Foresters nieuws Gezamenlijke ledenvergadering van ouderenbonden doet stof opwaaien Flashing Heiloo scoort tijdens grote clubactie I Terriërs nemen afscheid van oude kunstgrasmat Samenwerking ANBO en KB O in de SB O UITKIJKPOST - 13 NOVEMBER 2002 - PAGINA 8 Jeugdbiljarts Vennewater Kampioen SV Oppositie Schietvereniging De Vrijheid Jak wint uitkomstbokaal Heilooër Bridgeclub Damclub Heiloo Karen Stevenson kampioen van Noord-Holland SV Vredeburg Rabo poldertrimloop bij DT Meervogels '60 Dames bridgeclub Saus Atout Bridgeclub Sans Atout The Pilgrims in de Buk Buk Slank-klup geeft persoonlijke aandacht Nieuws van schilderclub ABC Petrus Canisius College in feeststemming Team Heiloo aan kop in het Louis Koekens Driebanden toernooi Bridgeclub Limmen De district- en gewestelijk kampioenen van B. V. Vennewater. HEILOO - District- en gewestelijk kampioen worden, dat overkwam onlangs twee jeugdleden van B.V. Vennewater. Op 20 oktober werd Roy Haanraads districtkampioen libre jeugd vijfde klasse in lokaliteit de Parrelhof in Heerhugowaard. Samen met nog drie andere teamleden t.w. Saskia de Jong, Andre Backer en Anita Koedijk, moest Roy het opnemen tegen vier leden van Obis/de Magneet. Hij had totaal geen moeite met Andre Kuil en Floris Nijhuis, de 40 caramboles maakte hij in 35 en 20 beurten met een moyenne van 1.45 na twee partijen. Tegen Wesley de Wildt moest hij het onderspit delven; 39-40 na 38 beurten, maar tegen Edwin Smit wist hij de zegereeks weer te hervatten. Nu kreeg hij alleen nog zijn eigen teamleden, eerst tegen Anita, winst in 37 beurten 40-34, toen tegen Andre 40-38 beuren, en als laatste tegen Saskia. En in 25 beurten was het kampioenschap een feit. Zeven partijen, 12 punten, 279 caram boles, 239 beurten en een moyenne van 1.16. Een schitterend resultaat! Saskia de Jong werd derde Andre vijfde en Anita zesde. Maar de koek was nog niet op voor het Vennewater, Andre Backer wist te promoveren naar de vierde klas se met een moyenne van 1.24. Roy zal de club vertegenwoordigen in Eenigenburg op 16 en 17 november voor het gewestelijke kampioenschap. Op 26 en 27 oktober moest Maikel de Jong de vereniging vertegenwoordigen in het clubhuis van Onder Ons in Beverwijk voor het gewest zesde klasse jeugd. En hij deed dat met verve! Maikel kwam als reserve in de finale, maar wist toch 12 matchpunten te behalen, slechts een partij verloor hij, en met een moyenne van 0.92 in een klasse tot 0.70 betekent dit een directe promotie naar de vijfde klasse, en helaas voor hem, en de vereniging, geen Nederlands kampioenschap, Kinderen vanaf 8 jaar (jongens of meis jes) zijn welkom op de clubavond in sporthal Het Vennewater op woensdag avond vanaf 19.00 uur. Zodat misschien ook zij, volgend jaar, district, gewest- of nationaal kampioen kunnen worden. Onder vakkundige leiding van Jan Schouten worden de eerste beginselen van de biljartsport aangeleerd. HEILOO - In de achtste ronde van de interne competitie liet Johan van der Wal zien dat het hem dit jaar menens is: regerend kampioen Kees Jongkind kreeg geen schijn van kans. Een andere ranglijsttopper, Ruud Jongerius, werd door ervaren rot Peter Folkertsma kansloos uit het zadel gelicht, hield Cor van Etten in het eindspel tegen Henk Kracht net een extra pionzetje over, en speelden Hans Hassing en Bouke Woudstra een met-de-adrenaline-tot- in-de haarwortels partij: wie zet wie mat? Hans was net een stapje eerder. Uitslagen: v.d.Wal-Jongkind 1-0, Jongerius-Folkertsma 0-1, v.d.Werff- Manni 0-1Maas-Limmen 0-1de Jager- Langereis 0-1, Kracht-van Etten 0-1, van Ham-v.d.Brink 1-0, Koenders-Bik 1-0, Jonkheer-Bosma 0-1, Woudstra- Hassing 0-1, Rump-Kraayenbrink 1-0, Huffnagel-de Jong rem., de Lange- Roodbol rem. En pasant vermorzelde Oppositie I in de externe competitie (NHSB 3 D), in Alkmaar DOS met liefst 1/2 -7 1/2! Winst was er voor van Etten, Folkertsma, Limmen, Manni, Sauer, v.d.Werff en Woudstra, terwijl Jonkind aan bord 1 remise speelde tegen oud- Opposite-kampioen Wagenaar. LIMMEN - De uitslagen van de wed strijd van 6 november, gespeeld bij schietvereniging De Vrijheid te Limmen zijn: Competitie KKG: 1. B.Sassen 99, 2. J.Drenth 98,3. E.Weijers 96. Competitie KKK: 1. B.Sassen 91, 2. J.Drenth 89,3. E.Weijers 85. HEILOO - Het eerste team van de Foresters presteert met wisselend suc ces in de tweede klasse. Na twee opeen volgende overwinningen op Blauw-Wit en V.S.V. kon het team van trainer Edwin Veenstra middels een overwin ning op het op de laatste plaats staande D.C.O. zich in de top vier nestelen. De gasten uit Haarlem hadden tot afgelo pen zondag pas één punt bij elkaar weten te sprokkelen en mocht eigenlijk geen obstakel voor de thuisploeg vor men. Vanaf het beginsignaal werd duidelijk dat D.C.O. met veel mensen achter de bal zou voetballen en dat de drie gevaarlijke spitsen het voorin alleen moesten uitzoeken. Met lange ballen van achteruit probeerde ze voor gevaar te zorgen. De Foresters verdediging wist hier echter wel raad mee en bleef eenvoudig overeind. Via goed opgezet te combinaties zette de Foresters de Haarlemmers onder druk maar tot uit gelezen mogelijkheden kwam het niet. Pas aan het einde van de eerste helft ging er meer dreiging uit van de thuis ploeg en moest de D.C.O. keeper een aantal maal handelend optreden. Op slag van rust kwam de Foresters ver diend op voorsprong. De mee opgeko men Maurice Stoffers leverde een op maat gesneden voorzet af op de beweeglijke spits Geert Koelman die bekwaam afrondde. 1-0. Waar iedereen verwachtte dat de rood witten na rust door zouden drukken kreeg de wedstrijd een geheel andere wending. Slap verdedigen in het zes tienmetergebied leverde binnen vijf minuten de gelijkmaker op. De D.C.O. spits kon tussen drie verdedigers kap pen en aanleggen voor een bekeken schot: 1-1. De Foresters probeerde te blijven com bineren maar steeds vaker werd er knullig balverlies geleden en gleed de wedstrijd af naar een bedenkelijk niveau. Toen beide teams zich al hadden ver zoend met een gelijkspel was het Maurice Stoffers die aan de zijlijn in de fout ging. De vrije trap die volgde werd door de D.C.O. aanvoerder knap bin- nengekopt en bezorgde de thuisploeg een enorme kater: 1-2. Volgende week staat het belangrijke uitduel tegen het hooggeklasseerde D.E.M. uit Beverwijk op het program ma. Wil de Foresters de aansluiting met de middenmoot behouden zal er gewonnen moeten worden. Het tweede elftal van trainer Leo van Meene boekte eindelijk weer een over winning. Tegen S.R.C. uit Schagen werd er met 4-2 gewonnen. Door doelpunten van Danny Spierings en Rene Mossel kwam de Foresters aan de leiding maar een defensieve blunder hielp de gasten weer in het zadel. Na rust was het Martijn Pronk die de voorsprong knap vergrootte maar wederom een slordig heid achterin bracht S.R.C. weer terug in de wedstrijd. Vlak voor tijd was het invaller Frank