Castricumse jongeren lonken naar woningen in Noord-Kennemerland Brandweernieuws Rembrandt exposeert Mondriaan Showgroep Dance Flash zoekt versterking Activiteiten de Hoep in de herfstvakantie n en Ake I 111 UITKIJKPOST - 9 OKTOBER 2002 - PAGINA 12 Muziekfestival in jeugd herberg Koningsbosch Jongerencentrum Conquista 55 Jaar KVG Limmen Najaarsconcert Excelsior Limmen 1 Uitreiking Koninklijke Onderscheiding Schminken Kerkenveiling Limmen Plusactiviteiten Bonhoeffercollege 5053009. WOW bij Jazz Session Club Vredeburg CASTRICUM - Startende woningzoe kenden in de gemeente Castricum pre fereren een huurwoning in Noord- Kennemerland boven een huurwoning in de regio IJmond. Woningen en woonomgeving-betitelen zij 'aantrek kelijker en groener', het wonen zou er veiliger zijn en er zijn meer uitgaansge legenheden. Dat bleek vorige week maandagavond tijdens een bijeen komst met een representatieve groep woningzoekers in de gemeente. Het aantal beschikbare huurwoningen in die regio is echter aanzienlijk kleiner, wat de wachttijd voor een huurwoning zou vergroten. Dat laatste was juist weer iets wat hen op dit moment behoorlijk irriteert. Onder leiding van Liesbeth Ottes van het Amersfoortse onderzoeksbureau voor huisvestingszaken. Laagland Advies, ventileerden veertien jongeren in de leeftijdscategorie van 22 tot 29 jaar hun wensen over een toekomstige sociale huurwoning. Het bureau was door de gemeente Castricum gevraagd om de keuze voor de toekomstige aan sluiting bij een volkshuisvestingsregio voor te bereiden. De bijeenkomst met starters is een onderdeel van dat onder zoek. Momenteel is de voormalige gemeente Castricum (huidige kernen Castricum en Bakkum) ingedeeld in de regio IJmond (Heemskerk. Beverwijk, Uitgeest, Velsen, IJmuiden); Akersloot en Limmen vallen in de regio Noord- Kennemerland (Heiloo. Alkmaar. Bergen. Heerhugowaard, Graft-de Rijp, Schermer, Langedijk). Het is de bedoeling dat de nieuwe gemeente in zijn geheel zich per 1'januari 2004 zal aansluiten bij een van de regio's. De aanwezige 'starters' maken deel uit van de groep van circa drieduizend woningzoekenden in de gemeente (of: in de kernen Castricum en Bakkum). Van die drieduizend zoekenden vinden er, jaarlijks 60 een huurwoning in Castricum, 100 personen kunnen elders in de regio en huurwoning betrekken. De aanwezigen waren bijna zonder uit zondering nog thuiswonend en al meer dere jaren zoekend naar een woning. Het merendeel sprak een absolute LIMMEN - Voor het eerst dit weekend is er bij Conquista iets nieuws. Speciaal voor groep 8 van de basisschool is er op vrijdagavond 11 oktober een speciale discoavond. De avond is bedoeld alleen voor kinderen van groep 8. De disco- muziek wordt verzorgd door Stefan Dekker. De avond begint om 19.00 uur en eindigt om 21.30 uur. De entree is 2 euro. Hier krijg je vier consumptiebon nen voor. Hier kun je iets voor krijgen: een frissie, een snaaiertje, of een chip pie. Kom gezellig met de jongens en meiden van je klas naar deze speciale avond. Programma voor het weekend van 11,12 en 13 oktober: en Kinderen 4 t/m 12 jaar Op zaterdag 12 oktober kunnen jullie aan de gang met Krimpi Dinki. Wat is dat, zal je je misschien afvragen. Krimpi Dinki is een techniek waarmee je onder andere sieraden kunt maken. Je maakt eeri tekening in het groot, daarna zet je het in de oven en als het klaar is, is het gekrompen tot de grootte van bijvoor beeld een leuk hangertje voor aan een ketting. De ochtend duurt van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners 12 t/m 15 jaar Zaterdagavond 12 oktober is Conquista nog helemaal in de sfeer van vrijdagavond en gaan ze door met het discogebeuren. Kom je ook lekker swingen? Of kom je samen met je vrienden van de muziek genieten? De deur is open vanaf 19.00 uur en sluit om 23.00 uur De entree is gratis. Zondagmiddag 13 oktober is Conquista voor iedereen geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Gratis entree. