Boeuentv» Beste winkelteam van Noord-Holland staat bij keurslager Kees Burger eüiideml 4S& w O' Medische diensten Magie en Hekserij 19,95 DËUTEKOM 17,00 Kerkagenda Hobbits in Heiloo Gedicht van de Sint De Duif-cabin aan de Vinkenbaan Sint in het Trefpunt druk bezocht Gezelschapsbank groeit Magie Hekserij door Susan Greenwood A Woman's Heart - a decade on door diverse artiesten Boek van de week: CD van de week: A Woman's Heart - a decade on van 22,95 oo Winkelhof HLoo 53 Tel. 533S535 Groei en Bloei Drugsvoorlichting in Tendenz Hanny Alders in Bibliotheek Heiloo Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 4 DECEMBER 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De-Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuurop werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur op werkdagen van 13.30 tot 14.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3, 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrecht- weg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratoriuin Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. lil redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 8>00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tojj 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor ötti stukken te bewerken, in te korten te l|rplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van h|t advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo, ■I Foto's en kopij, linnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uar worden verwerkt. De redactie stuurt ||en foto's en floppy's retour. Deze kuntu aan de balie van de Uitkijkpost op komes halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. lil In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden Éj N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van cte YOdactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert een richtlijn van 350 woorden per ingezonden brief. De inhoud moet betrekking hebben op een actueel onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant. Anonieme brieven worden niet geplaatst. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - In een woning in de nieuw bouwwijk op ëe voormalige Egélshoek, is sinds kort een orthopedagogische leefgroep van negen kinderen komen wonen. Het zijn jongens en meisjes die in Antonius uitbehandeld zijn en, hoe spijtig ook, niet meer bij hun ouders kunnen wonen. Ben Josemans, afde lingscoördinator van Kinderhuis Antonius: „We hebben het altijd beter gevonden dat het huis niet in een stad maar in een dorp kwam te staan. Die plek hebben we hier in Heiloo gevon den. Het is een prachtige locatie in een kleinschalige wijk, met genoeg speel ruimte in de directe omgeving, ver voersmogelijkheden in de buurt, even als winkels en scholen". In een gewoon huis, met een eigen bel, eigen voordeur met brievenbus en met buren en voorzieningen in de buurt, kunnen de kinderen in het leven van alle dag ingroeien. Eigen vertrouwde groepsleiding stimuleert de kinderen om zelfstandig de weg te vinden in de wereld van nu. De officiële opening vindt plaats op donderdag 12 december van 15.30 - 16.30 uur aan de Wethouder Tomsonbos 39-41 te Heiloo. Dit ingezonden gedicht is gericht aan de medewerkers van de afdeling Groen, die belast zijn met het onder houd van de ruiterpaden in het Maalwater tot aan het Vennewater. De Sint is 70 jaary maar heeft nog geeii baard. Wel rijdt hij 3 keer per week paard. Samen met zijn 69 jarige Pi et er man kn ech t, Die rijdt ook en lang niet slecht. Richting het duin maken zij gebruik van de ruiterpaden. Door de vele regen moeten zij vaak door de modder waden. Het onderhoud langs de Zeeweg, bui ten Heiloo is minimaal, Maar in Heiloo is de aandacht van de afdeling Groen optimaal. Voor de afwatering werden geulen gegraven Zodat Sint en Piet niet door de