„Carnaval in Limmen is een sociaal maatschappelijk gebeuren" Limmer Uylenspieghels presenteren nieuwe raad op Prinsenbal Carnavalsvereniging De Uylenspieghels: niet alleen maar leut tapijten gordijnen© karpetten UITKIJKPOST - 13 NOVEMBER 2002 - PAGINA 10 dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend Verkoopmiddag Rode Kruis in De Cameren Politie Noord Holland Noord Verkeerscontrole Vrouwen van Nu, afdeling Limmen Limmen bollendorp? Een oproep aan de inwoners Officiële uitreiking Jongeren Informatie Boekje De VVD komt naar u toe Stichting Welzijn Ouderen Limmen Gewijzigde openingstijden bibliotheek Akersloot Lezing Maria Stahlie in bibliotheek Castricum Vervoerservice naar Tribune GroenLinks Hongaren lopen stage bij gemeente Castricum Gorteldonk opende nieuw carnavalsseizoen met het prinsenbal KYG Limmen Rijksweg 127 Limmen CASTRICUM - Afgelopen zaterdag is het weer van start gegaan: het carna valsseizoen in Limmen. Limmen is omgedoopt in Gorteldonk en de Raad van Elf is geïnstalleerd Dit jaar voor de 38ste keer met als mottoDe Uylenspieghels op safari. Tijd om eens lekker stoom af te blazen en de boel de boel te laten. Wie daar alles van weet is Prins Carnaval Martien Baars. Geboren en getogen Limmenaarvertelt hij honderduit over het zo prachtige en unieke carna- valsgebeuren in Limmen. Want wie denkt dat carnaval uitsluitend AL A AF, bier, verkleedpartijen en polonaise lopen is, heeft het mis. Groot en actief Een 'buitenstaander' raakt al gauw onder de indruk van hetgeen deze ver eniging allemaal presteert en presen teert. Carnavalsvereniging De Uylenspieghels is een grote en actieve club. Zo'n 350 donateurs en 100 vere delde donateurs, de zogenaamde Club van 111. Daarbuiten zijn er de actieve leden: de raad, prins, adjudant, secreta resse en hoffotografe. Dan is er nog het Praesidium die aan het begin van het seizoen de nieuwe prins kiezen. Martien vertelt: „Ik ben nu voor het derdejaar prins. Je kunt dat maximaal 4 jaar zijn. Er zijn niet echt voorwaarden aan verbonden. Je hoeft ook niet per se uit Limmen te komen. Wel is het belangrijk datje betrokken bent bij het dorp en dat de leden van de raad goed met elkaar kunnen opschieten. Je moet er goed over nadenken, het kost ook erg veel tijd. Mijn vrouw staat er ook volledig achter. En je moet natuurlijk niet stilletjes in een hoekje gaan zit ten." Uylenbabbel en Leutsbunker De keuze en installatie van de nieuwe Raad van Elf is een geheimzinnige aan gelegenheid. In de Burgerij, voor de gelegenheid omgedoopt tot 'Leuts bunker', worden in een toneelstuk de nieuwe leden gepresenteerd. Daar is dan al een hele periode van voorberei ding aan voorafgegaan. Zo zijn er ver schillende commissies die de verschil lende activiteiten bedenken. Er is geen vast draaiboek, omdat nieuwe ideeën en creativiteit voorop staan. Muziek is al een jaar tevoren geboekt. En er is naarstig gewerkt aan de Uylenbabbel, het 76-pagina's tellende verenigingsblad, dat bij 800 mensen in Limmen bezorgd wordt. Oude stompen en kinderen Carnaval gaat in Limmen van start met het Prinsenbal, waarna tot en met 4 maart zo'n 13 festiviteiten volgen. „Wij zorgen ervoor dat mensen feest heb ben. We hebben een heel eigen inbreng. Kijk maar eens naar de Eetmiddag in december in de Burgerij. Daar komen 250 tot 300 mensen naartoe. Is ooit een idee van iemand geweest en altijd een wereldfeest. Wij lopen daar rond in onze pakken en de dames serveren. Zo hebben