Bakker Putter geeft fiets weg aan winnaar prijsvraag Jubileumconcert van Chateaufique tapijten gordijnen© karpetten 'asincum. UITKIJKPOST - 16 OKTOBER 2002 - PAGINA 12 Rijksweg 127 Limmen Q72 5Q5 16Q2 dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend Limmer Jeugdkampioenschap Tafeltennis 2002 Gevonden en verloren voorwerpen Keet door brand verwoest Kluisje gestolen uit woning Juniorkamer IJmond doet vrijwilligersproject bij De Hoep Extra oog voor je ogen! Ondernemers prijs ter stimulering Rabobank West- Kennemerland start 'Project Duurzaamheid' Gemeente breidt de dienstverlening van het loket in Akersloot uit Stichting Welzijn Ouderen Limmen De Nieuwe Wereld Mishandeling dronken jongen krijgt andere wending Aerobics bij TIOS Jongerencentrum Conquista Klaverjasdrive in de Vriendschap Borreltje te veel Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo. Limmen. de Egmondcn). Voor spoedeisende huis- artsenhulp huiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren. uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek. Van Ostadelaan 248. Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang). Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Gameren. Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limrrten, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 woensdag 10.00-12.00 en 14.00-17.30 vrijdag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275/ fax 5054503, spreekuur op dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Wie wordt Limmer Jeugdkampioen Tafeltennis 2002? Zondag 20 oktober strijden jongens en meisjes van 6 tót en met 17 jaar om deze titel. Het kampioenschap wordt gespeeld in de sportzaal aan de Hogeweg 63 in Limmen. Via een korte selectieronde kun je je plaatsen voor de beginners- of de gevorderdengroep. In beide groepen zijn bekers te winnen. Het toernooi begint zondag om 12.00 uur. De zaal is open vanaf 11.30 uur. Naar verwachting worden de finales rond 15.30 uur gespeeld. Deelname kost 1 euro. Je kunt je inschrijven vrij dagavond van 18.30 tot 20.30 uur en zondagochtend tot 12.00 uur in de zaal aan de Hogeweg, of via de website van Tafeltennisvereniging Limmen: www.j- b-s.nl/tafeltennis. Heb je geen batje? Geen probleem! De tafeltennisvereni ging heeft reservebatjes klaarliggen. Voor meer informatie kan je bellen met Sebastiaan Peek, tel. 072-5052243. CASTRICUM - Politie Noord Holland Noord, afdeling Castricum/Limmen- /Akersloot geeft de volgende voorwer pen op als verloren en gevonden: Verloren in Castricum: kentekenplaat, Ray Ban dameszonnebril, zilveren ket ting met 2 bedeltjes, paard en half har tje, blauwe Nokia 3310, bruine porte monnee inh. rijbewijs e.d., etui met autosleutel en huissleutel, Axa fiets- sleutel, zwarte rugtas met inhoud o.a. rijbewijs, gouden herenhorloge met zwart bandje en een blauw fluwelen zakje met 3 gouden ringen. Gevonden in Castricum: blauw ket- tingslot, 5x fietssleutcls, sleutelbosje en een knuffelbeer. Verloren in Liinmen: zwart mapje met autosleutel. CASTRICUM - Vorige week maan dagavond werd brand ontdekt in een keet die geplaatst stond langs de Castricummer Werf. Toen de politie ter plaats kwam sloegen de vlammen al uit de keet vandaan. De brandweer heeft het vuur geblust. De keet ging volledig verloren. De oorzaak van de brand is nog niet bekend maar brandstichting wordt zeer waarschijnlijk geacht. AKERSLOOT - Dinsdag 8 oktober tussen 19.00 en 21.45 uur werd ingebro ken in een woning aan de Boschweg. Men kwam in het huis door het vernie len van een toegangsdeur. Vanuit het huis werd