Tromp die met de mooi ste goal van de wedstrijd de partij besliste. Zijn rush van eigen helft werd bekroond met een lob van zo'n dertig meter over de kansloze doelman: 4-2. Verder vallen de prestaties van de dames op. Na twee jaar in de onderste regionen te hebben gevoetbald is het team dit jaar met een aantal speelsters versterkt en is er ook een trainer aan getrokken. Hoofdtrainer Edwin Veenstra heeft sinds dit seizoen de lei ding over zowel de selectie als de dames. De trainingsopkomst ligt rond de negentig procent en dit werpt zijn vruchten af. Na zeven speelronden bezetten de meiden een knappe tweede plaats en het verschil met de koploper bedraagt slechts drie punten. Wanneer deze lijn zich voortzet ligt er voor dit team een mooi seizoen in het verschiet. LIMMEN - Herman Lute organiseert elk jaar een baarswedstrijd. Als wed strijdwater werd deze maal gekozen voor de Dogsloot te Uitgeest. Hier bleek met name de kleine baars geïnte resseerd te zijn in het aangeboden aas. Een specialistische aanpak is hiervoor noodzakelijk. Het vissen werd het laat ste half uur nog eens bemoeilijkt, omdat een nabij gelegen gemaal in wer king trad en de sloot behoorlijk begon ic stromen. Nieuwkomer Ron Droog presteerde opvallend goed en wist met maarliefst 34 baarzen de tweede prijs te bemachtigen. De poedelprijs ging naar (vader) Siem Droog. Hij ving er 33 min der. Louis Mors werd met 31 stuks derde, maar de fel begeerde uitkomst bokaal was voor Rob Jak met 35 baap zen. Lute zorgde ook dit jaar weer voor een prima organisatie en een rijkelijk gevulde prijzentafel. Zondag 17 november wordt de snert- wedstrijd gehouden. Verzamelen voor deze wedstrijd om 9.00 uur bij het haventje van het Stet. U begrijpt het vast al: na afloop van de wedstrijd snert eten in Café De Lantaarn. Opgave vooraf is niet nodig. Deelname is E 2,50. HEILOO - De uitslagen van de bij de Heilooër Bridgeclub gespeelde wed strijden op dinsdag 5 november zijn: A- lijn: Klerk - Stark 63.50, Oosterwijk - Warmenhoven 56.60. B-lijn: Brokx - Gillian 64.10, v.d. Laan - Klop 63.50. Donderdag 7 november A-lijn: v. Baar - Mooy 59.40, Boelhouwer - Breeman 54.20. B-lijn: fam. van Os 60.40, Dubbeld - Mooy 60.00. C-lijn: Nieuweboer - de Ruiter 68.30, Olgers - Schram 56.70. D-lijn: v.d. Gooi - Neyens 68.20, fam. de Graaff 64.60. HEILOO - De uitslagen van de wed strijden gespeeld in de onderlinge com petitie bij Damclub Heiloo zijn: R Heyne - W. Solleveld 2-0, C. v. Lieshout - A. Valkering 1-1, M. Houtenbos - F. Schouten 2-0, J. Kraakman - C. v. Lieshout 0-2, W. Solleveld - F. Schouten 0-2, A. Valkering - P. Heyne 2-0, M. Houtenbos - M. Out 0-2. Tussenstand kopgroep: A. Valkering 9- 13, M. Out 6-11 en M. Houtenbos 9-10. Kennemer Damkring: D.C.H. - D.O.S. 11-11. HEILOO - Afgelopen zondag werd in sporthal de Walvis te Beverwijk het Pupillen A kampioenschap van Noord- Holland gehouden. Karen Stevenson van Dojo 't Loo had zich vorige week in Haarlem geplaatst voor dit kam pioenschap. De eerste wedstrijd moest zij tegen Dennis Wagenaar,fcKaren was haar zenuwen als eerste de baas en scoorde een fraaie Ippon al na 10 seconden. De tweede partij moest zij al weer tegen een jongen, Ludo Goos was haar tegenstander. Karen kwam een Yuko achter, maar knokte zich weer terug en scoorde ook een Yuko. Met een enorme krachtsexplosie wist ze haar tegenstander in een houdgreep te krijgen en won hierdoor de partij. De derde partij moest zij