modder behoeven te draven Het werk wordt even onderbroken En de hand wordt vriendelijk opgesto ken. Ook als de storm langs het ruiterpad een boom heeft geveld, Wordt de schade heel vlug hersteld. Lof voor de medewerkers van de afde ling Groen. Van Sint en Piet krijgen jullie een taart in de schoen. De voor het onderhoud van het ruiter pad langs de Zeeweg verantwoordelij ke heren, (Hoogheemraad) kunnen van de medewerkers van Heiloo nog heel veel leren. Sint en Piet Van Veen Heiloo Toen ik enige tijd geleden reageerde op de problemen rond de huisartsenprak tijk Duif gaf ik enkele suggesties aan voor verplaatsing naar Oost. Sinds in vernamen heb dat slechts 20% van de patiënten in Oost woont, ben ik het eens met de mening dat deze praktijk het best in het centrum van Heiloo kan blijven. De huidige door het Gemeentebestuur voorgestelde optie voor een andere plaats (zie Uitkijkpost van 27/11), n.l. het parkeerterrein bij de Loet heb ik destijds niet genoemd, omdat die m.i. niet geschikt is. Er staan altijd veel auto's van bezoekers/bewoners van ouderencentrum Dé Loet. Waar zou den die dan heen moeten, opgeteld bij de auto's van de patiënten, als het grootste deel wordt ingenomen door de portocabine? De gemeente schijnt zich er met een 'Jantje van Leiden' vanaf te willen maken. 1. Is er onder de ruim 30 door de Vinkenbaanbewoners genoemde loca ties echt geen andere uit te kiezen? 2. De Noordergeestkerk lijkt mij overi gens een prima alternatief, dat ook de voorkeur heeft van de artsen. Is er echt wel eens goed doorgerekend of gereed maken van een ander terrein, afbraak en herbouw van de portocabine met derving van inkomsten voor de huisart sen die dan wekenlang geen 'werkplek' meer zouden hebben goedkoper zou zijn dan geschikt maken van de kerk voor de praktijk? En wat moet er in dié tijd met de patiënten gebeuren? De verkiezingsprogramma's van alle partijen staan bol van aandacht voor 'goede zorg'. Heeft het Gemeente bestuur zich wel eens gerealiseerd wat het zou betekenen als deze jonge dok toren die het liefst in Heiloo hun prak tijk willen op- en uitbouwen - beu van het gezeur rond al deze beslommerin gen zonder hen en over hen - de pijp aan Maarten zouden geven en zouden vertrekken? Dat zou zesduizend patiënten zonder huisarts achterlaten waarop de drukbe zette collega's ook niet zfttejl te wach ten. College en leden van de Raad van Heiloo, denk eens aan het. wel zijn van uw burgers en probeer positieve, oplossing te vinden die alle- partijen bevredigt. Met enige creativiteit (en niet benauwdheid en onverschilfighèid) van denken moet die te vinden zijn! A.C. Posch-Michels Heiloo HEILOO - Afgelopen zaterdag was Sint van 10.00 tot 12.00 aanwezig in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Hij ontving daar zo'n 60 kinde ren samen met hun grootouders. Ieder kind ontving van de twee pieten een flinke hoeveelheid pepernoten en een verassing. De kinderen hebben de pie ten de ketchup song geleerd en daar stond Sint wel even van te kijken, net als veel opa en oma's! Gelukkig bleken veel Sinterklaasliedjes nog hetzelfde als vroeger te zijn dus die konden met grootouders en kinderen gezongen worden. De kinderen kleurden kleur platen en gaven die aan Sint mee. Sint heeft ze inmiddels boven zijn bed gehangen. Sint was aan het einde van de ochtend zeer tevreden en vast van plan volgend jaar het Trefpunt weer te bezoeken! HEILOO - Sinds afgelopen zomer zijn ouderenadviseur Margit Kooter en vrij willigster Cocky Aalberse, beiden werkzaam bij De Stichting Ouderenwerk Heiloo, enthousiast en vol verwachting begonnen met het opzetten van de gezelschapsbank Samen geniet je meer. De bedoeling van deze gezelschapsbank is om men sen, boven de 55 jaar, met elkaar in contact te brengen, om bijvoorbeeld samen musea te bezoeken, te fietsen, een kaartspel