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 11 en zaterdagavond 12 okto ber is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, weer geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Ga van het week end bij Conquista langs en maak er, samen met je vrienden, een gezellige avond van. De barmedewerkers zijn er weer helemaal klaar voor. LIMMEN - Op woensdag 16 oktober bestaat het KVG 55 jaar. Ter gelegen heid van dit heugelijke feit, wordt er om 17.00 uur een woord- en commu niedienst gehouden in de Corneliuskerk. Na de dienst bent u uit genodigd om naar de Burgerij te gaan, om daar het feest voort te zetten. Deze avond is alleen toegankelijk voor leden van het KVG. voorkeur uit voor een woning in de hui dige gemeente. Argumenten daarvoor waren: een mooie, groene woonomge ving, veilig, goede OV-verbindingen, vrijwel geen sociale probleemwijken. Huurwoningen in de regio Noord- Kennemerland bieden naar hun idee een acceptabel alternatief, in tegenstel ling tot de regio IJmond, die een onge zellig, onveilig, en wat verpauperd imago heeft bij de aanwezige jongeren. Echter, de wachttijden drukken een belangrijk stempel op hun wensenlijst- je. Wachttijden worden vooral veroor zaakt door het feit dat schaars goed moet worden verdeeld. Mogelijk kan een ander toewijzigingssysteem de wachttijd iets bekorten. Beide regio's staan aan de vooravond van de invoe ring van een ander toewijzingsmodel. Of dat voor alle betrokkenen een huur woning sneller in zicht brengt, moet echter in de praktijk nog blijken. Aan het eind van de avond sprak wet houder Van Gosliga de aanwezigen toe. Hij liet weten dat de gemeente de sug gestie ter harte neemt. Hij benadrukte dat aansluiting bij de regio Noord- Kennemerland in veel praktische gevallen juist een langere wachttijd met zich mee zou brengen. De beschikbaar heid van woningen voor starters in Noord-Kennemerland is 1:11, tegen over een verhouding van 1:5 in de IJmond. Bovendien is de verwachting dat woningzoekenden in Noord- Kennemerland een grotere interesse hebben in een woning in Castricum dan de woningzoekenden in de regio IJmond. De kans op een woning in de eigen gemeente zou dan nog kleiner worden. Die aanvullende informatie deed vier van de aanwezigen besluiten hun voorkeur uit te spreken voor de regio IJmond. De bijeenkomst met de starters vormde een onderdeel van het onderzoek door Laagland Advies. Het bureau zal zich in haar advies verder laten leiden door onder andere tellingen en statistieken. Naar verwachting zal de gemeenteraad zich voor het eind van dit jaar uit spreekt over een keuze. Uiteindelijk moet de Provincie Noord-Holland daar dan nog mee instemmen. LIMMEN - Zoals al vele jaren de tra ditie is, geeft Muziekvereniging Excelsior in het begin van het najaar een concert. Op zaterdagavond 12 oktober zal er bij het Najaarsconcert van Excelsior, naast een uitvoering van het Harmonieorkest, deze keer ook geluisterd kunnen worden naar enkele ensembles, uitgevoerd door verschillen de secties van blaasinstrumenten. De leeftijden binnen deze duo's, trio's en kwartetten variëren net als de moeilijk heidsgraad van de muziekstukken. Tenslotte speelt het Harmonieorkest onder leiding van Raymond Munnecom een nieuwe gevarieerd pro gramma. In dit concertprogramma is de Slagwerkgroep afwezig, door de voor bereidingen van het Jubileumconcert op 2 november in de Burgerij. Verdere details daarover zullen volgen. Aanvang: 20.00 uur, de zaal gaat open om 19.30 uur. De toegang is gratis. Gemeentehuis Limmen Expositie in de publieke ruimtes van het gemeentehuis van schilderijen van Joke Trim. Tot en met 6 november op werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Johwin Slaapcomfort Expositie olieverfschilderijen en kleu renetsen van Tineke Kramer. Tot eind december te zien gedurende de ope ningstijden van Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg 127 te Limmen. Beeldentuin galerie Akermare Wisselende exposities, de Uiterdijk 2 te Akersloot. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen, olieverf en etsen. Elke zondag geopend tussen 13.00 en 17.00 uur, Rijksweg 176 Limmen. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden daagse kunst. Heden is dat de expositie van^Trudy Keijzer en Henny Mazurel, expositie over water, zand en zee. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Serre Nella van Os Kunst in de serre en beeldentuin; elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur te bezichtigen aan de Westerweg 39 te Limmen. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN CASTRICUM - Loze meldingen voor de brandweer van Castricum waren er woensdagochtend bij Antonius, zater dagochtend bij de Vomar en zaterdag nacht bij Duin Bosch. Het aantal loze meldingen neemt de laatste weken sterk toe. Dit wordt veroorzaakt door verslapping van de aandacht bij de aan gesloten bedrijven. De spuitgasten blij ven alert al blijft een frustrerende bezigheid om te bijna elke keer te moe ten vernemen dat onzorgvuldigheid en gemakzucht de oorzaak zijn van het aanspreken van rookmelders. Donderdagavond was er wel brand op Duin Bosch. Dit keer werd de brand weer rechtstreeks via 112 gealarmeerd en niet via de brandmeldinstallatie. Een bewoner van het ziekenhuis had zijn kledingkast in brand gestoken. Omdat het een gesloten afdeling van het zie kenhuis betrof werd door de Verpleging groot alarm geslagen alvorens met het blussen te beginnen. De brandweer rukte met drie voertuigen en circa 25 personeelsleden uit. Bij aankomst had de verpleging het vuur gelukkig al onder controle. De brandweer kon weer terug naar de kazerne maar stelt nog wel een onderzoek in naar het falen van de brandmeldinstallatie. De jaarlijkse kaderdag ten behoeve van de korpsen binnen de regionale brandweer Noord Kennemerland is afgelopen zaterdag gehouden in Castricum. Omdat het korps Castricum vorig jaar is toegetreden tot de regio Noord-Kennemerland en zich daarmee op een lijn zetten met Limmen en Akersloot was het korps Castricum gebombardeerd tot gastheer en organi sator. In samenwerking met de afdeling opleiding en oefening werd een leer- AKERSLOOT - Op de Rembrandt- school in Akersloot was september de maand van het Mondriaanproject. In alle groepen werken de leerlingen aan kunstwerken, geïnspireerd door de kunstenaar Mondriaan. De eindresulta ten waren afgelopen donderdag te bewonderen. Op de druk bezochte ten toonstelling leidden de trotse makers de enthousiaste bezoekers rond. miH Net echt, deze plakwerken van Mondriaan... egio zaam, educatief programma in elkaar gezet. Deze stond in het teken van radioactiviteit in het bijzonder de toe gepaste straling binnen de nucleaire geneeskunde en het vervoer van radio actief materiaal van en naar de zieken huizen vanuil Petten. De heer van der Zee van het MCA en mevrouw Roelofsen van de firma Mallinekrodt die verantwoordelijk is voor al het ver voer van radioactief materiaal voor de toegepaste geneeskunde verzorgde een presentatie. Hoewel het uiterste van de spuitgasten werd gevraagd om deze ingewikkelde en ogenschijnlijke ongrijpbare materie te doorgronden was er sprake van een geslaagde opzet. Door de gestelde vra gen kon veel onbegrip en scepsis wor den weggenomen bij de spuitgasten. Ook is gebleken dat de aanpak van calamiteiten met radioactief materiaal kan worden verbeterd. Vooral op het gebied van de communicatie. De verbe- terpunten worden opgepakt door de afdeling opleiding en oefeningen van de regionale brandweer. Het middag programma bestond uit een educatieve rondleiding in het duingebied verzorgd door boswachter Jan Zijlstra en een informele bijeenkomst in de kazerne. Hier konden de collega's uit de regio het rijdend materieel en de kazerne van Castricum bewonderen. Ook motor spuit 'Otto' kreeg nog veel aandacht omdat deze net werd opgeladen voor een tripje