tegen Dico Vos, aan het begin ging de partij gelijk op. Haar tegenstander probeerde haar met een beenworp te vloeren, maar Karen nam de worp over en veegde haar tegenstander op zijn rug. De finale ging tegen de sterke Jan de Boer, deze jongen ging er stevig tegen aan maar kon geen goede grip op Karen krijgen. Jan probeerde haar met een beenworp te vloeren, maar Karen na hem meteen over en won uiteinde lijk de partij met een Yuko. Als enigste meisje tussen 14 jongens en toch kam pioen van Noord-Holland. In de middag moesten de zussen Ramaker zich zien te plaatsen voor het Nederlandskampioenschap. Marise begon haar eerste partij in de - 70 kg klasse tegen Iris Benjamins en won haar partij met een schitterende been worp. Haar tweede partij moest zij het opnemen tegen Linda Klaver, het begin van de partij was hoopgevend. Maar door een ongelukkige val moest zij opgeven door een schouderblessure en waren de wedstrijden voor Marise voorbij. Eline moest het in haar eerste partij het opnemen tegen haar eeuwige rivaal Sandra van der Plas. Aan het begin ging de partij gelijk op, maar opeens lag Eline in een houdgreep en verloor deze partij. De tweede wed strijd was tegen Laurien Vos van Kenamju uit Haarlem. Eline scoorde vrijwel meteen een schitterende Waza Ari, maar door een beenworp kwam Eline ongelukkig ten val en moest met een blessure ook opgeven. Helaas dit jaar geen Nederlands Kampioenschap voor de beide zussen. Voor het eerst sinds vele jaren heeft basketbalvereniging Flashing Heiloo weer meegedaan met de grote clubactie. Dankzij de inzet van alle jeugdleden hebben zij E 2000,- opgehaald, waarvan de vereniging onder andere ballen, ballennetten en trainingshesjes heeft gekocht. Clubleden hebben zo veel loten verkocht dat ze ballen, T-shirts, eten/ drinken en heel veel kaartjes voor de Haarlem Basketball Week hebben gekregen. Zwarte Piet heeft gehoord dat iedereen zo zijn best heeft gedaan, dat hij beloofd heeft om op vrijdag 29 november langs te komen op de training! Wil jij ook een keer komen trainen? Bel dan 072-5340001. LIMMEN - Schaakvereniging Vrede burg speelde vrijdag 8 november ronde 8 van de interne competitie. B. Stolp en R. Rommel vochten een felle strijd om de tweede plaats waarbij B. Stolp in het scherpe eindspel enigszins beneveld door het gerstennat een winnend dameoffer over het hoofd zag waarna de partij naar remise kabbelcTe. M. Wester zag zijn damewinst weer verlo ren gaan en overzag enkele zetten later een mooie remisezet tegen R. Termes die opgelucht door zoveel geluk naar winst kon schuiven. R. vd Storm profi teerde van een ver opgerukte pion tegen P. vd Heijdt in een toren eindspel en kon na ruim 3 uur de volle winst bin nenhalen. D. Aafjes kon zijn concentratie niet bewaren na dubieuze aanmoedigingen van een clubgenoot en verloor onnodig van T. Witkamp. P. Zwart profiteerde van het slordig verdedigen van B. Blekemolen en wist de koning in een matnet te snoeren. Vredeburg verloor donderdag kansloos de bekerwedstrijd van de sterke eerste klasser Krommenie met 1/2 -31/2, alleen J. Admiraal wist met remise de eer te red den. Komende vrijdag speelt het eerste achttal de uitwedstrijd tegen Saenden. Uitslagen: Groep A. R. Rommel-B. Stolp remise, J. Limmen-J. Admiraal 0- 1, K. Kramer-H. Ebels 1-0, J. Levering- E. Stolp 0-1, R. Termes-M. Wester 1-0, G. Hafkamp-T. Al 1-0, P. vd heijdt-R. vd Storm 0-1, K. Keijzer-T. Castelein 1-0, M. Kos-D. Keijzer 