Honden in Heiloo Inloopavond inrichting openbare ruimte Stationsomgeving maandag 28 oktober a.s ■Hill 1 üU 0> HEILOO UITKIJKPOST - 16 OKTOBER 2002 - PAGINA 4 - HM Graag willen wij alle hondenbezitters herinneren aan de hondenmaatregelen die gelden in onze gemeente Aanlijngebod in de gehele gemeente, behalve in de losloopgebieden. Opruimplicht in de gehele gemeente, behalve in de losloopgebieden. Hondenpoep dient in de zogenaamde drollinettes gedeponeerd te worden. De hondenpenning dient duidelijk zichtbaar aan de halsband van de hond te worden gehangen. De hondenbelasting bedraagt a 81,00 per hond per jaar (tarief 2002). Het begin en het einde van een losloop gebied zijn met borden aangegeven. Drollinettes vindt u verspreid over heel Heiloo. Op veel plaatsen in onze gemeente houden hondenbezitters zich gelukkig goed aan de regels en ruimen de poep van hun hond netjes op. Helaas is er een kleine minderheid die voor overlast zorgt. Vervuiling van straten, trottoirs, plantsoenen en dergelijke zijn veel inwoners van Heiloo een doorn in het oog. Ook het loslopen van honden ver oorzaakt overlast, zoals het opjagen van vee en het benaderen van andere, wel aangelijnde honden. Wij vragen uw aan dacht om dit te verbeteren. Informatie Voor geïnteresseerden is er een informa tiefolder "Honden in Heiloo" beschikbaar bij de balie van het gemeen tehuis. Hierin staan onder andere de losloopgebieden aangegeven en de plaatsen waar drollinettes zijn geplaatst. Voor informatie en/of mel dingen kimt u ook contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, nummer (072) 535 68 68. Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl WÉ Meer informatie aad en (raads)commissies Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften en wonen Ingediende bouwaanvragen Nieuw bouwplan bedrijfs verzamelgebouw op het perceel De Hoefsmid 33 (art. 19, lid 2 Wet R.O.) Verleende uitwegvergunning Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouw voornemen urgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 10 oktober 2002 mmssmmn ililllÉlliillSiil ededelingen Toestemming vlooienmarkten erk in uitvoering Afsluiting Lagelaan tussen de Oosterzijweg en het viaduct over de A9 Verkeersmaatregelen Kanaalweg Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 Na constatering en melding van een overtreding zal de overtreder worden aangesproken door de hondenwachter van de gemeente Heiloo, de heer J. Rückert Als de overtreder de illegale situatie toch continueert of laat continueren, kan de hondenwachter beëdigd als opsporingsambtenaar een proces ver baal uitschrijven. De afgelopen maanden heeft de gemeente samen met de ontwerper van het beeldkwaliteitsplan, de heer Van der Goes, een voorlopig inrichtingsplan voor de openbare ruimte voor de Stationsom geving uitgewerkt. Het eerste voorstel is voor een eerste bespreking in het col lege aan de orde geweest en gepresenteerd aan de ondernemers en de klankbordgroep van de Stations omgeving. Maandag 28 oktober a.s. organiseert de gemeente voor belang stellenden een inloopavond in de raadzaal in het gemeentehuis, Raad- huisweg 1 (oude ingang). Tussen 18.00 uur en 21.00 uur kunt u binnenlopen en informatie bekijken en verkrijgen over de inrichtingsplannen van de openbare ruimte in het Stationsgebied. Daartoe staan diverse informatiepanelen opge steld en zijn medewerkers aanwezig om al uw vragen te beantwoorden. Op deze avond zijn aanwezig de projectmanager, de projectleider, de verkeersdeskundige en de portefeuillehouder Stations omgeving, wethouder John Daas. Ook is er gelegenheid om uw wensen en opmerkingen kenbaar te maken die eventueel van invloed kunnen zijn op de verdere uitwerking van de plannen. Hiervoor liggen bij de informatiepanelen speciale formulieren klaar. Ook na deze inloopavond zijn de teke ningen en plannen nog te zien in het Informatiecentrum tijdens de openings tijden