegen het Amsterdamse Westside. Door enige verdedigingsfouten nam de tegenstander een 3-1 voorsprong. Meervogels kwam terug tot 4-3 waarna Westside meer geluk had met het afronden van kansen 6-3. Nu was het Meervogels dat met snelle breaks een 6-5 ruststand afdwong. Na rust hielden de teams elkaar in evenwicht. In de eindfase verrichtte keepster Laura Groenveld enkele uit stekende reddingen en mede daardoor pakte Meervogels beide punten in deze spannende wedstrijd. De heren maakten tevergeefs de reis naar Kudelstaart. Beide scheidsrechters kwamen niet opdagen. Dit duel wordt over 14 dagen gespeeld. HEILOO - Afgelopen zaterdagavond werd de eerste kompetitieronde van de West Friese Judo Kompetitie weer gehouden. Het team van de combinatie Balance/Dojo 't Loo moest naar Bever wijk naar de dojo van Frank Philipoom. De eerste wedstrijd moesten zij aantre den tegen het team van Hensbroek, dit team is vorig seizoen gedegradeerd uit de tweede klasse. Renato Turelli won met een fraaie Tai-Otoshi, Martijn Dirkson had geen tegenstander en kreeg de 10 punten kado. Niels Dirkson won met een ippon en ook Pim Schuit wist zijn partij te winnen. Noman Kortwijk en Matthijs van Vliet wonnen ook hun partijen. Gerben van de Berg kreeg de punten kado omdat hij geen tegenstander had, en Hugo van Steeg scoorde met een fraaie worp een ippon. Bernd Winkelbeiner was niet opge wassen tegen zijn tegenstander en ver loor helaas met een Tai Otoshi. De zwaarste partij had Niels Boerman na een partij die bijna 5 minuten duurde wist hij zijn tegenstander na de grond te brengen en te winnen met een ippon. De einduitslag was 18 match- punten en 90 judopunten voor de com binatie en 2 matchpunten en 10 judop unten voor het team van Hensbrock. De tweede wedstrijd was tegen het team van Itaikan. Als eerste moest Renato Turelli aantreden, hij won vrij simpelmet een ippon. Hierna was de beurt aan Martijn Dirkson ook hij won vrij gemakkelijk, zijn broer Niels kreeg de punten gratis omdat hij geen tegen stander had. Pim Schuit won na een fraaie partij met ippon en Noman Kortwijk won met Hari Goshi. Matthijs van Vliet won met ippon en ook Gerben van de Berg wist vrij makkelijk te winnen. Vervolgens kregen Hugo van Steeg, Bernd Winkelbeiner en Niles Boerman de punten kado omdat zij geen tegenstander hadden. De einduitslag van deze wedstrijd was 20 matchpunten en 100 judopunten voor de combinatie van coach Sebastiaan Gerber tegen 0 matchpun ten en 0 judopunten voor Itaikan. Op zondag werd in Anna Paulowna bij judovereniging de Uitkomst het Ontwikkelingstoernooi voör A pupillen gehouden. Voor Dojo 't Loo deden mee Milan de Moor, MennoTol en Jasper Henselmans. Milan de Moor deed voor de eerste keer mee aan een toernooi en verloor dan ook zijn eerste wedstrijd met een ippon. Zijn tweede wedstrijd ging een stuk beter en hij won met een Koka van zijn tegenstander. De derde en vierde wedstrijd verloor hij helaas en was uitgeschakeld voor de prijzen. Menno Tol verloor zijn eerste partij met een klein verschil zijn tweede partij wist hij te winnen met een Yuko. De derde en vierde partij verloor hij helaas, vooral de manier waarop hij zijn vierde partij verloor was jammer. Na de officiële speeltijd had zijn tegen stander en hij geen punt gescoord, dan gaat de 'golden score' in werking en helaas verloor hij hierdoor zijn partij. De verrassing van de dag was