en kluisje weggenomen met daarin een aantal sieraden, een onbe kende hoeveelheid geld en een aantal waardepapieren. CASTRICUM De Juniorkamer UITGEEST - Afgelopen donderdag werd mevrouw C. Vergouw blij verrast door Bakker Putter. Zij mocht name lijk een heuse fiets in ontvangst komen nemen. De familie Vergouw had mee gedaan aan de vakantiefotowedstrijd en volgens Willem Putter de mooiste foto met als thema 'Brood' ingeleverd. Harry Schouten, banketbakker bij Bakker Putter bedacht de fotowed strijd eigenlijk vorig jaar al, maar pas dit jaar werd de wedstrijd echt gehou den. Maar liefst 54 vakantiegangers stuurden hun fotobijdrage naar de bak ker, die tevens aan R. Hollenberg uit Castricum de tweede prijs, de tamilie Verwer uit Uitgeest de derde prijs en voor mevrouw A. Zonneveld uit Uitgeest de originaliteitprijs uitreikte. Zowel de winnaar als de tweede prijs winnaar gingen met een kanjer van een taart naar huis, de derde en de origina liteitprijs waren eveneens goed voor een taart, zij het van een iets kleiner formaat. Op de taart was tevens de foto afgebeeld die de inzenders instuurden. Bakker Putter was blij verrast door het succes van zijn actie, en beloofde don derdag direct aan een vervolgactie te gaan denken. IJmond gaat in samenwerking met de afdeling Natuurbeheer en Recreatie van PWN Waterleidingbedrijf Noord- Holland in het Noordhollands Duinreservaat op een aantal zaterda gen werkzaamheden uitvoeren in het bos bij Bezoekerscentrum De Hoep in Castricum. In een perceel met denhenbomen wordt een speelbos gerealiseerd. Om het speelbos te begrenzen zullen de takken van het bos op een wal worden gelegd, zodat de spelende kinderen niet verder 'verdwalen'. De inrichting van het speelbos zal 'low profile' zijn, dat wil zeggen dat er geen speeltoestellen en bankjes komen en dat er geen hek ken om het bos aangebracht zullen worden. De kinderen kunnen in het bos spelen met alles wat daar voorhanden is. Basisschool De Sokkerwei uit Castricum heeft toegezegd ideeën aan te dragen voor de inrichting van het speelbos om het vooral spannend en uitdagend te laten zij/i. Doel van het speelbos is dat kinderen het bos kun nen voelen, proeven, ruiken en zien vanuit hun eigen fantasie zonder teveel bemoeienis. Ingezonden bericht Met de kreet extra oog voor je ogen vraagt het Huis Moen Opticiens in de maand oktober aandacht voor het thema oogzorg. Onze ogen krijgen tegenwoordig heel wat te verduren. Het langdurig werken met de compu ter, het kijken naar de televisie, maar ook het autorijden in het donker resul teert niet zelden in klachten als brande rige of vermoeide ogen en hoofdpijn. Klachten die, mits ze tijdig worden onderkend, goed te voorkomen zijn. Daarom is het belangrijk om zo nu en dan even bij de ogen stil te staan en ze regelmatig te controleren. De Oogzorgweken Vaak zijn we er ons niet eens van bewust dat het gezichtsvermogen afneemt. Automatisch gaan we dit dan op andere manieren compenseren. Door bijvoorbeeld met de ogen te knij pen of de krant of het boek wat verder weg te houden. Tijdens de Oogzorgweken van 15 tot en met 31 Qktober nodigt Het Huis Moen ieder een uit om langs te komen voor een gratis oogmeting en oogdrukmeting. Begin weer bij nul Het Huis Moen werkt met zeer geavan ceerde apparatuur om problemen met het gezichtsvermogen in een vroeg sta dium vast te stellen en op basis van de uitslag het juiste correctiemiddel aan te meten. Tijdens de Oogzorgweken wordt u geïnformeerd over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van oog- zorg. Nieuw is bijvoorbeeld