naar Bergen. Het oude spuit je werd ingezet om het afscheid van een brandweer collega uit Bergen luister bij zetten. De spuitgasten uit Limmen, Akersloot, Heiloo, Bergen, Schoorl, Egmond, Alkmaar, Heerhugowaard, Langedijk en de Schermer kunnen terug zien op een leerzame dag. CASTRICUM - De heer C. Zonneveld is bij Koninklijk Besluit van 28 augus tus benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. De onderscheiding werd uitgereikt door burgemeester Emmens-Knol van Castricum op vrij dag 4 oktober, tijdens de afscheidsre ceptie van de heer Zonneveld die voet balvereniging rksv Vitesse '22 hem aan bood. De uitreiking van de Koninklijke Onderscheiding vond plaats in de kan tine De Treffer van de voetbalvereni ging op het complex De Puikman. De heer Zonneveld zet zich al sinds 1952 in voor Vitesse '22 Sinds 1987 is hij zeven dagen in de week werkzaam op het sportcomplex. Hij is ongeveer 28 a 30 uur per week bezig met onderhouds werkzaamheden, het beheer van mate rialen en de kwaliteit, het keuren van de .velden. Ook is hij bij trainingen altijd aanwezig voor de afgifte en inna me van ballen en andere trainingsmate rialen. Daarnaast was de heer Zonneveld van 1974 tot 1996 boven dien bestuurslid gebouwen en terrein. In deze functie was hij ook bestuurlijk verantwoordelijk voor de algehele toe stand van de gebouwen en terreinen op het sportcomplex. De heer Zonneveld is door zijn langdu rige vrijwilligersactiviteiten het gezicht van de vereniging geworden zonder zelf ooit gevoetbald te hebben. Zijn vrijwilligerswerk zal na zijn vertrek worden overgenomen door leden uit twee commissies. CASTRICUM - Dance Flash is de spl internieuwe dansgroep in Castricum en omgeving. Toch is er geen gebrek aan ervaring, want de danseressen hebben jarenlange danservaring opgebouwd met showballet Sparkle. Toen zij te horen kregen dat Sparkle opgeheven zou worden, vonden de meeste van hen dit erg jammer. Omdat zij niet alleen wilden doorgaan met dansen maar ook wilden blijven optreden, ontstond het plan om samen een showgroep op te starten. Zo viel de gezellige groep niet uit elkaar. Met twee swingende optredens is Dance Flash spetterend van start gegaan. Maar om aan de vraag naar optredens te kunnen blijven voldoen, en omdat de showgroep zich steeds optimaal wil presenteren, is het wense lijk dat de dansgroep op korte termijn wordt uitgebreid met ervaren dansers en danseressen. Het repertoire laat een grote variatie zien. De verschillende dansstijlen wis selen tussen country western, rock and roll, tropisch, hip-hop, en er komen steeds meer 'videoclipdansen' bij. Kom je uit de omgeving Castricum- Afkmaar, ben je minstens 16 jaar, kun je goed dansen en heb je geen last van plankenkoorts? Doe dan mee met de audities die gehouden worden op vrij dag 25 oktober, van 20.00 tot 22.00 uur in het Bonhoeffercollege te Castricum. Dance Flash traint wekelijks op vrij dagavond. Het je danservaring of inte resse, neem dan contact op met Susanne, tel. 0641286007 (na 18.00 uur). CASTRICUM - Bladeren vallen, de dagen worden' korter en vaak regent het, kortom het is herfst. In de herfstva kantie van 12 tot en met 20 oktober, is er in bezoekerscentrum de Hoep van alles te doen. In het centrum is een herfsttafel ingericht met paddestoelen, er zijn knutselpakketjes te koop en de boswachter houdt spreekuur en strand vonder Thijs Bakker verzorgt rondlei dingen. ingericht met Herfsttafel In de Hoep is een tafel paddestoelen en andere zaken die met de herfst te maken hebben. De padde stoelen zijn natuurlijk niet echt, het zijn replica's die niet van echt te onder scheiden zijn. Op 16 oktober is er weer een boswach terspreekuur. Dit keer staat het spreek uur geheel in het teken van de padde stoelen. Aan de speciaal ingerichte tafel kunt u de boswachter tussen 13.30 en 16.00 uur al uw vragen over paddestoe len stellen. Tijdens de vakantie is de expositie Strandvondsten te kijk nog