Jasper Henselmans, Jasper won al zijn partijen met een Ippon en werd door dit fraaie resultaat eerste. LIMMEN - Zondag 6 oktober wordt de laatste ronde van de Limmerpoldercup gevist. Viswater is de Markervaart in de haven nabij De Woude, alwaar om 8.00 uur de plaatsloting zal zijn. Voor het individueel klassement zijn nog zeker zes vissers in de race, waarbij Theo van Ewijk, Co Duinmeijer en Rien Faasse uit Castricum, Peter van der Heijdt uit Limmen, en voor Akersloot Marcel Acquoy de beste kansen maken. Het verenigingsklassement gaat tussen Castricum en Akersloot, waarbij Castricum een licht voordeel heeft. De wedstrijd duurt 2,5 uur, hengelkeuze is vrij en het klassement wordt bepaald door zowel voor gewicht als aantal pun ten toe te kennen. Deelnemers namens de HSV Limmen dienen zich voor vrij dag 4 oktober 20.00 uur op te geven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 of 06-13540803. Op zondag 13 oktober is de prijsuitrei king van de Limmerpoldercup die zal worden voorafgegaan door een snert- wedstrijd aan het Stet te Limmen. Deze wedstrijd is alleen toegankelijk voor de deelnemers aan de Limmerpoldercup, en deelnemers dienen zich wederom tot vrijdag 20.00 uur op te geven bij bovengenoemd adres. De wedstrijd wordt gevist op aantal, 1 vis=l punt, de duur is 1,5 uur en vindt plaats van 9.00 tot 10.30. Om 8.30 uur is de plaatslo ting. Er wordt alleen om een individu eel klassement gevist. Hengelkeuze is vrij. MVP's van afgelopen jaar: Dirk Leeuwenberg, Kasper Förch, Anne Veen (v.l.n.r) en Wisse De ijl en. HEILOO - Het honk- en softbal- seizoen loopt vrijwel ten einde. Rond einde seizoen organiseert Double Stars Heiloo haar jaarlijks evenement ten bate van de jongste jeugd: de jeugd sportdag.Tijdens deze activiteit kunnen de jeugdleden - van peanuts tot en met de aspiranten - onderling hun krachten meten op de verschillende onderdelen die op het Double Stars complex wor den afgelegd. Ze zullen daarbij door seniorleden en ouders van jeugdleden langs alle onderdelen worden gevoerd. Zo moet men honklopen, ver slaan, hoge ballen vangen en natuurlijk trachten de bal met een zo hoog mogelijk snelheid te gooien. Allemaal onderdelen die van belang zijn bij het beoefenen van de honk- en softbal- sport. MVP 2002 Tevens wordt tijdens dit evenement, dat 's middags plaats vindt, vanuit elk team de MVP 2002 (Most Valuable Player) worden gekozen. Door de coaches en begeleiders wordt daartoe een teamlid uitgekozen dat het afgelopen seizoen niet alleen goede prestaties op het veld wist neer te zetten, maar bijvoorbeeld ook rond of buiten de velden als bijzonder waarde vol werd beschouwd. De MVP's voor de junioren en senioren teams worden tijdens de algemene ledenvergadering in december verkozen. Mixed toernooi Naast de jeugdsportdag op zaterdag 5 oktober, vindt voor de oudere spelers en speelsters de afsluiting van het seizoen plaats in het weekend daarop. Op zondag 13 oktober vindt dan het afsluitend mixed toernooi plaats. Voor mee rinformatie over Double Stars Heiloo: Gert Paul van der Horst (072-5337614) of Mark Groothuis (072- 5336265). LIMMEN - Inmiddels heeft HSV Limmen twee baarswedstrijden achter de rug. De eerste werd gevist achter Karwei in Heiloo op 1 september. Uitslag: l.Tinus Veldt 19 stuks, 2. Nico Krom 15 stuks, 3. Kees Levering, Piet van de Heijdt 14 stuks. Een week later had Limmen de organi