dat u nu ook terechtkunt voor een laserbehan deling bij de opticiens van Het Huis. Met deze service kijken zij voorbij de grenzen van wat van een opticien mag worden verwacht. Of u nu -8 heeft of +2, na een laserbehandeling staan uw ogen weer op 0. Het gezichtsvermogen is weer net zo goed als in de tijd dat u nog geen bril of lenzen nodig had. Als u gebaat bent bij deze laserbehandeling dan zullen de vakbekwame medewer kers van Het Huis Moen u daar zeker op attenderen en u daarover uitvoerig informeren. Goed nieuws voor diabetici Diabetes mellitus (suikerziekte) kan ernstige schade aan de ogen toebren gen. Deze oogproblemen beginnen meestal met afwijkingen aan het net vlies. Deze afwijkingen kunnen zelfs aanwezig zijn zonder dat u iets aan uw ogen merkt. Tijdige constatering en behandeling van deze afwijkingen kan schade aan het gezichtsvermogen voor komen. Vandaar dat regelmatige con trole belangrijk is. De opticiens van Het Huis zijn onlangs samen met een groep van ervaren oogartsen een unieke samenwerking aangegaan. Gezamen lijk bieden zij mensen die aan suiker ziekte lijden een gemakkelijke, goed kope, betrouwbare en snelle manier om toegang te krijgen tot professionele screening van de ogen. Het Huis Moen is een van de eerste die met behulp van een speciale fundus camera een foto van het netvlies kan maken. Deze foto wordt door de organisatie van oogart sen beoordeeld op afwijkingen samen hangend met suikerziekte. Binnen een week ontvangt de klant in de winkel de uitslag. Mochten er dan afwijkingen geconstateerd zijn, dan zal Het Huis Moen de klant adviseren via de huisarts een afspraak te maken met een oogarts voor een verdere behandelmethode. INGEZONDEN MEDEDELING Met een eerste informatieve bijeen komst voor ondernemers en bestuur ders start Rabobank West- Kennemerland het project maatschap pelijk verantwoord ondernemen en duurzaamheid. De bijeenkomst vindt plaats op 7 november in De Burgerij te Limmen. Onder andere zal als spreker Jan ten Hoopen een bijdrage leveren. Hij is voorzitter van de Stichting Maatschappelijk Ondernemen (STIMO) een onderdeel van MKB Nederland. Het project voorziet verder in de instel ling van een prijs voor ondernemers om concrete activiteiten te stimuleren en te belonen. Samenwerken door kennis te delen Rabobank West-Kennemerland wil een kennisorganisatie zijn die haar kennis deelt met gelijkgestemden. Deze gedre venheid verwoordt de onderscheiden de plaats die de Rabobank inneemt in het Nederlandse financiële landschap. In feite is de eerste aanzet van het pro ject al gedaan tijdens de laatste algeme ne vergadering van de bank in juni jl., waar het instellen van een stimulerings- prijs werd aangekondigd. Doel van het project, dat geruime tijd in beslag zal nemen, is het bevorderen van duurzaam of maatschappelijk ver antwoord ondernemen onder onderne mers in het werkgebied van de bank. Kennis die binnen de Rabobank Groep op dit gebied aanwezig is zal op deze wijze ter beschikking komen van ondernemende relaties. Maatschappelijk Verantwoord Onder nemen een breed begrip Nationaal en internationaal zijn er veel ontwikkelingen op het terrein van maatschappelijk verantwoord onderne men (MVO). Het concept wordt meest al aangeduid met het streven van ondernemingen naar een zorgvuldige balans tussen het realiseren van sociale, ecologische en economische doelein den, ook wel samengevat als de tripple bottom line-gedachte People. Planet, Profit. Van ondernemingen wórdt steeds meer verwacht dat zij hun han delen op alle drie terreinen bewust stu ren