we het oude Stompenbal, waar oudgedienden en de Club van 111 een eigen feestavond hebben. Heel groots is het kindercarnaval. Alle kinderen uit Limmen komen onder schooltijd naar het carnavalsfeest. Dat is heel uniek en gebeurt zelfs niet in het zuiden. Natuurlijk vormt het carnavalsweek end eind februari, begin maart het hoogtepunt. Dan zijn er van vrijdag tot en met woensdag festiviteiten. Alles in rap tempo achter elkaar", vertelt de prins. LIMMEN - Sinds jaar en dag organi seert de Welfaregroep van het Rode Kruis in bejaardentehuis de Cameren in Limmen op maandagmiddag een handwerk-contacmiddag. Deze wordt druk bezocht door dames die in het huis wonen, door dames die nog zelf standig wonen en door dames die in de aanleunwoningen verblijven. Zij zijn zeer actief en maken vele mooie, prak tische en degelijke zaken. Om nieuw materiaal voor de activiteiten van de dames aan te kunnen schaffen, organi seert de Welfare een verkoopmiddag voor maandag 18 november van 13.30 tot 15.30 uur in de benedenzaal van De Cameren, Vredenburglaan te Limmen. Zoekt u een cadeautje of een truitje voor uw (klein)kind, of sokken voor uw echtgenoot, kaarten voor alle gelegen heden, een schort of een dekservet, ga dan kijken of u het bij de dames van de Welfare in de Cameren vindt. Wat niet in de door u gezochte maat of kleur aanwezig is, kan altijd besteld worden, het wordt dan voor u gemaakt. Mocht er niets van uw gading zijn, dan kunt u altijd nog deelnemen aan de loterij, die leuke prijzen kent. Feest vieren bij carnavalsvereniging De Uylenspieghels. Multifunctionele organisatie in carna- valspak Op de vraag waarom carnaval in Limmen nou zo leuk en uniek is heeft Martien al gauw zijn verhaal klaar: Ons bestaansrecht is gelegen in het sociaal maatschappelijk gebeuren. Wij hebben dan wel een pak aan en roepen ALAAF, zingen ons clublied en ridde ren, maar we zijn meer een multifunc tionele organisatie die in een carnavals- pak loopt. Als we één keer polonaise Prins Tyl de Xe. lopen is dat veel. We vinden het erg belangrijk als carnavalsvereniging iets te doen voor de medemens. Zo bezoe ken wij niet alleen de ouden van dagen in Limmen, maar ook de pasgebore nen. In de periode van 11 november tot de laatste dinsdag van het seizoen bezoeken we alle kindjes. We staan gewoon in ons pak op de stoep, mogen altijd binnenkomen. De kinderen krij gen dan van ons een klein boerenkiel- tje. Zo hebben we vorig jaar 21 baby's bezocht, zo'n twee tot drie op een avond. Ook bezoeken we Limmenaars die bui ten Limmen in het ziekenhuis liggen of in een verpleeghuis, verzorgingshuis wonen. We gaan dan met 13 man en de nodige fruitmanden naar het MCA bij voorbeeld. In koppels van twee bezoe ken. we de zieken. Dat wordt enorm gewaardeerd. Zo bezochten we 2 jaar geleden een erg zieke vrouw, op de nieuwjaarsreceptie dit jaar bleek dat ze lid was geworden van de Club van 111. Dat is dan de kroon op je werk! Wereldavonden zijn ook de bezoeken aan geestelijk gehandicapten in Alkmaar en Heerhugowaard. Dan kom je bijna niet meer weg". Het mag duidelijk zijn dat carnavals vereniging De Uylenspieghels voor vele Limmenaars niet weg te denken is. Het belooft met alle plannen dan ook weer een knallend carnavalsseizoen te worden in Gorteldonk! CASTRICUM - De politie afdeling Castricum/Limmen/Akersloot geeft de volgende voorwerpen als gevonden en verloren op: Gevonden in Castricum: wieldop, herenbril bruin/goud/gevlamd, fiets- sleutel, knuffelhondje. Verloren