Leuke en leerzame kinderboekenweek in Heiloo Kinderen op het puntje van hun stoel in de Beun de beun Falkland Toneel speelt De Zeewolf Literair Jazz Café Heiloo Volop activiteiten in de Openbare Bibliotheek, bij Deutekom en bij De Schrijverij Spannende kindervoorstelling Falkland I Geen Week 2) NDERfei Week UITKIJKPOST - 16 OKTOBER 2002 - PAGINA 10 boeken/tijdschriften deutekom Cursus voor 50-pIus 'levensbeschouwingen' Meisje gewond na ongeval Benedictusschool stopt met inzamelen van oude kranten Willibrordusweg 2.1851 HB Heiloo. tel/fax 072 5333156 Met de culturele commissie naar het Concertgebouw Informatiedagen Indonesië Nederlands Astma Fonds organiseert Actief met COPD Dansen op zondagmiddag Öi:N WEEKlM) Lees het elke week in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken HEILOO - Van 2 tot en met 12 oktober was het weer kinderboekenweek. Op diverse plaatsen in Heiloo werd de kin derboekenweek gevierd met verschei dene gezellige, leuke en leerzame acti viteiten. Deutekom Boekhandel Deutekom organiseerde weer diverse activiteiten. De activitei ten begonnen op woensdag 2 oktober om 14.30 uur met een bezoek van de Gouden Penseel' winnares Willemien Min. Zij signeerde en las voor uit het bekroonde boek 'Ik schilder je in woor den'. Daarna heeft een kleine groep kinderen een workshop tekenen gekre gen onder leiding van de winnares van de Gouden Penseel 2002. mee. Haar moeder is nog niet zo lang geleden overleden, ze wordt voor het eerst ongesteld, krijgt vlinders in haar buik bij het zien van haar klasgenoot Joost en merkt dat haar vader een nieu we vriendin heeft. In haar dagboek schrijft zij over de dagelijkse gebeurte nissen en over haar twijfels, die zij als jong volwassene niet met haar vader en broertje kan delen. Geheel passend bij de titel van haar boek, kregen alle kin deren die haar boek hadden, een echte kus gedrukt op de eerste bladzijde. Even den laagje lak erover en klaar. Ze zal deze middag niet precies 10.000 kussen hebben uitgedeeld, maar het waren er wel veel! VOC-schipper Willem Klump en zijn konstabel Floris de Vosch vermaakten het publiek met vertellingen over het leven op een VOC-schip, afgewisseld met historische liedjes, als Daar was laatst een meisje loos. (foto MSP) Workshop tekenen onder leiding van Willemien Min. (foto: MSP) Donderdag 3 oktober kwam de Duitse Rotraut Susanne Berner signeren. Zij tekende onder andere de serie kartonboekjes over Kareltje, het kleine, hartverwar mende konijntje voor kinderen van 2 jaar en ouder. Onlangs bracht zij haar nieuwe boek Dag Hoed op de markt, dat niet alleen uitkwam in Duitsland, maar ook in landen als Nederland, Zweden, Oostenrijk, Italië en België. In Nederland was Dag Hoed het kinder boekenweek-geschenk. De Duitse illu stratrice tekent al sinds de jaren '70 en illustreerde al vele boeken voor diverse schrijvers. „Op een dag bedacht ik me dat ik ook zelf wel een getekend boek je kon uitbrengen", vertelde ze donder dag enthousiast. „De boekjes kunnen in elk land zonder problemen worden uitgebracht, omdat er niets vertaald hoeft te worden. Tekeningen spreken wat dat betreft voor zich." De handte keningenjagers werden donderdag nog eens extra in de watten gelegd door Berner, omdat zij elke aankoop beloonde met een ter plekke geleken- de kaart, met daarop ieders favoriete dier. Uiteraard voorzien van haar handtekening, want daarvoor was zij tenslotte naar Heiloo afgereisd... Na de eerste delen uit de voetbalserie FC Oostwijk verschenen in de tweede helft van september drie nieuwe jeugd boeken van Jaap-Wim van der Horst. Bij de nieuwe boeken zitten het derde en vierde deel van FC Oostwijk, verha len over voetbal en nog veel meer voor lezers vanaf 8 jaar. In 'Doorgaan!' komt een ploeggenoot van hoofdpersoon Elco in de problemen na een tasjesroof. Elco zelf heeft het moeilijk op het veld: omdat de keeper van de D3 ziek is, moet Elco plotseling het doel verdedi gen. 