Natte dierendag op het Beestenboetje BoeuetftV» mmHmm WïMÏWï !1 I limtliï VOC-coryfeeën tijdens kinderboekenweek S Knaagdierencentrum Heiloo heropend mmêi Artemis Fowl 22,95 DEUTEKOM ierenbescherming GroenLinks vergadert 100 Jaar Hervormde V rou wenvereniging Grootouder/kleinkind activiteit in het Trefpunt mfetmtm mt.mm Artemis Fowl door Eoin Colfer Boek van de week: Man aangehouden na bedreiging en huisvredebreuk The Ragpicker's Dream door Mark Knopfler CD van de week: The Ragpicker's Dream Winkelhof i L00 S3 Tel 5335535 Zeer geslaagd kinderfeest bij de jarige Willibrorduskerk lifiliili Bach's Johannes-Passion in Willihrorduskoepel te Heiloo Bibliotheek Heiloo viert 40-jarig bestaan met Herman Pleij Opbrengst collecte Nierstichting Rommelmarkt Najaarsmarkt De Loet Agenda Sporthal Het Vennewater <£CEAfe UITKIJKPOST - 9 OKTOBER 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, *s nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel/5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuurop werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur op werkdagen van 13.30 tot 14.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3, 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrecht- weg 5, 1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratoriuni Tronibosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo co, Hcnny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. W. HARTONG HUISARTS, AFWEZIG 12 t/m 20 oktober De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. WÉ Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. ■I In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo; HEILOO - Op zaterdag 5 oktober werd dierendag gevierd op het Beestenboetje aan de Ter Coulsterlaan in Heiloo. Het werd een natte dieren dag, want de regen kwam letterlijk met bakken uit de hemel vallen. Toch lieten de meeste enthousiaste kinderen zich niet weerhouden en brachten goed beschermd tegen wind en regen een bezoekje aan de dieren, om ze eens extra te verwennen. Er werd hen ver teld over de verzorging van de huisdie ren en de kinderen konden met de konijnen en cavia's knuffelen. Daarnaast mocht een ritje op de pony worden gemaakt, was er een heuse imker aanwezig en werden diverse demonstraties gegeven. Ook kon er naar hartelust geknutseld worden en konden de kinderen zich laten schminckcn. Clown Robbedoes zorgde voor de komische noot en zette het Beestenboetje regelmatig op stelten. HEILOO - Op dinsdag 8 oktobei* ver gadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belangstellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bel len met Carla Coenders, tel. 072- 5320018 of Arend Plezier. 072-5321888 of e-mailen met heiloo@groenlinks.nl. HEILOO - Het is nog maar een kleine kring van (oudere)vrouwen, die op 22 oktober op bescheiden wijze in de Ter Coulstcrkerk een eeuwfeest gaat vie ren. Het is op dinsdagmiddag de gebruikelijke middag van samenkomen in de Ter Coulstcrkerk. En van 15.30 tot 16.30 uur wordt een lange pauze in het programma gemaakt om belangstellen den uit de gemeente de gelegenheid te geven om bestuur en leden geluk te wensen met dit bijzondere jubileum. ffimmSv- -,/■ s -"V Regenpakken en laarzen aan! Dierendag op het Beestenboetje verliep nat maar gezelligVelen kwamen toch de dieren een extra knuffel of iets lekkers brengen, (foto MSP) HEILOO - De bladeren vallen alweer van de bomen, het is overduidelijk herfst geworden. De herfstvakantie van de basisschool komt er al weer aan. Zoals li inmiddels van het Trefpunt gewend bent is er ook nu weer een leuke grootouder/kleinkind activiteit aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Onder begeleiding van docente Evi Velders wordt er op woensdag 16 oktober van 14.00 tot 16.00 uur gedanst, gezongen, gespeeld