te spelen, te zwemmen of andere activiteiten te ondernemen. Inmiddels hebben mw. Kooter en mw. Aalberse diverse geïnteresseerden gesproken. „Want", aldus Margit Kooter, „we willen iedereen kennen. Dus zowel de mensen die contact zoe ken als degenen die reageren op een advertentie krijgen een uitnodiging. Wie een advertentie plaatst, kan boven dien kiezen hoe hij of zij het eerste con tact wil laten verlopen: op eigen initia tief, of hij of zij verrast wil worden, of eventueel in aanwezigheid van iemand van de stichting. Vanuit deze persoon lijke benadering zijn vervolgens de advertenties onder nummer opgesteld en ingedeeld onder rubrieken zoals 'sport en bewegen', 'gezelligheidscon tacten, 'denksport en spellen' en 'uit gaan. Er zijn inmiddels 4 pagina's vol met advertenties. Deze zijn nu twee keer verspreid onder alle WonenPlus abonees." Veertien contacten zijn reeds gelegd waarvan er negen veelbelovend zijn. Zoekt u ook iemand om eens mee op stap te gaan of om gewoon gezellig mee koffie te drinken, dan is de gezel schapsbank misschien net iets voor u. Wel anoniem adverteren maar niet anoniem reageren, dat is waar de gezel schapsbank garant voor staat. De dienstverlening maakt onderdeel uit van het WonenPlus pakket. U betaalt voor dit jaar nog E 5,-. Mocht u meer willen weten of een folder willen ont vangen dan kunt u contact opnemen met de Stichting Ouderenwerk Heiloo, té,F 072-5331297. U kunt ook op maan dagmiddag tussen 13.30 en 14.30 uur even bij mw. Aalberse binnenlopen. D I- E N C V C l O iF. O H V A H door Robert van de Bibliotheek U WCM lii l te» sc-'UhK'trcm hxsiwrisch verstas - - L„v (SAN i.<Mtï-iWOOD Magie heeft door de eeuwen heen in de meeste culturen een rol gespeeld. Hoewel de tradities en praktijken overal ter wereld verschillend zijn, hebben zij een aantal basiselementen gemeen. De encyclopedie Magie Hekserij door Susan Greenwood is een historisch ver slag van spirituele werelden. Het boek beschrijft een gedetailleerde historie en antropologische studie over de tradities en praktijken van hekserij over de hele wereld. Het Laat een diepgaand onderzoek naar de relatie tussen magie en religie zien, van prehistorie tot het moderne en post moderne tijdvak De encyclopedie is rij kelijk geïllustreerd met fascinerend archiefmateriaal en laat nooit eerder gepubliceerde beelden van modern paganisme en hedendaagse hekserij zien. Het boek vormt een uniek verslag van de manier waarop de menselijke con nectie met een geestenrijk de maat schappij heeft gevormd en van de essen tiële rol die magie speelt binnen onze cultuur. A Woman's Heart is een klassieker onder de albums. Sinds de release in juli 1992, heeft deze cd vele records gebroken. De Woman's Heart collectie is in een aantal van meer dan 500.000 exemplaren ver kocht en behaalde de positie 'Best ver kochte album' in de Ierse Charts. Bijna 20 weken was het album in Ierland op num mer 1 terug te vinden. A Woman's Heart - a decade on bevat een verzameling van 18 nummers, die het vocale en muzikale talent van onder meer Sinead O'Connor, en de talentvolle Sinead Lohan weergeven. Op het vorige album A Woman's Heart 2 introduceerde Lohan zich als een jonge, erg getalenteerde zangeres en tekstschrijf ster. Het enorme succes van de vorige twee albums bracht een bredere interesse voor de traditionele Ierse muziek teweeg. En dat zal met A Woman's Heart - a decade on, met daarop o.a. This Is To Mother You- Sinead O'Connor, I Know My Love-The Corrs The Chieftains, Poison Tree- Marcia Howard Mary Black, 24 Hours- Frances Black, To Ramona-Sinead Lohan, Fields Of Gold-Eva Cassidy, Spanish Lady- Maighread Triona Ni Dhomhnaill Donal Lunny,The Lark In The Clear Air- Cara Dillon, Bless The Road-Mary Black, Sorry To Say-Juliet Turner, The White Strand Sling-Sharon Shannon The Wild Bullocks niet