en daarvoor verantwoording afleg gen. Partners brede coalitie Samenwerking staat bij Rabobank West-Kennemerland hoog in het vaan del en dat mag natuurlijk van een coö peratieve bank ook niet anders worden verwacht. Die samenwerking is onont beerlijk om het project tot een succes te maken. Partners waarmee al gevorder de afspraken tot stand zijn gekomen zijn de Ondernemersfederatie CAL, waarin de verschillende ondernemers- en winkeliersverenigingen in Castricum, Akersloot en Limmen zijn verenigd, en de Stuurgroep Duurzaam Castricum. Verder lopen er contacten met de provincie, de Kamer 'van Koophandel. WLTO en de onderne mers in Heiloo. Project in fasen Om resultaten te bereiken is een pro jectmatige aanpak van groot belang. Daarom is gekozen voor een drietal fasen. Ten eerste moeten belangheb bende ondernemers worden geïnfor meerd. De bijeenkomst op 7 november is hiertoe de eerste aanzet. Daarnaast wordt gewerkt aan een excursie naar een duurzaam bedrijven terrein. In de volgende fase - de kennisfase - kunnen ondernemers hun kennis uitbreiden via workshops. In de derde fase gaan de ondernemers met de opgedane kennis aan de slag en komen concrete projec ten voor de stimuleringsprijs in aan merking. Prijs geen sluitstuk maar stimulering Het project verkeert op dit moment in de opstartfase. Voordat er een prijs kan worden uitgereikt is nog een lange weg te gaan. Gewerkt wordt aan de formu lering van de condities, de samenstel ling van een jury etc. Hierover wordt te zijner tijd meer bekend. Gemeentehuis Limmen Expositie in de publieke ruimtes van het gemeentehuis van schilderijen van Joke Trim. Tot en met 6 november op werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Johwin Slaapcomfort Expositie olieverfschilderijen en kleu renetsen van Tineke Kramer. Tot eind december te zien gedurende de ope ningstijden van Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg 127 te Limmen. Beeldentuin galerie Akermare Wisselende exposities, de Uiterdijk 2 te Akersloot. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen, olieverf en etsen. Elke zondag geopend tussen 13.00 en 17.00 uur, Rijksweg 176 Limmen. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden daagse kunst. Heden is dat de expositie van Trudy Keijzer en Henny Mazurel, expositie over water, zand en zee. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Serre Nella van Os Kunst in de serre en beeldentuin; elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur te bezichtigen aan de Westerweg 39 te Limmen. AKERSLOOT - In afwachting van een structurele oplossing voor de dienstver lening van de gemeente in Akersloot en Limmen wordt het huidige loket Akersloot al uitgebreid. Het loket in Akersloot heeft momenteel te weinig middelen om goede diensten te kunnen verlenen. Het college van burgemees ter en wethouders van Castricum heeft daarom besloten het dienstenpakket waar mogelijk uit te breiden tot er een structurele .oplossing geyondeA is voor de dienstverlening in de kernen Akersloot en Limmen. Dit betekent dat er per direct deze extra diensten in Akersloot worden geleverd, zoals aangifte van verhuizing, aanvraag verklaring omtrent gedrag, aanvraag diverse uittreksels (inclusief betaling) en een officieel meldpunt voor opmerkingen over straatmeubi- lair, onderhoud en dergelijke. Niet alle documenten kunnen onmid dellijk worden afgegeven. Voor uittrek sels e.d. zijn er enkele dagen nodig. Wil men de documenten direct, dan kan dat alleen in het gemeentehuis in Castricum. Paspoorten en rijbewijzen kunnen niet aan het