te bekijken. Op zondag 20 oktober verzorgt strand vonder Thijs Bakker om 13.00 en 14.00 uur een rondleiding langs de uitgestal de strandvondsten. Aanmelden voor de rondleiding is gewenst want vol is vol. Kinderactiviteiten Speciaal voor de herfst zijn de buttons en de kleurplaten aangepast. Voor de knutselaar zijn er verschillende knut selpakketjes te koop en is er een speci aal Herfstpakket samengesteld. Naast dit alles zullen er ook Houtsculpturen worden tentoongesteld. Deze sculptu ren van paddestoelen en roofvogels zijn met een motorzaag, door houthak kers van de houthakkersroadshow, uit een boomstam gezaagd. Aanmelden en informatie via tel. 0800-7966288 of aan de balie van het bezoekerscentrum de Hoep, Johannisweg 2, te Castricum. Tijdens de herfstvakantie is de Hoep open van maandag tot en met zondag. De toegang is gratis. CASTRICUM - Florida's Grime in Castricum geeft een cursus kinderen schminken voor volwassenen. Er kun nen nog enkele personen meedoen. De eerste les start op maandagavond 21 oktober. Op woensdagavond 23 okto ber start de volgende cursus. Er zijn nog enkele plaatsen vrij op de works hop. Zwarte Pieten schminken op 29 oktober. Voor informatie: tel. 0251 - 656528. LIMMEN - Op vrijdag 1 november om 19.30 uur wordt een jeugd- en kerken veiling in de Burgerij te Limmen gehouden. Elk jaar tijdens het eerste weekend van november wordt de vei ling gehouden en ook nu zijn de voor bereidingen al weer in de volle gang. Bijna 60 mensen lopen een wijk om spullen op te halen voor de veiling. Wellicht zijn ze al bij u langs geweest. Mocht dit niet het geval zijn en wilt u toch iets geven, dan kan de organisatie tot maandag 14 oktober zorgen dat een en ander nog in de catalogus komt. Wanneer u even contact opneemt met de fam. Koppes, Kerkweg 48, tel. 072- 5051717 of fam. v. Diepen, Kerkweg 6, tel. 5051348 en fam. Baars, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 97, tel. 5052338 zorgen zij dat uw bijdrage op de juiste plaats terechtkomt. CASTRICUM - Op vrijdag 25 oktober is het zover; dan is er de eerste editie van het muziekfestival Swingen langs de duinrand in de grote zaal van jeugd herberg Koningsbosch in Bakkum. Op deze avond zullen verschillende Castricumse bands hun opwachting maken. Allemaal maken zij gebruik van blaasinstrumenten zoals de saxofoon, trombone of trompet. Mensen die het afgelopen jaar de Culturele Manifestatie hebben bezocht in Castricum, zullen een aantal namen zeker herkennen: allereerst zal de B.B.O.b. (Big Band Onbekend) wegens groot succes nog éénmaal in de origine le setting optreden. Verder zullen de Toonbeeld Blazers, Klezmerorkest Shmeychl, saxofoonkwartet Arundo Donax en blaaskapel De Windjammers deze avond laten zien wat zij muzikaal te bieden hebben. De entree is gratis, de zaal gaat om 19.30 uur open en om 20.00 uur barst het feest los. Tussen de bands door zal een dj de avond muzi kaal omlijsten. Iedereen is welkom. Wilt u meer weten over bovengenoem de bands? Kijk dan eens op www.iskra.demon.nl. CASTRICUM - Bij de Plusactiviteiten van het Bonhoeffercollege te Castricum kunt u nog aan de volgende cursussen deelnemen: Bloemenkindje maken: Extra works hop op maandag 21 oktober van 19.00 tot 22.00 uur. In deze workshop van 3 uur maakt u met behulp van de koud porselein tech niek een bloemenkindje of seizoenba by in de kleur van uw eigen keuze. Het kindje komt uit een potje en geeft een beetje het idee van Anne Geddes. De cursusprijs is inclusief alle materialen. Kosten 24 euro. Bloemenkinderen maken bij Plusactiviteiten. Video filmen 2: Het maken van een familiefilm: deze cursus start op maan dag 21 oktober. In twee lessen van drie uur leer je een familiefilm te maken die technisch en qua inhoud aantrekkelijk is om naar te kijken, zowel voor de maker als voor buitenstaanders. De aspecten waarin deze zowel theoretische als praktische cursus aandacht wordt besteed zijn