'Koppen tegen elkaar' zit vol met voetbal. Elco mag invallen in de Dl van FC Oostwijk, een droom, maar alle tegenstanders zijn bijna een kop groter dan hij is. De derde titel die verschijnt is 'Alle hens aan dek', een verhaal voor lezers vanaf 9 jaar, en geïnspireerd door het thema van deze kinderboe kenweek: 'Aye, aye, kapitein'. De hoofdpersonen in 'Alle hens aan dek' zijn Remco en Amber Kessels. Bibliotheek Ook in de Openbare Bibliotheek werd er natuurlijk aandacht besteed aan de kinderboekenweek. Voor deze speciale gelegenheid lieten oud-kapitein Willem Klump samen met zijn scheepsmaat Constapel (een onderofficier die voor het geschut, het kruit en de bewapening zorgt) tijdens een één uur durend pro gramma op woensdagmiddag 2 oktober oude tijden herleven. Daarbij brachten zij met hun luit en hun trekzak ook de nodige muziek ten gehore. De openba re bibliotheek Heiloo was zeer vereerd, dat zij deze hoge gasten, juist op dit moment mocht ontvangen. Een histori sche middag voor alle kinderen van 9 tot 99 jaar. Van 16.00 tot 17.00 uur was het deze dag echt feest in de bibliotheek. Kinderen van 6 tot 9 jaar konden het deze middag schoppen van dekzwab- ber tot heuse kapitein (mét een goedgekeurd kapiteinsdiploma). Zij moesten dan wel een flink aantal leuke en lastige opdrachten tot een goed einde brengen, want... kapitein word je niet zo maar! Tijdens de hele week konden de klein tjes (tot en met groep 2 van de basis school) meedoen met de kleurwed- strijd. De grotere kinderen (+/- 9 tot 12 jaar) konden zich uitleven op de spe ciale Kinderboekenweek Quiz (een boekje vol vragen over 'boeken over boten') en namen hun eigen Blind Date verrassingspakket mee. Voor kinderen én volwassenen waren tenslotte de doorlopende tentoonstellingen in de kleuter- en de volwassen afdeling over het thema van de Kinderboekenweek aan te raden. Schrijverij De Alkmaarsc jeugdschrijfstcr Simone van der Vlugt kwam woensdag 9 okto ber voorlezen en signeren bij Boek- en kantoorvakhandel. Simone van der Vlugt dcbutereerde in 1995 met het jeugdboek 'De amulet' en werd prompt genomineerd door de kinderjury, wat nog nooit met een debuut gebeurd was. Na 'De amulet' volgen nog vele his torische kinderboeken zoals: Bloedgeld (1996), De guillotine (1999), Zwarte sneeuw (2000) en Jehanne (2001). In 2002 kwam haar laatste bock uit: 'Schijndood', waarin Kris teruggaat naar het Alkmaar van 1655. Kris is niet langer Kris, maar Olivier Moeriaans, de 18 jarige zoon van een apotheker met een veelbelovende toekomst als kunst schilder. Olivier voelt zich hier steeds meer op zijn gemak. Maar dan breekt de pest uit, ook in Alkmaar... Naast historische romans heeft Simone van der Vlugt ook boeken voor de basisschool geschreven: 'Noodlanding in het oerwoud', 'Mijn zusje wordt ver mist', 'Verdwaald onder de grond' en 'Hester de witte heks'. In dit laatste boek, uit 2001, sluit Fleur vriendschap met Hester. Vanaf dat moment gebeuren er Vreemde dingen. Op een dag zijn Fleurs vader en moeder spoor loos verdwenen en niet alleen haar ouders... Simone van der Vlugt Rotraut Susanne Berner De vrijdag daarop was het de beurt aan Mary Schoon, schrijfster van Heksenstreken, Heksentoeren en Heksenherrie. Zij nam twee heksen Ratje en Grizclla,de hoofdpersonen uit bovengenoemde boeken mee. De hek sen trokken een groot publick, dat eerst even vreemd opkeek van die schreeuwende lelijke dames, maar al snel hard moest lachen om de grappen en grollen die de heksen uithaalden. Zaterdag 5 oktober trad kinderkoor de Koele Kikkers uit Heiloo op, die ver kleed als piraat, de mooiste liedjes zon gen. Suzanne Buis, Jaap