van het gemeentehuis, maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Overigens houden wij u over de plannen en de werkzaamheden steeds op de hoogte via publicaties op deze Informatiepagina Heiloo Contact en onze website www.heiloo.nl. Direct belanghebbenden ontvangen ook regel matig een bewonersbrief van de gemeente met actuele informatie. Mocht u nog vragen hebben of meer informatie willen en kunt u niet op de inloopavond aanwezig zijn dan kunt u contact opnemen met mevrouw P. Arnold-Groenland, projectassistente Stationsomgeving, tel. (072) 535 67 92. De commissie voor Bezwaarschriften houdt deze maand hoorzittingen voor de behande ling van bij burgemeester en wethouders en de gemeenteraad ingediende bezwaar schriften tegen de volgende besluiten. Maandag 21 oktober: 20.00 uur: verlenen bouwvergunning uit breiding St. Radboudschool 20.45 uur: weigering plaatsing Kruiskerk op gemeentelijke monumentenlijst Deze hoorzittingen worden gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis. Toegang via de ingang van het gemeentehuis aan de Raad- huisweg tegenover de Witte Kerk. Maandag 28 oktober: 20.00 uur: weigering opnemen Afghaanse huwelijksgegevens in GBA 20.30 uur: verlenen bouwvergunning plaatsing tijdelijke noodhuisvesting huisart senpraktijk aan de Vinkenbaan Deze hoorzittingen worden gehouden in kamer 008 van het gemeentehuis. Toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke - of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Ter inzage De stukken van de bovengenoemde zaken liggen, voor zover deze openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting ter inzage bij de secretaris van de commissie voor Bezwaar schriften, de heer A.C. van der Jagt van de afdeling Organisatie-ondersteuning. De bezoektijden zijn van maandag tot en met vriidag van 08.00 tot 12.30 uur. Buiten de bezoekuren kunnen de stukken op afspraak met de secretaris van de commissie worden ingezien, telefoonnummer (072) 535 66 48. Informatie Voor nadere informatie omtrent het voren staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u eveneens terecht bij de secretaris van de commissie. De eerstvolgende vergadering van de commissie voor Bezwaarschriften is op maandag 18 november a.s. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen worden te zijner tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Jan Boltenhof 1 - dakopbouw Jan Boltenhof 2 - dakopbouw Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om met toepassing van de vrijstellings-mogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het voorgenomen plan van drie Heilooër bedrijven, te weten Taxi Zwart b.v., Bouwbe drijf W.J. Leek en Laan VOF horecabenodigdheden voor de bouw van een bedrijfsverzamelgebouw op een gedeelte van het perceel van Anema Trucks op het adres De Hoefsmid 33 (bedrijventerrein 'De Oude Werf). Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. Ter inzage Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 17 oktober 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefo-nische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 47 Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld plan vrijstelling en vergunning te verlenen, schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Het college van burgemeester en wethouders heeft de volgende uitwegvergunning ver leend. Het maken van een uitweg op de openbare weg ten behoeve van het perceel aan de Van Vladerackenlaan nummer 31. De uitwegvergunning ligt met de bijhorende stukken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Opening stijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Procedure Degene, die de uitwegvergunning heeft aan gevraagd, krijgt bericht van de afdeling Beheer en Openbare Ruimte wanneer deze vergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de ver gunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitweg. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bovengenoemde uitweg vergunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen positief bevonden. Egelenburg 2 - uitbreiding woonhuis Sportcomplex S.V. De Foresters - plaatsen 6 lichtmasten om het veld gelegen nabij Het Zevenhuizen Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings- tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet e'ens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Geboorten Olivier, z.v. P.C.T.J. Haverkamp en M. Leek Paula S., d.v. M.J. Bakker en N.C. Schong Miky M., d.v. W.J.S. Reinders Folmer en M.E. Ursum Anthony F.S., z.v. J.A.E. Denekamp en M. Tjappa Nils P., z.v. E. Outhoff en M.T.E. Rasker Isabel M., d.v. A.A. Verkooijen en A.G. de Vries Elders geboren Sam T., z.v. B.U. Peters en M. Hulst Mack L., z.v. L.N.J. Bosch en E.F. Heierman Fleur, d.v. F.J. Bakker en L. Leine Zeb L., z.v. R.A.J.C. Koppes en L.A.C. Nanne Niels, z.v. R.J. Klaver en B.H. van der Linden Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap B.J. van Schagen en N. Groefsema Huwelijken geregistreerde partnerschappen E.B. van den Bogaard en H.A.R. Kramer J.A.M. Jonker en A.M. Baltus Overleden H.A.B. Tiggers N. Waterdrinker Elders overleden M.A. Smit wv Klaver V.D. Volz ev van Dantzig R. Zoer ev Oldenbeuving J.S. Morsch De burgemeester van Heiloo verleent komend winterseizoen toestemming voor het houden van een drietal vlooienmarkten met tweede hands goederen van uitsluitend particulieren. Dit op grond van artikel 5.2.4 van de Alge mene Plaatselijke Verordening 2002. De vlooienmarkten worden georganiseerd in sporthal Het Vennewater aan Het Zeven huizen 48 van 10.00 tot 16.00 uur op de volgende zondagen: zondag 24 november 2002 zondag 19 januari 2003 zondag 16 maart 2003 Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 45. Het huidige wegdek van de Lagelaan verkeert in slechte staat en is aan herstel toe. Vanaf 17 oktober a.s. vinden werkzaamheden plaats om het asfalt van de Lagelaan te herstellen. Hiervoor zet de gemeente vanaf de genoemde datum het deel tussen de Oosterzijweg en het viaduct over de A9 af. Op verschillende plaatsen wordt het asfalt gefreesd, gaten en kuilen gevuld en voorzien van een nieuwe toplaag. De slijtlaag zal pas in 2003 worden aangebracht in verband met de werkzaam heden aan de nieuw aan te leggen golfbaan. Voorafgaand aan de afzetting voert de aan nemer voorbereidende werkzaamheden uit. De weg is in overleg met de aannemer voor lokaal verkeer toegankelijk tijdens de voorbe reidende werkzaamheden. De werkzaamheden nemen ongeveer drie weken in beslag. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Slippens van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 67. In opdracht van de gemeente Heiloo begint de aannemer Van Vuuren Wegenbouw op maandag 21 oktober a.s. met het aanbrengen van verkeersmaatregelen op de Kanaalweg. De werkzaamheden starten om ongeveer 07.00 uur. Volgens het huidige tijdschema zullen de werkzaamheden op vrijdag 15 november om circa 16.00 uur gereed zijn. Gedurende de werkzaamheden is de Kanaalweg op werkdagen van 07.00 tot 16.00 uur alleen te bereiken vanaf Het Rosendaal richting de Kennemerstraatweg. Het verkeer dat vanuit Heiloo naar Akersloot toe wil, zal worden omgeleid via de Ypesteinerlaan en Het Roosendaal. Dit wordt met borden aange geven. Voor de brandweerwagen worden speciale voorzieningen getroffen. De werkzaam heden kunnen enige overlast veroorzaken. Wij vragen hiervoor vragen om uw begrip. Ter inzage De plannen liggen ter inzage in het Informa tiecentrum in het gemeentehuis. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u tussen 09.00 en 12.00 uur contact opnemen met de heren R. van der Meer, telefoonnummer (072) 535 67 63 of M. Montauban, telefoonummer (072) 535 67 65 van het Ingenieursbureau. (locale tarief)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4