en geknut seld. Er wordt natuurlijk ook weer iets bij zonders gemaakt....Neemt u als u heeft uw knutselspullen mee bijv. schaar, lijm, plakband e.d. Opa's en oma's wor den uitgenodigd om langs te komen met hun kleinkind(eren) in de leeftijd van 4 tot 12 jaar. De activiteit kost 2,50 euro voor 1 vol wassene met kind, elk extra kind kost 1 euro. U hoeft zich niet van te voren aan te melden, u kunt gewoon 'binnen lopen. Voor informatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo tel. 072-5331297. <v K«-v- In Artemis Fowl, de Russische connectie, keren alle vertrouwde personages uit deel één terug. Ditmaal is de plaats van han deling Rusland en is de voornaamste opponent de Russische Maffia, die de vader van Artemis heeft ontvoerd. Op het moment dat Artemis en zijn bodyguard Butler zich gereed maken om naar he koude Noorden af te reizen, worden ze echter zelf ontvoerd, en wel door een oude bekende; clfBI kapitein Holly Short. De elfen willen dat crimineel meesterbrein Artemis Fowl hen bijstaat in hun strijd tegen de kobolds, die voor hun wapenarsenaal door een Modder- mens van batterijen worden voorzien. Artemis stemt in, op voorwaarde dat de elfen hem naar Rusland brengen. De Volk'skrant schreef in haar recensie over het boek: Het is een geweldig alter natief voor de wat oudere Potterfan met een enorme vaart geschreven. Of Colfer u ook weet te overtuigen met zijn harde, sprookjesachtige science-fiction wereld? de Russische connectie door Eoin Colfer voor 15,95 Beeronwg 67-69,1651 KL Heitoo WKtt* WnktJhof t Ldd, 072 5331483 UBRXS. Uw Complete Boekhandel o-malt: lnfo.doutokom@Hbiis.nl HEILOO - Vorige week mandag omst reeks 20.30 uur kreeg de politie een melding van een man aan de Bestevaerlaan dat hij zojuist was bedreigd door een man met een mes. De verdachte had bij de man aangebeld en gevraagd of er ene 'Willem' woonde. Toen de man ontkennend antwoordde ontstak de verdachte in woede en liep met een mes in zijn hand de hal van de woning binnen. De bewoner zag echter kans om hem met een ferme duw naar buiten te werken. Kort hierna kon de verdachte door de politie worden aan gehouden bij het station. Het gaat om een 26-jarige man uit Limmen. Hij was in het bezit van een groot mes. Hij was dronken en verzette zich met geweld tegen zijn aanhouding. In de politieau to schopte hij hard tegen het portier waardoor deze ontzet raakte. De man is voor verhoor ingesloten. Er wordt een nader onderzoek ingesteld waarbij wordt bekeken of de man ook andere woningen is binnengedrongen. Het derde soloalbum van de voormalig voorman van de populaire band Dire Straits ligt nu in de winkel. De Ragpicker's Dream is wereldwijd uitge bracht op 30 september. Een promotie- toer wordt in de lente van 2003 verwacht. Of Knopfler Nederland ook zal aandoen is nog niet bekend. Het eerste nummer van de dubbel-cd is getiteld Why Aye Man (6:11), Mark's cd-single 'Why Aye Man' werd twee weken daarvoor uitgebracht. The UK cd-single heeft twee bonus tracks: 'Small Potatoes' and 'So Far Away' (live in Shepherds Bush Empire, juli 2002). Er is tevens een 4-track maxi cd-single in Europa verkrijgbaar, waarop drie bonus tracks: 'Small Potatoes', 'So Far Away1 (live in Shepherds Bush Empire, juli 2002) en 'Speedway At Nazareth' (live in de Massey Hall, Toronto, mei 2001) te beluisteren zijn. Wat mag u verwachten van de complete dubbel-cd? De onmiskenbare 'Knopflersound', strie mende gitaarsolo's zoals alleen Mark Knopfler ten gehore kan brengen. De cd's bevatten lekkere achtergrondmuziek, rustig maar zonder ooit saai te worden. Alle songs zijn door Mark Knopfler zelf geschreven.The Ragpicker's Dream bevat een 'normale' cd en een speciale editie cd, waarop het al oudere Brothers in Arms, een van de succesnummers