satie in handen van de selectiewedstrijd voor de Nederlandse Kampioen schappen baarsvissen. Van de 35 deel nemers waren er 9 Limmers bij. Beste hierbij was wederom Tinus Veldt, die met 15 baarzen een vijfde plaats behaalde. Hiermee plaatste hij zich voor het NK, welke op 5 oktober wordt gevist in de wateren van Edam. Op 15 september werd de tweede wed strijd van de competitie gevist. Hiervan werd 1 uur in de Dogsloot en 1,5 uur in de Ziendervaart te Uitgeest gevist. De Dogsloot leverde fantastische vangsten op. Door 15 man werd in een uur tijd 376 baarzen gevangen. Het laatste 1,5 uur leverde slechts 55 stuks op. Ook hier weer Tinus Veldt op de hoogste trede van het erepodium met 55 baar zen, 2. Rob Jak 47 stuks, 3. Co Bakker 39 stuks. Zondag 29 september staat de volgende wedstrijd op het programma. Het vertrek vanaf garage Schilder is deze maal om 7.30 uur. Opgave voor de wedstrijd is niet nodig. Deelname is o 2,50. HEILOO - Klaverjasclub Plan Oost houdt voor de tweede keer een klaver- jasavond en wel op vrijdag 11 oktober. Om 19.45 uur wordt u verwacht in 't Oosthonk, Oostkanter 14. De entree is voor leden E 1.36, en niet-leden E 1,82 (inclusief eerste consumptie gratis en mooie prijsjes). U kunt zich hiervoor opgeven bij Gerard Bes, tel. 072- 5338430, tot en met donderdag 10 okto ber. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 25 sept 2002 als volgt gespeeld: A-Lijn: 1 .Alderlieste-de Groot 56,25, 2.Min-Valkering 54.46, 3.Bartels- Strauss 53.57, B-Lijn: l.Morcus 59.82, 2.Schoonakker 52.68, 3.Klous- v.Straaten 51.79, C-Lijn: l.Valkering- v.Charldorp 64.29, 2.Groenhof-Mooij 58.48, 3.Brinkhorst-Tuinstra 50.89, D- Lijn: 1 .Boom-Verhoeven 65.63, 2.Nierop-Groot 62.50, 3.Wieffering- Zonneveld 59.38, E-Lijn: l.v.Wonderen 66.51, 2.Beentjes- te Buck 62.95, 3.de Graaf-v.Lith 56.93. LIMMEN - Schaakvereniging Vredeburg speelde vrijdag 27 septem ber ronde 2 van de interne competitie. Vol trots zat de jeugdige T. Witkamp tegenover het oudste lid H. de Hoog en combineerde mooi naar een gewonnen stand. Thijs voerde stralend de matzet uit en kon de felicitatie in ontvangst nemen. K. Kramer kwam niet in zijn spel tegen J. Admiraal en zag ontluis terd hoe zijn koningsvleugel in een ruïne veranderde. Dame-verlies beëindigde de korte partij. E. Stolp zette G. Hafkamp danig onder druk en leek naar een zekere overwinning te schuiven, Hafkamp vocht voor tegenkansen en wist naar remise te ontsnappen toen Stolp een dodelijk torenoffer miste en daarmee de winst uit handen gaf. R. Termes bleef lang overeind tegen de sluwe J. Levering maar bezweek voor een vergiftigde pion, wat Levering een volle toren en de partij opleverde. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal-K. Kramer 1-0, R. vd Storm-M. Kos 1-0, E. Stolp-G. Hafkamp remise, R. Rommel- P. vd Heijdt 1-0, J. Levering-R. Termes 1-0, A. Kaandorp-J. Limmen 0-1, K. Keijzer-N. Pepping 1-0, M. van Rees-J. de Graaf 0-1, B. Kerkhof-K. Aafjes 0-1, E. Mooij-G. Pouw 0-1, C. Pepping-B. Blekemolen remise, S. Sofan-P. Zwart 0-1, H. de Hoog-T. Witkamp 0-1Groep B. Mike Krom-Christian Korving 1-0, Irene Klaver-Nutte van Belzen 0-1, Wouter Mijnsbergen-Djurre Bismeyer 1-0 HEILOO - De Damclub Heiloo heeft de afgelopen periode als volgt gespeeld: C. v. Lieshout - P. Heyne 2-0, A. Valkering - W. Solleveld 2-0, F. Schouten - M. Houtenbos 0-2, M. Houtenbos - P Heyne 1-1, J. Kraakman - A. Valkering 1-1, F. Schouten - M. Out 0-2, F. Schouten - A. Valkering 2-0, W. Solleveld - C. v. Lieshout 0-2, M. Houtenbos - J. Kraakman 1-1, M. Out - W. Solleveld 2-0. J. Kraakman - P. Heyne 1-1, C. v. Lieshout - F. Schouten 1-1, A. Valkering - M. Houtenbos 2-0. HEILOO - De Heilooër Bridgeclub heeft op dinsdag 24 september als volgt gespeeld: A-lijn: Olgers - Breeman 68.20, Grootjen - Hurkmans 59.00. B- lijn: Geerling - Mertens 54.90, fam. Ëlsman 49.30. Donderdag 26 september: A-lijn: Plas - Wijnbeek 55.40, Huting - Arnold 55.00. B-lijn: Berkman - v.d. Vlies 62.90, fam. van Os 57.90. C-lijn: fam. Romar 59.90, Bennink - v.d. Vlies 56.80. D-Iijn: Olgers - Schram 70.80, fam. van Dijk 65.30. HEILOO - Bridgeclub Fumez pas bestaat 5 jaar. In die vijf jaar is de bridgeclub geworden tot een club waar gezelligheid wordt gecombineerd met bridge onder goede leiding. Er wordt gebridged in 4 lijnen (A tot en met D lijn) met het nieuwe uitrekensysteem Bridgemate, dat er voor zorgt dat bin nen 10 minuten de uitslag bekend is. Zij bridgen in het Trefpunt, in een sfeervol le ruimte en het hele gebouw is rook vrij. Er zijn momenteel bij de club nog enkele plaatsen vrij. Bent u geïnteres seerd in een lidmaatschap neem dan contact op met Gini Rosier, tel. 072- 5093585. Er wordt gebridged op don derdagavond om 19.30 uur. HEILOO - De uitslagen van de maan dag 30 september gespeelde wedstrij den bij bridgeclub Sans Atout zijn: A- lijn: 1. Helvoort-van Kleef 64,6, 2. Tuinstra-Kuyt 62,1. B-lijn: 1. Boelhouwer-de Ruyter de Wildt 59,2. 2/2. H. en G. Schipper 58,3. C-lijn: 1. Kuiper-Zijp 61,3, 2. van Toornburg-de Vries 56,7. Bijlsma-Roelofs 60,0, 2. Booijmans-Fagel 58,8. E-lijn: 1. v. Toornburg-de Vries 57,1, 2. Vriend- Ophem/Roozen-de Vries 55,0. F-lijn: 1. Phhff-de Waard 59,7,2. Nijman-Theune 59,0. HEILOO - De damesbridgeclub Sans Atout heeft op 25 september als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Dolmans - ruinstra 63,33.2. Bakker - de Waal 58,75. B-lijn: 1. Hoogland - Mulder 69,17, 2. Cornelissen - Schreiber 65,83. C-lijn: 1. Nieuweboer - Fransen 58,75,2.Tonino - Motta 58,75. D-lijn: 1. Maas - v.d. Hulst 60,00,2. Velzeboer - v. Loon 57,50. Lees het elke week in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken HEILOO - Wie Het Zevenhuizen in rijdt ziet het al gauw: hier woont een gouden bruiloftspaar. Een prachtig ver sierde tuin en mooi uithangbord melden dat het feest is. Op 9 oktober 1952 stapten Dook(nu 80) en Rie (78) in het huwelijksbootje, Ze hopen op 9 oktober aanstaande met veel familie, kinderen, kleinkinderen en vrienden hun gouden bruiloft te vieren. Uitgeester kermis Rie Nanne laat trots de mooie huwelijkskaart zien. Opvallend is de eerste zin: ,De tijd vliegt voorbij'. Zo hebben de Nannes hun huwelijksjaren ook ervaren. Ze weten nog als de dag van gisteren hoe het allemaal gegaan is en Dook Nanne vertelt vol enthousi asme en met een haarscherp geheugen over hun eerste ontmoeting. Dook: „Ik heb Rie ontmoet op de Uitgeester ker mis, waar zij vandaan komt. Ik was 27 jaar en dan ga je hier en daar te dansen. Aan het einde van de avond moest ik haar naar huis brengen. Maar ze woonde op Klein Dorregeest en dat is toch wel een eind weg. Toen ik haar thuisgebracht had moest ik nog terug naar Heiloo over rottige wegen. Ik dacht maar steeds: wanneer krijgen we nou eens een bordje Limmen? Ik