in Castricum: bruin sleutele tuitje, 3 sleutels aan ring met tuinman netje, gouden ring met oranje/bruine steen, blauwe/grijze portemonnee inhoud o.a. ov-kaart, rijbewijs, badmin- tonracket bruin/grijs, damesbril klein montuur met verende pootjes, goud kleurige damesbril met ketting in zwart hoesje, gouden slavenarmband, diverse sleutelbossen, wit jack met beige bont Only, sleutels in zwart etuitje. Vermist in Limmen: uit voortuin een geboortebord (baby luier), huissleu tels aan veter, geel/zwarte oplaadbare zaklamp. CASTRICUM - Maandagochtend is er van 9.30 tot 10.30 uur een snelheids controle gehouden langs de Heereweg in Castricum. In die periode zijn 13 bekeuringen uitgedeeld. De hoogst gemeten snelheid was 104 kilometer per uur waar 60 kilometer het maxi mum is. LIMMEN - Op donderdag 21 novem ber gaan de Vrouwen van Nu met de afdeling Limmen op bezoek bij de Vrouwen van Nu, afd. Heiloo. In de Ter Coulsterkerk (voorheen Moeder Godskerk) aan de Holleweg 111 te Heiloo wordt een cabaretvoorstelling verzorgd door Marijke Kots uit Haarlem. Voor de pauze ziet u een act over Alette Jacobs, na de pauze krijgt de voorstelling een komischer tintje. Het verzamelen is op de Vuurbaak te Limmen om 19.15 uur, vertrek uiterlijk 19.30 uur. Gaarne zo spoedig mogelijk opgeven bij Betty, tel 072-5051911 of Coby 5055810, in verband met het aantal benodigde auto's. LIMMEN - Tijdens de feestelijke vie ring van het 50-jarig bestaan van de Bloemendagen Limmen is het de bestuursleden opgevallen; dat er in de tuinen - hoe verzorgd en fraai deze er ook uitzagen - nog maar weinig bol- bloemen prijkten. Om de herinnering aan de vele bollenvelden van weleer levendig te houden, willen zij de inwo ners van Limmen vragen om eens wat (extra) bloembollen in uw tuin te plan ten. Daar is het namelijk nu de juiste tijd voor. U doet er de vele bezoekers uit binnen- en buitenland komend voor jaar ook zeker een plezier mee. Voor inlichtingen over het planten van bloembollen kunt u terecht bij de heer J. Seignette, tel. 072-5051463 (geen ver koop). CASTRICUM - Op woensdag 6 november ontving wethouder Könst het Jongeren Informatie Boekje uit handen van de initiatiefnemers, de jon gerenwerkers van Stichting Welzijn Castricum. Het informatieboekje is bestemd voor jongeren tussen de 12 en 21 jaar, maar ook leraren, familie, poli tie en anderen kunnen van deze gids gebruik maken. Het is een handig boekje vol met informatie over zaken die voor jongeren van belang kunnen zijn, zoals pesten op school, op jezelf gaan wonen, geslachtsziekten en drugs. Het informatieboekje is een aanvulling op de jeugdhulp in Castricum. Voor informatie of hulp konden jongeren al terecht bij het Jongeren Informatie Punt (JIP) in de bibliotheek van Castricum. Het boekje wordt op de middelbare scholen in Castricum in alle derde klassen uitgedeeld. Verder is de gids gratis af te halen bij het informa tiepunt in de bibliotheek en in jonge rencentrum de Bakkerij. CASTRICUM - Het is al weer een jaar geleden dat in Castricum, Akersloot en Limmen gemeenteraadsverkiezingen werden gehouden. Per 1 januari 2002 vyerd de nieuwe gemeente Castricum een feit. De nieuwe VVD-fractie ging als oppositiepartij met frisse moed aan de slag. Stonden de eerste maanden nog in het teken van het wennen aan elkaar, als nieuwe raad, en het laten samensmelten van de verschillende cul turen (zowel ambtelijk als bestuurlijk), de afgelopen