uit de tijd van Dire Straits. Het laatste nummer van de cd bevat een zogeheten 'enhanced video', af te spelen op de computer met daarop beeldmateriaal van de populaire zanger/ gitarist. door Mark Knopfler voor OO HEILOO - Het was afgelopen zater dagmiddag heel erg gezellig in en om de kerk. Op het plein draaide de draai molen zijn vrolijke rondjes en konden de kinderen zich uitleven op een springkussen. En in de kerk was er voor de kinderen van alles te doen: kaatsen- ballen, negerzoenen vangen, blikken gooien, hoepelen, kaarten knutselen, mister Bibber, sjoelen, boter/- kaas/eieren, een snoeprad, eigenlijk te veel om op te noemen. De kinderen konden zich laten schminken, ze kre gen popcorn, wat drinken en een ijsje. Een superverjaarspartijtje dus! En als klap op de vuurpijl kon iedereen mee doen aan een loterij met heel, heel veel kinderprijzen. Deze prijzen waren alle maal genereus beschikbaar gesteld door de middenstand van Heiloo. De hoofdprijzen waren twee horloges, een muzikale elektrische tandenborstel geschonken, een jeu des boules-spel en als extra grote prijs was er een flitsende aluminium step. Bij het bonenraden kon bovendien een mooie dolfijnen dekbedhoes gewonnen worden met een hoofdkussen. De winnaar zal in elk geval lekker geslapen hebben zaterdag nacht. Op de eerste dag van de Kinderboekenweek 2002 '<xvamen VOC-schipper Willem Klump en zijn konstabel Floris de Vosch naar de bibliotheek van Heiloo. Een uur lang hebben zij het publiek - van jong tot oud - vermaakt met vertellingen over het leven op een VOC-schip, afgewisseld met historische liedjes, cds Daar was laatst een meisje loos., (foto MSP) HEILOO - Afgelopen zaterdag werd het knaagdierencentrum Heiloo dan toch echt heropend. Gedurende vele jaren was de knaagdierenopvang bij Truus Schoehuijs en haar man aan de Fritz Conijnlaan te Alkmaar gevestigd. Duizenden dieren uit de wijde omge ving hebben daar een goed onderko men gevonden en vervolgens weer een nieuw tehuis gekregen. Deze opvang wordt voortgezet in het nieuwe Knaagdierencentrum van de Dierenbescherming Castricum/Heiloo aan De Loet 3 in Heiloo. In Nederland worden door particulie ren ruim 1 miljoen konijnen, cavia's, hamsters, ratten, muizen, gerbils, degoe's en chinchilla's gehouden. Jaarlijks worden ca. 15.000 van deze dieren weer van de hand gedaan. Vaak ging het om een impulsieve aankoop en realiseerde men zich niet de conse quenties van de aankoop zoals de dage lijkse verzorging, schoonmaken en die renartskosten. Daarnaast zijn er natuurlijk tal van andere redenen waarom mensen een dier niet langer kunnen houden. Probleem is dat in de gewone dierenasielen doorgaans alleen honden en katten worden opgenomen, waardoor konijnen en knaagdieren vaak eenvoudig op straat worden gezet. Daarom is 10 jaar geleden Truus Schoehuijs begonnen om deze, soms ernstig verwaarloosde dieren, bij zich thuis op te nemen, om ze vervolgens weer aan een nieuwe eigenaar te hel pen. Het aantal door haar opgenomen dieren bedroeg de laatste jaren onge veer 900, teveel om bij iemand thuis te worden verzorgd. In 2002 heeft de Dierenbescherming daarom een aparte opvang gecreëerd aan de Loet 3 te Heiloo, waar een groot aantal vrijwilli gers de verzorging en herplaatsing van de knaagdieren op zich hebben geno men. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Er was veel belangstelling voor de opening van het nieuwe knaagdierencentrum aan de Loet. (foto MSP) HEILOO - In de kapel van de GGZ,de voormalige Willibrordusstichting aan de Kennemerstraatweg, wordt op zaterdag 2 november Bach's Johannes- Passion uitgevoerd door het koor en orkest Cantores in Dies onder leiding van dirigent Hendrik Timmerman. Het koor en orkest hebben op Goede Vrijdag 29 maart van dit jaar met groot succes Bach's Matthaus-Passion in deze kapel uitgevoerd. De ruim vierhonderd toehoorders hebben toen genoten van een perfecte en zeer bewogen Matthaus-Passion. Maar voor nog eens vierhonderd mensen was de teleurstel ling groot toen zij vernamen dat de uit voering was uitverkocht. Dit is een van de redenen waarom op 2 november het stuk nogmaals zal worden uitgevoerd. Een goede gelegenheid voor allen die een half jaar geleden geen toegangs kaartje meer konden bemachtigen. Tevens wordt dan een hommage gebracht aan de oude gedenkdagen Allerheiligen en Allerzielen. Tenslotte zijn de dirigent en de leden van mening dat Bach's muziek univer seel is en dus ver uitstijgt boven de oude calvinistische traditie van Passie- uitvoeringen. Alleen vlak voor Pasen en daarna niet meer. Aan de uitvoering van 2 november werken een vijftal grote solisten mede. Pierre-Guy Le Gall White uit Californië zal de Christus-partij en de bas-aria's voor zijn rekening nemen. De stem van deze zoon van een Frangaise en een Amerikaan is diep brons en warm. De evangelistenpartij wordt gezongen door de bekende tenor Marco van de Klundert. De tenoraria's worden gezongen door Jeroen de Vaal. De Mezzo-sopraan José Biermans zij zingt op 2 november de alt-aria's terwijl de sopraan-aria's gezongen zullen worden door de hoge sopraan Dionne Brussé. De jonge en vitale uitstraling van koor, orkest en solisten, de interpretatie van dirigent Hendrik Timmerman en de fraaie akoestiek van de Kapel zullen tezamen borg staan voor een fantasti sche uitvoering van Bach's Johannes- Passion. Toegangskaarten kunnen wor den gereserveerd via de telefoonnum mers 072-5335506, of 5618445. Op dë volgende voorverkoopadressen kun nen toegangsbewijzen van tevoren worden opgehaald zodat u op de 2de november niet in de rij behoeft te staan om uw kaart te bemachtigen: Muziekhandel Spanjaard, Koorstraat, Alkmaar, Disc't Loo, Winkelcentrum 't Loo,Tabaksspeciaalzaak 't Hoekje, Het Hoekstuk 14. De toegangsprijs is E 20,- en CJP/65 E 15,-. Het concert begint om 20.00 uur, de kerk is open vanaf 19.00 uur. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhove- park en plan Oost. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer-ver- zamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren. Ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool, Het Veld 1. Tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Gevonden Zwarte gec. kater, kaal plekje op rech terheup, wit/zwart bandje met stippen, Westerweg/Egelenburg, Heiloo. Zwart poesje, wit befje, witte snorharen en wenkbrauwen, wit onder de buik, voor witte teentjes en achter kousjes. Hoge Geest/Akersloot. Zwart/wit gevlekt poesje, witte kop, winkelcentrum 't Loo/Heiloo. HEILOO - Op 12 oktober 1962 werd de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo opgericht. Dit jaar bestaat de bibliotheek in Heiloo dus 40 jaar. De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo viert dit feit o.a. door de organisatie van een lezing door Herman Pleij op maan dagavond 14 oktober. Het belooft een zeer bijzondere avond te worden (aan vang 20.00 uur) waarbij Herman Pleij met name in zal gaan op cultuurhistori sche onderwerpen en de verschillenden Nederlandse mentaliteiten. Herman Pleij is Professor aan de Universiteit van Amsterdam, waar hij afstudeerde op het proefschrift Het Gilde van de Blauwe Schuit; literatuur, volksfeest en burgermoraal in de late Middeleeuwen. In zijn boeken toont hij grote belangstelling aan de combinatie van literatuur, volkse gebeurtenissen en de Middeleeuwen. Hij werd o.a. ook bekend met zijn artikelen in dag- en weekbladen. Toegangskaarten voor deze lezing zijn a E 2,- (E 3,- voor niet bibliotheekle den) verkrijgbaar bij de klantenservice van de bibliotheek, tel. 072-5330670. Bestellen (o.a. per e-mail biblio- theek@bibIiotheekheiloo.nl) is ook mogelijk. Omdat op zaterdag 12 oktober de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo precies 40 jaar bestaat kan ieder lid van de bibliotheek op deze dag (geopend van 10.00 tot 12.30 uur) een onbeperkt aantal boe ken, cd's, cd-ronrs, tijdschriften, enz. lenen. Daarnaast bedraagt het leengeld voor cd's, cd-rom's en video's op 12 oktober slechts E 1,- (normaal: E 1,40, E 2,80 of E 4,20). Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds. R.J.G. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds. G. van Reeuwijk uit Alkmaar. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger ds M. Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Donderdag 10.00 uur: bedevaart KBO Beverwijk, 17.00 uur: rozenkransgebed. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering, 17.00 uur: rozenkransgebed. Zaterdag 17.00 uur: rozenkransgebed. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 17.00 uur: rozenkransgebed. Dinsdag 17.00 uur: rozenkransgebed. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring, 17.00 uur: rozenkransgebed. H. Corneliüskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger pastor R. Visser. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: w.g.c. viering met Exspecto. Zondag 10.30 uur: w.g.c. viering met samenzang. H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met samenzang. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met Soli Deo. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zondag 10.30 uur: eucharistieviering met koor. SOW gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: Egmond aan Zee, voorganger ds. W. Koelee. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in hetTrefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichting" tel. 0299-427509. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKcin HEILOO - De huis aan huis collecte die in de week van 16 tot en met 21 sep tember is gehouden ten bate van de Nierstichting heeft in de gemeente Heiloo E 7328,79 opgebracht. HEILOO - Op zaterdag 12 oktober houdt Wijkvereniging Plan Oost een rommelmarkt. De markt is van 9.00 tot 14.00 uur in het Oosthonk. Oostkanter 14. de toegang is gratis. Wie nog een tafel wil huren deze dag kan bellen met tel. 072-5321193. De huurprijs van een tafel is E 3,-. HEILOO - Op zaterdag 26 oktober wordt er een najaarsmarkt gehouden in Woon- en Zorgcentrum De Loet van 10.00 tot 13.00 uur. Naast een rommel markt is er een rad van avontuur, een terras waar u gezellig kunt gaan zitten, verkoop van boeken, en nog veel meer. Overal wordt een kleine bijdrage voor gevraagd; de opbrengst hiervan komt ten goede aan de bewoners. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers vanide partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van (je gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Donderdag 03-10-2002 Woensdag 09-10-2002 Donderdag 10-10-2002 Vrijdag 11-10-2002 Zaterdag 12-10-2002 Zondag 13-10-2002 Maandag 14-10-2002 Dinsdag 15-10-2002 Woensdag 16-10-2002 Donderdag 17-10-2002 Vrijdag 18-10-2002 Zaterdag 19-10-2002 Zondag 20-10-2002 Maandag 21-10-2002 Dinsdag 22-10-2002 Woensdag 23-10-2002 Donderdag 24-10-2002 Vrijdag 25-10-2002 Zaterdag 26-10-2002 Zondag 27-10-2002 Maandag 28-10-2002 Dinsdag 29-10-2002 Woensdag 30-10-2002 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Geen verhuur 08.00-16.00 Vlooienmarkt 19.30-22.30 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 13.00-16.00 Zaalvoetbal 13.00-18.00 Basketball 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.00-24.00 Concert Night of the Proms of Heiloo 13.00-18.00 Handbal 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19 00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2