0-1, B. Blekemolen- P. Zwart 0-1, K. Aafjes-H. Levering 1-0, D. Aafjes-T. Witkamp 0-1, E. Mooij-S. Sofan 1-0, E. van Duin-M. van Rees 1- 0, B. Kerkhof-N. Pepping 1-0, H. de Hoog-J. Levering jr 1-0 Groep B. Mike Krom-Wouter Mijnsbergen 1-0, Nutte van Belzen-Christian Korving 0-1, Djurre Bismeyer-Alex Zwart 1-0, Irene Klaver-Laura Aafjes 1-0, Fabienne Mijnsbergen-Mathijs Hendriks 0-1, Vince Kaandorp-Menno Koot 0-1. AKERSLOOT - Zondag 17 november wordt er weer een Rabopoldertrimloop gehouden door de handbalvereniging DT Meervogels '60. Door en om Akersloot lopen de parkoersen, die uit stekend aangegeven zijn. Er worden drie afstanden gelopen 4, 8 en 14 km. De 4 km is een afstand voor de jongere deelnemers. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbal vereniging aan de Boschweg, waar om 10.30 uur de start is. Deze lopen gelden voor het trimloopboekje van de KNAU deze boekjes zijn tevens verkrijgbaar bij de inschrijving. Kleed- en douchege legenheid is aanwezig. Inschrijfgeld 2,- euro, met aandenken worden de inschrijfgelden met 0,50 euro ver hoogd. HEILOO - De dames bridgeclub Sans Atout heeft op 6 november als volgt gespeeld: A-lijn: Visscher-v. Twuyver 57.81, Slob-Schaffer 55021, B-lijn: Werdmuller-Hoogland 64.17,Weehuizen-v.d.Vlies 55.83, C-lijn: v.d.Wiele-Baarsen 64.06,v.Toornburg- d.Vries 61.25, D-lijn: Velzeboer-Ursem 68.75,v.Riemsdijk-v.Noort 59.17. HEILOO - De bridge-uitslagen van maandag 11 november bij Bridgeclub Sans Atout zijn: A-lijn: 1. fam. Kaashoek 64,6, 2. H. en G. Schipper 61,2. B-lijn: 1. Beerepoot - Daudey 58,1, 2. Middelbeek - Broens 56,8. C-lijn: 1/2 Grootjen - Lute en v.d. Klis - v.d. Linden 59,6. D-lijn: 1Kat - Smit 62,5,2. fam. Keesen 59,6. E-lijn: 1. Folmer - Rootjes 58,9. 2. Hansen - de Jong 55,2. F-lijn: 1. De Jong - de Winter 61,8, 2. Blitzblum - Molenaar 61,1. HEILOO - Op woensdag 6 november was in het Trefpunt een gezamenlijke, algemene ledenvergadering van de plaatselijke afdelingen van dé ouderen bonden ANBO en KBO. Bij acclamatie werd het belangrijkste besluit geno men: beide afdelingen van de bonden werken voortaan samen in de SBO, d.w.z. Samenwerking Bonden voor Ouderen. Een zevental bestuursleden van de bonden werd benoemd tot bestuurslid van deze nieuwe vorm van samenwerking. Een keer per jaar zal de SBO een algemene ledenvergadering houden, waarin het bestuur verant woording voor het gevoerde beleid aflegt aan de leden van de gezamenlij ke bonden. De lokale ANBO- en KBO- afdelingen blijven gewoon bestaan. De voordelen De beide bonden treden als de SBO voortaan gezamenlijk naar buiten in overlegsituaties met maatschappelijke instellingen, zoals gemeenteraad en verzorgingstehuizen. Eendracht maakt macht. Maar de samenwerking heeft nog meer voordelen: het aantal verga deringen van de afzonderlijke bonds- besturen kan worden verminderd; er komt meer tijd vrij voor andere belang rijke activiteiten; een betere verdeling van de werkzaamheden wordt moge lijk; drukkosten worden beperkt, zoals door het gemeenschappelijke jaar boekje en het blad Springlevend; de HEILOO - Op vrijdag 16 november komen The Pilgrims naar Heiloo. Na even uit elkaar te zijn geweest zijn The Pilgrims er dan toch weer, alleen in een iets andere formatie. Sinds het debuut album Once to everything, zetten The Pilgrims hun bedevaartstocht naar het hart van de rock V roll voort. Tijdens deze tocht begint de rock van dit vijftal rustig