maanden legde de fractie de nadruk op datgene waarvoor de fractie is: scherp debatteren en als volksvertegenwoordigers een stem laten horen. De veranderingen en de fusie die Akersloot, Limmen en Castricum tot een nieuwe gemeente maakten, hebben op zowel de politiek als de inwoners effect gehad. Welk effect? Wat was uw ervaring het afgelopen jaar? Zijn uw belangen goed vertegenwoordigd? Wat wilt u de partijen meegeven voor het komende jaar? Op al deze vragen wil de VVD-fractie een antwoord. Daarom komen zij naar u toe. In drie avonden waarop zij u graag ontmoeten, met u van gedachten wisselen en een kop kof fie met u willen drinken. Niet formeel achter de lange tafel. Maar informeel, met elkaar. Geen grote vergadering waar een ieder op zijn beurt moet wachten. Maar huiskamergesprekken, waarbij u aan tafel kunt schuiven met dat fractielid waarmee u eens van gedachten wilt wisselen of die u voor het nieuwe jaar aandachtspunten mee wilt geven. Op maandag 18 november in Hotel Borst, te Bakkum, aanvang 20.00 uur zijn de mogelijke gespreksonderwer pen: Waar willen/mogen we nog bou wen? Gebruik van het strand. Wilt u in Bakkum een nieuwe postcode? Op maandag 25 november in Ons Huis te Limmen, aanvang 20.00 uur zijn de mogelijke gespreksonderwerpen: Gaan we nog bouwen na de Kerkweg-Noord. Zo ja, waar? Bent u tevreden over de dienstverlening van de nieuwe gemeen te? Hoe lossen we de verkeersdruk op de Rijksweg op? Op woensdag 11 december in De Vriendschap Akersloot/ De Woude, aanvang 20.00 uur zijn de mogelijke gespreksonderwerpen: Ontwikkeling Churchillplein, Sluipverkeer en ver keersveiligheid, Waar willen/mogen we nog bouwen? LIMMEN - Zondag 17 november vanaf 14.00 uur is de Vredeburg open voor alle 55 plussers uit Limmen. Onder het genot van een kopje koffie of thee en een drankje kan men kaarten, sjoelen, biljarten en er zijn Oudhollandse spel len. Kortom, gewoon een gezellige mid dag hebben met elkaar. De eerdere middagen werden altijd goed bezocht en het is overduidelijk gebleken dat er een grote behoefte aan bestaat. Voor meer informatie bel Thea Adrichem, tel. 072-5051404. AKERSLOOT - In de periode van 18 november tot en met 27 december zal er in de bibliotheek van Akersloot een kleine verbouwing plaatsvinden. De werkzaamheden zullen zich in eerste instantie concentreren rondohi de entree van de bibliotheek. De overlast zal tot een minimum beperkt blijven. De dienstverlening gaat door tot en met 13 december. Van 16 december tot en met 27 december zal de bibliotheek gesloten zijn in verband met het aan brengen van een siergrindvloer en een interne herinrichting. Vanaf 25 novem ber is de uitleentermijn verlengd naar zes weken en mag het publiek een dub bele hoeveelheid materiaal meenemen. Maandag 30 december verwelkomen de medewerkers u weer in een ver nieuwde en heringerichte bibliotheek. CASTRICUM - Maria Stahlie, schrijf ster van een eigenzinnig oeuvre, komt dinsdag 26 november naar Castricum op uitnodiging van Toonbeeld Literair en de Bibliotheek Castricum. Zij ver zorgt vanaf 20.00 uur een lezing in het leescafé van de bibliotheek, Geester duinweg 1. Kaarten zijn voor E 5,- (65+ CJP E 4,-) verkrijgbaar bij Boekhandel Laan,The Readshop en de bibliotheek. Maria Stahlie is het pseudoniem van Madeline Tolhuizen. Zij werd geboren in 1955 in Arnhem. Zij studeerde Nederlandse taal- en letterkunde in Amsterdam. Na haar afstuderen begon ze haar loopbaan als vertaalster bij uit