anders zijn. door Susan Greenwood Meerenwes 67-69,1851 KL Heiloo nust WlnkBlbaf 1Ldo, 072 5331483 voor «♦mali: lnfo.deutekom@llbriB.nl door diverse artiesten voor Het boek van Sinterklaas Al zien we Sinterklaas in Nederland - wegens zijn zeer drukke activitei ten - bijna nooit zo maar even dc bibliotheek binnenlopen, in Spanje doet bij dat wel geregeld, heb ik me laten vertellen. Als hij tussen twee verjaardagen in uitrust van alle ver moeienissen in onze lage landen, trekt hij zich dikwijls terug met een goed boek. En omdat hij al zo vaak boeken koopt voor klein en groot besluit hij dikwijls om een boek te lenen in de plaatselijke bibliotheek van Madrid. Incognito natuurlijk, want anders heeft hij nooit even rust. Legende En zo is de legende, dat de Sint, heel lang geleden, na weer een bezoek aan de bibliotheek in Madrid, op het idee kwam ieder jaar zelf een boek te schrijven: "het boek van Sinter klaas", en dit mee te nemen naar Nederland. Hij werd al een dagje ouder, en onthouden welke kinderen hoe zoet waren, dat werd steeds moeilijker. Ook omdat het steeds meer kinderen werden. In dit boek noteert hij sindsdien ieder jaar weer welke kinderen eens extra in het zon netje gezet moeten worden en welke grote mensen iets extra's verdiend hebben. Geheim Het bijzondere van dit boek is dat het niet wordt gedrukt, dat er maar één van is en dat het geheim is, strikt geheim. Als u wilt weten of uzelf of uw kinderen dit jaar op - grote - cadeaus kunnen rekenen, dan bent u in de bibliotheek aan het verkeerde adres, dan verwijzen we u graag naar Sinterklaas zelf. Met al uw andere vragen kunnen we u in de biblio theek wél van dienst zijn. Zoek u iets speciaals? Iets voor 5 december nog wellicht? Wat dacht u dan van een rijmboek, een surprise- of knutsel- boek, ouderwetse of originele Sinterklaasliedjes op cd, bladmuziek voor Sinterklaasliedjes of - dat was ik bijna vergeten - een prachtig voorleesboek. 6 december Ik weet het, het is wat laat dag, en er waren al bibliotheekleden op deze zelfde ideeën gekomen, maar als u er dit jaar naast grijpt is 6 december een goed moment om u al vast voor te bereiden op de volgende verjaar dag van Sinterklaas. Robert van de bibliotheek HEILOO - De decemberlezing van Groei en Bloei afdeling Heiloo en oms treken op donderdag 12 december betekent een hernieuwd kennismaken met oude bekenden. Die avond zullen Gerrit en Tiny de Graaff uit Barneveld verslag uitbrengen van hun reis door Zuid-Afrika. Tijdens de rit per auto (van 8360 kilometer) werd vooral geke ken naar wat onderweg leeft, groeit en bloeit en werden vanzelfsprekend fraaie foto's gemaakt. Ze bezochten onder andere de nationale parken en botanische tuinen, zoals die van Kirstenbosch bij Kaapstad en Durban. Het Kruger Nationaal Park is uiteraard een must. In dit immens grote natuur gebied, bijna net zo groot als Nederland, leven vele wilde dieren, maar ook werd genoten van de prachti ge vogels. De diaopnamen worden geprojecteerd met de nieuwste apparatuur, waarbij de beelden in elkaar overvloeien. Dit belooft niet alleen voor natuurliefheb bers, maar voor iedereen een zeer boei ende avond te worden. De avond wordt gehouden in het ontmoetingscentrum GGZ, Kennemerstraatweg 464, aan vang 20.00 uur en de toegang is vrij. HEILOO - Welke soorten drugs zijn er? Wat voor effecten heeft het gebruik ervan? Hoe verslavend zijn ze en hoe kan dat? Waarom zijn ze eigenlijk slecht voor je? Deze en veel meer vra gen zullen behandeld worden tijdens de voorlichtingsavond op 10 december in Tendenz. Het wordt absoluut geen saaie avond: er zullen niet alleen vra gen beantwoord worden door een gast spreker van de Brijderstichting, je wordt ook uitgedaagd om deel te nemen aan testjes, spellen e.d. En natuurlijk kun je zelf vragen stellen. Ben jij nieuwsgierig naar de effecten