Wirn van der Horst en Nel Kleverlaan signeerden hun boeken, (foto: UKr) Op het laatste moment gaat de vakan tiereis met hun ouders naar Amerika niet door: het is te duur. In plaats daar van gaat het gezin een weekje kampe ren bij het Lauwersmeer in Groningen en daarna zeilen op de Waddenzee. Eenmaal aan boord van De Windvanger is Remco Amerika snel vergeten... Suzanne Buis is al zolang ze zich kan herinneren verhalen aan het schrijven. Een van haar laatste opdrachten voor haar opdrachtgever Uitgeverij Kluitman bestond uit het herschrijven en daarna zelf bedenken van afleverin gen in de Floortje Bellefleur-reeks. Iri de eerste delen, die Cok Grashoff vanaf 1980 schreef, gaat Floortje onder ande re skiën, doet ze mee aan de zwemvier- Voor de allerkleinste schreef Simone van der Vlugt ook kleuterboeken: 'Potverdrie Sophie' en 'Bastiaan komt eraan!'. In dit voorleesboek gaat het over Bastiaan; al gaat hij nog maar net naar school, stoer is hij wel. Hij vaart op een vlot, kan goed boeven vangen en in verstoppertje spelen is hij de beste. Voor het 750 'jarig bestaan van de stad Alkmaar in 2004, zal Simone van der Vlugt een historisch jeugdboek over Alkmaar schrijven. De heksen Ratje en Grizel/a waren wel een beetje eng, maar gelukkig ook heel grappig, (foto: UKP) Kinderkoor De Koele Kikkersverkleed als piraten, (foto MSP) Woensdagmiddag 9 oktober was de laatste activiteit in het kader van de kinderboekenweek bij Deutekom. Drie kinderboekenschrijvers uit Heiloo, Suzanne Buis, Jaap Wim van der Horst en Nel Kleverlaan, signeerden onder grote belangstelling hun boeken. Nel Kleverlaan heeft diverse boeken op haar naam staan, waaronder 'De leuk ste spelletjes voor baby en papa', 'Een kop vol zaagsel' en 'Wat nou pubers?' In haar laatste boek 10.000 zoenen maakt de hoofdpersoon Julia heel wat daagse, gaat ze op jazzballet, leert ze ponyrijden en maakt ze een uitstapje met haar klas. In de twee nieuwe delen gaat Floortje met haar familie zeilen en gaat ze met haar vriendinnetje Cynthia mee naar Engeland. Deze laatste ver halen heeft Suzanne geschreven. Op dit moment is Suzanne is hard bezig met l]et schrijven van haar .eigen serie voor meiden, waarvan de eerste delen waar schijnlijk in 2003 uitkomen. Ook schrijft ze gestaag verder aan een nieuw deel van Floortje Bellefleur. HEILOO - In het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, start op woens dag 30 oktober de cursus levensbe schouwingen. In deze cursus van acht maal 2 uur worden een aantal levens beschouwingen waaronder het hin doeïsme, het bhoedisme, het jodendom, het christendom, de islam, het humanis me en sekten behandeld. Ook wordt enige aandacht geschonken aan het verschijnsel new-age. De cursus staat vooral in het teken van de grote vragen van het leven zoals:Waar komen we vandaan? Wat is de zin van het leven? Waarom is er zoveel lijden op de wereld? Is er leven na dit leven? Daarnaast is er aandacht voor het leven van alledag en de gevolgen van de diverse levensbeschouwingen op maat schappelijk gebied. De cursus is op woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en de eerste les is op 30 okto ber. De cursusprijs is 56 euro. Voor informatie en aanmelding kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - Dinsdagavond is een 15- jarig meisje uit Heiloo gewond nadat zij betrokken raakte bij een aanrijding. Deze aanrijding vond plaats op het Zevenhuizen. Het meisje reed op haar fiets over de toegangsweg van het par keerterrein bij de Sporthal Vennewater. Toen zij linksaf sloeg had zij te laat in de gaten dat een auto uit tegenovergestelde richting naderde. Een aanrijding was het gevolg. Hierbij raakte de fietsster gewond aan haar hoofd. Zij is overgebracht naar het zie kenhuis en daar met een hersenschud ding