geverij Bert Bakker. Zij was recensent bij Vrij Nederland, maar koos uiteinde lijk voor het schrijverschap. Maria Stahlie debuteerde met de boek 'Unisono', dat opviel door het hoge tempo en de ietwat melige humor. Als writer-in-residence verbleef ze in Minneapolis, Minnesota en woonde gedurende een jaar op een Grieks eiland in de Egeïsche Zee. Beide ver blijven hebben sporen nagelaten in haar verhalen en romans. Haar roman 'Honderd deuren', waarin een meisje door een gruwelijke daad de wereld van de volwassenen betreedt, werd onderscheiden met de Multatuli prijs. De verhalenbundel 'Zondagskinderen' kreeg een nominatie voor de Generale Bankprijs. Ook in dit boek treffen we de karakteristieke Maria Stahlie-perso- nages aan, die ernstig uit hun doen raken of zelf rigoureus het roer omgooien. In haar laatste roman 'De lijfarts', vertelt ze het verhaal van een ontaarde moeder die zich als onbe voegde lijfarts in een vreemde familie nestelt. Het conflict tussen verbeelding en gezond verstand staat centraal in het werk van Maria Stahlie. LIMMEN - Afgelopen zaterdag ging in Gorteldonk in de Burgerij een nieuw carnavalsseizoen van start en presen teerde Prins Tyi de Xe zijn nieuwe gevolg aan de bewoners van Gorteldonk. Gebruikelijk is, dat diege nen die uit de raad stappen en de nieuwkomers door middel van een sketch aan het publiek worden voorge dragen, zonder dat men vooraf weet wie of hoeveel dat er zijn. Dit is slechts voorbehouden aan de Prins. Het toneelstuk speelde zich af in de jungle (thema Op safari), alwaar de Prins en een gedeelte van zijn gevolg op ontdekkingstocht ging. Met een schitterend jungledecor als achter grond kwam men er (na vele hilarische momenten) achter wie er ging en wie er nieuw kwam. Vooral de rol van Tarzan zorgde voor veel plezier in de zaal. De Prins moest in de jungle helaas afscheid nemen van zijn adjudant Dennis Beentjes, secretaresse Suzanne Zandbergen, penningmeester Ingrid van Est en raadslid Edwin Gaasenbeek. De laatste zien we geluk kig weer terug in de hoedanigheid van de nieuwe adjudant, Gitta Beentjes als secretaresse en Jan Glorie (huidig raadslid) heeft de taak als penning meester op zich genomen. Met een voltallige raad gaat Prins Tyl seizoen, 2002/2003 in, met als eerste op het programma de Eetmiddag in de Burgerij op zondag 15 december a.s. om 16.00 uur. Kaarten hiervoor zijn verkrijgbaar vanaf 2 december op Burg. Nieuwenhuijsenstraat 97, tel. 072- 5052338 of op Vredenburglaan 2, tel. 072-5053612 te Limmen. CASTRICUM - GroenLinks begint een vervoerservice voor inwoners van Akersloot en Limmen die op de Tribuneavonden van GroenLinks iets met de fractie willen bespreken, maar die door het gemis van (openbaar) ver voer niet naar Castricum kunnen komen. De Tribune staat maandag 18 november in het documentatiecentrum van het gemeentehuis in Castricum (Raadhuisplein 1), de vaste vergader plaats van GroenLinks. De Tribune is er voor inwoners van de fusiegemeente om in gesprek te komen met raadsle den van GroenLinks over actualiteiten en plaatselijke politiek. Iedereen die vragen of opmerkingen heeft over het beleid in de gemeente is welkom. Met het initiatief hoopt de gemeenteraadsfractie van GroenLinks meer te weten te komen wat er leeft in de dorpen en welke onderwerpen op de politieke agenda zouden moeten komen. De Tribune van GroenLinks is maandag 18 november van 19.30 tot 22.00 uur. Belangstellenden wordt ver zocht de komst vooraf aan