kon niet meteen weer met haar afspreken, want ze ging op vakantie met een vriendin. Daarna hebben we wel weer een afspraak gemaakt en ik dacht: hoe zag ze er ook alweer uit? Ik herkende haar meteen weer en vanaf dat moment is het aangebleven." Dansen en uit rijden In die tijd betekende uitgaan veel dans gelegenheden bezoeken. Wie denkt dat ze daar heerlijk met z'n tweetjes op af gingen heeft het mis. Nee, galant als Dook was, nam hij ook nog zijn schoon moeder mee. Zijn schoonvader kon niet dansen en het feit dat hij zijn schoonmoeder menig gezellig avondje bezorgde bracht hem natuurlijk in een goed blaadje. „Ze was wel erg dik en ik weet nog dat ik dacht: nou, daar krijg ik een hele hijs aan! Maar het was altijd erg gezellig met z'n drieën. Ook nam ik mijn schoonouders mee uit rijden. Ik had in die tijd een autootje en dan gin gen we bijvoorbeeld naar Scheveningen. Zoals dat was in die tijd nam mijn schoonmoeder altijd van alles mee, appeltjes en zo. Al gauw zei den we allebei dat dat niet meer hoefde, want ze waren tenslotte onze gasten, wij trakteerden." Het gouden bruidspaar Dook en Rie Nanne voor het hulde-bord; zelf getimmerd door de kinderen, (foto: UKP) Een eigen huis Wie het huis en de tuin van Rie en Dook Nanne bekijkt ziet al gauw dat hier heel wat werk verzet wordt. Alles is keurig aan kant en ziet er zeer ver zorgd uit. „Ik hou heel erg van tuinieren, dat is altijd al zo geweest. We wonen hier al 50 jaar, meteen na ons trouwen en naast ons wonen, ook al 50 jaar, Dook's zus en haar man. Ook zij houdt van tuinieren en het levert dus wel eens wat onderlinge strijd", grapt Rie. Na 3 jaar verkering besloten Rie en Dook te trouwen. Dook, in die tijd timmerman en in opleiding voor aan nemer, bouwde zelf hun huis aan Het Zevenhuizen. Dook vertelt: „In die tijd zag je veel dat jonggetrouwden inwoonden. Maar dat was niks voor mij. Mijn moeder kwam op het idee om samen met mijn zus Doortje een stuk grond te kopen en zelf wat te bouwen. Ik informeerde en hoorde dat veel grond in Heiloo fl.5,00 per vierkante meter kostte. Dat was veel te duur, dat was voor piloten. Aan Het Zeven huizen was het wel betaalbaar. Mijn zwager en nu buurman dus zei dat ik wel anderhalf keef de breedte van het huis moest kopen, wat mij eerst ver baasde want je moest er toch alleen met de fiets langs kunnen? Gelukkig heb ik naar hem geluisterd. In april '52 startte de bouw en in okto ber kon Dook zijn Rie na de bruiloft over zijn zelfgebouwde drempel dra gen. Elke dag een snoepie bij oma Rie kijkt nog met plezier op de trouwdag terug: „We zijn in Uitgeest getrouwd, in het gemeentehuis en daar na in de kerk. In Café Vredeburg was het feest. We waren met een hele club, want ik kom uit een gezin met 10 kinderen en Dook van 16 kinderen. Er was er een bij die erg goed kon voor dragen, dus dat was geweldig!" Ze hebben drie kinderen gekregen, twee zoons en een dochter. En ook nog 9 kleinkinderen die allen graag bij opa en oma komen. „De oudste is 22 en de jongste is 6 jaar. Die kleine komt elke dag een snoepie halen bij oma." Dook en Rie stralen als ze over de kleinkinderen vertellen. Als de gezondheid het toelaat, en goed ter been zijn ze nog, gaan Dook en Rie er nog jaren tegenaan met z'n tweetjes Genietend van hun (klein)kinderen hobbies: biljarten, tuinieren, fietsen kruiswoordpuzzelen. „En niet te ver geten winkelen", vult Dook snel