opgenomen. HEILOO - De Benedictusschool in Plan Oost te Heiloo is op 11 oktober gestopt met het inzamelen van oude kranten. De krantencontainers brengen overlast voor de omgeving met zich mee en zijn gevaarlijk voor kinderen. Nu de school op last van de brandweer bouwkundige aanpassingen zou moe ten treffen voor het stallen van de con tainers, wegen de kosten niet meer op tegen de baten. De prijs van het oud papier is dusdanig laag, dat het voor de Benedictusschool niet langer aantrek kelijk is om oud papier in te zamelen. De kinderen, leerkrachten en ouder raad van de Benedictusschool bedan ken iedereen die regelmatig zijn stapel tje oud papier aan de J.P. Hasebroekweg afleverde. De school is wel van plan om door te gaan met het inzamelen van oude kleding en schoe nen. De opbrengst hiervan komt ook weer ten goede aan de school, een deel ervan gaat naar het Ronald Mac. Donald Kinderfonds. Deze inzame lingsactie vindt vier keer per jaar plaats. De school zal door middel van het verspreiden van pamfletten, posters op de ramen van het gebouw etc. de datum van deze actie békend maken. Er is ongeveer 20 jaar verwoed papier ingezameld voor de Benedictusschool door jong en oud. Ja, ook door oud, want de bewoners van de aangrenzen de seniorenwoningen de Horn en de Amberhof spaarden menig krantje bij een voor de school. In eerste instantie werd er een grote container op een zaterdag voor de school gestald waarbij leerkrachten en ouders de hele dag toe zicht hielden of deze netjes werd gevuld. Sinds het najaar van 1999 werk te men met het systeem van kleinere containers die nu afgelopen vrijdag voor de laatste maal buiten hebben gestaan. Bewoners van Plan Oost die dicht bij huis wilfen blijven om hun oud papier af te leveren kunnen elke tweede zater dag van de maand het papier netjes verpakt aanbieden op de gele stip voor de rolcontainers. Ook kan men het oud papier bij basisschool de Springschans, locatie Oost afleveren. Gedurende de openingstijden van de school vindt men de papiercontainer in de fietsenstalling. Natuurlijk kan men ook terecht bij de vele sportverenigingen die Heiloo rijk is, maar daarvoor moet men wel de wijk uit. HEILOO - Een bijna geheel gevulde Beun op zaterdagmiddag: voorstelling Heer Kraai en het gevonden voorwerp begint. Veel kinderen, ouders, opa en oma's en nog veel meer belangstellen den wachten vol spanning af. In het programmaboekje was al te lezen dat het allemaal draait om een gevonden voorwerp, een geheime kist. En om Magibold, de machtigste tovenaar ter wereld. Magibold heeft zoveel tover kracht dat hij lang niet alles in zijn hoofd, handen en toverstok kan hou den. Magibold verstopt het overal. Pas als hij het nodig heeft zoekt hij het weer op om de toverkracht te gebrui ken. Mijnheer Kraai heeft het moeilijk. Hij had een prachtige baan in het paleis van Magibold, hij moest de brieven openmaken. Sommigen van die brieven zijn zo geheim dat je maar beter niet kan weten wat er in staat. Mijnheer Kraai mocht ze dus niet lezen, alleen openmaken. Een keer las hij per onge luk toch een stukje van een brief. Meneer Kraai werd weggestuurd uit het paleis. Hij kreeg een andere baan. Onbelangrijk werk moest hij gaan doen. Hij moest gaan werken in het bureau voor gevonden voorwerpen midden in een donker bos. Er wonen daar zo weinig mensen dat er niets ver loren of gevonden wordt. Echt nooit? Hoe zal dat gaan? Zal meneer Kraai ooit terugmogen naar het paleis? Wat heeft het gevonden voorwerp hiermee te maken? De spanning is ook voelbaar in de zaal, menig klam handje zoekt de hand van een volwassene, want wat wil je met al die vragen? Nog even sist een jongetje: „Mam, we zitten op de zevende verdie ping" en dan kan het stuk toch echt beginnen. Heer Kraai, een rol van Maarten Schols, is een