te kondigen. Dat kan via tel. 0251-673825 van Henri van der Zaken (steunfractielid) of op tel. 0251-651484 van fractievoorzitter Jan Bijlenga. Indien gewenst graag met vermelding van het verzoek om van de vervoerservice gebruik te maken. CASTRICUM - Van maandag 25 tot en met vrijdag 29 november komen er vier ambtenaren van de Hongaarse jumela- ge gemeente Balaton Fured naar Castricum. Zij komen op het gemeen tehuis een stage volgen om meer kennis op te doen als voorbereiding op een soepele toetreding tot de EU in 2003. De stage is een onderdeel van een pro gramma van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten in samenwer king met het Platform Gemeentelijk Vredesbeleid. De twee organisaties hebben een training georganiseerd over duurzame ontwikkeling voor ambtenaren en bestuurders van Hongaarse gemeenten die een steden band hebben met een Nederlandse gemeente. Het onderwerp Duurzame Ontwik keling heeft een duidelijke relatie met de recente Duurzaamheidstop in Johannesburg. Het trainingsprogram ma van de VNG is bedoeld voor de EU toetredingslanden. Duurzame ontwik keling is een van de voorwaarden voor toetreding tot de Europese Unie. Duurzame ontwikkeling moet in dit verband heel breed bekeken worden, het gaat hier om thema's als relatie overheid-burger, milieu, sociaal beleid en economie. Hongarije heeft nog even de tijd om zich in te spelen op het EU lidmaat schap. Vermoedelijk zal de toetreding rond het jaar 2003 plaatsvinden en dat geeft enige tijd voor aanpassing. Hongarije heeft zich als nieuw lidstaat echter wel te houden aan alle bestaan de EU-regelgeving op ieder terrein. Dat betekent kennisnemen van alle EU-regels en -afspraken omzetten van de nationale regelgeving op vrijwel alle terreinen, het invullen van de Hongaarse inbreng in alle EU instellin gen. Een enorme taak, waarvoor vier jaar nauwelijks genoeg is. Er is dan ook flinke hulp vanuit de EU, en ook vanuit Nederland, nodig om deze klus te kla ren. De gemeente Castricum laat de stagiai res kennismaken met het afvalverwer- kingsbeleid, de wijze waarop de lokale democratie duurzaam is verankerd, het waterbeheersings- en zuiveringsbeleid. Daarnaast wordt een bezoek gebracht aan de Sokkerwei, de eerste duurzame basisschool in Europa. Hier krijgen de Hongaren uitleg over het zogenaamde 0-energie concept, (de manier waarop de school duurzaam met energie omgaat). In de stage zijn ook bezoeken gepland aan het bergbezinkbassin in Limmen, de rioolzuiveringsinstallatie in Beverwijk, G.P. Groot recycling en de huisvuilcentrale in Alkmaar. De delegatie uit Balaton Füred heeft ook een gesprek met de Stuurgroep Duurzaam Castricum. Hoewel de stage georganiseerd wordt door de gemeente is de Stichting Jumelage Castricum- Balaton Füred ook nauw betrokken bij het bezoek van de delegatie uit Hongarije. LIMMEN - Op zaterdag 9 november opende carnavalsvereniging de Uylenspieghels uit Limmen weer een nieuw seizoen met het jaarlijks terug kerende Prinsenbal in de Burgerij. Gekozen werd dit jaar voor een veelzij dig thema 'De Uylenspieghels op safa ri'. De muziek werd verzorgd door de alom bekende Harten 2. Na de presentatie van de prins en zijn raad op het Prinsenbal is er natuurlijk \ook weer de oergezellige Eetmiddag voor de gehele Limmer bevolking. Lekker samen aan tafel met kinderen, vrienden, opa's en oma's en genieten van een leuke middag met muziek van Cherra. Op zondag 15 december om 16.00 uur kunt u in de