loket worden afge haald, het loket voldoet niet aan de benodigde veiligheidseisen voor deze persoonlijke documenten. Het loket in Akersloot is geopend op maandag- en vrijdagmorgen van 14.00 tot 17.00 uur en woensdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur. Op korte termijn zal er een raadsvoorstel komen voor de uitvoe ring van volwaardige loketten, zowel in Akersloot als in Limmen. LIMMEN - Zondag 20 oktober is de Vredeburg vanaf 14.00 uur open voor alle 55 plussers uit Limmen. Onder het genot van een kopje koffie of thee en een drankje kan men kaarten, sjoelen, biljarten en er zijn Oudhollandse spel len. Voor meer informatie: Thea Adrichem tel. 072-5051404 ALKMAAR - Maandag 21 oktober mag medium Jos Atsma via ontvangen kennis vanuit de Andere Wereld door middel van uw herfststukjes/bloemen, aan u vertellen wat op dit moment uw leven zou kunnen verlichten. Voorprogramma: De Andere Wereld spreekt. Locatie: Fnidsen 33 te Alkmaar. Aanvang 20.30 uur, zaal open 20.00 uur. Entree; E 4,55 p.p. Inlichtingen, tel: 072-5334280 of www.de-nieuwe-wereld.nl. Chateaufique bestaat uit Jan van der Schaaf (gitaar/basgitaar), Tom Lenos (gitaar/zang), Fiel van der Veen (viool/mandoline) en Kees Heijliger (contrabas/gitaar/zang). HAARLEM - Chateaiifjque geeft een jubileumconcert in de Stadsschouwburg Haarlem 24 okto ber, aanvang 20.15 uur. Chateaufique is een Nederlandse groep bestaande uit Jan van der Schaaf (gitaar/basgitaar), Tom Lenos (gitaar/zang), Fiel van der Veen (viool/mandoline) en Kees Heijliger (contrabas/gitaar/zang). De naam van de groep is afgeleid van de eerste twee letters van de voornamen van de groepsleden: Ja-To-Fik-Ke. Dit werd verfranst tot Chateaufique en bewust gedaan om darmee de muziek- stijl te onderstrepen die de groep in eerste instantie ten gehore wilde bren gen. Die stijl is gebaseerd op het reper toire van Hot Club de France uit de jaren *30-'40. ook wel aangeduid als Zigeunerjazz met bekende musici als Django Reinhardt Stephan Grappelli. Inmiddels speelt de groep echter ook andere en moderner reper toire inclusief eigen nummers. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa. De toe gang bedraagt E 7,50. U kunt ook tele fonisch reserveren via tel. 023-5121212. CASTRICUM - Op vrijdag 4 oktober raakte een 19-jarige jongen gewond nadat hij was gevallen en een aantal klappen had gekregen. Dit gebeurde op de Dorpsstraat. Aanleiding was het feit dat hij een aantal stoelen en tafels had omgegooid op het terras van een hore cabedrijf. Volgens het slachtoffer was dat gekomen doordat hij was gestrui keld. De eigenaar van het horecabedrijf waar de stoelen en tafels stonden opge stapeld verklaarde echter dat hij en een aantal getuigen hadden gezien dat de jongen moedwillig tegen een planten bak schopte. Toen de eigenaar buiten kwam zag hij dat er een vechtpartij dreigde tussen de jongen en drie vrien den enerzijds en twee personen die op het terras zaten. De eigenaar kwam tussen beiden om de zaak te sussen.Toen alles rustig leek zag de eigenaar dat de jongen zijn vriendin in het gezicht sloeg. Hierop gaf de eigenaar de jongen een aantal klappen. Vervolgens hebben de vrien den de jongen meegenomen. Deze laat ste raakte tijdens de schermutselingen gewond. Het is echter niet duidelijk of de verwondingen te wijten zijn aan de klappen die hij kreeg of dat hij gewond is geraakt tijdens de vele keren dat hij is gevallen door zijn overmatig alcohol gebruik. Zowel de jongen als de vriend in van de eigenaar deden aangifte van mishandeling. LIMMEN - Een fitter lichaam, wie