grappig mannetje, met keurig pak en ferme kuif, die nog wat probeert te maken van zijn onbenullig baantje. Een echte man van adel blijkt A Hard de Graaf te zijn, in zijn rol van Jonker Bol van 't Goud, aanbeden door een toch wel lieve heks Xajje Pakke, gespeeld door Karin de Goede. Wanneer het gevonden voorwerp, een geheimzinnige toverkist, ten tonele ver schijnt, houdt menig kind wel even de adem in. Wat zal er nu gebeuren? Uit de kist dartelt Pappa-na-aap, een leven dige rol van Rafael Nigita. Maar natuurlijk ligt er gevaar op de loer! Wel drie struikrovers, humoristische rollen van Annelies Boer (Pieff), Els Koevoets (Paff) en Norine Haps (Poeff) proberen het geheim van de toverkist te stelen. En geheimen zitten er in die kist. Zelfs een meisje uit het publiek krijgt haar liefste wens uit de kist: een reuzespekkie! Gelukkig loopt alles goed af, trouwen de jonker en de heks, veranderen de struikrovers in lieve bruidsmeisjes, blijkt Pappa-na-aap tovenaar Magibold te zijn en wordt Heer Kraai benoemd tot generaal! Een groot compliment mag er worden gemaakt aan de makers van de kos tuums en het decor met een geestige, pratende radioboom Stokstijf)en natuurlijk het acteertalent van Falkland! Kinderen en ook volwasse nen hebben genoten en barstten uit in spontaan applaus en zongen uit volle borst het afscheidslied mee aan het einde van een geslaagde voorstelling. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - Op woensdag 23 oktober brengt de culturele commissie een bezoek aan het concertgebouw in Amsterdam. In de ochtenduren krijgt men een rondleiding achter de scher men van het concertgebouw. Daarna zal het voltallige concertgebouworkest onderleiding van Riccardo Chailly een lunchconcert verzorgen. In de middag uren wordt er een bezoek gebracht aan het Van Goghmuseum, alwaar vooraf de lunch gebruikt kan worden. De ten toonstelling American Beauty presen teert circa topstukken uit het 'Detroit institute op arts' een Amerikaanse kunst uit de negentiende eeuw. Een unieke \kans om het ontstaan van een natie en de weergave daarvan in de beeldende kunst terug te zien. Er wordt per trein gereisd, vertrek 9.18 uur vanaf station Heiloo. Kosten E 13.- per per soon exclusief vervoer en lunch. Inschrijven kan op dinsdag 8 oktober van 10.00 tot 12.00 uur in het Trefpunt. HEILOO - De Stichting Het Schone Streven houdt 23 november haar jaar lijkse informatiedagen waarbij ook een reisfilm over Indonesië en Maleisië zal worden vertoond. Deze bijeenkomsten vinden plaats in het zalencomplex het Open Huis. De Stichting houdt zich al tien jaar bezig met het financieel ondersteunen van weeshuizen alsmede met het bouwen van schooltjes en opleidingsprojecten voor wees- en kansarme kinderen in Indonesië. Daarnaast wil de Stichting zoveel mogelijk mensen in kennis brengen met Indonesië. Door haar toedoen heb ben inmiddels haast 35.000 personen deze prachtige landen reeds bezocht. De bijeenkomst op vrijdag beginnen om 20.00 uur en die op zaterdag om 13.30 uur. Joop Smeets en Suzette de Jongh zullen de informatie verstrek ken. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij muziekhandel Disc in 't Loo. Bestellen is ook mogelijk via 072- 5335535. Aan de zaal (toegang voor maximaal 50 personen) zijn geen kaar ten verkrijgbaar. Verder informatie is verkrijgbaar bij de afdeling N. Holland, tel. 072-5340109. ALKMAAR - De afdeling Noord Kennemerland van het Nederlands Astma Fonds organiseert voor donder dag 31 oktober de thema-avond, met als onderwerp Actief met COPD. De avond wordt gehouden in het MCA in de Pieter van Foreestzaal en start om 20.00 uur. De sprekers zijn: Dr. A.Welling, longarts, over: COPD en het belang van inspanning en sporten. Daarna H. Dam, specialistisch longver- pleegkundige met informatie