aan. „want daar is ze gek op!" %M •Noord-HcrilandNoord 112 0900- 88 44 HEILOO - Nadat vorig jaar de tweede editie van de ronde in verband met regen afgelast moest worden, was er dit jaar niets te klagen. Wijkvereniging Ypestein kon op het nabijgelegen industrieterrein Oude Werf een perfect skeeler parcours uitzetten en in alle leeftijden manches laten starten. Dat je nooit te jong bent om te begin nen bleek uit de categorie tot en met 6 jaar. Alle deelnemertjes vielen in de prijzen, in de eerste plaats natuurlijk omdat ze hun rondje netjes uitreden maar ook omdat er maar drie dappere meisjes waren in deze categorie. Na dit openingsnummer werd er veel meer strijd geleverd. In alle leeftijds- categoriën reden het 'sterke' en 'zwakke' geslacht bij elkaar. Dat dit volkomen terecht was bleek in race 2,3 en 4, waarin iedere keer de meiden de eerste plaats opeisten. De 7- en 8-jari- gen reden 2 rondes, de 9- en 10-jarigen reden 3 rondes en de 11- en 12-jarigen 4 rondes. De laatste categorie was de 13+ groep. In een moordend temo en met superieure techniek liet Kai Bloetjes het peloton achter zich. De wedstrijd leider die op de fiets voor de deelne mers uitreed moest al in de derde ronde deze topper voor laten gaan omdat hij simpelweg niet bij te benen was! Verder werd er hard geknokt om de tweede en derde plaats in een pelo ton dat lang dicht bij elkaar wist te blijven. Een snel peloton dat deson danks door Kai Bloetjes op een volle ronde (van de vijf) achterstand werd gereden. Een interview leverde de informatie op dat deze bink pas 12 jaar is maar al hoge ogen gooit op WK schaatsen vijfde) en WK skeeleren. De Organisatie van de tweede Skeelerronde van Heiloo vond het een eer om deze Jochem Uitdehaghe in de dop te mogen uitroepen tot winnaar. De winnaars waren: Tot 6 jaar: 1 Sjaantje Nanne, 2 Dagmar Meyer, 3 Lysanne de Wijs 7 8 Jaar: 1 Roos Vendel, 2 Tino de Vries, 3 Stefan Vogel 9 10 Jaar: 1 en 2 De gezusters Malou en Evika v. Wieringen, 3 Thijs Vlaar 11 en 12 Jaar: 1 Lieke Vlaar, 2 Indy Klamer, 3 Leonie Admiraal 13 en ouder: 1 KAI BLOETJES, 2 Arthur de Bakker, 3 Ton Stam Amwo Wolfs in actie EGMONDEN - Amwo Wolfs, uitko mend voor het Hammer Holland team en trainend bij II Primo te Bergen heeft op spectaculaire wijze de finalewed strijd gewonnen van de Creijf-cup in het Snowdome in Den Haag. De Creijf- cup is een serie wedstrijden op de indoor-sneeuwbanen, waarbij gesla- lomd wordt en gesprongen op de 'Big Jump'. Amwo won overtuigend met name door zijn '900'; een sprong met 2 1/2 draai om de lengte-as, die in Nederland nog niet eerder door een junior is gesprongen. Verder maakte hij mooie '720's. Ook Julian Heffelaar uit Alkmaar en Barry den Nijs uit Heiloo presteerden uitstekend. Julian werd tweede in de juniorenklasse en Barry zesde bij de senioren. Roos Vendel wilde eerst niet meedoen, maar eindigde nu als eerste van de tweede manche, (foto: MSP) Tussen donderdag 26 en vrijdag 27 sep- Een aanhangwagen geladen met witlof tember werd in een woning aan de Kerkelaan ingebroken. Nadat eerste geprobeerd werd de achterdeur open te breken werd hierna een achterraam opengebroken. De woning werd door zocht. Uit de woonkamer werd een donkerbruine zng. regulatoklok ont vreemd. Ook werd een oud model foto camera ontvreemd. HEILOO - Dit voorjaar werd Hopman ERA Makelaars Heiloo benaderd door de programmamakers van RTL4 