aan wat scherper en harder te worden. Zeker het vierde album heeft ruige gitaar en stevige zang op het vinyl staan. Na wat veranderingen in de samenstelling van de band, van vijf naar vier leden, begint de band haar eigen geluid te ontdekken en vorm te geven. Een avond die garant staat voor echte rock vnv roll. Heb jij er zin in ga dan om 21.00 uur naar de Buk Buk en voor E 7,- ben je binnen. HEILOO - Nog maar twee maanden en dan zit het jaar 2002 er alweer op. Diverse malen hebben vrouwen eri mannen zich voorgenomen wat aan hun overgewicht te doen. Het is alleen zo moeilijk vol te houden! Diëten zijn vaak tijdrovend en ook niet echt goed koop. En dan ben je op je streefgewicht en vliegen de kilo's er binnen korte tijd weer aan. Om zelfverzekerd te zijn als het weer het toelaat om wat meer van ons lichaam te laten zien, ga je naar de Slank-klup. Geen dure en moeilijke diëten, maar voedingsschema's die een voudig vol te houden zijn. En natuurlijk niet te vergeten, de steun van lotgeno ten! Beheer Slank-klup werkt al 14 jaar vol gens een beproefde en succesvolle methode. Toch ervaart ook Beheer Slank-klup dat steeds meer cliënten te maken krijgt met het beruchte jojo effect en de verslapping van de huid die het gevolg zijn van het gewichtverlies. De Duitse universiteit (Frankfurt am Main) heeft een product ontwikkeld dat een doorbraak kan zijn in de strijd tegen het jojo-effect huidverslapping en cellulitis. Beheer Slank-klup breidt de nog immer succesvolle basis van gezond afslanken m.b.v. weekmenu's uit met een nieuwe lijn, waarin het nieuw ontwikkelde product wordt gecombineerd met gezonde voeding. Voor die personen die behoefte hebben aan aanvulling. Wilt u geheel vrijblijvend kennismaken met de vertrouwde werkwijze van Beheer Slank-klup of wilt u meer weten over de nieuwe lijn voor figuur verbetering, ga dan langs bij de dichtst bijzijnde klup. Informatie hierover leid ster Ria Jansen, tel. 072-5332067, de regiomanager, tel. 075-6227076 of kijk op internet www.slank-klup.nl. slagvaardigheid kan worden vergroot, bijvoorbeeld: de snelheid waarmee het Buurtbusproject van start ging. Uit de voorbeelden blijkt dat de samenwer king al een tijd bestaat, evenals een speciaal fonds ervoor. De bonden heb ben daarin elk voor de helft een bedrag gestort. Een tweede hypotheek G.P. van Deventer legde uit hoe een huiseigenaar profijt kan halen uit zijn woning door er voor de tweede keer een hypotheek op te nemen. Geen onbekend gespreksonderwerp op ver jaardagen. Van Deventer, voormalig directeur van de Rabobank, liet geluk kig voor alle aanwezigen een katern achter over de KeuzePlus Hypotheek. Het Trefpunt De heer Holman las namens de ANBO en de KBO een tekst voor. De inhoud ging over de slechte samenwerking in het Trefpunt tussen de beide bonden en de Stichting Ouderenwerk Heiloo. Deze drie geledingen huren en gebrui ken het Trefpunt. Bij het gebruik van het pand heerst structureel een organi satorisch en financieel wanbeleid. Gevolg: onderling wantrouwen en veel conflicten tussen de bonden en de SOH. Voor de samenwerking is ooit een con venant opgesteld, dat door de stichting nogal anders wordt geïnterpreteerd HEILOO - Schilderclub ABC lijkt in een behoefte te voorzien. De mensen die zo'n jaar of langer lid zijn van club ABC (Acryl Beweging Cadans) vinden juist de formule, waarmee gewerkt wordt heel prettig; vrijheid in onder werpskeuze (dus geen klaargezette 