over Het stoppen met roken spreekuur. Als laat ste J. van den Bergh, longarts, met als onderwerp Hoe de COPD zorg in deze regio geregeld zou moeten zijn. HEILOO - Falkland Toneel heeft dit maal haar tanden gezet in een stuk dat het niet moet hebben van spectaculaire scènes of ontwikkelingen, maar van subtiel spel in de juiste sfeer. In de han den van een regisseur als Wim Boddeke, toneelmens als weinig ande ren en met een ploeg van geroutineer de en nieuwe talenten, belooft dit weer een heerlijke toneelavond te worden. In De Zeewolf wordt een schets gege ven van het einde van het zomersei zoen op een strandje in Zuid-Frankrijk. Het is halverwege de jaren '50 van de vorige eeuw. Wij maken kennis met allerlei personages in en rond het strandtentje De Zeewolf. Zij zijn alle maal in de ban van illusies. Zo wordt de visser André geobsedeerd door het visioen van witte leeuwen die hij op zee aan de horizon heeft gezien, droomt zijn vrouw Marie van een ontsnapping aan haar sleurbestaan, spiegelt haar neef Paul de anderen een gefantaseerd levensverhaal voor en gelooft de rijke Amerikaanse Jeannet er heilig in dat,zij hier aan de Middellandse Zee een HEILOO - Zondag 20 oktober is et- van 14.00 tot 17.00 uur weer gelegen heid om te dansen in het Open Huis. De muziek wordt verzorgd door het Inter-Ned kwartet onder leiding van Jaap de Haas. De entree is E 3,-. nieuw leven kan beginnen. De dichter Ed Hoornik (1910-1970) schreef dit stuk in lichtvoetige, alle daagse en toch poëtische taal. Het ging in april 1955 in première bij de Nederlandse Comedie onder regie van Ton Lutz, die ook meespeelde naast onder andere Joan Remmelts, Mimi Boesnach, Ina van Faassen en Maxim Hamel. Het is aan Falkland Toneel om in de voetsporen van haar illustere voorgangers te treden en u bent wel kom om daar een prima toneelavond aan te beleven. De Zeewolf is te zien in Theater de Beun in Heiloo op vrijdag 1 en zaterdag 2 november, aanvang 20.15 uur. Entree E 5,70, donateurs E 2,85, CJP en 65+ E 4,50. Voorverkoop start op vrijdag 18 okto ber bij de bekende adressen Reisbureau Holland International, Boekhandel de Schrijverij. Sigaren magazijn 'l Hoekje. Cl000 Ypestein, Theater de Beun maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur. of vanaf een uur voor de voorstelling. Voor inlichtingen en reserveringen bel Jaap Schuuring, tel. 072-5115511 HEILOO - Op zondag 27 oktober is voor de eerste keer in dit winterseizoen weer een Literair Jazz Café. Als eerste gast wordt Henk ten Berge verwel komt, die onder andere werkte als kunstredacteur en lyrisch verslaggever. Hij schreef over t.v. series en is auteur van een aantal boeken van uiteenlo pende aard waaronder. Van beesten en mensen (over Bert Haanstra), De Pleitvader (over Mr. Max Moszkowitz), De droom van Hollywood (over zijn ervaringen in de filmwereld) en Johan Cruyff is ongeneeslijk beter. Recentelijk verscheen Vaders van tien. Dit is zijn eerste fictiewerk, waarvan het grootste deel gebaseerd is op zijn eigen (jeugd) ervaringen. Vaders van tien is het relaas van een groep jongens rond de tien jaar in een Nederlandse provinciestad (lees Alkmaar) die tijdens de bezettingsja ren onweerstaanbaar in hun heldenrol groeiden en van hun onschuldige club een geduchte 'verzetsbeweging' maak ten. Ondanks hun prille jeugd namen zij de rol van de volwassenen over, maar die status werd hun na de bevrij ding direct weer afgenomen. Met het Opus 4 kwartet aanwezig kunt u vanaf 10.30 uur terecht in de zaal van het Open Huis (bij winkelcentrum 't Loo). De lezing begint om 11.00 uur, toegangsprijs E 6,50 inclusief een kopje koffie. Kaartverkoop bij Boekhandel Deutekom, of bel voor informatie tel. 072-5115511. Henk ten Berge (foto MSP)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10