wil dit nu niet? Aerobic betekent letterlijk 'met zuurstof'. Aerobische trainings- vormen trainen de grotere spiergroe pen voortdurend, en voor een langere tijd zodat het hart, de longen beter in staat wordt gesteld om zuurstof op te nemen en te transporteren. Met andere woorden: het lichaam wordt fitter! De aerobiclessen zijn groepstrainingen op muziek. De lessen starten altijd met een warming-up waarna vervolgens door veel springvormen het uithou dingsvermogen wordt getraind. Dit gedeelte wordt gevolgd door spierver- sterkende oefeningen zonder te sprin gen. De lessen wordt afgesloten met rekoefeningen en een cooling-down. Aerobics is daarmee energieke trai ning: hard werken en lekker zweten, maar vooral veel plezier! Ze worden bij TIOS op de dinsdagavond van 18.00 tot 19.00 uur door Miriam Wiersma gege ven in de gymzaal aan de Hogeweg. Leden tot 18 jaar betalen E 33,50, boven de 18 E 37,50 per half jaar. Geïnteresseerden kunnen gewoon een kijkje nemen tijdens de les. LIMMEN - Het programma voor het weekend van 18, 19 en 20 oktober bij jongerencentrum Conquista is: Kinderen 4 t/m 12 jaar Heb je ook zin om je kamer weer eens met wat leuks te versieren, dan kun je zaterdagochtend bij Conquista terecht. Onder leiding van vier begeleiders ga je vast weer iets heel moois maken. De ochtend duurt van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners 12 t/m 15 jaar Zaterdagavond 19 oktober is Conquista helemaal in de ban van dansbare muziek. Wil je ook lekker swingen? Of samen met je vrienden van de muziek genieten? Vergeet voor al niet je favoriete nummer aan te vra gen! De deur is open vanaf 19.00 uur en sluit om 23.00 uur De entree is gratis. Zondagmiddag 20 oktober is Conquista voor iedereen geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Gratis entree. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 18 en zaterdagavond 19 okto ber is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, weer geopend van 20.30 tot 01.00 uur. De entree is gratis. AKERSLOOT - Zaterdag 19 oktober zal de tweede klaverjasdrive van het nieuwe seizoen worden gehouden in café De Vriendschap in Akersloot. Traditioneel zijn de drives in de Vriendschap altijd goed bezet. Een geweldige prijzentafel met levensmid delenpakketten, draagbare radio-cd spelers, paling en kaas staat op de prijs winnaars te wachten. Mocht je geen geluk hebben met het klaverjassen, dan is er de mogelijkheid om via de grote loterij in het bezit te komen van een van de prachtige prijzen. De aanvang van deze drive is 20.00 uur en de kosten van deelname is E 3.50 p.p. Om verze kerd te zijn van een plaatsje kan men zich van tevoren telefonisch opgeven onder nummer 0251-312866 of anders zaterdagavond ter plaatse. CASTRICUM - Een autobestuurder uit Castricum is vrijdag 11 oktober omstreeks 20.30 uur aangehouden op de Jan Hobergstraat. Hij b'eek ruim tweemaal te veel alcohol te hebben gebruikt. Hij krijgt een proces-verbaal. Maak kans op een metamorfose Tijdens de Oogzorgweken is het wel heel aantrekkelijk om bij Het Huis Moen binnen te lopen. Zo maakt ieder een die een gratis oogmeting laat doen kans op een metamorfose door de visa gist/stylist Leco van Zadelhoff, de visa- Hoofdprijswinnaar C. Vergouw, tweede prijs winnaar R. Hollenberg, derde fanS'ledereer'is welkom bifSt prijswinnaar C. Verwer en prijswinnaar van de originaliteitprijs A. Zonneveld Huis Moen Opticiens, Geesterduin 37, tonen trots hun gewonnen prijzen, (foto UKP) te Castricum, tel. 0251-656695.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 12