Burgerij aan schuiven bij de Uylenspieghels. Voorverkoop van de eetmiddagkaarten start op 2 december op de volgende adressen fam. Baars, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 97, tel. 072- 5052338 of fam. Burgering, Vredeburglaan 2, tel. 5053612. U wordt verzocht de kaarten tussen 10.00 en 20.00 uur af te halen, prijs 3,50 euro voor donateurs en 5,- voor niet-dona- teurs. Kinderen tot en met 12 jaar gra tis. Aan de zaal worden wel entreekaar- ten verkocht maar geen eetkaarten. Dat carnaval niet alleen maar een gezelligheidsgebeuren is, blijkt uit het feit dat de vereniging de aandacht voor zieken en alleenstaanden hoog in het vaandel heeft staan. In de loop van het seizoen gaat de raad op stap door Limmen en ook naar verschillende instanties, tehuizen en ziekenhuizen, om daar Limmenaren een bezoekje en een fruitmand te brengen. Wie goed doet, goed ontmoet blijkt uit de vele warme reacties die kwamen naar aan leiding van zo'n bezoek. Ook aan de oudere bewoners en de kinderen van Limmen wordt gedacht. Tijdens het sei zoen wordt het Zorgcentrum de Cameren omgedoopt in Camerdonk en vieren de bewoners en andere senioren carnaval. En op zaterdag 22 februari 2003 is er weer een seniorenavond gepland. Verder kunnen alle pasgebo renen in het carnavalsseizoen steevast rekenen op een kraambezoek van de Prins en zijn adjudant. De optocht de kinderen met de basisschoten en de middag in de Burgerij zijn met name erg geliefd bij de kinderen. Velen doen erg veel moeite om zich mooi mogelijk te verkleden en nemen dan vele vriend jes mee. Voor de bovenbouw van de basisscholen zal er op de kindermiddag weer een playbackshow op het pro gramma staan. Dit seizoen zal de kin derdag vallen op vrijdag 21 februari, dus voor de voorjaarsvakantie. Uiteraard vergeten de Uylenspieghels de jongeren en 'oudere jongeren' niet! Op zaterdag 1 februari zal er een mega- vette Tussenavond zijn m.m.v. 'Special Harold Drive-in show'. Het thema van die avond is nog een verrassing maar rekent u maar wel op een super tussen avond in een nieuw jasje. En uiteraard is er op zondag 2 maart de Discoavond voor een ieder die met Harold uit zijn of haar dak wil gaan. Entree is hier 5,- euro. Op de dag daarvoor, dus zaterdag 1 maart vindt het Groot Carnaval plaats. Entree hier is 2,50 euro. Voor alle cre atieve, bouwlustige carnavalsliefheb bers is er op zondag 2 maart de Optocht, waarin men weer alles uit de kast zal halen om zo goed mogelijk voor de dag te komen. Aarzel niet en duik de komende winteravonden gezel lig met wat vrienden bij elkaar om een superkar te bouwen. Tot slot als van ouds het carnaval af met het Boerenkielenbal op dinsdag 4 maart met muzikale medewerking van Point of View. Entree voor die avond is 2,50 euro voor leden en donateurs. Tevens wordt men geacht minimaal een boe renkiel te dragen. Wilt u donateur worden, bel even naar Ronald Baars, tel. 072-5052270. Voor 16,- euro per jaar steunt u een geweldi ge vereniging. LIMMEN - Op woensdag 20 november houd het KVG weer (je maandelijkse ledenavond, aanvang 20.00 uur in De Burgerij. De avond wordt verzorgd door de heer v. Dijk uit Schagen. Hij is boswachter en vertelt aan de hand van dia's wat er zoal groeit en bloeit bij het Zwanenmeer in Callantsoog. Introducés zijn welkom, zij betalen E 3,40 voor twee keer koffie of thee. Prins Tyl de Xe ging met zijn gevolg op safari in de jungle.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10