om mee te doen aan het programma de TV Makelaar. Via internet waren de mensen van RTL4 op zoek gegaan naar een geschikt makelaarskantoor. Op www.hopman.nu vonden zij de profes sionaliteit en eigentijdse uitstraling die ze zochten. De makelaars werden gevraagd om 3 woningen in de regio te taxeren. Een unieke kans om eens te laten zien hoe een makelaar werkt. De panden waren zo gevonden, de eigenaren waren enthousiast, ook zij wilden hun 'thuis' wel op tv. Drie pan den werden geselecteerd: een luxe appartement in de Egelshoek, een karakteristiek huis aan de Kennemerstraatweg en een sfeervol huis in Akersloot. De voorbereidingen werden gemaakt en in juni vonden de opnames plaats. Drie uur lang werd er in elk huis gefilmd, geïnterviewd en vooral hard gewerkt. Een bekende Nederlander word je niet zomaar! Nu nog hopen dat het voor de kijkers van het programma een leuk onderdeel is geworden. In ieder geval was het voor Hopman ERA Makelaars een uitdag ing waaraan ze met veel plezier hebben gewerkt. De drie verschillende taxaties zullen in de loop van het seizoen worden uitge zonden, te beginnen aanstaande dins dag 8 oktober met het huis aan de Kennemerstraatweg. Mocht u zelf een taxatierapport nodig hebben of wilt u een gratis waarde bepaling van uw huis bel dan met Hopman ERA Makelaars tel 072- 5334095, of loop even binnen op de Kennemerstraatweg 330. gekoppeld aan epn tractor viel in de bocht van de Kanaalweg met het Rosendaal op zijn kant. Dit kwam omdat de chauffeur van de tractor boven op zijn rem moest staan om een aanrijding met een personenauto komende uit tegenovergestelde rich ting te voorkomen. De chauffeur van de personenauto reed door. De aan hangwagen werd door een takelwagen overeind getakeld. HEILOO - Het Nivon Heiloo organi seert het komende seizoen weer een aantal cursussen, te weten: Aquarel en Schilderen/Tekenen: De cursussen Aquarelleren vinden plaats op de maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Deze cursussen worden begeleid door Marianne Eugster. De cursussen Schilderen/ Tekenen (ge mengde technieken) vinden op dins dag-of donderdagmorgen van 9.30 tot 11,30 uur plaats en staan onder leiding van Saskia Sengers. Deze activiteiten kunt u volgen in het Open Huis te Heiloo-12 lessen van 2 uur, 1 keer in de veertien dagen- en starten eind septem ber, begin oktober. De cursuskosten bedragen exclusief materiaal E 63.65. Nivonleden krijgen korting. Voor bovenstaande cursussen zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Zonnekindpoppen: Op maandagavond 30 september start de cursus Zonnekindpoppen onder lei ding van docente Trudy Bolleman. Deze cursus vindt plaats in het Open Huis, (boven het winkelcentrum 't Loo) van 20.00 tot 22.00 uur, 10 lessen, een maal in de veertien dagen. U maakt in deze cursus 4 poppen van natuurlijke materialen, voor het wiegekind, voor de peuter, kleuter en het schoolkind. Van een lappopje tot aan een ledema- tenpop. Vooj alle materialen wordt gezorgd, zodat u direct aan de slag kunt gaan. Er zijn voor deze cursus nog enkele plaatsen beschikbaar. Kosten cursus exclusief.materiaal: E 52.35, Nivon leden krijgen reductie. Het materialen- pakket kost E 31.80. U kunt zich voor alle cursussen opge ven bij Reina Mulder, tel.072 5333127, Astrid Oudhoff, tel.072 5336259 of Lineke Muller, tel.072 5334576.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8