van drugs? Geef je dan op als je tussen de 12 en 16 jaar bent door te bellen naar Tendenz: tel. 072-5321069 (op dinsdag-vrijdag tussen 13.30 en 17.30 uur) of ga langs aan de Pastoor van Muijenweg 12. Heb je je niet opgege ven, maar wil je wel komen? Op de avond zelf kun je gewoon binnenko men. De voorlichting duurt van 19.30 tot 21.00 uur en de toegang is gratis. HEILOO - Het slagersteam dat de beste prestatie levert op het gebied van service, klantvriendelijkheid en netheid staat bij Slager Kees Burger in winkel centrum 't Loo achter de toonbank. Uit de winkelwedstrijd 2002, georganiseerd door de werkgroep Noord-Holland van keurslagers, kwam het Heilooër team als beste uit de bus. Van de maximaal te behalen 200 punten scoorde het slager steam 198 punten, een prachtige presta tie! Op 18 september om 15.45 uur heeft een anonieme rapporteur gelet op diverse punten van dienstverlening, en deze in een rapport gepresenteerd. Op 23 november kreeg het team te horen dat zij de beste prestatie van het jaar heeft geleverd. „We weten niet wanneer iemand ons komt controleren en ook niet wie het is. Iedereen kan het zijn, dus daarom zijn we altijd maar extra aardig voor onze klanten", grapt Kees Burger. De slager ij werd beoordeeld op diverse punten, waarbij o.a. maximale scores werden behaald voor de overzichtelijkheid van de toonbank, de enorme variëteit in vleessoorten, de opvallende aan wezigheid in de omgeving en de duidelijke herkenbaarheid van de winkel en de producten die helder en fris in de toonbank worden gepresen teerd. Slagerijen die het predikaat keurslager willen voeren moeten aan hoge eisen voldoen. Een onafhankelijk laboratorium, het Kwaliteit Bewakings bureau voor Levensmiddelen, onder zoekt de diverse vleeswaren. Als eind conclusie werd het totaal als uitmun tend' bestempeld, waaraan zowel 'schoon' en 'helder' als 'klasse' werden toegevoegd. Bijzonder trots „Ik ben bijzonder trots op deze team prestatie", zegt Kees Burger. „Je doet dit tenslotte samen met het team. Zij verdienen dan ook een groot compli ment!" Burger trakteerde de groep vervolgens op een etentje bij Wildschut, om de prestatie passend te vieren. „De keuze voor Wildschut was overigens niet zomaar", lacht Kees Burger. „We leveren daar zelf vlees, dus dan weet je tenminste wat je eet...". De slager, die onlangs ook al een hoog 'rapportcijfer' kreeg tijdens de be- drijfskeuring, wil volgend jaar maart tevens meedoen aan de landelijk keu ring, die internationaal gehouden wordt en waarbij alle zelfgemaakte producten mogen worden ingezonden. Het winnen van de 'beste winkelteam prijs' heeft Kees Burger tevens doen besluiten om volgend jaar aan alle wed strijden die door de vereniging van keurslagers worden georganiseerd mee te doen. „Dat wil zeggen aan de be- drijfskeuring, de werkgroep N-H, lan delijke keuring en productkeuring. Dat Slager Kees Burger ook bij de laatste wedstrijd hoge ogen zal gooien is niet uit te sluiten, temeer daar zijn rook worsten dit jaar met een 9,8 werden bekroond en een gouden certificaat kregen toegekend. Wat dat betreft spreekt de eindconclusie van de werk groep N-H ook voor zich: Prachtige winkel in totaliteit!'. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds. R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds .J. Bouma. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger pastor P. Jacobs, woord-en communiedienst, m.m.v. De Schola. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorgangerW. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharis tieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur: priesterzaterdag viering, met om 11.30 uur rozenkrans gebed/biechtgelegenheid, 12.00 uur H. mis diaken en priesterwijding, m.m.v. Greg,. Apostelkerk Beverwijk, 14.00 uur stille aanbidding, 14.30 uur lof. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. inl. 072-5053101 (na 19.00 uur). H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 9.30 uur: woord- en communie viering, voorganger pastor J. Oiling, omstr. 10.00 uur koffiedrinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: eucharistie viering met gemengd koor, voorganger pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger pastor J. Oiling. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag'19.15 uur: eucharistieviering met samenzang. Zondag 10.30 uur: wereldwinkel eucharistieviering met Jubilate. H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: w.g.c.viering met samenzang. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met Soli Deo. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zondag 10.30 uur w.g.c.viering met herenkoor. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: ds. G. van Reeuwijk te Egmond aan Zee. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt. Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Het team van Slager Kees Burger genoot van een welverdiende maaltijd bij Wildschut. Tussendoor hadden de medewerkers nog even tijd om te poseren...(foto MSP) HEILOO - Jasper Blom is op 27 november aan de Vrije Universiteit te Amsterdam geslaagd voor het docto raal examen Economie. Zijn afstudeer scriptie was getiteld Financial system development in the Euro-area. HEILOO - In het kader van het 40- jarig jubileum van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo zou Hanny Alders al in oktober de Bibliotheek Heiloo bezoeken. Door ziekte kon dit echter niet doorgaan en werd de lezing verschoven naar maan dag 9 december om 14.00 uur. Hanny Alders debuteerde in 1987 met de Historische roman Non Nobis, die werd bekroond met het Gouden Ezelsoor; de prijs voor het meest verkochte literaire debuut. Geloofsvervolging en conflicten tussen andersdenkenden vormen het thema van haar gehele oeuvre. Hierin past haar laatste (reis)boek In het spoor van de troubadour, waarin de problemen van de eerste troubadours met de des tijds gevestigde opvattingen over lief de, huwelijk en overspel wordt beschre ven. Dit boek vormt één van de belangrijk ste onderdelen van deze middag. Toegangskaarten voor deze lezing zijn ad. E 2,- (E 3,- voor niet bibliotheekle den) verkrijgbaar bij de klantenservice van de bibliotheek, tel. 072-5330670. Bestellen (o.a. per e-mail: biblio- theek@bibliotheekheiloo.nl) is ook mogelijk. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag 04-12-2002 Donderdag 05-12-2002 Vrijdag 06-12-2002 Zaterdag 07-12-2002 Zondag 08-12-2002 Maandag 09-12-2002 Dinsdag 10-12-2002 Woensdag 11-12-2002 Donderdag 12-12-2002 Vrijdag 13-12-2002 Zaterdag 14-12-2002 Zondag 15-12-2002 Maandag 16-12-2002 Dinsdag 17-12-2002 Woensdag 18-12-2002 Donderdag'19-12-2002 Vrijdag 20-12-2002 Zaterdag 21-12-2002 Zondag 22-12-2002 Maandag 23-12-2002 Dinsdag 24-12-2002 Woensdag 25-12-2002 19.15-23.00 14.00-15.30 08.30-12.15 19.15-23.00 11.00-12.30 16.30-20.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.15-23.00 14.00-15.30 08.30-12.15 19.15-23.00 16.00-17.30 11.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.15-23.00 08.00-14.00 16.30-17.30 19.15-23.00 08.30-12.15 15.00-20.00 12.30-14.30 Gesloten Zaalvoetbal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Handbal Basketball Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Basketball Handbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal Schoolgym Zaalvoetbal Zaalvoetbal Schoolgym Basketball Basketball Kerstdag 17.00-18.30 Basketball 13.00-16.00 Zaalvoetbal 17.00-22.30 Volleybal 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Basketball 17.00-22.30 Volleybal 19.00-23.00 Volleybal 14.00-15.30 Sportinstuif 17.00-18.30 Basketball 21.00-22.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2