'saaie' stillevens b.v.), werken naar zelf gemaakte schetsen, zelfgemaakte foto's en aansprekende prentbriefkaarten, reproducties van voor hen interessante schilderijen, op verzoek een portret, model, of stilleven (nooit verplicht), één of twee lessen materie-schilderen, collages maken. Wat de werkwijze betreft geeft begeleider Iwan de Groot ruiterlijk toe dat hij geen echte cursus geeft. Hij begeleidt ieder lid op zijn/haar niveau en probeert daar aan te sluiten waar een lid van de club aan toe is. Verder zijn er min of meer gere geld klassikale momenten, als de Groot een bepaald aspect van het schilderen aan de orde wil stellen. Tijdens de les sen komt echter alles aan de orde. Er zit dus wel degelijk lijn in. Iedereen komt aan zijn/haar trekken. De sfeer is ongedwongen, de leden lopen regelma tig rond en zien wat de anderen er al werkend van maken. Motto: Niets moet, (bijna) alles kan. Het eerste blok van tien lessen is bijna om, in januari start het tweede blok van tien lessen. Het lijkt er nu op, dat er op woensdagochtend en donderdagavond nog enige plaatsen zijn, op dinsdagoch tend hooguit twee. Beginners en (ver)gevorderden zijn welkom. De club werkt op dinsdag en woensdagochtend van 9.00 tot 12.00 uur in de Hofdijk de Hobbyfarm en op donderdagavond van 19.30 tot 22.30 uur in het Open Huis zaal 7. De prijs voor een blok van tien lessen is E 75,-. Wilt u liever eens per 14 dagen komen, dan kan dat ook, u betaalt dan de helft. Jongeren zijn eveneens zeer welkom. Inlichtingen en opgave bij Iwan de Groot, tel. 072- 5330847. HEILOO - De oud-bestuursleden Peter Reeling Brouwer en Ton Eeken van hockeyvereniging De Terri rs spuiten een fles champagne over de oude kunstgrasmat als dank voor vele jaren hockeyplezier. De mat werd in 1986 aangelegd, behoorde inmiddels tot de oudste van Nederland, maar is nu dan toch aan vervanging toe. Over enkele weken hoopt de vereniging de nieuwe kunstgrasmat in gebruik te nemen. De oude wordt gerecycled en gebruikt als vulsel voor binnen- en buitenbakken van maneges. dan door de- bonden. Dat zou de belangrijkste oorzaak van de proble men zijn. Om die uit de wereld te hel pen, pleiten de bonden voor herziening van het convenant. Daarbij zijn raad pleging van onafhankelijke deskundi gen op financieel en organisatorisch gebied, alsmede het maken van heldere afspraken en controle op de naleving ervan noodzakelijk. Pas dan is een nieuwe, gezamenlijke start in het Trefpunt mogelijk. Postkantoor en opnieuw het Trefpunt Nadat de problemen van de buurtbus besproken waren, volgde de rondvraag. De vervanging van het postkantoor aan de M. Zonderhuisweg door een kan toortje in een winkel zal een verschra ling van de dienstverlening betekenen die vooral ouderen zal treffen. De voorzitter, de heer Ten Hoope, verze kerde tijdens de vergadering dat de burgemeester heeft beloofd zijn volle gewicht in de strijd te gooien om vol doende PTT-dienstverlening in ons dorp te behouden. In het Trefpunt is vaak sprake van geluidsoverlast. Nieuwe vloerbedek king zal het aantal klachten hopelijk doen verminderen. De dansclub is inmiddels met muziek en al verhuisd naar het jeugdhonk... REGIO - Nu de voorbereidingen voor het grote feest ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan nagenoeg zijn afge rond, begint het te zoemen in en rond het PCC. De massale aanmeldingen voor de verschillende activiteiten en evenementen duiden er op dat - naast de vele relaties - de huidige en oud- PCC'ers er zin in hebben! De feeste lijkheden duren van donderdag 14 tot en met zaterdag 16 november, en omvatten ondermeer een personeels feest in de Grote of Sint Laurenskerk, een leerlingenfeest in Bob's Saloon in Uitgeest, en reünies op alle vestigingen van het PCC. Op donderdag 14 november start het jubileumfeest met een bijeenkomst voor genodigden in de Grote of Sint Laurenskerk. Tijdens deze middag bespeelt organist Bernard Bartelink het orgel, aansluitend is er een receptie en 's avond een personeelsfeest op dezelfde locatie. Vrijdag zamelen de leerlingen eerst geld in ten bate van het Mukti Ashram Project van het Novib en 's avonds gaan zij dan massaal naar het schoolfeest in Bob's Saloon in Uitgeest. Met medewerking van de Radio 538 Schooltour is daar een feest avond georganiseerd met een live- radiouitzending van Niels Hoogland, Niels van Baarlen en Froukje de Both, een aantal optredens door artiesten, spelletjes, en later die avond nog een spectaculaire discoshow. Óp 15 en 16 november staan er enkele voorstellingen van de musical J'accuse op het programma. Deze theaterpro ductie, die de afgelopen maanden door leerlingen van de Blekerskade werd ingestudeerd o.l.v. regisseur en theater maker Wim Bokhorst, is opgebouwd rond ondef andere de thema's vooroor delen, goed en kwaad, schuld en onschuld. De musical bestaat uit twee delen en de opvoering ervan vindt op verschillende plaatsen in het gebouw aan de Blekerskade plaats. De reünies op zaterdag 16 november vormen tenslotte de afsluiting van het jubileumfeest. Oud-leerlingen van alle fusievoorlopers van het PCC hebben zich massaal aangemeld; ruim 3500 oud-PCC'ers bezoeken die dag één van de vijf reünies op de verschillende ves tigingen. Oud-personeelsleden die nog geen kaartje hebben, kunnen contact opnemen met het PCC, tel. 072- 5112283. Oud-leerlingen (van St. Laurentius Leao, Lhno 't Jonge Hof, St. Joseph Mavo, R.K. Julia Mavo, De Rotonde Lhno/Leao, R.K. Comenius Mavo, Technische school St. Willibrord, St. Antonius Mavo, Antonius Mavo, Openbare Mavo, St. Jan De Evangelist Mavo) kunnen via De Reünieservice (040-2047578) nog aan een toegangs kaart komen. HEILOO - Het team van Heiloo. bestaande uit Gregory Bolten, Jaap Rumphorst, Jaap Frans en Herman Mooij heeft de leiding genomen in het Louis Roekens Driebanden toernooi dat jaarlijks in biljartcentrum De Vriendschap in Akersloot wordt gehouden. Op een gedeelde tweede plaats komen de teams van Uitgeest en Akersloot, terwijl het team van Alkmaar/Bergen op de laatste plaats te vinden is. Hoge moyennes werden er gehaald vorige speelavond met als absolute top per Gregory Bolten van het Heilooer team, die twee partijen wist te winnen met een moyenne boven de 1.00. De tweede speelavond is op zaterdag 23 november, aanvang 17.00 uur. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 6 november als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Keyzer-Keyzer 62.05, 2. Landstra-Tuinstra 58.48, 3. v.Bellen- v.BergenHenegouw 51.79, B-Lijn: 1. v.Buytenen-Kuiper 69.20, 2. Valkering- v.Charldorp 58.93, 3. Piersma- v.Splunder 56.25, C-Lijn: l.Endel- Wulterkens 61.43, 2. Maas 55.43, 3. de Bloois-Vendel 54.00, D-Lijn: 1. v.d.Wulp 56.43,2. Buit-Kaandorp 55.00, 3. Vasbinder 54.64, E-Lijn: 1. v.Balen- Zwertbroek 64.29,2. v.d.Storm 59.82,3. Wagenaar-Roes 57.14.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8