o.a. apparatuur, filmtaal, camerastandpun ten, script en draaiplan, licht en monta ge. Ook is er gelegenheid tot liet bespreken van eigen apparatuur (in de eerste les). Kosten 27 euro. Video filmen 3 Het maken van een korte speelfilm: deze cursus start op maandag 11 november. In deze cursus leer je een videofilm te maken die technisch en qua inhoud aantrekkelijk is om naar te kijken, zowel voor de maker als voor buiten staanders. De aspecten waar in deze zowel theoretische als praktische cur sus aandacht wordt besteed zijn o.a. apparatuur, filmtaal, camerastandpun ten, script en draaiplan, licht en monta ge. Ook is er gelegenheid tot het bespreken van eigen apparatuur (in de eerste les). Kosten 27 euro. De docent is Piet van Eerden, voorzitter van de NOVA (Ned. Organisatie Van Videoamateurs) en jurylid voor vele filmclubs en festivals. Ontspanningsmassage voor vrouwen. Deze cursus van acht lessen van twee en een half uur start op donderdag 31 oktober. Kosten 90 euro. Ontspanningsmassage is erop gericht de spieren weer los te maken. Ons iichaam bouwt altijd weer spannin gen op door bijvoorbeeld vermoeid heid, stress, pijn of verkeerde werkhou ding. Tijdens deze cursus leer je in een ontspannen en veilige sfeer hoe je een goede massage kunt geven. Belangrijk daarbij i$ de aandacht waarmee je bezig bent. De les begint met verschillende ontspanningsoefeningen en daarna werken we aan het thema van de les. In elke les geef en krijg je een massage. Behandeld worden: hoofd, rug, nek en schouders, voeten, benen en armen. In de laatste les krijg en geef je een volle dige lichaamsmassage. Benodigdheden: laken, drie handdoeken, kussen, matje en gemakkelijke kleding. De cursus prijs is inclusief syllabus. Informatie en inschrijving 0251-659119 of: www.plusactiviteiten.nl. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 woensdag 10.00-12.00 en 14.00-17.30 vrijdag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275/ fax 5054503, spreekuur op dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. LIMMEN - Na de buitengewoon suc cesvolle opening van het sessieseizoen 2002-2003 met de Alkmaarse Bigband o.l.v. Jan Doedens, komt er nu weer iets geheel anders bij Jazz Session Club Vredeburg. De eerste thema-avond genaamd 'New Combo's Night'. brengt meteen al gastoptredens van twee totaal verschillende orkesten. Maar W.O.W., wat wordt het goed! W.O.W. staat voor Way Out West, een buitengewoon vreemd orkest, zowel qua bezetting als de soort muziek die ze spelen. De bezetting: 1 trompet, 4 saxen, 1 vibrafoon plus een ritmesectie is niet bepaald gewoontjes te noemen. Er zullen een veelvoud aan muziekstij len de revue passeren zoals blues, jazz, rock, funk en drumm'n'bass. Het zijn niet alleen eigenzinnige bewerkingen van composities van Jimi Hendrix en b.v. Erik Satie, maar ook eigen num mers van bandleider Milan Kracht en zijn broer Egon (de oprichter). Als iets tekenend is voor Way Out West, dan is het wel het vermogen om collectief te improviseren, waarbij de luisteraars telkens op het verkeerde been worden gezet. i Het tweede gastoptreden zal worden verzorgd door de combo Jazzterland uit Westerland. Dit vijfmans orkest speelt swingende jazz, waarbij zangeres Greetje Eriks geïnspireerd wordt door de Canadese zangeres Diana Krall. Greetje heeft al eerder solo (goed) op de sessie gezongen, maar nu komt ze met een orkest (ritmesectie sax/swing accordeon) dat anderhalf jaar gerepe teerd heeft en in april jl. haar eerste try- out had. Het wordt wat, deze sessie, en hoewel er twee gastoptredens gepland zijn, zal er tussentijds nog genoeg tijd zijn om te jammen tijdens de Jamsession.. Tijd: 16.00 tot 20.00 uur in cultureel centrum De Vredeburg te Limmen. De toegang blijft gratis, maar u kunt lid worden voor E 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer, tel/fax: 072-5053414, e-mail: timmer.limmen@worldonline.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 12